Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 20 czerwca 2019

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Radomiak Radom 34 59 67-28 17- 8- 9 13- 2- 2 4- 6- 7
2 Olimpia Grudziądz 34 59 65-44 18- 5- 11 11- 2- 4 7- 3- 7
3 GKS Bełchatów 34 58 41-22 16- 12- 6 12- 4- 1 4- 8- 5
4 Elana Toruń 34 56 51-37 15- 11- 8 10- 4- 3 5- 7- 5
5 Widzew Łódź 34 55 48-29 13- 16- 5 8- 8- 1 5- 8- 4
6 Pogoń Siedlce 34 51 54-42 14- 9- 11 9- 3- 5 5- 6- 6
7 Stal Stalowa Wola 34 51 47-45 15- 6- 13 11- 3- 3 4- 3- 10
8 Znicz Pruszków 34 46 47-60 13- 7- 14 8- 2- 7 5- 5- 7
9 Górnik Łęczna 34 46 49-55 12- 10- 12 8- 6- 3 4- 4- 9
10 Resovia 34 46 39-45 13- 7- 14 6- 6- 5 7- 1- 9
11 Skra Częstochowa 34 43 32-48 12- 7- 15 9- 4- 4 3- 3- 11
12 Błękitni Stargard 34 41 41-51 11- 8- 15 7- 6- 4 4- 2- 11
13 Olimpia Elbląg 34 40 28-38 10- 10- 14 5- 7- 5 5- 3- 9
14 Gryf Wejherowo 34 40 49-61 11- 7- 16 8- 3- 6 3- 4- 10
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 33-57 11- 6- 17 8- 3- 6 3- 3- 11
16 ROW Rybnik 34 38 33-41 8- 14- 12 4- 7- 6 4- 7- 6
17 Rozwój Katowice 34 34 38-52 8- 10- 16 4- 5- 8 4- 5- 8
18 Ruch Chorzów 34 32 37-44 7- 11- 16 6- 7- 4 1- 4- 12
ŚR/08/05 19:10
Widzew Ł.
1-2
Olimpia G.
SO/18/05 18:00
Górnik Ł.
5-2
Radomiak R.
ND/19/05 13:00
Siarka T.
2-1
Skra C.
ND/19/05 13:00
Pogoń S.
1-0
Ruch C.
ND/19/05 13:00
Błękitni S.
0-0
GKS B.
ND/19/05 13:00
Elana T.
1-2
Olimpia E.
ND/19/05 13:00
Resovia
1-3
Rozwój K.
ND/19/05 13:00
ROW R.
3-0
Znicz P.
ND/19/05 13:00
Gryf W.
1-3
Stal S.
Strzelcy
16 Leandro (Radomiak)
14 Kozłowski (Elana)
13 Paluchowski (Pogoń)
11 Kita (Olimpia G.)
11 Koziara (Gryf)
11 Makowski (Radomiak)
11 Rogalski (Gryf)
11 Szysz (Górnik)
10 Buczek (Resovia)
1 kolejka
PT/20/07 18:00

ROW Rybnik

0-1

Stal Stalowa Wola

Żyliński 61
SO/21/07 16:00

Błękitni Stargard

Kwiatkowski 52
1-2

Olimpia Grudziądz

Hirsz 18, Kaczmarek 59
SO/21/07 17:00

Gryf Wejherowo

Liberacki 3, Wicki 28 (k)
2-2

Górnik Łęczna

Szysz 45 (k), Wojciechowski 84
SO/21/07 17:00

Pogoń Siedlce

0-0

GKS Bełchatów

SO/21/07 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 64
1-0

Ruch Chorzów

SO/21/07 17:30

Resovia

Buczek 56
1-3

Znicz Pruszków

Małachowski 21, Kabala 52, Podliński 76
SO/21/07 18:00

Radomiak Radom

Szuprytowski 19
1-0

Skra Częstochowa

SO/21/07 19:10

Widzew Łódź

Paszliński 24
1-0

Olimpia Elbląg

ND/22/07 15:00

Elana Toruń

Kozłowski 82, Urbański 84
2-2

Rozwój Katowice

Kuliński 66, Wróbel 69 (k)
2 kolejka
SO/28/07 17:00

Rozwój Katowice

0-4

Widzew Łódź

Gutowski 31, Michalski 50 (k), Demjan 67, Zuziak 85
SO/28/07 17:00

Stal Stalowa Wola

Łętocha 45, Dadok 81
2-1

Resovia

Straszkewycz 76
SO/28/07 17:00

Gryf Wejherowo

Włodyka 5
1-0

ROW Rybnik

SO/28/07 18:00

Ruch Chorzów

0-2

Radomiak Radom

Leandro 2, Szuprytowski 48
SO/28/07 18:00

Olimpia Grudziądz

Hirsz 49, Kita 90
2-0

Pogoń Siedlce

SO/28/07 18:00

Znicz Pruszków

0-2

Elana Toruń

Kozłowski 32, 35
SO/28/07 19:00

GKS Bełchatów

Mularczyk 57, Bartosiak 64
2-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/28/07 20:00

Górnik Łęczna

Sosnowski 17, Wojciechowski 77
2-1

Skra Częstochowa

Nowak 31
ND/29/07 18:00

Olimpia Elbląg

0-1

Błękitni Stargard

Patrzykąt 13
3 kolejka
PT/03/08 18:00

ROW Rybnik

Krotofil 59
1-2

Górnik Łęczna

Dzięgielewski 15, Bętkowski 75
SO/04/08 16:00

Błękitni Stargard

Karmański 27
1-1

Rozwój Katowice

Gałecki 90
SO/04/08 17:00

Resovia

Buczek 37
1-1

Gryf Wejherowo

Wicki 76
SO/04/08 17:00

Elana Toruń

Stefanowicz 42 (k), Lenartowski 59
2-1

Stal Stalowa Wola

Kitliński 80
SO/04/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

Olimpia Elbląg

Bojas 48 (k)
SO/04/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 68
1-0

Olimpia Grudziądz

SO/04/08 18:00

Radomiak Radom

Leandro 61 (k)
1-1

GKS Bełchatów

Mularczyk 41
SO/04/08 18:00

Ruch Chorzów

Balicki 10, 49, Bogusz 14, Walski 36
4-0

Skra Częstochowa

SO/04/08 19:10

Widzew Łódź

Michalski 56
1-1

Znicz Pruszków

Bochenek 83
4 kolejka
PT/10/08 18:00

Gryf Wejherowo

Kołc 38, Włodyka 39, Liberacki 57
3-1

Elana Toruń

Stefanowicz 32 (k)
SO/11/08 17:00

Rozwój Katowice

Gałecki 17, Niedojad 47
2-2

Pogoń Siedlce

Walków 67, Paluchowski 69
SO/11/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Dadok 62, 71, Trąbka 74
3-0

Widzew Łódź

SO/11/08 17:00

ROW Rybnik

Spratek 28, 47
2-1

Resovia

Buczek 30
SO/11/08 18:00

Olimpia Grudziądz

Papikjan 56 (k)
1-0

Radomiak Radom

SO/11/08 18:00

Znicz Pruszków

Małachowski 72 (k)
1-2

Błękitni Stargard

Brzeziański 6, Kurbiel 84 (k)
SO/11/08 19:00

GKS Bełchatów

Michalski 36, Thiakane 42, Mularczyk 52
3-0

Skra Częstochowa

SO/11/08 20:00

Górnik Łęczna

Szysz 43 (k), 89, Chrzanowski 72, Tymosiak 74, Bętkowski 85
5-1

Ruch Chorzów

Kędziora 65
ND/12/08 18:00

Olimpia Elbląg

0-2

Siarka Tarnobrzeg

Nadolski 23, Gębalski 53
5 kolejka
PT/17/08 19:00

Olimpia Grudziądz

Kaczmarek 11, Marzec 47, 52, Kita 59
4-0

Skra Częstochowa

PT/17/08 19:20

Ruch Chorzów

Balicki 13, Bogusz 19
2-2

GKS Bełchatów

Biel 45, 73
SO/18/08 12:00

Resovia

Kaliniec 54, Adamski 82
2-2

Górnik Łęczna

Chrzanowski 15, Szysz 48
SO/18/08 16:00

Błękitni Stargard

Brzeziański 63
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/18/08 17:00

Elana Toruń

Kościelniak 16, Wołkowicz 26, 90
3-0

ROW Rybnik

SO/18/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-3

Znicz Pruszków

Kubicki 9, 38, Bochenek 60
SO/18/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Gębalski 19
1-0

Rozwój Katowice

SO/18/08 18:00

Radomiak Radom

Kaput 12, Luz 17, Leandro 29, Rolinc 75, Winsztal 82
5-0

Olimpia Elbląg

SO/18/08 19:10

Widzew Łódź

Michalski 40, Sylwestrzak 53, Świderski 90 (k)
3-1

Gryf Wejherowo

Rogalski 38
6 kolejka
ŚR/22/08 17:00

Olimpia Elbląg

Bojas 28
1-0

Skra Częstochowa

ŚR/22/08 17:00

Rozwój Katowice

Łączek 77
1-0

Radomiak Radom

ŚR/22/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-2

Pogoń Siedlce

Margol 78, Paluchowski 85
ŚR/22/08 17:00

ROW Rybnik

Janik 40 (k), Kujawa 88
2-2

Widzew Łódź

Gutowski 61, Sylwestrzak 69
ŚR/22/08 17:00

Resovia

0-0

Elana Toruń

ŚR/22/08 18:00

Górnik Łęczna

Szysz 69
1-1

GKS Bełchatów

Thiakane 30
ŚR/22/08 18:00

Olimpia Grudziądz

0-0

Ruch Chorzów

ŚR/22/08 18:00

Gryf Wejherowo

Wicki 84, Koziara 90
2-0

Błękitni Stargard

ŚR/22/08 19:00

Znicz Pruszków

Tarnowski 46, 87
2-2

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 33, 90 (k)
7 kolejka
SO/25/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Gębalski 19, 25, Kubowicz 22
3-0

Stal Stalowa Wola

SO/25/08 17:30

Skra Częstochowa

Nowak 17, 32
2-0

Rozwój Katowice

SO/25/08 19:10

Widzew Łódź

Kristo 2, Michalski 29 (k)
2-1

Resovia

Zalepa 78
ND/26/08 15:00

Elana Toruń

Lenartowski 44, Kozłowski 48
2-0

Górnik Łęczna

ND/26/08 16:00

Błękitni Stargard

Kwiatkowski 58
1-1

ROW Rybnik

Janik 7 (k)
ND/26/08 17:00

Radomiak Radom

Leandro 50 (k), Mikita 61, Makowski 74, Luz 78
4-0

Znicz Pruszków

ND/26/08 18:00

Ruch Chorzów

Kędziora 90 (k)
1-0

Olimpia Elbląg

ND/26/08 18:00

GKS Bełchatów

Mularczyk 13, Bartosiak 52
2-1

Olimpia Grudziądz

Kita 30
ND/26/08 19:00

Pogoń Siedlce

Paluchowski 17, 45, 86, Walków 30, 40, Andrzej Rybski 58, Wrzesiński 76
7-2

Gryf Wejherowo

Kołc 28, Koziara 90
8 kolejka
SO/01/09 16:00

Resovia

Zalepa 36
1-0

Błękitni Stargard

SO/01/09 16:00

Elana Toruń

0-0

Widzew Łódź

SO/01/09 17:00

Stal Stalowa Wola

0-0

Radomiak Radom

SO/01/09 17:00

ROW Rybnik

Janik 18 (k)
1-1

Pogoń Siedlce

Rybski 90
SO/01/09 18:00

Górnik Łęczna

Witasik 86 (s)
1-3

Olimpia Grudziądz

Papikjan 60, Ciechanowski 64, Kita 78
SO/01/09 18:00

Rozwój Katowice

0-3

Ruch Chorzów

Bartolewski 26, Duriska 64, Balicki 78
SO/01/09 19:00

Znicz Pruszków

Długołęcki 23, Tarnowski 36
2-1

Skra Częstochowa

Buławski 66
SO/01/09 19:45

Olimpia Elbląg

0-1

GKS Bełchatów

Michalski 86
ND/02/09 16:00

Gryf Wejherowo

Włodyka 38
1-1

Siarka Tarnobrzeg

Ropski 19
9 kolejka
SO/08/09 16:00

Pogoń Siedlce

Wiktoruk 38
1-3

Resovia

Domoń 18, Antonik 33, Ogrodnik 82
SO/08/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

0-2

ROW Rybnik

Jary 13, Janik 26
SO/08/09 17:00

Radomiak Radom

Makowski 25, Leandro 30 (k), Pietroń 75
3-0

Gryf Wejherowo

SO/08/09 17:00

Skra Częstochowa

Napora 19, Kieca 80, Nowak 90
3-2

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 50, Mistrzyk 70 (k)
SO/08/09 18:00

GKS Bełchatów

Czajkowski 55, Mularczyk 60
2-1

Rozwój Katowice

Thiakane 47 (s)
SO/08/09 18:00

Olimpia Grudziądz

Handzlik 24, Papikjan 44 (k), Ziętarski 87
3-0

Olimpia Elbląg

SO/08/09 19:10

Widzew Łódź

Kazimierowicz 43, Kristo 64, Mihaljević 73
3-0

Górnik Łęczna

WT/11/09 19:20

Ruch Chorzów

Bartolewski 4
1-1

Znicz Pruszków

Zjawiński 84
ŚR/19/09 17:00

Błękitni Stargard

Baranowski 50
1-2

Elana Toruń

Kozłowski 45, Kraska 75
10 kolejka
SO/15/09 15:00

Rozwój Katowice

Płonka 21
1-2

Olimpia Grudziądz

Witasik 33, Marzec 89
SO/15/09 15:00

Elana Toruń

Kryszak 38 (k), Kozłowski 45, Andrzejewski 78
3-0

Pogoń Siedlce

SO/15/09 16:00

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 25, Janiszewski 84
2-2

Ruch Chorzów

Balicki 50, 88
SO/15/09 16:00

Resovia

Antonik 51, Pyrdek 59, 76
3-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/15/09 17:00

ROW Rybnik

Rostkowski 81, Spratek 90
2-2

Radomiak Radom

Mikita 45, Makowski 53
SO/15/09 18:00

Górnik Łęczna

Szysz 38 (k), Wojciechowski 58
2-1

Olimpia Elbląg

Kołosow 42
SO/15/09 19:00

Znicz Pruszków

Smoliński 43 (k)
1-0

GKS Bełchatów

SO/15/09 19:10

Widzew Łódź

Gutowski 17, Mihaljević 27, 39, Michalski 30
4-2

Błękitni Stargard

Orłowski 44, Baranowski 55
ND/16/09 16:00

Gryf Wejherowo

0-1

Skra Częstochowa

Kieca 48
11 kolejka
PT/21/09 18:00

Olimpia Grudziądz

Marzec 90
1-1

Znicz Pruszków

Machalski 89 (k)
PT/21/09 19:20

Ruch Chorzów

Kędziora 20 (k)
1-1

Gryf Wejherowo

Liberacki 83
SO/22/09 15:00

Radomiak Radom

Szuprytowski 18, Luz 29, Filipowicz 80, Leandro 82, Winsztal 90
5-0

Resovia

SO/22/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Sitek 45, Radulj 67
2-2

Elana Toruń

Kraska 36, Kozłowski 56
SO/22/09 16:30

Skra Częstochowa

0-0

ROW Rybnik

SO/22/09 17:00

GKS Bełchatów

Biel 28
1-2

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 72, Łętocha 90
SO/22/09 18:00

Pogoń Siedlce

0-1

Widzew Łódź

Kristo 37
SO/22/09 19:45

Olimpia Elbląg

Ressel 19
1-2

Rozwój Katowice

Wrzesień 11, Gembicki 76
ND/23/09 16:00

Błękitni Stargard

0-2

Górnik Łęczna

Szysz 83 (k), Bętkowski 90
12 kolejka
SO/29/09 15:00

Resovia

Zalepa 8, Straszkewycz 73 (k)
2-2

Skra Częstochowa

Holik 44, Nowak 48
SO/29/09 15:00

Błękitni Stargard

Kwiatkowski 17 (k), Rogala 65, Brzeziański 74
3-0

Pogoń Siedlce

SO/29/09 18:30

Znicz Pruszków

Zjawiński 85
1-1

Olimpia Elbląg

Szmydt 45
SO/29/09 19:10

Widzew Łódź

Sylwestrzak 29, Michalski 40 (k), Gutowski 50, Mąka 78
4-0

Siarka Tarnobrzeg

ND/30/09 15:00

Gryf Wejherowo

0-1

GKS Bełchatów

Michalski 90
ND/30/09 15:00

Elana Toruń

Urbański 59, Kościelniak 77
2-1

Radomiak Radom

Leandro 75 (k)
ND/30/09 16:00

ROW Rybnik

Spratek 13
1-0

Ruch Chorzów

ND/30/09 18:00

Górnik Łęczna

Wojciechowski 30, Szysz 65
2-2

Rozwój Katowice

Olszewski 11, Midzierski 88 (s)
PN/01/10 15:00

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 11, 85, Łętocha 40, Mistrzyk 81 (k)
4-2

Olimpia Grudziądz

Hirsz 70, 84
13 kolejka
SO/06/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

0-1

Błękitni Stargard

Brzeziański 85 (k)
SO/06/10 15:00

Rozwój Katowice

Wrzesień 52
1-3

Znicz Pruszków

Zjawiński 7, 33, Długołęcki 48
SO/06/10 15:30

Radomiak Radom

0-1

Widzew Łódź

Kristo 40
SO/06/10 16:00

Skra Częstochowa

Nowak 34
1-2

Elana Toruń

Kozłowski 31, Górka 39
SO/06/10 17:00

Pogoń Siedlce

Rybski 51, Paluchowski 62, 76 (k), Walków 90
4-0

Górnik Łęczna

SO/06/10 17:00

GKS Bełchatów

Bartosiak 48
1-0

ROW Rybnik

SO/06/10 18:00

Ruch Chorzów

Bartolewski 13, Duriska 23, Bogusz 33, 52, Podgórski 56 (k)
5-1

Resovia

Feret 14
SO/06/10 19:45

Olimpia Elbląg

Lewandowski 22, Sedlewski 28, Kuczałek 81
3-2

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 19 (k), Jopek 70
ND/07/10 18:00

Olimpia Grudziądz

Hirsz 3 (k)
1-2

Gryf Wejherowo

Wicki 49 (k), Chwastek 65
14 kolejka
SO/13/10 15:00

Stal Stalowa Wola

Mroziński 8, Łętocha 33, Dziubiński 61, Kitliński 80
4-0

Rozwój Katowice

SO/13/10 15:00

ROW Rybnik

Bojdys 23
1-1

Olimpia Grudziądz

Papikjan 37 (k)
SO/13/10 15:00

Resovia

0-0

GKS Bełchatów

SO/13/10 15:00

Pogoń Siedlce

Paluchowski 5, Rybski 13
2-1

Siarka Tarnobrzeg

Ropski 60
SO/13/10 18:00

Górnik Łęczna

Szysz 54, Wojciechowski 71
2-2

Znicz Pruszków

Bochenek 47, Tarnowski 66
SO/13/10 19:10

Widzew Łódź

Kristo 43, Świderski 62
2-0

Skra Częstochowa

ND/14/10 14:00

Gryf Wejherowo

0-2

Olimpia Elbląg

Bojas 25, 85
ŚR/24/10 15:00

Elana Toruń

0-0

Ruch Chorzów

ŚR/31/10 14:00

Błękitni Stargard

0-6

Radomiak Radom

Luz 4, Świdzikowski 35, Leandro 41 (k), Makowski 56, Rolinc 78, Winsztal 83
15 kolejka
CZ/18/10 19:00

Znicz Pruszków

0-2

Stal Stalowa Wola

Dziubiński 31 (k), Łętocha 65
SO/20/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

0-3

Górnik Łęczna

Wojciechowski 10, Dzięgielewski 43, Pisarczuk 76
SO/20/10 15:00

Radomiak Radom

Leandro 5 (k), 51, Jakub Rolinc 73
3-2

Pogoń Siedlce

Bochnak 16, Pazio 23
SO/20/10 15:00

Rozwój Katowice

Wrzesień 6, Lepiarz 34
2-1

Gryf Wejherowo

Czychowski 65
SO/20/10 15:30

Skra Częstochowa

Nowak 80
1-0

Błękitni Stargard

SO/20/10 17:00

GKS Bełchatów

0-0

Elana Toruń

SO/20/10 18:00

Ruch Chorzów

Kozłowski 72 (s)
1-3

Widzew Łódź

Zuziak 3, Gutowski 9, Świderski 45
SO/20/10 18:00

Olimpia Grudziądz

Papikjan 17, Hirsz 26 (k), Kaczmarek 90
3-4

Resovia

Buczek 38, 75 (k), Kaliniec 50, Hass 78
SO/20/10 19:45

Olimpia Elbląg

0-0

ROW Rybnik

16 kolejka
SO/27/10 13:00

Błękitni Stargard

Kurbiel 7, 52, Kwiatkowski 17
3-1

Ruch Chorzów

Bogusz 25
SO/27/10 14:00

Resovia

Antonik 12, 54
2-0

Olimpia Elbląg

SO/27/10 14:00

Siarka Tarnobrzeg

0-2

Radomiak Radom

Szuprytowski 28, Filipowicz 78
SO/27/10 15:00

ROW Rybnik

0-2

Rozwój Katowice

Paszek 84, Niedojad 90
SO/27/10 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

Skra Częstochowa

Kieca 28
SO/27/10 19:00

Górnik Łęczna

Wojciechowski 66, 83
2-0

Stal Stalowa Wola

SO/27/10 19:10

Widzew Łódź

0-0

GKS Bełchatów

ND/28/10 13:00

Gryf Wejherowo

Goerke 49, Rogalski 57, 73, 84, Kołc 61
5-2

Znicz Pruszków

Machalski 30 (k), Zjawiński 78
ND/28/10 13:00

Elana Toruń

Kozłowski 32, Wołkowicz 90
2-2

Olimpia Grudziądz

Skibicki 73, Handzlik 77
17 kolejka
SO/03/11 13:00

Rozwój Katowice

Wrzesień 11
1-2

Resovia

Buczek 54, 59
SO/03/11 14:00

Skra Częstochowa

Nowak 90
1-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/03/11 17:00

Olimpia Grudziądz

Handzlik 89, Kita 90, Ziętarski 90
3-2

Widzew Łódź

Kazimierowicz 33, Michalski 40
SO/03/11 17:00

Olimpia Elbląg

Fidziukiewicz 5, Bojas 87 (k)
2-2

Elana Toruń

Kozłowski 10, Kościelniak 55
SO/03/11 18:00

Ruch Chorzów

Balicki 80, Kowalski 90
2-1

Pogoń Siedlce

Rybski 55
ND/04/11 12:00

Znicz Pruszków

Machalski 24, Zjawiński 45, Zagórski 78
3-1

ROW Rybnik

Brychlik 44
ND/04/11 13:00

Stal Stalowa Wola

Waszkiewicz 25, 32, Mroziński 59, Mistrzyk 71
4-2

Gryf Wejherowo

Kołc 30, Koziara 35
ND/04/11 14:00

Radomiak Radom

Makowski 14, Karwot 24, 68, 74, Leandro 61 (k)
5-1

Górnik Łęczna

Midzierski 79
ND/04/11 17:00

GKS Bełchatów

Biel 30, 77, Szymorek 65
3-0

Błękitni Stargard

18 kolejka
SO/10/11 13:00

Stal Stalowa Wola

Stasiak 62
1-1

ROW Rybnik

Stasiak 9 (s)
SO/10/11 14:00

Skra Częstochowa

0-0

Radomiak Radom

SO/10/11 16:00

Znicz Pruszków

0-2

Resovia

Hass 22, Antonik 27
SO/10/11 17:00

Olimpia Grudziądz

Papikjan 28, Handzlik 40, Marzec 80
3-1

Błękitni Stargard

Kurbiel 31
SO/10/11 17:00

GKS Bełchatów

Biel 74
1-1

Pogoń Siedlce

Paluchowski 48
SO/10/11 18:00

Ruch Chorzów

Giel 70, Kowalski 90
2-0

Siarka Tarnobrzeg

ND/11/11 19:18

Górnik Łęczna

Wojciechowski 29, Szysz 90 (k)
2-1

Gryf Wejherowo

Rogalski 61
ŚR/21/11 13:15

Rozwój Katowice

0-0

Elana Toruń

ŚR/10/04 19:00

Olimpia Elbląg

Bojas 73
1-1

Widzew Łódź

Wolsztyński 83
19 kolejka
SO/17/11 13:00

Radomiak Radom

Świdzikowski 22, Kaput 81
2-0

Ruch Chorzów

SO/17/11 13:00

Siarka Tarnobrzeg

0-1

GKS Bełchatów

Michalski 57 (k)
SO/17/11 13:00

Elana Toruń

Kołodziejski 7, Dobosz 21, Kozłowski 38, Wołkowicz 48, Lenartowski 90
5-1

Znicz Pruszków

Tarnowski 14
SO/17/11 13:00

Resovia

Pyrdek 71
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/17/11 13:00

ROW Rybnik

Janik 23 (k)
1-1

Gryf Wejherowo

Sikorski 81
SO/17/11 13:30

Skra Częstochowa

0-0

Górnik Łęczna

SO/17/11 17:00

Pogoń Siedlce

Mójta 25 (k), 59 (k), Paluchowski 90 (k)
3-1

Olimpia Grudziądz

Kaczmarek 69
SO/17/11 19:10

Widzew Łódź

Banaszak 84
1-1

Rozwój Katowice

Wrzesień 46
ND/18/11 13:00

Błękitni Stargard

Cywiński 17
1-1

Olimpia Elbląg

Fidziukiewicz 77
20 kolejka
SO/24/11 13:00

Skra Częstochowa

Nocoń 70
1-0

Ruch Chorzów

SO/24/11 13:00

Stal Stalowa Wola

Trubeha 45
1-0

Elana Toruń

SO/24/11 17:00

Znicz Pruszków

Bochenek 72
1-0

Widzew Łódź

SO/24/11 17:00

Olimpia Elbląg

Kuczałek 90
1-1

Pogoń Siedlce

Mójta 73
SO/24/11 17:00

Olimpia Grudziądz

Głaz 11 (s), Marzec 84
2-3

Siarka Tarnobrzeg

Ropski 47, Kubowicz 77, Janeczko 86
SO/24/11 17:00

GKS Bełchatów

Bartosiak 3, Mularczyk 79
2-2

Radomiak Radom

Makowski 11, Leandro 58 (k)
SO/24/11 18:00

Górnik Łęczna

Rogala 15, Essam 32, Szysz 46, Pisarczuk 90
4-1

ROW Rybnik

Mazurek 23
ND/25/11 13:00

Gryf Wejherowo

Wicki 80 (k)
1-0

Resovia

ND/25/11 13:00

Rozwój Katowice

Paszek 51, Niedojad 64, Wrzesień 78
3-1

Błękitni Stargard

Kwiatkowski 45 (k)
21 kolejka
SO/01/12 13:00

Skra Częstochowa

Nocoń 78
1-0

GKS Bełchatów

SO/01/12 13:00

Błękitni Stargard

Cywiński 37, Kwiatkowski 44, Brzeziański 75
3-2

Znicz Pruszków

Machalski 13, 18
SO/01/12 13:00

Elana Toruń

0-2

Gryf Wejherowo

Rogalski 51, Goerke 59
SO/01/12 16:00

Pogoń Siedlce

Walków 79
1-0

Rozwój Katowice

SO/01/12 17:00

Ruch Chorzów

Walski 54
1-1

Górnik Łęczna

Lech 78 (s)
SO/01/12 19:10

Widzew Łódź

0-0

Stal Stalowa Wola

ND/02/12 13:00

Radomiak Radom

Leandro 4 (k), 65 (k), 90, Sokół 55
4-2

Olimpia Grudziądz

Kita 78, Ziętarski 86
ŚR/03/04 15:00

Resovia

0-1

ROW Rybnik

Bojdys 54
ŚR/17/04 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Janeczko 7
1-0

Olimpia Elbląg

22 kolejka
SO/02/03 13:30

Skra Częstochowa

0-4

Olimpia Grudziądz

Alves 17, Skibicki 23, Ruiz 69, Kita 71
SO/02/03 14:00

ROW Rybnik

0-1

Elana Toruń

Kozłowski 57
SO/02/03 14:00

Stal Stalowa Wola

Trubeha 11, Jarosz 45, Trąbka 78, Mroziński 79
4-2

Błękitni Stargard

Kwiatkowski 57, Sanocki 69
SO/02/03 15:00

Rozwój Katowice

Lazar 3, Łączek 18 (k), 90 (k), Musiolik 37, 53, Andrzejczak 45
6-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/02/03 17:00

Olimpia Elbląg

Fidziukiewicz 32, Bojas 44 (k)
2-1

Radomiak Radom

Karwot 62
SO/02/03 17:00

GKS Bełchatów

Ryszka 30
1-0

Ruch Chorzów

SO/02/03 18:00

Znicz Pruszków

0-2

Pogoń Siedlce

Wiktoruk 43, Bochnak 53
ND/03/03 13:00

Gryf Wejherowo

Wicki 49 (k)
1-2

Widzew Łódź

Radwański 22, Mąka 50
ND/03/03 13:05

Górnik Łęczna

Daniel 75 (s)
1-0

Resovia

23 kolejka
SO/09/03 12:00

Skra Częstochowa

Nowak 63, 90
2-1

Olimpia Elbląg

Demianiuk 88
SO/09/03 13:00

Błękitni Stargard

Kwiatkowski 31, Brzeziański 45 (k), Sanocki 52, Cywiński 57
4-1

Gryf Wejherowo

Rogalski 6
SO/09/03 13:00

Elana Toruń

0-1

Resovia

Pyrdek 37
SO/09/03 14:00

Radomiak Radom

Makowski 4, Sokół 38
2-0

Rozwój Katowice

SO/09/03 14:00

Siarka Tarnobrzeg

Wodecki 29, Janeczko 34
2-2

Znicz Pruszków

Długołęcki 72, Czarnowski 90
SO/09/03 15:00

Pogoń Siedlce

Mójta 2 (k), Paluchowski 16, Janiszewski 42 (s), Bochnak 49, Walków 90
5-1

Stal Stalowa Wola

Jaros 32
SO/09/03 17:00

GKS Bełchatów

Mularczyk 38, Thiakane 45
2-0

Górnik Łęczna

SO/09/03 19:10

Widzew Łódź

Michalski 74
1-1

ROW Rybnik

Rostkowski 1
ND/10/03 13:05

Ruch Chorzów

Obst 87
1-2

Olimpia Grudziądz

Kita 40, 83
24 kolejka
SO/16/03 14:00

ROW Rybnik

Bojdys 78
1-0

Błękitni Stargard

SO/16/03 15:00

Resovia

Makowski 37 (k)
1-1

Widzew Łódź

Wolsztyński 60
SO/16/03 15:00

Stal Stalowa Wola

Jarosz 90
1-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/16/03 15:00

Rozwój Katowice

Płonka 67
1-1

Skra Częstochowa

Holik 37
SO/16/03 17:00

Olimpia Elbląg

0-0

Ruch Chorzów

ND/17/03 13:00

Gryf Wejherowo

Rogalski 41
1-1

Pogoń Siedlce

Margol 6
ND/17/03 13:05

Znicz Pruszków

Smoliński 49, Machalski 64 (k), Bochenek 82
3-2

Radomiak Radom

Kaput 38, Makowski 47
ND/17/03 15:00

Górnik Łęczna

Nakrosius 74
1-1

Elana Toruń

Kozłowski 32
ND/17/03 18:00

Olimpia Grudziądz

Ruiz 48
1-0

GKS Bełchatów

25 kolejka
SO/23/03 13:00

Błękitni Stargard

Kwiatkowski 75
1-1

Resovia

Mikulec 78 (k)
SO/23/03 14:00

Radomiak Radom

Leandro 84 (k)
1-0

Stal Stalowa Wola

SO/23/03 15:00

Skra Częstochowa

Nocoń 41, Kieca 69
2-4

Znicz Pruszków

Zjawiński 49, Tarnowski 65, 80, Stromecki 90
SO/23/03 15:00

Siarka Tarnobrzeg

Kubowicz 20, Sitek 22, 58
3-0

Gryf Wejherowo

SO/23/03 15:00

Pogoń Siedlce

Mosiejko 9, Mójta 44 (k)
2-2

ROW Rybnik

Giełażyn 66, Brychlik 75
SO/23/03 17:00

Olimpia Grudziądz

Ruiz 25, Ciechanowski 66, Gabor 75, 78, 81, Ziętarski 83
6-1

Górnik Łęczna

Szewczyk 11
SO/23/03 17:00

GKS Bełchatów

Thiakane 9
1-1

Olimpia Elbląg

Fidziukiewicz 33
SO/23/03 19:10

Widzew Łódź

Tanżyna 36
1-1

Elana Toruń

Wołkowicz 30
ND/24/03 13:05

Ruch Chorzów

Lechowicz 81
1-1

Rozwój Katowice

Kuliński 33
26 kolejka
ŚR/27/03 15:00

Resovia

Mikulec 23 (k)
1-3

Pogoń Siedlce

Marciniec 1, Paluchowski 34, Pazio 77
PT/29/03 19:00

Znicz Pruszków

Machalski 24
1-0

Ruch Chorzów

SO/30/03 15:00

ROW Rybnik

Brychlik 9
1-1

Siarka Tarnobrzeg

Wodecki 45
SO/30/03 15:00

Stal Stalowa Wola

Janiszewski 53
1-4

Skra Częstochowa

Nowak 8, Nocoń 56, Siwek 61, 70
SO/30/03 15:00

Rozwój Katowice

0-0

GKS Bełchatów

SO/30/03 17:00

Olimpia Elbląg

0-0

Olimpia Grudziądz

ND/31/03 13:05

Górnik Łęczna

0-0

Widzew Łódź

ND/31/03 14:00

Gryf Wejherowo

0-3

Radomiak Radom

Klabník 39, Jakubik 80, Banasiak 85
ND/31/03 15:00

Elana Toruń

Kołodziejski 66, Stefanowicz 88
2-1

Błękitni Stargard

Cywiński 5
27 kolejka
SO/06/04 15:00

Błękitni Stargard

0-0

Widzew Łódź

SO/06/04 16:00

Radomiak Radom

0-0

ROW Rybnik

SO/06/04 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 45 (k), 90
2-1

Resovia

Buczek 30
SO/06/04 16:00

Pogoń Siedlce

Walków 2, Mójta 61 (k)
2-0

Elana Toruń

SO/06/04 18:00

Olimpia Elbląg

Kuczałek 45, Zaremba 90
2-0

Górnik Łęczna

SO/06/04 18:00

Olimpia Grudziądz

Ruiz 38 (k), Kita 43, 46
3-0

Rozwój Katowice

SO/06/04 18:00

Ruch Chorzów

Lechowicz 35
1-1

Stal Stalowa Wola

Dadok 8
SO/06/04 18:00

Skra Częstochowa

Nocoń 58, 85
2-1

Gryf Wejherowo

Węsierski 14
ND/07/04 13:05

GKS Bełchatów

Mularczyk 10, Grolik 60, Biel 61
3-0

Znicz Pruszków

28 kolejka
PT/12/04 19:00

Znicz Pruszków

Czarnowski 29, 40
2-1

Olimpia Grudziądz

Sulkowski 69 (k)
SO/13/04 13:00

Elana Toruń

Stefanowicz 3 (k), Wołkowicz 37, Onsorge 79, Kozłowski 83
4-2

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 23, 62 (k)
SO/13/04 15:00

Rozwój Katowice

0-1

Olimpia Elbląg

Lewandowski 85
SO/13/04 16:00

Resovia

Buczek 45 (k)
1-0

Radomiak Radom

SO/13/04 16:00

ROW Rybnik

0-0

Skra Częstochowa

SO/13/04 16:00

Stal Stalowa Wola

Mistrzyk 82
1-0

GKS Bełchatów

SO/13/04 17:00

Górnik Łęczna

Dzięgielewski 42
1-1

Błękitni Stargard

Sanocki 30
ND/14/04 13:05

Widzew Łódź

Mąka 15
1-1

Pogoń Siedlce

Mójta 80 (k)
ND/14/04 16:00

Gryf Wejherowo

Koziara 44, 50, Rogalski 57
3-2

Ruch Chorzów

Foszmańczyk 30, Lechowicz 62
29 kolejka
CZ/18/04 16:00

Rozwój Katowice

0-1

Górnik Łęczna

Wojciechowski 60
SO/20/04 12:00

Skra Częstochowa

0-2

Resovia

Buczek 2, Hajduk 78
SO/20/04 13:00

Siarka Tarnobrzeg

Radulj 16
1-1

Widzew Łódź

Wolsztyński 87
SO/20/04 13:05

Radomiak Radom

Makowski 53, Mikita 79
2-0

Elana Toruń

SO/20/04 13:30

Pogoń Siedlce

Margol 19, Wichtowski 22, Ostrowski 69 (s), Walków 90
4-1

Błękitni Stargard

Rogala 88
SO/20/04 15:00

Olimpia Elbląg

Demianiuk 33
1-0

Znicz Pruszków

SO/20/04 17:00

GKS Bełchatów

Thiakane 13, Michalski 28 (k), Mularczyk 59
3-1

Gryf Wejherowo

Wicki 58 (k)
SO/20/04 18:00

Olimpia Grudziądz

Alves 11, Ruiz 50 (k)
2-0

Stal Stalowa Wola

SO/20/04 18:00

Ruch Chorzów

Podgórski 48, Bartolewski 51, Lechowicz 74
3-0

ROW Rybnik

30 kolejka
ŚR/24/04 17:00

Górnik Łęczna

Nakrosius 90
1-2

Pogoń Siedlce

Wichtowski 22, Margol 70
ŚR/24/04 17:00

Błękitni Stargard

Brzeziański 23, Rogala 36, Ostrowski 60
3-0

Siarka Tarnobrzeg

ŚR/24/04 17:00

Elana Toruń

Kościelniak 64, Kryszak 81
2-1

Skra Częstochowa

Nocoń 62 (k)
ŚR/24/04 17:00

Resovia

Domoń 76
1-0

Ruch Chorzów

ŚR/24/04 17:00

ROW Rybnik

0-1

GKS Bełchatów

Ryszka 81
ŚR/24/04 17:00

Gryf Wejherowo

Koziara 10, Pietroń 55, Wicki 88 (k)
3-0

Olimpia Grudziądz

ŚR/24/04 17:00

Stal Stalowa Wola

Trąbka 53
1-0

Olimpia Elbląg

ŚR/24/04 19:00

Znicz Pruszków

0-2

Rozwój Katowice

Andrzejczak 26, Musiolik 90
ŚR/24/04 19:05

Widzew Łódź

0-0

Radomiak Radom

31 kolejka
SO/27/04 12:00

Skra Częstochowa

Holik 87
1-1

Widzew Łódź

Holik 58 (s)
ND/28/04 13:05

Znicz Pruszków

Tarnowski 14, Midzierski 64 (s)
2-0

Górnik Łęczna

ND/28/04 16:00

Rozwój Katowice

0-0

Stal Stalowa Wola

ND/28/04 17:00

GKS Bełchatów

Ryszka 76
1-0

Resovia

ND/28/04 17:00

Radomiak Radom

0-1

Błękitni Stargard

Brzeziański 87
ND/28/04 17:00

Siarka Tarnobrzeg

0-1

Pogoń Siedlce

Mesjasz 79
ND/28/04 18:00

Olimpia Grudziądz

Ruiz 2
1-2

ROW Rybnik

Zawadzki 37, Brychlik 87
ND/28/04 18:00

Ruch Chorzów

Idzik 10
1-2

Elana Toruń

Kołodziejski 8, Stefanowicz 36 (k)
ND/28/04 19:00

Olimpia Elbląg

Fidziukiewicz 41 (k)
1-1

Gryf Wejherowo

Koziara 82
32 kolejka
SO/04/05 14:00

Błękitni Stargard

Brzeziański 49, Kwiatkowski 86, Karmański 90
3-0

Skra Częstochowa

SO/04/05 17:00

Pogoń Siedlce

Łydkowski 90
1-1

Radomiak Radom

Mikita 6
SO/04/05 17:00

Resovia

0-2

Olimpia Grudziądz

Marzec 21, Papikjan 38 (k)
SO/04/05 17:00

ROW Rybnik

Janik 8 (k)
1-2

Olimpia Elbląg

Kuczałek 76, 81
SO/04/05 17:00

Stal Stalowa Wola

Trąbka 71 (k)
1-2

Znicz Pruszków

Bochenek 54, Czarnowski 79
SO/04/05 19:10

Widzew Łódź

Michalski 30, Banaszak 60, Wolsztyński 84
3-0

Ruch Chorzów

ND/05/05 13:05

Elana Toruń

Wołkowicz 16, Górka 37, Onsorge 64, Stefanowicz 80
4-2

GKS Bełchatów

Michalski 13 (k), Zdybowicz 63
ND/05/05 17:00

Górnik Łęczna

Łuszkiewicz 12
1-2

Siarka Tarnobrzeg

Płatek 6, Midzierski 68 (s)
ND/05/05 17:00

Gryf Wejherowo

Kołc 45, Koziara 88, 90
3-1

Rozwój Katowice

Paszek 79
33 kolejka
SO/11/05 17:00

Stal Stalowa Wola

Mistrzyk 31, 42 (k)
2-1

Górnik Łęczna

Korczakowski 15
SO/11/05 17:00

Znicz Pruszków

Smoleń 28
1-4

Gryf Wejherowo

Smoleń 28 - Wicki 19 (k), Rogalski 41, 52, Koziara 59
SO/11/05 17:00

Rozwój Katowice

Andrzejczak 84, Chmarek 90 (k)
2-4

ROW Rybnik

Giełażyn 2, Brychlik 6, Janik 29 (k), Bojdys 59
SO/11/05 17:00

Olimpia Elbląg

0-1

Resovia

Zalepa 52
SO/11/05 17:00

Olimpia Grudziądz

Papikjan 53, Kita 73
2-1

Elana Toruń

Kołodziejski 60
SO/11/05 17:00

Ruch Chorzów

Wiech 61
1-1

Błękitni Stargard

Kwiatkowski 54
SO/11/05 17:00

Skra Częstochowa

Niedbała 10, Nocoń 37
2-1

Pogoń Siedlce

Mesjasz 56 (k)
SO/11/05 17:00

Radomiak Radom

Makowski 20, 53, Wawrylak 68 (s), Rolinc 88, Mikita 90
5-0

Siarka Tarnobrzeg

ND/12/05 13:05

GKS Bełchatów

Czajkowski 15, Bartosiak 68, 85
3-1

Widzew Łódź

Mąka 29
34 kolejka
ŚR/08/05 19:10

Widzew Łódź

Michalski 68
1-2

Olimpia Grudziądz

Alves 60, Kaczmarek 87 (k)
SO/18/05 18:00

Górnik Łęczna

Rogala 31, Dzięgielewski 38, 53, Korczakowski 43, Pigiel 68
5-2

Radomiak Radom

Mazan 14, Rolinc 85
ND/19/05 13:00

Siarka Tarnobrzeg

Wełniak 67, 69
2-1

Skra Częstochowa

Napora 21
ND/19/05 13:00

Pogoń Siedlce

Rybski 28
1-0

Ruch Chorzów

ND/19/05 13:00

Błękitni Stargard

0-0

GKS Bełchatów

ND/19/05 13:00

Elana Toruń

Onsorge 32
1-2

Olimpia Elbląg

Bojas 23, Prytulak 90
ND/19/05 13:00

Resovia

Feret 32
1-3

Rozwój Katowice

Baranowicz 20 (k), Chmarek 61, Gancarczyk 90
ND/19/05 13:00

ROW Rybnik

Giełażyn 22, 52, Tkocz 65
3-0

Znicz Pruszków

ND/19/05 13:00

Gryf Wejherowo

Koziara 90
1-3

Stal Stalowa Wola

Dadok 70, 79, Kitliński 90

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Piast Gliwice377257-33
2Legia Warszawa376855-38
3Lechia Gdańsk376754-38
4Cracovia375745-43
5Jagiellonia Białystok375755-52
6Zagłębie Lubin375357-48
7Pogoń Szczecin375257-54
8Lech Poznań375249-48
9Wisła Kraków374967-63
10Korona Kielce374742-54
11Górnik Zabrze374648-53
12Śląsk Wrocław374449-45
13Arka Gdynia374249-51
14Wisła Płock374150-58
15Miedź Legnica374040-65
16Zagłębie Sosnowiec372949-80

Piłka w telewizji

18:30 TVP Sport U-21: Hiszpania - Belgia (na żywo)
21:00 TVP 1 U-21: Włochy - Polska (na żywo)
18:30 TVP Sport U-21: Dania - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport U-21: Niemcy - Serbia (na żywo)