Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 23 kwietnia 2021

eWinner 2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Górnik Polkowice245449-1917-3-48-2-29-1-2
2Chojniczanka Chojnice275351-2416-5-610-2-16-3-5
3GKS Katowice245346-2417-2-58-2-29-0-3
4Wigry Suwałki264938-2415-4-77-2-48-2-3
5Skra Częstochowa274539-2614-3-108-2-46-1-6
6Stal Rzeszów274247-4412-6-93-4-59-2-4
7KKS Kalisz273939-3412-3-125-2-67-1-6
8Śląsk II Wrocław263841-4211-5-105-2-66-3-4
9Garbarnia Kraków253834-3511-5-96-3-45-2-5
10Sokół Ostróda273638-3911-3-137-1-64-2-7
11Pogoń Siedlce263344-4311-3-124-0-97-3-3
12Motor Lublin263128-297-10-95-4-42-6-5
13Hutnik Kraków273034-549-3-155-3-54-0-10
14Bytovia Bytów272937-437-8-125-2-62-6-6
15Znicz Pruszków262929-438-5-134-2-74-3-6
16Błękitni Stargard262627-547-5-145-2-62-3-8
17Olimpia Elbląg272530-416-7-144-3-72-4-7
18Lech II Poznań262438-537-3-164-3-63-0-10
19Olimpia Grudziądz252323-416-5-142-3-94-2-5
PT/23/04 13:00
Stal R.
3-3
KKS K.
PT/23/04 19:30
Chojniczanka C.
-
Wigry S.
SO/24/04 13:00
Górnik P.
-
Olimpia E.
SO/24/04 16:00
Hutnik K.
-
Garbarnia K.
SO/24/04 17:00
Pogoń S.
-
Znicz P.
SO/24/04 17:00
Sokół O.
-
Śląsk I.
SO/24/04 18:00
Bytovia B.
-
Motor L.
SO/24/04 18:30
GKS K.
-
Skra C.
ND/25/04 13:00
Lech I.
-
Błękitni S.
- -
Wigry S.
-
Stal R.
- -
KKS K.
-
Sokół O.
- -
Śląsk I.
-
Hutnik K.
- -
Garbarnia K.
-
GKS K.
- -
Skra C.
-
Lech I.
- -
Błękitni S.
-
Górnik P.
- -
Olimpia E.
-
Pogoń S.
- -
Znicz P.
-
Olimpia G.
ŚR/28/04 00:00
Motor L.
-
Chojniczanka C.
Strzelcy
18 Wojtyra (Skra)
16 Wolny (Sokół)
15 Bergier (Śląsk II)
14 Giel (Bytovia)
13 Skrzypczak (Chojniczanka)
13 Urynowicz (GKS Katowice)
12 Sobków (Górnik)
12 Surdykowski (Olimpia Elbląg)
10 Adamek (Wigry)
1 kolejka
PT/28/08 16:00

Sokół Ostróda

Okuniewicz 49, Zimmer 55
2-0

Lech II Poznań

PT/28/08 18:00

Wigry Suwałki

Gojko 10, 55
2-1

Olimpia Elbląg

Wenger 22 (k)
PT/28/08 19:30

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 9, Ziętarski 16, Napołow 40, Klichowicz 58
4-2

Pogoń Siedlce

Brodziński 31 (k), Olszewski 77
SO/29/08 15:00

Stal Rzeszów

Pieczara 59, Reiman 88 (k)
2-1

Górnik Polkowice

Baszak 43
SO/29/08 17:00

KKS Kalisz

Tunkiewicz 63, Majewski 90
2-0

Błękitni Stargard

SO/29/08 19:46

Bytovia Bytów

Sezonienko 20, 40
2-0

Olimpia Grudziądz

SO/29/08 19:50

Motor Lublin

Ceglarz 55
1-2

Znicz Pruszków

Machalski 19, Kubicki 41
ND/30/08 12:00

Śląsk II Wrocław

0-1

Skra Częstochowa

Wojtyra 32
ND/30/08 13:30

Hutnik Kraków

Stawarczyk 2 (k), Dejmek 20 (s), Antoniak 45
3-2

GKS Katowice

Kozłowski 46, Urynowicz 90
2 kolejka
PT/04/09 18:00

Znicz Pruszków

Tarnowski 82
1-1

Bytovia Bytów

Giel 53
SO/05/09 12:00

Lech II Poznań

Sykora 3, 44, Szramowski 11, Skóraś 55, 87, Stawarczyk 79 (s)
6-3

Hutnik Kraków

Stawarczyk 35 (k), Ozimek 54, Świątek 60
SO/05/09 13:00

Błękitni Stargard

Ryk 41
1-0

Wigry Suwałki

SO/05/09 15:00

Pogoń Siedlce

0-2

Stal Rzeszów

Olejarka 87, 89
SO/05/09 16:30

Olimpia Grudziądz

Janczukowicz 82
1-3

Chojniczanka Chojnice

Andronic 28 (s), Skrzypczak 51, Emche 90
SO/05/09 17:00

Olimpia Elbląg

Tkaczuk 11
1-3

Motor Lublin

Wójcik 48, 62, Kiełtyka 59 (s)
SO/05/09 17:00

Skra Częstochowa

Wojtyra 59
1-0

KKS Kalisz

SO/05/09 17:00

Garbarnia Kraków

Radwanek 13
1-3

Śląsk II Wrocław

Scalet 19, Bergier 32 (k), Łyszczarz 90
SO/05/09 18:00

Górnik Polkowice

Baszak 24, Sobków 63, Terpiłowski 73
3-0

Sokół Ostróda

3 kolejka
PT/11/09 17:00

Wigry Suwałki

Adamek 76, 78
2-1

Skra Częstochowa

Wojtyra 50
SO/12/09 15:00

Stal Rzeszów

0-1

Olimpia Grudziądz

Embalo 37
SO/12/09 17:00

Chojniczanka Chojnice

Machalski 14 (s), Napołow 50
2-0

Znicz Pruszków

SO/12/09 18:00

KKS Kalisz

Maćczak 39
1-2

Garbarnia Kraków

Bąk 62, Nakrosius 69
SO/12/09 18:00

Motor Lublin

Swędrowski 58, 90
2-2

Błękitni Stargard

Polkowski 15 (k), Ryk 40
SO/12/09 18:00

Bytovia Bytów

Zawistowski 25
1-0

Olimpia Elbląg

SO/12/09 18:00

Sokół Ostróda

0-1

Pogoń Siedlce

Marciniec 49
ND/13/09 13:00

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 12, 67, Sobków 53
3-0

Hutnik Kraków

ND/13/09 19:00

GKS Katowice

Błąd 42, Sanocki 52, Urynowicz 87
3-1

Lech II Poznań

Karbownik 36
4 kolejka
SO/19/09 15:00

Błękitni Stargard

Polkowski 52
1-4

Bytovia Bytów

Bąk 71, Giel 74, 80, Ryś 85
SO/19/09 15:30

Znicz Pruszków

0-2

Stal Rzeszów

Reiman 60, Olejarka 90
SO/19/09 16:00

Skra Częstochowa

Olejnik 34
1-1

Motor Lublin

Król 49
SO/19/09 16:00

Garbarnia Kraków

Kuczak 56
1-3

Wigry Suwałki

Adamek 46, 86, 90
SO/19/09 17:00

Olimpia Elbląg

0-0

Chojniczanka Chojnice

SO/19/09 18:00

Olimpia Grudziądz

0-4

Sokół Ostróda

Wolny 58 (k), 76, Gajda 71, Dobosz 90
SO/19/09 18:15

Górnik Polkowice

0-2

GKS Katowice

Błąd 26, 42
SO/19/09 19:00

Pogoń Siedlce

Górski 67, Wróblewski 90
2-1

Hutnik Kraków

Hafez 59
ND/20/09 12:00

Śląsk II Wrocław

0-3

KKS Kalisz

Maćczak 23, 79, Sabiłło 86
5 kolejka
PT/25/09 15:30

Hutnik Kraków

Świątek 9, Zając 90
2-2

Olimpia Grudziądz

Janczukowicz 48, Popalzay 75
PT/25/09 16:00

Stal Rzeszów

0-0

Olimpia Elbląg

PT/25/09 17:15

Wigry Suwałki

Wełniak 45, 72
2-0

Śląsk II Wrocław

PT/25/09 19:30

Motor Lublin

Ceglarz 22
1-1

Garbarnia Kraków

Bąk 39
SO/26/09 13:00

Lech II Poznań

Sobol 51
1-3

Górnik Polkowice

Sobków 23, 85 (k), Magdziak 90
SO/26/09 17:00

Chojniczanka Chojnice

Klichowicz 10, Theus 33 (s)
2-0

Błękitni Stargard

SO/26/09 18:00

Bytovia Bytów

0-1

Skra Częstochowa

Wojtyra 43
SO/26/09 18:00

Sokół Ostróda

Siemaszko 54, Kobza 71
2-0

Znicz Pruszków

SO/26/09 18:00

GKS Katowice

Woźniak 51, Urynowicz 78
2-2

Pogoń Siedlce

Wróblewski 27, Brodziński 90 (k)
6 kolejka
WT/29/09 19:00

Znicz Pruszków

Bochenek 38
1-0

Hutnik Kraków

WT/29/09 20:30

Olimpia Elbląg

Surdykowski 14, 63, Lewandowski 90
3-3

Sokół Ostróda

Wolny 16, 55, Krasa 52 (s)
ŚR/30/09 12:00

Śląsk II Wrocław

Piasecki 44
1-1

Motor Lublin

Swędrowski 9
ŚR/30/09 15:00

Garbarnia Kraków

Marszalik 33, Klimek 44
2-2

Bytovia Bytów

Dymerski 31, Giel 45
ŚR/30/09 15:30

Skra Częstochowa

Nocoń 88
1-0

Chojniczanka Chojnice

ŚR/30/09 16:00

Błękitni Stargard

0-5

Stal Rzeszów

Pieczara 25, Kłos 58, Michalik 61, Szczepanek 76, Goncerz 90 (k)
ŚR/30/09 18:00

Pogoń Siedlce

Brodziński 18 (k), 32 (k), Marciniec 67, Repka 89
4-2

Lech II Poznań

Kryg 26 (k), Sobol 6
ŚR/30/09 18:00

Olimpia Grudziądz

Gabor 2
1-3

GKS Katowice

Urynowicz 61 (k), 63, Błąd 82
ŚR/30/09 18:00

KKS Kalisz

0-3

Wigry Suwałki

Adamek 29, 44, 63
7 kolejka
SO/03/10 16:00

Górnik Polkowice

Sobków 3, 76, Baranowski 9, 90
4-2

Pogoń Siedlce

Falon 89, Brodziński 90 (k)
SO/03/10 17:00

Chojniczanka Chojnice

Kona 6, Pląskowski 61, 75
3-1

Garbarnia Kraków

Radwanek 52
SO/03/10 18:00

Bytovia Bytów

Bielawski 21, Giel 31
2-2

Śląsk II Wrocław

Krocz 25, Bergier 90
SO/03/10 18:00

Sokół Ostróda

0-2

Błękitni Stargard

Brzeziański 22, 68
SO/03/10 18:00

Olimpia Elbląg

0-1

Hutnik Kraków

Kieliś 84
SO/03/10 19:00

GKS Katowice

Kozłowski 51
1-1

Znicz Pruszków

Machalski 90
ND/04/10 12:00

Lech II Poznań

Wojtkowiak 28
1-2

Olimpia Grudziądz

Embalo 25, Janczukowicz 39
ND/04/10 15:00

Stal Rzeszów

Reiman 39 (k), Kotwica 51, Góra 53
3-2

Skra Częstochowa

Mesjasz 75, Wojtyra 89
ND/04/10 17:00

Motor Lublin

0-3

KKS Kalisz

Łuszkiewicz 44, Chojnowski 51, Hiszpański 88
8 kolejka
PT/09/10 19:00

Znicz Pruszków

Wichtowski 19, Gabrych 67
2-1

Lech II Poznań

Sobol 88
SO/10/10 12:00

Śląsk II Wrocław

Krocz 35, Kotowicz 90
2-0

Chojniczanka Chojnice

SO/10/10 14:00

Garbarnia Kraków

0-0

Stal Rzeszów

SO/10/10 15:00

Błękitni Stargard

Mosakowski 86
1-0

Hutnik Kraków

SO/10/10 15:00

Skra Częstochowa

Wojtyra 5, 75, 79
3-0

Sokół Ostróda

SO/10/10 17:00

Olimpia Elbląg

Bawolik 33
1-2

GKS Katowice

Urynowicz 29, Jędrych 83
SO/10/10 18:00

Olimpia Grudziądz

0-1

Górnik Polkowice

Wacławczyk 49
SO/10/10 18:00

Wigry Suwałki

Wełniak 63
1-0

Motor Lublin

SO/10/10 18:15

KKS Kalisz

Kaczyński 67, Hołota 90
2-1

Bytovia Bytów

Sikorski 8
9 kolejka
PT/16/10 19:30

Chojniczanka Chojnice

Kona 6, Ziętarski 24 (k), Wachowiak 61
3-0

KKS Kalisz

SO/17/10 15:00

Stal Rzeszów

0-3

Śląsk II Wrocław

Makowski 27, Bergier 56 (k), 59
SO/17/10 15:00

Hutnik Kraków

Świątek 55, Linca 58, Sobala 86
3-1

Skra Częstochowa

Nocoń 70 (k)
SO/17/10 16:00

Górnik Polkowice

Wacławczyk 4, Szuszkiewicz 19, Fryzowicz 48, Terpiłowski 90
4-0

Znicz Pruszków

SO/17/10 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

Olimpia Grudziądz

Janczukowicz 15
ND/18/10 15:30

Bytovia Bytów

Zawistowski 85 (k)
1-2

Wigry Suwałki

Czułowski 11 (k), Wełniak 76
CZ/29/10 13:00

Lech II Poznań

Sobol 70, 73 (k)
2-3

Olimpia Elbląg

Bawolik 39, Wenger 63, Surdykowski 90
PT/30/10 17:00

GKS Katowice

Kozłowski 10, 62, Urynowicz 26, Błąd 43, Kościelniak 87
5-0

Błękitni Stargard

ŚR/18/11 16:00

Sokół Ostróda

Wolny 82
1-1

Garbarnia Kraków

Malik 90
10 kolejka
SO/24/10 13:00

Olimpia Elbląg

0-3

Górnik Polkowice

Sobków 6 (k), 61 (k), Szuszkiewicz 45
SO/24/10 13:00

Garbarnia Kraków

Kowalski 35, Jaklik 39 (s)
2-1

Hutnik Kraków

Hafez 24
SO/24/10 14:15

Skra Częstochowa

Nocoń 90
1-0

GKS Katowice

SO/24/10 18:00

Znicz Pruszków

Gabrych 25
1-2

Pogoń Siedlce

Wichtowski 86 (s), Pierzchała 90
SO/24/10 18:00

KKS Kalisz

0-2

Stal Rzeszów

Olejarka 54, Reiman 81 (k)
ND/25/10 12:00

Śląsk II Wrocław

0-2

Sokół Ostróda

Andrzejczak 44, Wolny 51
ND/25/10 19:30

Wigry Suwałki

0-0

Chojniczanka Chojnice

ŚR/18/11 13:00

Błękitni Stargard

Bochnak 39
1-0

Lech II Poznań

ŚR/18/11 18:00

Motor Lublin

Świderski 56, Król 71 (k)
2-1

Bytovia Bytów

Giel 74
11 kolejka
ŚR/04/11 13:00

Stal Rzeszów

Zoch 28 (s)
1-2

Wigry Suwałki

Bogusławski 36, Gierach 82
ŚR/04/11 13:00

Lech II Poznań

Sobol 21 (k)
1-0

Skra Częstochowa

ŚR/04/11 13:00

Pogoń Siedlce

Baidoo 9, Górski 40, Walków 51, Brodziński 73 (k)
4-3

Olimpia Elbląg

Jabłoński 55, Surdykowski 65, Zyska 71
ŚR/04/11 16:00

Górnik Polkowice

Azikiewicz 34, Opałacz 89
2-1

Błękitni Stargard

Polkowski 11
ŚR/04/11 18:00

Sokół Ostróda

Wolny 81
1-4

KKS Kalisz

Gawlik 59, Żwir 67 (s), Maćczak 75, Tunkiewicz 86
ŚR/04/11 18:00

GKS Katowice

Jędrych 59, Woźniak 62
2-1

Garbarnia Kraków

Kołbon 90
ŚR/04/11 19:30

Chojniczanka Chojnice

0-0

Motor Lublin

WT/10/11 18:00

Olimpia Grudziądz

Janczukowicz 90
1-1

Znicz Pruszków

Machalski 87
ŚR/11/11 13:00

Hutnik Kraków

Świątek 57, 78
2-5

Śląsk II Wrocław

Samiec-Talar 14, 48, Bergier 17, 54, Młynarczyk 88
12 kolejka
SO/07/11 13:00

Olimpia Elbląg

Surdykowski 13, Zyska 66, Bawolik 83
3-1

Olimpia Grudziądz

Popalzay 16
SO/07/11 13:00

Garbarnia Kraków

Kowalski 63, Wacławek 90
2-4

Lech II Poznań

Jacenko 38, 55, Klupś 66, Sobol 70
SO/07/11 14:00

Skra Częstochowa

Brusiło 72
1-3

Górnik Polkowice

Piątkowski 39, 47, Sobków 60
SO/07/11 16:45

Motor Lublin

Michota 72
1-0

Stal Rzeszów

SO/07/11 18:15

KKS Kalisz

Tunkiewicz 28, 72, Majewski 45 (k), Sabiłło 77
4-0

Hutnik Kraków

ND/08/11 13:00

Błękitni Stargard

Brzeziański 28
1-2

Pogoń Siedlce

Repka 43, Przybecki 82
ND/08/11 15:00

Wigry Suwałki

Sauczek 25
1-2

Sokół Ostróda

Wolny 19, Gajda 55
ND/08/11 15:00

Bytovia Bytów

Giel 5, Sezonienko 32, Bach 90
3-2

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 43, 77
ŚR/18/11 12:00

Śląsk II Wrocław

0-3

GKS Katowice

Woźniak 24, Urynowicz 54 (k), 61
13 kolejka
SO/14/11 13:00

Stal Rzeszów

Maciejewski Jarosław Fojut 45, Sławek 67
3-3

Bytovia Bytów

Zawistowski 23 (k), 33, Giel 83
SO/14/11 13:00

GKS Katowice

Gałecki 35, Błąd 52, Sanocki 56, Arkadiusz Woźniak 72
4-1

KKS Kalisz

Majewski 20
SO/14/11 13:00

Pogoń Siedlce

Pierzchała 84
1-2

Skra Częstochowa

Holik 30, Wojtyra 87
SO/14/11 13:15

Lech II Poznań

Jacenko 57, Klupś 70
2-1

Śląsk II Wrocław

Szpakowski 50
SO/14/11 16:00

Górnik Polkowice

Piątkowski 7, 39
2-1

Garbarnia Kraków

Kowalski 90 (k)
SO/14/11 18:00

Sokół Ostróda

Wicki 52
1-0

Motor Lublin

SO/14/11 18:00

Olimpia Grudziądz

Krawczun 10 (s), Graczyk 37
2-2

Błękitni Stargard

Niedojad 69, Ostrowski 90
ND/15/11 12:00

Znicz Pruszków

Machalski 23 (k)
1-1

Olimpia Elbląg

Surdykowski 60 (k)
ND/15/11 13:00

Hutnik Kraków

Drąg 90
1-2

Wigry Suwałki

Bogusławski 40, Czułowski 55 (k)
14 kolejka
SO/21/11 16:00

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 43 (k), Klichowicz 46
2-1

Stal Rzeszów

Reiman 31 (k)
SO/21/11 18:00

KKS Kalisz

Hiszpański 10, Kaszuba 14
2-0

Lech II Poznań

ND/22/11 12:00

Garbarnia Kraków

0-0

Pogoń Siedlce

ND/22/11 12:00

Śląsk II Wrocław

0-0

Górnik Polkowice

ND/22/11 13:00

Błękitni Stargard

Ostrowski 85, Bochnak 86
2-3

Znicz Pruszków

Tabara 19, 33, Wichtowski 77
ND/22/11 13:00

Skra Częstochowa

Wojtyra 64, 72 (k), 78 (k), Daniel Pietraszkiewicz 79
4-0

Olimpia Grudziądz

ND/22/11 14:00

Bytovia Bytów

Giel 86
1-0

Sokół Ostróda

ND/22/11 15:00

Wigry Suwałki

Gierach 19
1-2

GKS Katowice

Sanocki 24, Urynowicz 64 (k)
ND/22/11 19:00

Motor Lublin

Swędrowski 47, Świderski 80, 85
3-0

Hutnik Kraków

15 kolejka
PT/27/11 17:00

Znicz Pruszków

0-5

Skra Częstochowa

Wojtyra 9 (k), 33, Nocoń 46, 66, Warnecki 90
SO/28/11 12:00

Olimpia Elbląg

Surdykowski 7, 76, Tkaczuk 32, Bawolik 39
4-2

Błękitni Stargard

Bochnak 29 (k), Cywiński 75
SO/28/11 13:00

Hutnik Kraków

Kieliś 49, 90, Linca 75
3-1

Bytovia Bytów

Zawistowski 55 (k)
SO/28/11 13:00

Lech II Poznań

Jacenko 33
1-1

Wigry Suwałki

Piekarski 50
SO/28/11 13:00

Pogoń Siedlce

Kołodziej 60
1-2

Śląsk II Wrocław

Kucharczyk 6, Bergier 90 (k)
SO/28/11 14:15

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 39, Terpiłowski 50
2-1

KKS Kalisz

Majewski 10
SO/28/11 16:00

Olimpia Grudziądz

Embalo 21 (k)
1-2

Garbarnia Kraków

Marszalik 58, Wacławek 84
SO/28/11 18:00

Sokół Ostróda

Wolny 28, Siemaszko 31, Gajda 70
3-0

Chojniczanka Chojnice

ND/29/11 12:45

GKS Katowice

Sanocki 66, Kozłowski 90
2-1

Motor Lublin

Rak 81
16 kolejka
ŚR/02/12 12:00

Skra Częstochowa

0-1

Olimpia Elbląg

Kiełtyka 65
ŚR/02/12 12:00

Śląsk II Wrocław

Krocz 31, Bergier 86
2-1

Olimpia Grudziądz

Embalo 42
ŚR/02/12 17:00

Bytovia Bytów

Sezonienko 18
1-2

GKS Katowice

Urynowicz 45, Kościelniak 74
ŚR/02/12 17:00

Chojniczanka Chojnice

Klichowicz 13, 68, Kędziora 25 (s), Skrzypczak 61
4-1

Hutnik Kraków

Świątek 83
ŚR/02/12 17:30

Motor Lublin

Świderski 85
1-0

Lech II Poznań

ŚR/02/12 18:00

KKS Kalisz

0-1

Pogoń Siedlce

Baidoo 2
ŚR/09/12 12:00

Garbarnia Kraków

Bąk 6 (k), Kołbon 72
2-1

Znicz Pruszków

Machalski 62 (k)
ŚR/16/12 16:15

Sokół Ostróda

Siemaszko 54, Wolny 70
2-3

Stal Rzeszów

Głowacki 71, Reiman 75, Goncerz 90
ŚR/31/03 13:00

Wigry Suwałki

0-1

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 33
17 kolejka
SO/05/12 12:00

Znicz Pruszków

Machalski 68 (k)
1-3

Śląsk II Wrocław

Bergier 66 (k), Kotowicz 85, Boruń 90
SO/05/12 12:00

Olimpia Elbląg

Surdykowski 58
1-2

Garbarnia Kraków

Kowalski 63 (k), Masiuda 72
SO/05/12 13:00

Pogoń Siedlce

Pierzchała 11 (k)
1-2

Wigry Suwałki

Soljić 33, Gojko 77
SO/05/12 13:00

Błękitni Stargard

Krawczun 90
1-0

Skra Częstochowa

SO/05/12 14:00

Górnik Polkowice

Terpiłowski 25
1-1

Motor Lublin

Świderski 71
ND/06/12 13:00

Lech II Poznań

Sobol 90
1-1

Bytovia Bytów

Giel 81
ND/06/12 18:00

Olimpia Grudziądz

0-1

KKS Kalisz

Kaszuba 45
ND/06/12 18:45

GKS Katowice

Janiszewski 48
1-2

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 15, Ziętarski 50
ŚR/10/03 14:00

Hutnik Kraków

Bernal 90
1-1

Stal Rzeszów

Sławek 90
18 kolejka
SO/12/12 12:00

Garbarnia Kraków

Bąk 33 (k), Pająk 75, Morys 90
3-0

Błękitni Stargard

SO/12/12 13:00

Motor Lublin

Swędrowski 25, Duda 52, Świderski 64
3-3

Pogoń Siedlce

Przybecki 70, 77, Baidoo 73
SO/12/12 15:00

Wigry Suwałki

Wełniak 87
1-1

Olimpia Grudziądz

Embalo 80 (k)
SO/12/12 16:00

Bytovia Bytów

0-2

Górnik Polkowice

Sobków 19 (k), Radziemski 90
SO/12/12 16:00

Chojniczanka Chojnice

Ziętarski 38, Mikołajczak 45, Orlik 74
3-0

Lech II Poznań

SO/12/12 17:00

Śląsk II Wrocław

Samiec-Talar 31, 77 (k), Łyszczarz 60
3-1

Olimpia Elbląg

Tkaczuk 71
SO/12/12 18:00

Sokół Ostróda

Łuczak 12, Brzuzy 45, Wolny 74
3-0

Hutnik Kraków

ND/13/12 12:15

Stal Rzeszów

0-1

GKS Katowice

Kozłowski 52
ND/13/12 14:00

KKS Kalisz

Tunkiewicz 26
1-0

Znicz Pruszków

19 kolejka
SO/27/02 12:00

Znicz Pruszków

Bonyanga 21
1-2

Wigry Suwałki

Adamek 48, Sauczek 78 (k)
SO/27/02 13:00

Lech II Poznań

Kriwiec 26 (k), Karbownik 42, 46, Marchwiński 65, 67
5-1

Stal Rzeszów

Laskowski 8 (s)
SO/27/02 13:00

Pogoń Siedlce

Rymek 46, Przybecki 70
2-0

Bytovia Bytów

SO/27/02 13:00

Skra Częstochowa

1-0

Garbarnia Kraków

SO/27/02 14:00

Olimpia Grudziądz

Embalo 77
1-0

Motor Lublin

SO/27/02 14:00

Olimpia Elbląg

Zyska 81
1-0

KKS Kalisz

SO/27/02 17:00

GKS Katowice

Gałecki 13, Woźniak 48
2-1

Sokół Ostróda

Żwir 61
ND/28/02 13:00

Błękitni Stargard

Cywiński 81
1-1

Śląsk II Wrocław

Kotowicz 86
ND/28/02 20:00

Górnik Polkowice

Wacławczyk 41, Opałacz 67
2-2

Chojniczanka Chojnice

Szymański 2 (s), Ryczkowski 39
20 kolejka
SO/06/03 12:00

Znicz Pruszków

0-1

Motor Lublin

SO/06/03 13:00

Błękitni Stargard

0-4

KKS Kalisz

Gordillo 31, 76, Majewski 69 (k), Hołota 84
SO/06/03 13:00

Górnik Polkowice

Terpiłowski 75
1-2

Stal Rzeszów

Sławek 29, Pieczara 64
SO/06/03 13:00

Lech II Poznań

Karbownik 63
1-1

Sokół Ostróda

Wolny 90 (k)
SO/06/03 14:00

Olimpia Elbląg

0-0

Wigry Suwałki

SO/06/03 14:00

Olimpia Grudziądz

0-0

Bytovia Bytów

SO/06/03 17:00

GKS Katowice

0-2

Hutnik Kraków

Kitliński 13, Sobala 90
ND/07/03 13:00

Skra Częstochowa

Pietraszkiewicz 51, Gołębiowski 71
2-0

Śląsk II Wrocław

ND/07/03 20:15

Pogoń Siedlce

0-2

Chojniczanka Chojnice

Ziętarski 12, Skrzypczak 53
21 kolejka
CZ/11/03 19:30

Motor Lublin

Wawszczyk 87
1-0

Olimpia Elbląg

PT/12/03 17:00

Wigry Suwałki

0-1

Błękitni Stargard

Bochnak 5
PT/12/03 19:30

Chojniczanka Chojnice

Ryczkowski 38, Klichowicz 55, Pląskowski 90
3-1

Olimpia Elbląg

Embalo 31 (k)
SO/13/03 13:00

Śląsk II Wrocław

0-1

Garbarnia Kraków

Kołbon 57
SO/13/03 16:00

Bytovia Bytów

Zawistowski 50 (k), Giel 79
2-2

Znicz Pruszków

Gabrych 42, Firlej 87 (k)
SO/13/03 16:00

KKS Kalisz

0-1

Skra Częstochowa

Holik 80
SO/13/03 16:30

Sokół Ostróda

0-1

Górnik Polkowice

Piątkowski 39
ND/14/03 13:15

Hutnik Kraków

0-2

Lech II Poznań

Szramowski 25, Kriwiec 79 (k)
ŚR/07/04 14:00

Stal Rzeszów

Maciejewski 56
1-5

Pogoń Siedlce

Górski 27, 55, 70, 85, Kozłowski II 77
22 kolejka
ŚR/17/03 13:00

Garbarnia Kraków

Marszalik 89
1-2

KKS Kalisz

Gordillo 6, Borecki 27
ŚR/17/03 14:00

Hutnik Kraków

0-3

Górnik Polkowice

Terpiłowski 40, Piątkowski 58, Sobków 90
ŚR/17/03 14:00

Błękitni Stargard

Wajsak 38
1-1

Motor Lublin

Świderski 59
ŚR/17/03 14:00

Olimpia Elbląg

0-1

Bytovia Bytów

Giel 86
ŚR/17/03 15:00

Skra Częstochowa

Sadowski 26, Wojtyra 30, Brusiło 70
3-2

Wigry Suwałki

Gojko 10, Adamek 28
ŚR/17/03 15:00

Znicz Pruszków

0-2

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 12, Ryczkowski 69 (k)
ŚR/17/03 18:00

Olimpia Grudziądz

Criciuma 45, Gulczyński 72
2-1

Stal Rzeszów

Goncerz 89 (k)
ŚR/17/03 18:00

Lech II Poznań

Szramowski 2
1-2

GKS Katowice

Woźniak 78, 83
ŚR/31/03 16:00

Pogoń Siedlce

Pierzchała 64, Brodziński 80 (k)
2-3

Sokół Ostróda

Danielewicz 73 (s), Rugowski 77, Gajda 89
23 kolejka
SO/20/03 16:00

Bytovia Bytów

Krzyżak 36, Zawistowski 62 (k), Giel 77
3-1

Błękitni Stargard

Cywiński 90
SO/20/03 16:00

KKS Kalisz

Tunkiewicz 76
1-1

Śląsk II Wrocław

Bergier 71
SO/20/03 18:00

Sokół Ostróda

0-2

Olimpia Grudziądz

Popalzay 24, Embalo 76
ND/21/03 13:00

Stal Rzeszów

Mustafajew 84
1-0

Znicz Pruszków

ND/21/03 13:00

Wigry Suwałki

Brito 38, Gojko 49
2-0

Garbarnia Kraków

ND/21/03 15:00

Chojniczanka Chojnice

0-0

Olimpia Elbląg

ND/21/03 19:30

GKS Katowice

Urynowicz 28 (k), Kozłowski 30
2-1

Górnik Polkowice

Piątkowski 49
PN/22/03 15:00

Hutnik Kraków

Kitliński 14, Stawarczyk 63 (k)
2-1

Pogoń Siedlce

Danielewicz 80
ŚR/07/04 17:00

Motor Lublin

0-0

Skra Częstochowa

24 kolejka
SO/27/03 13:00

Śląsk II Wrocław

Boruń 46, Bergier 56 (k), 90
3-0

Wigry Suwałki

SO/27/03 13:00

Błękitni Stargard

0-2

Chojniczanka Chojnice

Ryczkowski 26 (k), Skrzypczak 35
SO/27/03 13:00

Górnik Polkowice

Piątkowski 1, 10, Sobków 51, Danilczyk 70
4-0

Lech II Poznań

SO/27/03 14:00

Olimpia Elbląg

Poliński 59
1-3

Stal Rzeszów

Pieczara 46, 57, Goncerz 90
SO/27/03 14:00

Olimpia Grudziądz

Criciuma 45
1-2

Hutnik Kraków

Kieliś 32, Sobala 67
SO/27/03 15:30

Znicz Pruszków

Grudziński 35, Wichtowski 78
2-1

Sokół Ostróda

Wolny 5
ND/28/03 16:00

Skra Częstochowa

0-0

Bytovia Bytów

ND/28/03 16:45

Pogoń Siedlce

Przybecki 68
1-2

GKS Katowice

Kozłowski 29, Rogala 38
ŚR/21/04 13:00

Garbarnia Kraków

Fidziukiewicz 1, 56 (k)
2-1

Motor Lublin

Król 45 (k)
25 kolejka
PT/02/04 13:00

Stal Rzeszów

Wolski 55, Sławek 58
2-2

Błękitni Stargard

Bochnak 74, Ostrowski 90
PT/02/04 14:00

Bytovia Bytów

Kozakowski 11
1-2

Garbarnia Kraków

Górski 59, Kowalski 66 (k)
SO/03/04 12:00

Lech II Poznań

0-2

Pogoń Siedlce

Nawrocki 38 (s), Danielewicz 72
SO/03/04 12:00

Sokół Ostróda

Wolny 63, 77 (k)
2-1

Olimpia Elbląg

Surdykowski 90
SO/03/04 12:30

Chojniczanka Chojnice

Kona 53
1-3

Skra Częstochowa

Niedbała 64, Nocoń 80, Warnecki 90
SO/03/04 13:00

Hutnik Kraków

Kitliński 6
1-3

Znicz Pruszków

Wichtowski 11 (k), 58 (k), Firlej 82
SO/03/04 15:15

Motor Lublin

Kunca 55 (k), Ropski 90
2-3

Śląsk II Wrocław

Łyszczarz 19, Bogacz 43 (s), Krocz 58
SO/03/04 17:00

GKS Katowice

Urynowicz 86
1-0

Olimpia Grudziądz

SO/03/04 18:00

Wigry Suwałki

Gojko 50, 80
2-0

KKS Kalisz

26 kolejka
CZ/08/04 18:00

Znicz Pruszków

Firlej 45
1-0

GKS Katowice

SO/10/04 13:00

Skra Częstochowa

Wojtyra 45 (k), 53, 90 (k)
3-4

Stal Rzeszów

Reiman 10, 15, 56, 85
SO/10/04 13:00

Błękitni Stargard

Polkowski 67, Cywiński 89, Walków 90
3-1

Sokół Ostróda

Wicki 3
SO/10/04 15:00

Garbarnia Kraków

Fidziukiewicz 55, 60
2-1

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 40
SO/10/04 16:00

Hutnik Kraków

0-0

Olimpia Elbląg

SO/10/04 16:00

Pogoń Siedlce

Danielewicz 44
1-2

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 17, Kołoczek 45 (s)
SO/10/04 18:00

KKS Kalisz

Gordillo 90
1-1

Motor Lublin

Ropski 55
SO/10/04 20:15

Olimpia Grudziądz

Criciuma 6
1-3

Lech II Poznań

Szymczak 24 (k), 53, 62
ND/11/04 13:00

Śląsk II Wrocław

Bargiel 14, Bergier 60 (k), Młynarczyk 90
3-2

Bytovia Bytów

Wrzesień 61, Giel 90
27 kolejka
ŚR/14/04 13:00

Lech II Poznań

Baran 77 (s), Karbownik 90
2-5

Znicz Pruszków

Firlej 25, Bochenek 32, 41, Machalski 71 (k), Gabrych 83
ŚR/14/04 16:30

Hutnik Kraków

Wojcinowicz 6, Hafez 40, Bernal 68, Jodłowski 90
4-1

Błękitni Stargard

Polkowski 43 (k)
ŚR/14/04 17:00

Bytovia Bytów

Camargo 67, Bąk 90
2-3

KKS Kalisz

Gordillo 21, Łuszkiewicz 77, Radzewicz 90
ŚR/14/04 18:00

Sokół Ostróda

Żwir 6, Gajda 75
2-1

Skra Częstochowa

Żwir 47 (s)
ŚR/14/04 18:00

Motor Lublin

0-1

Wigry Suwałki

Adamek 32
ŚR/14/04 19:30

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 25, 47, 67, Mikołajczak 41, 53, Klichowicz 63
6-0

Śląsk II Wrocław

ŚR/05/05 18:00

GKS Katowice

-

Olimpia Elbląg

ŚR/12/05 00:00

Stal Rzeszów

-

Garbarnia Kraków

ŚR/12/05 16:00

Górnik Polkowice

-

Olimpia Grudziądz

28 kolejka
SO/17/04 15:00

Garbarnia Kraków

Feliks 40, Rutkowski 89
2-1

Sokół Ostróda

Wolny 81 (k)
SO/17/04 16:00

Wigry Suwałki

Mularczyk 4, Orzechowski 45, Żebrakowski 85, Sauczek 90 (k)
4-1

Bytovia Bytów

Gierach 31 (s)
SO/17/04 16:00

Skra Częstochowa

0-1

Hutnik Kraków

Hafez 65
SO/17/04 16:00

Olimpia Elbląg

Surdykowski 34 (k), 51, Kordykiewicz 69
3-1

Lech II Poznań

Karbownik 29
ND/18/04 13:00

Śląsk II Wrocław

Bergier 17, 54, Pałaszewski 82
3-4

Stal Rzeszów

Olejarka 29, Mustafajew 71, Głowacki 89 (k), Kostkowski 90
ND/18/04 17:00

Olimpia Grudziądz

Embalo 90 (k)
1-2

Pogoń Siedlce

Górski 14, Repka 36
ND/18/04 17:50

KKS Kalisz

0-2

Chojniczanka Chojnice

Klichowicz 39, Nowak 89 (k)
ŚR/12/05 00:00

Błękitni Stargard

-

GKS Katowice

ŚR/26/05 00:00

Znicz Pruszków

-

Górnik Polkowice

29 kolejka
PT/23/04 13:00

Stal Rzeszów

Szczepanek 12, Sławek 36, Olejarka 50
3-3

KKS Kalisz

Waleńcik 40, Gordillo 60, 88
PT/23/04 19:30

Chojniczanka Chojnice

-

Wigry Suwałki

SO/24/04 13:00

Górnik Polkowice

-

Olimpia Elbląg

SO/24/04 16:00

Hutnik Kraków

-

Garbarnia Kraków

SO/24/04 17:00

Pogoń Siedlce

-

Znicz Pruszków

SO/24/04 17:00

Sokół Ostróda

-

Śląsk II Wrocław

SO/24/04 18:00

Bytovia Bytów

-

Motor Lublin

SO/24/04 18:30

GKS Katowice

-

Skra Częstochowa

ND/25/04 13:00

Lech II Poznań

-

Błękitni Stargard

30 kolejka
- -

Wigry Suwałki

-

Stal Rzeszów

- -

KKS Kalisz

-

Sokół Ostróda

- -

Śląsk II Wrocław

-

Hutnik Kraków

- -

Garbarnia Kraków

-

GKS Katowice

- -

Skra Częstochowa

-

Lech II Poznań

- -

Błękitni Stargard

-

Górnik Polkowice

- -

Olimpia Elbląg

-

Pogoń Siedlce

- -

Znicz Pruszków

-

Olimpia Grudziądz

ŚR/28/04 00:00

Motor Lublin

-

Chojniczanka Chojnice

31 kolejka
- -

Pogoń Siedlce

-

Błękitni Stargard

- -

Górnik Polkowice

-

Skra Częstochowa

- -

Lech II Poznań

-

Garbarnia Kraków

- -

GKS Katowice

-

Śląsk II Wrocław

- -

Hutnik Kraków

-

KKS Kalisz

- -

Sokół Ostróda

-

Wigry Suwałki

- -

Stal Rzeszów

-

Motor Lublin

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Bytovia Bytów

SO/01/05 00:00

Olimpia Grudziądz

-

Olimpia Elbląg

32 kolejka
- -

Motor Lublin

-

Sokół Ostróda

- -

Wigry Suwałki

-

Hutnik Kraków

- -

KKS Kalisz

-

GKS Katowice

- -

Śląsk II Wrocław

-

Lech II Poznań

- -

Garbarnia Kraków

-

Górnik Polkowice

- -

Skra Częstochowa

-

Pogoń Siedlce

- -

Błękitni Stargard

-

Olimpia Grudziądz

- -

Olimpia Elbląg

-

Znicz Pruszków

SO/08/05 00:00

Bytovia Bytów

-

Stal Rzeszów

33 kolejka
- -

Olimpia Grudziądz

-

Skra Częstochowa

- -

Pogoń Siedlce

-

Garbarnia Kraków

- -

Górnik Polkowice

-

Śląsk II Wrocław

- -

Lech II Poznań

-

KKS Kalisz

- -

GKS Katowice

-

Wigry Suwałki

- -

Hutnik Kraków

-

Motor Lublin

- -

Sokół Ostróda

-

Bytovia Bytów

- -

Stal Rzeszów

-

Chojniczanka Chojnice

SO/15/05 00:00

Znicz Pruszków

-

Błękitni Stargard

34 kolejka
- -

Bytovia Bytów

-

Hutnik Kraków

- -

Motor Lublin

-

GKS Katowice

- -

Wigry Suwałki

-

Lech II Poznań

- -

KKS Kalisz

-

Górnik Polkowice

- -

Śląsk II Wrocław

-

Pogoń Siedlce

- -

Garbarnia Kraków

-

Olimpia Grudziądz

- -

Skra Częstochowa

-

Znicz Pruszków

- -

Błękitni Stargard

-

Olimpia Elbląg

ŚR/19/05 00:00

Chojniczanka Chojnice

-

Sokół Ostróda

35 kolejka
- -

Znicz Pruszków

-

Garbarnia Kraków

- -

Olimpia Grudziądz

-

Śląsk II Wrocław

- -

Pogoń Siedlce

-

KKS Kalisz

- -

Górnik Polkowice

-

Wigry Suwałki

- -

Sokół Ostróda

-

Stal Rzeszów

- -

Lech II Poznań

-

Motor Lublin

- -

GKS Katowice

-

Bytovia Bytów

- -

Hutnik Kraków

-

Chojniczanka Chojnice

SO/22/05 00:00

Olimpia Elbląg

-

Skra Częstochowa

36 kolejka
- -

Chojniczanka Chojnice

-

GKS Katowice

- -

Bytovia Bytów

-

Lech II Poznań

- -

Motor Lublin

-

Górnik Polkowice

- -

Wigry Suwałki

-

Pogoń Siedlce

- -

KKS Kalisz

-

Olimpia Grudziądz

- -

Śląsk II Wrocław

-

Znicz Pruszków

- -

Garbarnia Kraków

-

Olimpia Elbląg

- -

Skra Częstochowa

-

Błękitni Stargard

SO/29/05 00:00

Stal Rzeszów

-

Hutnik Kraków

37 kolejka
- -

Olimpia Elbląg

-

Śląsk II Wrocław

- -

Znicz Pruszków

-

KKS Kalisz

- -

Olimpia Grudziądz

-

Wigry Suwałki

- -

Pogoń Siedlce

-

Motor Lublin

- -

Górnik Polkowice

-

Bytovia Bytów

- -

Lech II Poznań

-

Chojniczanka Chojnice

- -

GKS Katowice

-

Stal Rzeszów

- -

Hutnik Kraków

-

Sokół Ostróda

SO/05/06 00:00

Błękitni Stargard

-

Garbarnia Kraków

38 kolejka
- -

Stal Rzeszów

-

Lech II Poznań

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Górnik Polkowice

- -

Bytovia Bytów

-

Pogoń Siedlce

- -

Motor Lublin

-

Olimpia Grudziądz

- -

Wigry Suwałki

-

Znicz Pruszków

- -

KKS Kalisz

-

Olimpia Elbląg

- -

Śląsk II Wrocław

-

Błękitni Stargard

- -

Garbarnia Kraków

-

Skra Częstochowa

SO/12/06 00:00

Sokół Ostróda

-

GKS Katowice

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa265646-24
2Pogoń Szczecin265033-17
3Raków Częstochowa254639-24
4Piast Gliwice263833-26
5Śląsk Wrocław263832-27
6Lechia Gdańsk263835-32
7Zagłębie Lubin263835-33
8Warta Poznań263627-28
9Lech Poznań263335-33
10Górnik Zabrze263327-28
11Jagiellonia Białystok263336-42
12Wisła Kraków262835-38
13Cracovia262726-30
14Wisła Płock262629-40
15Stal Mielec252127-44
16Podbeskidzie Bielsko-Biała262127-56
PT/23/04 18:00
Raków C.
-
Śląsk W.
PT/23/04 20:30
Podbeskidzie B.
-
Lech P.
SO/24/04 15:00
Górnik Z.
-
Wisła P.
SO/24/04 17:30
Zagłębie L.
-
Piast G.
SO/24/04 20:00
Wisła K.
-
Cracovia
ND/25/04 12:30
Warta P.
-
Jagiellonia B.
ND/25/04 15:00
Stal M.
-
Pogoń S.
ND/25/04 17:30
Lechia G.
-
Legia W.
ŚR/28/04 19:00
Jagiellonia B.
-
Raków C.
PT/30/04 18:00
Wisła P.
-
Lechia G.
PT/30/04 20:30
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
SO/01/05 15:00
Legia W.
-
Wisła K.
SO/01/05 17:30
Pogoń S.
-
Warta P.
SO/01/05 20:00
Lech P.
-
Stal M.
PN/03/05 15:00
Piast G.
-
Podbeskidzie B.
PN/03/05 17:30
Cracovia
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Polsat Sp. 1. liga: Widzew - Górnik (na żywo)
18:00 Canal+Sport Raków - Lech (na żywo)
20:30 Canal+Sport Podbesk. - Lech (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Korona - ŁKS (na żywo)
15:00 Canal+Sport Górnik - Wisła P. (na żywo)
17:30 Canal+Sport Zagłębie - Piast (na żywo)
18:30 TVP Sport 2. liga: Katowice - Skra (na żywo)
20:00 Canal+Sport Wisła K. - Crakovia (na żywo)