Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 06 maja 2016

Liga Angielska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Leicester367764-3422-11-311-6-111-5-2
2Tottenham367067-2819-13-410-6-29-7-2
3Arsenal 366759-3419-10-711-4-38-6-4
4Manchester City366468-3819-7-1012-1-57-6-5
5Manchester United356043-3117-9-911-5-26-4-7
6West Ham United355960-4315-14-68-7-27-7-4
7Southampton365753-3916-9-1110-3-56-6-6
8Liverpool355559-4815-10-107-7-38-3-7
9Chelsea354855-4812-12-115-8-57-4-6
10Stoke364838-5213-9-147-4-76-5-7
11Watford354436-4212-8-156-5-76-3-8
12Everton344355-4910-13-115-5-85-8-3
13Swansea364337-5011-10-158-5-53-5-10
14West Bromwich364132-4610-11-156-4-84-7-7
15Bournemouth364143-6311-8-175-4-96-4-8
16Crystal Palace353836-4610-8-175-2-105-6-7
17Newcastle363339-648-9-196-7-52-2-14
18Sunderland353240-587-11-174-6-73-5-10
19Norwich353135-618-7-205-5-73-2-13
20Aston Villa361627-723-7-262-4-121-3-14
ŚR/20/04 16:00
Everton
2-1
Bournemouth
SO/30/04 16:00
West B.
0-3
West H.
SO/30/04 16:00
Watford
3-2
Aston V.
SO/30/04 16:00
Stoke
1-1
Sunderland
SO/30/04 16:00
Newcastle
1-0
Crystal P.
SO/30/04 18:30
Arsenal
1-0
Norwich
ND/01/05 13:00
Swansea
3-1
Liverpool
ND/01/05 15:05
Manchester U.
1-1
Leicester
ND/01/05 17:30
Southampton
4-2
Manchester C.
PN/02/05 21:00
Chelsea
2-2
Tottenham
SO/07/05 13:45
Norwich
-
Manchester U.
SO/07/05 16:00
Aston V.
-
Newcastle
SO/07/05 16:00
Sunderland
-
Chelsea
SO/07/05 16:00
West H.
-
Swansea
SO/07/05 16:00
Crystal P.
-
Stoke
SO/07/05 16:00
Bournemouth
-
West B.
SO/07/05 18:30
Leicester
-
Everton
ND/08/05 14:30
Tottenham
-
Southampton
ND/08/05 17:00
Liverpool
-
Watford
ND/08/05 17:00
Manchester C.
-
Arsenal
1 kolejka
SO/08/08 13:45

Manchester United

1-0

Tottenham

SO/08/08 16:00

Bournemouth

0-1

Aston Villa

SO/08/08 16:00

Leicester

4-2

Sunderland

SO/08/08 16:00

Everton

2-2

Watford

SO/08/08 16:00

Norwich

1-3

Crystal Palace

SO/08/08 18:30

Chelsea

2-2

Swansea

ND/09/08 14:30

Arsenal

0-2

West Ham United

ND/09/08 14:30

Newcastle

2-2

Southampton

ND/09/08 17:00

Stoke

0-1

Liverpool

PN/10/08 21:00

West Bromwich

0-3

Manchester City

2 kolejka
PT/14/08 20:45

Aston Villa

0-1

Manchester United

SO/15/08 13:45

Southampton

0-3

Everton

SO/15/08 16:00

Sunderland

1-3

Norwich

SO/15/08 16:00

Swansea

2-0

Newcastle

SO/15/08 16:00

Tottenham

2-2

Stoke

SO/15/08 16:00

Watford

0-0

West Bromwich

SO/15/08 16:00

West Ham United

1-2

Leicester

ND/16/08 14:30

Crystal Palace

1-2

Arsenal

ND/16/08 17:00

Manchester City

3-0

Chelsea

PN/17/08 21:00

Liverpool

1-0

Bournemouth

3 kolejka
SO/22/08 13:45

Manchester United

0-0

Newcastle

SO/22/08 16:00

Crystal Palace

2-1

Aston Villa

SO/22/08 16:00

Leicester

1-1

Tottenham

SO/22/08 16:00

Norwich

1-1

Stoke

SO/22/08 16:00

Sunderland

1-1

Swansea

SO/22/08 16:00

West Ham United

3-4

Bournemouth

ND/23/08 14:30

West Bromwich

2-3

Chelsea

ND/23/08 17:00

Everton

0-2

Manchester City

ND/23/08 17:00

Watford

0-0

Southampton

PN/24/08 21:00

Arsenal

0-0

Liverpool

4 kolejka
SO/29/08 13:45

Aston Villa

2-2

Sunderland

SO/29/08 13:45

Newcastle

0-1

Arsenal

SO/29/08 16:00

Chelsea

1-2

Crystal Palace

SO/29/08 16:00

Liverpool

0-3

West Ham United

SO/29/08 16:00

Manchester City

2-0

Watford

SO/29/08 16:00

Bournemouth

1-1

Leicester

SO/29/08 16:00

Stoke

0-1

West Bromwich

SO/29/08 18:30

Tottenham

0-0

Everton

ND/30/08 14:30

Southampton

3-0

Norwich

ND/30/08 17:00

Swansea

2-1

Manchester United

5 kolejka
SO/12/09 13:45

Everton

3-1

Chelsea

SO/12/09 16:00

Arsenal

2-0

Stoke

SO/12/09 16:00

Crystal Palace

0-1

Manchester City

SO/12/09 16:00

Norwich

3-1

Bournemouth

SO/12/09 16:00

Watford

1-0

Swansea

SO/12/09 16:00

West Bromwich

0-0

Southampton

SO/12/09 18:30

Manchester United

3-1

Liverpool

ND/13/09 14:30

Sunderland

0-1

Tottenham

ND/13/09 17:00

Leicester

3-2

Aston Villa

PN/14/09 21:00

West Ham United

2-0

Newcastle

6 kolejka
SO/19/09 13:45

Chelsea

2-0

Arsenal

SO/19/09 16:00

Aston Villa

0-1

West Bromwich

SO/19/09 16:00

Newcastle

1-2

Watford

SO/19/09 16:00

Stoke

2-2

Leicester

SO/19/09 16:00

Swansea

0-0

Everton

SO/19/09 16:00

Bournemouth

2-0

Sunderland

SO/19/09 18:30

Manchester City

1-2

West Ham United

ND/20/09 14:30

Tottenham

1-0

Crystal Palace

ND/20/09 17:00

Liverpool

1-1

Norwich

ND/20/09 17:00

Southampton

2-3

Manchester United

7 kolejka
SO/26/09 13:45

Tottenham

4-1

Manchester City

SO/26/09 16:00

Liverpool

3-2

Aston Villa

SO/26/09 16:00

Manchester United

3-0

Sunderland

SO/26/09 16:00

Southampton

3-1

Swansea

SO/26/09 16:00

Stoke

2-1

Bournemouth

SO/26/09 16:00

West Ham United

2-2

Norwich

SO/26/09 16:00

Leicester

2-5

Arsenal

SO/26/09 18:30

Newcastle

2-2

Chelsea

ND/27/09 17:00

Watford

0-1

Crystal Palace

PN/28/09 21:00

West Bromwich

2-3

Everton

8 kolejka
SO/03/10 13:45

Crystal Palace

2-0

West Bromwich

SO/03/10 16:00

Aston Villa

0-1

Stoke

SO/03/10 16:00

Bournemouth

1-1

Watford

SO/03/10 16:00

Manchester City

6-1

Newcastle

SO/03/10 16:00

Norwich

1-2

Leicester

SO/03/10 16:00

Sunderland

2-2

West Ham United

SO/03/10 18:00

Chelsea

1-3

Southampton

ND/04/10 14:30

Everton

1-1

Liverpool

ND/04/10 17:00

Arsenal

3-0

Manchester United

ND/04/10 17:00

Swansea

2-2

Tottenham

9 kolejka
SO/17/10 13:45

Tottenham

0-0

Liverpool

SO/17/10 16:00

Chelsea

2-0

Aston Villa

SO/17/10 16:00

Crystal Palace

1-3

West Ham United

SO/17/10 16:00

Everton

0-3

Manchester United

SO/17/10 16:00

Manchester City

5-1

Bournemouth

SO/17/10 16:00

Southampton

2-2

Leicester

SO/17/10 16:00

West Bromwich

1-0

Sunderland

SO/17/10 18:30

Watford

0-3

Arsenal

ND/18/10 17:00

Newcastle

6-2

Norwich

PN/19/10 21:00

Swansea

0-1

Stoke

10 kolejka
SO/24/10 16:00

Aston Villa

1-2

Swansea

SO/24/10 16:00

Leicester

1-0

Crystal Palace

SO/24/10 16:00

Norwich

0-1

West Bromwich

SO/24/10 16:00

Stoke

0-2

Watford

SO/24/10 16:00

West Ham United

2-1

Chelsea

SO/24/10 18:30

Arsenal

2-1

Everton

ND/25/10 13:00

Sunderland

3-0

Newcastle

ND/25/10 15:05

Bournemouth

1-5

Tottenham

ND/25/10 15:05

Manchester United

0-0

Manchester City

ND/25/10 17:15

Liverpool

1-1

Southampton

11 kolejka
SO/31/10 13:45

Chelsea

1-3

Liverpool

SO/31/10 16:00

Crystal Palace

0-0

Manchester United

SO/31/10 16:00

Manchester City

2-1

Norwich

SO/31/10 16:00

Newcastle

0-0

Stoke

SO/31/10 16:00

Swansea

0-3

Arsenal

SO/31/10 16:00

Watford

2-0

West Ham United

SO/31/10 16:00

West Bromwich

2-3

Leicester

ND/01/11 14:30

Everton

6-2

Sunderland

ND/01/11 17:00

Southampton

2-0

Bournemouth

PN/02/11 21:00

Tottenham

3-1

Aston Villa

12 kolejka
SO/07/11 13:45

Bournemouth

0-1

Newcastle

SO/07/11 16:00

Leicester

2-1

Watford

SO/07/11 16:00

Manchester United

2-0

West Bromwich

SO/07/11 16:00

Norwich

1-0

Swansea

SO/07/11 16:00

Sunderland

0-1

Southampton

SO/07/11 16:00

West Ham United

1-1

Everton

SO/07/11 18:30

Stoke

1-0

Chelsea

ND/08/11 14:30

Aston Villa

0-0

Manchester City

ND/08/11 17:00

Arsenal

1-1

Tottenham

ND/08/11 17:00

Liverpool

1-2

Crystal Palace

13 kolejka
SO/21/11 13:45

Watford

1-2

Manchester United

SO/21/11 16:00

Chelsea

1-0

Norwich

SO/21/11 16:00

Everton

4-0

Aston Villa

SO/21/11 16:00

Newcastle

0-3

Leicester

SO/21/11 16:00

Southampton

0-1

Stoke

SO/21/11 16:00

Swansea

2-2

Bournemouth

SO/21/11 16:00

West Bromwich

2-1

Arsenal

SO/21/11 18:30

Manchester City

1-4

Liverpool

ND/22/11 17:00

Tottenham

4-1

West Ham United

PN/23/11 21:00

Crystal Palace

0-1

Sunderland

14 kolejka
SO/28/11 16:00

Aston Villa

2-3

Watford

SO/28/11 16:00

Bournemouth

3-3

Everton

SO/28/11 16:00

Crystal Palace

5-1

Newcastle

SO/28/11 16:00

Manchester City

3-1

Southampton

SO/28/11 16:00

Sunderland

2-0

Stoke

SO/28/11 18:30

Leicester

1-1

Manchester United

ND/29/11 13:00

Tottenham

0-0

Chelsea

ND/29/11 15:05

West Ham United

1-1

West Bromwich

ND/29/11 17:15

Liverpool

1-0

Swansea

ND/29/11 17:15

Norwich

1-1

Arsenal

15 kolejka
SO/05/12 13:45

Stoke

2-0

Manchester City

SO/05/12 16:00

Arsenal

3-1

Sunderland

SO/05/12 16:00

Manchester United

0-0

West Ham United

SO/05/12 16:00

Southampton

1-1

Aston Villa

SO/05/12 16:00

Swansea

0-3

Leicester

SO/05/12 16:00

Watford

2-0

Norwich

SO/05/12 16:00

West Bromwich

1-1

Tottenham

SO/05/12 18:30

Chelsea

0-1

Bournemouth

ND/06/12 17:00

Newcastle

2-0

Liverpool

PN/07/12 21:00

Everton

1-1

Crystal Palace

16 kolejka
SO/12/12 13:45

Norwich

1-1

Everton

SO/12/12 16:00

Crystal Palace

1-0

Southampton

SO/12/12 16:00

Manchester City

2-1

Swansea

SO/12/12 16:00

Sunderland

0-1

Watford

SO/12/12 16:00

West Ham United

0-0

Stoke

SO/12/12 18:30

Bournemouth

2-1

Manchester United

ND/13/12 14:30

Aston Villa

0-2

Arsenal

ND/13/12 17:00

Liverpool

2-2

West Bromwich

ND/13/12 17:00

Tottenham

1-2

Newcastle

PN/14/12 21:00

Leicester

2-1

Chelsea

17 kolejka
SO/19/12 16:00

Chelsea

3-1

Sunderland

SO/19/12 16:00

Everton

2-3

Leicester

SO/19/12 16:00

Manchester United

1-2

Norwich

SO/19/12 16:00

Southampton

0-2

Tottenham

SO/19/12 16:00

Stoke

1-2

Crystal Palace

SO/19/12 16:00

West Bromwich

1-2

Bournemouth

SO/19/12 18:30

Newcastle

1-1

Aston Villa

ND/20/12 14:30

Watford

3-0

Liverpool

ND/20/12 17:00

Swansea

0-0

West Ham United

PN/21/12 21:00

Arsenal

2-1

Manchester City

18 kolejka
SO/26/12 13:45

Stoke

2-0

Manchester United

SO/26/12 16:00

Aston Villa

1-1

West Ham United

SO/26/12 16:00

Bournemouth

0-0

Crystal Palace

SO/26/12 16:00

Chelsea

2-2

Watford

SO/26/12 16:00

Liverpool

1-0

Leicester

SO/26/12 16:00

Manchester City

4-1

Sunderland

SO/26/12 16:00

Swansea

1-0

West Bromwich

SO/26/12 16:00

Tottenham

3-0

Norwich

SO/26/12 18:30

Newcastle

0-1

Everton

SO/26/12 20:45

Southampton

4-0

Arsenal

19 kolejka
PN/28/12 16:00

Crystal Palace

0-0

Swansea

PN/28/12 16:00

Everton

3-4

Stoke

PN/28/12 16:00

Norwich

2-0

Aston Villa

PN/28/12 16:00

Watford

1-2

Tottenham

PN/28/12 16:00

West Bromwich

1-0

Newcastle

PN/28/12 18:30

Arsenal

2-0

Bournemouth

PN/28/12 18:30

Manchester United

0-0

Chelsea

PN/28/12 18:30

West Ham United

2-1

Southampton

WT/29/12 20:45

Leicester

0-0

Manchester City

ŚR/30/12 20:45

Sunderland

0-1

Liverpool

20 kolejka
SO/02/01 13:45

West Ham United

2-0

Liverpool

SO/02/01 16:00

Arsenal

1-0

Newcastle

SO/02/01 16:00

Leicester

0-0

Bournemouth

SO/02/01 16:00

Manchester United

2-1

Swansea

SO/02/01 16:00

Norwich

1-0

Southampton

SO/02/01 16:00

Sunderland

3-1

Aston Villa

SO/02/01 16:00

West Bromwich

2-1

Stoke

SO/02/01 18:30

Watford

1-2

Manchester City

ND/03/01 14:30

Crystal Palace

0-3

Chelsea

ND/03/01 17:00

Everton

1-1

Tottenham

21 kolejka
WT/12/01 20:45

Aston Villa

1-0

Crystal Palace

WT/12/01 20:45

Bournemouth

1-3

West Ham United

WT/12/01 20:45

Newcastle

3-3

Manchester United

ŚR/13/01 20:45

Swansea

2-4

Sunderland

ŚR/13/01 20:45

Chelsea

2-2

West Bromwich

ŚR/13/01 20:45

Manchester City

0-0

Everton

ŚR/13/01 20:45

Southampton

2-0

Watford

ŚR/13/01 20:45

Stoke

3-1

Norwich

ŚR/13/01 21:00

Liverpool

3-3

Arsenal

ŚR/13/01 21:00

Tottenham

0-1

Leicester

22 kolejka
SO/16/01 13:45

Tottenham

4-1

Sunderland

SO/16/01 16:00

Bournemouth

3-0

Norwich

SO/16/01 16:00

Chelsea

3-3

Everton

SO/16/01 16:00

Manchester City

4-0

Crystal Palace

SO/16/01 16:00

Newcastle

2-1

West Ham United

SO/16/01 16:00

Southampton

3-0

West Bromwich

SO/16/01 18:30

Aston Villa

1-1

Leicester

ND/17/01 15:05

Liverpool

0-1

Manchester United

ND/17/01 17:15

Stoke

0-0

Arsenal

PN/18/01 21:00

Swansea

1-0

Watford

23 kolejka
SO/23/01 13:45

Norwich

4-5

Liverpool

SO/23/01 16:00

Crystal Palace

1-3

Tottenham

SO/23/01 16:00

Leicester

3-0

Stoke

SO/23/01 16:00

Manchester United

0-1

Southampton

SO/23/01 16:00

Sunderland

1-1

Bournemouth

SO/23/01 16:00

Watford

2-1

Newcastle

SO/23/01 16:00

West Bromwich

0-0

Aston Villa

SO/23/01 18:30

West Ham United

2-2

Manchester City

ND/24/01 14:30

Everton

1-2

Swansea

ND/24/01 17:00

Arsenal

0-1

Chelsea

24 kolejka
WT/02/02 20:45

Arsenal

0-0

Southampton

WT/02/02 20:45

Leicester

2-0

Liverpool

WT/02/02 20:45

Norwich

0-3

Tottenham

WT/02/02 20:45

Sunderland

0-1

Manchester City

WT/02/02 20:45

West Ham United

2-0

Aston Villa

WT/02/02 21:00

Crystal Palace

1-2

Bournemouth

WT/02/02 21:00

Manchester United

3-0

Stoke

WT/02/02 21:00

West Bromwich

1-1

Swansea

ŚR/03/02 20:45

Everton

3-0

Newcastle

ŚR/03/02 20:45

Watford

0-0

Chelsea

25 kolejka
SO/06/02 13:45

Manchester City

1-3

Leicester

SO/06/02 16:00

Aston Villa

2-0

Norwich

SO/06/02 16:00

Liverpool

2-2

Sunderland

SO/06/02 16:00

Newcastle

1-0

West Bromwich

SO/06/02 16:00

Stoke

0-3

Everton

SO/06/02 16:00

Swansea

1-1

Crystal Palace

SO/06/02 16:00

Tottenham

1-0

Watford

SO/06/02 18:30

Southampton

1-0

West Ham United

ND/07/02 14:30

Bournemouth

0-2

Arsenal

ND/07/02 17:00

Chelsea

1-1

Manchester United

26 kolejka
SO/13/02 13:45

Sunderland

2-1

Manchester United

SO/13/02 16:00

Bournemouth

1-3

Stoke

SO/13/02 16:00

Crystal Palace

1-2

Watford

SO/13/02 16:00

Everton

0-1

West Bromwich

SO/13/02 16:00

Norwich

2-2

West Ham United

SO/13/02 16:00

Swansea

0-1

Southampton

SO/13/02 18:30

Chelsea

5-1

Newcastle

ND/14/02 13:00

Arsenal

2-1

Leicester

ND/14/02 15:05

Aston Villa

0-6

Liverpool

ND/14/02 17:15

Manchester City

1-2

Tottenham

27 kolejka
SO/27/02 13:45

West Ham United

1-0

Sunderland

SO/27/02 16:00

Leicester

1-0

Norwich

SO/27/02 16:00

Southampton

1-2

Chelsea

SO/27/02 16:00

Stoke

2-1

Aston Villa

SO/27/02 16:00

Watford

0-0

Bournemouth

SO/27/02 18:30

West Bromwich

3-2

Crystal Palace

ND/28/02 15:05

Manchester United

3-2

Arsenal

ND/28/02 15:05

Tottenham

2-1

Swansea

WT/19/04 20:45

Newcastle

1-1

Manchester City

ŚR/20/04 21:00

Liverpool

4-0

Everton

28 kolejka
WT/01/03 20:45

Aston Villa

1-3

Everton

WT/01/03 20:45

Bournemouth

2-0

Southampton

WT/01/03 20:45

Leicester

2-2

West Bromwich

WT/01/03 20:45

Norwich

1-2

Chelsea

WT/01/03 20:45

Sunderland

2-2

Crystal Palace

ŚR/02/03 20:45

Arsenal

1-2

Swansea

ŚR/02/03 20:45

Stoke

1-0

Newcastle

ŚR/02/03 20:45

West Ham United

1-0

Tottenham

ŚR/02/03 21:00

Liverpool

3-0

Manchester City

ŚR/02/03 21:00

Manchester United

1-0

Watford

29 kolejka
SO/05/03 13:45

Tottenham

2-2

Arsenal

SO/05/03 16:00

Chelsea

1-1

Stoke

SO/05/03 16:00

Everton

2-3

West Ham United

SO/05/03 16:00

Manchester City

4-0

Aston Villa

SO/05/03 16:00

Newcastle

1-3

Bournemouth

SO/05/03 16:00

Southampton

1-1

Sunderland

SO/05/03 16:00

Swansea

1-0

Norwich

SO/05/03 18:30

Watford

0-1

Leicester

ND/06/03 14:30

Crystal Palace

1-2

Liverpool

ND/06/03 17:00

West Bromwich

1-0

Manchester United

30 kolejka
- -

Liverpool

-

Chelsea

- -

Sunderland

-

Everton

SO/12/03 13:45

Norwich

0-0

Manchester City

SO/12/03 16:00

Bournemouth

3-2

Swansea

SO/12/03 16:00

Stoke

1-2

Southampton

ND/13/03 17:00

Aston Villa

0-2

Tottenham

PN/14/03 21:00

Leicester

1-0

Newcastle

ŚR/20/04 20:45

West Ham United

3-1

Watford

ŚR/20/04 21:00

Manchester United

2-0

Crystal Palace

CZ/21/04 20:45

Arsenal

2-0

West Bromwich

31 kolejka
SO/19/03 13:45

Everton

0-2

Arsenal

SO/19/03 16:00

Chelsea

2-2

West Ham United

SO/19/03 16:00

Crystal Palace

0-1

Leicester

SO/19/03 16:00

Watford

1-2

Stoke

SO/19/03 16:00

West Bromwich

0-1

Norwich

SO/19/03 18:30

Swansea

1-0

Aston Villa

ND/20/03 14:30

Newcastle

1-1

Sunderland

ND/20/03 14:30

Southampton

3-2

Liverpool

ND/20/03 17:00

Manchester City

0-1

Manchester United

ND/20/03 17:00

Tottenham

3-0

Bournemouth

32 kolejka
SO/02/04 13:45

Aston Villa

0-4

Chelsea

SO/02/04 16:00

Arsenal

4-0

Watford

SO/02/04 16:00

Bournemouth

0-4

Manchester City

SO/02/04 16:00

Norwich

3-2

Newcastle

SO/02/04 16:00

Stoke

2-2

Swansea

SO/02/04 16:00

Sunderland

0-0

West Bromwich

SO/02/04 16:00

West Ham United

2-2

Crystal Palace

SO/02/04 18:30

Liverpool

1-1

Tottenham

ND/03/04 14:30

Leicester

1-0

Southampton

ND/03/04 17:00

Manchester United

1-0

Everton

33 kolejka
SO/09/04 13:45

West Ham United

3-3

Arsenal

SO/09/04 16:00

Aston Villa

1-2

Bournemouth

SO/09/04 16:00

Crystal Palace

1-0

Norwich

SO/09/04 16:00

Southampton

3-1

Newcastle

SO/09/04 16:00

Swansea

1-0

Chelsea

SO/09/04 16:00

Watford

1-1

Everton

SO/09/04 18:30

Manchester City

2-1

West Bromwich

ND/10/04 14:30

Sunderland

0-2

Leicester

ND/10/04 17:00

Liverpool

4-1

Stoke

ND/10/04 17:00

Tottenham

3-0

Manchester United

34 kolejka
SO/16/04 13:45

Norwich

0-3

Sunderland

SO/16/04 16:00

Everton

1-1

Southampton

SO/16/04 16:00

Manchester United

1-0

Aston Villa

SO/16/04 16:00

Newcastle

3-0

Swansea

SO/16/04 16:00

West Bromwich

0-1

Watford

SO/16/04 18:30

Chelsea

0-3

Manchester City

ND/17/04 14:30

Bournemouth

1-2

Liverpool

ND/17/04 14:30

Leicester

2-2

West Ham United

ND/17/04 17:00

Arsenal

1-1

Crystal Palace

PN/18/04 21:00

Stoke

0-4

Tottenham

35 kolejka
- -

Crystal Palace

-

Everton

- -

Norwich

-

Watford

- -

West Ham United

-

Manchester United

SO/23/04 13:45

Manchester City

4-0

Stoke

SO/23/04 16:00

Aston Villa

2-4

Southampton

SO/23/04 16:00

Bournemouth

1-4

Chelsea

SO/23/04 16:00

Liverpool

2-2

Newcastle

ND/24/04 15:05

Sunderland

0-0

Arsenal

ND/24/04 17:15

Leicester

4-0

Swansea

PN/25/04 21:00

Tottenham

1-1

West Bromwich

36 kolejka
ŚR/20/04 16:00

Everton

2-1

Bournemouth

SO/30/04 16:00

Newcastle

1-0

Crystal Palace

SO/30/04 16:00

Stoke

1-1

Sunderland

SO/30/04 16:00

Watford

3-2

Aston Villa

SO/30/04 16:00

West Bromwich

0-3

West Ham United

SO/30/04 18:30

Arsenal

1-0

Norwich

ND/01/05 13:00

Swansea

3-1

Liverpool

ND/01/05 15:05

Manchester United

1-1

Leicester

ND/01/05 17:30

Southampton

4-2

Manchester City

PN/02/05 21:00

Chelsea

2-2

Tottenham

37 kolejka
SO/07/05 13:45

Norwich

-

Manchester United

SO/07/05 16:00

Aston Villa

-

Newcastle

SO/07/05 16:00

Bournemouth

-

West Bromwich

SO/07/05 16:00

Crystal Palace

-

Stoke

SO/07/05 16:00

Sunderland

-

Chelsea

SO/07/05 16:00

West Ham United

-

Swansea

SO/07/05 18:30

Leicester

-

Everton

ND/08/05 14:30

Tottenham

-

Southampton

ND/08/05 17:00

Liverpool

-

Watford

ND/08/05 17:00

Manchester City

-

Arsenal

38 kolejka
ND/15/05 16:00

Arsenal

-

Aston Villa

ND/15/05 16:00

Chelsea

-

Leicester

ND/15/05 16:00

Everton

-

Norwich

ND/15/05 16:00

Manchester United

-

Bournemouth

ND/15/05 16:00

Newcastle

-

Tottenham

ND/15/05 16:00

Southampton

-

Crystal Palace

ND/15/05 16:00

Stoke

-

West Ham United

ND/15/05 16:00

Swansea

-

Manchester City

ND/15/05 16:00

Watford

-

Sunderland

ND/15/05 16:00

West Bromwich

-

Liverpool

Piłka na żywo

Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa343763-30
2Piast Gliwice343757-40
3Cracovia343060-47
4Zagłębie Lubin342948-41
5Pogoń Szczecin342739-35
6Lechia Gdańsk342649-41
7Lech Poznań342439-42
8Ruch Chorzów342139-52
9Korona Kielce342537-41
10Wisła Kraków342555-41
11Jagiellonia Białystok342543-59
12Śląsk Wrocław342435-42
13Termalica Nieciecza 342236-47
14Górnik Łęczna342033-49
15Górnik Zabrze342037-50
16Podbeskidzie 341940-53
PT/06/05 18:00
Podbeskidzie
-
Korona K.
PT/06/05 20:30
Wisła K.
-
Jagiellonia B.
SO/07/05 15:30
Śląsk W.
-
Termalica N.
SO/07/05 18:00
Górnik Ł.
-
Górnik Z.
SO/07/05 20:30
Lechia G.
-
Ruch C.
ND/08/05 15:30
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
ND/08/05 15:30
Cracovia
-
Lech P.
ND/08/05 18:00
Legia W.
-
Piast G.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:05 TVP 1 Biało-czerwoni (magazyn)
21:05 Eurosport LE: Liverpool - Villarreal (na żywo)
21:05 TVP Sport LE: Sevilla - Szachtar (na żywo)
18:00 Eurosport 2 Podbesk. - Korona (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła - Jagiellonia (na żywo)
20:30 Polsat Sport 1. liga: Rozwój - Arka (na żywo)