Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 20 czerwca 2019

Lotto Ekstraklasa

  • Korona rozpoczęła przygotowania
    Czwartek, 20 czerwca 2019, 08:46 Korona rozpoczęła przygotowania

    Korona Kielce rozpoczęła wczoraj przygotowania do nowego sezonu Lotto Ekstraklasy.

  • 2. runda e.LE: Legia poznała potencjalnego rywala
    Środa, 19 czerwca 2019, 19:19 2. runda e.LE: Legia poznała potencjalnego rywala

    Dzisiaj w szwajcarskim Nyonie odbyło się także losowanie 2. rundy eliminacji Ligi Europy w ścieżce ligowej. Jeśli Legia Warszawa wygra w 1. rundzie z lepszym z pary UE Sant Julia (Andora) / Europa FC...

  • 2. runda e.LE: Potencjalny rywal Cracovii
    Środa, 19 czerwca 2019, 19:09 2. runda e.LE: Potencjalny rywal Cracovii

    Dzisiaj w Nyonie odbyło się losowanie 2. rundy eliminacji Ligi Europy. Jeśli Cracovia pokona w 1. rundzie słowacki DAC Dunajska Streda, to w kolejnej fazie zmierzy się z greckim Atromitosie Ateny....

  • Plan sparingów Legii Warszawa
    Środa, 19 czerwca 2019, 12:59 Plan sparingów Legii Warszawa

    Piłkarze Legii Warszawa rozegrają sześć spotkań w trakcie okresu przygotowawczego przed sezonem 2019/2020.

  • 2. runda e.LM: Piast poznał kolejnego rywala
    Środa, 19 czerwca 2019, 12:48 2. runda e.LM: Piast poznał kolejnego rywala

    Dzisiaj w Nyonie odbyło się losowanie 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Jeśli Piast Gliwice pokona w 1. rundzie białoruskie BATE Borysów, to w kolejnej fazie zmierzy się z lepszym z pary Linfield FC...

1 2 3   ...   3584 3585 3586 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Piast Gliwice377257-3321-9-715-3-16-6-6
2Legia Warszawa376855-3820-8-910-5-410-3-5
3Lechia Gdańsk376754-3819-10-812-5-27-5-6
4Cracovia375745-4317-6-1411-4-46-2-10
5Jagiellonia Białystok375755-5216-9-129-4-57-5-7
6Zagłębie Lubin375357-4815-8-147-4-78-4-7
7Pogoń Szczecin375257-5414-10-138-6-46-4-9
8Lech Poznań375249-4815-7-1511-2-54-5-10
9Wisła Kraków374967-6314-7-168-6-56-1-11
10Korona Kielce374742-5412-11-146-7-66-4-8
11Górnik Zabrze374648-5312-10-155-6-87-4-7
12Śląsk Wrocław374449-4512-8-177-3-85-5-9
13Arka Gdynia374249-5110-12-156-5-74-7-8
14Wisła Płock374150-5810-11-165-5-85-6-8
15Miedź Legnica374040-6510-10-177-4-83-6-9
16Zagłębie Sosnowiec372949-807-8-226-3-91-5-13
SO/18/05 15:30
Wisła K.
4-5
Miedź L.
SO/18/05 15:30
Śląsk W.
4-0
Arka G.
SO/18/05 15:30
Korona K.
0-3
Górnik Z.
SO/18/05 15:30
Wisła P.
0-0
Zagłębie S.
ND/19/05 18:00
Lechia G.
2-0
Jagiellonia B.
ND/19/05 18:00
Legia W.
2-2
Zagłębie L.
ND/19/05 18:00
Piast G.
1-0
Lech P.
ND/19/05 18:00
Cracovia
0-3
Pogoń S.
Strzelcy
24 Angulo (Górnik)
18 Robak (Śląsk)
16 Carlitos (Legia)
16 Imaz (Jagiellonia)
15 Paixao (Lechia)
14 Cabrera (Cracovia)
14 Soriano (Korona)
13 Forsell (Miedź)
1 kolejka
PT/20/07 18:00

Miedź Legnica

Forsell 90
1-0

Pogoń Szczecin

PT/20/07 20:30

Jagiellonia Białystok

0-1

Lechia Gdańsk

Paixao 10
SO/21/07 15:30

Śląsk Wrocław

Celeban 14, Augusto 57, Kosecki 89
3-1

Cracovia

Oliva 30
SO/21/07 18:00

Wisła Kraków

0-0

Arka Gdynia

SO/21/07 20:30

Legia Warszawa

Hlousek 37
1-3

Zagłębie Lubin

Tuszyński 15, 87, Starzyński 21 (k)
ND/22/07 15:30

Górnik Zabrze

1-1

Korona Kielce

ND/22/07 18:00

Wisła Płock

Merebaszwili 77
1-2

Lech Poznań

Trałka 16, Tiba 89
PN/23/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 36
1-2

Piast Gliwice

Sedlar 67 (k), Jodłowiec 80
2 kolejka
PT/27/07 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 12 (k)
1-1

Śląsk Wrocław

Celeban 83
PT/27/07 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 43, Kort 49
2-1

Miedź Legnica

Marquitos 69 (k)
SO/28/07 18:00

Zagłębie Lubin

Starzyński 61 (k), Mares 77
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Wrzesiński 66
SO/28/07 20:30

Korona Kielce

Jukić 32
1-2

Legia Warszawa

Mączyński 57, Kante 66
ND/29/07 15:30

Górnik Zabrze

Angulo 75
1-1

Wisła Płock

Ricardinho 46
ND/29/07 18:00

Arka Gdynia

0-2

Jagiellonia Białystok

Świderski 36, 67
ND/29/07 18:00

Lech Poznań

Jevtić 20, Gytkjaer 87
2-0

Cracovia

PN/30/07 18:00

Pogoń Szczecin

0-2

Piast Gliwice

Valencia 7, Mak 11
3 kolejka
PT/03/08 18:00

Wisła Płock

Carlitos 90
1-2

Korona Kielce

Soriano 53 (k), Jukić 90
PT/03/08 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Hołota 5 (s), Wrzesiński 84, Udovicić 90
3-0

Pogoń Szczecin

SO/04/08 18:00

Piast Gliwice

Valencia 23, Hateley 83
2-1

Zagłębie Lubin

Tuszyński 33
SO/04/08 20:30

Legia Warszawa

0-0

Lechia Gdańsk

ND/05/08 15:30

Śląsk Wrocław

0-1

Lech Poznań

Tiba 82
ND/05/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Novikovas 60
1-0

Wisła Kraków

ND/05/08 18:00

Miedź Legnica

Piątkowski 27
1-3

Górnik Zabrze

Suarez 73, Angulo 76, Żurkowski 87
PN/06/08 18:00

Cracovia

0-0

Arka Gdynia

4 kolejka
PT/10/08 18:00

Lechia Gdańsk

Arak 39, Lipski 56
2-0

Miedź Legnica

PT/10/08 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 33
1-1

Wisła Płock

Ricardinho 65
SO/11/08 18:00

Pogoń Szczecin

Frączczak 32 (k)
1-1

Cracovia

Rapa 67
SO/11/08 20:30

Arka Gdynia

Janota 88
1-1

Górnik Zabrze

Suarez 45
ND/12/08 15:30

Piast Gliwice

Papadopulos 56
1-3

Legia Warszawa

Jędrzejczyk 22, Kante 86, Nagy 90
ND/12/08 18:00

Lech Poznań

Amaral 7, Tomczyk 20, 41, Gajos 70
4-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/12/08 18:00

Zagłębie Lubin

0-2

Jagiellonia Białystok

Bezjak 25, Balić 72 (s)
PN/13/08 18:00

Korona Kielce

Soriano 20 (k), Górski 81
2-1

Śląsk Wrocław

Robak 10
5 kolejka
PT/17/08 18:00

Cracovia

0-1

Zagłębie Lubin

Pawłowski 45
PT/17/08 20:30

Miedź Legnica

Zieliński 69
1-1

Korona Kielce

Górski 54
SO/18/08 18:00

Wisła Płock

Ricardinho 69
1-3

Arka Gdynia

Kolew 55, Jankowski 82, Siemaszko 90
SO/18/08 20:30

Górnik Zabrze

0-2

Lechia Gdańsk

Bochniewicz 23 (s), Paixao 33
ND/19/08 15:30

Legia Warszawa

Jędrzejczyk 39, Carlitos 77
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Wrzesiński 54
ND/19/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Savković 22, Novikovas 90
2-1

Piast Gliwice

Dziczek 58
ND/19/08 18:00

Lech Poznań

Amaral 8, Gytkjaer 18 (k)
2-5

Wisła Kraków

Kostal 24, Ondrasek 50, 61, Gytkjaer 55 (s), Kolar 89
PN/20/08 18:00

Śląsk Wrocław

0-0

Pogoń Szczecin

6 kolejka
PT/24/08 18:00

Piast Gliwice

Felix 15, Papadopulos 25, Hateley 66
3-1

Cracovia

Hernandez 73
PT/24/08 20:30

Korona Kielce

Soriano 16, Janjić 65
2-1

Arka Gdynia

Zbozień 77 (k)
SO/25/08 18:00

Pogoń Szczecin

Drygas 41, 66 (k)
2-3

Lechia Gdańsk

Haraslin 49, Vitoria 54, Chrzanowski 69
SO/25/08 20:30

Wisła Kraków

Pietrzak 18, Ondrasek 22, Basha 49
3-0

Górnik Zabrze

ND/26/08 15:30

Jagiellonia Białystok

Bezjak 68, Romanczuk 80
2-3

Miedź Legnica

Forsell 73, 82, Augustyniak 87
ND/26/08 15:30

Legia Warszawa

Carlitos 83
1-4

Wisła Płock

Ricardinho 11, 49, Furman 40, Varela 74 (k)
ND/26/08 18:00

Zagłębie Lubin

Janoszka 15, Tuszyński 53
2-1

Lech Poznań

Cywka 49
PN/27/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 56, 59, Udovicić 65
3-3

Śląsk Wrocław

Robak 11, 90 (k), Ahmadzadeh 25
7 kolejka
PT/31/08 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 71 (k)
1-1

Pogoń Szczecin

Majewski 50
PT/31/08 20:30

Lechia Gdańsk

Paixao 25 (k), 69
2-0

Korona Kielce

SO/01/09 15:30

Arka Gdynia

Janota 30, Zarandia 66
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 45 (k), Pawłowski 68
SO/01/09 18:00

Śląsk Wrocław

0-1

Wisła Kraków

Ondrasek 89
SO/01/09 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 36 (k)
1-1

Piast Gliwice

Hateley 73
ND/02/09 15:30

Miedź Legnica

Marquitos 23, Forsell 90
2-0

Zagłębie Lubin

ND/02/09 15:30

Wisła Płock

Ricardinho 24
1-1

Jagiellonia Białystok

Klemenz 55
ND/02/09 18:00

Cracovia

0-0

Legia Warszawa

8 kolejka
PT/14/09 18:00

Zagłębie Lubin

Starzyński 40, Jagiełło 45, Robak 84 (s), Pakulski 88
4-0

Śląsk Wrocław

PT/14/09 20:30

Jagiellonia Białystok

Kwiecień 44, Sheridan 53, 70
3-1

Cracovia

Cabrera 74
SO/15/09 15:30

Wisła Płock

Uryga 30, Sielewski 49
2-2

Miedź Legnica

Augustyniak 10, Forsell 45
SO/15/09 18:00

Piast Gliwice

Papadopulos 62
1-0

Arka Gdynia

SO/15/09 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 18, Bartkowski 45, Kort 64, Wojtkowski 75, Boguski 83
5-2

Lechia Gdańsk

Lipski 6, Paixao 38 (k)
ND/16/09 15:30

Pogoń Szczecin

Majewski 3
1-1

Korona Kielce

Diaw 65
ND/16/09 18:00

Legia Warszawa

Nagy 31
1-0

Lech Poznań

PN/17/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 17
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 85
9 kolejka
PT/21/09 18:00

Pogoń Szczecin

Buksa 14, 46
2-1

Wisła Kraków

Imaz 82
PT/21/09 20:30

Arka Gdynia

Janota 76
1-0

Lech Poznań

SO/22/09 15:30

Cracovia

Wdowiak 8, 84, Zenjov 19
3-1

Wisła Płock

Angielski 50
SO/22/09 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 8, 15, 25
3-3

Zagłębie Lubin

Bohar 61, Starzyński 71 (k), Mares 90
SO/22/09 20:30

Miedź Legnica

Forsell 40
1-4

Legia Warszawa

Cafu 22, 89, Kucharczyk 56 (k), Carlitos 79
ND/23/09 15:30

Śląsk Wrocław

Pich 41, Celeban 47, Robak 75, Cholewiak 87
4-1

Piast Gliwice

Czerwiński 60
ND/23/09 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 3
1-3

Jagiellonia Białystok

Bezjak 54, Novikovas 62, Frankowski 89
PN/24/09 18:00

Korona Kielce

Kallaste 57, Pućko 60, Soriano 90
3-1

Zagłębie Sosnowiec

Polczak 80
10 kolejka
PT/28/09 18:00

Wisła Płock

Angielski 75
1-0

Lechia Gdańsk

PT/28/09 20:30

Legia Warszawa

Kucharczyk 45
1-1

Arka Gdynia

Jankowski 3
SO/29/09 15:30

Piast Gliwice

1-0

Górnik Zabrze

SO/29/09 18:00

Zagłębie Lubin

0-2

Pogoń Szczecin

Drygas 16 (k), Majewski 48
SO/29/09 20:30

Wisła Kraków

0-1

Korona Kielce

Pućko 54
ND/30/09 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 21
1-1

Cracovia

Hernandez 66
ND/30/09 18:00

Lech Poznań

Gytkjaer 11, Amaral 51
2-1

Miedź Legnica

Szczepaniak 73
PN/01/10 18:00

Jagiellonia Białystok

0-4

Śląsk Wrocław

Robak 49, 67, 90, Piech 51
11 kolejka
PT/05/10 18:00

Miedź Legnica

Szczepaniak 5, Piasecki 45
2-2

Piast Gliwice

Papadopulos 18, Pikk 41 (s)
PT/05/10 20:30

Górnik Zabrze

Jimenez 7, Żurkowski 49
2-2

Lech Poznań

Tiba 55, Kostewycz 77
SO/06/10 15:30

Pogoń Szczecin

Drygas 17, Kowalczyk 70, Buksa 76, Łasicki 85 (s)
4-0

Wisła Płock

SO/06/10 18:00

Lechia Gdańsk

Lipski 8, 62, Kubicki 45, Paixao 50 (k)
4-1

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 23
SO/06/10 20:30

Śląsk Wrocław

0-1

Legia Warszawa

Cafu 34
ND/07/10 15:30

Arka Gdynia

Nalepa 56, Jankowski 81, 90
3-1

Zagłębie Lubin

Balić 12
ND/07/10 15:30

Korona Kielce

Pućko 54
1-1

Jagiellonia Białystok

Novikovas 18
ND/07/10 18:00

Cracovia

0-2

Wisła Kraków

Imaz 19, 32
12 kolejka
PT/19/10 18:00

Piast Gliwice

Sedlar 29 (k)
1-1

Lechia Gdańsk

Haraslin 85
PT/19/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Frankowski 48, Runje 80
2-1

Pogoń Szczecin

Kożulj 64
SO/20/10 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 12, 41, Cruz 62 (s)
3-1

Miedź Legnica

Forsell 3 (k)
SO/20/10 18:00

Śląsk Wrocław

Robak 45 (k)
1-2

Arka Gdynia

Młyński 39, Jankowski 48
SO/20/10 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 25, 73
2-1

Korona Kielce

Soriano 82
ND/21/10 15:30

Zagłębie Lubin

Bohar 32, Starzyński 80 (k), Pawłowski 89
3-3

Wisła Płock

Ricardinho 23, Łukowski 45, 59
ND/21/10 18:00

Legia Warszawa

Nagy 2, Carlitos 23, 90
3-3

Wisła Kraków

Imaz 57, 62, Kostal 58
PN/22/10 18:00

Cracovia

Cabrera 62, Hernandez 63
2-0

Górnik Zabrze

13 kolejka
PT/26/10 18:00

Miedź Legnica

0-5

Śląsk Wrocław

Robak 15 (k), 29, Chrapek 16, Cotra 34, Radecki 70
PT/26/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Runje 1
1-1

Legia Warszawa

Kulenović 89
SO/27/10 15:30

Wisła Płock

Czerwiński 90 (s)
1-1

Piast Gliwice

Parzyszek 61
SO/27/10 18:00

Lechia Gdańsk

Augustyn 26, Paixao 90
2-1

Arka Gdynia

Janota 37 (k)
SO/27/10 20:30

Pogoń Szczecin

Podstawski 22, Dwali 41, Buksa 60
3-0

Lech Poznań

ND/28/10 15:30

Korona Kielce

0-1

Cracovia

Cabrera 14
ND/28/10 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 38 (k), 46
2-0

Zagłębie Lubin

PN/29/10 18:00

Wisła Kraków

Kort 45 (k), Imaz 81
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Cristovao 55, 84
14 kolejka
PT/02/11 18:00

Arka Gdynia

Janota 24 (k), Zarandia 35
2-3

Pogoń Szczecin

Buksa 17, 57, Delew 64
PT/02/11 20:30

Piast Gliwice

Dziczek 23, Sokołowski 88
2-0

Wisła Kraków

SO/03/11 15:30

Cracovia

0-0

Miedź Legnica

SO/03/11 18:00

Śląsk Wrocław

0-3

Wisła Płock

Szymański 65, Ricardinho 69, Merebaszwili 82
SO/03/11 20:30

Legia Warszawa

Carlitos 13, 81, Kucharczyk 29 (k), Nagy 37
4-0

Górnik Zabrze

ND/04/11 15:30

Zagłębie Lubin

0-1

Korona Kielce

Pućko 73
ND/04/11 18:00

Lech Poznań

0-1

Lechia Gdańsk

Paixao 26
PN/05/11 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 77
1-4

Jagiellonia Białystok

Świderski 38, 54, Novikovas 46, Burliga 90
15 kolejka
PT/09/11 18:00

Górnik Zabrze

Suarez 25, Jimenez 40
2-2

Śląsk Wrocław

Chrapek 22, Pich 60
PT/09/11 20:30

Pogoń Szczecin

Drygas 12, Kożulj 76
2-1

Legia Warszawa

Martins 90
SO/10/11 15:30

Wisła Płock

Ricardinho 31, Furman 90 (k)
2-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/10/11 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 79
1-0

Cracovia

SO/10/11 20:30

Wisła Kraków

Ondrasek 9, Boguski 22, Brożek 90
3-2

Zagłębie Lubin

Starzyński 49 (k), Wasilewski 71 (s)
ND/11/11 15:30

Korona Kielce

Soriano 38
1-0

Piast Gliwice

ND/11/11 15:30

Miedź Legnica

0-4

Arka Gdynia

Janota 10, Aankour 74, Jankowski 77, Zbozień 88
ND/11/11 18:00

Jagiellonia Białystok

Frankowski 21, Świderski 50
2-2

Lech Poznań

Rogne 27, Wasielewski 33
16 kolejka
PT/23/11 18:00

Piast Gliwice

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/24/11 15:30

Korona Kielce

Diaw 8, Soriano 17, 41, Cebula 37
4-2

Górnik Zabrze

Angulo 19 (k), 89
SO/24/11 18:00

Lech Poznań

Jevtić 45, Gytkjaer 45
2-1

Wisła Płock

Szymański 29
SO/24/11 20:30

Cracovia

Datković 82
1-1

Śląsk Wrocław

Pich 45
ND/25/11 13:00

Pogoń Szczecin

Guarrotxena 64, 83
2-0

Miedź Legnica

ND/25/11 15:30

Zagłębie Lubin

0-1

Legia Warszawa

Remy 9
ND/25/11 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 37 (k), Kubicki 45, Nalepa 67
3-2

Jagiellonia Białystok

Poletanović 39, Novikovas 53
PN/26/11 18:00

Arka Gdynia

Aankour 15, Zarandia 27, 89, Jankowski 75
4-1

Wisła Kraków

Ondrasek 20
17 kolejka
PT/30/11 18:00

Śląsk Wrocław

0-2

Lechia Gdańsk

Nalepa 15, Haraslin 25
PT/30/11 20:30

Jagiellonia Białystok

Świderski 58, 63, Novikovas 83
3-1

Arka Gdynia

Janota 51
SO/01/12 15:30

Wisła Płock

0-4

Górnik Zabrze

Zapolnik 42, Angulo 50, 66, Urynowicz 90
SO/01/12 18:00

Miedź Legnica

Ojamaa 2, 12
2-0

Wisła Kraków

SO/01/12 20:30

Legia Warszawa

Cafu 7, Kucharczyk 45, Szymański 86
3-0

Korona Kielce

ND/02/12 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 33
1-2

Zagłębie Lubin

Pawłowski 10, 12
ND/02/12 18:00

Cracovia

Wdowiak 55
1-0

Lech Poznań

PN/03/12 18:00

Piast Gliwice

Jodłowiec 10, 61, Sedlar 17 (k)
3-0

Pogoń Szczecin

18 kolejka
PT/07/12 18:00

Zagłębie Lubin

Poręba 39, Bohar 52
2-2

Piast Gliwice

Czerwiński 35, Parzyszek 71
PT/07/12 20:30

Lech Poznań

Amaral 75, Gytkjaer 90
2-0

Śląsk Wrocław

SO/08/12 15:30

Pogoń Szczecin

Delew 63
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/08/12 18:00

Korona Kielce

Możdżeń 5, Kovacević 43
2-2

Wisła Płock

Merebaszwili 16, 90
SO/08/12 20:30

Wisła Kraków

Mitrović 17 (s), Kolar 36
2-2

Jagiellonia Białystok

Poletanović 61, Sheridan 68
ND/09/12 15:30

Górnik Zabrze

Angulo 90
1-3

Miedź Legnica

Loska 36 (s), Forsell 53 (k), Ojamaa 61
ND/09/12 18:00

Lechia Gdańsk

0-0

Legia Warszawa

PN/10/12 18:00

Arka Gdynia

0-3

Cracovia

Cabrera 23 (k), Marić 32 (s), Hernandez 90
19 kolejka
PT/14/12 18:00

Wisła Płock

Merebaszwili 48
1-2

Wisła Kraków

Ondrasek 12 (k), 61
PT/14/12 20:30

Jagiellonia Białystok

0-4

Zagłębie Lubin

Tuszyński 6, 40, Bohar 37, Pawłowski 84
SO/15/12 15:30

Cracovia

Piszczek 54, Strózik 82
2-1

Pogoń Szczecin

Drygas 45 (k)
SO/15/12 18:00

Górnik Zabrze

Suarez 31
1-1

Arka Gdynia

Nalepa 57
SO/15/12 20:30

Legia Warszawa

Kulenović 20, Carlitos 84
2-0

Piast Gliwice

ND/16/12 15:30

Śląsk Wrocław

Pich 27
1-1

Korona Kielce

Gardawski 64
ND/16/12 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-6

Lech Poznań

Gumny 22, Gytkjaer 41, Klupś 50, Amaral 58, 79, Marchwiński 86
PN/17/12 18:00

Miedź Legnica

0-0

Lechia Gdańsk

20 kolejka
CZ/20/12 18:00

Pogoń Szczecin

Drygas 67, Guarrotxena 72
2-1

Śląsk Wrocław

Robak 45
CZ/20/12 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Polczak 8, Udovicić 48
2-3

Legia Warszawa

Remy 47, Hlousek 84, Kulenović 88
PT/21/12 18:00

Arka Gdynia

Danch 47, Janota 62 (k), 83
3-3

Wisła Płock

Furman 29, Zawada 35, Uryga 89
PT/21/12 18:00

Piast Gliwice

Hateley 16
1-1

Jagiellonia Białystok

Świderski 23
PT/21/12 20:30

Wisła Kraków

0-1

Lech Poznań

Tiba 75
SO/22/12 15:30

Korona Kielce

0-0

Miedź Legnica

SO/22/12 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 14, Wolski 51, Mladenović 55, Paixao 72
4-0

Górnik Zabrze

SO/22/12 18:00

Zagłębie Lubin

Kopacz 11
1-2

Cracovia

Hernandez 77, Dąbrowski 82 (s)
21 kolejka
PT/08/02 18:00

Miedź Legnica

0-3

Jagiellonia Białystok

Mitrović 15, Guilherme 45 (k), Novikovas 74
PT/08/02 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 66
1-2

Zagłębie Lubin

Starzyński 75, Vujadinović 90 (s)
SO/09/02 15:30

Śląsk Wrocław

Piech 7, Radecki 79
2-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/09/02 18:00

Cracovia

Cabrera 37, Hanca 50
2-1

Piast Gliwice

Felix 22
SO/09/02 20:30

Lechia Gdańsk

Mladenović 8, Paixao 75
2-1

Pogoń Szczecin

Drygas 55 (k)
ND/10/02 15:30

Arka Gdynia

Siemaszko 74
1-2

Korona Kielce

Brown Forbes 28, Kovacević 45 (k)
ND/10/02 18:00

Wisła Płock

0-1

Legia Warszawa

Jędrzejczyk 65
PN/11/02 18:00

Górnik Zabrze

Matras 10, 37
2-0

Wisła Kraków

22 kolejka
PT/15/02 18:00

Pogoń Szczecin

Majewski 18, Kożulj 27, Malec 50
3-1

Górnik Zabrze

Angulo 12 (k)
PT/15/02 20:30

Piast Gliwice

Parzyszek 31, Felix 53, Kirkeskov 66, Valencia 70
4-0

Lech Poznań

SO/16/02 15:30

Jagiellonia Białystok

Wójcicki 90
1-0

Wisła Płock

SO/16/02 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 38, Pawłowski 60, 85
3-2

Arka Gdynia

Zbozień 9, 45 (k)
SO/16/02 20:30

Korona Kielce

0-0

Lechia Gdańsk

ND/17/02 15:30

Zagłębie Lubin

Pawłowski 15, Miljković 18 (s), Jagiełło 81
3-0

Miedź Legnica

ND/17/02 18:00

Legia Warszawa

0-2

Cracovia

Hernandez 38, 42
PN/18/02 18:00

Wisła Kraków

Błaszczykowski 40 (k)
1-0

Śląsk Wrocław

23 kolejka
PT/22/02 18:00

Arka Gdynia

Zbozień 88
1-2

Piast Gliwice

Czerwiński 28, Valencia 42
PT/22/02 20:30

Korona Kielce

Arweladze 84
1-1

Pogoń Szczecin

Buksa 20
SO/23/02 15:30

Górnik Zabrze

Gwilia 12, Angulo 60
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 51
SO/23/02 18:00

Lech Poznań

Vujadinović 8, Gytkjaer 79 (k)
2-0

Legia Warszawa

SO/23/02 20:30

Lechia Gdańsk

Mladenović 41
1-0

Wisła Kraków

ND/24/02 15:30

Miedź Legnica

Zieliński 22, Szczepaniak 74
2-1

Wisła Płock

Miljković 43 (s)
ND/24/02 18:00

Cracovia

Dytiatjew 48
1-0

Jagiellonia Białystok

PN/25/02 18:00

Śląsk Wrocław

Radecki 42, Robak 52
2-0

Zagłębie Lubin

24 kolejka
PT/01/03 18:00

Piast Gliwice

Parzyszek 4, Valencia 55
2-0

Śląsk Wrocław

PT/01/03 20:30

Legia Warszawa

Carlitos 22, Medeiros 62
2-0

Miedź Legnica

SO/02/03 15:30

Zagłębie Sosnowiec

Nowak 19, Udovicić 53, Mygas 56, Mraz 90
4-1

Korona Kielce

Soriano 35 (k)
SO/02/03 18:00

Jagiellonia Białystok

Guilherme 23 (k), Novikovas 57
2-2

Górnik Zabrze

Żurkowski 25, Angulo 89
SO/02/03 20:50

Wisła Płock

Kuświk 23, Borysiuk 49, Furman 90 (k)
3-2

Cracovia

Cabrera 60 (k), Piszczek 71
ND/03/03 15:30

Wisła Kraków

Basha 86, 89
2-3

Pogoń Szczecin

Majewski 22, Drygas 32 (k), Guarrotxena 49
ND/03/03 18:00

Lech Poznań

Gytkjaer 39
1-0

Arka Gdynia

PN/04/03 18:00

Zagłębie Lubin

Starzyński 28 (k), Bohar 82
2-1

Lechia Gdańsk

Kubicki 41
25 kolejka
PT/08/03 18:00

Górnik Zabrze

0-2

Piast Gliwice

Kirkeskov 36, Sedlar 85 (k)
PT/08/03 20:30

Śląsk Wrocław

Chrapek 8, Robak 25
2-0

Jagiellonia Białystok

SO/09/03 15:30

Cracovia

Cabrera 39, 55 (k)
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Nawotka 73
SO/09/03 18:00

Korona Kielce

Arweladze 14, 28
2-6

Wisła Kraków

Drzazga 24, 51, 80, Błaszczykowski 37, Savicević 54, Burliga 65
SO/09/03 20:30

Arka Gdynia

Jankowski 68
1-2

Legia Warszawa

Carlitos 59, Kulenović 64
ND/10/03 15:30

Pogoń Szczecin

0-3

Zagłębie Lubin

Bohar 18, Starzyński 65 (k), Tuszyński 69
ND/10/03 18:00

Miedź Legnica

Musa 4, Forsell 36, Santana 83 (k)
3-2

Lech Poznań

Gajos 56, Amaral 90
PN/11/03 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 77 (k)
1-1

Wisła Płock

Uryga 52
26 kolejka
PT/15/03 18:00

Wisła Płock

0-2

Pogoń Szczecin

Buksa 38, 48
PT/15/03 20:30

Lech Poznań

0-3

Górnik Zabrze

Angulo 41, 86, Sekulić 67
SO/16/03 15:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 77
1-3

Korona Kielce

Arweładze 37, Pućko 43, Forbes 90
SO/16/03 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Lechia Gdańsk

Łukasik 8
SO/16/03 20:30

Legia Warszawa

Carlitos 53 (k)
1-0

Śląsk Wrocław

ND/17/03 15:30

Piast Gliwice

Felix 40, Parzyszek 62
2-1

Miedź Legnica

Forsell 71
ND/17/03 15:30

Zagłębie Lubin

0-0

Arka Gdynia

ND/17/03 18:00

Wisła Kraków

Drzazga 14, Kolar 19, Błaszczykowski 59
3-2

Cracovia

Cabrera 86, Piszczek 90
27 kolejka
PT/29/03 18:00

Wisła Płock

0-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 84
PT/29/03 20:30

Górnik Zabrze

0-1

Cracovia

Cabrera 19
PT/29/03 20:30

Lechia Gdańsk

Augustyn 6, Nalepa 33
2-0

Piast Gliwice

SO/30/03 15:30

Miedź Legnica

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Gabedawa 17, Możdżeń 55
SO/30/03 18:00

Arka Gdynia

0-2

Śląsk Wrocław

Łabojko 60, Tarasovs 88
SO/30/03 20:30

Korona Kielce

0-0

Lech Poznań

ND/31/03 15:30

Pogoń Szczecin

0-0

Jagiellonia Białystok

ND/31/03 18:00

Wisła Kraków

Peszko 5, Błaszczykowski 40 (k), Pietrzak 73, Kolar 82
4-0

Legia Warszawa

28 kolejka
WT/02/04 18:00

Cracovia

Piszczek 19, Cabrera 90 (k)
2-1

Korona Kielce

Brown Forbes 49
WT/02/04 18:00

Śląsk Wrocław

0-0

Miedź Legnica

WT/02/04 20:30

Arka Gdynia

0-0

Lechia Gdańsk

WT/02/04 20:30

Zagłębie Lubin

Pawłowski 83
1-1

Górnik Zabrze

Matras 79
ŚR/03/04 18:00

Lech Poznań

Jóźwiak 24, 54, Vujadinović 45
3-2

Pogoń Szczecin

Guarrotxena 86, Izumisawa 89
ŚR/03/04 18:00

Piast Gliwice

Parzyszek 26
1-0

Wisła Płock

ŚR/03/04 20:30

Legia Warszawa

Hamalainen 37, Szymański 42, Martins 66
3-0

Jagiellonia Białystok

ŚR/03/04 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 11, 50, Gabedawa 24, Możdżeń 84 (k)
4-3

Wisła Kraków

Kolar 28, Burliga 52, Pietrzak 64 (k)
29 kolejka
PT/05/04 18:00

Korona Kielce

0-2

Zagłębie Lubin

Pawłowski 77, Bohar 81
PT/05/04 20:30

Miedź Legnica

Pikk 36, Camara 41
2-1

Cracovia

Piszczek 63
SO/06/04 15:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 19 (k), Klimala 34
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 82 (k)
SO/06/04 18:00

Wisła Kraków

Palcić 34, 57
2-2

Piast Gliwice

Dziczek 19, Papadopulos 78
SO/06/04 20:30

Lechia Gdańsk

Sobiech 10
1-0

Lech Poznań

ND/07/04 15:30

Pogoń Szczecin

Żyro 26, Majewski 71, Benyamina 87
3-3

Arka Gdynia

Vejinović 40, Jankowski 56, Deja 75
ND/07/04 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 28
1-2

Legia Warszawa

Carlitos 76 (k), 87
PN/08/04 18:00

Wisła Płock

Furman 66, Ricardinho 74 (k)
2-0

Śląsk Wrocław

30 kolejka
SO/13/04 18:00

Arka Gdynia

Janota 56 (k)
1-1

Miedź Legnica

Roman 89
SO/13/04 18:00

Cracovia

Cabrera 35 (k), 59, Piszczek 50, Hernandez 70
4-2

Lechia Gdańsk

Paixao 17, Lipski 87
SO/13/04 18:00

Lech Poznań

0-2

Jagiellonia Białystok

Imaz 45 (k), 61
SO/13/04 18:00

Legia Warszawa

Carlitos 46, Medeiros 50, Fojut 73 (s)
3-1

Pogoń Szczecin

Buksa 11
SO/13/04 18:00

Piast Gliwice

Tamm 17 (s), Felix 19, Pietrowski 58, Tomczyk 90
4-0

Korona Kielce

SO/13/04 18:00

Śląsk Wrocław

0-1

Górnik Zabrze

Jimenez 85
SO/13/04 18:00

Zagłębie Lubin

Tuszyński 14, 77, Jagiełło 27
3-1

Wisła Kraków

Błaszczykowski 52
SO/13/04 18:00

Zagłębie Sosnowiec

O. Nowak 4
1-3

Wisła Płock

Łasicki 8, Zawada 36, Kuświk 82
31 kolejka
SO/20/04 15:30

Lechia Gdańsk

0-2

Piast Gliwice

Parzyszek 29, Felix 90
SO/20/04 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 6, Starzyński 20 (k)
2-3

Pogoń Szczecin

Kożulj 11, Buksa 31 (k), Drygas 77
SO/20/04 18:00

Jagiellonia Białystok

Imaz 42 (k), 64 (k), Kadlec 54
3-3

Lech Poznań

Vujadinović 5, Amaral 21, Żamaletdinow 77
SO/20/04 20:30

Legia Warszawa

Carlitos 90 (k)
1-0

Cracovia

PN/22/04 15:30

Wisła Kraków

Peszko 31, 36
2-3

Wisła Płock

Szwoch 43, Zawada 63, 70
PN/22/04 15:30

Miedź Legnica

Forsell 4, 45
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Sanogo 11, 71 (k)
PN/22/04 18:00

Korona Kielce

Soriano 14, 80 (k)
2-0

Śląsk Wrocław

PN/22/04 18:00

Górnik Zabrze

Zapolnik 53
1-0

Arka Gdynia

32 kolejka
WT/23/04 18:00

Piast Gliwice

Parzyszek 15
1-0

Zagłębie Lubin

WT/23/04 20:30

Cracovia

0-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 21 (k)
ŚR/24/04 18:00

Pogoń Szczecin

Walukiewicz 52, Kożulj 80, 83
3-4

Lechia Gdańsk

Sobiech 71 (k), 89, Michalak 73, Lipski 84
ŚR/24/04 20:30

Lech Poznań

Marchwiński 81
1-0

Legia Warszawa

CZ/25/04 18:00

Wisła Płock

Furman 32, Borysiuk 45
2-1

Korona Kielce

Soriano 41 (k)
CZ/25/04 18:00

Arka Gdynia

Vinicius 33 (k), Vejinović 90
2-0

Miedź Legnica

CZ/25/04 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Możdżeń 49, Nowak 57
2-1

Wisła Kraków

Drzazga 4
CZ/25/04 20:30

Śląsk Wrocław

Robak 4 (k)
1-2

Górnik Zabrze

Angulo 53 (k), 79
33 kolejka
PT/26/04 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 6, Tuszyński 28
2-0

Jagiellonia Białystok

PT/26/04 20:30

Piast Gliwice

Sedlar 11 (k), 66, Tomczyk 88
3-1

Cracovia

Cabrera 32 (k)
SO/27/04 18:00

Pogoń Szczecin

Majewski 45
1-1

Lech Poznań

Drygas 88 (s)
SO/27/04 20:30

Lechia Gdańsk

Haraslin 17
1-3

Legia Warszawa

Stolarski 61, Hamalainen 80, Medeiros 90
ND/28/04 13:00

Miedź Legnica

Roman 4, 10, Forsell 36
3-2

Wisła Płock

Kuświk 28, Zawada 86 (k)
ND/28/04 15:30

Korona Kielce

0-2

Arka Gdynia

Vejinović 39, Marciniak 80
ND/28/04 18:00

Wisła Kraków

Kolar 27
1-1

Śląsk Wrocław

Robak 7
PN/29/04 18:00

Górnik Zabrze

Sekulić 28, Jimenez 38, Angulo 43, 78
4-0

Zagłębie Sosnowiec

34 kolejka
PT/03/05 18:00

Wisła Płock

Zawada 47
1-1

Arka Gdynia

Helstrup 90
PT/03/05 20:30

Górnik Zabrze

Jimenez 37
1-2

Wisła Kraków

Kolar 34 (k), 51
SO/04/05 15:30

Korona Kielce

0-0

Miedź Legnica

SO/04/05 18:00

Lech Poznań

Jóźwiak 47
1-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 85 (k)
SO/04/05 20:30

Legia Warszawa

0-1

Piast Gliwice

Badia 13
ND/05/05 15:30

Zagłębie Sosnowiec

O. Nowak 50, Mygas 89
2-4

Śląsk Wrocław

Cholewiak 25, 59, Golla 57, Mraz 84 (s)
ND/05/05 18:00

Cracovia

Hanca 74 (k), Dimun 82
2-0

Lechia Gdańsk

PN/06/05 18:00

Jagiellonia Białystok

Imaz 3, 66, Runje 7, Pospisil 88
4-2

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 21, Kożulj 78
35 kolejka
PT/10/05 18:00

Arka Gdynia

Jankowski 85, Zarandia 90
2-0

Zagłębie Sosnowiec

PT/10/05 20:30

Wisła Kraków

Kolar 59 (k)
1-0

Korona Kielce

SO/11/05 15:30

Śląsk Wrocław

Cholewiak 9, Robak 83
2-1

Wisła Płock

Stevanović 27
SO/11/05 18:00

Miedź Legnica

0-1

Górnik Zabrze

Bochniewicz 69
SO/11/05 20:30

Cracovia

Siplak 6
1-0

Lech Poznań

ND/12/05 13:00

Piast Gliwice

Valencia 45, Jodłowiec 90
2-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 89 (k)
ND/12/05 15:30

Legia Warszawa

Nagy 55
1-1

Pogoń Szczecin

Kożulj 4
ND/12/05 18:00

Lechia Gdańsk

Mak 77
1-1

Zagłębie Lubin

Guldan 44
36 kolejka
PN/13/05 18:00

Arka Gdynia

Deja 5, Vejinović 58, 70 (k)
3-1

Wisła Kraków

Śliwa 40
WT/14/05 20:30

Miedź Legnica

0-2

Śląsk Wrocław

Augusto 51, Radecki 90
WT/14/05 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Udovicić 45, Gabedawa 56
2-4

Korona Kielce

Cebula 10, 90, Soriano 40, 77
WT/14/05 20:30

Górnik Zabrze

0-1

Wisła Płock

Merebaszwili 7
ŚR/15/05 20:30

Lech Poznań

Augustyn 59 (s), Jevtić 90
2-1

Lechia Gdańsk

Mak 71
ŚR/15/05 20:30

Zagłębie Lubin

Starzyński 88 (k)
1-2

Cracovia

Hernandez 73, 90
ŚR/15/05 20:30

Jagiellonia Białystok

Wieteska 28 (s)
1-0

Legia Warszawa

ŚR/15/05 20:30

Pogoń Szczecin

0-0

Piast Gliwice

37 kolejka
SO/18/05 15:30

Wisła Kraków

Kolar 32, 90 (k), Savicević 55, Brożek 78 (k)
4-5

Miedź Legnica

Roman 36 (k), 66, Camara 62, 68, Zieliński 90
SO/18/05 15:30

Śląsk Wrocław

Pich 12, 22, Robak 65, 71
4-0

Arka Gdynia

SO/18/05 15:30

Korona Kielce

0-3

Górnik Zabrze

Angulo 69, 90, Wolsztyński 87
SO/18/05 15:30

Wisła Płock

0-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/19/05 18:00

Lechia Gdańsk

Fila 44, Kubicki 71
2-0

Jagiellonia Białystok

ND/19/05 18:00

Legia Warszawa

Carlitos 16, Hlousek 90
2-2

Zagłębie Lubin

Bohar 32, Szysz 58
ND/19/05 18:00

Piast Gliwice

Parzyszek 27
1-0

Lech Poznań

ND/19/05 18:00

Cracovia

0-3

Pogoń Szczecin

Benyamina 31, Kożulj 65, Majewski 74

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1 Raków Częstochowa 34 70 54-22
2 ŁKS Łódź 34 69 58-23
3 Stal Mielec 34 64 59-28
4 Sandecja Nowy Sącz 34 55 35-29
5 GKS Jastrzębie 34 48 43-38
6 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 48 52-46
7 GKS Tychy 34 47 48-41
8 Termalica Nieciecza 34 46 45-46
9 Puszcza Niepołomice 34 44 37-45
10 Chojniczanka Chojnice 34 42 49-49
11 Stomil Olsztyn 34 40 38-43
12 Odra Opole 34 40 47-58
13 Warta Poznań 34 39 31-43
14 Chrobry Głogów 34 39 29-39
15 Wigry Suwałki 34 37 40-56
16 Bytovia Bytów 34 37 45-50
17 GKS Katowice 34 37 34-45
18 Garbarnia Kraków 34 21 21-64

Piłka w telewizji

18:30 TVP Sport U-21: Hiszpania - Belgia (na żywo)
21:00 TVP 1 U-21: Włochy - Polska (na żywo)
18:30 TVP Sport U-21: Dania - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport U-21: Niemcy - Serbia (na żywo)