Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 21 września 2020

PKO Ekstraklasa

  • Piast - Jagiellonia / przewidywane składy
    Poniedziałek, 21 września 2020, 09:17 Piast - Jagiellonia / przewidywane składy

    W ostatnim meczu 4. kolejki Ekstraklasy Piast Gliwice zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Początek spotkania o godz. 18:00.

  • Trener Warty o przegranej z Lechem
    Poniedziałek, 21 września 2020, 08:52 Trener Warty o przegranej z Lechem

    Po wczorajszym meczu Ekstraklasy Lech Poznań - Warta Poznań (1-0) głos zabrał trener Warty Piotr Tworek. Oto co powiedział:

  • Trener Lecha po meczu z Wartą
    Poniedziałek, 21 września 2020, 08:49 Trener Lecha po meczu z Wartą

    Po wczorajszym meczu Ekstraklasy Lech Poznań - Warta Poznań (1-0) głos zabrał trener Kolejorza Dariusz Żuraw. Oto co powiedział:

  • Ekstraklasa: Lech wygrał z Wartą
    Niedziela, 20 września 2020, 19:25 Ekstraklasa: Lech wygrał z Wartą

    20 września 2020, 17:30 - Poznań
    Lech Poznań 1-0 Warta Poznań
    Moder 90 (k)

  • Ekstraklasa: Zagłębie nie dało rady Cracovii
    Niedziela, 20 września 2020, 16:56 Ekstraklasa: Zagłębie nie dało rady Cracovii

    20 września 2020, 15:00 - Lubin
    Zagłębie Lubin 1-1 Cracovia
    Simić 67 - Rivaldinho 48

1 2 3   ...   3954 3955 3956 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Górnik Zabrze41212-34-0-02-0-02-0-0
2Raków Częstochowa4910-53-0-11-0-12-0-0
3Śląsk Wrocław478-52-1-11-1-01-0-1
4Pogoń Szczecin475-42-1-11-1-01-0-1
5Zagłębie Lubin475-42-1-12-1-00-0-1
6Legia Warszawa465-62-0-20-0-22-0-0
7Lechia Gdańsk466-82-0-21-0-11-0-1
8Wisła Płock456-41-2-10-1-11-1-0
9Jagiellonia Białystok355-41-2-00-2-01-0-0
10Lech Poznań457-71-2-11-1-00-1-1
11Stal Mielec424-80-2-20-0-10-2-1
12Podbeskidzie Bielsko-Biała427-120-2-20-1-10-1-1
13Wisła Kraków424-90-2-20-0-20-2-0
14Cracovia416-51-3-01-1-00-2-0
15Piast Gliwice310-30-1-20-0-10-1-1
16Warta Poznań410-30-1-30-1-10-0-2
PT/25/09 18:00
Wisła P.
-
Warta P.
PT/25/09 20:30
Górnik Z.
-
Wisła K.
SO/26/09 15:00
Cracovia
-
Raków C.
SO/26/09 17:30
Lechia G.
-
Podbeskidzie B.
SO/26/09 20:00
Jagiellonia B.
-
Zagłębie L.
ND/27/09 15:00
Lech P.
-
Pogoń S.
ND/27/09 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/28/09 18:00
Stal M.
-
Piast G.
PT/02/10 18:00
Raków C.
-
Wisła P.
PT/02/10 20:30
Śląsk W.
-
Cracovia
SO/03/10 15:00
Podbeskidzie B.
-
Stal M.
SO/03/10 17:30
Pogoń S.
-
Jagiellonia B.
SO/03/10 20:00
Zagłębie L.
-
Górnik Z.
ND/04/10 12:30
Wisła K.
-
Lechia G.
ND/04/10 15:00
Warta P.
-
Legia W.
ND/04/10 17:30
Piast G.
-
Lech P.
1 kolejka
PT/21/08 18:00

Zagłębie Lubin

Guldan 82, Balić 87
2-1

Lech Poznań

Ishak 45
SO/22/08 15:00

Cracovia

Alvarez 58, Hanca 62
2-1

Pogoń Szczecin

Frączczak 57
SO/22/08 17:30

Śląsk Wrocław

Piasecki 2, Celeban 51
2-0

Piast Gliwice

SO/22/08 20:00

Raków Częstochowa

Kun 50
1-2

Legia Warszawa

Pekhart 16, 84
ND/23/08 12:30

Wisła Płock

Szwoch 89
1-1

Stal Mielec

Prokić 55
ND/23/08 15:00

Warta Poznań

0-1

Lechia Gdańsk

Zwoliński 66
ND/23/08 17:30

Górnik Zabrze

Jimenez 1, 23 (k), 90, Krawczyk 45
4-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 57, 82
PN/24/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Makuszewski 25
1-1

Wisła Kraków

Błaszczykowski 33
2 kolejka
PT/28/08 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 88
1-0

Warta Poznań

PT/28/08 20:30

Stal Mielec

0-2

Górnik Zabrze

Bochniewicz 36, Manneh 47
SO/29/08 15:00

Lechia Gdańsk

Haydary 45
1-3

Raków Częstochowa

Cebula 46, Gutkovskis 55, 76
SO/29/08 17:30

Wisła Kraków

Pawelec 40 (s)
1-3

Śląsk Wrocław

Pich 17 (k), 75, Sobota 85 (k)
SO/29/08 20:00

Legia Warszawa

Pekhart 60
1-2

Jagiellonia Białystok

Puljić 19, Imaz 28
ND/30/08 12:30

Piast Gliwice

0-1

Pogoń Szczecin

Gorgon 66
ND/30/08 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 16, Komor 58
2-2

Cracovia

Jablonsky 45, Vestenicky 81
ND/30/08 17:30

Lech Poznań

Ishak 56, Kamiński 68
2-2

Wisła Płock

Szwoch 17 (k), Tuszyński 88 (k)
3 kolejka
PT/11/09 18:00

Jagiellonia Białystok

Puljić 49, Imaz 51
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 18, Rzuchowski 37
PT/11/09 20:30

Wisła Płock

0-1

Legia Warszawa

Pekhart 30
SO/12/09 15:00

Cracovia

Szymonowicz 90
1-1

Stal Mielec

Tomczyk 82
SO/12/09 17:30

Warta Poznań

0-0

Piast Gliwice

SO/12/09 20:00

Śląsk Wrocław

Celeban 12, Scalet 16, Pich 51 (k)
3-3

Lech Poznań

Ishak 7, 32, Ramirez 28
ND/13/09 15:00

Pogoń Szczecin

Klemenz 8 (s), Triantafyllopoulos 90
2-2

Wisła Kraków

Silva 3, Chuca 57
ND/13/09 17:30

Górnik Zabrze

Jimenez 34 (k), Nowak 60, Ściślak 81
3-0

Lechia Gdańsk

PN/14/09 18:00

Raków Częstochowa

Gutkovskis 1, Tijanić 48
2-1

Zagłębie Lubin

Sirk 66
4 kolejka
PT/18/09 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowak 13
1-4

Raków Częstochowa

Schwarz 21 (k), 40 (k), Cebula 34, Gutkovskis 45 (k)
PT/18/09 20:30

Wisła Kraków

0-3

Wisła Płock

Uryga 8, Michalski 43, Rasak 71
SO/19/09 15:00

Lechia Gdańsk

Paixao 4, 73 (k), Conrado 45, Nalepa 88
4-2

Stal Mielec

Getinger 23, Mak 44
SO/19/09 17:30

Pogoń Szczecin

Kucharczyk 89 (k)
1-0

Śląsk Wrocław

SO/19/09 20:00

Legia Warszawa

Slisz 60
1-3

Górnik Zabrze

Sobczyk 4, Nowak 17, Jimenez 47
ND/20/09 15:00

Zagłębie Lubin

Simić 67
1-1

Cracovia

Rivaldinho 48
ND/20/09 17:30

Lech Poznań

Moder 90 (k)
1-0

Warta Poznań

PN/21/09 18:00

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

5 kolejka
PT/25/09 18:00

Wisła Płock

-

Warta Poznań

PT/25/09 20:30

Górnik Zabrze

-

Wisła Kraków

SO/26/09 15:00

Cracovia

-

Raków Częstochowa

SO/26/09 17:30

Lechia Gdańsk

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/26/09 20:00

Jagiellonia Białystok

-

Zagłębie Lubin

ND/27/09 15:00

Lech Poznań

-

Pogoń Szczecin

ND/27/09 17:30

Legia Warszawa

-

Śląsk Wrocław

PN/28/09 18:00

Stal Mielec

-

Piast Gliwice

6 kolejka
PT/02/10 18:00

Raków Częstochowa

-

Wisła Płock

PT/02/10 20:30

Śląsk Wrocław

-

Cracovia

SO/03/10 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Stal Mielec

SO/03/10 17:30

Pogoń Szczecin

-

Jagiellonia Białystok

SO/03/10 20:00

Zagłębie Lubin

-

Górnik Zabrze

ND/04/10 12:30

Wisła Kraków

-

Lechia Gdańsk

ND/04/10 15:00

Warta Poznań

-

Legia Warszawa

ND/04/10 17:30

Piast Gliwice

-

Lech Poznań

7 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Raków Częstochowa

- -

Jagiellonia Białystok

-

Lech Poznań

- -

Lechia Gdańsk

-

Pogoń Szczecin

- -

Legia Warszawa

-

Zagłębie Lubin

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Warta Poznań

- -

Stal Mielec

-

Wisła Kraków

- -

Wisła Płock

-

Śląsk Wrocław

SO/17/10 00:00

Cracovia

-

Piast Gliwice

8 kolejka
- -

Piast Gliwice

-

Wisła Płock

- -

Pogoń Szczecin

-

Legia Warszawa

- -

Raków Częstochowa

-

Stal Mielec

- -

Śląsk Wrocław

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Kraków

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Zagłębie Lubin

-

Lechia Gdańsk

- -

Warta Poznań

-

Górnik Zabrze

SO/24/10 00:00

Lech Poznań

-

Cracovia

9 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Piast Gliwice

- -

Lechia Gdańsk

-

Śląsk Wrocław

- -

Legia Warszawa

-

Lech Poznań

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Zagłębie Lubin

- -

Raków Częstochowa

-

Wisła Kraków

- -

Stal Mielec

-

Warta Poznań

- -

Wisła Płock

-

Pogoń Szczecin

SO/07/11 00:00

Cracovia

-

Jagiellonia Białystok

10 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Płock

- -

Lech Poznań

-

Raków Częstochowa

- -

Piast Gliwice

-

Lechia Gdańsk

- -

Pogoń Szczecin

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Śląsk Wrocław

-

Górnik Zabrze

- -

Zagłębie Lubin

-

Stal Mielec

- -

Wisła Kraków

-

Warta Poznań

SO/21/11 00:00

Cracovia

-

Legia Warszawa

11 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Lech Poznań

- -

Legia Warszawa

-

Piast Gliwice

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Śląsk Wrocław

- -

Raków Częstochowa

-

Warta Poznań

- -

Stal Mielec

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Kraków

-

Zagłębie Lubin

- -

Wisła Płock

-

Cracovia

SO/28/11 00:00

Górnik Zabrze

-

Pogoń Szczecin

12 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Warta Poznań

- -

Lech Poznań

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Legia Warszawa

-

Lechia Gdańsk

- -

Piast Gliwice

-

Zagłębie Lubin

- -

Pogoń Szczecin

-

Stal Mielec

- -

Śląsk Wrocław

-

Raków Częstochowa

- -

Wisła Płock

-

Górnik Zabrze

SO/05/12 00:00

Cracovia

-

Wisła Kraków

13 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Wisła Płock

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Piast Gliwice

- -

Raków Częstochowa

-

Jagiellonia Białystok

- -

Stal Mielec

-

Lech Poznań

- -

Wisła Kraków

-

Legia Warszawa

- -

Zagłębie Lubin

-

Śląsk Wrocław

- -

Warta Poznań

-

Pogoń Szczecin

SO/12/12 00:00

Górnik Zabrze

-

Cracovia

14 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Górnik Zabrze

- -

Lech Poznań

-

Wisła Kraków

- -

Legia Warszawa

-

Stal Mielec

- -

Piast Gliwice

-

Raków Częstochowa

- -

Pogoń Szczecin

-

Zagłębie Lubin

- -

Śląsk Wrocław

-

Warta Poznań

- -

Wisła Płock

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/19/12 00:00

Cracovia

-

Lechia Gdańsk

15 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Jagiellonia Białystok

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Legia Warszawa

- -

Raków Częstochowa

-

Pogoń Szczecin

- -

Stal Mielec

-

Śląsk Wrocław

- -

Wisła Kraków

-

Piast Gliwice

- -

Zagłębie Lubin

-

Wisła Płock

- -

Warta Poznań

-

Cracovia

SO/06/02 00:00

Górnik Zabrze

-

Lech Poznań

16 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Warta Poznań

- -

Legia Warszawa

-

Raków Częstochowa

- -

Piast Gliwice

-

Śląsk Wrocław

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Górnik Zabrze

- -

Pogoń Szczecin

-

Cracovia

- -

Stal Mielec

-

Wisła Płock

- -

Wisła Kraków

-

Jagiellonia Białystok

SO/13/02 00:00

Lech Poznań

-

Zagłębie Lubin

17 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Stal Mielec

- -

Jagiellonia Białystok

-

Legia Warszawa

- -

Pogoń Szczecin

-

Piast Gliwice

- -

Raków Częstochowa

-

Lechia Gdańsk

- -

Śląsk Wrocław

-

Wisła Kraków

- -

Wisła Płock

-

Lech Poznań

- -

Warta Poznań

-

Zagłębie Lubin

SO/20/02 00:00

Cracovia

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

18 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Górnik Zabrze

- -

Legia Warszawa

-

Wisła Płock

- -

Piast Gliwice

-

Warta Poznań

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Jagiellonia Białystok

- -

Stal Mielec

-

Cracovia

- -

Wisła Kraków

-

Pogoń Szczecin

- -

Zagłębie Lubin

-

Raków Częstochowa

SO/27/02 00:00

Lech Poznań

-

Śląsk Wrocław

19 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Legia Warszawa

- -

Jagiellonia Białystok

-

Piast Gliwice

- -

Raków Częstochowa

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Stal Mielec

-

Lechia Gdańsk

- -

Śląsk Wrocław

-

Pogoń Szczecin

- -

Wisła Płock

-

Wisła Kraków

- -

Warta Poznań

-

Lech Poznań

SO/06/03 00:00

Cracovia

-

Zagłębie Lubin

20 kolejka
- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Lechia Gdańsk

- -

Pogoń Szczecin

-

Lech Poznań

- -

Raków Częstochowa

-

Cracovia

- -

Śląsk Wrocław

-

Legia Warszawa

- -

Wisła Kraków

-

Górnik Zabrze

- -

Zagłębie Lubin

-

Jagiellonia Białystok

- -

Warta Poznań

-

Wisła Płock

SO/13/03 00:00

Piast Gliwice

-

Stal Mielec

21 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Lubin

- -

Jagiellonia Białystok

-

Pogoń Szczecin

- -

Lech Poznań

-

Piast Gliwice

- -

Lechia Gdańsk

-

Wisła Kraków

- -

Legia Warszawa

-

Warta Poznań

- -

Stal Mielec

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Wisła Płock

-

Raków Częstochowa

SO/20/03 00:00

Cracovia

-

Śląsk Wrocław

22 kolejka
- -

Piast Gliwice

-

Cracovia

- -

Pogoń Szczecin

-

Lechia Gdańsk

- -

Raków Częstochowa

-

Górnik Zabrze

- -

Śląsk Wrocław

-

Wisła Płock

- -

Wisła Kraków

-

Stal Mielec

- -

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

- -

Warta Poznań

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/03/04 00:00

Lech Poznań

-

Jagiellonia Białystok

23 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Warta Poznań

- -

Jagiellonia Białystok

-

Śląsk Wrocław

- -

Lechia Gdańsk

-

Zagłębie Lubin

- -

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Wisła Kraków

- -

Stal Mielec

-

Raków Częstochowa

- -

Wisła Płock

-

Piast Gliwice

SO/10/04 00:00

Cracovia

-

Lech Poznań

24 kolejka
- -

Lech Poznań

-

Legia Warszawa

- -

Piast Gliwice

-

Górnik Zabrze

- -

Pogoń Szczecin

-

Wisła Płock

- -

Śląsk Wrocław

-

Lechia Gdańsk

- -

Wisła Kraków

-

Raków Częstochowa

- -

Zagłębie Lubin

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Warta Poznań

-

Stal Mielec

SO/17/04 00:00

Jagiellonia Białystok

-

Cracovia

25 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Piast Gliwice

- -

Legia Warszawa

-

Cracovia

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Pogoń Szczecin

- -

Raków Częstochowa

-

Lech Poznań

- -

Stal Mielec

-

Zagłębie Lubin

- -

Wisła Kraków

-

Warta Poznań

- -

Warta Poznań

-

Jagiellonia Białystok

ŚR/21/04 00:00

Górnik Zabrze

-

Śląsk Wrocław

26 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Stal Mielec

- -

Lech Poznań

-

Lechia Gdańsk

- -

Piast Gliwice

-

Legia Warszawa

- -

Pogoń Szczecin

-

Górnik Zabrze

- -

Śląsk Wrocław

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Zagłębie Lubin

-

Wisła Kraków

- -

Warta Poznań

-

Raków Częstochowa

SO/24/04 00:00

Cracovia

-

Wisła Płock

27 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Lech Poznań

- -

Raków Częstochowa

-

Śląsk Wrocław

- -

Stal Mielec

-

Pogoń Szczecin

- -

Wisła Kraków

-

Cracovia

- -

Zagłębie Lubin

-

Piast Gliwice

- -

Warta Poznań

-

Jagiellonia Białystok

SO/01/05 00:00

Górnik Zabrze

-

Wisła Płock

28 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Raków Częstochowa

- -

Lech Poznań

-

Stal Mielec

- -

Legia Warszawa

-

Wisła Kraków

- -

Piast Gliwice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Pogoń Szczecin

-

Warta Poznań

- -

Śląsk Wrocław

-

Zagłębie Lubin

- -

Wisła Płock

-

Lechia Gdańsk

SO/08/05 00:00

Cracovia

-

Górnik Zabrze

29 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Cracovia

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Wisła Płock

- -

Raków Częstochowa

-

Piast Gliwice

- -

Stal Mielec

-

Legia Warszawa

- -

Wisła Kraków

-

Lech Poznań

- -

Zagłębie Lubin

-

Pogoń Szczecin

- -

Warta Poznań

-

Śląsk Wrocław

ŚR/12/05 00:00

Górnik Zabrze

-

Jagiellonia Białystok

30 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Lechia Gdańsk

- -

Lech Poznań

-

Górnik Zabrze

- -

Legia Warszawa

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Piast Gliwice

-

Wisła Kraków

- -

Pogoń Szczecin

-

Raków Częstochowa

- -

Śląsk Wrocław

-

Stal Mielec

- -

Wisła Płock

-

Zagłębie Lubin

ND/16/05 00:00

Cracovia

-

Warta Poznań

Piłka na żywo

PT/18/09 17:40
Arka G.
4-0
Miedź L.
SO/19/09 12:40
Widzew Ł.
2-0
Stomil O.
SO/19/09 16:30
Sandecja N.
1-2
Odra O.
SO/19/09 17:00
Zagłębie S.
1-2
ŁKS Ł.
SO/19/09 18:00
GKS B.
1-1
GKS T.
SO/19/09 18:00
Chrobry G.
1-0
GKS J.
SO/19/09 20:00
Termalica N.
2-0
Resovia
ND/20/09 12:40
Korona K.
0-2
Górnik Ł.
ND/20/09 13:00
Radomiak R.
-
Puszcza N.
- -
Puszcza N.
-
Chrobry G.
- -
Górnik Ł.
-
Radomiak R.
- -
Miedź L.
-
Korona K.
- -
Termalica N.
-
Arka G.
- -
GKS T.
-
Resovia
- -
Odra O.
-
GKS B.
- -
ŁKS Ł.
-
Sandecja N.
- -
Stomil O.
-
Zagłębie S.
SO/26/09 00:00
GKS J.
-
Widzew Ł.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Piast - Jagiellonia (na żywo)
19:05 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:00 Pol. Sp. E. 1. liga - magazyn (na żywo)
20:05 TVP Sport GOL (na żywo)
15:25 TVP Sport GOL (powt.)