Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 22 października 2020

2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Wigry Suwałki82115-57-0-14-0-03-0-1
2Chojniczanka Chojnice91917-76-1-25-0-01-1-2
3Górnik Polkowice81819-76-0-24-0-12-0-1
4Stal Rzeszów91714-75-2-22-1-23-1-0
5Skra Częstochowa91612-95-1-33-1-02-0-3
6GKS Katowice71415-94-2-11-2-03-0-1
7Bytovia Bytów91214-113-3-32-1-21-2-1
8KKS Kalisz81211-104-0-42-0-22-0-2
9Śląsk II Wrocław81111-103-2-31-1-22-1-1
10Znicz Pruszków9117-143-2-42-1-11-1-3
11Sokół Ostróda81011-123-1-42-0-21-1-2
12Hutnik Kraków91013-183-1-52-1-01-0-5
13Olimpia Grudziądz9108-163-1-50-0-43-1-1
14Błękitni Stargard8107-153-1-42-0-21-1-2
15Pogoń Siedlce8713-163-1-42-0-21-1-2
16Motor Lublin879-121-4-30-2-21-2-1
17Garbarnia Kraków768-131-3-30-2-21-1-1
18Olimpia Elbląg836-120-3-50-2-30-1-2
19Lech II Poznań7312-191-0-61-0-20-0-4
PT/16/10 19:30
Chojniczanka C.
3-0
KKS K.
SO/17/10 12:00
Lech I.
-
Olimpia E.
SO/17/10 15:00
Stal R.
0-3
Śląsk I.
SO/17/10 15:00
Hutnik K.
3-1
Skra C.
SO/17/10 16:00
Górnik P.
4-0
Znicz P.
SO/17/10 17:00
Pogoń S.
0-1
Olimpia G.
SO/17/10 18:00
Sokół O.
-
Garbarnia K.
ND/18/10 15:30
Bytovia B.
1-2
Wigry S.
PT/30/10 17:00
GKS K.
-
Błękitni S.
- -
Olimpia E.
-
Górnik P.
- -
Błękitni S.
-
Lech I.
- -
Skra C.
-
GKS K.
- -
Garbarnia K.
-
Hutnik K.
- -
Śląsk I.
-
Sokół O.
- -
KKS K.
-
Stal R.
- -
Wigry S.
-
Chojniczanka C.
- -
Motor L.
-
Bytovia B.
SO/24/10 00:00
Znicz P.
-
Pogoń S.
Strzelcy
8 Adamek (Wigry)
8 Wojtyra (Skra)
6 Sobków (Górnik)
6 Urynowicz (GKS Katowice)
5 Brodziński (Pogoń)
5 Giel (Bytovia)
4 Bergier (Śląsk II)
4 Błąd (GKS Katowice)
4 Janczukowicz (Olimpia G.)
1 kolejka
PT/28/08 16:00

Sokół Ostróda

Okuniewicz 49, Zimmer 55
2-0

Lech II Poznań

PT/28/08 18:00

Wigry Suwałki

Gojko 10, 55
2-1

Olimpia Elbląg

Wenger 22 (k)
PT/28/08 19:30

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 9, Ziętarski 16, Napołow 40, Klichowicz 58
4-2

Pogoń Siedlce

Brodziński 31 (k), Olszewski 77
SO/29/08 15:00

Stal Rzeszów

Pieczara 59, Reiman 88 (k)
2-1

Górnik Polkowice

Baszak 43
SO/29/08 17:00

KKS Kalisz

Tunkiewicz 63, Majewski 90
2-0

Błękitni Stargard

SO/29/08 19:46

Bytovia Bytów

Sezonienko 20, 40
2-0

Olimpia Grudziądz

SO/29/08 19:50

Motor Lublin

Ceglarz 55
1-2

Znicz Pruszków

Machalski 19, Kubicki 41
ND/30/08 12:00

Śląsk II Wrocław

0-1

Skra Częstochowa

Wojtyra 32
ND/30/08 13:30

Hutnik Kraków

Stawarczyk 2 (k), Dejmek 20 (s), Antoniak 45
3-2

GKS Katowice

Kozłowski 46, Urynowicz 90
2 kolejka
PT/04/09 18:00

Znicz Pruszków

Tarnowski 82
1-1

Bytovia Bytów

Giel 53
SO/05/09 12:00

Lech II Poznań

Sykora 3, 44, Szramowski 11, Skóraś 55, 87, Stawarczyk 79 (s)
6-3

Hutnik Kraków

Stawarczyk 35 (k), Ozimek 54, Świątek 60
SO/05/09 13:00

Błękitni Stargard

Ryk 41
1-0

Wigry Suwałki

SO/05/09 15:00

Pogoń Siedlce

0-2

Stal Rzeszów

Olejarka 87, 89
SO/05/09 16:30

Olimpia Grudziądz

Janczukowicz 82
1-3

Chojniczanka Chojnice

Andronic 28 (s), Skrzypczak 51, Emche 90
SO/05/09 17:00

Olimpia Elbląg

Tkaczuk 11
1-3

Motor Lublin

Wójcik 48, 62, Kiełtyka 59 (s)
SO/05/09 17:00

Skra Częstochowa

Wojtyra 59
1-0

KKS Kalisz

SO/05/09 17:00

Garbarnia Kraków

Radwanek 13
1-3

Śląsk II Wrocław

Scalet 19, Bergier 32 (k), Łyszczarz 90
SO/05/09 18:00

Górnik Polkowice

Baszak 24, Sobków 63, Terpiłowski 73
3-0

Sokół Ostróda

3 kolejka
PT/11/09 17:00

Wigry Suwałki

Adamek 76, 78
2-1

Skra Częstochowa

Wojtyra 50
SO/12/09 15:00

Stal Rzeszów

0-1

Olimpia Grudziądz

Embalo 37
SO/12/09 17:00

Chojniczanka Chojnice

Machalski 14 (s), Napołow 50
2-0

Znicz Pruszków

SO/12/09 18:00

KKS Kalisz

Maćczak 39
1-2

Garbarnia Kraków

Bąk 62, Nakrosius 69
SO/12/09 18:00

Motor Lublin

Swędrowski 58, 90
2-2

Błękitni Stargard

Polkowski 15 (k), Ryk 40
SO/12/09 18:00

Bytovia Bytów

Zawistowski 25
1-0

Olimpia Elbląg

SO/12/09 18:00

Sokół Ostróda

0-1

Pogoń Siedlce

Marciniec 49
ND/13/09 13:00

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 12, 67, Sobków 53
3-0

Hutnik Kraków

ND/13/09 19:00

GKS Katowice

Błąd 42, Sanocki 52, Urynowicz 87
3-1

Lech II Poznań

Karbownik 36
4 kolejka
SO/19/09 15:00

Błękitni Stargard

Polkowski 52
1-4

Bytovia Bytów

Bąk 71, Giel 74, 80, Ryś 85
SO/19/09 15:30

Znicz Pruszków

0-2

Stal Rzeszów

Reiman 60, Olejarka 90
SO/19/09 16:00

Skra Częstochowa

Olejnik 34
1-1

Motor Lublin

Król 49
SO/19/09 16:00

Garbarnia Kraków

Kuczak 56
1-3

Wigry Suwałki

Adamek 46, 86, 90
SO/19/09 17:00

Olimpia Elbląg

0-0

Chojniczanka Chojnice

SO/19/09 18:00

Olimpia Grudziądz

0-4

Sokół Ostróda

Wolny 58 (k), 76, Gajda 71, Dobosz 90
SO/19/09 18:15

Górnik Polkowice

0-2

GKS Katowice

Błąd 26, 42
SO/19/09 19:00

Pogoń Siedlce

Górski 67, Wróblewski 90
2-1

Hutnik Kraków

Hafez 59
ND/20/09 12:00

Śląsk II Wrocław

0-3

KKS Kalisz

Maćczak 23, 79, Sabiłło 86
5 kolejka
PT/25/09 15:30

Hutnik Kraków

Świątek 9, Zając 90
2-2

Olimpia Grudziądz

Janczukowicz 48, Popalzay 75
PT/25/09 16:00

Stal Rzeszów

0-0

Olimpia Elbląg

PT/25/09 17:15

Wigry Suwałki

Wełniak 45, 72
2-0

Śląsk II Wrocław

PT/25/09 19:30

Motor Lublin

Ceglarz 22
1-1

Garbarnia Kraków

Bąk 39
SO/26/09 13:00

Lech II Poznań

Sobol 51
1-3

Górnik Polkowice

Sobków 23, 85 (k), Magdziak 90
SO/26/09 17:00

Chojniczanka Chojnice

Klichowicz 10, Theus 33 (s)
2-0

Błękitni Stargard

SO/26/09 18:00

Bytovia Bytów

0-1

Skra Częstochowa

Wojtyra 43
SO/26/09 18:00

Sokół Ostróda

Siemaszko 54, Kobza 71
2-0

Znicz Pruszków

SO/26/09 18:00

GKS Katowice

Woźniak 51, Urynowicz 78
2-2

Pogoń Siedlce

Wróblewski 27, Brodziński 90 (k)
6 kolejka
WT/29/09 19:00

Znicz Pruszków

Bochenek 38
1-0

Hutnik Kraków

WT/29/09 20:30

Olimpia Elbląg

Surdykowski 14, 63, Lewandowski 90
3-3

Sokół Ostróda

Wolny 16, 55, Krasa 52 (s)
ŚR/30/09 12:00

Śląsk II Wrocław

Piasecki 44
1-1

Motor Lublin

Swędrowski 9
ŚR/30/09 15:00

Garbarnia Kraków

Marszalik 33, Klimek 44
2-2

Bytovia Bytów

Dymerski 31, Giel 45
ŚR/30/09 15:30

Skra Częstochowa

Nocoń 88
1-0

Chojniczanka Chojnice

ŚR/30/09 16:00

Błękitni Stargard

0-5

Stal Rzeszów

Pieczara 25, Kłos 58, Michalik 61, Szczepanek 76, Goncerz 90 (k)
ŚR/30/09 18:00

Pogoń Siedlce

Brodziński 18 (k), 32 (k), Marciniec 67, Repka 89
4-2

Lech II Poznań

Kryg 26 (k), Sobol 6
ŚR/30/09 18:00

Olimpia Grudziądz

Gabor 2
1-3

GKS Katowice

Urynowicz 61 (k), 63, Błąd 82
ŚR/30/09 18:00

KKS Kalisz

0-3

Wigry Suwałki

Adamek 29, 44, 63
7 kolejka
SO/03/10 16:00

Górnik Polkowice

Sobków 3, 76, Baranowski 9, 90
4-2

Pogoń Siedlce

Falon 89, Brodziński 90 (k)
SO/03/10 17:00

Chojniczanka Chojnice

Kona 6, Pląskowski 61, 75
3-1

Garbarnia Kraków

Radwanek 52
SO/03/10 18:00

Bytovia Bytów

Bielawski 21, Giel 31
2-2

Śląsk II Wrocław

Krocz 25, Bergier 90
SO/03/10 18:00

Sokół Ostróda

0-2

Błękitni Stargard

Brzeziański 22, 68
SO/03/10 18:00

Olimpia Elbląg

0-1

Hutnik Kraków

Kieliś 84
SO/03/10 19:00

GKS Katowice

Kozłowski 51
1-1

Znicz Pruszków

Machalski 90
ND/04/10 12:00

Lech II Poznań

Wojtkowiak 28
1-2

Olimpia Grudziądz

Embalo 25, Janczukowicz 39
ND/04/10 15:00

Stal Rzeszów

Reiman 39 (k), Kotwica 51, Góra 53
3-2

Skra Częstochowa

Mesjasz 75, Wojtyra 89
ND/04/10 17:00

Motor Lublin

0-3

KKS Kalisz

Łuszkiewicz 44, Chojnowski 51, Hiszpański 88
8 kolejka
PT/09/10 19:00

Znicz Pruszków

Wichtowski 19, Gabrych 67
2-1

Lech II Poznań

Sobol 88
SO/10/10 12:00

Śląsk II Wrocław

Krocz 35, Kotowicz 90
2-0

Chojniczanka Chojnice

SO/10/10 14:00

Garbarnia Kraków

0-0

Stal Rzeszów

SO/10/10 15:00

Błękitni Stargard

Mosakowski 86
1-0

Hutnik Kraków

SO/10/10 15:00

Skra Częstochowa

Wojtyra 5, 75, 79
3-0

Sokół Ostróda

SO/10/10 17:00

Olimpia Elbląg

Bawolik 33
1-2

GKS Katowice

Urynowicz 29, Jędrych 83
SO/10/10 18:00

Olimpia Grudziądz

0-1

Górnik Polkowice

Wacławczyk 49
SO/10/10 18:00

Wigry Suwałki

Wełniak 63
1-0

Motor Lublin

SO/10/10 18:15

KKS Kalisz

Kaczyński 67, Hołota 90
2-1

Bytovia Bytów

Sikorski 8
9 kolejka
PT/16/10 19:30

Chojniczanka Chojnice

Kona 6, Ziętarski 24 (k), Wachowiak 61
3-0

KKS Kalisz

SO/17/10 12:00

Lech II Poznań

-
Odwołany

Olimpia Elbląg

SO/17/10 15:00

Stal Rzeszów

0-3

Śląsk II Wrocław

Makowski 27, Bergier 56 (k), 59
SO/17/10 15:00

Hutnik Kraków

Świątek 55, Linca 58, Sobala 86
3-1

Skra Częstochowa

Nocoń 70 (k)
SO/17/10 16:00

Górnik Polkowice

Wacławczyk 4, Szuszkiewicz 19, Fryzowicz 48, Terpiłowski 90
4-0

Znicz Pruszków

SO/17/10 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

Olimpia Grudziądz

Janczukowicz 15
SO/17/10 18:00

Sokół Ostróda

-
Odwołany

Garbarnia Kraków

ND/18/10 15:30

Bytovia Bytów

Zawistowski 85 (k)
1-2

Wigry Suwałki

Czułowski 11 (k), Wełniak 76
PT/30/10 17:00

GKS Katowice

-

Błękitni Stargard

10 kolejka
- -

Olimpia Elbląg

-

Górnik Polkowice

- -

Błękitni Stargard

-

Lech II Poznań

- -

Skra Częstochowa

-

GKS Katowice

- -

Garbarnia Kraków

-

Hutnik Kraków

- -

Śląsk II Wrocław

-

Sokół Ostróda

- -

KKS Kalisz

-

Stal Rzeszów

- -

Wigry Suwałki

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Motor Lublin

-

Bytovia Bytów

SO/24/10 00:00

Znicz Pruszków

-

Pogoń Siedlce

11 kolejka
- -

Stal Rzeszów

-

Wigry Suwałki

- -

Sokół Ostróda

-

KKS Kalisz

- -

Hutnik Kraków

-

Śląsk II Wrocław

- -

GKS Katowice

-

Garbarnia Kraków

- -

Lech II Poznań

-

Skra Częstochowa

- -

Górnik Polkowice

-

Błękitni Stargard

- -

Pogoń Siedlce

-

Olimpia Elbląg

- -

Olimpia Grudziądz

-

Znicz Pruszków

ŚR/04/11 00:00

Chojniczanka Chojnice

-

Motor Lublin

12 kolejka
- -

Błękitni Stargard

-

Pogoń Siedlce

- -

Skra Częstochowa

-

Górnik Polkowice

- -

Garbarnia Kraków

-

Lech II Poznań

- -

Śląsk II Wrocław

-

GKS Katowice

- -

KKS Kalisz

-

Hutnik Kraków

- -

Wigry Suwałki

-

Sokół Ostróda

- -

Motor Lublin

-

Stal Rzeszów

- -

Bytovia Bytów

-

Chojniczanka Chojnice

SO/07/11 00:00

Olimpia Elbląg

-

Olimpia Grudziądz

13 kolejka
- -

Sokół Ostróda

-

Motor Lublin

- -

Hutnik Kraków

-

Wigry Suwałki

- -

GKS Katowice

-

KKS Kalisz

- -

Lech II Poznań

-

Śląsk II Wrocław

- -

Górnik Polkowice

-

Garbarnia Kraków

- -

Pogoń Siedlce

-

Skra Częstochowa

- -

Olimpia Grudziądz

-

Błękitni Stargard

- -

Znicz Pruszków

-

Olimpia Elbląg

SO/14/11 00:00

Stal Rzeszów

-

Bytovia Bytów

14 kolejka
- -

Skra Częstochowa

-

Olimpia Grudziądz

- -

Garbarnia Kraków

-

Pogoń Siedlce

- -

Śląsk II Wrocław

-

Górnik Polkowice

- -

KKS Kalisz

-

Lech II Poznań

- -

Wigry Suwałki

-

GKS Katowice

- -

Lech II Poznań

-

Hutnik Kraków

- -

Bytovia Bytów

-

Sokół Ostróda

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Stal Rzeszów

SO/21/11 00:00

Błękitni Stargard

-

Znicz Pruszków

15 kolejka
- -

Hutnik Kraków

-

Bytovia Bytów

- -

GKS Katowice

-

Motor Lublin

- -

Lech II Poznań

-

Wigry Suwałki

- -

Górnik Polkowice

-

KKS Kalisz

- -

Pogoń Siedlce

-

Śląsk II Wrocław

- -

Olimpia Grudziądz

-

Garbarnia Kraków

- -

Znicz Pruszków

-

Skra Częstochowa

- -

Olimpia Elbląg

-

Błękitni Stargard

SO/28/11 00:00

Sokół Ostróda

-

Chojniczanka Chojnice

16 kolejka
- -

Garbarnia Kraków

-

Znicz Pruszków

- -

Śląsk II Wrocław

-

Olimpia Grudziądz

- -

KKS Kalisz

-

Pogoń Siedlce

- -

Wigry Suwałki

-

Górnik Polkowice

- -

Motor Lublin

-

Lech II Poznań

- -

Bytovia Bytów

-

GKS Katowice

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Hutnik Kraków

- -

Stal Rzeszów

-

Sokół Ostróda

ŚR/02/12 00:00

Skra Częstochowa

-

Olimpia Elbląg

17 kolejka
- -

GKS Katowice

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Lech II Poznań

-

Bytovia Bytów

- -

Górnik Polkowice

-

Motor Lublin

- -

Pogoń Siedlce

-

Wigry Suwałki

- -

Olimpia Grudziądz

-

KKS Kalisz

- -

Znicz Pruszków

-

Śląsk II Wrocław

- -

Olimpia Elbląg

-

Garbarnia Kraków

- -

Błękitni Stargard

-

Skra Częstochowa

SO/05/12 00:00

Hutnik Kraków

-

Stal Rzeszów

18 kolejka
- -

Śląsk II Wrocław

-

Olimpia Elbląg

- -

KKS Kalisz

-

Znicz Pruszków

- -

Wigry Suwałki

-

Olimpia Grudziądz

- -

Motor Lublin

-

Pogoń Siedlce

- -

Bytovia Bytów

-

Górnik Polkowice

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Lech II Poznań

- -

Stal Rzeszów

-

GKS Katowice

- -

Sokół Ostróda

-

Hutnik Kraków

SO/12/12 00:00

Garbarnia Kraków

-

Błękitni Stargard

19 kolejka
- -

Lech II Poznań

-

Stal Rzeszów

- -

Górnik Polkowice

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Pogoń Siedlce

-

Bytovia Bytów

- -

Olimpia Grudziądz

-

Motor Lublin

- -

Znicz Pruszków

-

Śląsk II Wrocław

- -

Olimpia Elbląg

-

KKS Kalisz

- -

Błękitni Stargard

-

Śląsk II Wrocław

- -

Skra Częstochowa

-

Garbarnia Kraków

SO/27/02 00:00

GKS Katowice

-

Sokół Ostróda

20 kolejka
- -

Błękitni Stargard

-

KKS Kalisz

- -

Olimpia Elbląg

-

Wigry Suwałki

- -

Znicz Pruszków

-

Motor Lublin

- -

Olimpia Grudziądz

-

Bytovia Bytów

- -

Pogoń Siedlce

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Górnik Polkowice

-

Stal Rzeszów

- -

Lech II Poznań

-

Sokół Ostróda

- -

GKS Katowice

-

Hutnik Kraków

SO/06/03 00:00

Skra Częstochowa

-

Śląsk II Wrocław

21 kolejka
- -

Sokół Ostróda

-

Górnik Polkowice

- -

Stal Rzeszów

-

Pogoń Siedlce

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Olimpia Elbląg

- -

Bytovia Bytów

-

Znicz Pruszków

- -

Motor Lublin

-

Olimpia Elbląg

- -

Wigry Suwałki

-

Błękitni Stargard

- -

KKS Kalisz

-

Skra Częstochowa

- -

Śląsk II Wrocław

-

Garbarnia Kraków

SO/13/03 00:00

Hutnik Kraków

-

Lech II Poznań

22 kolejka
- -

Garbarnia Kraków

-

KKS Kalisz

- -

Skra Częstochowa

-

Wigry Suwałki

- -

Błękitni Stargard

-

Motor Lublin

- -

Olimpia Elbląg

-

Bytovia Bytów

- -

Znicz Pruszków

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Olimpia Grudziądz

-

Stal Rzeszów

- -

Pogoń Siedlce

-

Sokół Ostróda

- -

Lech II Poznań

-

GKS Katowice

ŚR/17/03 00:00

Hutnik Kraków

-

Górnik Polkowice

23 kolejka
- -

Hutnik Kraków

-

Pogoń Siedlce

- -

Sokół Ostróda

-

Olimpia Grudziądz

- -

Stal Rzeszów

-

Znicz Pruszków

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Olimpia Elbląg

- -

Bytovia Bytów

-

Błękitni Stargard

- -

Motor Lublin

-

Skra Częstochowa

- -

Wigry Suwałki

-

Garbarnia Kraków

- -

KKS Kalisz

-

Śląsk II Wrocław

SO/20/03 00:00

GKS Katowice

-

Górnik Polkowice

24 kolejka
- -

Garbarnia Kraków

-

Motor Lublin

- -

Skra Częstochowa

-

Bytovia Bytów

- -

Błękitni Stargard

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Olimpia Elbląg

-

Stal Rzeszów

- -

Znicz Pruszków

-

Sokół Ostróda

- -

Olimpia Grudziądz

-

Hutnik Kraków

- -

Pogoń Siedlce

-

GKS Katowice

- -

Górnik Polkowice

-

Lech II Poznań

SO/27/03 00:00

Śląsk II Wrocław

-

Wigry Suwałki

25 kolejka
- -

GKS Katowice

-

Olimpia Grudziądz

- -

Hutnik Kraków

-

Znicz Pruszków

- -

Sokół Ostróda

-

Olimpia Elbląg

- -

Stal Rzeszów

-

Błękitni Stargard

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Skra Częstochowa

- -

Bytovia Bytów

-

Garbarnia Kraków

- -

Motor Lublin

-

Śląsk II Wrocław

- -

Wigry Suwałki

-

KKS Kalisz

SO/03/04 00:00

Lech II Poznań

-

Pogoń Siedlce

26 kolejka
- -

Śląsk II Wrocław

-

Bytovia Bytów

- -

Garbarnia Kraków

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Skra Częstochowa

-

Stal Rzeszów

- -

Błękitni Stargard

-

Sokół Ostróda

- -

Olimpia Elbląg

-

Hutnik Kraków

- -

Znicz Pruszków

-

GKS Katowice

- -

Olimpia Grudziądz

-

Lech II Poznań

- -

Pogoń Siedlce

-

Górnik Polkowice

SO/10/04 00:00

KKS Kalisz

-

Motor Lublin

27 kolejka
- -

Lech II Poznań

-

Znicz Pruszków

- -

GKS Katowice

-

Olimpia Elbląg

- -

Hutnik Kraków

-

Błękitni Stargard

- -

Sokół Ostróda

-

Skra Częstochowa

- -

Stal Rzeszów

-

Garbarnia Kraków

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Śląsk II Wrocław

- -

Bytovia Bytów

-

KKS Kalisz

- -

Motor Lublin

-

Wigry Suwałki

ŚR/14/04 00:00

Górnik Polkowice

-

Olimpia Grudziądz

28 kolejka
- -

KKS Kalisz

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Śląsk II Wrocław

-

Stal Rzeszów

- -

Garbarnia Kraków

-

Sokół Ostróda

- -

Skra Częstochowa

-

Hutnik Kraków

- -

Błękitni Stargard

-

GKS Katowice

- -

Olimpia Elbląg

-

Lech II Poznań

- -

Znicz Pruszków

-

Górnik Polkowice

- -

Olimpia Grudziądz

-

Pogoń Siedlce

SO/17/04 00:00

Wigry Suwałki

-

Bytovia Bytów

29 kolejka
- -

Górnik Polkowice

-

Olimpia Elbląg

- -

Lech II Poznań

-

Błękitni Stargard

- -

GKS Katowice

-

Skra Częstochowa

- -

Hutnik Kraków

-

Garbarnia Kraków

- -

Sokół Ostróda

-

Śląsk II Wrocław

- -

Stal Rzeszów

-

KKS Kalisz

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Wigry Suwałki

- -

Bytovia Bytów

-

Motor Lublin

SO/24/04 00:00

Pogoń Siedlce

-

Znicz Pruszków

30 kolejka
- -

Wigry Suwałki

-

Stal Rzeszów

- -

KKS Kalisz

-

Sokół Ostróda

- -

Śląsk II Wrocław

-

Hutnik Kraków

- -

Garbarnia Kraków

-

GKS Katowice

- -

Skra Częstochowa

-

Lech II Poznań

- -

Błękitni Stargard

-

Górnik Polkowice

- -

Olimpia Elbląg

-

Pogoń Siedlce

- -

Znicz Pruszków

-

Olimpia Grudziądz

ŚR/28/04 00:00

Motor Lublin

-

Chojniczanka Chojnice

31 kolejka
- -

Pogoń Siedlce

-

Błękitni Stargard

- -

Górnik Polkowice

-

Skra Częstochowa

- -

Lech II Poznań

-

Garbarnia Kraków

- -

GKS Katowice

-

Śląsk II Wrocław

- -

Hutnik Kraków

-

KKS Kalisz

- -

Sokół Ostróda

-

Wigry Suwałki

- -

Stal Rzeszów

-

Motor Lublin

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Bytovia Bytów

SO/01/05 00:00

Olimpia Grudziądz

-

Olimpia Elbląg

32 kolejka
- -

Motor Lublin

-

Sokół Ostróda

- -

Wigry Suwałki

-

Hutnik Kraków

- -

KKS Kalisz

-

GKS Katowice

- -

Śląsk II Wrocław

-

Lech II Poznań

- -

Garbarnia Kraków

-

Górnik Polkowice

- -

Skra Częstochowa

-

Pogoń Siedlce

- -

Błękitni Stargard

-

Olimpia Grudziądz

- -

Olimpia Elbląg

-

Znicz Pruszków

SO/08/05 00:00

Bytovia Bytów

-

Stal Rzeszów

33 kolejka
- -

Olimpia Grudziądz

-

Skra Częstochowa

- -

Pogoń Siedlce

-

Garbarnia Kraków

- -

Górnik Polkowice

-

Śląsk II Wrocław

- -

Lech II Poznań

-

KKS Kalisz

- -

GKS Katowice

-

Wigry Suwałki

- -

Hutnik Kraków

-

Motor Lublin

- -

Sokół Ostróda

-

Bytovia Bytów

- -

Stal Rzeszów

-

Chojniczanka Chojnice

SO/15/05 00:00

Znicz Pruszków

-

Błękitni Stargard

34 kolejka
- -

Bytovia Bytów

-

Hutnik Kraków

- -

Motor Lublin

-

GKS Katowice

- -

Wigry Suwałki

-

Lech II Poznań

- -

KKS Kalisz

-

Górnik Polkowice

- -

Śląsk II Wrocław

-

Pogoń Siedlce

- -

Garbarnia Kraków

-

Olimpia Grudziądz

- -

Skra Częstochowa

-

Znicz Pruszków

- -

Błękitni Stargard

-

Olimpia Elbląg

ŚR/19/05 00:00

Chojniczanka Chojnice

-

Sokół Ostróda

35 kolejka
- -

Znicz Pruszków

-

Garbarnia Kraków

- -

Olimpia Grudziądz

-

Śląsk II Wrocław

- -

Pogoń Siedlce

-

KKS Kalisz

- -

Górnik Polkowice

-

Wigry Suwałki

- -

Sokół Ostróda

-

Stal Rzeszów

- -

Lech II Poznań

-

Motor Lublin

- -

GKS Katowice

-

Bytovia Bytów

- -

Hutnik Kraków

-

Chojniczanka Chojnice

SO/22/05 00:00

Olimpia Elbląg

-

Skra Częstochowa

36 kolejka
- -

Chojniczanka Chojnice

-

GKS Katowice

- -

Bytovia Bytów

-

Lech II Poznań

- -

Motor Lublin

-

Górnik Polkowice

- -

Wigry Suwałki

-

Pogoń Siedlce

- -

KKS Kalisz

-

Olimpia Grudziądz

- -

Śląsk II Wrocław

-

Znicz Pruszków

- -

Garbarnia Kraków

-

Olimpia Elbląg

- -

Skra Częstochowa

-

Błękitni Stargard

SO/29/05 00:00

Stal Rzeszów

-

Hutnik Kraków

37 kolejka
- -

Olimpia Elbląg

-

Śląsk II Wrocław

- -

Znicz Pruszków

-

KKS Kalisz

- -

Olimpia Grudziądz

-

Wigry Suwałki

- -

Pogoń Siedlce

-

Motor Lublin

- -

Górnik Polkowice

-

Bytovia Bytów

- -

Lech II Poznań

-

Chojniczanka Chojnice

- -

GKS Katowice

-

Stal Rzeszów

- -

Hutnik Kraków

-

Sokół Ostróda

SO/05/06 00:00

Błękitni Stargard

-

Garbarnia Kraków

38 kolejka
- -

Stal Rzeszów

-

Lech II Poznań

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Górnik Polkowice

- -

Bytovia Bytów

-

Pogoń Siedlce

- -

Motor Lublin

-

Olimpia Grudziądz

- -

Wigry Suwałki

-

Znicz Pruszków

- -

KKS Kalisz

-

Olimpia Elbląg

- -

Śląsk II Wrocław

-

Błękitni Stargard

- -

Garbarnia Kraków

-

Skra Częstochowa

SO/12/06 00:00

Sokół Ostróda

-

GKS Katowice

Piłka na żywo

SO/17/10 15:00
Cracovia
1-0
Piast G.
SO/17/10 17:30
Górnik Z.
1-3
Raków C.
SO/17/10 20:00
Jagiellonia B.
2-1
Lech P.
ND/18/10 12:30
Wisła P.
1-0
Śląsk W.
ND/18/10 15:00
Stal M.
0-6
Wisła K.
ND/18/10 17:30
Legia W.
2-1
Zagłębie L.
PN/19/10 18:00
Podbeskidzie B.
1-2
Warta P.
PN/19/10 20:30
Lechia G.
0-1
Pogoń S.
PT/23/10 18:00
Piast G.
-
Wisła P.
PT/23/10 20:30
Zagłębie L.
-
Lechia G.
SO/24/10 15:00
Wisła K.
-
Podbeskidzie B.
SO/24/10 17:30
Śląsk W.
-
Jagiellonia B.
SO/24/10 20:00
Pogoń S.
-
Legia W.
ND/25/10 15:00
Raków C.
-
Stal M.
ND/25/10 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/26/10 18:00
Warta P.
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Pol. Sp. E. 1. liga: Górnik - Arka (na żywo)
18:00 Canal+Sport Legia - Śląsk (na żywo)
21:00 TVP 1 LM: Bayern - Atletico (na żywo)
18:55 TVP 2 LE: Lech - Benfica (na żywo)