Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 29 sierpnia 2014

Ekstraklasa

  • Austriak i Brazylijczyk graczami Lechii
    Czwartek, 28 sierpnia 2014, 18:06 Austriak i Brazylijczyk graczami Lechii

    20-letni austriacki napastnik Kevin Friesenbichler został nowym zawodnikiem Lechii Gdańsk. Do klubu trafił na zasadzie rocznego wypożyczenia z Benfiki Lizbona.

  • Eduards Visnakovs w Ruchu Chorzów
    Czwartek, 28 sierpnia 2014, 17:56 Eduards Visnakovs w Ruchu Chorzów

    24-letni łotewski napastnik Eduards Visnakovs został nowym piłkarzem Ruchu Chorzów. Zawodnik podpisał trzyletni kontrakt.

  • Wojciech Pawłowski wraca do kadry Śląska
    Czwartek, 28 sierpnia 2014, 15:11 Wojciech Pawłowski wraca do kadry Śląska

    Wojciech Pawłowski został przywrócony do pierwszego zespołu Śląska - poinformował na Twitterze rzecznik prasowy wrocławskiego klubu Michał Mazur.

  • 7. kolejka T-M Ekstraklasy / obsada sędziowska
    Czwartek, 28 sierpnia 2014, 14:41 7. kolejka T-M Ekstraklasy / obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia spotkań 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Mecze te zostaną rozegrane w dniach 29-31 sierpnia.

  • Napastnik Lechii na testach w Lechu
    Czwartek, 28 sierpnia 2014, 12:26 Napastnik Lechii na testach w Lechu

    Napastnik Lechii Gdańsk Zaur Sadajew przechodzi badania medyczne w Lechu Poznań. Rosjanin ma zostać wypożyczony na rok.

1 2 3   ...   1704 1705 1706 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Górnik Zabrze61412-24-2-03-1-01-1-0
2Legia Warszawa61314-34-1-12-1-12-0-0
3Wisła Kraków61213-73-3-01-1-02-2-0
4GKS Bełchatów 6127-23-3-02-1-01-2-0
5Podbeskidzie 61011-73-1-21-1-12-0-1
6Lechia Gdańsk61010-83-1-21-0-12-1-1
7Śląsk Wrocław6108-83-1-22-1-01-0-2
8Lech Poznań6910-62-3-11-1-11-2-0
9Pogoń Szczecin6910-92-3-11-1-11-2-0
10Górnik Łęczna689-122-2-21-2-01-0-2
11Jagiellonia Białystok678-132-1-31-1-21-0-1
12Ruch Chorzów654-91-2-30-2-11-0-2
13Cracovia645-111-1-41-0-20-1-2
14Zawisza Bydgoszcz637-141-0-51-0-30-0-2
15Piast Gliwice632-90-3-30-0-20-3-1
16Korona Kielce613-130-1-50-1-10-0-4
PT/22/08 18:00
Zawisza B.
0-2
Lechia G.
PT/22/08 20:30
Pogoń S.
0-3
Wisła K.
SO/23/08 15:30
Cracovia
1-3
Podbeskidzie
SO/23/08 18:00
Górnik Z.
2-0
Górnik Ł.
SO/23/08 20:30
Jagiellonia B.
1-3
Śląsk W.
ND/24/08 15:30
Legia W.
2-0
Korona K.
ND/24/08 18:00
Ruch C.
0-0
Lech P.
PN/25/08 18:00
GKS B.
0-0
Piast G.
PT/29/08 18:00
Piast G.
-
Zawisza B.
PT/29/08 20:30
Wisła K.
-
GKS B.
SO/30/08 15:30
Górnik Ł.
-
Pogoń S.
SO/30/08 18:00
Śląsk W.
-
Górnik Z.
SO/30/08 20:30
Korona K.
-
Jagiellonia B.
ND/31/08 15:30
Lechia G.
-
Ruch C.
ND/31/08 15:30
Podbeskidzie
-
Legia W.
ND/31/08 18:00
Lech P.
-
Cracovia
Strzelcy
4 Chmiel (Podbeskidzie)
4 Pich (Śląsk)
3 Brożek (Wisła)
3 Jeż (Górnik)
3 Piątkowski (Jagiellonia)
3 Stilić (Wisła)
3 Teodorczyk (Lech)
3 Ubiparip (Lech)
1 kolejka
PT/18/07 18:00

Podbeskidzie

Konieczny 9, Sokołowski 53
2-3

Pogoń Szczecin

Zwoliński 29, Dąbrowski 87, Frączczak 90
PT/18/07 20:30

Górnik Łęczna

Nowak 28
1-1

Wisła Kraków

Sadlok 41
SO/19/07 18:00

Jagiellonia Białystok

Tuszyński 6, 29
2-2

Lechia Gdańsk

Wiśniewski 45, Wasiluk 69 (s)
SO/19/07 20:30

Legia Warszawa

0-1

GKS Bełchatów

ND/20/07 15:30

Lech Poznań

Ubiparip 19, 84, 90, Kownacki 36
4-0

Piast Gliwice

ND/20/07 15:30

Zawisza Bydgoszcz

Kadu 67, Carlos 77
2-0

Korona Kielce

ND/20/07 18:00

Śląsk Wrocław

Mila 7, Pich 79
2-0

Ruch Chorzów

PN/21/07 18:00

Górnik Zabrze

Augustyn 5, Zachara 90
2-0

Cracovia

2 kolejka
PT/25/07 18:00

GKS Bełchatów

Ślusarski 6 (k), Mateusz Mak 15
2-0

Korona Kielce

PT/25/07 20:30

Lechia Gdańsk

Makuszewski 29
1-0

Podbeskidzie

SO/26/07 18:00

Pogoń Szczecin

Frączczak 45, Zwoliński 56, Murayama 59, Golla 77
4-1

Śląsk Wrocław

Pich 40
SO/26/07 20:30

Cracovia

Nowak 4
1-3

Legia Warszawa

Kosecki 23, Jodłowiec 47, Vrdoljak 74 (k)
ND/27/07 15:30

Ruch Chorzów

Stawarczyk 65
1-2

Górnik Łęczna

Bielak 31, Bożok 63
ND/27/07 15:30

Zawisza Bydgoszcz

Vasconcelos 85
1-3

Jagiellonia Białystok

Quintana 48, Piątkowski 64, 90
ND/27/07 18:00

Górnik Zabrze

Zachara 58
1-1

Lech Poznań

Teodorczyk 19
PN/28/07 18:00

Wisła Kraków

Jankowski 77
1-1

Piast Gliwice

Polak 49
3 kolejka
PT/01/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Gajos 56, Pazdan 87
2-1

Cracovia

Rakels 25
PT/01/08 20:30

Piast Gliwice

Jurado 22
1-3

Lechia Gdańsk

Wiśniewski 20, 53, Vranjes 65 (k)
SO/02/08 18:00

Korona Kielce

Kiełb 28, Golański 49
2-2

Pogoń Szczecin

Hernani 32, Rogalski 85
SO/02/08 20:30

Legia Warszawa

Saganowski 65
1-1

Górnik Zabrze

Lewczuk 25 (s)
ND/03/08 15:30

Podbeskidzie

Korzym 49, Górkiewicz 59, Chmiel 62
3-0

Ruch Chorzów

ND/03/08 15:30

Śląsk Wrocław

Pich 7, 28
2-1

Zawisza Bydgoszcz

Drygas 32
ND/03/08 18:00

Lech Poznań

Wołąkiewicz 59 (k), Douglas 82
2-3

Wisła Kraków

Garguła 17, 28, Guerrier 87
PN/04/08 18:00

Górnik Łęczna

Mierzejewski 40
1-1

GKS Bełchatów

Michał Mak 7
4 kolejka
PT/08/08 18:00

Cracovia

Dialiba 38, Budziński 90
2-1

Korona Kielce

Trytko 79 (k)
PT/08/08 20:30

Górnik Zabrze

Jeż 29 (k), 60, Zachara 84
3-0

Jagiellonia Białystok

SO/09/08 18:00

GKS Bełchatów

Michał Mak 44 (k), Poźniak 81
2-0

Śląsk Wrocław

SO/09/08 20:30

Legia Warszawa

Vrdoljak 46, 64 (k), Kosecki 49, Sa 70, 80
5-0

Górnik Łęczna

ND/10/08 15:30

Lechia Gdańsk

Vranjes 36 (k)
1-2

Lech Poznań

Teodorczyk 80, 84
ND/10/08 15:30

Zawisza Bydgoszcz

Kadu 33
1-2

Podbeskidzie

Kołodziej 49, Chmiel 90
ND/10/08 18:00

Ruch Chorzów

Boguski 18 (k), Brożek 83
2-2

Wisła Kraków

Dziwniel 43, Efir 73
PN/11/08 18:00

Pogoń Szczecin

0-0

Piast Gliwice

5 kolejka
PT/15/08 18:00

Korona Kielce

0-3

Górnik Zabrze

Kosznik 27, Jeż 65, Gergel 78
PT/15/08 20:30

Jagiellonia Białystok

0-3

Legia Warszawa

Żyro 14, Radović 25, Kucharczyk 85
SO/16/08 15:30

Górnik Łęczna

Bonin 10, 42, Cernych 32, 50, Szałachowski 87
5-2

Zawisza Bydgoszcz

Wójcicki 39, Drygas 53
SO/16/08 18:00

Piast Gliwice

0-1

Ruch Chorzów

Kuświk 13
SO/16/08 20:30

Lech Poznań

Pawłowski 73
1-1

Pogoń Szczecin

Robak 21
ND/17/08 15:30

Śląsk Wrocław

0-0

Cracovia

ND/17/08 18:00

Wisła Kraków

Sadlok 51, Stilić 57, 91
3-1

Lechia Gdańsk

Vranjes 25 (k)
PN/18/08 18:00

Podbeskidzie

Patejuk 72
1-1

GKS Bełchatów

Komołow 83
6 kolejka
PT/22/08 18:00

Zawisza Bydgoszcz

0-2

Lechia Gdańsk

Colak 53, Makuszewski 85
PT/22/08 20:30

Pogoń Szczecin

0-3

Wisła Kraków

Stilić 25, Brożek 36, 75
SO/23/08 15:30

Cracovia

Deleu 60
1-3

Podbeskidzie

Korzym 17, Damian Chmiel 56, 79
SO/23/08 18:00

Górnik Zabrze

Madej 54, 67
2-0

Górnik Łęczna

SO/23/08 20:30

Jagiellonia Białystok

Piątkowski 23
1-3

Śląsk Wrocław

Mila 65 (k), Droppa 86, Ostrowski 89
ND/24/08 15:30

Legia Warszawa

Sa 63, Saganowski 76
2-0

Korona Kielce

ND/24/08 18:00

Ruch Chorzów

0-0

Lech Poznań

PN/25/08 18:00

GKS Bełchatów

0-0

Piast Gliwice

7 kolejka
PT/29/08 18:00

Piast Gliwice

-

Zawisza Bydgoszcz

PT/29/08 20:30

Wisła Kraków

-

GKS Bełchatów

SO/30/08 15:30

Górnik Łęczna

-

Pogoń Szczecin

SO/30/08 18:00

Śląsk Wrocław

-

Górnik Zabrze

SO/30/08 20:30

Korona Kielce

-

Jagiellonia Białystok

ND/31/08 15:30

Lechia Gdańsk

-

Ruch Chorzów

ND/31/08 15:30

Podbeskidzie

-

Legia Warszawa

ND/31/08 18:00

Lech Poznań

-

Cracovia

8 kolejka
PT/12/09 18:00

Zawisza Bydgoszcz

-

Wisła Kraków

PT/12/09 20:30

Pogoń Szczecin

-

Ruch Chorzów

SO/13/09 15:30

Cracovia

-

Górnik Łęczna

SO/13/09 18:00

Jagiellonia Białystok

-

Lech Poznań

SO/13/09 20:30

Legia Warszawa

-

Śląsk Wrocław

ND/14/09 15:30

Górnik Zabrze

-

Piast Gliwice

ND/14/09 18:00

GKS Bełchatów

-

Lechia Gdańsk

PN/15/09 18:00

Korona Kielce

-

Podbeskidzie

Piłka na żywo

WT/26/08 18:30
Arka G.
1-2
Widzew Ł.
ŚR/27/08 16:30
Dolcan Z.
1-1
Flota Ś.
ŚR/27/08 17:00
Pogoń S.
1-2
Stomil O.
ŚR/27/08 17:00
Olimpia G.
1-1
Wisła P.
ŚR/27/08 17:00
GKS T.
2-1
Miedź L.
ŚR/27/08 19:00
Chrobry G.
3-1
Wigry S.
ŚR/27/08 19:00
GKS K.
1-1
Chojniczanka C.
ŚR/27/08 19:00
Sandecja N.
1-3
Termalica N.
ŚR/27/08 19:46
Zagłębie L.
2-2
Bytovia B.
SO/30/08 14:45
Wisła P.
-
GKS K.
SO/30/08 16:00
Bytovia B.
-
Chrobry G.
SO/30/08 17:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
SO/30/08 19:47
Wigry S.
-
Olimpia G.
SO/30/08 20:00
Miedź L.
-
Arka G.
ND/31/08 12:15
Termalica N.
-
GKS T.
ND/31/08 12:30
Widzew Ł.
-
Stomil O.
ND/31/08 17:00
Flota Ś.
-
Sandecja N.
ND/31/08 17:00
Chojniczanka C.
-
Dolcan Z.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

12:30 TVP Sport Borussia Dortmund TV
21:00 TVP 2 LE: Legia - Aktobe (na żywo)
18:00 Canal+Family Piast - Zawisza (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła - Bełchatów (na żywo)