Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 22 października 2020

PKO Ekstraklasa

1 2 3   ...   3972 3973 3974 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Raków Częstochowa71618-85-1-12-0-13-1-0
2Górnik Zabrze71313-84-1-22-1-12-0-1
3Zagłębie Lubin7139-64-1-23-1-01-0-2
4Legia Warszawa6129-84-0-22-0-22-0-0
5Jagiellonia Białystok6118-63-2-11-2-12-0-0
6Śląsk Wrocław71012-93-1-32-1-01-0-3
7Pogoń Szczecin5106-43-1-11-1-02-0-1
8Lechia Gdańsk6910-93-0-32-0-21-0-1
9Lech Poznań6812-102-2-21-1-01-1-2
10Wisła Płock788-102-2-31-1-21-1-1
11Warta Poznań675-52-1-30-1-12-0-2
12Wisła Kraków6610-91-3-20-0-21-3-0
13Cracovia7510-102-4-12-2-00-2-1
14Podbeskidzie Bielsko-Biała759-181-2-41-1-20-1-2
15Stal Mielec757-171-2-41-0-20-2-2
16Piast Gliwice713-120-1-60-0-30-1-3
SO/17/10 15:00
Cracovia
1-0
Piast G.
SO/17/10 17:30
Górnik Z.
1-3
Raków C.
SO/17/10 20:00
Jagiellonia B.
2-1
Lech P.
ND/18/10 12:30
Wisła P.
1-0
Śląsk W.
ND/18/10 15:00
Stal M.
0-6
Wisła K.
ND/18/10 17:30
Legia W.
2-1
Zagłębie L.
PN/19/10 18:00
Podbeskidzie B.
1-2
Warta P.
PN/19/10 20:30
Lechia G.
0-1
Pogoń S.
PT/23/10 18:00
Piast G.
-
Wisła P.
PT/23/10 20:30
Zagłębie L.
-
Lechia G.
SO/24/10 15:00
Wisła K.
-
Podbeskidzie B.
SO/24/10 17:30
Śląsk W.
-
Jagiellonia B.
SO/24/10 20:00
Pogoń S.
-
Legia W.
ND/25/10 15:00
Raków C.
-
Stal M.
ND/25/10 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/26/10 18:00
Warta P.
-
Górnik Z.
Strzelcy
7 Pekhart (Legia)
5 Jimenez (Górnik)
4 Biliński (Podbeskidzie)
4 Paixao (Lechia)
4 Gutkovskis (Raków)
4 Ishak (Lech)
4 Tijanić (Raków)
3 Cebula (Raków)
1 kolejka
PT/21/08 18:00

Zagłębie Lubin

Guldan 82, Balić 87
2-1

Lech Poznań

Ishak 45
SO/22/08 15:00

Cracovia

Alvarez 58, Hanca 62
2-1

Pogoń Szczecin

Frączczak 57
SO/22/08 17:30

Śląsk Wrocław

Piasecki 2, Celeban 51
2-0

Piast Gliwice

SO/22/08 20:00

Raków Częstochowa

Kun 50
1-2

Legia Warszawa

Pekhart 16, 84
ND/23/08 12:30

Wisła Płock

Szwoch 89
1-1

Stal Mielec

Prokić 55
ND/23/08 15:00

Warta Poznań

0-1

Lechia Gdańsk

Zwoliński 66
ND/23/08 17:30

Górnik Zabrze

Jimenez 1, 23 (k), 90, Krawczyk 45
4-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 57, 82
PN/24/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Makuszewski 25
1-1

Wisła Kraków

Błaszczykowski 33
2 kolejka
PT/28/08 18:00

Zagłębie Lubin

Bohar 88
1-0

Warta Poznań

PT/28/08 20:30

Stal Mielec

0-2

Górnik Zabrze

Bochniewicz 36, Manneh 47
SO/29/08 15:00

Lechia Gdańsk

Haydary 45
1-3

Raków Częstochowa

Cebula 46, Gutkovskis 55, 76
SO/29/08 17:30

Wisła Kraków

Pawelec 40 (s)
1-3

Śląsk Wrocław

Pich 17 (k), 75, Sobota 85 (k)
SO/29/08 20:00

Legia Warszawa

Pekhart 60
1-2

Jagiellonia Białystok

Puljić 19, Imaz 28
ND/30/08 12:30

Piast Gliwice

0-1

Pogoń Szczecin

Gorgon 66
ND/30/08 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Danielak 16, Komor 58
2-2

Cracovia

Jablonsky 45, Vestenicky 81
ND/30/08 17:30

Lech Poznań

Ishak 56, Kamiński 68
2-2

Wisła Płock

Szwoch 17 (k), Tuszyński 88 (k)
3 kolejka
PT/11/09 18:00

Jagiellonia Białystok

Puljić 49, Imaz 51
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 18, Rzuchowski 37
PT/11/09 20:30

Wisła Płock

0-1

Legia Warszawa

Pekhart 30
SO/12/09 15:00

Cracovia

Szymonowicz 90
1-1

Stal Mielec

Tomczyk 82
SO/12/09 17:30

Warta Poznań

0-0

Piast Gliwice

SO/12/09 20:00

Śląsk Wrocław

Celeban 12, Scalet 16, Pich 51 (k)
3-3

Lech Poznań

Ishak 7, 32, Ramirez 28
ND/13/09 15:00

Pogoń Szczecin

Klemenz 8 (s), Triantafyllopoulos 90
2-2

Wisła Kraków

Silva 3, Chuca 57
ND/13/09 17:30

Górnik Zabrze

Jimenez 34 (k), Nowak 60, Ściślak 81
3-0

Lechia Gdańsk

PN/14/09 18:00

Raków Częstochowa

Gutkovskis 1, Tijanić 48
2-1

Zagłębie Lubin

Sirk 66
4 kolejka
PT/18/09 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Nowak 13
1-4

Raków Częstochowa

Schwarz 21 (k), 40 (k), Cebula 34, Gutkovskis 45 (k)
PT/18/09 20:30

Wisła Kraków

0-3

Wisła Płock

Uryga 8, Michalski 43, Rasak 71
SO/19/09 15:00

Lechia Gdańsk

Paixao 4, 73 (k), Conrado 45, Nalepa 88
4-2

Stal Mielec

Getinger 23, Mak 44
SO/19/09 17:30

Pogoń Szczecin

Kucharczyk 89 (k)
1-0

Śląsk Wrocław

SO/19/09 20:00

Legia Warszawa

Slisz 60
1-3

Górnik Zabrze

Sobczyk 4, Nowak 17, Jimenez 47
ND/20/09 15:00

Zagłębie Lubin

Simić 67
1-1

Cracovia

Rivaldinho 48
ND/20/09 17:30

Lech Poznań

Moder 90 (k)
1-0

Warta Poznań

PN/21/09 18:00

Piast Gliwice

0-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 58
5 kolejka
PT/25/09 18:00

Wisła Płock

Ławniczak 79 (s)
1-3

Warta Poznań

Ławniczak 29, Kieliba 48, Trałka 85
PT/25/09 20:30

Górnik Zabrze

0-0

Wisła Kraków

SO/26/09 15:00

Cracovia

Piszczek 21, Fiolić 90
2-2

Raków Częstochowa

Petrasek 11, Tijanić 15
SO/26/09 17:30

Lechia Gdańsk

Pietrzak 13, Paixao 30, 42, Zwoliński 90
4-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/26/09 20:00

Jagiellonia Białystok

0-1

Zagłębie Lubin

Simić 10
PN/28/09 18:00

Stal Mielec

Domański 21 (k), Mak 55, 80
3-2

Piast Gliwice

Żyro 49, Steczyk 54
ŚR/21/10 18:00

Legia Warszawa

Juranović 46, Pekhart 73
2-1

Śląsk Wrocław

Piasecki 81
ŚR/16/12 20:30

Lech Poznań

-

Pogoń Szczecin

6 kolejka
PT/02/10 18:00

Raków Częstochowa

Petrasek 11, Cebula 48, Tijanić 66
3-0

Wisła Płock

PT/02/10 20:30

Śląsk Wrocław

Exposito 17, 65, Golla 22
3-1

Cracovia

Hanca 50 (k)
SO/03/10 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 32
1-0

Stal Mielec

SO/03/10 20:00

Zagłębie Lubin

Chudy 39 (s), Szysz 45
2-0

Górnik Zabrze

ND/04/10 17:30

Piast Gliwice

Żyro 88 (k)
1-4

Lech Poznań

Moder 6, Ramirez 43, Marchwiński 61, Kaczarawa 74 (k)
ŚR/28/10 18:00

Wisła Kraków

-

Lechia Gdańsk

PT/30/10 20:30

Pogoń Szczecin

-

Jagiellonia Białystok

PN/02/11 20:30

Warta Poznań

-

Legia Warszawa

7 kolejka
SO/17/10 15:00

Cracovia

van Amersfoort 25 (k)
1-0

Piast Gliwice

SO/17/10 17:30

Górnik Zabrze

Nowak 4
1-3

Raków Częstochowa

Lopez 20, 52, Tijanić 31
SO/17/10 20:00

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 2, Makuszewski 68
2-1

Lech Poznań

Moder 82 (k)
ND/18/10 12:30

Wisła Płock

Gjertsen 87
1-0

Śląsk Wrocław

ND/18/10 15:00

Stal Mielec

0-6

Wisła Kraków

Frydrych 10, Brown Forbes 29, Chuca 39, Yeboah 47, 53, Plewka 55
ND/18/10 17:30

Legia Warszawa

Pekhart 30, 53
2-1

Zagłębie Lubin

Starzyński 38 (k)
PN/19/10 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sitek 58
1-2

Warta Poznań

Kuzimski 47, Kupczak 86
PN/19/10 20:30

Lechia Gdańsk

0-1

Pogoń Szczecin

Gorgon 23
8 kolejka
PT/23/10 18:00

Piast Gliwice

-

Wisła Płock

PT/23/10 20:30

Zagłębie Lubin

-

Lechia Gdańsk

SO/24/10 15:00

Wisła Kraków

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/24/10 17:30

Śląsk Wrocław

-

Jagiellonia Białystok

SO/24/10 20:00

Pogoń Szczecin

-

Legia Warszawa

ND/25/10 15:00

Raków Częstochowa

-

Stal Mielec

ND/25/10 17:30

Lech Poznań

-

Cracovia

PN/26/10 18:00

Warta Poznań

-

Górnik Zabrze

9 kolejka
PT/06/11 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Zagłębie Lubin

PT/06/11 20:30

Raków Częstochowa

-

Wisła Kraków

SO/07/11 15:00

Stal Mielec

-

Warta Poznań

SO/07/11 17:30

Cracovia

-

Jagiellonia Białystok

SO/07/11 20:00

Lechia Gdańsk

-

Śląsk Wrocław

ND/08/11 12:30

Wisła Płock

-

Pogoń Szczecin

ND/08/11 15:00

Legia Warszawa

-

Lech Poznań

ND/08/11 17:30

Górnik Zabrze

-

Piast Gliwice

10 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Płock

- -

Lech Poznań

-

Raków Częstochowa

- -

Piast Gliwice

-

Lechia Gdańsk

- -

Pogoń Szczecin

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Śląsk Wrocław

-

Górnik Zabrze

- -

Zagłębie Lubin

-

Stal Mielec

- -

Wisła Kraków

-

Warta Poznań

SO/21/11 00:00

Cracovia

-

Legia Warszawa

11 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Lech Poznań

- -

Legia Warszawa

-

Piast Gliwice

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Śląsk Wrocław

- -

Raków Częstochowa

-

Warta Poznań

- -

Stal Mielec

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Kraków

-

Zagłębie Lubin

- -

Wisła Płock

-

Cracovia

SO/28/11 00:00

Górnik Zabrze

-

Pogoń Szczecin

12 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Warta Poznań

- -

Lech Poznań

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Legia Warszawa

-

Lechia Gdańsk

- -

Piast Gliwice

-

Zagłębie Lubin

- -

Pogoń Szczecin

-

Stal Mielec

- -

Śląsk Wrocław

-

Raków Częstochowa

- -

Wisła Płock

-

Górnik Zabrze

SO/05/12 00:00

Cracovia

-

Wisła Kraków

13 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Wisła Płock

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Piast Gliwice

- -

Raków Częstochowa

-

Jagiellonia Białystok

- -

Stal Mielec

-

Lech Poznań

- -

Wisła Kraków

-

Legia Warszawa

- -

Zagłębie Lubin

-

Śląsk Wrocław

- -

Warta Poznań

-

Pogoń Szczecin

SO/12/12 00:00

Górnik Zabrze

-

Cracovia

14 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Górnik Zabrze

- -

Lech Poznań

-

Wisła Kraków

- -

Legia Warszawa

-

Stal Mielec

- -

Piast Gliwice

-

Raków Częstochowa

- -

Pogoń Szczecin

-

Zagłębie Lubin

- -

Śląsk Wrocław

-

Warta Poznań

- -

Wisła Płock

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/19/12 00:00

Cracovia

-

Lechia Gdańsk

15 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Jagiellonia Białystok

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Legia Warszawa

- -

Raków Częstochowa

-

Pogoń Szczecin

- -

Stal Mielec

-

Śląsk Wrocław

- -

Wisła Kraków

-

Piast Gliwice

- -

Zagłębie Lubin

-

Wisła Płock

- -

Warta Poznań

-

Cracovia

SO/06/02 00:00

Górnik Zabrze

-

Lech Poznań

16 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Warta Poznań

- -

Legia Warszawa

-

Raków Częstochowa

- -

Piast Gliwice

-

Śląsk Wrocław

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Górnik Zabrze

- -

Pogoń Szczecin

-

Cracovia

- -

Stal Mielec

-

Wisła Płock

- -

Wisła Kraków

-

Jagiellonia Białystok

SO/13/02 00:00

Lech Poznań

-

Zagłębie Lubin

17 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Stal Mielec

- -

Jagiellonia Białystok

-

Legia Warszawa

- -

Pogoń Szczecin

-

Piast Gliwice

- -

Raków Częstochowa

-

Lechia Gdańsk

- -

Śląsk Wrocław

-

Wisła Kraków

- -

Wisła Płock

-

Lech Poznań

- -

Warta Poznań

-

Zagłębie Lubin

SO/20/02 00:00

Cracovia

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

18 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Górnik Zabrze

- -

Legia Warszawa

-

Wisła Płock

- -

Piast Gliwice

-

Warta Poznań

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Jagiellonia Białystok

- -

Stal Mielec

-

Cracovia

- -

Wisła Kraków

-

Pogoń Szczecin

- -

Zagłębie Lubin

-

Raków Częstochowa

SO/27/02 00:00

Lech Poznań

-

Śląsk Wrocław

19 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Legia Warszawa

- -

Jagiellonia Białystok

-

Piast Gliwice

- -

Raków Częstochowa

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Stal Mielec

-

Lechia Gdańsk

- -

Śląsk Wrocław

-

Pogoń Szczecin

- -

Wisła Płock

-

Wisła Kraków

- -

Warta Poznań

-

Lech Poznań

SO/06/03 00:00

Cracovia

-

Zagłębie Lubin

20 kolejka
- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Lechia Gdańsk

- -

Pogoń Szczecin

-

Lech Poznań

- -

Raków Częstochowa

-

Cracovia

- -

Śląsk Wrocław

-

Legia Warszawa

- -

Wisła Kraków

-

Górnik Zabrze

- -

Zagłębie Lubin

-

Jagiellonia Białystok

- -

Warta Poznań

-

Wisła Płock

SO/13/03 00:00

Piast Gliwice

-

Stal Mielec

21 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Lubin

- -

Jagiellonia Białystok

-

Pogoń Szczecin

- -

Lech Poznań

-

Piast Gliwice

- -

Lechia Gdańsk

-

Wisła Kraków

- -

Legia Warszawa

-

Warta Poznań

- -

Stal Mielec

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Wisła Płock

-

Raków Częstochowa

SO/20/03 00:00

Cracovia

-

Śląsk Wrocław

22 kolejka
- -

Piast Gliwice

-

Cracovia

- -

Pogoń Szczecin

-

Lechia Gdańsk

- -

Raków Częstochowa

-

Górnik Zabrze

- -

Śląsk Wrocław

-

Wisła Płock

- -

Wisła Kraków

-

Stal Mielec

- -

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

- -

Warta Poznań

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/03/04 00:00

Lech Poznań

-

Jagiellonia Białystok

23 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Warta Poznań

- -

Jagiellonia Białystok

-

Śląsk Wrocław

- -

Lechia Gdańsk

-

Zagłębie Lubin

- -

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Wisła Kraków

- -

Stal Mielec

-

Raków Częstochowa

- -

Wisła Płock

-

Piast Gliwice

SO/10/04 00:00

Cracovia

-

Lech Poznań

24 kolejka
- -

Lech Poznań

-

Legia Warszawa

- -

Piast Gliwice

-

Górnik Zabrze

- -

Pogoń Szczecin

-

Wisła Płock

- -

Śląsk Wrocław

-

Lechia Gdańsk

- -

Wisła Kraków

-

Raków Częstochowa

- -

Zagłębie Lubin

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Warta Poznań

-

Stal Mielec

SO/17/04 00:00

Jagiellonia Białystok

-

Cracovia

25 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Piast Gliwice

- -

Legia Warszawa

-

Cracovia

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Pogoń Szczecin

- -

Raków Częstochowa

-

Lech Poznań

- -

Stal Mielec

-

Zagłębie Lubin

- -

Wisła Kraków

-

Warta Poznań

- -

Warta Poznań

-

Jagiellonia Białystok

ŚR/21/04 00:00

Górnik Zabrze

-

Śląsk Wrocław

26 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Stal Mielec

- -

Lech Poznań

-

Lechia Gdańsk

- -

Piast Gliwice

-

Legia Warszawa

- -

Pogoń Szczecin

-

Górnik Zabrze

- -

Śląsk Wrocław

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Zagłębie Lubin

-

Wisła Kraków

- -

Warta Poznań

-

Raków Częstochowa

SO/24/04 00:00

Cracovia

-

Wisła Płock

27 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Lech Poznań

- -

Raków Częstochowa

-

Śląsk Wrocław

- -

Stal Mielec

-

Pogoń Szczecin

- -

Wisła Kraków

-

Cracovia

- -

Zagłębie Lubin

-

Piast Gliwice

- -

Warta Poznań

-

Jagiellonia Białystok

SO/01/05 00:00

Górnik Zabrze

-

Wisła Płock

28 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Raków Częstochowa

- -

Lech Poznań

-

Stal Mielec

- -

Legia Warszawa

-

Wisła Kraków

- -

Piast Gliwice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Pogoń Szczecin

-

Warta Poznań

- -

Śląsk Wrocław

-

Zagłębie Lubin

- -

Wisła Płock

-

Lechia Gdańsk

SO/08/05 00:00

Cracovia

-

Górnik Zabrze

29 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Cracovia

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Wisła Płock

- -

Raków Częstochowa

-

Piast Gliwice

- -

Stal Mielec

-

Legia Warszawa

- -

Wisła Kraków

-

Lech Poznań

- -

Zagłębie Lubin

-

Pogoń Szczecin

- -

Warta Poznań

-

Śląsk Wrocław

ŚR/12/05 00:00

Górnik Zabrze

-

Jagiellonia Białystok

30 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Lechia Gdańsk

- -

Lech Poznań

-

Górnik Zabrze

- -

Legia Warszawa

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Piast Gliwice

-

Wisła Kraków

- -

Pogoń Szczecin

-

Raków Częstochowa

- -

Śląsk Wrocław

-

Stal Mielec

- -

Wisła Płock

-

Zagłębie Lubin

ND/16/05 00:00

Cracovia

-

Warta Poznań

Piłka na żywo

PT/16/10 18:00
Miedź L.
1-1
Puszcza N.
PT/16/10 18:00
Termalica N.
2-0
GKS J.
PT/16/10 19:45
Odra O.
1-1
Radomiak R.
PT/16/10 20:30
GKS T.
4-0
Chrobry G.
SO/17/10 12:40
Górnik Ł.
0-0
Widzew Ł.
SO/17/10 14:00
Stomil O.
1-1
Arka G.
SO/17/10 17:00
Zagłębie S.
-
Resovia
ND/18/10 12:40
ŁKS Ł.
-
Korona K.
ND/18/10 14:00
Sandecja N.
0-0
GKS B.
- -
Resovia
-
Sandecja N.
- -
Arka G.
-
Zagłębie S.
- -
Korona K.
-
Stomil O.
- -
Radomiak R.
-
ŁKS Ł.
- -
Chrobry G.
-
Odra O.
- -
Puszcza N.
-
Termalica N.
- -
Górnik Ł.
-
Miedź L.
- -
GKS T.
-
GKS J.
SO/24/10 00:00
Widzew Ł.
-
GKS B.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Pol. Sp. E. 1. liga: Górnik - Arka (na żywo)
18:00 Canal+Sport Legia - Śląsk (na żywo)
21:00 TVP 1 LM: Bayern - Atletico (na żywo)
18:55 TVP 2 LE: Lech - Benfica (na żywo)