Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 18 października 2017

Liga Francuska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1PSG92529-68-1-05-0-03-1-0
2Monako91924-126-1-23-1-03-0-2
3Saint-Etienne91713-95-2-23-2-02-0-2
4Marsylia91718-155-2-22-1-13-1-1
5Nantes9177-65-2-22-1-13-1-1
6Lyon91620-154-4-13-2-01-2-1
7Bordeaux91616-144-4-13-1-01-3-1
8Caen9157-65-0-43-0-22-0-2
9Guingamp91311-124-1-43-1-11-0-3
10Angers91214-112-6-10-3-12-3-0
11Montpellier9127-63-3-32-2-11-1-2
12Troyes9129-93-3-31-2-22-1-1
13Tuluza91110-153-2-43-0-10-2-3
14Nice91012-143-1-52-1-21-0-3
15Lille997-132-3-41-2-21-1-2
16Rennes9611-151-3-50-1-31-2-2
17Dijon9611-191-3-51-1-30-2-2
18Strasburg969-171-3-51-1-20-2-3
19Amiens964-122-0-71-0-31-0-4
20Metz934-171-0-80-0-41-0-4
PT/13/10 20:45
Lyon
3-2
Monako
SO/14/10 17:00
Dijon
1-2
PSG
SO/14/10 20:00
Saint-Etienne
3-1
Metz
SO/14/10 20:00
Tuluza
1-0
Amiens
SO/14/10 20:00
Lille
2-2
Troyes
SO/14/10 20:00
Guingamp
2-0
Rennes
SO/14/10 20:00
Caen
0-2
Angers
ND/15/10 15:00
Bordeaux
1-1
Nantes
ND/15/10 17:00
Montpellier
2-0
Nice
ND/15/10 21:00
Strasburg
3-3
Marsylia
- -
Marsylia
-
PSG
- -
Troyes
-
Lyon
- -
Saint-Etienne
-
Montpellier
- -
Rennes
-
Lille
- -
Nice
-
Strasburg
- -
Nantes
-
Guingamp
- -
Monako
-
Caen
- -
Metz
-
Dijon
- -
Angers
-
Tuluza
SO/21/10 20:00
Amiens
-
Bordeaux
1 kolejka
PT/04/08 20:45

Monako

Jemerson 28, Garcia 58, Glik 70
3-2

Tuluza

Machach 6, Delort 53
SO/05/08 17:00

PSG

2-0

Amiens

SO/05/08 20:00

Lyon

4-0

Strasburg

SO/05/08 20:00

Metz

1-3

Guingamp

SO/05/08 20:00

Montpellier

1-0

Caen

SO/05/08 20:00

Saint-Etienne

1-0

Nice

SO/05/08 20:00

Troyes

1-1

Rennes

ND/06/08 15:00

Lille

3-0

Nantes

ND/06/08 17:00

Angers

2-2

Bordeaux

ND/06/08 21:00

Marsylia

3-0

Dijon

2 kolejka
PT/11/08 19:00

Nice

1-2

Troyes

PT/11/08 20:45

Rennes

1-2

Lyon

SO/12/08 17:00

Nantes

0-1

Marsylia

SO/12/08 20:00

Amiens

0-2

Angers

SO/12/08 20:00

Bordeaux

2-0

Metz

SO/12/08 20:00

Caen

0-1

Saint-Etienne

SO/12/08 20:00

Tuluza

1-0

Montpellier

ND/13/08 15:00

Strasburg

3-0

Lille

ND/13/08 17:00

Dijon

1-4

Monako

ND/13/08 21:00

Guingamp

0-3

PSG

3 kolejka
PT/18/08 20:45

Metz

0-1

Monako

SO/19/08 17:00

Lyon

3-3

Bordeaux

SO/19/08 20:00

Montpellier

1-1

Strasburg

SO/19/08 20:00

Nice

2-0

Guingamp

SO/19/08 20:00

Rennes

2-2

Dijon

SO/19/08 20:00

Saint-Etienne

3-0

Amiens

SO/19/08 20:00

Troyes

0-1

Nantes

ND/20/08 15:00

Lille

0-2

Caen

ND/20/08 17:00

Marsylia

1-1

Angers

ND/20/08 21:00

PSG

6-2

Tuluza

4 kolejka
PT/25/08 20:45

PSG

3-0

Saint-Etienne

SO/26/08 17:15

Nantes

0-0

Lyon

SO/26/08 20:00

Amiens

3-0

Nice

SO/26/08 20:00

Bordeaux

2-1

Troyes

SO/26/08 20:00

Caen

1-0

Metz

SO/26/08 20:00

Dijon

2-1

Montpellier

SO/26/08 20:00

Tuluza

3-2

Rennes

ND/27/08 15:00

Guingamp

2-0

Strasburg

ND/27/08 17:00

Angers

1-1

Lille

ND/27/08 21:00

Monako

Glik 2, Garcia 20 (k), 34, Diakhaby 45, Sidibe 68, Fabinho 79 (k)
6-1

Marsylia

Cabella 75
5 kolejka
PT/08/09 19:00

Lille

0-0

Bordeaux

PT/08/09 20:45

Metz

1-5

PSG

SO/09/09 17:00

Nice

4-0

Monako

SO/09/09 20:00

Caen

2-1

Dijon

SO/09/09 20:00

Montpellier

0-1

Nantes

SO/09/09 20:00

Strasburg

0-1

Amiens

SO/09/09 20:00

Troyes

0-0

Tuluza

ND/10/09 15:00

Saint-Etienne

1-1

Angers

ND/10/09 17:00

Lyon

2-1

Guingamp

ND/10/09 21:00

Marsylia

1-3

Rennes

6 kolejka
PT/15/09 20:45

Tuluza

0-1

Bordeaux

SO/16/09 17:00

Monako

3-0

Strasburg

SO/16/09 20:00

Dijon

0-1

Saint-Etienne

SO/16/09 20:00

Guingamp

1-0

Lille

SO/16/09 20:00

Nantes

1-0

Caen

SO/16/09 20:00

Troyes

0-1

Montpellier

ND/17/09 15:00

Amiens

0-2

Marsylia

ND/17/09 17:00

Angers

0-1

Metz

ND/17/09 17:00

Rennes

0-1

Nice

ND/17/09 21:00

PSG

2-0

Lyon

7 kolejka
PT/22/09 19:00

Nice

2-2

Angers

PT/22/09 20:45

Lille

0-4

Monako

SO/23/09 17:00

Montpellier

0-0

PSG

SO/23/09 20:00

Bordeaux

3-1

Guingamp

SO/23/09 20:00

Caen

1-0

Amiens

SO/23/09 20:00

Lyon

3-3

Dijon

SO/23/09 20:00

Metz

0-1

Troyes

ND/24/09 15:00

Saint-Etienne

2-2

Rennes

ND/24/09 17:00

Strasburg

1-2

Nantes

ND/24/09 21:00

Marsylia

2-0

Tuluza

8 kolejka
PT/29/09 20:45

Monako

1-1

Montpellier

SO/30/09 17:00

PSG

6-2

Bordeaux

SO/30/09 20:00

Amiens

0-1

Lille

SO/30/09 20:00

Dijon

1-1

Strasburg

SO/30/09 20:00

Guingamp

1-1

Tuluza

SO/30/09 20:00

Nantes

1-0

Metz

SO/30/09 20:00

Rennes

0-1

Caen

ND/01/10 15:00

Troyes

2-1

Saint-Etienne

ND/01/10 17:00

Angers

3-3

Lyon

ND/01/10 21:00

Nice

2-4

Marsylia

9 kolejka
PT/13/10 20:45

Lyon

3-2

Monako

SO/14/10 17:00

Dijon

1-2

PSG

SO/14/10 20:00

Caen

0-2

Angers

SO/14/10 20:00

Guingamp

2-0

Rennes

SO/14/10 20:00

Lille

2-2

Troyes

SO/14/10 20:00

Saint-Etienne

3-1

Metz

SO/14/10 20:00

Tuluza

1-0

Amiens

ND/15/10 15:00

Bordeaux

1-1

Nantes

ND/15/10 17:00

Montpellier

2-0

Nice

ND/15/10 21:00

Strasburg

3-3

Marsylia

10 kolejka
- -

Angers

-

Tuluza

- -

Metz

-

Dijon

- -

Monako

-

Caen

- -

Nantes

-

Guingamp

- -

Nice

-

Strasburg

- -

Rennes

-

Lille

- -

Saint-Etienne

-

Montpellier

- -

Troyes

-

Lyon

- -

Marsylia

-

PSG

SO/21/10 20:00

Amiens

-

Bordeaux

11 kolejka
- -

Caen

-

Troyes

- -

Dijon

-

Nantes

- -

Guingamp

-

Amiens

- -

Lille

-

Marsylia

- -

Lyon

-

Metz

- -

Montpellier

-

Rennes

- -

PSG

-

Nice

- -

Strasburg

-

Angers

- -

Tuluza

-

Saint-Etienne

SO/28/10 20:00

Bordeaux

-

Monako

12 kolejka
- -

Marsylia

-

Caen

- -

Metz

-

Lille

- -

Monako

-

Guingamp

- -

Montpellier

-

Amiens

- -

Nantes

-

Tuluza

- -

Nice

-

Dijon

- -

Rennes

-

Bordeaux

- -

Troyes

-

Strasburg

- -

Saint-Etienne

-

Lyon

SO/04/11 20:00

Amiens

-

PSG

13 kolejka
- -

Bordeaux

-

Marsylia

- -

Caen

-

Nice

- -

Dijon

-

Troyes

- -

Guingamp

-

Angers

- -

Lille

-

Saint-Etienne

- -

Lyon

-

Montpellier

- -

PSG

-

Nantes

- -

Strasburg

-

Rennes

- -

Tuluza

-

Metz

SO/18/11 20:00

Amiens

-

Monako

14 kolejka
- -

Dijon

-

Tuluza

- -

Marsylia

-

Guingamp

- -

Metz

-

Amiens

- -

Montpellier

-

Lille

- -

Nice

-

Lyon

- -

Rennes

-

Nantes

- -

Saint-Etienne

-

Strasburg

- -

Troyes

-

Angers

- -

Monako

-

PSG

SO/25/11 20:00

Caen

-

Bordeaux

15 kolejka
- -

Angers

-

Rennes

- -

Bordeaux

-

Saint-Etienne

- -

Guingamp

-

Montpellier

- -

Lyon

-

Lille

- -

Metz

-

Marsylia

- -

Nantes

-

Monako

- -

PSG

-

Troyes

- -

Strasburg

-

Caen

- -

Tuluza

-

Nice

ŚR/29/11 20:00

Amiens

-

Dijon

16 kolejka
- -

Dijon

-

Bordeaux

- -

Lille

-

Tuluza

- -

Monako

-

Angers

- -

Montpellier

-

Marsylia

- -

Nice

-

Metz

- -

Rennes

-

Amiens

- -

Saint-Etienne

-

Nantes

- -

Strasburg

-

PSG

- -

Troyes

-

Guingamp

SO/02/12 20:00

Caen

-

Lyon

17 kolejka
- -

Angers

-

Montpellier

- -

Bordeaux

-

Strasburg

- -

Guingamp

-

Dijon

- -

Marsylia

-

Saint-Etienne

- -

Metz

-

Rennes

- -

Monako

-

Troyes

- -

Nantes

-

Nice

- -

PSG

-

Lille

- -

Tuluza

-

Caen

SO/09/12 20:00

Amiens

-

Lyon

18 kolejka
- -

Dijon

-

Lille

- -

Montpellier

-

Metz

- -

Nantes

-

Angers

- -

Nice

-

Bordeaux

- -

Rennes

-

PSG

- -

Saint-Etienne

-

Monako

- -

Strasburg

-

Tuluza

- -

Troyes

-

Amiens

- -

Lyon

-

Marsylia

SO/16/12 20:00

Caen

-

Guingamp

19 kolejka
- -

Angers

-

Dijon

- -

Bordeaux

-

Montpellier

- -

Guingamp

-

Saint-Etienne

- -

Lille

-

Nice

- -

Marsylia

-

Troyes

- -

Metz

-

Strasburg

- -

Monako

-

Rennes

- -

PSG

-

Caen

- -

Tuluza

-

Lyon

ŚR/20/12 20:00

Amiens

-

Nantes

20 kolejka
- -

Dijon

-

Metz

- -

Lyon

-

Angers

- -

Montpellier

-

Monako

- -

Nantes

-

PSG

- -

Nice

-

Amiens

- -

Rennes

-

Marsylia

- -

Saint-Etienne

-

Tuluza

- -

Strasburg

-

Guingamp

- -

Troyes

-

Bordeaux

SO/13/01 20:00

Caen

-

Lille

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań122219-7
2Górnik Zabrze122225-17
3Zagłębie Lubin122218-10
4Jagiellonia Białystok122015-13
5Wisła Kraków122015-14
6Legia Warszawa121913-13
7Korona Kielce121814-12
8Śląsk Wrocław121715-15
9Wisła Płock121712-15
10Sandecja Nowy Sącz121612-12
11Arka Gdynia121611-12
12Lechia Gdańsk121315-16
13Cracovia121015-20
14Termalica Nieciecza 1299-15
15Pogoń Szczecin1299-17
16Piast Gliwice12911-20
PT/13/10 18:00
Korona K.
2-0
Wisła P.
PT/13/10 20:30
Jagiellonia B.
1-1
Lech P.
SO/14/10 15:30
Piast G.
2-2
Sandecja N.
SO/14/10 18:00
Termalica N.
1-1
Arka G.
SO/14/10 20:30
Śląsk W.
0-2
Wisła K.
ND/15/10 15:30
Zagłębie L.
3-2
Górnik Z.
ND/15/10 18:00
Legia W.
1-0
Lechia G.
PN/16/10 18:00
Cracovia
3-0
Pogoń S.
PT/20/10 18:00
Zagłębie L.
-
Piast G.
PT/20/10 20:30
Górnik Z.
-
Korona K.
SO/21/10 15:30
Sandecja N.
-
Cracovia
SO/21/10 18:00
Pogoń S.
-
Termalica N.
SO/21/10 20:30
Lechia G.
-
Lech P.
ND/22/10 15:30
Arka G.
-
Jagiellonia B.
ND/22/10 18:00
Wisła K.
-
Legia W.
PN/23/10 18:00
Wisła P.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 Canal+ LM: Real - Tottenham (na żywo)
20:45 Canal+Sport LM: Man. City - Napoli (na żywo)
20:45 TVP 1 LM: Chelsea - Roma (na żywo)
20:45 Canal+ LM: Bayern - Celtic (na żywo)
20:45 Canal+Sp.2 LM: Barcelona - Olympiakos (na żywo)