Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 23 kwietnia 2021

PKO Ekstraklasa

1 2 3   ...   4129 4130 4131 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legia Warszawa265646-2417-5-48-2-39-3-1
2Pogoń Szczecin265033-1715-5-68-4-17-1-5
3Raków Częstochowa254639-2413-7-57-3-36-4-2
4Piast Gliwice263833-2610-8-85-3-55-5-3
5Śląsk Wrocław263832-2710-8-87-5-13-3-7
6Lechia Gdańsk263835-3211-5-106-2-55-3-5
7Zagłębie Lubin263835-3311-5-107-3-34-2-7
8Warta Poznań263627-2811-3-125-2-66-1-6
9Lech Poznań263335-338-9-94-6-34-3-6
10Górnik Zabrze263327-289-6-115-3-54-3-6
11Jagiellonia Białystok263336-429-6-115-4-44-2-7
12Wisła Kraków262835-387-7-124-1-83-6-4
13Cracovia262726-307-11-85-5-32-6-5
14Wisła Płock262629-406-8-123-4-63-4-6
15Stal Mielec252127-444-9-123-4-51-5-7
16Podbeskidzie Bielsko-Biała262127-565-6-155-3-50-3-10
WT/20/04 18:00
Pogoń S.
1-0
Górnik Z.
WT/20/04 18:00
Warta P.
0-2
Raków C.
WT/20/04 20:30
Lech P.
3-0
Lechia G.
WT/20/04 20:30
Śląsk W.
4-3
Podbeskidzie B.
ŚR/21/04 18:00
Jagiellonia B.
3-3
Stal M.
ŚR/21/04 18:00
Zagłębie L.
4-1
Wisła K.
ŚR/21/04 20:30
Cracovia
1-0
Wisła P.
ŚR/21/04 20:30
Piast G.
0-1
Legia W.
PT/23/04 18:00
Raków C.
-
Śląsk W.
PT/23/04 20:30
Podbeskidzie B.
-
Lech P.
SO/24/04 15:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
SO/24/04 17:30
Zagłębie L.
-
Piast G.
SO/24/04 20:00
Wisła K.
-
Cracovia
ND/25/04 12:30
Warta P.
-
Jagiellonia B.
ND/25/04 15:00
Stal M.
-
Pogoń S.
ND/25/04 17:30
Lechia G.
-
Legia W.
Strzelcy
21 Pekhart (Legia)
11 Biliński (Podbeskidzie)
11 Imaz (Jagiellonia)
11 Ishak (Lech)
10 Ishak (Lech)
10 Jimenez (Górnik)
10 Paixao (Lechia)
10 Świerczok (Piast)
9 Puljić (Jagiellonia)
1 kolejka
PT/21/08 18:00

Zagłębie Lubin

Guldan 82, Balić 87
2-1

Lech Poznań

Ishak 45
SO/22/08 15:00

Cracovia

Alvarez 58, Hanca 62
2-1

Pogoń Szczecin

Frączczak 57
SO/22/08 17:30

Śląsk Wrocław

Piasecki 2, Celeban 51
2-0

Piast Gliwice

SO/22/08 20:00

Raków Częstochowa

Kun 50
1-2

Legia Warszawa

Pekhart 16, 84
ND/23/08 12:30

Wisła Płock

Szwoch 89
1-1

Stal Mielec

Prokić 55
ND/23/08 15:00

Warta Poznań

0-1

Lechia Gdańsk

Zwoliński 66
ND/23/08 17:30

Górnik Zabrze

Jimenez 1, 23 (k), 90, Krawczyk 45
4-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 57, 82
PN/24/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Makuszewski 25
1-1

Wisła Kraków

Błaszczykowski 33
2 kolejka
PT/28/08 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 88
1-0

Warta Poznań

PT/28/08 20:30

Stal Mielec

0-2

Górnik Zabrze

Bochniewicz 36, Manneh 47
SO/29/08 15:00

Lechia Gdańsk

Haydary 45
1-3

Raków Częstochowa

Cebula 46, Gutkovskis 55, 76
SO/29/08 17:30

Wisła Kraków

Pawelec 40 (s)
1-3

Śląsk Wrocław

Pich 17 (k), 75, Sobota 85 (k)
SO/29/08 20:00

Legia Warszawa

Pekhart 60
1-2

Jagiellonia Białystok

Puljić 19, Imaz 28
ND/30/08 12:30

Piast Gliwice

0-1

Pogoń Szczecin

Gorgon 66
ND/30/08 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 16, Komor 58
2-2

Cracovia

Jablonsky 45, Vestenicky 81
ND/30/08 17:30

Lech Poznań

Ishak 56, Kamiński 68
2-2

Wisła Płock

Szwoch 17 (k), Tuszyński 88 (k)
3 kolejka
PT/11/09 18:00

Jagiellonia Białystok

Puljić 49, Imaz 51
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 18, Rzuchowski 37
PT/11/09 20:30

Wisła Płock

0-1

Legia Warszawa

Pekhart 30
SO/12/09 15:00

Cracovia

Szymonowicz 90
1-1

Stal Mielec

Tomczyk 82
SO/12/09 17:30

Warta Poznań

0-0

Piast Gliwice

SO/12/09 20:00

Śląsk Wrocław

Celeban 12, Scalet 16, Pich 51 (k)
3-3

Lech Poznań

Ishak 7, 32, Ramirez 28
ND/13/09 15:00

Pogoń Szczecin

Klemenz 8 (s), Triantafyllopoulos 90
2-2

Wisła Kraków

Silva 3, Chuca 57
ND/13/09 17:30

Górnik Zabrze

Jimenez 34 (k), Nowak 60, Ściślak 81
3-0

Lechia Gdańsk

PN/14/09 18:00

Raków Częstochowa

Gutkovskis 1, Tijanić 48
2-1

Zagłębie Lubin

Sirk 66
4 kolejka
PT/18/09 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowak 13
1-4

Raków Częstochowa

Schwarz 21 (k), 40 (k), Cebula 34, Gutkovskis 45 (k)
PT/18/09 20:30

Wisła Kraków

0-3

Wisła Płock

Uryga 8, Michalski 43, Rasak 71
SO/19/09 15:00

Lechia Gdańsk

Paixao 4, 73 (k), Conrado 45, Nalepa 88
4-2

Stal Mielec

Getinger 23, Mak 44
SO/19/09 17:30

Pogoń Szczecin

Kucharczyk 89 (k)
1-0

Śląsk Wrocław

SO/19/09 20:00

Legia Warszawa

Slisz 60
1-3

Górnik Zabrze

Sobczyk 4, Nowak 17, Jimenez 47
ND/20/09 15:00

Zagłębie Lubin

Simić 67
1-1

Cracovia

Rivaldinho 48
ND/20/09 17:30

Lech Poznań

Moder 90 (k)
1-0

Warta Poznań

PN/21/09 18:00

Piast Gliwice

0-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 58
5 kolejka
PT/25/09 18:00

Wisła Płock

Ławniczak 79 (s)
1-3

Warta Poznań

Ławniczak 29, Kieliba 48, Trałka 85
PT/25/09 20:30

Górnik Zabrze

0-0

Wisła Kraków

SO/26/09 15:00

Cracovia

Piszczek 21, Fiolić 90
2-2

Raków Częstochowa

Petrasek 11, Tijanić 15
SO/26/09 17:30

Lechia Gdańsk

Pietrzak 13, Paixao 30, 42, Zwoliński 90
4-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/26/09 20:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Zagłębie Lubin

Simić 10
PN/28/09 18:00

Stal Mielec

Domański 21 (k), Mak 55, 80
3-2

Piast Gliwice

Żyro 49, Steczyk 54
ŚR/21/10 18:00

Legia Warszawa

Juranović 46, Pekhart 73
2-1

Śląsk Wrocław

Piasecki 81
ŚR/16/12 20:30

Lech Poznań

0-4

Pogoń Szczecin

Rogne 2 (s), Kowalczyk 39, Drygas 45 (k), Podstawski 90
6 kolejka
PT/02/10 18:00

Raków Częstochowa

Petrasek 11, Cebula 48, Tijanić 66
3-0

Wisła Płock

PT/02/10 20:30

Śląsk Wrocław

Exposito 17, 65, Golla 22
3-1

Cracovia

Hanca 50 (k)
SO/03/10 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 32
1-0

Stal Mielec

SO/03/10 20:00

Zagłębie Lubin

Chudy 39 (s), Szysz 45
2-0

Górnik Zabrze

ND/04/10 17:30

Piast Gliwice

Żyro 88 (k)
1-4

Lech Poznań

Moder 6, Ramirez 43, Marchwiński 61, Kaczarawa 74 (k)
ŚR/28/10 18:00

Wisła Kraków

Silva 30
1-3

Lechia Gdańsk

Nalepa 35, Sadlok 54 (s), Paixao 68 (k)
PT/30/10 18:00

Pogoń Szczecin

Bodvarsson 29 (s), Kowalczyk 49 (k), Gorgon 69
3-0

Jagiellonia Białystok

PN/02/11 18:00

Warta Poznań

0-3

Legia Warszawa

Wszołek 12, Mladenović 23, Pekhart 30
7 kolejka
SO/17/10 15:00

Cracovia

van Amersfoort 25 (k)
1-0

Piast Gliwice

SO/17/10 17:30

Górnik Zabrze

Nowak 4
1-3

Raków Częstochowa

Lopez 20, 52, Tijanić 31
SO/17/10 20:00

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 2, Makuszewski 68
2-1

Lech Poznań

Moder 82 (k)
ND/18/10 12:30

Wisła Płock

Gjertsen 87
1-0

Śląsk Wrocław

ND/18/10 15:00

Stal Mielec

0-6

Wisła Kraków

Frydrych 10, Brown Forbes 29, Chuca 39, Yeboah 47, 53, Plewka 55
ND/18/10 17:30

Legia Warszawa

Pekhart 30, 53
2-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 38 (k)
PN/19/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sitek 58
1-2

Warta Poznań

Kuzimski 47, Kupczak 86
PN/19/10 20:30

Lechia Gdańsk

0-1

Pogoń Szczecin

Gorgon 23
8 kolejka
PT/23/10 18:00

Piast Gliwice

Alves 48, Żyro 90 (k)
2-2

Wisła Płock

Rzeźniczak 51, Uryga 57
PT/23/10 20:30

Zagłębie Lubin

Guldan 3
1-1

Lechia Gdańsk

Paixao 72 (k)
SO/24/10 15:00

Wisła Kraków

Silva 35 (k), Chuca 61, Błaszczykowski 90
3-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/24/10 17:30

Śląsk Wrocław

Praszelik 48
1-0

Jagiellonia Białystok

SO/24/10 20:00

Pogoń Szczecin

0-0

Legia Warszawa

ND/25/10 15:00

Raków Częstochowa

Lopez 27, 66
2-1

Stal Mielec

Domański 77
ND/25/10 17:30

Lech Poznań

Awwad 86
1-1

Cracovia

van Amersfoort 30
PN/26/10 18:00

Warta Poznań

0-1

Górnik Zabrze

Jimenez 55 (k)
9 kolejka
SO/07/11 15:00

Stal Mielec

0-1

Warta Poznań

Kuzimski 88
SO/07/11 17:30

Cracovia

Vestenicky 25, Loshaj 87, Thiago 90
3-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 39
ND/08/11 15:00

Legia Warszawa

Skibicki 67, Lopes 90
2-1

Lech Poznań

Juranović 29 (s)
ND/08/11 17:30

Raków Częstochowa

0-0

Wisła Kraków

PT/20/11 18:00

Lechia Gdańsk

Conrado 56, Paixao 66, Zwoliński 82
3-2

Śląsk Wrocław

Pich 20, Pawłowski 79
PT/20/11 20:30

Górnik Zabrze

Jimenez 72
1-2

Piast Gliwice

Świerczok 29, Milewski 66
WT/24/11 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Marzec 23, Ubbink 74 - Sirk 71
2-1

Zagłębie Lubin

Sirk 71
ŚR/02/12 18:00

Wisła Płock

0-0

Pogoń Szczecin

10 kolejka
SO/07/11 20:00

Śląsk Wrocław

0-0

Górnik Zabrze

PN/09/11 18:00

Pogoń Szczecin

Benedyczak 72
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 29
SO/21/11 17:30

Zagłębie Lubin

Chodyna 17, Balić 34
2-2

Stal Mielec

Domański 37, Forsell 50
SO/21/11 20:00

Warta Poznań

Grzesik 47, Kuzimski 59
2-1

Wisła Kraków

Mehremić 9
ND/22/11 12:30

Lech Poznań

Ishak 33, Moder 48 (k), Ramirez 51
3-3

Raków Częstochowa

Lopez 16, Zawada 31, Szelągowski 90
ND/22/11 17:30

Cracovia

0-1

Legia Warszawa

Mladenović 51
PN/23/11 18:00

Piast Gliwice

Świerczok 3 (k), Czerwiński 32
2-0

Lechia Gdańsk

PN/23/11 20:30

Jagiellonia Białystok

Puljić 13, 46, 66, Imaz 16, Pospisil 62
5-2

Wisła Płock

Kocyła 51, Rasak 71
11 kolejka
PT/27/11 18:00

Wisła Płock

0-1

Cracovia

Loshaj 12
PT/27/11 20:30

Górnik Zabrze

Jimenez 32 (k), Nowak 60
2-1

Pogoń Szczecin

Żurawski 16
SO/28/11 15:00

Stal Mielec

Flis 4, Tomasiewicz 66, Zjawiński 90
3-1

Jagiellonia Białystok

Mystkowski 6
SO/28/11 17:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

Śląsk Wrocław

Pich 4, Zylla 66
SO/28/11 20:00

Wisła Kraków

Forbes 55
1-2

Zagłębie Lubin

Simić 68, Chodyna 86
ND/29/11 15:00

Raków Częstochowa

Gutkovskis 90 (k)
1-0

Warta Poznań

ND/29/11 17:30

Legia Warszawa

Kapustka 13, Pekhart 57 (k)
2-2

Piast Gliwice

Malarczyk 29, Świerczok 79
PN/30/11 18:00

Lechia Gdańsk

0-1

Lech Poznań

Ishak 84 (k)
12 kolejka
PT/04/12 20:30

Cracovia

van Amersfoort 85
1-1

Wisła Kraków

Brown Forbes 61 (k)
SO/05/12 15:00

Jagiellonia Białystok

Puljić 19, 59, 90 (k), Imaz 28
4-3

Warta Poznań

Kuzimski 15, Jakóbowski 37, Grzesik 43
SO/05/12 17:30

Śląsk Wrocław

Pawłowski 71
1-0

Raków Częstochowa

SO/05/12 20:00

Legia Warszawa

Pekhart 61, Lopes 90
2-0

Lechia Gdańsk

ND/06/12 15:00

Piast Gliwice

Świerczok 10
1-1

Zagłębie Lubin

Mraz 14
ND/06/12 17:30

Lech Poznań

Rogne 30, Ishak 44, Tiba 46, Ramirez 53
4-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PN/07/12 18:00

Pogoń Szczecin

Zahović 43, Drygas 57 (k)
2-0

Stal Mielec

PN/07/12 20:30

Wisła Płock

0-1

Górnik Zabrze

Krawczyk 71
13 kolejka
PT/11/12 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-5

Piast Gliwice

Świerczok 38, 41 (k), Malarczyk 60, Milewski 83, Alves 90
PT/11/12 20:30

Zagłębie Lubin

Drazić 61 (k), Kruk 90
2-1

Śląsk Wrocław

Exposito 23
SO/12/12 15:00

Warta Poznań

Jakóbowski 46
1-2

Pogoń Szczecin

Gorgon 7, Zahović 11
SO/12/12 17:30

Górnik Zabrze

0-2

Cracovia

an Amersfoort 43 (k), Siplak 63
SO/12/12 20:00

Wisła Kraków

Yeboah 12
1-2

Legia Warszawa

Pekhart 81 (k), 89
ND/13/12 15:00

Stal Mielec

Prokić 27
1-1

Lech Poznań

Tiba 87
ND/13/12 17:30

Raków Częstochowa

Niewulis 17, Schwarz 52 (k), 76 (k)
3-2

Jagiellonia Białystok

Makuszewski 69, Imaz 90
PN/14/12 18:00

Lechia Gdańsk

0-1

Wisła Płock

Lagator 65
14 kolejka
CZ/17/12 18:00

Śląsk Wrocław

Puerto 5, Pawłowski 54
2-1

Warta Poznań

Janicki 75
PT/18/12 18:00

Wisła Płock

Tuszyński 13, Uryga 21, Lagator 38, Lewandowski 77
4-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lagator 69 (s)
PT/18/12 20:30

Legia Warszawa

Slisz 17, Pekhart 24
2-3

Stal Mielec

Domański 5 (k), 43 (k), Tomasiewicz 60 (k)
SO/19/12 15:00

Pogoń Szczecin

Kucharczyk 90
1-0

Zagłębie Lubin

SO/19/12 17:30

Cracovia

0-3

Lechia Gdańsk

Pietrzak 15, Gajos 81, Mihalik 90
SO/19/12 20:00

Lech Poznań

0-1

Wisła Kraków

Błaszczykowski 67
ND/20/12 15:00

Piast Gliwice

0-0

Raków Częstochowa

ND/20/12 17:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 52
1-0

Górnik Zabrze

15 kolejka
PT/29/01 18:00

Zagłębie Lubin

0-2

Wisła Płock

Szwoch 23 (k), Kocyła 30
PT/29/01 20:30

Raków Częstochowa

0-1

Pogoń Szczecin

Benedyczak 58
SO/30/01 15:00

Warta Poznań

Kiełb 70
1-0

Cracovia

SO/30/01 17:30

Lechia Gdańsk

0-2

Jagiellonia Białystok

Imaz 3, Puljić 84
SO/30/01 20:00

Górnik Zabrze

Sobczyk 7
1-1

Lech Poznań

Rogne 60
ND/31/01 15:00

Wisła Kraków

Burliga 5, Sadlok 12, Brown Forbes 20
3-4

Piast Gliwice

Świerczok 37, 90 (k), Steczyk 39, Vida 90
ND/31/01 17:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Janicki 48
1-0

Legia Warszawa

PN/01/02 18:00

Stal Mielec

0-0

Śląsk Wrocław

16 kolejka
PT/05/02 18:00

Lechia Gdańsk

Nalepa 33
1-1

Warta Poznań

Rybicki 72
PT/05/02 20:30

Lech Poznań

0-0

Zagłębie Lubin

SO/06/02 15:00

Piast Gliwice

Żyro 23, Sokołowski 58
2-0

Śląsk Wrocław

SO/06/02 17:30

Pogoń Szczecin

Smoliński 43
1-0

Cracovia

SO/06/02 20:00

Legia Warszawa

Luquinhas 29, Pekhart 64 (k)
2-0

Raków Częstochowa

ND/07/02 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 79, 90
2-1

Górnik Zabrze

Koj 10
ND/07/02 17:30

Wisła Kraków

Sadlok 55, Brown Forbes 88
2-0

Jagiellonia Białystok

CZ/04/03 20:30

Stal Mielec

Jankowski 61, Matras 87
2-2

Wisła Płock

Tuszyński 13, Michalski 49
17 kolejka
PT/12/02 20:30

Śląsk Wrocław

Scalet 23
1-1

Wisła Kraków

Yeboah 30
SO/13/02 15:00

Cracovia

van Amersfoort 42 (k)
1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Hora 25
SO/13/02 17:30

Pogoń Szczecin

0-0

Piast Gliwice

SO/13/02 20:00

Raków Częstochowa

0-1

Lechia Gdańsk

Kubicki 2
ND/14/02 15:00

Wisła Płock

Susnjara 73
1-0

Lech Poznań

ND/14/02 17:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 4 (k)
1-1

Legia Warszawa

Pekhart 18 (k)
PN/15/02 18:00

Warta Poznań

Trałka 75
1-0

Zagłębie Lubin

PN/15/02 20:30

Górnik Zabrze

Wiśniewski 64, Krawczyk 90
2-1

Stal Mielec

Kolew 6
18 kolejka
PT/19/02 18:00

Stal Mielec

0-0

Cracovia

PT/19/02 20:30

Wisła Kraków

Zech 31 (s), Brown Forbes 45
2-1

Pogoń Szczecin

Gorgon 48
SO/20/02 15:00

Legia Warszawa

Mladenović 10 (k), 40, Kapustka 16, Luquinhas 49, 80
5-2

Wisła Płock

Lagator 43, Lesniak 45
SO/20/02 17:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Janicki 13
1-1

Jagiellonia Białystok

Wdowik 53
SO/20/02 20:00

Lechia Gdańsk

Gajos 24, Paixao 41
2-0

Górnik Zabrze

ND/21/02 15:00

Zagłębie Lubin

Szysz 13
1-2

Raków Częstochowa

Lopez 29, Balić 81 (s)
ND/21/02 17:30

Lech Poznań

Johannsson 57
1-0

Śląsk Wrocław

PN/22/02 18:00

Piast Gliwice

0-1

Warta Poznań

Kuzimski 58
19 kolejka
PT/26/02 18:00

Raków Częstochowa

Niewulis 53
1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PT/26/02 20:30

Warta Poznań

Kuzimski 46
1-2

Lech Poznań

Johannsson 80, Tiba 90
SO/27/02 15:00

Stal Mielec

0-1

Lechia Gdańsk

Zwoliński 45
SO/27/02 17:30

Jagiellonia Białystok

0-1

Piast Gliwice

Alves 90
SO/27/02 20:00

Górnik Zabrze

Jimenez 45 (k)
1-2

Legia Warszawa

Kapustka 4, Kostorz 82
ND/28/02 12:30

Wisła Płock

Rasak 67
1-3

Wisła Kraków

Boguski 82, 90, Radaković 85
ND/28/02 15:00

Cracovia

Simić 30 (s), Piszczek 72
2-4

Zagłębie Lubin

Szysz 10, Starzyński 44, 55 (k), Simić 86
ND/28/02 17:30

Śląsk Wrocław

Exposito 44, 45
2-1

Pogoń Szczecin

Bartkowski 11
20 kolejka
PT/05/03 20:30

Wisła Kraków

0-0

Górnik Zabrze

SO/06/03 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Rundić 31 (k), Biliński 88
2-2

Lechia Gdańsk

Conrado 44, Kopacz 85
SO/06/03 17:30

Zagłębie Lubin

Starzyński 62 (k), 90, Szysz 88
3-0

Jagiellonia Białystok

SO/06/03 20:00

Raków Częstochowa

0-0

Cracovia

ND/07/03 12:30

Piast Gliwice

Lipski 61, Alves 71
2-1

Stal Mielec

Kolew 8
ND/07/03 15:00

Pogoń Szczecin

0-1

Lech Poznań

Salamon 40
ND/07/03 17:30

Śląsk Wrocław

0-1

Legia Warszawa

Wszołek 64
PN/08/03 18:00

Warta Poznań

Baku 3, 59
2-0

Wisła Płock

21 kolejka
PT/12/03 18:00

Cracovia

Hanca 61
1-1

Śląsk Wrocław

Piasecki 89
PT/12/03 20:30

Jagiellonia Białystok

0-1

Pogoń Szczecin

Kucharczyk 64
SO/13/03 15:00

Wisła Płock

Tuszyński 56, Wolski 70
2-2

Raków Częstochowa

Piątkowski 72, Lopez 81 (k)
SO/13/03 17:30

Lechia Gdańsk

Paixao 64 (k), Udovicić 90
2-0

Wisła Kraków

SO/13/03 20:00

Legia Warszawa

Mladenović 3, 60, Wszołek 30
3-2

Warta Poznań

Grzesik 26, Kupczak 79 (k)
ND/14/03 15:00

Górnik Zabrze

Krawczyk 21, Manneh 65
2-0

Zagłębie Lubin

ND/14/03 17:30

Lech Poznań

0-0

Piast Gliwice

PN/15/03 18:00

Stal Mielec

Getinger 52, Flis 70
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 32
22 kolejka
PT/19/03 18:00

Piast Gliwice

Świerczok 7, Steczyk 62
2-0

Cracovia

PT/19/03 20:30

Pogoń Szczecin

Kucharczyk 69
1-0

Lechia Gdańsk

SO/20/03 15:00

Śląsk Wrocław

0-0

Wisła Płock

SO/20/03 17:30

Raków Częstochowa

0-0

Górnik Zabrze

SO/20/03 20:00

Lech Poznań

Skóraś 12, Ishak 40
2-3

Jagiellonia Białystok

Cernych 2, Nastić 72, Wdowik 87
ND/21/03 12:30

Warta Poznań

Baku 70, Kuzdra 90
2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ND/21/03 15:00

Wisła Kraków

Brown Forbes 75, Frydrych 88 (k), Savić 90
3-1

Stal Mielec

Tomasiewicz 60
ND/21/03 17:30

Zagłębie Lubin

0-4

Legia Warszawa

Pekhart 6 (k), 13, 19, 63
23 kolejka
SO/03/04 12:30

Wisła Płock

0-1

Piast Gliwice

Chrapek 54
SO/03/04 15:00

Stal Mielec

-
Odwołany

Raków Częstochowa

SO/03/04 17:30

Legia Warszawa

Mladenović 4, Pekhart 10, 14 (k), Wieteska 29
4-2

Pogoń Szczecin

Frączczak 45, Drygas 83 (k)
SO/03/04 20:00

Cracovia

Siplak 45, van Amersfoort 56
2-1

Lech Poznań

Ishak 28
PN/05/04 12:30

Górnik Zabrze

Jimenez 69
1-2

Warta Poznań

Grzesik 30, Kupczak 50
PN/05/04 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Ubbink 13, Niepsuj 47
2-0

Wisła Kraków

PN/05/04 17:30

Jagiellonia Białystok

0-1

Śląsk Wrocław

Exposito 45
PN/05/04 20:00

Lechia Gdańsk

Zwoliński 6, Maloca 22, Udovicić 64
3-1

Zagłębie Lubin

Szysz 45
24 kolejka
PT/09/04 18:00

Jagiellonia Białystok

Bida 26, Romanczuk 37
2-1

Cracovia

Thiago 14
PT/09/04 20:30

Wisła Kraków

Frydrych 39 (k)
1-2

Raków Częstochowa

Tijanić 33, Cebula 63
SO/10/04 15:00

Pogoń Szczecin

Benedyczak 16, Kucharczyk 65
2-0

Wisła Płock

SO/10/04 17:30

Warta Poznań

0-0

Stal Mielec

SO/10/04 20:00

Śląsk Wrocław

Exposito 7
1-1

Lechia Gdańsk

Makowski 34
ND/11/04 15:00

Zagłębie Lubin

Szysz 73, Oko 90
2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 8
ND/11/04 17:30

Lech Poznań

0-0

Legia Warszawa

PN/12/04 18:00

Piast Gliwice

Świerczok 28, Evangelou 52 (s)
2-0

Górnik Zabrze

25 kolejka
PT/16/04 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-2

Pogoń Szczecin

Kozłowski 33, Kowalczyk 64 (k)
PT/16/04 20:30

Górnik Zabrze

Manneh 26
1-1

Śląsk Wrocław

Piasecki 70
SO/17/04 15:00

Lechia Gdańsk

Zwoliński 87, Paixao 90 (k)
2-2

Piast Gliwice

Steczyk 29, Sokołowski 48
SO/17/04 17:30

Raków Częstochowa

Tudor 10, Piątkowski 29, Cebula 56
3-1

Lech Poznań

Ishak 49
SO/17/04 20:00

Wisła Kraków

0-1

Warta Poznań

Kuzimski 88
ND/18/04 12:30

Stal Mielec

0-2

Zagłębie Lubin

Starzyński 38 (k), Szysz 73
ND/18/04 15:00

Wisła Płock

Szwoch 78, Uryga 90
2-2

Jagiellonia Białystok

Imaz 35, Bida 61
ND/18/04 17:30

Legia Warszawa

0-0

Cracovia

26 kolejka
WT/20/04 18:00

Pogoń Szczecin

Kurzawa 20
1-0

Górnik Zabrze

WT/20/04 18:00

Warta Poznań

0-2

Raków Częstochowa

Gutkovskis 42, Kiełb 70 (s)
WT/20/04 20:30

Lech Poznań

Skóraś 52, Ishak 57 (k), Ramirez 65
3-0

Lechia Gdańsk

WT/20/04 20:30

Śląsk Wrocław

Mączyński 35, Janasik 61, Poprawa 83, Pich 90
4-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Janicki 41, Biliński 70, Roginić 78
ŚR/21/04 18:00

Jagiellonia Białystok

Tiru 3, 85, Prikryl 12
3-3

Stal Mielec

de Amo 18, Domański 68 (k), Mak 90
ŚR/21/04 18:00

Zagłębie Lubin

Podliński 35, Szysz 71, Starzyński 74, Mraz 87
4-1

Wisła Kraków

Balić 16 (s)
ŚR/21/04 20:30

Cracovia

Alvarez 42 (k)
1-0

Wisła Płock

ŚR/21/04 20:30

Piast Gliwice

0-1

Legia Warszawa

Lopes 75
27 kolejka
PT/23/04 18:00

Raków Częstochowa

-

Śląsk Wrocław

PT/23/04 20:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Lech Poznań

SO/24/04 15:00

Górnik Zabrze

-

Wisła Płock

SO/24/04 17:30

Zagłębie Lubin

-

Piast Gliwice

SO/24/04 20:00

Wisła Kraków

-

Cracovia

ND/25/04 12:30

Warta Poznań

-

Jagiellonia Białystok

ND/25/04 15:00

Stal Mielec

-

Pogoń Szczecin

ND/25/04 17:30

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

28 kolejka
ŚR/28/04 19:00

Jagiellonia Białystok

-

Raków Częstochowa

PT/30/04 18:00

Wisła Płock

-

Lechia Gdańsk

PT/30/04 20:30

Śląsk Wrocław

-

Zagłębie Lubin

SO/01/05 15:00

Legia Warszawa

-

Wisła Kraków

SO/01/05 17:30

Pogoń Szczecin

-

Warta Poznań

SO/01/05 20:00

Lech Poznań

-

Stal Mielec

PN/03/05 15:00

Piast Gliwice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PN/03/05 17:30

Cracovia

-

Górnik Zabrze

29 kolejka
PT/07/05 18:00

Górnik Zabrze

-

Jagiellonia Białystok

PT/07/05 20:30

Zagłębie Lubin

-

Pogoń Szczecin

SO/08/05 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Wisła Płock

SO/08/05 17:30

Lechia Gdańsk

-

Cracovia

SO/08/05 20:00

Wisła Kraków

-

Lech Poznań

ND/09/05 15:00

Warta Poznań

-

Śląsk Wrocław

ND/09/05 17:30

Stal Mielec

-

Legia Warszawa

PN/10/05 18:00

Raków Częstochowa

-

Piast Gliwice

30 kolejka
ND/16/05 17:30

Cracovia

-

Warta Poznań

ND/16/05 17:30

Jagiellonia Białystok

-

Lechia Gdańsk

ND/16/05 17:30

Lech Poznań

-

Górnik Zabrze

ND/16/05 17:30

Legia Warszawa

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

ND/16/05 17:30

Piast Gliwice

-

Wisła Kraków

ND/16/05 17:30

Pogoń Szczecin

-

Raków Częstochowa

ND/16/05 17:30

Śląsk Wrocław

-

Stal Mielec

ND/16/05 17:30

Wisła Płock

-

Zagłębie Lubin

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Termalica Nieciecza 224837-16
2Górnik Łęczna254636-18
3GKS Tychy254433-19
4ŁKS Łódź254345-28
5Radomiak Radom244334-17
6Arka Gdynia254033-25
7Odra Opole253625-27
8Widzew Łódź253523-27
9Puszcza Niepołomice253426-28
10Miedź Legnica243335-28
11Sandecja Nowy Sącz253333-36
12Korona Kielce243218-27
13Chrobry Głogów243027-35
14Stomil Olsztyn252624-38
15Resovia252418-32
16Zagłębie Sosnowiec252023-34
17GKS Jastrzębie242020-39
18GKS Bełchatów 251718-34
PT/23/04 17:40
Widzew Ł.
-
Górnik Ł.
SO/24/04 12:40
Korona K.
-
ŁKS Ł.
SO/24/04 16:00
GKS J.
-
Termalica N.
SO/24/04 16:00
Chrobry G.
-
GKS T.
SO/24/04 16:00
Resovia
-
Zagłębie S.
SO/24/04 16:00
GKS B.
-
Sandecja N.
SO/24/04 19:10
Radomiak R.
-
Odra O.
ND/25/04 12:40
Arka G.
-
Stomil O.
ŚR/19/05 00:00
Puszcza N.
-
Miedź L.
- -
GKS B.
-
Widzew Ł.
- -
Sandecja N.
-
Resovia
- -
Zagłębie S.
-
Arka G.
- -
Stomil O.
-
Korona K.
- -
ŁKS Ł.
-
Radomiak R.
- -
Odra O.
-
Chrobry G.
- -
Termalica N.
-
Puszcza N.
- -
Miedź L.
-
Górnik Ł.
ŚR/28/04 00:00
GKS J.
-
GKS T.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Polsat Sp. 1. liga: Widzew - Górnik (na żywo)
18:00 Canal+Sport Raków - Lech (na żywo)
20:30 Canal+Sport Podbesk. - Lech (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Korona - ŁKS (na żywo)
15:00 Canal+Sport Górnik - Wisła P. (na żywo)
17:30 Canal+Sport Zagłębie - Piast (na żywo)
18:30 TVP Sport 2. liga: Katowice - Skra (na żywo)
20:00 Canal+Sport Wisła K. - Crakovia (na żywo)