Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 23 października 2019

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Resovia142826-118-4-24-1-14-3-1
2Widzew Łódź142826-148-4-24-3-04-1-2
3Górnik Łęczna142821-158-4-24-1-14-3-1
4GKS Katowice142723-128-3-34-1-24-2-1
5Olimpia Elbląg142522-117-4-32-3-25-1-1
6Stal Rzeszów142425-207-3-46-2-11-1-3
7Bytovia Bytów142224-216-4-45-1-11-3-3
8Znicz Pruszków132121-186-3-42-1-24-2-2
9Błękitni Stargard142119-207-0-74-0-23-0-5
10Górnik Polkowice141719-144-5-52-4-32-1-2
11Garbarnia Kraków131713-144-5-42-3-42-2-0
12Pogoń Siedlce141520-254-3-72-1-42-2-3
13Elana Toruń141515-204-3-73-2-31-1-4
14Lech II Poznań141415-234-2-82-1-32-1-5
15Skra Częstochowa141410-224-2-84-1-20-1-6
16Stal Stalowa Wola141313-243-4-70-1-33-3-4
17Gryf Wejherowo14911-232-3-91-1-51-2-4
18Legionovia Legionowo14811-272-2-101-2-51-0-5
SO/19/10 13:00
Garbarnia K.
1-1
Gryf W.
SO/19/10 14:00
Elana T.
1-1
Stal S.
SO/19/10 15:00
Skra C.
0-2
Olimpia E.
SO/19/10 15:00
Stal R.
3-1
Błękitni S.
SO/19/10 15:30
Legionovia L.
1-1
Bytovia B.
SO/19/10 16:00
Górnik P.
2-2
Resovia
SO/19/10 19:10
Widzew Ł.
1-1
GKS K.
ND/20/10 12:00
Lech I.
0-1
Znicz P.
ND/20/10 13:05
Pogoń S.
3-4
Górnik Ł.
PT/25/10 18:00
Bytovia B.
-
Garbarnia K.
PT/25/10 19:00
Znicz P.
-
Górnik P.
SO/26/10 13:00
Błękitni S.
-
Legionovia L.
SO/26/10 14:00
Stal S.
-
Widzew Ł.
SO/26/10 14:00
Resovia
-
Elana T.
SO/26/10 15:00
Gryf W.
-
Lech I.
SO/26/10 17:00
Górnik Ł.
-
Skra C.
SO/26/10 18:00
GKS K.
-
Pogoń S.
ND/27/10 13:05
Olimpia E.
-
Stal R.
Strzelcy
10 Robak (Widzew)
9 Wojciechowski (Górnik Ł.)
8 Szuprytowski (Olimpia)
7 Świderski (Resovia)
6 Czubak (Bytovia)
6 Fadecki (Błękitni)
6 Feruga (Bytovia)
6 Pląskowski (Stal Rz.)
5 Bednarski (Górnik P.)
1 kolejka
SO/27/07 15:00

Górnik Polkowice

Sobków 90
1-2

Błękitni Stargard

Fadecki 16 (k), Paczuk 20
SO/27/07 15:30

Elana Toruń

Kołodziej 71, Kościelniak 90
2-1

Bytovia Bytów

Czubak 90
SO/27/07 17:00

Stal Rzeszów

Margol 36 (s), Mozler 73, Nawrot 85
3-2

Pogoń Siedlce

Brodziński 78, Wiktoruk 90
SO/27/07 17:00

Garbarnia Kraków

0-1

Górnik Łęczna

Wojciechowski 7
SO/27/07 17:00

Stal Stalowa Wola

Zjawiński 59
1-3

Resovia

Dziubiński 27, Feret 38, Świderski 81
SO/27/07 18:00

Legionovia Legionowo

Koziara 43, Imiela 77
2-0

Skra Częstochowa

SO/27/07 18:00

Gryf Wejherowo

Hebel 46
1-2

Widzew Łódź

Robak 85 (k), Kita 87
ND/28/07 13:05

GKS Katowice

Jędrych 63
1-3

Znicz Pruszków

Moskwik 26, Machalski 36 (k), Czarnowski 43
ND/28/07 19:00

Olimpia Elbląg

Kuczałek 1, 64, Ryk 45, Szuprytowski 82
4-0

Lech II Poznań

2 kolejka
SO/03/08 15:00

Skra Częstochowa

Nocoń 6
1-3

Garbarnia Kraków

Słoma 42, Kowalski 53 (k), Szewczyk 67
SO/03/08 16:00

Błękitni Stargard

Sanocki 37
1-0

Elana Toruń

SO/03/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-0

Resovia

SO/03/08 17:00

Gryf Wejherowo

0-2

GKS Katowice

Jędrych 45, Błąd 64
SO/03/08 18:00

Znicz Pruszków

Moskwik 47, Noiszewski 52, Czarnowski 81, Zjawiński 88
4-1

Stal Stalowa Wola

Mroziński 37
SO/03/08 18:00

Bytovia Bytów

Czubak 45, Hołtyn 70
2-1

Widzew Łódź

Kita 52
SO/03/08 19:00

Olimpia Elbląg

Miller 42
1-1

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 36
SO/03/08 20:09

Górnik Łęczna

0-0

Lech II Poznań

ND/04/08 13:05

Stal Rzeszów

Kostkowski 5, Pląskowski 49, 55
3-1

Legionovia Legionowo

Straus 60
3 kolejka
PT/09/08 19:10

Widzew Łódź

Kita 15, Robak 86 (k)
2-0

Błękitni Stargard

SO/10/08 15:00

Resovia

Kubowicz 35, Krykun 76, Płatek 81
3-0

Znicz Pruszków

SO/10/08 17:00

Garbarnia Kraków

Marszalik 10, Wyjadłowski 72
2-1

Stal Rzeszów

Reiman 44
SO/10/08 17:00

Elana Toruń

0-2

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 21, 41
SO/10/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-0

Gryf Wejherowo

SO/10/08 17:30

Legionovia Legionowo

Podliński 50
1-3

Pogoń Siedlce

Firlej 19, 82, Brodziński 26
SO/10/08 19:00

Górnik Polkowice

Radziemski 75
1-1

Górnik Łęczna

Stasiak 20
SO/10/08 19:00

GKS Katowice

Urynowicz 71
1-2

Bytovia Bytów

Czubak 6, Rutkowski 79
ND/11/08 13:05

Lech II Poznań

Smajdor 40, Tupaj 88
2-0

Skra Częstochowa

4 kolejka
SO/17/08 16:00

Błękitni Stargard

Fadecki 26 (k)
1-3

GKS Katowice

Błąd 19 (k), Jędrych 43, Kompanicki 71
SO/17/08 16:00

Skra Częstochowa

Niedojad 89
1-0

Górnik Polkowice

SO/17/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

Znicz Pruszków

Zjawiński 35
SO/17/08 17:00

Gryf Wejherowo

0-3

Resovia

Feret 39, Świderski 50, Radulj 64 (k)
SO/17/08 17:00

Stal Rzeszów

Chromiński 44, Goncerz 61
2-0

Lech II Poznań

SO/17/08 17:30

Legionovia Legionowo

0-2

Garbarnia Kraków

Słoma 26, Feliks 90
SO/17/08 18:00

Bytovia Bytów

Bąk 11, Hołtyn 22, Feruga 45 (k), Czubak 65
4-1

Stal Stalowa Wola

Wójcik 53
SO/17/08 19:00

Olimpia Elbląg

Brychlik 89
1-1

Widzew Łódź

Robak 42
ND/18/08 13:05

Górnik Łęczna

Lewandowski 35
1-3

Elana Toruń

Kryszak 24 (k), Boniecki 34, Lenkiewicz 63
5 kolejka
ŚR/21/08 17:00

Garbarnia Kraków

0-0

Pogoń Siedlce

ŚR/21/08 17:00

Lech II Poznań

Żamaletdinow 3, 69
2-1

Legionovia Legionowo

Waleńcik 45
ŚR/21/08 17:00

Elana Toruń

Bierzało 90
1-1

Skra Częstochowa

Niedojad 63
ŚR/21/08 17:00

Stal Stalowa Wola

0-1

Błękitni Stargard

Fadecki 16
ŚR/21/08 17:00

Resovia

Zalepa 13
1-1

Bytovia Bytów

Rutkowski 90
ŚR/21/08 18:50

Widzew Łódź

Robak 79, Rojek 80 (s)
2-2

Górnik Łęczna

Wojciechowski 40, 58 (k)
ŚR/21/08 19:00

Górnik Polkowice

Bancewicz 67 (k)
1-2

Stal Rzeszów

Goncerz 59, Szczepanek 80
ŚR/21/08 19:00

GKS Katowice

Woźniak 67
1-1

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 38
ŚR/21/08 19:00

Znicz Pruszków

Czarnowski 24, Moskwik 57
2-1

Gryf Wejherowo

Hebel 53
6 kolejka
SO/24/08 17:00

Stal Rzeszów

Mozler 78
1-0

Elana Toruń

SO/24/08 17:30

Garbarnia Kraków

Szewczyk 87
1-0

Lech II Poznań

ND/25/08 13:05

Górnik Łęczna

Wojciechowski 3
1-0

GKS Katowice

ND/25/08 16:00

Błękitni Stargard

Cywiński 90
1-2

Resovia

Świderski 66, 90
ND/25/08 16:00

Skra Częstochowa

Nocoń 60
1-0

Widzew Łódź

ND/25/08 17:00

Legionovia Legionowo

Podliński 31
1-2

Górnik Polkowice

Bednarski 64 (k), Magdziak 90
ND/25/08 18:00

Bytovia Bytów

Lech 23, Czubak 27
2-2

Znicz Pruszków

Baran 76, Bochenek 80
ND/25/08 19:00

Pogoń Siedlce

Marciniec 75
1-0

Gryf Wejherowo

ND/25/08 19:00

Olimpia Elbląg

0-1

Stal Stalowa Wola

Fidziukiewicz 14 (k)
7 kolejka
SO/31/08 16:00

Pogoń Siedlce

0-2

Lech II Poznań

Kamiński 49, 81
SO/31/08 17:00

Stal Stalowa Wola

Fidziukiewicz 38
1-3

Górnik Łęczna

Dzięgielewski 63, Wójcik 70, Banaszak 83
SO/31/08 19:00

Górnik Polkowice

Sobków 77
1-1

Garbarnia Kraków

Kuczak 29
SO/31/08 19:00

GKS Katowice

Rogalski 55, 74 (k)
2-0

Skra Częstochowa

SO/31/08 19:00

Znicz Pruszków

Zjawiński 19, Baran 79
2-3

Błękitni Stargard

Fadecki 13, Kurbiel 39, Paczuk 76
SO/31/08 19:10

Widzew Łódź

Wolsztyński 36, Mąka 68, Robak 84 (k)
3-1

Stal Rzeszów

Pląskowski 25
ND/01/09 13:05

Resovia

0-1

Olimpia Elbląg

Kuczałek 36
ND/01/09 17:00

Elana Toruń

Kryszak 49, 58 (k), Stryjewski 65, Jóźwicki 90
4-1

Legionovia Legionowo

Podliński 2
ND/01/09 17:00

Gryf Wejherowo

Majewski 90 (k)
1-1

Bytovia Bytów

Czubak 18
8 kolejka
SO/07/09 14:00

Błękitni Stargard

Sanocki 49, Paczuk 71
2-1

Gryf Wejherowo

Szewczyk 52
SO/07/09 15:00

Stal Rzeszów

Goncerz 24
1-1

GKS Katowice

Stefanowicz 53 (k)
SO/07/09 16:00

Skra Częstochowa

0-0

Stal Stalowa Wola

SO/07/09 16:30

Legionovia Legionowo

0-2

Widzew Łódź

Gutowski 60, Robak 90 (k)
SO/07/09 17:00

Garbarnia Kraków

0-0

Elana Toruń

SO/07/09 18:00

Bytovia Bytów

Feruga 74
1-3

Pogoń Siedlce

Balicki 25, Walków 80, Kozłowski I 86
SO/07/09 20:09

Górnik Łęczna

Wojciechowski 85 (k), Banaszak 88
2-1

Resovia

Płatek 72
ND/08/09 13:05

Olimpia Elbląg

Brychlik 90
1-2

Znicz Pruszków

Moskwik 12, Zjawiński 71
ŚR/18/09 17:00

Lech II Poznań

0-3

Górnik Polkowice

Bancewicz 29, Bednarski 55 (k), 68
9 kolejka
SO/14/09 15:00

Elana Toruń

Kryszak 26 (k), Kozłowski 82
2-4

Lech II Poznań

Kryg 21 (k), 87, Szymczak 35, Bartkowiak 61
SO/14/09 15:00

Stal Rzeszów

Głowacki 37, Mozler 48
2-1

Stal Stalowa Wola

Sobotka 82
SO/14/09 16:00

Resovia

Zalepa 20, Radulj 63 (k)
2-0

Skra Częstochowa

SO/14/09 18:00

GKS Katowice

Jędrych 46, Woźniak 88, Gałecki 90
3-1

Legionovia Legionowo

Koziara 56 (k)
SO/14/09 18:00

Bytovia Bytów

Feruga 90 (k)
1-0

Błękitni Stargard

SO/14/09 19:00

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 7
1-1

Pogoń Siedlce

Brodziński 36 (k)
SO/14/09 19:10

Widzew Łódź

Robak 56 (k)
1-1

Garbarnia Kraków

Kuczak 61
ND/15/09 13:05

Znicz Pruszków

Machalski 12
1-2

Górnik Łęczna

Wojciechowski 38 (k), Lewandowski 76
ND/15/09 17:00

Gryf Wejherowo

Majewski 15
1-4

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 20, 68, Miller 49, Kuczałek 90
10 kolejka
PT/20/09 20:09

Górnik Łęczna

Stasiak 32
1-0

Gryf Wejherowo

SO/21/09 15:30

Garbarnia Kraków

1-3

GKS Katowice

SO/21/09 16:00

Pogoń Siedlce

Margol 13, 55, Walków 80
3-2

Błękitni Stargard

Sanocki 17, Fadecki 29
SO/21/09 16:00

Skra Częstochowa

Wolny 53, 64 (k)
2-1

Znicz Pruszków

Noiszewski 90
SO/21/09 16:00

Legionovia Legionowo

0-1

Stal Stalowa Wola

Fidziukiewicz 89
SO/21/09 17:00

Lech II Poznań

Marchwiński 55 (k)
1-2

Widzew Łódź

Możdżeń 56, Mandiangu 84
SO/21/09 19:00

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 16 (k), Brychlik 25
2-1

Bytovia Bytów

Feruga 42 (k)
SO/21/09 19:00

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 1, Bednarski 6 (k), Bancewicz 22
3-0

Elana Toruń

ND/22/09 13:05

Stal Rzeszów

Pląskowski 50
1-1

Resovia

Krykun 15
11 kolejka
SO/28/09 15:00

Resovia

Dziubiński 14, Kubowicz 85, Twardowski 90
3-0

Legionovia Legionowo

SO/28/09 15:30

Garbarnia Kraków

Szewczyk 56
1-3

Stal Stalowa Wola

Sobotka 20, Ciepiela 45, Waszkiewicz 70
SO/28/09 16:00

Gryf Wejherowo

Majewski 12, 64
2-1

Skra Częstochowa

Wolny 58 (k)
SO/28/09 18:00

GKS Katowice

Woźniak 75, Urynowicz 81
2-0

Lech II Poznań

SO/28/09 19:10

Widzew Łódź

Mąka 72
1-0

Górnik Polkowice

ND/29/09 13:00

Elana Toruń

Kryszak 28 (k), Onsorge 81
2-1

Pogoń Siedlce

Mosiejko 44
ND/29/09 13:05

Znicz Pruszków

Obst 13, Tarnowski 67
2-2

Stal Rzeszów

Płonka 31, Sierant 90
ND/29/09 14:00

Błękitni Stargard

Karmański 26, Kurbiel 82
2-1

Olimpia Elbląg

Lewandowski 90
ND/29/09 17:00

Bytovia Bytów

Kwiatkowski 7, Rutkowski 26
2-1

Górnik Łęczna

Wójcik 30 (k)
12 kolejka
SO/05/10 15:00

Pogoń Siedlce

0-1

Olimpia Elbląg

Miller 45
SO/05/10 15:00

Skra Częstochowa

Wolny 8, Nocoń 83, Napora 87
3-2

Bytovia Bytów

Kawula 32, Giel 87
SO/05/10 15:00

Stal Rzeszów

Głowacki 7
1-2

Gryf Wejherowo

Nowicki 20, Hebel 45
SO/05/10 15:00

Garbarnia Kraków

0-2

Resovia

Domoń 73, Świderski 90
SO/05/10 16:00

Legionovia Legionowo

0-0

Znicz Pruszków

SO/05/10 17:00

Górnik Polkowice

0-1

GKS Katowice

Kiebzak 80
ND/06/10 12:00

Lech II Poznań

Dejewski 60, Jacenko 62
2-2

Stal Stalowa Wola

Dadok 33 (k), 78
ND/06/10 13:00

Elana Toruń

0-1

Widzew Łódź

Robak 26 (k)
ND/06/10 13:05

Górnik Łęczna

Zagórski 84
1-0

Błękitni Stargard

13 kolejka
SO/12/10 15:00

GKS Katowice

Woźniak 26, Stefanowicz 32
2-0

Elana Toruń

SO/12/10 15:00

Resovia

Świderski 54, Radulj 63 (k), Płatek 86 (k)
3-2

Lech II Poznań

Szymczak 10, Letniowski 25
SO/12/10 15:00

Gryf Wejherowo

Majewski 10
1-2

Legionovia Legionowo

Imiela 65, Więdłocha 83
SO/12/10 16:00

Bytovia Bytów

Liberacki 12, Feruga 55, Giel 73
3-2

Stal Rzeszów

Goncerz 9, Pląskowski 50
SO/12/10 17:00

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 19, Wacławczyk 32, Bednarski 54
3-0

Stal Stalowa Wola

SO/12/10 19:10

Widzew Łódź

Robak 7 (k), 23, Gutowski 37, 83, Zieleniecki 42, Brodziński 65 (s), Mandiangu 66
7-3

Pogoń Siedlce

Mójta 64 (k), Walków 72, 76
ND/13/10 13:05

Olimpia Elbląg

Szuprytowski 43
1-1

Górnik Łęczna

Wojciechowski 88
ND/13/10 14:00

Błękitni Stargard

Sadowski 31, Fadecki 56 (k), Kurbiel 61
3-0

Skra Częstochowa

WT/29/10 19:00

Znicz Pruszków

-

Garbarnia Kraków

14 kolejka
SO/19/10 13:00

Garbarnia Kraków

Marszalik 13
1-1

Gryf Wejherowo

Sikorski 18
SO/19/10 14:00

Elana Toruń

Sokół 3
1-1

Stal Stalowa Wola

Fidziukiewicz 61
SO/19/10 15:00

Skra Częstochowa

0-2

Olimpia Elbląg

Lewandowski 34, Demianiuk 43
SO/19/10 15:00

Stal Rzeszów

Pląskowski 7, Reiman 73, Plewka 90
3-1

Błękitni Stargard

Paczuk 68
SO/19/10 15:30

Legionovia Legionowo

Zembrowski 63
1-1

Bytovia Bytów

Feruga 7 (k)
SO/19/10 16:00

Górnik Polkowice

Zalepa 10 (s), Bancewicz 59
2-2

Resovia

Świderski 18, Krykun 83
SO/19/10 19:10

Widzew Łódź

Poczobut 7
1-1

GKS Katowice

Rogalski 28
ND/20/10 12:00

Lech II Poznań

0-1

Znicz Pruszków

Moskwik 67
ND/20/10 13:05

Pogoń Siedlce

Wiktoruk 5, Falon 38, Margol 68
3-4

Górnik Łęczna

Dzięgielewski 52, Stasiak 63, Wojciechowski 73, 76
15 kolejka
PT/25/10 18:00

Bytovia Bytów

-

Garbarnia Kraków

PT/25/10 19:00

Znicz Pruszków

-

Górnik Polkowice

SO/26/10 13:00

Błękitni Stargard

-

Legionovia Legionowo

SO/26/10 14:00

Stal Stalowa Wola

-

Widzew Łódź

SO/26/10 14:00

Resovia

-

Elana Toruń

SO/26/10 15:00

Gryf Wejherowo

-

Lech II Poznań

SO/26/10 17:00

Górnik Łęczna

-

Skra Częstochowa

SO/26/10 18:00

GKS Katowice

-

Pogoń Siedlce

ND/27/10 13:05

Olimpia Elbląg

-

Stal Rzeszów

16 kolejka
- -

Stal Rzeszów

-

Górnik Łęczna

- -

Legionovia Legionowo

-

Olimpia Elbląg

- -

Garbarnia Kraków

-

Błękitni Stargard

- -

Lech II Poznań

-

Bytovia Bytów

- -

Górnik Polkowice

-

Gryf Wejherowo

- -

Elana Toruń

-

Znicz Pruszków

- -

Widzew Łódź

-

Resovia

- -

GKS Katowice

-

Stal Stalowa Wola

SO/02/11 13:00

Pogoń Siedlce

-

Skra Częstochowa

17 kolejka
- -

Resovia

-

GKS Katowice

- -

Znicz Pruszków

-

Widzew Łódź

- -

Gryf Wejherowo

-

Elana Toruń

- -

Bytovia Bytów

-

Górnik Polkowice

- -

Błękitni Stargard

-

Lech II Poznań

- -

Olimpia Elbląg

-

Garbarnia Kraków

- -

Górnik Łęczna

-

Legionovia Legionowo

- -

Skra Częstochowa

-

Stal Rzeszów

SO/09/11 00:00

Stal Stalowa Wola

-

Pogoń Siedlce

18 kolejka
- -

Widzew Łódź

-

Gryf Wejherowo

- -

Pogoń Siedlce

-

Stal Rzeszów

- -

Skra Częstochowa

-

Legionovia Legionowo

- -

Górnik Łęczna

-

Garbarnia Kraków

- -

Błękitni Stargard

-

Górnik Polkowice

- -

Bytovia Bytów

-

Elana Toruń

- -

Znicz Pruszków

-

GKS Katowice

- -

Resovia

-

Stal Stalowa Wola

SO/16/11 00:00

Lech II Poznań

-

Olimpia Elbląg

19 kolejka
- -

Stal Stalowa Wola

-

Znicz Pruszków

- -

GKS Katowice

-

Gryf Wejherowo

- -

Widzew Łódź

-

Bytovia Bytów

- -

Elana Toruń

-

Błękitni Stargard

- -

Górnik Polkowice

-

Olimpia Elbląg

- -

Lech II Poznań

-

Górnik Łęczna

- -

Garbarnia Kraków

-

Skra Częstochowa

- -

Legionovia Legionowo

-

Stal Rzeszów

SO/23/11 12:00

Resovia

-

Pogoń Siedlce

20 kolejka
- -

Stal Rzeszów

-

Garbarnia Kraków

- -

Skra Częstochowa

-

Lech II Poznań

- -

Górnik Łęczna

-

Górnik Polkowice

- -

Olimpia Elbląg

-

Elana Toruń

- -

Błękitni Stargard

-

Widzew Łódź

- -

Bytovia Bytów

-

GKS Katowice

- -

Gryf Wejherowo

-

Stal Stalowa Wola

- -

Znicz Pruszków

-

Resovia

ND/01/12 13:00

Pogoń Siedlce

-

Legionovia Legionowo

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Pogoń Szczecin122415-9
2Wisła Płock122216-18
3Piast Gliwice122114-9
4Jagiellonia Białystok122021-14
5Cracovia122019-14
6Lechia Gdańsk122016-12
7Legia Warszawa122015-13
8Lech Poznań121822-15
9Śląsk Wrocław121815-12
10Zagłębie Lubin121521-19
11Raków Częstochowa121514-17
12Górnik Zabrze121411-12
13Wisła Kraków121114-17
14Arka Gdynia121010-20
15ŁKS Łódź12813-23
16Korona Kielce1286-18
PT/18/10 18:00
Zagłębie L.
0-1
Pogoń S.
PT/18/10 20:30
Wisła K.
1-2
Piast G.
SO/19/10 15:00
Korona K.
0-1
Wisła P.
SO/19/10 17:30
Legia W.
2-1
Lech P.
SO/19/10 20:00
Jagiellonia B.
3-2
Cracovia
ND/20/10 15:00
Arka G.
2-2
Lechia G.
ND/20/10 17:30
Górnik Z.
1-1
ŁKS Ł.
PN/21/10 18:00
Raków C.
1-0
Śląsk W.
PT/25/10 18:00
Cracovia
-
Pogoń S.
PT/25/10 20:30
Lech P.
-
Zagłębie L.
SO/26/10 15:00
ŁKS Ł.
-
Raków C.
SO/26/10 17:30
Piast G.
-
Korona K.
SO/26/10 20:00
Lechia G.
-
Górnik Z.
ND/27/10 12:30
Wisła P.
-
Jagiellonia B.
ND/27/10 15:00
Śląsk W.
-
Arka G.
ND/27/10 17:30
Legia W.
-
Wisła K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:55 Premium 1 LM: Ajax - Chelsea (na żywo)
21:00 TVP 1 LM: Inter - Borussia D. (na żywo)
17:30 Polsat Sport 1. liga: Odra - Stal (na żywo)
21:00 Premium 2 LE: Celtic - Lazio (na żywo)
21:00 Premium 1 LE: Arsenal - Guimaraes (na żywo)