Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 11 lipca 2020

PKO Ekstraklasa

1 2 3   ...   3899 3900 3901 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legia Warszawa346567-3320-5-912-2-38-3-6
2Piast Gliwice345738-3017-6-1111-3-36-3-8
3Lech Poznań345761-3215-12-79-4-46-8-3
4Śląsk Wrocław345347-4014-11-99-7-15-4-8
5Cracovia345247-3516-4-1410-2-56-2-9
6Lechia Gdańsk345244-4614-10-107-4-67-6-4
7Jagiellonia Białystok344946-4413-10-117-5-56-5-6
8Pogoń Szczecin344732-3612-11-116-5-66-6-5
9Górnik Zabrze355049-4413-11-1111-5-22-6-9
10Raków Częstochowa355047-5215-5-1510-3-55-2-10
11Wisła Płock354841-5113-9-138-4-65-5-7
12Zagłębie Lubin354756-5213-8-148-6-45-2-10
13Wisła Kraków344442-5113-5-168-2-65-3-10
14Arka Gdynia343434-538-10-165-7-43-3-12
15Korona Kielce343125-448-7-195-3-93-4-10
16ŁKS Łódź342128-615-6-234-3-101-3-13
PT/10/07 18:00
Zagłębie L.
0-1
Wisła P.
PT/10/07 20:30
Górnik Z.
4-1
Raków C.
SO/11/07 15:00
Arka G.
-
ŁKS Ł.
SO/11/07 17:30
Legia W.
-
Cracovia
SO/11/07 20:00
Wisła K.
-
Korona K.
ND/12/07 12:30
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/12/07 15:00
Piast G.
-
Jagiellonia B.
ND/12/07 17:30
Lech P.
-
Lechia G.
WT/14/07 20:30
Arka G.
-
Górnik Z.
WT/14/07 20:30
Zagłębie L.
-
Wisła K.
WT/14/07 20:30
ŁKS Ł.
-
Raków C.
WT/14/07 20:30
Wisła P.
-
Korona K.
ŚR/15/07 20:30
Lechia G.
-
Legia W.
ŚR/15/07 20:30
Cracovia
-
Lech P.
ŚR/15/07 20:30
Pogoń S.
-
Piast G.
ŚR/15/07 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
Strzelcy
21 Gytkjaer (Lech)
15 Bohar (Zagłębie)
15 Felix (Piast)
14 Angulo (Górnik)
14 Niezgoda (Legia)
14 Paixao (Lechia)
11 Imaz (Jagiellonia)
11 Jimenez (Górnik)
1 kolejka
PT/19/07 18:00

Arka Gdynia

0-3

Jagiellonia Białystok

Bida 6, Imaz 18, Romanczuk 80
PT/19/07 20:30

ŁKS Łódź

0-0

Lechia Gdańsk

SO/20/07 15:00

Raków Częstochowa

0-1

Korona Kielce

Kovacević 49 (k)
SO/20/07 17:30

Wisła Kraków

0-1

Śląsk Wrocław

Stiglec 62
SO/20/07 20:00

Piast Gliwice

Felix 6
1-1

Lech Poznań

Tomczyk 82
ND/21/07 15:00

Zagłębie Lubin

Bohar 5
1-1

Cracovia

Lopes 23
ND/21/07 17:30

Legia Warszawa

Kulenović 58
1-2

Pogoń Szczecin

Buksa 61, Kożulj 83
PN/22/07 18:00

Wisła Płock

Furman 48 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 75
2 kolejka
PT/26/07 18:00

Górnik Zabrze

Jimenez 73
1-0

Zagłębie Lubin

PT/26/07 20:30

Lech Poznań

Jevtić 13 (k), Gytkjaer 72, 90, Jóźwiak 90
4-0

Wisła Płock

SO/27/07 17:30

Cracovia

Hanca 90
1-2

ŁKS Łódź

Sekulski 16, Rozwandowicz 56 (k)
SO/27/07 20:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Raków Częstochowa

Petrasek 81
ND/28/07 15:00

Korona Kielce

Papadopulos 45
1-2

Legia Warszawa

Novikovas 25, Gwilia 90
ND/28/07 17:30

Lechia Gdańsk

0-0

Wisła Kraków

ND/28/07 17:30

Śląsk Wrocław

Exposito 84, Broź 88 (k)
2-1

Piast Gliwice

Felix 31
PN/29/07 18:00

Pogoń Szczecin

Kożulj 76, Spiridonović 90
2-0

Arka Gdynia

3 kolejka
PT/02/08 18:00

Arka Gdynia

Deja 51
1-1

Korona Kielce

Żubrowski 18
PT/02/08 20:30

Zagłębie Lubin

Szysz 70, Poręba 78
2-2

Jagiellonia Białystok

Klimala 39, Imaz 66
SO/03/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 19
1-3

Cracovia

Hanca 8, Lopes 45, Rapa 56
SO/03/08 20:00

ŁKS Łódź

Ramirez 32
1-2

Lech Poznań

Amaral 4, Jevtić 34
ND/04/08 15:00

Wisła Płock

1-2

Lechia Gdańsk

ND/04/08 17:30

Legia Warszawa

0-0

Śląsk Wrocław

ND/04/08 17:30

Piast Gliwice

0-0

Pogoń Szczecin

PN/05/08 18:00

Wisła Kraków

Chuca 90
1-0

Górnik Zabrze

4 kolejka
PT/09/08 20:30

Lech Poznań

Jevtić 14
1-3

Śląsk Wrocław

Pich 6 (k), Broź 16, 26
SO/10/08 15:00

Pogoń Szczecin

Triantafyllopoulos 55
1-0

Wisła Kraków

SO/10/08 17:30

Zagłębie Lubin

Zivec 3, Szysz 65
2-0

Arka Gdynia

SO/10/08 20:00

Górnik Zabrze

Sapała 63 (s)
1-0

Raków Częstochowa

ND/11/08 15:00

ŁKS Łódź

0-1

Piast Gliwice

Bogusz 77 (s)
ND/11/08 17:30

Cracovia

Hanca 35
1-0

Korona Kielce

PN/12/08 18:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 25
1-1

Jagiellonia Białystok

Mudrinski 74
ŚR/18/09 18:00

Wisła Płock

Kuświk 40
1-0

Legia Warszawa

5 kolejka
PT/16/08 20:30

Wisła Kraków

Brożek 23, 90, Niepsuj 44, Savićević 61
4-0

ŁKS Łódź

SO/17/08 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 30, Cholewiak 87
2-1

Cracovia

Rubio 71
SO/17/08 17:30

Arka Gdynia

0-0

Lech Poznań

SO/17/08 20:00

Jagiellonia Białystok

Runje 5, Bida 45, Imaz 70
3-1

Górnik Zabrze

Wolsztyński 58
ND/18/08 15:00

Piast Gliwice

Parzyszek 32
1-0

Wisła Płock

ND/18/08 17:30

Legia Warszawa

Vesović 19
1-0

Zagłębie Lubin

ND/18/08 17:30

Raków Częstochowa

Forbes 41, Sapała 51
2-1

Lechia Gdańsk

Sobiech 90 (k)
PN/19/08 18:00

Korona Kielce

0-1

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 17
6 kolejka
PT/23/08 20:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 33, 38, 66
3-2

Wisła Kraków

Brożek 44, Buksa 90
SO/24/08 15:00

Cracovia

Lopes 30, Hanca 45 (k), van Amersfoort 89
3-1

Arka Gdynia

Schirtladze 90
SO/24/08 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 54
1-1

Śląsk Wrocław

Płacheta 37
SO/24/08 20:00

Raków Częstochowa

Schwarz 51 (k), 74 (k)
2-3

Lech Poznań

Muhar 30, Gytkjaer 32, 84
ND/25/08 15:00

Górnik Zabrze

Zapolnik 24, Jimenez 45, Angulo 90 (k)
3-0

Korona Kielce

ND/25/08 17:30

ŁKS Łódź

Sekulski 4, 60 (k)
2-3

Legia Warszawa

Nagy 51, Niezgoda 72, 81
ND/25/08 17:30

Zagłębie Lubin

0-3

Piast Gliwice

Felix 10, Parzyszek 52, Badia 90
PN/26/08 18:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 14
1-2

Wisła Płock

Ricardinho 11, Furman 48
7 kolejka
PT/30/08 18:00

Arka Gdynia

Schirtladze 55
1-0

Górnik Zabrze

PT/30/08 20:30

Korona Kielce

0-2

Jagiellonia Białystok

Runje 43, Imaz 58
SO/31/08 15:00

Wisła Płock

Kuświk 3, Merebaszwili 75
2-1

ŁKS Łódź

Sekulski 18
SO/31/08 17:30

Piast Gliwice

Felix 87 (k)
1-2

Lechia Gdańsk

Peszko 55, Udovicić 69
SO/31/08 20:00

Wisła Kraków

Mak 19, Brożek 23, 84, Wojtkowski 58
4-2

Zagłębie Lubin

Zivec 27, Balić 37
ND/01/09 15:00

Śląsk Wrocław

Pich 4
1-1

Pogoń Szczecin

Buksa 22
ND/01/09 17:30

Lech Poznań

Tomczyk 88
1-2

Cracovia

Rapa 27, van Amersfoort 68
ND/01/09 20:00

Legia Warszawa

Niezgoda 5, 10, 52 (k)
3-1

Raków Częstochowa

Petrasek 90
8 kolejka
PT/13/09 18:00

Zagłębie Lubin

Zivec 14, Czerwiński 29, Bohar 44, Slisz 90, Pakulski 90
5-0

Wisła Płock

PT/13/09 20:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Legia Warszawa

SO/14/09 15:00

Raków Częstochowa

Jach 31, Forbes 80
2-0

Arka Gdynia

SO/14/09 17:30

Lechia Gdańsk

Peszko 23, Nalepa 33
2-1

Lech Poznań

Gytkjaer 45
SO/14/09 20:00

Korona Kielce

Pacinda 47
1-1

Wisła Kraków

Brożek 38 (k)
ND/15/09 15:00

Pogoń Szczecin

Buksa 64
1-0

ŁKS Łódź

ND/15/09 17:30

Górnik Zabrze

0-0

Śląsk Wrocław

PN/16/09 18:00

Cracovia

Huk 42 (s), Rakoczy 47
2-0

Piast Gliwice

9 kolejka
PT/20/09 18:00

Piast Gliwice

Felix 78 (k), Skóraś 81 (s)
2-1

Raków Częstochowa

Forbes 6
PT/20/09 20:30

Lech Poznań

Tomczyk 39 (k)
1-1

Jagiellonia Białystok

Klimala 22
SO/21/09 15:00

ŁKS Łódź

Kujawa 52
1-4

Arka Gdynia

Schirtladze 21, 43, Nalepa 58, Jankowski 72
SO/21/09 17:30

Lechia Gdańsk

Gajos 36, Haraslin 52
2-0

Korona Kielce

SO/21/09 20:00

Śląsk Wrocław

Exposito 22, 38, 90, Stiglec 65
4-4

Zagłębie Lubin

Starzyński 32 (k), Kopacz 45, Zivec 63, Slisz 68
ND/22/09 12:30

Wisła Płock

Furman 16, Michalski 76
2-1

Wisła Kraków

Brożek 28
ND/22/09 15:00

Pogoń Szczecin

Matynia 24
1-1

Górnik Zabrze

Angulo 73
ND/22/09 17:30

Cracovia

Wdowiak 66
1-2

Legia Warszawa

Niezgoda 33 (k), Gwilia 47
10 kolejka
PT/27/09 20:30

Korona Kielce

Radin 79
1-0

Śląsk Wrocław

SO/28/09 15:00

Raków Częstochowa

Forbes 42
1-2

Wisła Płock

Szwoch 53, Tomasik 90
SO/28/09 17:30

Legia Warszawa

Wieteska 12
1-2

Lechia Gdańsk

Nalepa 38, Augustyn 52
SO/28/09 20:00

Górnik Zabrze

Jimenez 39
1-3

Lech Poznań

Jóźwiak 24, Puchacz 43, Gytkjaer 90
ND/29/09 12:30

Arka Gdynia

0-0

Piast Gliwice

ND/29/09 15:00

Jagiellonia Białystok

Camara 41, Imaz 90
2-3

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 56, Buksa 74 (k), Frączczak 85
ND/29/09 17:30

Wisła Kraków

0-1

Cracovia

Hanca 73
PN/30/09 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 16, 57, Zivec 20
3-1

ŁKS Łódź

Pyrdoł 50
11 kolejka
PT/04/10 18:00

Wisła Płock

Ricardinho 29, Michalski 35, Tomasik 59, Kwietniewski 90
4-1

Arka Gdynia

Nalepa 74
PT/04/10 20:30

Śląsk Wrocław

Pich 57
1-1

Jagiellonia Białystok

Camara 69
SO/05/10 15:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 2
1-2

Raków Częstochowa

Bartkowski 8 (s), Kościelny 14
SO/05/10 17:30

Lech Poznań

Jevtić 40, Gytkjaer 73, Jóźwiak 77, Marchwiński 84
4-0

Wisła Kraków

SO/05/10 20:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 67
1-2

Zagłębie Lubin

Augustyn 9 (s), Bohar 63
ND/06/10 12:30

ŁKS Łódź

Kujawa 27, 29, 66, Grzesik 59
4-1

Korona Kielce

Kovacević 43 (k)
ND/06/10 15:00

Cracovia

Dytiatjew 35
1-1

Górnik Zabrze

Matuszek 13
ND/06/10 17:30

Piast Gliwice

Parzyszek 57, Felix 68
2-0

Legia Warszawa

12 kolejka
PT/18/10 18:00

Zagłębie Lubin

0-1

Pogoń Szczecin

Buksa 6
PT/18/10 20:30

Wisła Kraków

Niepsuj 57
1-2

Piast Gliwice

Parzyszek 25, 50
SO/19/10 15:00

Korona Kielce

0-1

Wisła Płock

Ricardinho 22
SO/19/10 17:30

Legia Warszawa

Novikovas 63, Rosołek 76
2-1

Lech Poznań

Jevtić 55
SO/19/10 20:00

Jagiellonia Białystok

Klimala 11, 55, Romanczuk 82
3-2

Cracovia

Lopes 9, 59
ND/20/10 15:00

Arka Gdynia

Nalepa 75, Vejinović 90
2-2

Lechia Gdańsk

Paixao 51, Sobiech 53
ND/20/10 17:30

Górnik Zabrze

Angulo 79
1-1

ŁKS Łódź

Ramirez 50
PN/21/10 18:00

Raków Częstochowa

Malinowski 90
1-0

Śląsk Wrocław

13 kolejka
PT/25/10 18:00

Cracovia

Rapa 58, Lopes 71
2-0

Pogoń Szczecin

PT/25/10 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 90
1-2

Zagłębie Lubin

Tosik 23, Bohar 67
SO/26/10 15:00

ŁKS Łódź

Ramirez 7, Guima 25
2-0

Raków Częstochowa

SO/26/10 17:30

Piast Gliwice

Felix 57
1-0

Korona Kielce

SO/26/10 20:00

Lechia Gdańsk

Sobiech 52 (k)
1-1

Górnik Zabrze

Jimenez 82
ND/27/10 12:30

Wisła Płock

Uryga 25, Szwoch 69, Rzeźniczak 81
3-1

Jagiellonia Białystok

Klimala 56
ND/27/10 15:00

Śląsk Wrocław

Chrapek 2, Exposito 58
2-1

Arka Gdynia

Vejinović 81 (k)
ND/27/10 17:30

Legia Warszawa

Luquinhas 1, Kante 18, 32, 53, Novikovas 74, Wszołek 80, Niezgoda 90
7-0

Wisła Kraków

14 kolejka
SO/02/11 15:00

Korona Kielce

Papadopulos 20
1-0

Zagłębie Lubin

SO/02/11 17:30

Cracovia

van Amersfoort 90
1-0

Lechia Gdańsk

SO/02/11 20:00

Pogoń Szczecin

Spiridonović 21
1-1

Lech Poznań

Rogne 82
ND/03/11 12:30

Jagiellonia Białystok

Kwiecień 65, Klimala 78
2-0

ŁKS Łódź

ND/03/11 15:00

Górnik Zabrze

Matuszek 56
1-1

Piast Gliwice

Wiśniewski 51 (s)
ND/03/11 17:30

Arka Gdynia

0-1

Legia Warszawa

Niezgoda 78
PN/04/11 18:00

Śląsk Wrocław

Mączyński 13, Pich 42, Chrapek 62
3-1

Wisła Płock

Michalski 78
PN/04/11 20:30

Raków Częstochowa

Petrasek 83
1-0

Wisła Kraków

15 kolejka
PT/08/11 18:00

ŁKS Łódź

0-1

Śląsk Wrocław

Sobociński 13 (s)
PT/08/11 20:30

Piast Gliwice

Felix 7, 76, Badia 25
3-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 50
SO/09/11 15:00

Wisła Płock

0-0

Cracovia

SO/09/11 17:30

Legia Warszawa

Wszołek 28, 55, Bochniewicz 54 (s), Novikovas 58, Niezgoda 63
5-1

Górnik Zabrze

Wiśniewski 75
SO/09/11 20:00

Wisła Kraków

0-1

Arka Gdynia

Jankowski 72
ND/10/11 12:30

Zagłębie Lubin

Bohar 14, Białek 42
2-2

Raków Częstochowa

Schwarz 20, Musiolik 83
ND/10/11 15:00

Lech Poznań

0-0

Korona Kielce

ND/10/11 17:30

Lechia Gdańsk

0-1

Pogoń Szczecin

Kożulj 9
16 kolejka
PT/22/11 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 11, 71
2-2

Wisła Płock

Ricardinho 16, Merebaszwili 40
PT/22/11 20:30

Lech Poznań

Gytkjaer 45 (k), 56, Amaral 90
3-0

Piast Gliwice

SO/23/11 15:00

Korona Kielce

Piątkowski 4 (s), Kovacević 26 (k), Pacinda 82
3-0

Raków Częstochowa

SO/23/11 17:30

Pogoń Szczecin

Buksa 37, 74 (k), Spiridonović 67
3-1

Legia Warszawa

Niezgoda 82
SO/23/11 20:00

Lechia Gdańsk

Haraslin 23, Paixao 28, 49
3-1

ŁKS Łódź

Sobociński 9
ND/24/11 15:00

Jagiellonia Białystok

Klimala 65, Danch 83 (s)
2-0

Arka Gdynia

ND/24/11 17:30

Śląsk Wrocław

Golla 45, Mączyński 77
2-1

Wisła Kraków

Błaszczykowski 9 (k)
PN/25/11 18:00

Cracovia

Jablonsky 75, Ferraresso 90
2-0

Zagłębie Lubin

17 kolejka
PT/29/11 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 18, Białek 60
2-0

Górnik Zabrze

PT/29/11 20:30

Wisła Płock

0-2

Lech Poznań

Puchacz 33, Gytkjaer 90
SO/30/11 15:00

Arka Gdynia

Nalepa 45 (k)
1-1

Pogoń Szczecin

Matynia 72
SO/30/11 17:30

Piast Gliwice

0-3

Śląsk Wrocław

Pich 57 (k), Łabojko 76, Płacheta 86
SO/30/11 20:00

Legia Warszawa

Luquinhas 35, Niezgoda 44 (k), Gwilia 69, Kante 90
4-0

Korona Kielce

ND/01/12 12:30

Raków Częstochowa

Wójcicki 65 (s), Musiolik 90
2-1

Jagiellonia Białystok

Bida 28
ND/01/12 15:00

ŁKS Łódź

Ramirez 52 (k)
1-0

Cracovia

ND/01/12 17:30

Wisła Kraków

0-1

Lechia Gdańsk

Paixao 31
18 kolejka
PT/06/12 18:00

Korona Kielce

0-1

Arka Gdynia

Jankowski 10
PT/06/12 20:30

Górnik Zabrze

Wolsztyński 56, Jimenez 75, 90, Angulo 87 (k)
4-2

Wisła Kraków

Brożek 3, Chuca 58
SO/07/12 15:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Zagłębie Lubin

Bohar 18
SO/07/12 17:30

Lech Poznań

Amaral 59, Jóźwiak 90
2-0

ŁKS Łódź

SO/07/12 20:00

Lechia Gdańsk

Paixao 34, 57 (k)
2-0

Wisła Płock

ND/08/12 12:30

Cracovia

Gol 52, Pestka 58, van Amersfoort 90
3-0

Raków Częstochowa

ND/08/12 15:00

Pogoń Szczecin

Stec 8
1-0

Piast Gliwice

ND/08/12 17:30

Śląsk Wrocław

0-3

Legia Warszawa

Wszołek 14, Kante 73, Luquinhas 83
19 kolejka
PT/13/12 18:00

Arka Gdynia

Młyński 12, Jankowski 75
2-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 22 (k)
PT/13/12 20:30

Wisła Kraków

Klemenz 39
1-0

Pogoń Szczecin

SO/14/12 15:00

Raków Częstochowa

Musiolik 18, Schwarz 82 (k)
2-1

Górnik Zabrze

Jimenez 5
SO/14/12 17:30

Śląsk Wrocław

Cholewiak 26
1-1

Lech Poznań

Jevtić 84
SO/14/12 20:00

Legia Warszawa

Niezgoda 22, 74, Kante 27
3-1

Wisła Płock

Furman 35 (k)
ND/15/12 12:30

Piast Gliwice

Parzyszek 53, Felix 88
2-1

ŁKS Łódź

Wolski 25
ND/15/12 15:00

Korona Kielce

Pacinda 43
1-0

Cracovia

ND/15/12 17:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 44, 82, Prikryl 90
3-0

Lechia Gdańsk

20 kolejka
CZ/19/12 18:00

ŁKS Łódź

Ramirez 33 (k), 90 (k)
2-4

Wisła Kraków

Sadlok 14, Błaszczykowski 43 (k), Rozwandowicz 45 (s), Basha 77
CZ/19/12 20:30

Lech Poznań

Satka 74
1-1

Arka Gdynia

Serrarens 45
PT/20/12 18:00

Cracovia

Vestenicky 57, Lopes 73
2-0

Śląsk Wrocław

PT/20/12 18:00

Pogoń Szczecin

0-1

Korona Kielce

Pućko 50
PT/20/12 20:30

Zagłębie Lubin

Białek 56, Bohar 82
2-1

Legia Warszawa

Niezgoda 32
SO/21/12 15:00

Lechia Gdańsk

0-3

Raków Częstochowa

Bartl 59 (k), Musiolik 63, Skóraś 82
SO/21/12 17:30

Wisła Płock

Merebaszwili 16, 57
2-1

Piast Gliwice

Badia 35
SO/21/12 20:00

Górnik Zabrze

Angulo 4, 86, Jimenez 59
3-0

Jagiellonia Białystok

21 kolejka
PT/07/02 18:00

Arka Gdynia

0-1

Cracovia

Hanca 37
PT/07/02 20:30

Śląsk Wrocław

Mączyński 71 (k), Chrapek 90
2-2

Lechia Gdańsk

Paixao 6, 46
SO/08/02 15:00

Korona Kielce

0-0

Górnik Zabrze

SO/08/02 17:30

Lech Poznań

Gytkjaer 67 (k), Puchacz 81, Moder 87
3-0

Raków Częstochowa

SO/08/02 20:00

Wisła Kraków

Turgeman 28, Wojtkowski 56, Buksa 87
3-0

Jagiellonia Białystok

ND/09/02 12:30

Wisła Płock

Manias 9 (s), Rzeźniczak 72
2-3

Pogoń Szczecin

Spiridonović 77 (k), Listkowski 80, Cibicki 82
ND/09/02 15:00

Piast Gliwice

Felix 17 (k), Czerwiński 78
2-0

Zagłębie Lubin

ND/09/02 17:30

Legia Warszawa

Rosołek 70, Antolić 85 (k), Kante 88
3-1

ŁKS Łódź

Piątek 53
22 kolejka
PT/14/02 18:00

Górnik Zabrze

Angulo 83, Bochniewicz 90
2-0

Arka Gdynia

PT/14/02 20:30

Lechia Gdańsk

Paixao 63
1-0

Piast Gliwice

SO/15/02 15:00

ŁKS Łódź

0-0

Wisła Płock

SO/15/02 17:30

Pogoń Szczecin

0-0

Śląsk Wrocław

SO/15/02 20:00

Raków Częstochowa

Musiolik 22, Schwarz 79 (k)
2-2

Legia Warszawa

Luquinhas 46, Kante 74
ND/16/02 12:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Korona Kielce

ND/16/02 15:00

Zagłębie Lubin

0-1

Wisła Kraków

Savicević 64
ND/16/02 17:30

Cracovia

Satka 47 (s), Hanca 68 (k)
2-1

Lech Poznań

Jóźwiak 23
23 kolejka
PT/21/02 18:00

ŁKS Łódź

0-0

Pogoń Szczecin

PT/21/02 20:30

Śląsk Wrocław

Stiglec 3, Raicević 6
2-1

Górnik Zabrze

Puerto 84 (s)
SO/22/02 15:00

Arka Gdynia

Młyński 72, Vejinović 88, Mihajlović 90
3-2

Raków Częstochowa

Szczepański 4, Petrasek 39
SO/22/02 17:30

Legia Warszawa

Vesović 7, Kante 30, 57, Pekhart 90
4-0

Jagiellonia Białystok

SO/22/02 20:00

Piast Gliwice

Milewski 59
1-0

Cracovia

ND/23/02 12:30

Wisła Płock

Gjertsen 75
1-1

Zagłębie Lubin

Bohar 70
ND/23/02 15:00

Wisła Kraków

Buksa 5, Błaszczykowski 63
2-0

Korona Kielce

ND/23/02 17:30

Lech Poznań

Kuciak 81 (s), Marchwiński 89
2-0

Lechia Gdańsk

24 kolejka
PT/28/02 18:00

Raków Częstochowa

Bartl 16, Forbes 80
2-0

Piast Gliwice

PT/28/02 20:30

Jagiellonia Białystok

Tiru 41
1-1

Lech Poznań

Moder 62
SO/29/02 15:00

Wisła Kraków

Tupta 10, Błaszczykowski 50 (k)
2-2

Wisła Płock

Furman 23, Uryga 90
SO/29/02 17:30

Górnik Zabrze

Jirka 20, Angulo 33, Jimenez 62
3-1

Pogoń Szczecin

Cibicki 76
SO/29/02 20:00

Legia Warszawa

Antolić 20, Gwilia 44
2-1

Cracovia

Hanca 51 (k)
ND/01/03 12:30

Korona Kielce

Papadopulos 61
1-2

Lechia Gdańsk

Paixao 18, Gajos 89
ND/01/03 15:00

Arka Gdynia

Vejinović 57
1-1

ŁKS Łódź

Guima 90
ND/01/03 17:30

Zagłębie Lubin

Zivec 56, 79, Szysz 68
3-1

Śląsk Wrocław

Marković 83
25 kolejka
WT/03/03 18:00

Lech Poznań

Ramirez 3, Jóźwiak 54, Gytkjaer 80, 86
4-1

Górnik Zabrze

Krawczyk 35
WT/03/03 18:00

Wisła Płock

0-2

Raków Częstochowa

Michalski 9 (s), Petrasek 60
WT/03/03 20:30

Cracovia

0-2

Wisła Kraków

Błaszczykowski 53 (k), Hebert 90
WT/03/03 20:30

Pogoń Szczecin

Cibicki 54
1-2

Jagiellonia Białystok

Makuszewski 34, Borysiuk 69
ŚR/04/03 18:00

ŁKS Łódź

Gracia 18, Dominguez 33 (k), Ratajczyk 55
3-2

Zagłębie Lubin

Gracia 29 (s), Białek 74
ŚR/04/03 18:00

Śląsk Wrocław

Płacheta 43, Exposito 84
2-1

Korona Kielce

Pacinda 64
ŚR/04/03 20:30

Lechia Gdańsk

0-2

Legia Warszawa

Wszołek 57, Cholewiak 90
ŚR/04/03 20:30

Piast Gliwice

Parzyszek 29
1-0

Arka Gdynia

26 kolejka
PT/06/03 20:30

Górnik Zabrze

Jimenez 26, Jirka 56, Vassilantonopoulos 71
3-2

Cracovia

Lopes 5, Helik 68
SO/07/03 15:00

Arka Gdynia

Vejinović 90
1-2

Wisła Płock

Gjertsen 18, Uryga 62
SO/07/03 17:30

Zagłębie Lubin

Balić 16, Starzyński 40 (k), 59, Białek 83
4-4

Lechia Gdańsk

Conrado 4, Zwoliński 23 (k), Mihalik 41, 55
SO/07/03 20:00

Jagiellonia Białystok

Pospisil 56 (k)
1-0

Śląsk Wrocław

ND/08/03 12:30

Raków Częstochowa

0-0

Pogoń Szczecin

ND/08/03 15:00

Wisła Kraków

Savicević 6
1-1

Lech Poznań

Gytkjaer 39
ND/08/03 17:30

Legia Warszawa

Antolić 12
1-2

Piast Gliwice

Felix 35, Badia 52
PN/09/03 18:00

Korona Kielce

Kovacević 53 (k)
1-0

ŁKS Łódź

27 kolejka
PT/29/05 18:00

Śląsk Wrocław

Chrapek 90 (k)
1-1

Raków Częstochowa

Brown Forbes 83
PT/29/05 20:30

Pogoń Szczecin

0-3

Zagłębie Lubin

Drazić 7, Bohar 27, Białek 42
SO/30/05 15:00

ŁKS Łódź

0-1

Górnik Zabrze

Giakoumakis 36
SO/30/05 17:30

Piast Gliwice

Felix 1, Parzyszek 11, 64, Tuszyński 85
4-0

Wisła Kraków

SO/30/05 20:00

Lech Poznań

0-1

Legia Warszawa

Pekhart 17
ND/31/05 12:30

Wisła Płock

Kocyła 15
1-4

Korona Kielce

Kovacević 30, Cebula 34, Forsell 67, Kiełb 87
ND/31/05 15:00

Cracovia

0-1

Jagiellonia Białystok

Mystkowski 88
ND/31/05 17:30

Lechia Gdańsk

Paixao 50 (k), 76, 90 (k), Zwoliński 87
4-3

Arka Gdynia

Vejinović 60 (k), 82 (k), Kubicki 71 (s)
28 kolejka
PT/05/06 18:00

Korona Kielce

Forsell 14
1-2

Piast Gliwice

Milewski 65, Felix 76
PT/05/06 20:30

Górnik Zabrze

Jirka 19, 66
2-2

Lechia Gdańsk

Zwoliński 79, 87
SO/06/06 15:00

Jagiellonia Białystok

Bida 67, Puljić 90
2-2

Wisła Płock

Sheridan 29, Furman 61 (k)
SO/06/06 17:30

Zagłębie Lubin

Starzyński 8 (k), 40 (k), Zivec 26
3-3

Lech Poznań

Gytkjaer 21, Kamiński 76, Ramirez 88 (k)
SO/06/06 20:00

Pogoń Szczecin

Drygas 64
1-0

Cracovia

ND/07/06 12:30

Raków Częstochowa

Jach 49
1-1

ŁKS Łódź

Gracia 32
ND/07/06 15:00

Arka Gdynia

Danch 82, Vejinović 90
2-1

Śląsk Wrocław

Chrapek 12 (k)
ND/07/06 17:30

Wisła Kraków

Burliga 29
1-3

Legia Warszawa

Pekhart 57, 70, Gwilia 76
29 kolejka
WT/09/06 18:00

Lechia Gdańsk

Zwoliński 46
1-3

Cracovia

van Amersfoort 33, 89, Maloca 51 (s)
WT/09/06 18:00

Piast Gliwice

0-0

Górnik Zabrze

WT/09/06 20:30

Lech Poznań

Moder 22, Gytkjaer 31, Ramirez 57, Kamiński 61
4-0

Pogoń Szczecin

WT/09/06 20:30

Zagłębie Lubin

Bohar 78 (k)
1-1

Korona Kielce

Guldan 34 (s)
ŚR/10/06 18:00

Wisła Kraków

Błaszczykowski 10 (k), Janicki 77, Savicević 88
3-2

Raków Częstochowa

Schwarz 59, Brown Forbes 68 (k)
ŚR/10/06 18:00

Wisła Płock

Michalski 37
1-2

Śląsk Wrocław

Pich 71, Płacheta 86
ŚR/10/06 20:30

Legia Warszawa

Wszołek 44, Marciniak 50 (s), Luquinhas 57, Cholewiak 62, Sanogo 86
5-1

Arka Gdynia

Danch 1
ŚR/10/06 20:30

ŁKS Łódź

0-3

Jagiellonia Białystok

Puljić 12, Malarz 27 (s), Pospisil 69 (k)
30 kolejka
ND/14/06 18:00

Arka Gdynia

0-0

Wisła Kraków

ND/14/06 18:00

Cracovia

van Amersfoort 83
1-1

Wisła Płock

Szwoch 70
ND/14/06 18:00

Górnik Zabrze

Jimenez 29, Angulo 59
2-0

Legia Warszawa

ND/14/06 18:00

Jagiellonia Białystok

0-2

Piast Gliwice

Parzyszek 24 (k), Hateley 85 (k)
ND/14/06 18:00

Korona Kielce

0-3

Lech Poznań

Gytkjaer 48, 65 (k), 68
ND/14/06 18:00

Pogoń Szczecin

Hostikka 4
1-1

Lechia Gdańsk

Gajos 30
ND/14/06 18:00

Raków Częstochowa

Petrasek 47, Brown Forbes 73
2-1

Zagłębie Lubin

Białek 60
ND/14/06 18:00

Śląsk Wrocław

Marković 4, Stiglec 17, Płacheta 23, Exposito 74
4-0

ŁKS Łódź

31 kolejka
PT/19/06 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 45
1-0

ŁKS Łódź

PT/19/06 20:30

Górnik Zabrze

Giakoumakis 18, Gnjatić 86 (s), Angulo 90
3-2

Korona Kielce

Forsell 59, Szymusik 79
SO/20/06 15:00

Wisła Płock

0-0

Arka Gdynia

SO/20/06 17:30

Piast Gliwice

0-2

Lech Poznań

Moder 66, Tiba 90
SO/20/06 20:00

Raków Częstochowa

Kościelny 20, Tijanić 55, Sapała 78
3-1

Wisła Kraków

Buksa 72
ND/21/06 12:30

Pogoń Szczecin

0-1

Lechia Gdańsk

Saief 27
ND/21/06 15:00

Cracovia

Węglarz 76 (s)
1-2

Jagiellonia Białystok

Runje 23, Bida 73
ND/21/06 17:30

Legia Warszawa

Gwilia 35, 53
2-0

Śląsk Wrocław

32 kolejka
WT/23/06 18:00

Korona Kielce

0-1

Raków Częstochowa

Malinowski 5
WT/23/06 18:00

Arka Gdynia

Nalepa 22 (k), Jankowski 42, 69
3-2

Zagłębie Lubin

Białek 45, Drazić 66
WT/23/06 20:30

ŁKS Łódź

Sobociński 85
1-3

Górnik Zabrze

Vassilantonopoulos 44, Angulo 59 (k), Giakoumakis 61
WT/23/06 20:30

Wisła Kraków

Błaszczykowski 19 (k)
1-0

Wisła Płock

ŚR/24/06 18:00

Lechia Gdańsk

Paixao 74 (k)
1-0

Piast Gliwice

ŚR/24/06 20:30

Jagiellonia Białystok

0-0

Legia Warszawa

ŚR/24/06 20:30

Lech Poznań

0-0

Pogoń Szczecin

CZ/25/06 19:00

Śląsk Wrocław

Płacheta 60, 79, Exposito 62
3-2

Cracovia

Lopes 47, 90
33 kolejka
PT/26/06 18:00

Raków Częstochowa

Piątkowski 29, Schwarz 42, Kościelny 65
3-2

Arka Gdynia

Kun 56 (s), Zawada 82
PT/26/06 20:30

Zagłębie Lubin

Baszkirow 21, 67
2-1

Korona Kielce

Forsell 45
SO/27/06 15:00

Wisła Płock

Sheridan 19, Tomasik 38
2-0

ŁKS Łódź

SO/27/06 17:30

Legia Warszawa

Rosołek 84
1-1

Piast Gliwice

Felix 59 (k)
SO/27/06 20:00

Górnik Zabrze

0-1

Wisła Kraków

Turgeman 47
ND/28/06 15:00

Jagiellonia Białystok

Puljić 45
1-2

Lechia Gdańsk

Zwoliński 47, 74
ND/28/06 17:30

Śląsk Wrocław

Puerto 76, Łabojko 85
2-2

Lech Poznań

Gytkjaer 17, Moder 82 (k)
PN/29/06 18:00

Cracovia

Zech 22 (s), van Amersfoort 76
2-1

Pogoń Szczecin

Nunes 90
34 kolejka
PT/03/07 18:00

ŁKS Łódź

Pirulo 9
1-2

Wisła Kraków

Turgeman 45, 52 (k)
PT/03/07 20:30

Korona Kielce

Tzimopoulos 81
1-1

Arka Gdynia

Nalepa 6
SO/04/07 15:00

Raków Częstochowa

Tudor 69
1-2

Zagłębie Lubin

Guldan 10, Bohar 43
SO/04/07 17:30

Lech Poznań

Jóźwiak 24, Kamiński 29
2-1

Legia Warszawa

Lewczuk 71
SO/04/07 20:00

Lechia Gdańsk

0-3

Cracovia

Lopes 48, Siplak 70, Hanca 90 (k)
ND/05/07 15:00

Pogoń Szczecin

Drygas 3, Frączczak 35 (k)
2-2

Jagiellonia Białystok

Prikryl 82, Puljić 90 (k)
ND/05/07 17:30

Piast Gliwice

Parzyszek 36
1-0

Śląsk Wrocław

PN/06/07 18:00

Wisła Płock

Adamczyk 68
1-0

Górnik Zabrze

35 kolejka
PT/10/07 18:00

Zagłębie Lubin

0-1

Wisła Płock

Szwoch 49
PT/10/07 20:30

Górnik Zabrze

Angulo 20, 71, Jach 60 (s), Jimenez 86
4-1

Raków Częstochowa

Schwarz 4 (k)
SO/11/07 15:00

Arka Gdynia

-

ŁKS Łódź

SO/11/07 17:30

Legia Warszawa

-

Cracovia

SO/11/07 20:00

Wisła Kraków

-

Korona Kielce

ND/12/07 12:30

Śląsk Wrocław

-

Pogoń Szczecin

ND/12/07 15:00

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

ND/12/07 17:30

Lech Poznań

-

Lechia Gdańsk

36 kolejka
WT/14/07 20:30

Arka Gdynia

-

Górnik Zabrze

WT/14/07 20:30

Zagłębie Lubin

-

Wisła Kraków

WT/14/07 20:30

ŁKS Łódź

-

Raków Częstochowa

WT/14/07 20:30

Wisła Płock

-

Korona Kielce

ŚR/15/07 20:30

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

ŚR/15/07 20:30

Cracovia

-

Lech Poznań

ŚR/15/07 20:30

Pogoń Szczecin

-

Piast Gliwice

ŚR/15/07 20:30

Jagiellonia Białystok

-

Śląsk Wrocław

37 kolejka
SO/18/07 17:30

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Lubin

SO/18/07 17:30

Wisła Kraków

-

Arka Gdynia

SO/18/07 17:30

Raków Częstochowa

-

Wisła Płock

SO/18/07 17:30

Korona Kielce

-

ŁKS Łódź

ND/19/07 17:30

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

ND/19/07 17:30

Piast Gliwice

-

Cracovia

ND/19/07 17:30

Śląsk Wrocław

-

Lechia Gdańsk

ND/19/07 17:30

Lech Poznań

-

Jagiellonia Białystok

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Podbeskidzie Bielsko-Biała305957-30
2Stal Mielec315849-30
3Warta Poznań315647-30
4Radomiak Radom305046-40
5Miedź Legnica304443-39
6GKS Tychy304356-48
7Chrobry Głogów314336-42
8Termalica Nieciecza 304243-33
9Sandecja Nowy Sącz314044-48
10Puszcza Niepołomice304031-37
11GKS Bełchatów 303936-39
12Odra Opole313929-34
13Stomil Olsztyn303925-34
14GKS Jastrzębie303840-42
15Zagłębie Sosnowiec313844-51
16Olimpia Grudziądz303845-53
17Chojniczanka Chojnice313043-58
18Wigry Suwałki312325-51
PT/10/07 16:00
Odra O.
1-0
Wigry S.
PT/10/07 17:40
Sandecja N.
2-1
Stal M.
PT/10/07 18:00
Chojniczanka C.
3-4
Chrobry G.
PT/10/07 20:10
Zagłębie S.
0-2
Warta P.
SO/11/07 12:40
GKS J.
-
Podbeskidzie B.
SO/11/07 15:10
GKS T.
-
Puszcza N.
SO/11/07 17:40
Stomil O.
-
Miedź L.
ND/12/07 12:40
Radomiak R.
-
Olimpia G.
ND/12/07 15:10
GKS B.
-
Termalica N.
WT/14/07 17:00
Chojniczanka C.
-
Zagłębie S.
WT/14/07 17:30
Wigry S.
-
Sandecja N.
WT/14/07 18:10
Warta P.
-
GKS T.
WT/14/07 20:40
Stal M.
-
Chrobry G.
ŚR/15/07 18:00
Puszcza N.
-
Stomil O.
ŚR/15/07 18:10
Podbeskidzie B.
-
Odra O.
ŚR/15/07 20:40
Termalica N.
-
Radomiak R.
CZ/16/07 18:10
Miedź L.
-
GKS B.
CZ/16/07 20:40
Olimpia G.
-
GKS J.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Polsat Sport 1. liga: Sandecja - Stal (na żywo)
18:00 Canal+Sport Zagłębie - Wisła P. (na żywo)
20:10 Polsat Sport 1. liga: Zagłębie - Warta (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik - Raków (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Jastrzębie - Podbesk. (na żywo)
15:00 Canal+Sport Arka - ŁKS (na żywo)
15:10 Polsat Sport 1. liga: Tychy - Puszcza (na żywo)
17:30 TVP 1 Legia - Cracovia (na żywo)
17:40 Polsat Sport 1. liga: Stomil - Miedź (na żywo)
20:00 Canal+Sport Wisła K. - Korona (na żywo)