Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 03 grudnia 2016

Liga Angielska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Chelsea143432-1111-1-26-0-15-1-1
2Liverpool133032-149-3-15-1-04-2-1
3Manchester City143030-159-3-23-3-16-0-1
4Arsenal 132828-138-4-14-2-14-2-0
5Tottenham142724-107-6-15-2-02-4-1
6West Bromwich142020-175-5-43-2-22-3-2
7Manchester United132018-155-5-32-4-13-1-2
8Everton131916-155-4-43-3-02-1-4
9Stoke141916-195-4-53-1-32-3-2
10Watford141818-245-3-63-1-32-2-3
11Southampton141713-154-5-53-3-11-2-4
12Bournemouth131515-194-3-63-1-21-2-4
13Crystal Palace141424-264-2-82-1-42-1-4
14Burnley141412-234-2-84-1-30-1-5
15Leicester141317-243-4-73-3-10-1-6
16Middlesbrough131212-152-6-51-1-41-5-1
17West Ham United131214-243-3-72-2-21-1-5
18Sunderland141114-243-2-92-1-41-1-5
19Hull131111-283-2-82-1-41-1-4
20Swansea14916-312-3-91-2-41-1-5
SO/03/12 13:30
Manchester C.
1-3
Chelsea
SO/03/12 16:00
Stoke
2-0
Burnley
SO/03/12 16:00
Crystal P.
3-0
Southampton
SO/03/12 16:00
West B.
3-1
Watford
SO/03/12 16:00
Tottenham
5-0
Swansea
SO/03/12 16:00
Sunderland
2-1
Leicester
SO/03/12 18:30
West H.
-
Arsenal
ND/04/12 14:30
Bournemouth
-
Liverpool
ND/04/12 17:00
Everton
-
Manchester U.
PN/05/12 21:00
Middlesbrough
-
Hull
- -
Southampton
-
Middlesbrough
- -
Manchester U.
-
Tottenham
- -
Watford
-
Everton
- -
Swansea
-
Sunderland
- -
Liverpool
-
West H.
- -
Leicester
-
Manchester C.
- -
Hull
-
Crystal P.
- -
Chelsea
-
West B.
- -
Burnley
-
Bournemouth
SO/10/12 00:00
Arsenal
-
Stoke
1 kolejka
SO/13/08 13:30

Hull

2-1

Leicester

SO/13/08 16:00

Burnley

0-1

Swansea

SO/13/08 16:00

Crystal Palace

0-1

West Bromwich

SO/13/08 16:00

Everton

1-1

Tottenham

SO/13/08 16:00

Middlesbrough

1-1

Stoke

SO/13/08 16:00

Southampton

1-1

Watford

SO/13/08 18:30

Manchester City

2-1

Sunderland

ND/14/08 14:30

Bournemouth

1-3

Manchester United

ND/14/08 14:30

Arsenal

3-4

Liverpool

PN/15/08 21:00

Chelsea

2-1

West Ham United

2 kolejka
PT/19/08 21:00

Manchester United

2-0

Southampton

SO/20/08 13:30

Stoke

1-4

Manchester City

SO/20/08 16:00

Burnley

2-0

Liverpool

SO/20/08 16:00

Swansea

0-2

Hull

SO/20/08 16:00

Tottenham

1-0

Crystal Palace

SO/20/08 16:00

Watford

1-2

Chelsea

SO/20/08 16:00

West Bromwich

1-2

Everton

SO/20/08 18:30

Leicester

0-0

Arsenal

ND/21/08 14:30

Sunderland

1-2

Middlesbrough

ND/21/08 17:00

West Ham United

1-0

Bournemouth

3 kolejka
SO/27/08 13:30

Tottenham

1-1

Liverpool

SO/27/08 16:00

Chelsea

3-0

Burnley

SO/27/08 16:00

Crystal Palace

1-1

Bournemouth

SO/27/08 16:00

Everton

1-0

Stoke

SO/27/08 16:00

Leicester

2-1

Swansea

SO/27/08 16:00

Southampton

1-1

Sunderland

SO/27/08 16:00

Watford

1-3

Arsenal

SO/27/08 18:30

Hull

0-1

Manchester United

ND/28/08 14:30

West Bromwich

0-0

Middlesbrough

ND/28/08 17:00

Manchester City

3-1

West Ham United

4 kolejka
SO/10/09 13:30

Manchester United

1-2

Manchester City

SO/10/09 16:00

Arsenal

2-1

Southampton

SO/10/09 16:00

Bournemouth

1-0

West Bromwich

SO/10/09 16:00

Burnley

1-1

Hull

SO/10/09 16:00

Middlesbrough

1-2

Crystal Palace

SO/10/09 16:00

Stoke

0-4

Tottenham

SO/10/09 16:00

West Ham United

2-4

Watford

SO/10/09 18:30

Liverpool

4-1

Leicester

ND/11/09 17:00

Swansea

2-2

Chelsea

PN/12/09 21:00

Sunderland

0-3

Everton

5 kolejka
PT/16/09 21:00

Chelsea

1-2

Liverpool

SO/17/09 16:00

Hull

1-4

Arsenal

SO/17/09 16:00

Leicester

3-0

Burnley

SO/17/09 16:00

Manchester City

4-0

Bournemouth

SO/17/09 16:00

West Bromwich

4-2

West Ham United

SO/17/09 18:30

Everton

3-1

Middlesbrough

ND/18/09 13:00

Watford

3-1

Manchester United

ND/18/09 15:15

Crystal Palace

4-1

Stoke

ND/18/09 15:15

Southampton

1-0

Swansea

ND/18/09 17:30

Tottenham

1-0

Sunderland

6 kolejka
SO/24/09 13:30

Manchester United

4-1

Leicester

SO/24/09 16:00

Bournemouth

1-0

Everton

SO/24/09 16:00

Liverpool

5-1

Hull

SO/24/09 16:00

Middlesbrough

1-2

Tottenham

SO/24/09 16:00

Stoke

1-1

West Bromwich

SO/24/09 16:00

Sunderland

2-3

Crystal Palace

SO/24/09 16:00

Swansea

1-3

Manchester City

SO/24/09 18:30

Arsenal

3-0

Chelsea

ND/25/09 17:00

West Ham United

0-3

Southampton

PN/26/09 21:00

Burnley

2-0

Watford

7 kolejka
PT/30/09 21:00

Everton

1-1

Crystal Palace

SO/01/10 13:30

Swansea

1-2

Liverpool

SO/01/10 16:00

Hull

0-2

Chelsea

SO/01/10 16:00

Sunderland

1-1

West Bromwich

SO/01/10 16:00

Watford

2-2

Bournemouth

SO/01/10 16:00

West Ham United

1-1

Middlesbrough

ND/02/10 13:00

Manchester United

1-1

Stoke

ND/02/10 15:15

Leicester

0-0

Southampton

ND/02/10 15:15

Tottenham

2-0

Manchester City

ND/02/10 17:30

Burnley

0-1

Arsenal

8 kolejka
SO/15/10 13:30

Chelsea

3-0

Leicester

SO/15/10 16:00

Arsenal

3-2

Swansea

SO/15/10 16:00

Bournemouth

6-1

Hull

SO/15/10 16:00

Manchester City

1-1

Everton

SO/15/10 16:00

Stoke

2-0

Sunderland

SO/15/10 16:00

West Bromwich

1-1

Tottenham

SO/15/10 18:30

Crystal Palace

0-1

West Ham United

ND/16/10 14:30

Middlesbrough

0-1

Watford

ND/16/10 17:00

Southampton

3-1

Burnley

PN/17/10 21:00

Liverpool

0-0

Manchester United

9 kolejka
SO/22/10 13:30

Bournemouth

0-0

Tottenham

SO/22/10 16:00

Arsenal

0-0

Middlesbrough

SO/22/10 16:00

Burnley

2-1

Everton

SO/22/10 16:00

Hull

0-2

Stoke

SO/22/10 16:00

Leicester

3-1

Crystal Palace

SO/22/10 16:00

Swansea

0-0

Watford

SO/22/10 16:00

West Ham United

1-0

Sunderland

SO/22/10 18:30

Liverpool

2-1

West Bromwich

ND/23/10 14:30

Manchester City

1-1

Southampton

ND/23/10 17:00

Chelsea

4-0

Manchester United

10 kolejka
SO/29/10 13:30

Sunderland

1-4

Arsenal

SO/29/10 16:00

Manchester United

0-0

Burnley

SO/29/10 16:00

Middlesbrough

2-0

Bournemouth

SO/29/10 16:00

Tottenham

1-1

Leicester

SO/29/10 16:00

Watford

1-0

Hull

SO/29/10 16:00

West Bromwich

0-4

Manchester City

SO/29/10 18:30

Crystal Palace

2-4

Liverpool

ND/30/10 14:30

Everton

2-0

West Ham United

ND/30/10 17:00

Southampton

0-2

Chelsea

PN/31/10 21:00

Stoke

3-1

Swansea

11 kolejka
SO/05/11 16:00

Bournemouth

1-2

Sunderland

SO/05/11 16:00

Burnley

3-2

Crystal Palace

SO/05/11 16:00

Manchester City

1-1

Middlesbrough

SO/05/11 16:00

West Ham United

1-1

Stoke

SO/05/11 18:30

Chelsea

5-0

Everton

ND/06/11 13:00

Arsenal

1-1

Tottenham

ND/06/11 15:15

Hull

2-1

Southampton

ND/06/11 15:15

Liverpool

6-1

Watford

ND/06/11 16:00

Swansea

1-3

Manchester United

ND/06/11 17:30

Leicester

1-2

West Bromwich

12 kolejka
SO/19/11 13:30

Manchester United

1-1

Arsenal

SO/19/11 16:00

Crystal Palace

1-2

Manchester City

SO/19/11 16:00

Everton

1-1

Swansea

SO/19/11 16:00

Southampton

0-0

Liverpool

SO/19/11 16:00

Stoke

0-1

Bournemouth

SO/19/11 16:00

Sunderland

3-0

Hull

SO/19/11 16:00

Watford

2-1

Leicester

SO/19/11 18:30

Tottenham

3-2

West Ham United

ND/20/11 17:00

Middlesbrough

0-1

Chelsea

PN/21/11 21:00

West Bromwich

4-0

Burnley

13 kolejka
SO/26/11 13:30

Burnley

1-2

Manchester City

SO/26/11 16:00

Hull

1-1

West Bromwich

SO/26/11 16:00

Leicester

2-2

Middlesbrough

SO/26/11 16:00

Liverpool

2-0

Sunderland

SO/26/11 16:00

Swansea

5-4

Crystal Palace

SO/26/11 18:30

Chelsea

2-1

Tottenham

ND/27/11 13:00

Watford

0-1

Stoke

ND/27/11 15:15

Arsenal

3-1

Bournemouth

ND/27/11 17:30

Manchester United

1-1

West Ham United

ND/27/11 17:30

Southampton

1-0

Everton

14 kolejka
SO/03/12 13:30

Manchester City

1-3

Chelsea

SO/03/12 16:00

Crystal Palace

3-0

Southampton

SO/03/12 16:00

Stoke

2-0

Burnley

SO/03/12 16:00

Sunderland

2-1

Leicester

SO/03/12 16:00

Tottenham

5-0

Swansea

SO/03/12 16:00

West Bromwich

3-1

Watford

SO/03/12 18:30

West Ham United

-

Arsenal

ND/04/12 14:30

Bournemouth

-

Liverpool

ND/04/12 17:00

Everton

-

Manchester United

PN/05/12 21:00

Middlesbrough

-

Hull

15 kolejka
- -

Burnley

-

Bournemouth

- -

Chelsea

-

West Bromwich

- -

Hull

-

Crystal Palace

- -

Leicester

-

Manchester City

- -

Liverpool

-

West Ham United

- -

Swansea

-

Sunderland

- -

Watford

-

Everton

- -

Manchester United

-

Tottenham

- -

Southampton

-

Middlesbrough

SO/10/12 00:00

Arsenal

-

Stoke

16 kolejka
- -

Sunderland

-

Chelsea

- -

West Ham United

-

Burnley

- -

West Bromwich

-

Swansea

- -

Everton

-

Arsenal

- -

Middlesbrough

-

Liverpool

- -

Crystal Palace

-

Manchester United

- -

Manchester City

-

Watford

- -

Stoke

-

Southampton

- -

Tottenham

-

Hull

WT/13/12 00:00

Bournemouth

-

Leicester

17 kolejka
- -

Crystal Palace

-

Chelsea

- -

Everton

-

Liverpool

- -

Manchester City

-

Arsenal

- -

Middlesbrough

-

Swansea

- -

Stoke

-

Leicester

- -

Sunderland

-

Watford

- -

Tottenham

-

Burnley

- -

West Bromwich

-

Manchester United

- -

West Ham United

-

Hull

SO/17/12 00:00

Bournemouth

-

Southampton

18 kolejka
- -

Burnley

-

Middlesbrough

- -

Chelsea

-

Bournemouth

- -

Hull

-

Manchester City

- -

Leicester

-

Everton

- -

Liverpool

-

Stoke

- -

Manchester United

-

Sunderland

- -

Southampton

-

Tottenham

- -

Swansea

-

West Ham United

- -

Watford

-

Crystal Palace

PN/26/12 00:00

Arsenal

-

West Bromwich

19 kolejka
- -

Burnley

-

Sunderland

- -

Chelsea

-

Stoke

- -

Hull

-

Everton

- -

Leicester

-

West Ham United

- -

Liverpool

-

Manchester City

- -

Manchester United

-

Middlesbrough

- -

Southampton

-

West Bromwich

- -

Swansea

-

Bournemouth

- -

Watford

-

Tottenham

SO/31/12 00:00

Arsenal

-

Crystal Palace

20 kolejka
- -

Crystal Palace

-

Swansea

- -

Everton

-

Southampton

- -

Manchester City

-

Burnley

- -

Middlesbrough

-

Leicester

- -

Stoke

-

Watford

- -

Sunderland

-

Liverpool

- -

Tottenham

-

Chelsea

- -

West Bromwich

-

Hull

- -

West Ham United

-

Manchester United

PN/02/01 00:00

Bournemouth

-

Arsenal

21 kolejka
- -

Everton

-

Manchester City

- -

Hull

-

Bournemouth

- -

Leicester

-

Chelsea

- -

Manchester United

-

Liverpool

- -

Sunderland

-

Stoke

- -

Swansea

-

Arsenal

- -

Tottenham

-

West Bromwich

- -

Watford

-

Middlesbrough

- -

West Ham United

-

Crystal Palace

SO/14/01 00:00

Burnley

-

Southampton

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lechia Gdańsk183628-22
2Jagiellonia Białystok173330-15
3Termalica Nieciecza 183022-23
4Legia Warszawa182933-21
5Lech Poznań172826-16
6Zagłębie Lubin182725-20
7Pogoń Szczecin182530-24
8Wisła Kraków182429-33
9Korona Kielce182325-37
10Śląsk Wrocław182220-24
11Piast Gliwice182219-26
12Arka Gdynia172018-23
13Cracovia171826-24
14Wisła Płock181819-23
15Ruch Chorzów171723-31
16Górnik Łęczna171417-28
PT/02/12 18:00
Termalica N.
0-1
Zagłębie L.
PT/02/12 20:30
Legia W.
2-2
Wisła P.
SO/03/12 15:30
Piast G.
1-0
Korona K.
SO/03/12 18:00
Śląsk W.
1-1
Pogoń S.
SO/03/12 20:30
Wisła K.
3-0
Lechia G.
ND/04/12 15:30
Cracovia
-
Górnik Ł.
ND/04/12 18:00
Jagiellonia B.
-
Lech P.
PN/05/12 18:00
Ruch C.
-
Arka G.
PT/09/12 18:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
PT/09/12 20:30
Lechia G.
-
Śląsk W.
SO/10/12 15:30
Górnik Ł.
-
Termalica N.
SO/10/12 18:00
Wisła P.
-
Ruch C.
SO/10/12 20:30
Wisła K.
-
Cracovia
ND/11/12 15:30
Lech P.
-
Korona K.
ND/11/12 18:00
Piast G.
-
Legia W.
PN/12/12 18:00
Arka G.
-
Jagiellonia B.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 Canal+Sport Piast - Korona (na żywo)
18:00 Canal+Sport Śląsk - Pogoń (na żywo)
20:10 TVP 1 GOL - magazyn Ekstraklasy
20:30 Canal+Sport Wisła - Lechia (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Cracovia - Górnik (na żywo)
18:00 Canal+ Jagiellonia - Lech (na żywo)