Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 20 października 2018

Fortuna 1 Liga

  • 1. liga: Stal pokonała Katowice
    Piątek, 19 października 2018, 22:36 1. liga: Stal pokonała Katowice

    19 października 2018, 20:45 - Mielec
    Stal Mielec 2-0 GKS Katowice
    Tomasiewicz 65, Prokić 88

  • 1. liga: Sandecja pokonała Wigry
    Piątek, 19 października 2018, 21:01 1. liga: Sandecja pokonała Wigry

    19 października 2018, 19:10 - Nowy Sącz
    Sandecja Nowy Sącz 2-0 Wigry Suwałki
    Chmiel 16, Flaszka 51

  • 1. liga: Termalica wygrała z Garbarnią
    Piątek, 19 października 2018, 19:51 1. liga: Termalica wygrała z Garbarnią

    19 października 2018, 18:00 - Kraków
    Garbarnia Kraków 1-3 Termalica Nieciecza
    Węsierski 57 - Gutkovskis 62, Gergel 77, Wlazło 88 (k)

  • Stomil Olsztyn ma nowego trenera
    Piątek, 19 października 2018, 12:10 Stomil Olsztyn ma nowego trenera

    Piotr Zajączkowski został nowym trenerem Stomilu Olsztyn, zastępując na stanowisku Kamila Kieresia, który wczoraj rozwiązał swój kontrakt z klubem.

  • Będzie modernizacja stadionu w Częstochowie
    Piątek, 19 października 2018, 12:06 Będzie modernizacja stadionu w Częstochowie

    Decyzją ministra sportu i turystyki - Witolda Bańki modernizacja Miejskiego Stadionu Piłkarskiego Raków, na którym swoje mecze rozgrywa Raków Częstochowa, została wpisana do planu rocznego i projekt...

1 2 3   ...   829 830 831 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Raków Częstochowa132819-78-4-15-2-03-2-1
2Sandecja Nowy Sącz142717-87-6-14-2-03-4-1
3Chojniczanka Chojnice142222-185-7-24-4-01-3-2
4Chrobry Głogów142213-106-4-43-2-33-2-1
5Bytovia Bytów142124-175-6-31-3-24-3-1
6ŁKS Łódź132116-116-3-42-1-34-2-1
7GKS Jastrzębie132015-135-5-32-3-33-2-0
8Odra Opole131922-175-4-45-2-10-2-3
9Stal Mielec151913-114-7-41-4-13-3-3
10Puszcza Niepołomice131916-185-4-43-0-32-4-1
11Wigry Suwałki151817-234-6-53-3-21-3-3
12Podbeskidzie Bielsko-Biała131719-164-5-41-3-33-2-1
13GKS Tychy141517-193-6-53-2-20-4-3
14Termalica Nieciecza 141521-264-3-71-3-33-0-4
15Warta Poznań131410-173-5-51-3-32-2-2
16GKS Katowice141210-173-3-81-3-32-0-5
17Stomil Olsztyn131010-163-1-91-0-22-1-7
18Garbarnia Kraków14910-272-3-91-1-61-2-3
PT/19/10 18:00
Garbarnia K.
1-3
Termalica N.
PT/19/10 19:10
Sandecja N.
2-0
Wigry S.
PT/19/10 20:45
Stal M.
2-0
GKS K.
SO/20/10 15:00
ŁKS Ł.
-
GKS J.
SO/20/10 15:30
Stomil O.
-
Puszcza N.
SO/20/10 16:00
Bytovia B.
-
Odra O.
SO/20/10 17:45
GKS T.
-
Raków C.
SO/20/10 18:00
Podbeskidzie B.
-
Chojniczanka C.
ND/21/10 14:00
Warta P.
-
Chrobry G.
- -
Raków C.
-
Sandecja N.
- -
GKS J.
-
GKS T.
- -
Chojniczanka C.
-
ŁKS Ł.
- -
Odra O.
-
Podbeskidzie B.
- -
Chrobry G.
-
Bytovia B.
- -
GKS K.
-
Warta P.
- -
Termalica N.
-
Stal M.
- -
Stomil O.
-
Garbarnia K.
SO/27/10 17:00
Puszcza N.
-
Wigry S.
Strzelcy
7 Sabala (Podbeskidzie)
5 Adamec (Wigry)
5 Drzazga (Puszcza)
5 Gutkovskis (Termalica)
5 Letniowski (Bytovia)
5 Małkowski (Sandecja)
5 Wołąkiewicz (Chojniczanka)
4 Bryła (ŁKS)
4 Jakóbowski (Bytovia)
1 kolejka
PT/20/07 17:45

Garbarnia Kraków

0-2

Stal Mielec

Dobrotka 13, Banaszewski 57
PT/20/07 19:30

Chrobry Głogów

0-1

ŁKS Łódź

Radionow 37
PT/20/07 20:00

Chojniczanka Chojnice

Trochim 3, Wołąkiewicz 10 (k), Boczek 61
3-3

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 13, Gabrych 85, Korzym 90
SO/21/07 17:00

Termalica Nieciecza

Purece 80
1-2

Bytovia Bytów

Kuzimski 12, Szeliga 48 (s)
SO/21/07 17:45

Odra Opole

Czyżycki 50, Martin 90
2-1

GKS Tychy

Zapolnik 27
SO/21/07 18:00

GKS Katowice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 21
SO/21/07 20:00

Raków Częstochowa

Kościelny 30, Bartl 54, Musiolik 67
3-0

Puszcza Niepołomice

SO/21/07 20:30

GKS Jastrzębie

Tront 53
1-2

Wigry Suwałki

Straus 51, Bartczak 83
ŚR/03/10 19:00

Stomil Olsztyn

0-1

Warta Poznań

Jasiński 75
2 kolejka
PT/27/07 17:45

Warta Poznań

Kieliba 77
1-1

Garbarnia Kraków

Wróbel 35
SO/28/07 15:00

Bytovia Bytów

0-0

Stomil Olsztyn

SO/28/07 17:00

Wigry Suwałki

Adamec 90
1-1

Chojniczanka Chojnice

Surdykowski 24
SO/28/07 17:45

ŁKS Łódź

0-1

GKS Katowice

Rumin 34
SO/28/07 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kostorz 59
1-2

Termalica Nieciecza

Purece 18, Gutkovskis 65
SO/28/07 18:00

Odra Opole

Rybicki 42
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/28/07 19:00

GKS Tychy

Tanżyna 6
1-1

Chrobry Głogów

Trytko 90 (k)
SO/28/07 20:00

Raków Częstochowa

Kasperkiewicz 27, Domański 51
2-2

GKS Jastrzębie

Skórecki 52, Pacholski 88
ND/29/07 19:23

Puszcza Niepołomice

Stępień 78
1-0

Stal Mielec

3 kolejka
PT/03/08 19:00

Odra Opole

Rybicki 31, Moder 51
2-2

Wigry Suwałki

Kwaśniewski 13, Szota 63 (s)
PT/03/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Trochim 11, Wołąkiewicz 78 (k)
2-1

Raków Częstochowa

Malinowski 68
PT/03/08 20:30

GKS Katowice

Rumin 33
1-1

GKS Tychy

Tanżyna 20
SO/04/08 17:00

GKS Jastrzębie

0-2

Puszcza Niepołomice

Tomalski 9, Drzazga 46
SO/04/08 17:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 90
1-1

ŁKS Łódź

Sobociński 56
SO/04/08 17:00

Warta Poznań

Biegański 21
1-0

Stal Mielec

SO/04/08 17:45

Chrobry Głogów

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/04/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sołowiej 50 (s)
1-3

Stomil Olsztyn

Lech 16, Głowacki 63, 67
ND/05/08 17:00

Garbarnia Kraków

0-3

Bytovia Bytów

Garzeł 3 (s), Jakóbowski 68, 85
4 kolejka
PT/10/08 20:30

Raków Częstochowa

Szczepański 89
1-0

Odra Opole

SO/11/08 16:00

Bytovia Bytów

Jakóbowski 59
1-2

Stal Mielec

Soljić 20, Wroński 82
SO/11/08 17:00

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 56 (k)
1-0

Stomil Olsztyn

SO/11/08 17:00

Wigry Suwałki

0-1

Chrobry Głogów

Kowalczyk 44
SO/11/08 17:45

GKS Jastrzębie

0-0

Chojniczanka Chojnice

SO/11/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Garbarnia Kraków

SO/11/08 19:00

Puszcza Niepołomice

0-1

Warta Poznań

Biegański 84
SO/11/08 19:00

GKS Tychy

Zapolnik 21, Abramowicz 41
2-1

Termalica Nieciecza

Śpiączka 11
SO/11/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 64
1-0

GKS Katowice

5 kolejka
PT/17/08 19:00

Odra Opole

Bonecki 77
1-2

GKS Jastrzębie

Jaroszek 18, Ali 70
PT/17/08 19:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 29
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 58
PT/17/08 19:00

GKS Tychy

0-3

Stomil Olsztyn

Tanczyk 39, Lech 67, Góral 71
PT/17/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Trochim 30
1-1

Puszcza Niepołomice

Kuzma 90
PT/17/08 20:30

Stal Mielec

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sierpina 66
SO/18/08 17:00

Garbarnia Kraków

Ogar 3, Sobociński 54 (s), Kalemba 87 (k)
3-2

ŁKS Łódź

Radionow 18, Bryła 29
SO/18/08 17:45

Chrobry Głogów

0-1

Raków Częstochowa

Mondek 13
SO/18/08 20:00

GKS Katowice

Bronisławski 26, Błąd 62
2-0

Wigry Suwałki

ŚR/05/09 16:45

Warta Poznań

Zulciak 68, Dampc 83 (s)
2-2

Bytovia Bytów

Burkhardt 42, Wróbel 71 (k)
6 kolejka
ŚR/22/08 17:45

ŁKS Łódź

0-2

Stal Mielec

Wroński 34, Tomasiewicz 46
ŚR/22/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Palawandiszwili 16 (k), Sierpina 57, 87, Sabala 71
4-1

Warta Poznań

Biegański 59
ŚR/22/08 18:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 21, Adamec 55, 81
3-2

Termalica Nieciecza

Szymonowicz 34, Misak 90
ŚR/22/08 19:00

Puszcza Niepołomice

Drzazga 86
1-3

Bytovia Bytów

Letniowski 23, 68, Wróbel 28 (k)
ŚR/22/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Szufryn 72
1-0

Stomil Olsztyn

ŚR/22/08 20:00

Raków Częstochowa

Formella 39, Kun 81
2-0

GKS Katowice

ŚR/22/08 20:00

GKS Jastrzębie

0-0

Chrobry Głogów

ŚR/22/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Piotrowski 2, Michalski 8, Gardzielewicz 15, Wołąkiewicz 54 (k)
4-1

Odra Opole

Bonecki 48
ŚR/22/08 20:30

GKS Tychy

Tanżyna 30, J. Piątek 34, Kalemba 64 (s), K. Piątek 74, Kobusiński 83 (s)
5-0

Garbarnia Kraków

7 kolejka
SO/25/08 16:00

Bytovia Bytów

Kuzimski 39
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 49
SO/25/08 17:00

Warta Poznań

0-2

ŁKS Łódź

Sobociński 6, Bogusz 11
SO/25/08 20:00

GKS Katowice

0-1

GKS Jastrzębie

Gancarczyk 21
ND/26/08 17:00

Odra Opole

Martin 79
1-1

Puszcza Niepołomice

Orłowski 67
ND/26/08 17:00

Garbarnia Kraków

0-1

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 85 (k)
ND/26/08 17:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 32, Karbowy 44
2-0

Stomil Olsztyn

ND/26/08 19:00

Chrobry Głogów

Kaczmarek 3, Machaj 45
2-0

Chojniczanka Chojnice

ND/26/08 20:00

Termalica Nieciecza

0-1

Raków Częstochowa

Szczepański 61
PN/27/08 18:00

Stal Mielec

Dobrotka 14
1-1

GKS Tychy

Steblecki 82
8 kolejka
PT/31/08 17:45

Odra Opole

Janus 17, Niziołek 25, 68 (k)
3-0

Chrobry Głogów

PT/31/08 18:00

Wigry Suwałki

Adamec 9, Karbowy 53 (k)
2-1

Garbarnia Kraków

Pietras 71
SO/01/09 15:00

Raków Częstochowa

Lewicki 49, 81
2-0

Stomil Olsztyn

SO/01/09 16:45

ŁKS Łódź

Widejko 76, Kujawa 87
2-3

Bytovia Bytów

Letniowski 26, Rozwandowicz 63 (s), Jaroch 71
SO/01/09 17:00

GKS Jastrzębie

Adamek 37, 74, Szymura 62 (k), 88 (k)
4-2

Termalica Nieciecza

Miković 29, Kupczak 45
SO/01/09 17:00

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 69, Mikołajczak 90
2-1

GKS Katowice

Błąd 7
SO/01/09 18:00

GKS Tychy

Piątek 82
1-0

Warta Poznań

SO/01/09 19:00

Puszcza Niepołomice

Szczepaniak 6, Stawarczyk 65 (k), Drzazga 85
3-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 7, Sierpina 31 (k)
SO/01/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 55, Gabrych 78
2-0

Stal Mielec

9 kolejka
SO/08/09 16:00

Warta Poznań

Grobelny 54
1-3

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 21, Chmiel 65, Kałahur 82
SO/08/09 16:00

Bytovia Bytów

Jaroch 30, Burkhardt 61, Letniowski 85, Procyszyn 90
4-1

GKS Tychy

Grzybek 54
ND/09/09 12:30

Garbarnia Kraków

Nowak 26
1-1

Raków Częstochowa

Lewicki 38
ŚR/19/09 18:00

Chrobry Głogów

Maćkowski 25, Stolc 89 (k)
2-3

Puszcza Niepołomice

Drzazga 11, Szczepaniak 31, 37
ŚR/19/09 18:00

Termalica Nieciecza

Gergel 6, Jovanović 90
2-1

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 8 (k)
ŚR/19/09 19:00

GKS Katowice

Woźniak 35, Puchacz 45
2-2

Odra Opole

Martin 67, Poczobut 71 (s)
ŚR/19/09 19:00

GKS Jastrzębie

Adamek 72, Gancarczyk 75
2-1

Stomil Olsztyn

Góral 12
ŚR/19/09 19:00

Stal Mielec

0-0

Wigry Suwałki

ŚR/19/09 19:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-3

ŁKS Łódź

Bryła 22, 53, Wolski 37
10 kolejka
PT/14/09 18:00

Puszcza Niepołomice

0-2

ŁKS Łódź

Bryła 68, Ramirez 84
PT/14/09 18:00

Wigry Suwałki

Adamec 66
1-1

Warta Poznań

Cierpka 81
PT/14/09 19:00

Odra Opole

Janus 6, Rybicki 51, 67, Moder 84
4-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 44
PT/14/09 19:00

Chrobry Głogów

Machaj 86, Kowalczyk 90
2-0

GKS Katowice

SO/15/09 12:45

GKS Tychy

Grzeszczyk 61, Adamczyk 71
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Rzuchowski 44, Kostorz 45
SO/15/09 15:00

GKS Jastrzębie

Gancarczyk 90
1-2

Garbarnia Kraków

Ogar 66, Masiuda 83
SO/15/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Boczek 45, Drozdowicz 76
2-1

Stomil Olsztyn

Góral 76
SO/15/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 16
1-1

Bytovia Bytów

Letniowski 71
ND/16/09 12:30

Raków Częstochowa

Listkowski 10
1-1

Stal Mielec

Nowak 27
11 kolejka
SO/22/09 12:45

Warta Poznań

0-2

Raków Częstochowa

Musiolik 45, Niewulis 53
SO/22/09 13:00

Garbarnia Kraków

Wróbel 83
1-2

Chojniczanka Chojnice

Surdykowski 3, Piotrowski 40
SO/22/09 16:00

Bytovia Bytów

Wróbel 47
1-1

Wigry Suwałki

Stasiak 35
SO/22/09 16:00

ŁKS Łódź

0-0

GKS Tychy

SO/22/09 17:00

Termalica Nieciecza

Putiwcew 37
1-2

Chrobry Głogów

Borecki 65, Kowalczyk 82
SO/22/09 19:00

Stomil Olsztyn

Lech 18, Stromecki 44
2-1

Odra Opole

Martin 78
SO/22/09 19:00

Stal Mielec

0-0

GKS Jastrzębie

ND/23/09 12:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sabala 65
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 87
ND/23/09 12:45

GKS Katowice

Błąd 13 (k)
1-1

Puszcza Niepołomice

Tomalski 26
12 kolejka
PT/28/09 18:00

Chrobry Głogów

Michalec 7, Kowalczyk 85
2-0

Stomil Olsztyn

SO/29/09 12:45

Odra Opole

Skrzypczak 18, Janus 23 (k), 37
3-0

Garbarnia Kraków

SO/29/09 15:00

GKS Jastrzębie

0-0

Warta Poznań

SO/29/09 18:00

GKS Katowice

Grzelak 68 (s)
1-2

Termalica Nieciecza

Putiwcew 62, Kupczak 90
SO/29/09 20:00

Raków Częstochowa

Szczepański 43, Musiolik 62
2-1

Bytovia Bytów

Burkhardt 48
ND/30/09 17:00

Wigry Suwałki

0-5

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Płacheta 17, 22, Sabala 53, 59, Kozak 90
ND/30/09 18:00

Puszcza Niepołomice

Stefanik 45
1-0

GKS Tychy

ND/30/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

ŁKS Łódź

ND/30/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 45 (k), Soljić 86 (s)
2-2

Stal Mielec

Kuświk 7, Nowak 69
13 kolejka
PT/05/10 20:45

Stal Mielec

Tomasiewicz 77 (k)
1-1

Odra Opole

Mikinić 86
SO/06/10 15:00

Warta Poznań

Janicki 64
1-1

Chojniczanka Chojnice

Zawistowski 31
SO/06/10 15:00

ŁKS Łódź

Kujawa 43, Rozwandowicz 65 (k)
2-1

Wigry Suwałki

Sobociński 62 (s)
SO/06/10 16:00

Bytovia Bytów

Jakóbowski 90
1-2

GKS Jastrzębie

Szymura 72 (k), Żak 90
SO/06/10 17:00

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 1, Vilhjalmsson 44
2-2

Puszcza Niepołomice

Tomalski 33, Drzazga 57
SO/06/10 17:00

Garbarnia Kraków

0-1

Chrobry Głogów

Wasiluk 13
SO/06/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-0

Raków Częstochowa

SO/06/10 18:00

GKS Tychy

0-1

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 58
SO/06/10 19:00

Stomil Olsztyn

0-1

GKS Katowice

Łyszczarz 32
14 kolejka
SO/13/10 16:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 45, Mackiewicz 85
2-2

GKS Tychy

Adamczyk 8, 44
SO/13/10 17:00

Chojniczanka Chojnice

Grzelczak 43
1-1

Bytovia Bytów

Letniowski 83
SO/13/10 17:00

Chrobry Głogów

0-0

Stal Mielec

WT/23/10 17:00

GKS Katowice

-

Garbarnia Kraków

ŚR/24/10 17:00

Puszcza Niepołomice

-

Sandecja Nowy Sącz

ŚR/24/10 17:00

Raków Częstochowa

-

ŁKS Łódź

ŚR/24/10 18:00

GKS Jastrzębie

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ŚR/24/10 18:00

Termalica Nieciecza

-

Stomil Olsztyn

ŚR/24/10 19:00

Odra Opole

-

Warta Poznań

15 kolejka
PT/19/10 18:00

Garbarnia Kraków

Węsierski 57
1-3

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 62, Gergel 77, Wlazło 88 (k)
PT/19/10 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 16, Flaszka 51
2-0

Wigry Suwałki

PT/19/10 20:45

Stal Mielec

Tomasiewicz 65, Prokić 88
2-0

GKS Katowice

SO/20/10 15:00

ŁKS Łódź

-

GKS Jastrzębie

SO/20/10 15:30

Stomil Olsztyn

-

Puszcza Niepołomice

SO/20/10 16:00

Bytovia Bytów

-

Odra Opole

SO/20/10 17:45

GKS Tychy

-

Raków Częstochowa

SO/20/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Chojniczanka Chojnice

ND/21/10 14:00

Warta Poznań

-

Chrobry Głogów

16 kolejka
- -

Raków Częstochowa

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

GKS Jastrzębie

-

GKS Tychy

- -

Chojniczanka Chojnice

-

ŁKS Łódź

- -

Odra Opole

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Chrobry Głogów

-

Bytovia Bytów

- -

GKS Katowice

-

Warta Poznań

- -

Termalica Nieciecza

-

Stal Mielec

- -

Stomil Olsztyn

-

Garbarnia Kraków

SO/27/10 17:00

Puszcza Niepołomice

-

Wigry Suwałki

17 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Stomil Olsztyn

- -

Warta Poznań

-

Termalica Nieciecza

- -

Bytovia Bytów

-

GKS Katowice

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Chrobry Głogów

- -

ŁKS Łódź

-

Odra Opole

- -

GKS Tychy

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Jastrzębie

- -

Wigry Suwałki

-

Raków Częstochowa

SO/03/11 00:00

Garbarnia Kraków

-

Puszcza Niepołomice

18 kolejka
- -

Wigry Suwałki

-

GKS Jastrzębie

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Chojniczanka Chojnice

- -

GKS Tychy

-

Odra Opole

- -

ŁKS Łódź

-

Chrobry Głogów

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Katowice

- -

Bytovia Bytów

-

Termalica Nieciecza

- -

Warta Poznań

-

Stomil Olsztyn

- -

Stal Mielec

-

Garbarnia Kraków

SO/10/11 17:00

Puszcza Niepołomice

-

Raków Częstochowa

19 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Puszcza Niepołomice

- -

Garbarnia Kraków

-

Warta Poznań

- -

Stomil Olsztyn

-

Bytovia Bytów

- -

Termalica Nieciecza

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

GKS Katowice

-

ŁKS Łódź

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Tychy

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Wigry Suwałki

- -

GKS Jastrzębie

-

Raków Częstochowa

SO/17/11 00:00

Sandecja Nowy Sącz

-

Odra Opole

20 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Warta Poznań

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Jastrzębie

- -

Raków Częstochowa

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Wigry Suwałki

-

Odra Opole

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Chrobry Głogów

- -

GKS Tychy

-

GKS Katowice

- -

ŁKS Łódź

-

Termalica Nieciecza

- -

Bytovia Bytów

-

Garbarnia Kraków

SO/24/11 18:00

Stomil Olsztyn

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

21 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Bytovia Bytów

- -

Garbarnia Kraków

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Stomil Olsztyn

-

ŁKS Łódź

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Tychy

- -

GKS Katowice

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Chrobry Głogów

-

Wigry Suwałki

- -

Odra Opole

-

Raków Częstochowa

- -

Chojniczanka Chojnice

-

GKS Jastrzębie

SO/01/12 00:00

Warta Poznań

-

Puszcza Niepołomice

22 kolejka
- -

Puszcza Niepołomice

-

Chojniczanka Chojnice

- -

GKS Jastrzębie

-

Odra Opole

- -

Raków Częstochowa

-

Chrobry Głogów

- -

Wigry Suwałki

-

GKS Katowice

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Termalica Nieciecza

- -

ŁKS Łódź

-

Garbarnia Kraków

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Stal Mielec

- -

Bytovia Bytów

-

Warta Poznań

SO/02/03 00:00

Stomil Olsztyn

-

GKS Tychy

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok122319-14
2Lechia Gdańsk122221-14
3Legia Warszawa112116-12
4Piast Gliwice122118-16
5Wisła Kraków112020-10
6Korona Kielce111915-12
7Lech Poznań111717-14
8Zagłębie Lubin111617-17
9Arka Gdynia111412-11
10Pogoń Szczecin121314-15
11Śląsk Wrocław111216-15
12Miedź Legnica111215-20
13Wisła Płock111014-20
14Górnik Zabrze11911-17
15Zagłębie Sosnowiec11715-24
16Cracovia1178-17
PT/19/10 18:00
Piast G.
1-1
Lechia G.
PT/19/10 20:30
Jagiellonia B.
2-1
Pogoń S.
SO/20/10 15:30
Zagłębie S.
-
Miedź L.
SO/20/10 18:00
Śląsk W.
-
Arka G.
SO/20/10 20:30
Lech P.
-
Korona K.
ND/21/10 15:30
Zagłębie L.
-
Wisła P.
ND/21/10 18:00
Legia W.
-
Wisła K.
PN/22/10 18:00
Cracovia
-
Górnik Z.
PT/26/10 18:00
Miedź L.
-
Śląsk W.
PT/26/10 20:30
Jagiellonia B.
-
Legia W.
SO/27/10 15:30
Wisła P.
-
Piast G.
SO/27/10 18:00
Lechia G.
-
Arka G.
SO/27/10 20:30
Pogoń S.
-
Lech P.
ND/28/10 15:30
Korona K.
-
Cracovia
ND/28/10 18:00
Górnik Z.
-
Zagłębie L.
PN/29/10 18:00
Wisła K.
-
Zagłębie S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:30 nSport+ Zagłębie S. - Miedź (na żywo)
17:45 Polsat Sport 1. liga: Tychy - Raków (na żywo)
18:00 Canal+Sport Śląsk - Arka (na żywo)
20:30 Canal+Sport Lech - Korona (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
15:30 Canal+Sport Zagłębie L. - Wisła P. (na żywo)
18:00 Canal+Sport Legia - Wisła K. (na żywo)