Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 16 sierpnia 2018

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Górnik Łęczna41011-53-1-02-0-01-1-0
2Stal Stalowa Wola497-33-0-12-0-01-0-1
3Olimpia Grudziądz495-23-0-12-0-01-0-1
4Siarka Tarnobrzeg494-23-0-12-0-01-0-1
5Gryf Wejherowo487-42-2-02-1-00-1-0
6Widzew Łódź476-42-1-11-1-01-0-1
7Radomiak Radom474-22-1-11-1-01-0-1
8Elana Toruń477-62-1-11-1-01-0-1
9Błękitni Stargard475-42-1-10-1-12-0-0
10GKS Bełchatów 466-12-2-02-0-00-2-0
11Znicz Pruszków445-61-1-20-0-21-1-0
12ROW Rybnik433-51-0-31-0-20-0-1
13Ruch Chorzów435-81-0-31-0-10-0-2
14Olimpia Elbląg431-41-0-30-0-21-0-1
15Rozwój Katowice435-90-3-10-1-10-2-0
16Pogoń Siedlce422-50-2-20-1-10-1-1
17Resovia414-80-1-30-1-10-0-2
18Skra Częstochowa401-100-0-40-0-00-0-4
PT/10/08 18:00
Gryf W.
3-1
Elana T.
SO/11/08 17:00
Rozwój K.
2-2
Pogoń S.
SO/11/08 17:00
Stal S.
3-0
Widzew Ł.
SO/11/08 17:00
ROW R.
2-1
Resovia
SO/11/08 18:00
Olimpia G.
1-0
Radomiak R.
SO/11/08 18:00
Znicz P.
1-2
Błękitni S.
SO/11/08 19:00
GKS B.
3-0
Skra C.
SO/11/08 20:00
Górnik Ł.
5-1
Ruch C.
ND/12/08 18:00
Olimpia E.
0-2
Siarka T.
PT/17/08 19:00
Olimpia G.
-
Skra C.
PT/17/08 19:20
Ruch C.
-
GKS B.
SO/18/08 12:00
Resovia
-
Górnik Ł.
SO/18/08 16:00
Błękitni S.
-
Stal S.
SO/18/08 17:00
Elana T.
-
ROW R.
SO/18/08 17:00
Pogoń S.
-
Znicz P.
SO/18/08 17:00
Siarka T.
-
Rozwój K.
SO/18/08 18:00
Radomiak R.
-
Olimpia E.
SO/18/08 19:10
Widzew Ł.
-
Gryf W.
1 kolejka
PT/20/07 18:00

ROW Rybnik

0-1

Stal Stalowa Wola

Żyliński 61
SO/21/07 16:00

Błękitni Stargard

Kwiatkowski 52
1-2

Olimpia Grudziądz

Hirsz 18, Kaczmarek 59
SO/21/07 17:00

Gryf Wejherowo

Liberacki 3, Wicki 28 (k)
2-2

Górnik Łęczna

Szysz 45 (k), Wojciechowski 84
SO/21/07 17:00

Pogoń Siedlce

0-0

GKS Bełchatów

SO/21/07 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 64
1-0

Ruch Chorzów

SO/21/07 17:30

Resovia

Buczek 56
1-3

Znicz Pruszków

Małachowski 21, Kabala 52, Podliński 76
SO/21/07 18:00

Radomiak Radom

Szuprytowski 19
1-0

Skra Częstochowa

SO/21/07 19:10

Widzew Łódź

Paszliński 24
1-0

Olimpia Elbląg

ND/22/07 15:00

Elana Toruń

Kozłowski 82, Urbański 84
2-2

Rozwój Katowice

Kuliński 66, Wróbel 69 (k)
2 kolejka
SO/28/07 17:00

Rozwój Katowice

0-4

Widzew Łódź

Gutowski 31, Michalski 50 (k), Demjan 67, Zuziak 85
SO/28/07 17:00

Stal Stalowa Wola

Łętocha 45, Dadok 81
2-1

Resovia

Straszkewycz 76
SO/28/07 17:00

Gryf Wejherowo

Włodyka 5
1-0

ROW Rybnik

SO/28/07 18:00

Ruch Chorzów

0-2

Radomiak Radom

Leandro 2, Szuprytowski 48
SO/28/07 18:00

Olimpia Grudziądz

Hirsz 49, Kita 90
2-0

Pogoń Siedlce

SO/28/07 18:00

Znicz Pruszków

0-2

Elana Toruń

Kozłowski 32, 35
SO/28/07 19:00

GKS Bełchatów

Mularczyk 57, Bartosiak 64
2-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/28/07 20:00

Górnik Łęczna

Sosnowski 17, Wojciechowski 77
2-1

Skra Częstochowa

Nowak 31
ND/29/07 18:00

Olimpia Elbląg

0-1

Błękitni Stargard

Patrzykąt 13
3 kolejka
PT/03/08 18:00

ROW Rybnik

Krotofil 59
1-2

Górnik Łęczna

Dzięgielewski 15, Bętkowski 75
SO/04/08 16:00

Błękitni Stargard

Karmański 27
1-1

Rozwój Katowice

Gałecki 90
SO/04/08 17:00

Resovia

Buczek 37
1-1

Gryf Wejherowo

Wicki 76
SO/04/08 17:00

Elana Toruń

Stefanowicz 42 (k), Lenartowski 59
2-1

Stal Stalowa Wola

Kitliński 80
SO/04/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

Olimpia Elbląg

Bojas 48 (k)
SO/04/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 68
1-0

Olimpia Grudziądz

SO/04/08 18:00

Radomiak Radom

Leandro 61 (k)
1-1

GKS Bełchatów

Mularczyk 41
SO/04/08 18:00

Ruch Chorzów

Balicki 10, 49, Bogusz 14, Walski 36
4-0

Skra Częstochowa

SO/04/08 19:10

Widzew Łódź

Michalski 56
1-1

Znicz Pruszków

Bochenek 83
4 kolejka
PT/10/08 18:00

Gryf Wejherowo

Kołc 38, Włodyka 39, Liberacki 57
3-1

Elana Toruń

Stefanowicz 32 (k)
SO/11/08 17:00

Rozwój Katowice

Gałecki 17, Niedojad 47
2-2

Pogoń Siedlce

Walków 67, Paluchowski 69
SO/11/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Dadok 62, 71, Trąbka 74
3-0

Widzew Łódź

SO/11/08 17:00

ROW Rybnik

Spratek 28, 47
2-1

Resovia

Buczek 30
SO/11/08 18:00

Olimpia Grudziądz

Papikjan 56 (k)
1-0

Radomiak Radom

SO/11/08 18:00

Znicz Pruszków

Małachowski 72 (k)
1-2

Błękitni Stargard

Brzeziański 6, Kurbiel 84 (k)
SO/11/08 19:00

GKS Bełchatów

Michalski 36, Thiakane 42, Mularczyk 52
3-0

Skra Częstochowa

SO/11/08 20:00

Górnik Łęczna

Szysz 43 (k), 89, Chrzanowski 72, Tymosiak 74, Bętkowski 85
5-1

Ruch Chorzów

Kędziora 65
ND/12/08 18:00

Olimpia Elbląg

0-2

Siarka Tarnobrzeg

Nadolski 23, Gębalski 53
5 kolejka
PT/17/08 19:00

Olimpia Grudziądz

-

Skra Częstochowa

PT/17/08 19:20

Ruch Chorzów

-

GKS Bełchatów

SO/18/08 12:00

Resovia

-

Górnik Łęczna

SO/18/08 16:00

Błękitni Stargard

-

Stal Stalowa Wola

SO/18/08 17:00

Elana Toruń

-

ROW Rybnik

SO/18/08 17:00

Pogoń Siedlce

-

Znicz Pruszków

SO/18/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

-

Rozwój Katowice

SO/18/08 18:00

Radomiak Radom

-

Olimpia Elbląg

SO/18/08 19:10

Widzew Łódź

-

Gryf Wejherowo

6 kolejka
- -

Olimpia Grudziądz

-

Ruch Chorzów

- -

Olimpia Elbląg

-

Skra Częstochowa

- -

Rozwój Katowice

-

Radomiak Radom

- -

Znicz Pruszków

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Stal Stalowa Wola

-

Pogoń Siedlce

- -

Gryf Wejherowo

-

Błękitni Stargard

- -

ROW Rybnik

-

Widzew Łódź

- -

Resovia

-

Elana Toruń

ŚR/22/08 18:00

Górnik Łęczna

-

GKS Bełchatów

7 kolejka
- -

Widzew Łódź

-

Resovia

- -

Błękitni Stargard

-

ROW Rybnik

- -

Pogoń Siedlce

-

Gryf Wejherowo

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Skra Częstochowa

- -

Radomiak Radom

-

Znicz Pruszków

- -

Skra Częstochowa

-

Rozwój Katowice

- -

Ruch Chorzów

-

Olimpia Elbląg

- -

GKS Bełchatów

-

Olimpia Grudziądz

ND/26/08 15:00

Elana Toruń

-

Górnik Łęczna

8 kolejka
- -

Olimpia Elbląg

-

GKS Bełchatów

- -

Rozwój Katowice

-

Ruch Chorzów

- -

Znicz Pruszków

-

Skra Częstochowa

- -

Stal Stalowa Wola

-

Radomiak Radom

- -

Gryf Wejherowo

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

ROW Rybnik

-

Pogoń Siedlce

- -

Resovia

-

Błękitni Stargard

- -

Elana Toruń

-

Widzew Łódź

SO/01/09 18:00

Górnik Łęczna

-

Olimpia Grudziądz

9 kolejka
- -

Błękitni Stargard

-

Elana Toruń

- -

Pogoń Siedlce

-

Resovia

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

ROW Rybnik

- -

Radomiak Radom

-

Gryf Wejherowo

- -

Skra Częstochowa

-

Stal Stalowa Wola

- -

Ruch Chorzów

-

Znicz Pruszków

- -

GKS Bełchatów

-

Rozwój Katowice

- -

Olimpia Grudziądz

-

Olimpia Elbląg

SO/08/09 19:10

Widzew Łódź

-

Górnik Łęczna

10 kolejka
- -

Rozwój Katowice

-

Olimpia Grudziądz

- -

Znicz Pruszków

-

GKS Bełchatów

- -

Stal Stalowa Wola

-

Ruch Chorzów

- -

Gryf Wejherowo

-

Skra Częstochowa

- -

ROW Rybnik

-

Radomiak Radom

- -

Resovia

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Elana Toruń

-

Pogoń Siedlce

- -

Widzew Łódź

-

Błękitni Stargard

SO/15/09 18:00

Górnik Łęczna

-

Olimpia Elbląg

11 kolejka
- -

Pogoń Siedlce

-

Widzew Łódź

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Elana Toruń

- -

Radomiak Radom

-

Resovia

- -

Skra Częstochowa

-

ROW Rybnik

- -

Ruch Chorzów

-

Gryf Wejherowo

- -

GKS Bełchatów

-

Stal Stalowa Wola

- -

Olimpia Grudziądz

-

Znicz Pruszków

- -

Olimpia Elbląg

-

Rozwój Katowice

SO/22/09 16:00

Błękitni Stargard

-

Górnik Łęczna

12 kolejka
- -

Znicz Pruszków

-

Olimpia Elbląg

- -

Stal Stalowa Wola

-

Olimpia Grudziądz

- -

Gryf Wejherowo

-

GKS Bełchatów

- -

ROW Rybnik

-

Ruch Chorzów

- -

Resovia

-

Skra Częstochowa

- -

Elana Toruń

-

Radomiak Radom

- -

Widzew Łódź

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Błękitni Stargard

-

Pogoń Siedlce

ND/30/09 18:00

Górnik Łęczna

-

Rozwój Katowice

13 kolejka
- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Błękitni Stargard

- -

Radomiak Radom

-

Widzew Łódź

- -

Skra Częstochowa

-

Elana Toruń

- -

Ruch Chorzów

-

Resovia

- -

GKS Bełchatów

-

ROW Rybnik

- -

Olimpia Grudziądz

-

Gryf Wejherowo

- -

Olimpia Elbląg

-

Stal Stalowa Wola

- -

Rozwój Katowice

-

Znicz Pruszków

SO/06/10 17:00

Pogoń Siedlce

-

Górnik Łęczna

14 kolejka
- -

Stal Stalowa Wola

-

Rozwój Katowice

- -

Gryf Wejherowo

-

Olimpia Elbląg

- -

ROW Rybnik

-

Olimpia Grudziądz

- -

Resovia

-

GKS Bełchatów

- -

Elana Toruń

-

Ruch Chorzów

- -

Widzew Łódź

-

Skra Częstochowa

- -

Błękitni Stargard

-

Radomiak Radom

- -

Pogoń Siedlce

-

Siarka Tarnobrzeg

SO/13/10 18:00

Górnik Łęczna

-

Znicz Pruszków

15 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

Pogoń Siedlce

- -

Skra Częstochowa

-

Błękitni Stargard

- -

Ruch Chorzów

-

Widzew Łódź

- -

GKS Bełchatów

-

Elana Toruń

- -

Olimpia Grudziądz

-

Resovia

- -

Olimpia Elbląg

-

ROW Rybnik

- -

Rozwój Katowice

-

Gryf Wejherowo

- -

Znicz Pruszków

-

Stal Stalowa Wola

SO/20/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

-

Górnik Łęczna

16 kolejka
- -

Gryf Wejherowo

-

Znicz Pruszków

- -

ROW Rybnik

-

Rozwój Katowice

- -

Resovia

-

Olimpia Elbląg

- -

Elana Toruń

-

Olimpia Grudziądz

- -

Widzew Łódź

-

GKS Bełchatów

- -

Błękitni Stargard

-

Ruch Chorzów

- -

Pogoń Siedlce

-

Skra Częstochowa

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Radomiak Radom

SO/27/10 18:00

Górnik Łęczna

-

Stal Stalowa Wola

17 kolejka
- -

Skra Częstochowa

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Ruch Chorzów

-

Pogoń Siedlce

- -

GKS Bełchatów

-

Błękitni Stargard

- -

Olimpia Grudziądz

-

Widzew Łódź

- -

Olimpia Elbląg

-

Elana Toruń

- -

Rozwój Katowice

-

Resovia

- -

Znicz Pruszków

-

ROW Rybnik

- -

Stal Stalowa Wola

-

Gryf Wejherowo

SO/03/11 14:00

Radomiak Radom

-

Górnik Łęczna

18 kolejka
- -

Stal Stalowa Wola

-

ROW Rybnik

- -

Znicz Pruszków

-

Resovia

- -

Rozwój Katowice

-

Elana Toruń

- -

Olimpia Elbląg

-

Widzew Łódź

- -

Olimpia Grudziądz

-

Błękitni Stargard

- -

GKS Bełchatów

-

Pogoń Siedlce

- -

Ruch Chorzów

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Skra Częstochowa

-

Radomiak Radom

WT/11/09 19:18

Górnik Łęczna

-

Gryf Wejherowo

19 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

Ruch Chorzów

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

GKS Bełchatów

- -

Pogoń Siedlce

-

Olimpia Grudziądz

- -

Błękitni Stargard

-

Olimpia Elbląg

- -

Widzew Łódź

-

Rozwój Katowice

- -

Elana Toruń

-

Znicz Pruszków

- -

Resovia

-

Stal Stalowa Wola

- -

ROW Rybnik

-

Gryf Wejherowo

SO/17/11 00:00

Skra Częstochowa

-

Górnik Łęczna

20 kolejka
- -

Górnik Łęczna

-

ROW Rybnik

- -

Gryf Wejherowo

-

Resovia

- -

Stal Stalowa Wola

-

Elana Toruń

- -

Znicz Pruszków

-

Widzew Łódź

- -

Rozwój Katowice

-

Błękitni Stargard

- -

Olimpia Elbląg

-

Pogoń Siedlce

- -

Olimpia Grudziądz

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

GKS Bełchatów

-

Radomiak Radom

SO/24/11 00:00

Skra Częstochowa

-

Ruch Chorzów

21 kolejka
- -

Skra Częstochowa

-

GKS Bełchatów

- -

Radomiak Radom

-

Olimpia Grudziądz

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Olimpia Elbląg

- -

Pogoń Siedlce

-

Rozwój Katowice

- -

Błękitni Stargard

-

Znicz Pruszków

- -

Widzew Łódź

-

Stal Stalowa Wola

- -

Elana Toruń

-

Gryf Wejherowo

- -

Resovia

-

ROW Rybnik

SO/01/12 00:00

Ruch Chorzów

-

Górnik Łęczna

22 kolejka
- -

ROW Rybnik

-

Elana Toruń

- -

Gryf Wejherowo

-

Widzew Łódź

- -

Stal Stalowa Wola

-

Błękitni Stargard

- -

Znicz Pruszków

-

Pogoń Siedlce

- -

Rozwój Katowice

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Olimpia Elbląg

-

Radomiak Radom

- -

Olimpia Grudziądz

-

Skra Częstochowa

- -

GKS Bełchatów

-

Ruch Chorzów

SO/02/03 00:00

Górnik Łęczna

-

Resovia

Piłka na żywo

PT/10/08 18:00
Lechia G.
2-0
Miedź L.
PT/10/08 20:30
Wisła K.
1-1
Wisła P.
SO/11/08 18:00
Pogoń S.
1-1
Cracovia
SO/11/08 20:30
Arka G.
1-1
Górnik Z.
ND/12/08 15:30
Piast G.
1-3
Legia W.
ND/12/08 18:00
Lech P.
4-0
Zagłębie S.
ND/12/08 18:00
Zagłębie L.
0-2
Jagiellonia B.
PN/13/08 18:00
Korona K.
2-1
Śląsk W.
PT/17/08 18:00
Cracovia
-
Zagłębie L.
PT/17/08 20:30
Miedź L.
-
Korona K.
SO/18/08 18:00
Wisła P.
-
Arka G.
SO/18/08 20:30
Górnik Z.
-
Lechia G.
ND/19/08 15:30
Legia W.
-
Zagłębie S.
ND/19/08 18:00
Jagiellonia B.
-
Piast G.
ND/19/08 18:00
Lech P.
-
Wisła K.
PN/20/08 18:00
Śląsk W.
-
Pogoń S.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:00 TVP 2 LE: Dudelange - Legia (na żywo)
20:15 Polsat Sport LE: Lech - Genk (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. LE: Gent - Jagiellonia (na żywo)
18:00 Eurosport 2 Cracovia - Zagłębie L. (na żywo)
20:30 Canal+Sport Miedź - Korona (na żywo)
20:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Stal - Podbesk. (na żywo)