Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 13 listopada 2018

Liga Francuska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1PSG133945-713-0-07-0-06-0-0
2Lille132621-108-2-36-1-02-1-3
3Montpellier132520-87-4-24-2-13-2-1
4Lyon132423-167-3-34-2-13-1-2
5Saint-Etienne132319-176-5-25-2-01-3-2
6Marsylia132224-217-1-55-1-12-0-4
7Nice132010-146-2-52-0-44-2-1
8Strasburg131820-164-6-33-2-11-4-2
9Reims13178-124-5-42-3-12-2-3
10Nantes131620-184-4-52-2-22-2-3
11Bordeaux131614-154-4-53-2-21-2-3
12Rennes131616-194-4-52-2-22-2-3
13Angers131517-194-3-62-2-32-1-3
14Nimes131418-203-5-51-3-22-2-3
15Tuluza131411-213-5-52-2-31-3-2
16Amiens131313-214-1-83-0-31-1-5
17Caen131211-162-6-51-4-11-2-4
18Dijon131112-233-2-81-0-52-2-3
19Monako13712-221-4-80-3-41-1-4
20Guingamp1379-281-4-80-2-41-2-4
PT/09/11 20:45
Lille
0-0
Strasburg
SO/10/11 17:00
Guingamp
2-4
Lyon
SO/10/11 20:00
Angers
1-0
Montpellier
SO/10/11 20:00
Nimes
0-1
Nice
SO/10/11 20:00
Saint-Etienne
2-0
Reims
SO/10/11 20:00
Tuluza
0-1
Amiens
ND/11/11 15:00
Bordeaux
0-0
Caen
ND/11/11 17:00
Marsylia
2-0
Dijon
ND/11/11 17:00
Rennes
1-1
Nantes
ND/11/11 21:00
Monako
0-4
PSG
- -
Caen
-
Monako
- -
Dijon
-
Bordeaux
- -
Lyon
-
Saint-Etienne
- -
Montpellier
-
Rennes
- -
Nantes
-
Angers
- -
Nice
-
Lille
- -
PSG
-
Tuluza
- -
Reims
-
Guingamp
- -
Strasburg
-
Nimes
SO/24/11 00:00
Amiens
-
Marsylia
1 kolejka
PT/10/08 20:45

Marsylia

4-0

Tuluza

SO/11/08 17:00

Nantes

1-3

Monako

SO/11/08 20:00

Angers

3-4

Nimes

SO/11/08 20:00

Lille

3-1

Rennes

SO/11/08 20:00

Montpellier

1-2

Dijon

SO/11/08 20:00

Nice

0-1

Reims

SO/11/08 20:00

Saint-Etienne

2-1

Guingamp

ND/12/08 15:00

Lyon

2-0

Amiens

ND/12/08 17:00

Bordeaux

0-2

Strasburg

ND/12/08 21:00

PSG

3-0

Caen

2 kolejka
PT/17/08 20:45

Reims

1-0

Lyon

SO/18/08 17:00

Guingamp

1-3

PSG

SO/18/08 20:00

Amiens

1-2

Montpellier

SO/18/08 20:00

Caen

1-1

Nice

SO/18/08 20:00

Dijon

2-0

Nantes

SO/18/08 20:00

Monako

0-0

Lille

SO/18/08 20:00

Rennes

1-0

Angers

ND/19/08 15:00

Strasburg

1-1

Saint-Etienne

ND/19/08 17:00

Tuluza

2-1

Bordeaux

ND/19/08 21:00

Nimes

3-1

Marsylia

3 kolejka
PT/24/08 20:45

Lyon

2-0

Strasburg

SO/25/08 17:00

PSG

3-1

Angers

SO/25/08 20:00

Amiens

4-1

Reims

SO/25/08 20:00

Montpellier

0-0

Saint-Etienne

SO/25/08 20:00

Nantes

1-1

Caen

SO/25/08 20:00

Nice

0-4

Dijon

SO/25/08 20:00

Tuluza

1-0

Nimes

ND/26/08 15:00

Lille

3-0

Guingamp

ND/26/08 17:00

Bordeaux

2-1

Monako

ND/26/08 21:00

Marsylia

2-2

Rennes

4 kolejka
PT/31/08 20:45

Lyon

0-1

Nice

SO/01/09 17:00

Nimes

2-4

PSG

SO/01/09 20:00

Angers

1-0

Lille

SO/01/09 20:00

Dijon

0-2

Caen

SO/01/09 20:00

Guingamp

1-2

Tuluza

SO/01/09 20:00

Reims

0-1

Montpellier

SO/01/09 20:00

Strasburg

2-3

Nantes

ND/02/09 15:00

Saint-Etienne

0-0

Amiens

ND/02/09 17:00

Rennes

2-0

Bordeaux

ND/02/09 21:00

Monako

2-3

Marsylia

5 kolejka
PT/14/09 19:00

Nice

2-1

Rennes

PT/14/09 20:45

PSG

4-0

Saint-Etienne

SO/15/09 17:00

Caen

2-2

Lyon

SO/15/09 20:00

Amiens

Kurzawa 79, Ghoddos 90
2-3

Lille

Pepe 45 (k), 56 (k), 76
SO/15/09 20:00

Dijon

1-3

Angers

SO/15/09 20:00

Montpellier

1-1

Strasburg

SO/15/09 20:00

Tuluza

1-1

Monako

ND/16/09 15:00

Nantes

0-0

Reims

ND/16/09 17:00

Bordeaux

3-3

Nimes

ND/16/09 21:00

Marsylia

4-0

Guingamp

6 kolejka
PT/21/09 20:45

Monako

1-1

Nimes

SO/22/09 17:00

Lille

2-1

Nantes

SO/22/09 20:00

Angers

0-0

Tuluza

SO/22/09 20:00

Montpellier

1-0

Nice

SO/22/09 20:00

Reims

0-0

Dijon

SO/22/09 20:00

Saint-Etienne

2-1

Caen

SO/22/09 20:00

Strasburg

3-1

Amiens

ND/23/09 15:00

Rennes

1-3

PSG

ND/23/09 17:00

Guingamp

1-3

Bordeaux

ND/23/09 21:00

Lyon

4-2

Marsylia

7 kolejka
WT/25/09 19:00

Monako

0-1

Angers

WT/25/09 19:00

Nantes

1-2

Nice

WT/25/09 21:00

Tuluza

2-3

Saint-Etienne

ŚR/26/09 19:00

Amiens

2-1

Rennes

ŚR/26/09 19:00

Bordeaux

1-0

Lille

ŚR/26/09 19:00

Caen

2-2

Montpellier

ŚR/26/09 19:00

Dijon

0-3

Lyon

ŚR/26/09 19:00

Marsylia

3-2

Strasburg

ŚR/26/09 19:00

Nimes

0-0

Guingamp

ŚR/26/09 21:00

PSG

4-1

Reims

8 kolejka
PT/28/09 20:45

Saint-Etienne

2-0

Monako

SO/29/09 17:15

Nice

0-3

PSG

SO/29/09 20:00

Angers

0-1

Guingamp

SO/29/09 20:00

Caen

1-0

Amiens

SO/29/09 20:00

Lyon

1-1

Nantes

SO/29/09 20:00

Reims

0-0

Bordeaux

SO/29/09 20:00

Strasburg

3-0

Dijon

ND/30/09 15:00

Rennes

1-1

Tuluza

ND/30/09 17:00

Montpellier

3-0

Nimes

ND/30/09 21:00

Lille

3-0

Marsylia

9 kolejka
PT/05/10 20:45

Tuluza

1-1

Nice

SO/06/10 17:00

Lille

3-1

Saint-Etienne

SO/06/10 20:00

Amiens

1-0

Dijon

SO/06/10 20:00

Angers

2-2

Strasburg

SO/06/10 20:00

Guingamp

1-1

Montpellier

SO/06/10 20:00

Nimes

0-0

Reims

ND/07/10 15:00

Bordeaux

3-0

Nantes

ND/07/10 17:00

Marsylia

2-0

Caen

ND/07/10 17:00

Monako

1-2

Rennes

ND/07/10 21:00

PSG

5-0

Lyon

10 kolejka
PT/19/10 20:45

Lyon

2-0

Nimes

SO/20/10 17:00

PSG

5-0

Amiens

SO/20/10 20:00

Caen

0-0

Guingamp

SO/20/10 20:00

Dijon

1-2

Lille

SO/20/10 20:00

Nantes

4-0

Tuluza

SO/20/10 20:00

Reims

1-1

Angers

SO/20/10 20:00

Strasburg

2-1

Monako

ND/21/10 15:00

Montpellier

2-0

Bordeaux

ND/21/10 17:00

Saint-Etienne

1-1

Rennes

ND/21/10 21:00

Nice

0-1

Marsylia

11 kolejka
PT/26/10 20:45

Nimes

1-1

Saint-Etienne

SO/27/10 17:00

Angers

1-2

Lyon

SO/27/10 20:00

Amiens

1-2

Nantes

SO/27/10 20:00

Guingamp

1-1

Strasburg

SO/27/10 20:00

Lille

1-0

Caen

SO/27/10 20:00

Monako

Henrichs 29, Glik 78
2-2

Dijon

Alphonse 34, Abeid 57
SO/27/10 20:00

Tuluza

0-3

Montpellier

ND/28/10 15:00

Rennes

0-2

Reims

ND/28/10 17:00

Bordeaux

0-1

Nice

ND/28/10 21:00

Marsylia

0-2

PSG

12 kolejka
PT/02/11 20:45

PSG

2-1

Lille

SO/03/11 17:00

Lyon

1-1

Bordeaux

SO/03/11 20:00

Caen

1-2

Rennes

SO/03/11 20:00

Dijon

0-4

Nimes

SO/03/11 20:00

Nice

1-0

Amiens

SO/03/11 20:00

Reims

1-0

Monako

SO/03/11 20:00

Strasburg

1-1

Tuluza

ND/04/11 15:00

Nantes

5-0

Guingamp

ND/04/11 17:00

Saint-Etienne

4-3

Angers

ND/04/11 21:00

Montpellier

3-0

Marsylia

13 kolejka
PT/09/11 20:45

Lille

0-0

Strasburg

SO/10/11 17:00

Guingamp

2-4

Lyon

SO/10/11 20:00

Angers

1-0

Montpellier

SO/10/11 20:00

Nimes

0-1

Nice

SO/10/11 20:00

Saint-Etienne

2-0

Reims

SO/10/11 20:00

Tuluza

0-1

Amiens

ND/11/11 15:00

Bordeaux

0-0

Caen

ND/11/11 17:00

Marsylia

2-0

Dijon

ND/11/11 17:00

Rennes

1-1

Nantes

ND/11/11 21:00

Monako

0-4

PSG

14 kolejka
- -

Caen

-

Monako

- -

Dijon

-

Bordeaux

- -

Lyon

-

Saint-Etienne

- -

Montpellier

-

Rennes

- -

Nantes

-

Angers

- -

Nice

-

Lille

- -

PSG

-

Tuluza

- -

Reims

-

Guingamp

- -

Strasburg

-

Nimes

SO/24/11 00:00

Amiens

-

Marsylia

15 kolejka
- -

Bordeaux

-

PSG

- -

Guingamp

-

Nice

- -

Lille

-

Lyon

- -

Marsylia

-

Reims

- -

Monako

-

Montpellier

- -

Nimes

-

Amiens

- -

Rennes

-

Strasburg

- -

Saint-Etienne

-

Nantes

- -

Tuluza

-

Dijon

SO/01/12 00:00

Angers

-

Caen

16 kolejka
- -

Bordeaux

-

Saint-Etienne

- -

Caen

-

Nimes

- -

Dijon

-

Guingamp

- -

Lyon

-

Rennes

- -

Montpellier

-

Lille

- -

Nantes

-

Marsylia

- -

Nice

-

Angers

- -

Reims

-

Tuluza

- -

Strasburg

-

PSG

ŚR/05/12 00:00

Amiens

-

Monako

17 kolejka
- -

Guingamp

-

Amiens

- -

Lille

-

Reims

- -

Monako

-

Nice

- -

Nimes

-

Nantes

- -

PSG

-

Montpellier

- -

Rennes

-

Dijon

- -

Saint-Etienne

-

Marsylia

- -

Strasburg

-

Caen

- -

Tuluza

-

Lyon

SO/08/12 00:00

Angers

-

Bordeaux

18 kolejka
- -

Caen

-

Tuluza

- -

Dijon

-

PSG

- -

Guingamp

-

Rennes

- -

Lyon

-

Monako

- -

Marsylia

-

Bordeaux

- -

Nantes

-

Montpellier

- -

Nice

-

Saint-Etienne

- -

Nimes

-

Lille

- -

Reims

-

Strasburg

SO/15/12 00:00

Amiens

-

Angers

19 kolejka
- -

Bordeaux

-

Amiens

- -

Lille

-

Tuluza

- -

Monako

-

Guingamp

- -

Montpellier

-

Lyon

- -

PSG

-

Nantes

- -

Reims

-

Caen

- -

Rennes

-

Nimes

- -

Saint-Etienne

-

Dijon

- -

Strasburg

-

Nice

SO/22/12 00:00

Angers

-

Marsylia

20 kolejka
- -

Caen

-

Lille

- -

Dijon

-

Montpellier

- -

Guingamp

-

Saint-Etienne

- -

Lyon

-

Reims

- -

Nantes

-

Rennes

- -

Nice

-

Bordeaux

- -

Nimes

-

Angers

- -

Tuluza

-

Strasburg

- -

Marsylia

-

Monako

SO/12/01 00:00

Amiens

-

PSG

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lechia Gdańsk153125-15
2Jagiellonia Białystok152826-18
3Legia Warszawa152625-18
4Wisła Kraków152528-19
5Piast Gliwice152521-18
6Korona Kielce152518-15
7Pogoń Szczecin152222-18
8Lech Poznań152121-21
9Arka Gdynia152021-17
10Wisła Płock151823-24
11Zagłębie Lubin151722-26
12Śląsk Wrocław151624-22
13Cracovia151411-18
14Górnik Zabrze151315-25
15Miedź Legnica151316-32
16Zagłębie Sosnowiec151121-33
PT/09/11 18:00
Górnik Z.
2-2
Śląsk W.
PT/09/11 20:30
Pogoń S.
2-1
Legia W.
SO/10/11 15:30
Wisła P.
2-0
Zagłębie S.
SO/10/11 18:00
Lechia G.
1-0
Cracovia
SO/10/11 20:30
Wisła K.
3-2
Zagłębie L.
ND/11/11 15:30
Korona K.
1-0
Piast G.
ND/11/11 15:30
Miedź L.
0-4
Arka G.
ND/11/11 18:00
Jagiellonia B.
2-2
Lech P.
PT/23/11 18:00
Piast G.
-
Zagłębie S.
SO/24/11 15:30
Korona K.
-
Górnik Z.
SO/24/11 18:00
Lech P.
-
Wisła P.
SO/24/11 20:30
Cracovia
-
Śląsk W.
ND/25/11 13:00
Pogoń S.
-
Miedź L.
ND/25/11 15:30
Zagłębie L.
-
Legia W.
ND/25/11 18:00
Lechia G.
-
Jagiellonia B.
PN/26/11 18:00
Arka G.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:25 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:30 Polsat Sport 1. liga - magazyn (na żywo)
15:25 TVP Sport 4-4-2 (powt.)