Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 19 października 2019

PKO Ekstraklasa

1 2 3   ...   3696 3697 3698 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pogoń Szczecin122415-97-3-23-1-24-2-0
2Piast Gliwice122114-96-3-33-2-13-1-2
3Cracovia112017-116-2-33-1-23-1-1
4Lechia Gdańsk111914-105-4-22-3-13-1-1
5Wisła Płock111915-186-1-44-1-12-0-3
6Lech Poznań111821-135-3-32-1-23-2-1
7Śląsk Wrocław111815-114-6-12-3-02-3-1
8Jagiellonia Białystok111718-124-5-22-1-22-4-0
9Legia Warszawa111713-125-2-42-1-23-1-2
10Zagłębie Lubin121521-194-3-53-2-21-1-3
11Górnik Zabrze111310-113-4-43-1-10-3-3
12Raków Częstochowa111213-174-0-72-0-42-0-3
13Wisła Kraków121114-173-2-73-0-30-2-4
14Arka Gdynia1198-182-3-61-3-11-0-5
15Korona Kielce1186-172-2-71-1-31-1-4
16ŁKS Łódź11712-222-1-81-1-41-0-4
PT/18/10 18:00
Zagłębie L.
0-1
Pogoń S.
PT/18/10 20:30
Wisła K.
1-2
Piast G.
SO/19/10 15:00
Korona K.
-
Wisła P.
SO/19/10 17:30
Legia W.
-
Lech P.
SO/19/10 20:00
Jagiellonia B.
-
Cracovia
ND/20/10 15:00
Arka G.
-
Lechia G.
ND/20/10 17:30
Górnik Z.
-
ŁKS Ł.
PN/21/10 18:00
Raków C.
-
Śląsk W.
PT/25/10 18:00
Cracovia
-
Pogoń S.
PT/25/10 20:30
Lech P.
-
Zagłębie L.
SO/26/10 15:00
ŁKS Ł.
-
Raków C.
SO/26/10 17:30
Piast G.
-
Korona K.
SO/26/10 20:00
Lechia G.
-
Górnik Z.
ND/27/10 12:30
Wisła P.
-
Jagiellonia B.
ND/27/10 15:00
Śląsk W.
-
Arka G.
ND/27/10 17:30
Legia W.
-
Wisła K.
Strzelcy
8 Imaz (Jagiellonia)
7 Brożek (Wisła K.)
7 Gytkjaer (Lech)
6 Felix (Piast)
6 Niezgoda (Legia)
5 Bohar (Zagłębie)
5 Forbes (Raków)
5 Żivec (Zagłębie)
1 kolejka
PT/19/07 18:00

Arka Gdynia

0-3

Jagiellonia Białystok

Bida 6, Imaz 18, Romanczuk 80
PT/19/07 20:30

ŁKS Łódź

0-0

Lechia Gdańsk

SO/20/07 15:00

Raków Częstochowa

0-1

Korona Kielce

Kovacević 49 (k)
SO/20/07 17:30

Wisła Kraków

0-1

Śląsk Wrocław

Stiglec 62
SO/20/07 20:00

Piast Gliwice

Felix 6
1-1

Lech Poznań

Tomczyk 82
ND/21/07 15:00

Zagłębie Lubin

Bohar 5
1-1

Cracovia

Lopes 23
ND/21/07 17:30

Legia Warszawa

Kulenović 58
1-2

Pogoń Szczecin

Buksa 61, Kożulj 83
PN/22/07 18:00

Wisła Płock

Furman 48 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 75
2 kolejka
PT/26/07 18:00

Górnik Zabrze

Jimenez 73
1-0

Zagłębie Lubin

PT/26/07 20:30

Lech Poznań

Jevtić 13 (k), Gytkjaer 72, 90, Jóźwiak 90
4-0

Wisła Płock

SO/27/07 17:30

Cracovia

Hanca 90
1-2

ŁKS Łódź

Sekulski 16, Rozwandowicz 56 (k)
SO/27/07 20:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Raków Częstochowa

Petrasek 81
ND/28/07 15:00

Korona Kielce

Papadopulos 45
1-2

Legia Warszawa

Novikovas 25, Gwilia 90
ND/28/07 17:30

Lechia Gdańsk

0-0

Wisła Kraków

ND/28/07 17:30

Śląsk Wrocław

Exposito 84, Broź 88 (k)
2-1

Piast Gliwice

Felix 31
PN/29/07 18:00

Pogoń Szczecin

Kożulj 76, Spiridonović 90
2-0

Arka Gdynia

3 kolejka
PT/02/08 18:00

Arka Gdynia

Deja 51
1-1

Korona Kielce

Żubrowski 18
PT/02/08 20:30

Zagłębie Lubin

Szysz 70, Poręba 78
2-2

Jagiellonia Białystok

Klimala 39, Imaz 66
SO/03/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 19
1-3

Cracovia

Hanca 8, Lopes 45, Rapa 56
SO/03/08 20:00

ŁKS Łódź

Ramirez 32
1-2

Lech Poznań

Amaral 4, Jevtić 34
ND/04/08 15:00

Wisła Płock

1-2

Lechia Gdańsk

ND/04/08 17:30

Legia Warszawa

0-0

Śląsk Wrocław

ND/04/08 17:30

Piast Gliwice

0-0

Pogoń Szczecin

PN/05/08 18:00

Wisła Kraków

Chuca 90
1-0

Górnik Zabrze

4 kolejka
PT/09/08 20:30

Lech Poznań

Jevtić 14
1-3

Śląsk Wrocław

Pich 6 (k), Broź 16, 26
SO/10/08 15:00

Pogoń Szczecin

Triantafyllopoulos 55
1-0

Wisła Kraków

SO/10/08 17:30

Zagłębie Lubin

Zivec 3, Szysz 65
2-0

Arka Gdynia

SO/10/08 20:00

Górnik Zabrze

Sapała 63 (s)
1-0

Raków Częstochowa

ND/11/08 15:00

ŁKS Łódź

0-1

Piast Gliwice

Bogusz 77 (s)
ND/11/08 17:30

Cracovia

Hanca 35
1-0

Korona Kielce

PN/12/08 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 25
1-1

Jagiellonia Białystok

Mudrinski 74
ŚR/18/09 18:00

Wisła Płock

Kuświk 40
1-0

Legia Warszawa

5 kolejka
PT/16/08 20:30

Wisła Kraków

Brożek 23, 90, Niepsuj 44, Savićević 61
4-0

ŁKS Łódź

SO/17/08 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 30, Cholewiak 87
2-1

Cracovia

Rubio 71
SO/17/08 17:30

Arka Gdynia

0-0

Lech Poznań

SO/17/08 20:00

Jagiellonia Białystok

Runje 5, Bida 45, Imaz 70
3-1

Górnik Zabrze

Wolsztyński 58
ND/18/08 15:00

Piast Gliwice

Parzyszek 32
1-0

Wisła Płock

ND/18/08 17:30

Legia Warszawa

Vesović 19
1-0

Zagłębie Lubin

ND/18/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 41, Sapała 51
2-1

Lechia Gdańsk

Sobiech 90 (k)
PN/19/08 18:00

Korona Kielce

0-1

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 17
6 kolejka
PT/23/08 20:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 33, 38, 66
3-2

Wisła Kraków

Brożek 44, Buksa 90
SO/24/08 15:00

Cracovia

Lopes 30, Hanca 45 (k), van Amersfoort 89
3-1

Arka Gdynia

Schirtladze 90
SO/24/08 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 54
1-1

Śląsk Wrocław

Płacheta 37
SO/24/08 20:00

Raków Częstochowa

Schwarz 51 (k), 74 (k)
2-3

Lech Poznań

Muhar 30, Gytkjaer 32, 84
ND/25/08 15:00

Górnik Zabrze

Zapolnik 24, Jimenez 45, Angulo 90 (k)
3-0

Korona Kielce

ND/25/08 17:30

ŁKS Łódź

Sekulski 4, 60 (k)
2-3

Legia Warszawa

Nagy 51, Niezgoda 72, 81
ND/25/08 17:30

Zagłębie Lubin

0-3

Piast Gliwice

Felix 10, Parzyszek 52, Badia 90
PN/26/08 18:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 14
1-2

Wisła Płock

Ricardinho 11, Furman 48
7 kolejka
PT/30/08 18:00

Arka Gdynia

Schirtladze 55
1-0

Górnik Zabrze

PT/30/08 20:30

Korona Kielce

0-2

Jagiellonia Białystok

Runje 43, Imaz 58
SO/31/08 15:00

Wisła Płock

Kuświk 3, Merebaszwili 75
2-1

ŁKS Łódź

Sekulski 18
SO/31/08 17:30

Piast Gliwice

Felix 87 (k)
1-2

Lechia Gdańsk

Peszko 55, Udovicić 69
SO/31/08 20:00

Wisła Kraków

Mak 19, Brożek 23, 84, Wojtkowski 58
4-2

Zagłębie Lubin

Zivec 27, Balić 37
ND/01/09 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 4
1-1

Pogoń Szczecin

Buksa 22
ND/01/09 17:30

Lech Poznań

Tomczyk 88
1-2

Cracovia

Rapa 27, van Amersfoort 68
ND/01/09 20:00

Legia Warszawa

Niezgoda 5, 10, 52 (k)
3-1

Raków Częstochowa

Petrasek 90
8 kolejka
PT/13/09 18:00

Zagłębie Lubin

Zivec 14, Czerwiński 29, Bohar 44, Slisz 90, Pakulski 90
5-0

Wisła Płock

PT/13/09 20:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Legia Warszawa

SO/14/09 15:00

Raków Częstochowa

Jach 31, Forbes 80
2-0

Arka Gdynia

SO/14/09 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 23, Nalepa 33
2-1

Lech Poznań

Gytkjaer 45
SO/14/09 20:00

Korona Kielce

Pacinda 47
1-1

Wisła Kraków

Brożek 38 (k)
ND/15/09 15:00

Pogoń Szczecin

Buksa 64
1-0

ŁKS Łódź

ND/15/09 17:30

Górnik Zabrze

0-0

Śląsk Wrocław

PN/16/09 18:00

Cracovia

Huk 42 (s), Rakoczy 47
2-0

Piast Gliwice

9 kolejka
PT/20/09 18:00

Piast Gliwice

Felix 78 (k), Skóraś 81 (s)
2-1

Raków Częstochowa

Forbes 6
PT/20/09 20:30

Lech Poznań

Tomczyk 39 (k)
1-1

Jagiellonia Białystok

Klimala 22
SO/21/09 15:00

ŁKS Łódź

Kujawa 52
1-4

Arka Gdynia

Schirtladze 21, 43, Nalepa 58, Jankowski 72
SO/21/09 17:30

Lechia Gdańsk

Gajos 36, Haraslin 52
2-0

Korona Kielce

SO/21/09 20:00

Śląsk Wrocław

Exposito 22, 38, 90, Stiglec 65
4-4

Zagłębie Lubin

Starzyński 32 (k), Kopacz 45, Zivec 63, Slisz 68
ND/22/09 12:30

Wisła Płock

Furman 16, Michalski 76
2-1

Wisła Kraków

Brożek 28
ND/22/09 15:00

Pogoń Szczecin

Matynia 24
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 73
ND/22/09 17:30

Cracovia

Wdowiak 66
1-2

Legia Warszawa

Niezgoda 33 (k), Gwilia 47
10 kolejka
PT/27/09 20:30

Korona Kielce

Radin 79
1-0

Śląsk Wrocław

SO/28/09 15:00

Raków Częstochowa

Forbes 42
1-2

Wisła Płock

Szwoch 53, Tomasik 90
SO/28/09 17:30

Legia Warszawa

Wieteska 12
1-2

Lechia Gdańsk

Nalepa 38, Augustyn 52
SO/28/09 20:00

Górnik Zabrze

Jimenez 39
1-3

Lech Poznań

Jóźwiak 24, Puchacz 43, Gytkjaer 90
ND/29/09 12:30

Arka Gdynia

0-0

Piast Gliwice

ND/29/09 15:00

Jagiellonia Białystok

Camara 41, Imaz 90
2-3

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 56, Buksa 74 (k), Frączczak 85
ND/29/09 17:30

Wisła Kraków

0-1

Cracovia

Hanca 73
PN/30/09 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 16, 57, Zivec 20
3-1

ŁKS Łódź

Pyrdoł 50
11 kolejka
PT/04/10 18:00

Wisła Płock

Ricardinho 29, Michalski 35, Tomasik 59, Kwietniewski 90
4-1

Arka Gdynia

Nalepa 74
PT/04/10 20:30

Śląsk Wrocław

Pich 57
1-1

Jagiellonia Białystok

Camara 69
SO/05/10 15:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 2
1-2

Raków Częstochowa

Bartkowski 8 (s), Kościelny 14
SO/05/10 17:30

Lech Poznań

Jevtić 40, Gytkjaer 73, Jóźwiak 77, Marchwiński 84
4-0

Wisła Kraków

SO/05/10 20:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 67
1-2

Zagłębie Lubin

Augustyn 9 (s), Bohar 63
ND/06/10 12:30

ŁKS Łódź

Kujawa 27, 29, 66, Grzesik 59
4-1

Korona Kielce

Kovacević 43 (k)
ND/06/10 15:00

Cracovia

Dytiatjew 35
1-1

Górnik Zabrze

Matuszek 13
ND/06/10 17:30

Piast Gliwice

Parzyszek 57, Felix 68
2-0

Legia Warszawa

12 kolejka
PT/18/10 18:00

Zagłębie Lubin

0-1

Pogoń Szczecin

Buksa 6
PT/18/10 20:30

Wisła Kraków

Niepsuj 57
1-2

Piast Gliwice

Parzyszek 25, 50
SO/19/10 15:00

Korona Kielce

-

Wisła Płock

SO/19/10 17:30

Legia Warszawa

-

Lech Poznań

SO/19/10 20:00

Jagiellonia Białystok

-

Cracovia

ND/20/10 15:00

Arka Gdynia

-

Lechia Gdańsk

ND/20/10 17:30

Górnik Zabrze

-

ŁKS Łódź

PN/21/10 18:00

Raków Częstochowa

-

Śląsk Wrocław

13 kolejka
PT/25/10 18:00

Cracovia

-

Pogoń Szczecin

PT/25/10 20:30

Lech Poznań

-

Zagłębie Lubin

SO/26/10 15:00

ŁKS Łódź

-

Raków Częstochowa

SO/26/10 17:30

Piast Gliwice

-

Korona Kielce

SO/26/10 20:00

Lechia Gdańsk

-

Górnik Zabrze

ND/27/10 12:30

Wisła Płock

-

Jagiellonia Białystok

ND/27/10 15:00

Śląsk Wrocław

-

Arka Gdynia

ND/27/10 17:30

Legia Warszawa

-

Wisła Kraków

14 kolejka
SO/02/11 15:00

Korona Kielce

-

Zagłębie Lubin

SO/02/11 17:30

Cracovia

-

Lechia Gdańsk

SO/02/11 20:00

Pogoń Szczecin

-

Lech Poznań

ND/03/11 12:30

Jagiellonia Białystok

-

ŁKS Łódź

ND/03/11 15:00

Górnik Zabrze

-

Piast Gliwice

ND/03/11 17:30

Arka Gdynia

-

Legia Warszawa

PN/04/11 18:00

Śląsk Wrocław

-

Wisła Płock

PN/04/11 20:30

Raków Częstochowa

-

Wisła Kraków

15 kolejka
PT/08/11 18:00

ŁKS Łódź

-

Śląsk Wrocław

PT/08/11 20:30

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

SO/09/11 15:00

Wisła Płock

-

Cracovia

SO/09/11 17:30

Legia Warszawa

-

Górnik Zabrze

SO/09/11 20:00

Wisła Kraków

-

Arka Gdynia

ND/10/11 12:30

Zagłębie Lubin

-

Raków Częstochowa

ND/10/11 15:00

Lech Poznań

-

Korona Kielce

ND/10/11 17:30

Lechia Gdańsk

-

Pogoń Szczecin

16 kolejka
PT/22/11 18:00

Górnik Zabrze

-

Wisła Płock

PT/22/11 20:30

Lech Poznań

-

Piast Gliwice

SO/23/11 15:00

Korona Kielce

-

Raków Częstochowa

SO/23/11 17:30

Pogoń Szczecin

-

Legia Warszawa

SO/23/11 20:00

Lechia Gdańsk

-

ŁKS Łódź

ND/24/11 15:00

Jagiellonia Białystok

-

Arka Gdynia

ND/24/11 17:30

Śląsk Wrocław

-

Wisła Kraków

PN/25/11 18:00

Cracovia

-

Zagłębie Lubin

17 kolejka
- -

Legia Warszawa

-

Korona Kielce

- -

ŁKS Łódź

-

Cracovia

- -

Piast Gliwice

-

Śląsk Wrocław

- -

Raków Częstochowa

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Kraków

-

Lechia Gdańsk

- -

Wisła Płock

-

Lech Poznań

- -

Zagłębie Lubin

-

Górnik Zabrze

SO/30/11 00:00

Arka Gdynia

-

Pogoń Szczecin

18 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Wisła Kraków

- -

Jagiellonia Białystok

-

Zagłębie Lubin

- -

Korona Kielce

-

Arka Gdynia

- -

Lech Poznań

-

ŁKS Łódź

- -

Lechia Gdańsk

-

Wisła Płock

- -

Pogoń Szczecin

-

Piast Gliwice

- -

Śląsk Wrocław

-

Legia Warszawa

SO/07/12 00:00

Cracovia

-

Raków Częstochowa

19 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Lechia Gdańsk

- -

Korona Kielce

-

Cracovia

- -

Legia Warszawa

-

Wisła Płock

- -

Piast Gliwice

-

ŁKS Łódź

- -

Raków Częstochowa

-

Górnik Zabrze

- -

Śląsk Wrocław

-

Lech Poznań

- -

Wisła Kraków

-

Pogoń Szczecin

SO/14/12 00:00

Arka Gdynia

-

Zagłębie Lubin

20 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Jagiellonia Białystok

- -

Lech Poznań

-

Arka Gdynia

- -

Lechia Gdańsk

-

Raków Częstochowa

- -

ŁKS Łódź

-

Wisła Kraków

- -

Pogoń Szczecin

-

Korona Kielce

- -

Wisła Płock

-

Piast Gliwice

- -

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

SO/21/12 00:00

Cracovia

-

Śląsk Wrocław

21 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Górnik Zabrze

- -

Lech Poznań

-

Raków Częstochowa

- -

Legia Warszawa

-

ŁKS Łódź

- -

Piast Gliwice

-

Zagłębie Lubin

- -

Śląsk Wrocław

-

Lechia Gdańsk

- -

Wisła Kraków

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Płock

-

Pogoń Szczecin

SO/08/02 00:00

Arka Gdynia

-

Cracovia

22 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Arka Gdynia

- -

Jagiellonia Białystok

-

Korona Kielce

- -

Lechia Gdańsk

-

Piast Gliwice

- -

ŁKS Łódź

-

Wisła Płock

- -

Pogoń Szczecin

-

Śląsk Wrocław

- -

Raków Częstochowa

-

Legia Warszawa

- -

Zagłębie Lubin

-

Wisła Kraków

SO/15/02 00:00

Cracovia

-

Lech Poznań

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Radomiak Radom132621-15
2Stal Mielec132520-14
3Podbeskidzie Bielsko-Biała132423-13
4Warta Poznań122418-10
5Miedź Legnica132319-12
6Stomil Olsztyn142113-16
7Olimpia Grudziądz132021-18
8Termalica Nieciecza 131818-13
9GKS Tychy131726-22
10GKS Jastrzębie121717-16
11GKS Bełchatów 131715-15
12Puszcza Niepołomice131710-14
13Zagłębie Sosnowiec121516-16
14Chojniczanka Chojnice141521-24
15Wigry Suwałki131513-19
16Sandecja Nowy Sącz141518-27
17Chrobry Głogów131110-23
18Odra Opole1377-19
PT/18/10 18:00
Wigry S.
1-0
Odra O.
PT/18/10 18:00
Puszcza N.
2-1
GKS T.
PT/18/10 18:00
Chrobry G.
1-0
Chojniczanka C.
PT/18/10 19:00
Stal M.
5-1
Sandecja N.
PT/18/10 20:45
Miedź L.
4-1
Stomil O.
SO/19/10 17:00
Olimpia G.
-
Radomiak R.
SO/19/10 17:45
Warta P.
-
Zagłębie S.
SO/19/10 18:00
Podbeskidzie B.
-
GKS J.
SO/19/10 19:00
Termalica N.
-
GKS B.
- -
Stomil O.
-
Puszcza N.
- -
GKS B.
-
Miedź L.
- -
Radomiak R.
-
Termalica N.
- -
GKS J.
-
Olimpia G.
- -
Odra O.
-
Podbeskidzie B.
- -
Sandecja N.
-
Wigry S.
- -
Chrobry G.
-
Stal M.
- -
Zagłębie S.
-
Chojniczanka C.
SO/26/10 18:00
GKS T.
-
Warta P.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Zagłębie - Pogoń (na żywo)
20:30 Canal+Sport Wisła K. - Piast (na żywo)
20:45 Pol. Sp. E. 1. liga: Miedź - Stomil (na żywo)
15:00 Canal+Sport Korona - Wisła P. (na żywo)
17:30 TVP 2 Legia - Lech (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Warta - Zagłębie (na żywo)
20:00 Canal+Sport Jagiellonia - Cracovia (na żywo)