Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 22 października 2020

Fortuna 1 Liga

  • 1. liga: Górnik za mocny dla Arki
    Środa, 21 października 2020, 19:33 1. liga: Górnik za mocny dla Arki

    21 października 2020, 17:40 - Łęczna
    Górnik Łęczna 2-0 Arka Gdynia
    Kalinkowski 80, Banaszak 89

  • 1. liga: Radomiak wygrał z Puszczą
    Środa, 21 października 2020, 18:53 1. liga: Radomiak wygrał z Puszczą

    21 października 2020, 17:00 - Pruszków
    Radomiak Radom 2-0 Puszcza Niepołomice
    Gąska 34, Jakubik 41

  • 1. liga: Mecz Widzew - Bełchatów odwołany
    Środa, 21 października 2020, 18:19 1. liga: Mecz Widzew - Bełchatów odwołany

    Spotkanie 10. kolejki Fortuna 1. ligi, w którym Widzew Łódź miał grać z GKS-em Bełchatów, zostało odwołane z powodu dwóch pozytywnych wyników testów na obecność SARS-CoV-2 wśród zawodników gospodarzy.

  • Odwołano mecze 1. ligi
    Środa, 21 października 2020, 15:02 Odwołano mecze 1. ligi

    Odwołane zostały dwa spotkania 10. kolejki Fortuna 1. ligi.

  • Zakażenia koronawirusem w zespole Widzewa
    Środa, 21 października 2020, 14:36 Zakażenia koronawirusem w zespole Widzewa

    Przeprowadzone testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 wykazały dwa dodatnie wyniki wśród zawodników Widzewa Łódź.

1 2 3   ...   1089 1090 1091 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1ŁKS Łódź82220-47-1-03-0-04-1-0
2Termalica Nieciecza 82114-37-0-15-0-12-0-0
3Odra Opole9209-66-2-13-2-13-0-0
4Górnik Łęczna71712-25-2-04-1-01-1-0
5Arka Gdynia91513-74-3-22-1-12-2-1
6GKS Tychy81411-64-2-23-1-11-1-1
7Miedź Legnica91314-113-4-22-4-01-0-2
8Radomiak Radom81313-104-1-32-0-12-1-2
9Puszcza Niepołomice8118-103-2-33-1-10-1-2
10Widzew Łódź9117-123-2-42-1-11-1-3
11Stomil Olsztyn9107-92-4-31-3-11-1-2
12Chrobry Głogów899-122-3-32-2-10-1-2
13Korona Kielce896-112-3-31-0-31-3-0
14Zagłębie Sosnowiec878-72-1-52-0-10-1-4
15GKS Bełchatów 974-102-3-42-1-10-2-3
16Resovia846-141-1-60-0-01-1-6
17GKS Jastrzębie814-150-1-70-0-30-1-4
18Sandecja Nowy Sącz915-210-1-80-1-30-0-5
PT/16/10 18:00
Miedź L.
1-1
Puszcza N.
PT/16/10 18:00
Termalica N.
2-0
GKS J.
PT/16/10 19:45
Odra O.
1-1
Radomiak R.
PT/16/10 20:30
GKS T.
4-0
Chrobry G.
SO/17/10 12:40
Górnik Ł.
0-0
Widzew Ł.
SO/17/10 14:00
Stomil O.
1-1
Arka G.
SO/17/10 17:00
Zagłębie S.
-
Resovia
ND/18/10 12:40
ŁKS Ł.
-
Korona K.
ND/18/10 14:00
Sandecja N.
0-0
GKS B.
- -
Resovia
-
Sandecja N.
- -
Arka G.
-
Zagłębie S.
- -
Korona K.
-
Stomil O.
- -
Radomiak R.
-
ŁKS Ł.
- -
Chrobry G.
-
Odra O.
- -
Puszcza N.
-
Termalica N.
- -
Górnik Ł.
-
Miedź L.
- -
GKS T.
-
GKS J.
SO/24/10 00:00
Widzew Ł.
-
GKS B.
Strzelcy
7 Gergel (Termalica)
5 Letniowski (Arka)
5 Pirulo (ŁKS)
5 Sekulski (ŁKS)
5 Śpiączka (Górnik)
5 Zapolnik (Miedź)
4 Putiwcew (Termalica)
4 Robak (Widzew)
4 Roman (Miedź)
1 kolejka
PT/28/08 17:00

GKS Jastrzębie

0-4

Arka Gdynia

Letniowski 26, 39, Mazek 29, Drewniak 48
PT/28/08 17:40

Odra Opole

0-4

ŁKS Łódź

Trąbka 6, Corral 43, Pirulo 71, Sekulski 90
SO/29/08 12:40

Radomiak Radom

Angielski 46, Podliński 50, Leandro 73, Kozak 90
4-1

Widzew Łódź

Robak 4
SO/29/08 16:00

Miedź Legnica

Zapolnik 10, 45, Mijusković 40
3-1

Sandecja Nowy Sącz

Ogorzały 90
SO/29/08 17:00

Górnik Łęczna

Sasin 38, Śpiączka 60, Goliński 67
3-0

GKS Bełchatów

SO/29/08 19:00

Puszcza Niepołomice

0-3

Resovia

Kubowicz 25 (k), Zalepa 47, Twardowski 90
SO/29/08 19:00

GKS Tychy

0-0

Stomil Olsztyn

SO/29/08 20:00

Termalica Nieciecza

Gergel 51
1-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/30/08 12:40

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 43 (k)
1-1

Korona Kielce

Juraszek 90 (s)
2 kolejka
PT/04/09 18:00

Arka Gdynia

Letniowski 45 (k), Jankowski 63, Młyński 79
3-2

Puszcza Niepołomice

Tomalski 56, Radionow 77
SO/05/09 12:40

Korona Kielce

Kiełb 2, Łysiak 21, Thiakane 89 (k)
3-2

GKS Jastrzębie

Rumin 27, Mróz 82
SO/05/09 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Termalica Nieciecza

Putiwcew 61
SO/05/09 18:00

GKS Bełchatów

Wroński 55
1-0

Miedź Legnica

ND/06/09 12:40

Zagłębie Sosnowiec

Gregorio 75 (k), Karbowy 88, 90
3-0

GKS Tychy

ND/06/09 16:00

Górnik Łęczna

Cierpka 34, Śpiączka 55
2-0

Resovia

ŚR/16/09 19:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 48
1-2

Radomiak Radom

Angielski 21, Leandro 80 (k)
ŚR/16/09 19:10

Widzew Łódź

0-2

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 15, Klimczak 64
ŚR/16/09 19:45

Stomil Olsztyn

0-1

Odra Opole

Kort 34
3 kolejka
CZ/10/09 20:30

Chrobry Głogów

Kolenc 7, Banaszewski 53, Lebedyński 90
3-0

Widzew Łódź

PT/11/09 16:00

GKS Jastrzębie

0-1

Radomiak Radom

Angielski 10
PT/11/09 19:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Korona Kielce

PT/11/09 19:00

Miedź Legnica

Roman 19, 41, 48, Zapolnik 25
4-0

Resovia

PT/11/09 19:45

Odra Opole

Kort 58
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/12/09 12:40

ŁKS Łódź

Pirulo 36, Wolski 41, Corral 66
3-0

Stomil Olsztyn

SO/12/09 19:00

GKS Tychy

Biel 4, Szeliga 56
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/12/09 20:00

Termalica Nieciecza

Gergel 40, Zeman 90
2-0

GKS Bełchatów

ŚR/21/10 17:40

Górnik Łęczna

Kalinkowski 80, Banaszak 89
2-0

Arka Gdynia

4 kolejka
PT/18/09 17:40

Arka Gdynia

Jankowski 3, Żebrowski 46, 65, Letniowski 53
4-0

Miedź Legnica

SO/19/09 12:40

Widzew Łódź

Fundambu 32, Robak 58 (k)
2-0

Stomil Olsztyn

SO/19/09 16:30

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 55 (k)
1-2

Odra Opole

Piech 41, Kort 90 (k)
SO/19/09 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Gregorio 57
1-2

ŁKS Łódź

Trąbka 16, Pirulo 50
SO/19/09 18:00

GKS Bełchatów

Makuch 70
1-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 10 (k)
SO/19/09 18:00

Chrobry Głogów

Machaj 69
1-0

GKS Jastrzębie

SO/19/09 20:00

Termalica Nieciecza

Putiwcew 10, Gergel 90
2-0

Resovia

ND/20/09 12:40

Korona Kielce

0-2

Górnik Łęczna

Śpiączka 24, Wojciechowski 55 (k)
ŚR/21/10 17:00

Radomiak Radom

Gąska 34, Jakubik 41
2-0

Puszcza Niepołomice

5 kolejka
PT/25/09 17:40

GKS Jastrzębie

0-1

Widzew Łódź

Możdżeń 37
PT/25/09 18:00

Termalica Nieciecza

0-1

Arka Gdynia

Wolsztyński 89
PT/25/09 19:00

GKS Tychy

Steblecki 41, Mikulec 82 (s)
2-1

Resovia

Radulj 86
PT/25/09 19:45

Odra Opole

Janus 55
1-0

GKS Bełchatów

PT/25/09 19:45

Stomil Olsztyn

Loshi 64
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/26/09 12:40

Miedź Legnica

Zapolnik 79 (k)
1-1

Korona Kielce

Gąsior 2
SO/26/09 16:00

Górnik Łęczna

Wojciechowski 13, Śpiączka 28
2-1

Radomiak Radom

Podliński 46
ND/27/09 12:40

ŁKS Łódź

Sekulski 31, 45, 60, Rozwandowicz 68
4-1

Sandecja Nowy Sącz

Kasprzak 63
ND/27/09 16:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 36, Radionow 72
2-0

Chrobry Głogów

6 kolejka
WT/29/09 18:10

Widzew Łódź

Mucha 70
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Oliveira 61
WT/29/09 20:40

Arka Gdynia

0-2

GKS Tychy

Biel 18, Wołkowicz 67
ŚR/30/09 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 86
1-4

Stomil Olsztyn

Szota 24, Hinokio 45, Łuczak 48, Straus 80
ŚR/30/09 18:00

Chrobry Głogów

Stromecki 34 (s)
1-1

Górnik Łęczna

Śpiączka 80
ŚR/30/09 18:10

Korona Kielce

0-3

Termalica Nieciecza

Gergel 17, Putiwcew 40, Śpiewak 68
ŚR/30/09 18:30

Odra Opole

Piech 11
1-0

Resovia

ŚR/30/09 19:00

GKS Bełchatów

Makuch 10
1-3

ŁKS Łódź

Sekulski 16, Pirulo 27, 44
ŚR/30/09 19:00

Radomiak Radom

0-2

Miedź Legnica

Drzazga 28 (k), Łukowski 85
ŚR/30/09 19:00

Puszcza Niepołomice

Tomalski 80, Spławski 85
2-1

GKS Jastrzębie

Szczepan 90 (k)
7 kolejka
SO/03/10 12:40

GKS Tychy

0-1

Korona Kielce

Thiakane 8
SO/03/10 12:40

Zagłębie Sosnowiec

Grudziński 20, Szwed 45, Gregorio 67
3-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/03/10 16:00

Miedź Legnica

Zapolnik 45 (k), Hewelt 90
2-2

Chrobry Głogów

Banaszewski 14, Lebedyński 34
ND/04/10 12:40

Puszcza Niepołomice

Cikos 13
1-0

Widzew Łódź

ND/04/10 12:40

ŁKS Łódź

Dominguez 40 (k), 84 (k)
2-1

Resovia

Adamski 70
ND/04/10 15:00

Odra Opole

0-0

Arka Gdynia

ND/04/10 16:00

Górnik Łęczna

-
Odwołany

GKS Jastrzębie

ND/04/10 17:00

Stomil Olsztyn

0-0

GKS Bełchatów

ND/04/10 19:00

Termalica Nieciecza

Gergel 22, 51, Wlazło 45 (k)
3-2

Radomiak Radom

Kozak 15, Podliński 88
8 kolejka
PT/09/10 17:40

Widzew Łódź

Robak 35, 52
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Ogorzały 6
PT/09/10 18:00

Miedź Legnica

Drzazga 82
1-1

GKS Jastrzębie

Szczepan 42
SO/10/10 12:40

Arka Gdynia

0-0

ŁKS Łódź

SO/10/10 17:00

Stomil Olsztyn

Kuświk 90
1-1

Resovia

Wasiluk 45
SO/10/10 18:00

GKS Bełchatów

Eizenchart 31
1-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/11/10 12:40

Korona Kielce

0-2

Odra Opole

Nowak 50, Szarek 53 (s)
ŚR/21/10 18:00

Chrobry Głogów

-
Odwołany

Termalica Nieciecza

CZ/29/10 00:00

Radomiak Radom

-

GKS Tychy

CZ/29/10 18:00

Puszcza Niepołomice

-

Górnik Łęczna

9 kolejka
PT/16/10 18:00

Miedź Legnica

Roman 50
1-1

Puszcza Niepołomice

Czarny 58
PT/16/10 18:00

Termalica Nieciecza

Putiwcew 10, Gergel 78 (k)
2-0

GKS Jastrzębie

PT/16/10 19:45

Odra Opole

Bonecki 11
1-1

Radomiak Radom

Leandro 78 (k)
PT/16/10 20:30

GKS Tychy

Lewicki 24, 28, Grzeszczyk 70, Nowak 76
4-0

Chrobry Głogów

SO/17/10 12:40

Górnik Łęczna

0-0

Widzew Łódź

SO/17/10 14:00

Stomil Olsztyn

Biedrzycki 56
1-1

Arka Gdynia

Letniowski 42 (k)
SO/17/10 17:00

Zagłębie Sosnowiec

-
Odwołany

Resovia

ND/18/10 12:40

ŁKS Łódź

-
Odwołany

Korona Kielce

ND/18/10 14:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

GKS Bełchatów

10 kolejka
- -

Resovia

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Arka Gdynia

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Korona Kielce

-

Stomil Olsztyn

- -

Radomiak Radom

-

ŁKS Łódź

- -

Chrobry Głogów

-

Odra Opole

- -

Puszcza Niepołomice

-

Termalica Nieciecza

- -

Górnik Łęczna

-

Miedź Legnica

- -

GKS Tychy

-

GKS Jastrzębie

SO/24/10 00:00

Widzew Łódź

-

GKS Bełchatów

11 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Górnik Łęczna

- -

GKS Tychy

-

Puszcza Niepołomice

- -

Odra Opole

-

GKS Jastrzębie

- -

ŁKS Łódź

-

Chrobry Głogów

- -

Stomil Olsztyn

-

Radomiak Radom

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Korona Kielce

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Arka Gdynia

- -

GKS Bełchatów

-

Resovia

SO/07/11 00:00

Miedź Legnica

-

Widzew Łódź

12 kolejka
- -

Arka Gdynia

-

GKS Bełchatów

- -

Korona Kielce

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Radomiak Radom

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Chrobry Głogów

-

Stomil Olsztyn

- -

GKS Jastrzębie

-

ŁKS Łódź

- -

Puszcza Niepołomice

-

Odra Opole

- -

Górnik Łęczna

-

GKS Tychy

- -

Miedź Legnica

-

Termalica Nieciecza

SO/14/11 00:00

Widzew Łódź

-

Resovia

13 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Miedź Legnica

- -

Odra Opole

-

Górnik Łęczna

- -

ŁKS Łódź

-

Puszcza Niepołomice

- -

Stomil Olsztyn

-

GKS Jastrzębie

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Chrobry Głogów

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Radomiak Radom

- -

GKS Bełchatów

-

Korona Kielce

- -

Resovia

-

Arka Gdynia

SO/21/11 00:00

Termalica Nieciecza

-

Widzew Łódź

14 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Resovia

- -

Radomiak Radom

-

GKS Bełchatów

- -

Chrobry Głogów

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

GKS Jastrzębie

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Puszcza Niepołomice

-

Stomil Olsztyn

- -

Górnik Łęczna

-

ŁKS Łódź

- -

Miedź Legnica

-

Odra Opole

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Tychy

SO/28/11 00:00

Widzew Łódź

-

Arka Gdynia

15 kolejka
- -

Odra Opole

-

Termalica Nieciecza

- -

ŁKS Łódź

-

Miedź Legnica

- -

Stomil Olsztyn

-

Górnik Łęczna

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Puszcza Niepołomice

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Jastrzębie

- -

GKS Bełchatów

-

Chrobry Głogów

- -

Resovia

-

Radomiak Radom

- -

Arka Gdynia

-

Korona Kielce

ŚR/02/12 00:00

GKS Tychy

-

Widzew Łódź

16 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

Arka Gdynia

- -

Chrobry Głogów

-

Resovia

- -

GKS Jastrzębie

-

GKS Bełchatów

- -

Puszcza Niepołomice

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Górnik Łęczna

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Miedź Legnica

-

Stomil Olsztyn

- -

Termalica Nieciecza

-

ŁKS Łódź

- -

GKS Tychy

-

Odra Opole

SO/05/12 00:00

Widzew Łódź

-

Korona Kielce

17 kolejka
- -

ŁKS Łódź

-

GKS Tychy

- -

Stomil Olsztyn

-

Termalica Nieciecza

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Miedź Legnica

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Górnik Łęczna

- -

GKS Bełchatów

-

Puszcza Niepołomice

- -

Resovia

-

GKS Jastrzębie

- -

Arka Gdynia

-

Chrobry Głogów

- -

Korona Kielce

-

Radomiak Radom

SO/12/12 00:00

Odra Opole

-

Widzew Łódź

18 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Chrobry Głogów

- -

Arka Gdynia

-

GKS Jastrzębie

- -

Resovia

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Bełchatów

-

Górnik Łęczna

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Miedź Legnica

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Termalica Nieciecza

- -

Stomil Olsztyn

-

GKS Tychy

- -

ŁKS Łódź

-

Odra Opole

SO/27/02 00:00

Widzew Łódź

-

Radomiak Radom

19 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

Chrobry Głogów

- -

ŁKS Łódź

-

Widzew Łódź

- -

Odra Opole

-

Stomil Olsztyn

- -

GKS Tychy

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Termalica Nieciecza

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Miedź Legnica

-

GKS Bełchatów

- -

Puszcza Niepołomice

-

Arka Gdynia

- -

GKS Jastrzębie

-

Korona Kielce

SO/06/03 00:00

Resovia

-

Górnik Łęczna

20 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

GKS Jastrzębie

- -

Korona Kielce

-

Puszcza Niepołomice

- -

Arka Gdynia

-

Górnik Łęczna

- -

Resovia

-

Miedź Legnica

- -

GKS Bełchatów

-

Termalica Nieciecza

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Tychy

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Odra Opole

- -

Stomil Olsztyn

-

ŁKS Łódź

SO/13/03 00:00

Widzew Łódź

-

Chrobry Głogów

21 kolejka
- -

Stomil Olsztyn

-

Widzew Łódź

- -

ŁKS Łódź

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Odra Opole

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

GKS Tychy

-

GKS Bełchatów

- -

Miedź Legnica

-

Arka Gdynia

- -

Górnik Łęczna

-

Korona Kielce

- -

Puszcza Niepołomice

-

Radomiak Radom

- -

GKS Jastrzębie

-

Chrobry Głogów

SO/20/03 00:00

Resovia

-

Termalica Nieciecza

22 kolejka
- -

Chrobry Głogów

-

Puszcza Niepołomice

- -

Radomiak Radom

-

Górnik Łęczna

- -

Korona Kielce

-

Miedź Legnica

- -

Arka Gdynia

-

Termalica Nieciecza

- -

Resovia

-

GKS Tychy

- -

GKS Bełchatów

-

Odra Opole

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

ŁKS Łódź

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Stomil Olsztyn

SO/27/03 00:00

Widzew Łódź

-

GKS Jastrzębie

23 kolejka
- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Widzew Łódź

- -

Stomil Olsztyn

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

ŁKS Łódź

-

GKS Bełchatów

- -

Odra Opole

-

Resovia

- -

GKS Tychy

-

Arka Gdynia

- -

Termalica Nieciecza

-

Korona Kielce

- -

Miedź Legnica

-

Radomiak Radom

- -

Górnik Łęczna

-

Chrobry Głogów

SO/03/04 00:00

GKS Jastrzębie

-

Puszcza Niepołomice

24 kolejka
- -

GKS Jastrzębie

-

Górnik Łęczna

- -

Chrobry Głogów

-

Miedź Legnica

- -

Radomiak Radom

-

Termalica Nieciecza

- -

Korona Kielce

-

GKS Tychy

- -

Arka Gdynia

-

Odra Opole

- -

Resovia

-

ŁKS Łódź

- -

GKS Bełchatów

-

Stomil Olsztyn

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/10/04 00:00

Widzew Łódź

-

Puszcza Niepołomice

25 kolejka
- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Widzew Łódź

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Bełchatów

- -

Stomil Olsztyn

-

Resovia

- -

ŁKS Łódź

-

Arka Gdynia

- -

Odra Opole

-

Korona Kielce

- -

GKS Tychy

-

Radomiak Radom

- -

Termalica Nieciecza

-

Chrobry Głogów

- -

Górnik Łęczna

-

Puszcza Niepołomice

SO/17/04 00:00

GKS Jastrzębie

-

Miedź Legnica

26 kolejka
- -

Puszcza Niepołomice

-

Miedź Legnica

- -

GKS Jastrzębie

-

Termalica Nieciecza

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Tychy

- -

Radomiak Radom

-

Odra Opole

- -

Korona Kielce

-

ŁKS Łódź

- -

Arka Gdynia

-

Stomil Olsztyn

- -

Resovia

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

GKS Bełchatów

-

Sandecja Nowy Sącz

SO/24/04 00:00

Widzew Łódź

-

Górnik Łęczna

27 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

Widzew Łódź

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Resovia

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Arka Gdynia

- -

Stomil Olsztyn

-

Korona Kielce

- -

ŁKS Łódź

-

Radomiak Radom

- -

Odra Opole

-

Chrobry Głogów

- -

Termalica Nieciecza

-

Puszcza Niepołomice

- -

Miedź Legnica

-

Górnik Łęczna

ŚR/28/04 00:00

GKS Jastrzębie

-

GKS Tychy

28 kolejka
- -

Górnik Łęczna

-

Termalica Nieciecza

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Tychy

- -

GKS Jastrzębie

-

Odra Opole

- -

Chrobry Głogów

-

ŁKS Łódź

- -

Radomiak Radom

-

Stomil Olsztyn

- -

Korona Kielce

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Arka Gdynia

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Resovia

-

GKS Bełchatów

SO/01/05 00:00

Widzew Łódź

-

Miedź Legnica

29 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

Arka Gdynia

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Korona Kielce

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Radomiak Radom

- -

Stomil Olsztyn

-

Chrobry Głogów

- -

Górnik Łęczna

-

GKS Jastrzębie

- -

Odra Opole

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Tychy

-

Górnik Łęczna

- -

Termalica Nieciecza

-

Miedź Legnica

SO/08/05 00:00

Resovia

-

Widzew Łódź

30 kolejka
- -

Miedź Legnica

-

GKS Tychy

- -

Górnik Łęczna

-

Odra Opole

- -

Puszcza Niepołomice

-

ŁKS Łódź

- -

GKS Jastrzębie

-

Stomil Olsztyn

- -

Chrobry Głogów

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Radomiak Radom

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Korona Kielce

-

GKS Bełchatów

- -

Arka Gdynia

-

Resovia

SO/15/05 00:00

Widzew Łódź

-

Termalica Nieciecza

31 kolejka
- -

Resovia

-

Korona Kielce

- -

GKS Bełchatów

-

Radomiak Radom

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Chrobry Głogów

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Jastrzębie

- -

Stomil Olsztyn

-

Puszcza Niepołomice

- -

ŁKS Łódź

-

Górnik Łęczna

- -

Odra Opole

-

Miedź Legnica

- -

GKS Tychy

-

Termalica Nieciecza

SO/22/05 00:00

Arka Gdynia

-

Widzew Łódź

32 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Odra Opole

- -

Miedź Legnica

-

ŁKS Łódź

- -

Górnik Łęczna

-

Stomil Olsztyn

- -

Puszcza Niepołomice

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

GKS Jastrzębie

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Bełchatów

- -

Radomiak Radom

-

Resovia

- -

Korona Kielce

-

Arka Gdynia

SO/29/05 00:00

Widzew Łódź

-

GKS Tychy

33 kolejka
- -

Arka Gdynia

-

Radomiak Radom

- -

Resovia

-

Chrobry Głogów

- -

GKS Bełchatów

-

GKS Jastrzębie

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Puszcza Niepołomice

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Górnik Łęczna

- -

Stomil Olsztyn

-

Miedź Legnica

- -

ŁKS Łódź

-

Termalica Nieciecza

- -

Odra Opole

-

GKS Tychy

SO/05/06 00:00

Korona Kielce

-

Widzew Łódź

34 kolejka
- -

GKS Tychy

-

ŁKS Łódź

- -

Termalica Nieciecza

-

Stomil Olsztyn

- -

Miedź Legnica

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Górnik Łęczna

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Bełchatów

- -

GKS Jastrzębie

-

Resovia

- -

Chrobry Głogów

-

Arka Gdynia

- -

Radomiak Radom

-

Korona Kielce

SO/12/06 00:00

Widzew Łódź

-

Odra Opole

Piłka na żywo

SO/17/10 15:00
Cracovia
1-0
Piast G.
SO/17/10 17:30
Górnik Z.
1-3
Raków C.
SO/17/10 20:00
Jagiellonia B.
2-1
Lech P.
ND/18/10 12:30
Wisła P.
1-0
Śląsk W.
ND/18/10 15:00
Stal M.
0-6
Wisła K.
ND/18/10 17:30
Legia W.
2-1
Zagłębie L.
PN/19/10 18:00
Podbeskidzie B.
1-2
Warta P.
PN/19/10 20:30
Lechia G.
0-1
Pogoń S.
PT/23/10 18:00
Piast G.
-
Wisła P.
PT/23/10 20:30
Zagłębie L.
-
Lechia G.
SO/24/10 15:00
Wisła K.
-
Podbeskidzie B.
SO/24/10 17:30
Śląsk W.
-
Jagiellonia B.
SO/24/10 20:00
Pogoń S.
-
Legia W.
ND/25/10 15:00
Raków C.
-
Stal M.
ND/25/10 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/26/10 18:00
Warta P.
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Pol. Sp. E. 1. liga: Górnik - Arka (na żywo)
18:00 Canal+Sport Legia - Śląsk (na żywo)
21:00 TVP 1 LM: Bayern - Atletico (na żywo)
18:55 TVP 2 LE: Lech - Benfica (na żywo)