Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 25 listopada 2020

Fortuna 1 Liga

  • Nowi piłkarze na treningu Stomilu
    Środa, 25 listopada 2020, 09:49 Nowi piłkarze na treningu Stomilu

    Bartosz Florek, Marcel Supranowicz, Hubert Świder i Kacper Walendykiewicz z czwartoligowych rezerw od poniedziałku trenują z pierwszą drużyną Stomilu Olsztyn.

  • Trener ŁKS-u o meczu z Puszczą
    Poniedziałek, 23 listopada 2020, 08:35 Trener ŁKS-u o meczu z Puszczą

    Po 1. ligowym meczu ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice (4-4) głos zabrał trener ŁKS-u Wojciech Stawowy. Oto co powiedział:

  • 1. liga: ŁKS zgubił punkty z Puszczą
    Niedziela, 22 listopada 2020, 14:38 1. liga: ŁKS zgubił punkty z Puszczą

    22 listopada 2020, 12:40 - Łódź
    ŁKS Łódź 4-4 Puszcza Niepołomice
    Dominguez 9 (k), 37 (k), 59, Wolski 11 - Żytek 28, 70, 75, Spławski 56

  • 1. liga: Remis Sandecji z Radomiakiem
    Niedziela, 22 listopada 2020, 14:36 1. liga: Remis Sandecji z Radomiakiem

    22 listopada 2020, 12:40 - Nowy Sącz
    Sandecja Nowy Sącz 1-1 Radomiak Radom
    Sovsić 10 - Bodzioch 25

  • 1. liga: Odra zremisowała z Górnikiem
    Niedziela, 22 listopada 2020, 14:32 1. liga: Odra zremisowała z Górnikiem

    22 listopada 2020, 12:40 - Opole
    Odra Opole 1-1 Górnik Łęczna
    Winiarczyk 54 - Krykun 21

1 2 3   ...   1104 1105 1106 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Termalica Nieciecza 123323-611-0-17-0-14-0-0
2ŁKS Łódź133233-910-2-15-1-05-1-1
3Górnik Łęczna132518-87-4-26-2-01-2-2
4Arka Gdynia132423-117-3-33-1-24-2-1
5Odra Opole132413-127-3-33-3-24-0-1
6Radomiak Radom132218-136-4-33-2-13-2-2
7GKS Tychy132018-135-5-34-2-21-3-1
8Puszcza Niepołomice121915-155-4-35-1-10-3-2
9Korona Kielce131812-175-3-52-0-43-3-1
10Miedź Legnica131719-164-5-42-5-12-0-3
11Widzew Łódź131610-154-4-53-2-11-2-4
12Chrobry Głogów131516-224-3-63-2-31-1-3
13GKS Bełchatów 13149-124-4-53-1-21-3-3
14Stomil Olsztyn131310-153-4-61-3-32-1-3
15Zagłębie Sosnowiec13810-162-2-92-0-40-2-5
16Resovia1389-212-2-90-1-12-1-8
17GKS Jastrzębie1379-232-1-100-0-42-1-6
18Sandecja Nowy Sącz1337-280-3-100-2-40-1-6
PT/20/11 17:40
Termalica N.
2-0
Widzew Ł.
SO/21/11 12:00
Resovia
1-2
Arka G.
SO/21/11 12:40
Stomil O.
0-1
GKS J.
SO/21/11 17:00
GKS T.
0-2
Miedź L.
SO/21/11 17:00
Zagłębie S.
1-2
Chrobry G.
SO/21/11 17:00
GKS B.
0-1
Korona K.
ND/22/11 12:40
Odra O.
1-1
Górnik Ł.
ND/22/11 12:40
ŁKS Ł.
4-4
Puszcza N.
ND/22/11 12:40
Sandecja N.
1-1
Radomiak R.
- -
Korona K.
-
Resovia
- -
Radomiak R.
-
GKS B.
- -
Chrobry G.
-
Sandecja N.
- -
GKS J.
-
Zagłębie S.
- -
Puszcza N.
-
Stomil O.
- -
Górnik Ł.
-
ŁKS Ł.
- -
Miedź L.
-
Odra O.
- -
Termalica N.
-
GKS T.
SO/28/11 00:00
Widzew Ł.
-
Arka G.
Strzelcy
9 Gergel (Termalica)
9 Letniowski (Arka)
7 Dominguez (ŁKS)
7 Pirulo (ŁKS)
7 Zapolnik (Miedź)
6 Sekulski (ŁKS)
5 Angielski (Radomiak)
5 Lendro (Radomiak)
5 Robak (Widzew)
1 kolejka
PT/28/08 17:00

GKS Jastrzębie

0-4

Arka Gdynia

Letniowski 26, 39, Mazek 29, Drewniak 48
PT/28/08 17:40

Odra Opole

0-4

ŁKS Łódź

Trąbka 6, Corral 43, Pirulo 71, Sekulski 90
SO/29/08 12:40

Radomiak Radom

Angielski 46, Podliński 50, Leandro 73, Kozak 90
4-1

Widzew Łódź

Robak 4
SO/29/08 16:00

Miedź Legnica

Zapolnik 10, 45, Mijusković 40
3-1

Sandecja Nowy Sącz

Ogorzały 90
SO/29/08 17:00

Górnik Łęczna

Sasin 38, Śpiączka 60, Goliński 67
3-0

GKS Bełchatów

SO/29/08 19:00

Puszcza Niepołomice

0-3

Resovia

Kubowicz 25 (k), Zalepa 47, Twardowski 90
SO/29/08 19:00

GKS Tychy

0-0

Stomil Olsztyn

SO/29/08 20:00

Termalica Nieciecza

Gergel 51
1-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/30/08 12:40

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 43 (k)
1-1

Korona Kielce

Juraszek 90 (s)
2 kolejka
PT/04/09 18:00

Arka Gdynia

Letniowski 45 (k), Jankowski 63, Młyński 79
3-2

Puszcza Niepołomice

Tomalski 56, Radionow 77
SO/05/09 12:40

Korona Kielce

Kiełb 2, Łysiak 21, Thiakane 89 (k)
3-2

GKS Jastrzębie

Rumin 27, Mróz 82
SO/05/09 17:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Termalica Nieciecza

Putiwcew 61
SO/05/09 18:00

GKS Bełchatów

Wroński 55
1-0

Miedź Legnica

ND/06/09 12:40

Zagłębie Sosnowiec

Gregorio 75 (k), Karbowy 88, 90
3-0

GKS Tychy

ND/06/09 16:00

Górnik Łęczna

Cierpka 34, Śpiączka 55
2-0

Resovia

ŚR/16/09 19:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 48
1-2

Radomiak Radom

Angielski 21, Leandro 80 (k)
ŚR/16/09 19:10

Widzew Łódź

0-2

ŁKS Łódź

Rozwandowicz 15, Klimczak 64
ŚR/16/09 19:45

Stomil Olsztyn

0-1

Odra Opole

Kort 34
3 kolejka
CZ/10/09 20:30

Chrobry Głogów

Kolenc 7, Banaszewski 53, Lebedyński 90
3-0

Widzew Łódź

PT/11/09 16:00

GKS Jastrzębie

0-1

Radomiak Radom

Angielski 10
PT/11/09 19:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Korona Kielce

PT/11/09 19:00

Miedź Legnica

Roman 19, 41, 48, Zapolnik 25
4-0

Resovia

PT/11/09 19:45

Odra Opole

Kort 58
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/12/09 12:40

ŁKS Łódź

Pirulo 36, Wolski 41, Corral 66
3-0

Stomil Olsztyn

SO/12/09 19:00

GKS Tychy

Biel 4, Szeliga 56
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/12/09 20:00

Termalica Nieciecza

Gergel 40, Zeman 90
2-0

GKS Bełchatów

ŚR/21/10 17:40

Górnik Łęczna

Kalinkowski 80, Banaszak 89
2-0

Arka Gdynia

4 kolejka
PT/18/09 17:40

Arka Gdynia

Jankowski 3, Żebrowski 46, 65, Letniowski 53
4-0

Miedź Legnica

SO/19/09 12:40

Widzew Łódź

Fundambu 32, Robak 58 (k)
2-0

Stomil Olsztyn

SO/19/09 16:30

Sandecja Nowy Sącz

Małkowski 55 (k)
1-2

Odra Opole

Piech 41, Kort 90 (k)
SO/19/09 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Gregorio 57
1-2

ŁKS Łódź

Trąbka 16, Pirulo 50
SO/19/09 18:00

GKS Bełchatów

Makuch 70
1-1

GKS Tychy

Grzeszczyk 10 (k)
SO/19/09 18:00

Chrobry Głogów

Machaj 69
1-0

GKS Jastrzębie

SO/19/09 20:00

Termalica Nieciecza

Putiwcew 10, Gergel 90
2-0

Resovia

ND/20/09 12:40

Korona Kielce

0-2

Górnik Łęczna

Śpiączka 24, Wojciechowski 55 (k)
ŚR/21/10 17:00

Radomiak Radom

Gąska 34, Jakubik 41
2-0

Puszcza Niepołomice

5 kolejka
PT/25/09 17:40

GKS Jastrzębie

0-1

Widzew Łódź

Możdżeń 37
PT/25/09 18:00

Termalica Nieciecza

0-1

Arka Gdynia

Wolsztyński 89
PT/25/09 19:00

GKS Tychy

Steblecki 41, Mikulec 82 (s)
2-1

Resovia

Radulj 86
PT/25/09 19:45

Odra Opole

Janus 55
1-0

GKS Bełchatów

PT/25/09 19:45

Stomil Olsztyn

Loshi 64
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/26/09 12:40

Miedź Legnica

Zapolnik 79 (k)
1-1

Korona Kielce

Gąsior 2
SO/26/09 16:00

Górnik Łęczna

Wojciechowski 13, Śpiączka 28
2-1

Radomiak Radom

Podliński 46
ND/27/09 12:40

ŁKS Łódź

Sekulski 31, 45, 60, Rozwandowicz 68
4-1

Sandecja Nowy Sącz

Kasprzak 63
ND/27/09 16:00

Puszcza Niepołomice

Żurek 36, Radionow 72
2-0

Chrobry Głogów

6 kolejka
WT/29/09 18:10

Widzew Łódź

Mucha 70
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Oliveira 61
WT/29/09 20:40

Arka Gdynia

0-2

GKS Tychy

Biel 18, Wołkowicz 67
ŚR/30/09 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Piter-Bućko 86
1-4

Stomil Olsztyn

Szota 24, Hinokio 45, Łuczak 48, Straus 80
ŚR/30/09 18:00

Chrobry Głogów

Stromecki 34 (s)
1-1

Górnik Łęczna

Śpiączka 80
ŚR/30/09 18:10

Korona Kielce

0-3

Termalica Nieciecza

Gergel 17, Putiwcew 40, Śpiewak 68
ŚR/30/09 18:30

Odra Opole

Piech 11
1-0

Resovia

ŚR/30/09 19:00

GKS Bełchatów

Makuch 10
1-3

ŁKS Łódź

Sekulski 16, Pirulo 27, 44
ŚR/30/09 19:00

Radomiak Radom

0-2

Miedź Legnica

Drzazga 28 (k), Łukowski 85
ŚR/30/09 19:00

Puszcza Niepołomice

Tomalski 80, Spławski 85
2-1

GKS Jastrzębie

Szczepan 90 (k)
7 kolejka
SO/03/10 12:40

GKS Tychy

0-1

Korona Kielce

Thiakane 8
SO/03/10 12:40

Zagłębie Sosnowiec

Grudziński 20, Szwed 45, Gregorio 67
3-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/03/10 16:00

Miedź Legnica

Zapolnik 45 (k), Hewelt 90
2-2

Chrobry Głogów

Banaszewski 14, Lebedyński 34
ND/04/10 12:40

Puszcza Niepołomice

Cikos 13
1-0

Widzew Łódź

ND/04/10 12:40

ŁKS Łódź

Dominguez 40 (k), 84 (k)
2-1

Resovia

Adamski 70
ND/04/10 15:00

Odra Opole

0-0

Arka Gdynia

ND/04/10 17:00

Stomil Olsztyn

0-0

GKS Bełchatów

ND/04/10 19:00

Termalica Nieciecza

Gergel 22, 51, Wlazło 45 (k)
3-2

Radomiak Radom

Kozak 15, Podliński 88
ŚR/11/11 17:00

Górnik Łęczna

Struski 12, Cierpka 90
2-1

GKS Jastrzębie

Rumin 19
8 kolejka
PT/09/10 17:40

Widzew Łódź

Robak 35, 52
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Ogorzały 6
PT/09/10 18:00

Miedź Legnica

Drzazga 82
1-1

GKS Jastrzębie

Szczepan 42
SO/10/10 12:40

Arka Gdynia

0-0

ŁKS Łódź

SO/10/10 17:00

Stomil Olsztyn

Kuświk 90
1-1

Resovia

Wasiluk 45
SO/10/10 18:00

GKS Bełchatów

Eizenchart 31
1-0

Zagłębie Sosnowiec

ND/11/10 12:40

Korona Kielce

0-2

Odra Opole

Nowak 50, Szarek 53 (s)
ŚR/28/10 13:00

Radomiak Radom

Angielski 29, 50 (k)
2-2

GKS Tychy

Paprzycki 7, Grzeszczyk 87 (k)
ŚR/04/11 12:30

Chrobry Głogów

0-2

Termalica Nieciecza

Gergel 23, Śpiewak 60
ŚR/18/11 14:00

Puszcza Niepołomice

Stępień 40
1-0

Górnik Łęczna

9 kolejka
PT/16/10 18:00

Miedź Legnica

Roman 50
1-1

Puszcza Niepołomice

Czarny 58
PT/16/10 18:00

Termalica Nieciecza

Putiwcew 10, Gergel 78 (k)
2-0

GKS Jastrzębie

PT/16/10 19:45

Odra Opole

Bonecki 11
1-1

Radomiak Radom

Leandro 78 (k)
PT/16/10 20:30

GKS Tychy

Lewicki 24, 28, Grzeszczyk 70, Nowak 76
4-0

Chrobry Głogów

SO/17/10 12:40

Górnik Łęczna

0-0

Widzew Łódź

SO/17/10 14:00

Stomil Olsztyn

Biedrzycki 56
1-1

Arka Gdynia

Letniowski 42 (k)
ND/18/10 14:00

Sandecja Nowy Sącz

0-0

GKS Bełchatów

ŚR/04/11 15:00

Zagłębie Sosnowiec

0-2

Resovia

Kuczałek 22, Płatek 52
ŚR/11/11 18:00

ŁKS Łódź

Pirulo 14, Corral 54
2-0

Korona Kielce

10 kolejka
PT/23/10 17:40

GKS Tychy

Biel 11, Paprzycki 24, Połap 90
3-1

GKS Jastrzębie

Rumin 84
ND/25/10 15:00

Górnik Łęczna

Śpiączka 90
1-0

Miedź Legnica

WT/10/11 18:00

Widzew Łódź

0-0

GKS Bełchatów

ŚR/18/11 12:00

Resovia

0-0

Sandecja Nowy Sącz

ŚR/18/11 15:00

Chrobry Głogów

Ilków-Gołąb 18, Banaszewski 85
2-3

Odra Opole

Kamiński 50, Nowak 82, Piech 90
ŚR/18/11 16:00

Arka Gdynia

Letniowski 43 (k), Żebrowski 79
2-0

Zagłębie Sosnowiec

ŚR/18/11 17:00

Korona Kielce

Tzimopoulos 77
1-3

Stomil Olsztyn

Byrtek 23, Łuczak 41, Hinokio 89
ŚR/18/11 18:00

Radomiak Radom

Leandro 86 (k)
1-0

ŁKS Łódź

ŚR/25/11 12:30

Puszcza Niepołomice

-

Termalica Nieciecza

11 kolejka
PT/06/11 17:40

Miedź Legnica

Mijusković 90
1-1

Widzew Łódź

Becht 83
PT/06/11 17:40

Stomil Olsztyn

0-1

Radomiak Radom

Leandro 59
SO/07/11 12:40

Termalica Nieciecza

Gergel 51, Zeman 86
2-1

Górnik Łęczna

Banaszak 70
SO/07/11 12:40

Odra Opole

0-2

GKS Jastrzębie

Szczepan 25 (k), Ali 52
SO/07/11 12:40

ŁKS Łódź

Corral 63, 67, Pirulo 77, Dominguez 90
4-0

Chrobry Głogów

SO/07/11 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Małecki 58
1-3

Korona Kielce

Grudziński 1 (s), Długosz 29, Kiełb 71
SO/07/11 17:00

GKS Bełchatów

Makuch 6, Winsztal 41, Magiera 83
3-0

Resovia

ND/08/11 12:40

GKS Tychy

Lewicki 6
1-1

Puszcza Niepołomice

Stefanik 73 (k)
ND/08/11 16:00

Sandecja Nowy Sącz

Dudik 32
1-5

Arka Gdynia

Vinicius 15, 38, Jankowski 49, Letniowski 60, Wolsztyński 88
12 kolejka
PT/13/11 16:00

Arka Gdynia

Letniowski 74 (k)
1-2

GKS Bełchatów

Zdybowicz 20, 51
PT/13/11 17:40

Chrobry Głogów

Machaj 33 (k), Lebedyński 63, Banaszewski 72 (k)
3-0

Stomil Olsztyn

SO/14/11 12:30

GKS Jastrzębie

0-3

ŁKS Łódź

Dominguez 19, Nawotka 76, Sekulski 88 (k)
SO/14/11 12:30

Puszcza Niepołomice

Serafin 68
1-0

Odra Opole

SO/14/11 12:40

Widzew Łódź

Mucha 64, Robak 82
2-0

Resovia

SO/14/11 13:00

Radomiak Radom

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/14/11 18:00

Korona Kielce

Kiełb 17
1-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/15/11 12:40

Miedź Legnica

Matuszek 62, Zapolnik 71 (k)
2-3

Termalica Nieciecza

Śpiewak 60, Wlazło 65 (k), Zeman 77
ND/15/11 16:00

Górnik Łęczna

Kalinkowski 54
1-1

GKS Tychy

Nedić 58
13 kolejka
PT/20/11 17:40

Termalica Nieciecza

Radwański 9, Misak 89
2-0

Widzew Łódź

SO/21/11 12:00

Resovia

Hebel 90
1-2

Arka Gdynia

Deja 43, Letniowski 48 (k)
SO/21/11 12:40

Stomil Olsztyn

0-1

GKS Jastrzębie

Ali 9
SO/21/11 17:00

GKS Tychy

0-2

Miedź Legnica

Zapolnik 34, Matuszek 54
SO/21/11 17:00

Zagłębie Sosnowiec

Karbowy 27
1-2

Chrobry Głogów

Kolenc 9, Lebedyński 65
SO/21/11 17:00

GKS Bełchatów

0-1

Korona Kielce

Podgórski 85 (k)
ND/22/11 12:40

Odra Opole

Winiarczyk 54
1-1

Górnik Łęczna

Krykun 21
ND/22/11 12:40

ŁKS Łódź

Dominguez 9 (k), 37 (k), 59, Wolski 11
4-4

Puszcza Niepołomice

Żytek 28, 70, 75, Spławski 56
ND/22/11 12:40

Sandecja Nowy Sącz

Sovsić 10
1-1

Radomiak Radom

Bodzioch 25
14 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Resovia

- -

Radomiak Radom

-

GKS Bełchatów

- -

Chrobry Głogów

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

GKS Jastrzębie

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Puszcza Niepołomice

-

Stomil Olsztyn

- -

Górnik Łęczna

-

ŁKS Łódź

- -

Miedź Legnica

-

Odra Opole

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Tychy

SO/28/11 00:00

Widzew Łódź

-

Arka Gdynia

15 kolejka
- -

Odra Opole

-

Termalica Nieciecza

- -

ŁKS Łódź

-

Miedź Legnica

- -

Stomil Olsztyn

-

Górnik Łęczna

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Puszcza Niepołomice

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Jastrzębie

- -

GKS Bełchatów

-

Chrobry Głogów

- -

Resovia

-

Radomiak Radom

- -

Arka Gdynia

-

Korona Kielce

ŚR/02/12 00:00

GKS Tychy

-

Widzew Łódź

16 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

Arka Gdynia

- -

Chrobry Głogów

-

Resovia

- -

GKS Jastrzębie

-

GKS Bełchatów

- -

Puszcza Niepołomice

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Górnik Łęczna

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Miedź Legnica

-

Stomil Olsztyn

- -

Termalica Nieciecza

-

ŁKS Łódź

- -

GKS Tychy

-

Odra Opole

SO/05/12 00:00

Widzew Łódź

-

Korona Kielce

17 kolejka
- -

ŁKS Łódź

-

GKS Tychy

- -

Stomil Olsztyn

-

Termalica Nieciecza

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Miedź Legnica

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Górnik Łęczna

- -

GKS Bełchatów

-

Puszcza Niepołomice

- -

Resovia

-

GKS Jastrzębie

- -

Arka Gdynia

-

Chrobry Głogów

- -

Korona Kielce

-

Radomiak Radom

SO/12/12 00:00

Odra Opole

-

Widzew Łódź

18 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Chrobry Głogów

- -

Arka Gdynia

-

GKS Jastrzębie

- -

Resovia

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Bełchatów

-

Górnik Łęczna

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Miedź Legnica

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Termalica Nieciecza

- -

Stomil Olsztyn

-

GKS Tychy

- -

ŁKS Łódź

-

Odra Opole

SO/27/02 00:00

Widzew Łódź

-

Radomiak Radom

19 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

Chrobry Głogów

- -

ŁKS Łódź

-

Widzew Łódź

- -

Odra Opole

-

Stomil Olsztyn

- -

GKS Tychy

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Termalica Nieciecza

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Miedź Legnica

-

GKS Bełchatów

- -

Puszcza Niepołomice

-

Arka Gdynia

- -

GKS Jastrzębie

-

Korona Kielce

SO/06/03 00:00

Resovia

-

Górnik Łęczna

20 kolejka
- -

Radomiak Radom

-

GKS Jastrzębie

- -

Korona Kielce

-

Puszcza Niepołomice

- -

Arka Gdynia

-

Górnik Łęczna

- -

Resovia

-

Miedź Legnica

- -

GKS Bełchatów

-

Termalica Nieciecza

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Tychy

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Odra Opole

- -

Stomil Olsztyn

-

ŁKS Łódź

SO/13/03 00:00

Widzew Łódź

-

Chrobry Głogów

21 kolejka
- -

Stomil Olsztyn

-

Widzew Łódź

- -

ŁKS Łódź

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Odra Opole

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

GKS Tychy

-

GKS Bełchatów

- -

Miedź Legnica

-

Arka Gdynia

- -

Górnik Łęczna

-

Korona Kielce

- -

Puszcza Niepołomice

-

Radomiak Radom

- -

GKS Jastrzębie

-

Chrobry Głogów

SO/20/03 00:00

Resovia

-

Termalica Nieciecza

22 kolejka
- -

Chrobry Głogów

-

Puszcza Niepołomice

- -

Radomiak Radom

-

Górnik Łęczna

- -

Korona Kielce

-

Miedź Legnica

- -

Arka Gdynia

-

Termalica Nieciecza

- -

Resovia

-

GKS Tychy

- -

GKS Bełchatów

-

Odra Opole

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

ŁKS Łódź

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Stomil Olsztyn

SO/27/03 00:00

Widzew Łódź

-

GKS Jastrzębie

23 kolejka
- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Widzew Łódź

- -

Stomil Olsztyn

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

ŁKS Łódź

-

GKS Bełchatów

- -

Odra Opole

-

Resovia

- -

GKS Tychy

-

Arka Gdynia

- -

Termalica Nieciecza

-

Korona Kielce

- -

Miedź Legnica

-

Radomiak Radom

- -

Górnik Łęczna

-

Chrobry Głogów

SO/03/04 00:00

GKS Jastrzębie

-

Puszcza Niepołomice

24 kolejka
- -

GKS Jastrzębie

-

Górnik Łęczna

- -

Chrobry Głogów

-

Miedź Legnica

- -

Radomiak Radom

-

Termalica Nieciecza

- -

Korona Kielce

-

GKS Tychy

- -

Arka Gdynia

-

Odra Opole

- -

Resovia

-

ŁKS Łódź

- -

GKS Bełchatów

-

Stomil Olsztyn

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/10/04 00:00

Widzew Łódź

-

Puszcza Niepołomice

25 kolejka
- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Widzew Łódź

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Bełchatów

- -

Stomil Olsztyn

-

Resovia

- -

ŁKS Łódź

-

Arka Gdynia

- -

Odra Opole

-

Korona Kielce

- -

GKS Tychy

-

Radomiak Radom

- -

Termalica Nieciecza

-

Chrobry Głogów

- -

Górnik Łęczna

-

Puszcza Niepołomice

SO/17/04 00:00

GKS Jastrzębie

-

Miedź Legnica

26 kolejka
- -

Puszcza Niepołomice

-

Miedź Legnica

- -

GKS Jastrzębie

-

Termalica Nieciecza

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Tychy

- -

Radomiak Radom

-

Odra Opole

- -

Korona Kielce

-

ŁKS Łódź

- -

Arka Gdynia

-

Stomil Olsztyn

- -

Resovia

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

GKS Bełchatów

-

Sandecja Nowy Sącz

SO/24/04 00:00

Widzew Łódź

-

Górnik Łęczna

27 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

Widzew Łódź

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Resovia

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Arka Gdynia

- -

Stomil Olsztyn

-

Korona Kielce

- -

ŁKS Łódź

-

Radomiak Radom

- -

Odra Opole

-

Chrobry Głogów

- -

Termalica Nieciecza

-

Puszcza Niepołomice

- -

Miedź Legnica

-

Górnik Łęczna

ŚR/28/04 00:00

GKS Jastrzębie

-

GKS Tychy

28 kolejka
- -

Górnik Łęczna

-

Termalica Nieciecza

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Tychy

- -

GKS Jastrzębie

-

Odra Opole

- -

Chrobry Głogów

-

ŁKS Łódź

- -

Radomiak Radom

-

Stomil Olsztyn

- -

Korona Kielce

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Arka Gdynia

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Resovia

-

GKS Bełchatów

SO/01/05 00:00

Widzew Łódź

-

Miedź Legnica

29 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

Arka Gdynia

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Korona Kielce

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Radomiak Radom

- -

Stomil Olsztyn

-

Chrobry Głogów

- -

Górnik Łęczna

-

GKS Jastrzębie

- -

Odra Opole

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Tychy

-

Górnik Łęczna

- -

Termalica Nieciecza

-

Miedź Legnica

SO/08/05 00:00

Resovia

-

Widzew Łódź

30 kolejka
- -

Miedź Legnica

-

GKS Tychy

- -

Górnik Łęczna

-

Odra Opole

- -

Puszcza Niepołomice

-

ŁKS Łódź

- -

GKS Jastrzębie

-

Stomil Olsztyn

- -

Chrobry Głogów

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Radomiak Radom

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Korona Kielce

-

GKS Bełchatów

- -

Arka Gdynia

-

Resovia

SO/15/05 00:00

Widzew Łódź

-

Termalica Nieciecza

31 kolejka
- -

Resovia

-

Korona Kielce

- -

GKS Bełchatów

-

Radomiak Radom

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Chrobry Głogów

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Jastrzębie

- -

Stomil Olsztyn

-

Puszcza Niepołomice

- -

ŁKS Łódź

-

Górnik Łęczna

- -

Odra Opole

-

Miedź Legnica

- -

GKS Tychy

-

Termalica Nieciecza

SO/22/05 00:00

Arka Gdynia

-

Widzew Łódź

32 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Odra Opole

- -

Miedź Legnica

-

ŁKS Łódź

- -

Górnik Łęczna

-

Stomil Olsztyn

- -

Puszcza Niepołomice

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

GKS Jastrzębie

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Bełchatów

- -

Radomiak Radom

-

Resovia

- -

Korona Kielce

-

Arka Gdynia

SO/29/05 00:00

Widzew Łódź

-

GKS Tychy

33 kolejka
- -

Arka Gdynia

-

Radomiak Radom

- -

Resovia

-

Chrobry Głogów

- -

GKS Bełchatów

-

GKS Jastrzębie

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Puszcza Niepołomice

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Górnik Łęczna

- -

Stomil Olsztyn

-

Miedź Legnica

- -

ŁKS Łódź

-

Termalica Nieciecza

- -

Odra Opole

-

GKS Tychy

SO/05/06 00:00

Korona Kielce

-

Widzew Łódź

34 kolejka
- -

GKS Tychy

-

ŁKS Łódź

- -

Termalica Nieciecza

-

Stomil Olsztyn

- -

Miedź Legnica

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Górnik Łęczna

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Bełchatów

- -

GKS Jastrzębie

-

Resovia

- -

Chrobry Głogów

-

Arka Gdynia

- -

Radomiak Radom

-

Korona Kielce

SO/12/06 00:00

Widzew Łódź

-

Odra Opole

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa102215-9
2Raków Częstochowa102123-12
3Górnik Zabrze101715-10
4Lechia Gdańsk101617-15
5Pogoń Szczecin81510-5
6Zagłębie Lubin101513-11
7Śląsk Wrocław101415-12
8Jagiellonia Białystok101414-15
9Warta Poznań10138-10
10Lech Poznań91017-16
11Wisła Kraków101015-14
12Cracovia10914-13
13Wisła Płock9912-17
14Podbeskidzie Bielsko-Biała10912-23
15Piast Gliwice1089-15
16Stal Mielec10610-22
SO/07/11 20:00
Śląsk W.
0-0
Górnik Z.
PN/09/11 18:00
Pogoń S.
1-1
Podbeskidzie B.
SO/21/11 17:30
Zagłębie L.
2-2
Stal M.
SO/21/11 20:00
Warta P.
2-1
Wisła K.
ND/22/11 12:30
Lech P.
3-3
Raków C.
ND/22/11 17:30
Cracovia
0-1
Legia W.
PN/23/11 18:00
Piast G.
2-0
Lechia G.
PN/23/11 20:30
Jagiellonia B.
5-2
Wisła P.
PT/27/11 18:00
Wisła P.
-
Cracovia
PT/27/11 20:30
Górnik Z.
-
Pogoń S.
SO/28/11 15:00
Stal M.
-
Jagiellonia B.
SO/28/11 17:30
Podbeskidzie B.
-
Śląsk W.
SO/28/11 20:00
Wisła K.
-
Zagłębie L.
ND/29/11 15:00
Raków C.
-
Warta P.
ND/29/11 17:30
Legia W.
-
Piast G.
PN/30/11 18:00
Lechia G.
-
Lech P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Polsat Sp. PP: Widzew - Legia (na żywo)
21:00 TVP 1 LM: Inter - Real (na żywo)
21:00 TVP 2 LE: Standard - Lech (na żywo)