Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 18 września 2019

Fortuna 1 Liga

1 2 3   ...   957 958 959 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Warta Poznań91714-85-2-23-1-02-1-2
2Podbeskidzie Bielsko-Biała91714-95-2-23-0-02-2-2
3Radomiak Radom91711-105-2-24-1-11-1-1
4GKS Tychy91618-115-1-33-0-02-1-3
5Stal Mielec91611-105-1-33-1-12-0-2
6Stomil Olsztyn91610-105-1-33-0-12-1-2
7Miedź Legnica91412-94-2-32-2-02-0-3
8GKS Jastrzębie91411-83-5-13-1-00-4-1
9Olimpia Grudziądz91316-144-1-43-0-21-1-2
10Puszcza Niepołomice9137-84-1-40-1-44-0-0
11Termalica Nieciecza 91110-83-2-42-2-11-0-3
12GKS Bełchatów 91111-103-2-43-0-10-2-3
13Zagłębie Sosnowiec91110-103-2-41-2-22-0-2
14Chojniczanka Chojnice91112-133-2-42-1-41-1-0
15Wigry Suwałki91111-123-2-42-1-21-1-2
16Sandecja Nowy Sącz9118-113-2-42-1-11-1-3
17Chrobry Głogów944-181-1-70-1-31-0-4
18Odra Opole932-130-3-60-2-20-1-4
PT/13/09 19:00
Chojniczanka C.
3-0
GKS B.
PT/13/09 19:45
Stomil O.
1-0
Stal M.
PT/13/09 19:45
Odra O.
1-1
Sandecja N.
SO/14/09 16:00
Radomiak R.
2-1
Zagłębie S.
SO/14/09 18:00
Puszcza N.
0-1
Podbeskidzie B.
SO/14/09 18:00
GKS T.
2-1
Wigry S.
SO/14/09 19:00
Termalica N.
1-1
Warta P.
SO/14/09 19:00
GKS J.
1-0
Chrobry G.
ND/15/09 12:45
Miedź L.
2-2
Olimpia G.
PT/20/09 19:47
Wigry S.
-
Stomil O.
SO/21/09 17:00
Stal M.
-
GKS B.
SO/21/09 18:00
Chrobry G.
-
Odra O.
SO/21/09 18:00
Zagłębie S.
-
GKS J.
SO/21/09 18:00
Chojniczanka C.
-
Radomiak R.
SO/21/09 19:10
Sandecja N.
-
Warta P.
SO/21/09 20:00
Termalica N.
-
Miedź L.
ND/22/09 15:00
Podbeskidzie B.
-
GKS T.
ND/22/09 19:00
Olimpia G.
-
Puszcza N.
Strzelcy
6 Haydary (Olimpia)
5 Marzec (GKS Bełchatów)
4 Danielak (Podbeskidzie)
4 Lech (Stomil)
3 Adamek (Jastrzębie)
3 Janicki (Warta)
3 Jaroch (Warta)
3 Embalo (Puszcza)
3 Kristo (GKS Tychy)
1 kolejka
PT/26/07 19:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 24, 32, 68, Łukowski 45 (k), Criciuma 89
5-0

Chrobry Głogów

PT/26/07 20:30

Stal Mielec

Getinger 22, Soljić 26 (k)
2-1

Warta Poznań

Jaroch 64
SO/27/07 18:00

Miedź Legnica

0-0

Odra Opole

SO/27/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 46
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 26
SO/27/07 18:00

Radomiak Radom

Nowak 16, Karwot 70
2-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 65 (k)
SO/27/07 19:00

Puszcza Niepołomice

0-0

GKS Jastrzębie

SO/27/07 19:00

GKS Bełchatów

Golański 9, Zdybowicz 44, Wołkowicz 56
3-0

Stomil Olsztyn

SO/27/07 19:47

Wigry Suwałki

Huertas 31 (k)
1-1

Chojniczanka Chojnice

Wołąkiewicz 36 (k)
SO/27/07 20:00

Termalica Nieciecza

Gergel 23, Gutkovskis 38, de Amo 76
3-0

Sandecja Nowy Sącz

2 kolejka
PT/02/08 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Termalica Nieciecza

Gutkovskis 71
PT/02/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 30
1-2

Miedź Legnica

Ojamaa 18, Socha 40 (s)
PT/02/08 19:39

Stal Mielec

Dobrotka 23 (k)
1-1

Wigry Suwałki

Sauczek 77
PT/02/08 19:45

Odra Opole

0-1

Puszcza Niepołomice

Embalo 27
SO/03/08 17:00

Warta Poznań

Boczek 71
1-0

GKS Bełchatów

SO/03/08 18:00

Radomiak Radom

Michalski 13, Mikita 88
2-1

Stomil Olsztyn

Siemaszko 5
SO/03/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

0-1

Olimpia Grudziądz

Alves 75
SO/03/08 20:00

GKS Jastrzębie

K. Adamek 7, Tront 32
2-1

GKS Tychy

Piątkowski 38
ND/04/08 17:45

Chojniczanka Chojnice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 30
3 kolejka
PT/09/08 19:00

Olimpia Grudziądz

Alves 46, 75, Haydary 72
3-5

Chojniczanka Chojnice

Sylwestrzak 5, Papikjan 13, Wachowiak 78, Michalski 86, Wolski 90
PT/09/08 19:45

Stomil Olsztyn

Lech 26 (k), Pałaszewski 67
2-1

GKS Jastrzębie

Wolniewicz 73 (k)
SO/10/08 17:45

Miedź Legnica

Marquitos 45, Mislov 86
2-1

Chrobry Głogów

Pawlik 13
SO/10/08 18:00

GKS Tychy

Mańka 44, Kristo 47, Grzeszczyk 72 (k), Moneta 87
4-1

Odra Opole

Czyżycki 41
SO/10/08 19:00

Puszcza Niepołomice

Embalo 61
1-2

Sandecja Nowy Sącz

Korzym 16, Piter-Bućko 74
SO/10/08 19:00

GKS Bełchatów

Zdybowicz 9, Biel 34, Kocyła 89
3-0

Radomiak Radom

SO/10/08 20:00

Termalica Nieciecza

Miković 56, Wlazło 69 (k)
2-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/11/08 17:45

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 35, 62, 72, Martin 90
4-1

Stal Mielec

Paluchowski 11
ND/11/08 18:00

Wigry Suwałki

Żebrakowski 87
1-2

Warta Poznań

Długosz 19, Jaroch 48
4 kolejka
PT/16/08 17:30

Odra Opole

0-1

Stomil Olsztyn

Lech 45
PT/16/08 19:00

Chrobry Głogów

0-1

Puszcza Niepołomice

Bąk 88
PT/16/08 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Klichowicz 85
1-0

GKS Tychy

PT/16/08 19:39

Stal Mielec

Tomasiewicz 37, Paluchowski 45
2-0

Olimpia Grudziądz

PT/16/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Obrocnik 3
1-0

Termalica Nieciecza

SO/17/08 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Góral 12
1-0

Miedź Legnica

SO/17/08 18:00

Radomiak Radom

0-2

Warta Poznań

Jaroch 49, Janicki 77
SO/17/08 19:00

Wigry Suwałki

Najemski 35
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/17/08 20:00

GKS Jastrzębie

Gojny 49 (k)
1-1

GKS Bełchatów

Marzec 79
5 kolejka
ŚR/21/08 17:00

Warta Poznań

Kupczak 10 (k), 83 (k)
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sieracki 25
ŚR/21/08 17:30

Radomiak Radom

Nowak 37, Mikita 75 (k)
2-2

GKS Jastrzębie

Adamek 55, Tront 72
ŚR/21/08 19:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 7
1-2

Wigry Suwałki

Aftyka 2, Najemski 74
ŚR/21/08 19:00

Puszcza Niepołomice

0-2

Zagłębie Sosnowiec

Piasecki 37, Nawotka 89
ŚR/21/08 19:00

GKS Tychy

Połap 24, Szeliga 43, Biernat 57, Szumilas 72, Kasprzyk 90
5-1

Chrobry Głogów

Kowalczyk 56
ŚR/21/08 19:00

GKS Bełchatów

Marzec 40
1-0

Odra Opole

ŚR/21/08 20:00

Termalica Nieciecza

Purece 71
1-2

Stal Mielec

Nowak 39, Tomasiewicz 40
ŚR/21/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

0-3

Miedź Legnica

Danielewicz 3, Ojamaa 25 (k), Mislov 59
ŚR/21/08 20:30

Stomil Olsztyn

Sobczak 7
1-0

Sandecja Nowy Sącz

6 kolejka
SO/24/08 14:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Komor 14, Nowak 54
2-1

Olimpia Grudziądz

Łukowski 80
SO/24/08 19:00

Chrobry Głogów

0-0

Stomil Olsztyn

SO/24/08 19:45

Odra Opole

0-0

Radomiak Radom

ND/25/08 14:45

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 55
1-2

GKS Tychy

Hołota 35 (s), Piątkowski 58
ND/25/08 16:00

Warta Poznań

Janicki 79 (k)
1-1

GKS Jastrzębie

Wolniewicz 90 (k)
ND/25/08 17:00

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 63, Baran 79
2-1

GKS Bełchatów

Marzec 44
ND/25/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

0-1

Puszcza Niepołomice

Żytek 38
ND/25/08 19:00

Wigry Suwałki

Sosnowski 32
1-0

Termalica Nieciecza

PN/26/08 19:39

Stal Mielec

Paluchowski 48
1-0

Miedź Legnica

7 kolejka
PT/30/08 17:30

Stomil Olsztyn

Lech 11
1-3

Zagłębie Sosnowiec

Małecki 26, 60, Pawłowski 90
PT/30/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Wolski 32
1-1

GKS Tychy

Kristo 47
SO/31/08 17:00

Olimpia Grudziądz

Haydary 43, Kamiński 48
2-1

Warta Poznań

Janicki 53
SO/31/08 17:30

Radomiak Radom

Abramowicz 19
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/31/08 19:00

GKS Jastrzębie

Ali 24, 66
2-0

Odra Opole

SO/31/08 20:00

Termalica Nieciecza

Grzybek 15, Putiwcew 90
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roginić 11, Sierpina 51
ND/01/09 15:00

Miedź Legnica

Łukowski 65, Makuch 76
2-1

Wigry Suwałki

Sauczek 90
ND/01/09 17:00

GKS Bełchatów

Marzec 53 (k)
1-2

Chrobry Głogów

Mandrysz 49, Ziemann 74
ND/01/09 19:00

Puszcza Niepołomice

0-1

Stal Mielec

Nowak 25
8 kolejka
PT/06/09 18:00

Chrobry Głogów

0-2

Radomiak Radom

Lewandowski 17, Makowski 57
SO/07/09 14:45

Chojniczanka Chojnice

Wachowiak 11
1-3

Stomil Olsztyn

Lech 29, Siemaszko 70, Skrzecz 90
SO/07/09 18:00

Wigry Suwałki

Sabiłło 81, 83
2-3

Puszcza Niepołomice

Czarny 17, Bąk 53, Embalo 58
SO/07/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

Kun 51
1-1

GKS Jastrzębie

Żak 69
ND/08/09 14:00

Zagłębie Sosnowiec

Biłeńkyj 84
1-1

GKS Bełchatów

Marzec 62 (k)
ŚR/18/09 19:00

Stal Mielec

Nowak 64
1-2

GKS Tychy

Piątkowski 8, Steblecki 65
ŚR/18/09 19:00

Olimpia Grudziądz

Monterde 40
1-0

Termalica Nieciecza

ŚR/18/09 19:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowak 45 (k), Roginić 47
2-1

Miedź Legnica

Bartczak 70
ŚR/18/09 20:00

Warta Poznań

Janicki 33, Rybicki 55, Kiełb 81
3-0

Odra Opole

9 kolejka
PT/13/09 19:00

Chojniczanka Chojnice

Paprzycki 9, Kuzimski 26, 63
3-0

GKS Bełchatów

PT/13/09 19:45

Stomil Olsztyn

Sobczak 60
1-0

Stal Mielec

PT/13/09 19:45

Odra Opole

Skrzypczak 19
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Kun 5
SO/14/09 16:00

Radomiak Radom

Cichocki 28, Michalski 62
2-1

Zagłębie Sosnowiec

Nawotka 64
SO/14/09 18:00

Puszcza Niepołomice

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowak 19
SO/14/09 18:00

GKS Tychy

Piątek 15, Kristo 90
2-1

Wigry Suwałki

Szeliga 78 (s)
SO/14/09 19:00

Termalica Nieciecza

Jelić 47
1-1

Warta Poznań

Kupczak 87 (k)
SO/14/09 19:00

GKS Jastrzębie

Adamek 82
1-0

Chrobry Głogów

ND/15/09 12:45

Miedź Legnica

2-2

Olimpia Grudziądz

10 kolejka
PT/20/09 19:47

Wigry Suwałki

-

Stomil Olsztyn

SO/21/09 17:00

Stal Mielec

-

GKS Bełchatów

SO/21/09 18:00

Chrobry Głogów

-

Odra Opole

SO/21/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Jastrzębie

SO/21/09 18:00

Chojniczanka Chojnice

-

Radomiak Radom

SO/21/09 19:10

Sandecja Nowy Sącz

-

Warta Poznań

SO/21/09 20:00

Termalica Nieciecza

-

Miedź Legnica

ND/22/09 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Tychy

ND/22/09 19:00

Olimpia Grudziądz

-

Puszcza Niepołomice

11 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Olimpia Grudziądz

- -

Stomil Olsztyn

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

GKS Bełchatów

-

Wigry Suwałki

- -

Radomiak Radom

-

Stal Mielec

- -

Odra Opole

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Chrobry Głogów

- -

Warta Poznań

-

Miedź Legnica

- -

Chojniczanka Chojnice

-

GKS Jastrzębie

ND/29/09 17:00

Puszcza Niepołomice

-

Termalica Nieciecza

12 kolejka
- -

Chojniczanka Chojnice

-

Odra Opole

- -

Stal Mielec

-

GKS Jastrzębie

- -

Wigry Suwałki

-

Radomiak Radom

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Bełchatów

- -

Olimpia Grudziądz

-

Stomil Olsztyn

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Tychy

- -

Miedź Legnica

-

Puszcza Niepołomice

- -

Chrobry Głogów

-

Warta Poznań

SO/05/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Sandecja Nowy Sącz

13 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Miedź Legnica

- -

Stomil Olsztyn

-

Termalica Nieciecza

- -

GKS Bełchatów

-

Olimpia Grudziądz

- -

Radomiak Radom

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

GKS Jastrzębie

-

Wigry Suwałki

- -

Odra Opole

-

Stal Mielec

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Chrobry Głogów

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/12/10 17:00

Puszcza Niepołomice

-

Warta Poznań

14 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Wigry Suwałki

-

Odra Opole

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Jastrzębie

- -

Olimpia Grudziądz

-

Radomiak Radom

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Bełchatów

- -

Miedź Legnica

-

Stomil Olsztyn

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Tychy

- -

Chrobry Głogów

-

Chojniczanka Chojnice

SO/19/10 15:00

Warta Poznań

-

Zagłębie Sosnowiec

15 kolejka
- -

Stomil Olsztyn

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Bełchatów

-

Miedź Legnica

- -

Radomiak Radom

-

Termalica Nieciecza

- -

GKS Jastrzębie

-

Olimpia Grudziądz

- -

Odra Opole

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Wigry Suwałki

- -

Chrobry Głogów

-

Stal Mielec

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Chojniczanka Chojnice

SO/26/10 18:00

GKS Tychy

-

Warta Poznań

16 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Wigry Suwałki

-

Chrobry Głogów

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Olimpia Grudziądz

-

Odra Opole

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Jastrzębie

- -

Miedź Legnica

-

Radomiak Radom

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Bełchatów

- -

GKS Tychy

-

Stomil Olsztyn

ND/03/11 13:00

Warta Poznań

-

Chojniczanka Chojnice

17 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

GKS Tychy

- -

Radomiak Radom

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Jastrzębie

-

Miedź Legnica

- -

Odra Opole

-

Termalica Nieciecza

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Olimpia Grudziądz

- -

Chrobry Głogów

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Wigry Suwałki

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Stal Mielec

SO/09/11 17:00

Stomil Olsztyn

-

Warta Poznań

18 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Radomiak Radom

- -

Stomil Olsztyn

-

GKS Bełchatów

- -

Warta Poznań

-

Stal Mielec

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Wigry Suwałki

- -

Chrobry Głogów

-

Olimpia Grudziądz

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Termalica Nieciecza

- -

Odra Opole

-

Miedź Legnica

- -

GKS Jastrzębie

-

Puszcza Niepołomice

SO/16/11 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Zagłębie Sosnowiec

19 kolejka
- -

Stomil Olsztyn

-

Radomiak Radom

- -

GKS Tychy

-

GKS Jastrzębie

- -

Puszcza Niepołomice

-

Odra Opole

- -

Miedź Legnica

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Termalica Nieciecza

-

Chrobry Głogów

- -

Olimpia Grudziądz

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Wigry Suwałki

-

Stal Mielec

SO/23/11 17:00

GKS Bełchatów

-

Warta Poznań

20 kolejka
- -

Stal Mielec

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Olimpia Grudziądz

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Termalica Nieciecza

- -

Chrobry Głogów

-

Miedź Legnica

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Puszcza Niepołomice

- -

Odra Opole

-

GKS Tychy

- -

GKS Jastrzębie

-

Stomil Olsztyn

- -

Radomiak Radom

-

GKS Bełchatów

SO/30/11 00:00

Warta Poznań

-

Wigry Suwałki

Piłka na żywo

PT/13/09 18:00
Zagłębie L.
5-0
Wisła P.
PT/13/09 20:30
Jagiellonia B.
0-0
Legia W.
SO/14/09 15:00
Raków C.
2-0
Arka G.
SO/14/09 17:30
Lechia G.
2-1
Lech P.
SO/14/09 20:00
Korona K.
1-1
Wisła K.
ND/15/09 15:00
Pogoń S.
1-0
ŁKS Ł.
ND/15/09 17:30
Górnik Z.
0-0
Śląsk W.
PN/16/09 18:00
Cracovia
2-0
Piast G.
PT/20/09 18:00
Piast G.
-
Raków C.
PT/20/09 20:30
Lech P.
-
Jagiellonia B.
SO/21/09 15:00
ŁKS Ł.
-
Arka G.
SO/21/09 17:30
Lechia G.
-
Korona K.
SO/21/09 20:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
ND/22/09 12:30
Wisła P.
-
Wisła K.
ND/22/09 15:00
Pogoń S.
-
Górnik Z.
ND/22/09 17:30
Cracovia
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Wisła P. - Legia (na żywo)
20:00 Pol. Sp. E. 1. liga: Warta - Odra (na żywo)
21:00 TVP 1 LM: PSG - Real (na żywo)
21:00 Premium 1 LE: Rangers - Feyenoord (na żywo)