Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 21 października 2021

PKO Ekstraklasa

  • Dawid Szymonowicz piłkarzem Warty Poznań
    Środa, 20 października 2021, 17:19 Dawid Szymonowicz piłkarzem Warty Poznań

    Dawid Szymonowicz został nowym zawodnikiem Warty Poznań. 26-letni obrońca podpisał kontrakt do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok.

  • Frekwencja 11. kolejki Ekstraklasy
    Środa, 20 października 2021, 14:41 Frekwencja 11. kolejki Ekstraklasy

    25 702 widzów zobaczyło mecz Legia Warszawa - Lech Poznań. Sporo osób przyszło też na stadiony w Zabrzu i we Wrocławiu.

  • Terminarz 15. kolejki PKO Ekstraklasy
    Środa, 20 października 2021, 13:18 Terminarz 15. kolejki PKO Ekstraklasy

    Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminarz 15. kolejki PKO Ekstraklasy.

  • Złe wieści dla Legii Warszawa
    Wtorek, 19 października 2021, 12:08 Złe wieści dla Legii Warszawa

    Legia Warszawa będzie musiała poradzić sobie w czwartek bez Tomasa Pekharta. Napastnik przejdzie zabieg związany z urazem nosa i nie zagra w wyjazdowym meczu z Napoli w Lidze Europy.

  • Trener Stali po wygranej z Zagłębiem
    Wtorek, 19 października 2021, 11:33 Trener Stali po wygranej z Zagłębiem

    Po wczorajszym meczu Ekstraklasy Stal Mielec - Zagłębie Lubin (4-2) głos zabrał trener Stali Adam Majewski. Oto co powiedział:

1 2 3   ...   4275 4276 4277 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lech Poznań112423-67-3-14-2-03-1-1
2Lechia Gdańsk112220-96-4-14-1-02-3-1
3Raków Częstochowa102121-146-3-11-2-05-1-1
4Pogoń Szczecin111916-95-4-24-1-01-3-2
5Śląsk Wrocław111715-144-5-22-3-12-2-1
6Cracovia111618-184-4-32-2-12-2-2
7Jagiellonia Białystok111612-124-4-33-3-11-1-2
8Stal Mielec111515-184-3-44-0-20-3-2
9Zagłębie Lubin101513-175-0-53-0-22-0-3
10Piast Gliwice111414-154-2-52-1-32-1-2
11Wisła Kraków111414-164-2-52-1-22-1-3
12Wisła Płock111318-174-1-64-1-00-0-6
13Radomiak Radom111312-112-7-22-3-00-4-2
14Górnik Zabrze101313-154-1-53-0-31-1-2
15Legia Warszawa9910-133-0-62-0-21-0-4
16Termalica Nieciecza 10710-151-4-51-2-30-2-2
17Warta Poznań1178-151-4-60-3-21-1-4
18Górnik Łęczna1169-271-3-71-2-30-1-4
SO/16/10 12:30
Górnik Ł.
1-1
Piast G.
SO/16/10 15:00
Termalica N.
0-2
Lechia G.
SO/16/10 17:30
Górnik Z.
0-1
Wisła K.
SO/16/10 20:00
Śląsk W.
1-2
Raków C.
ND/17/10 12:30
Wisła P.
1-0
Pogoń S.
ND/17/10 15:00
Cracovia
2-0
Warta P.
ND/17/10 17:30
Legia W.
0-1
Lech P.
PN/18/10 18:00
Stal M.
4-2
Zagłębie L.
PN/18/10 20:30
Jagiellonia B.
1-1
Radomiak R.
PT/22/10 18:00
Radomiak R.
-
Górnik Ł.
PT/22/10 20:30
Lech P.
-
Wisła P.
SO/23/10 12:30
Raków C.
-
Termalica N.
SO/23/10 15:00
Lechia G.
-
Górnik Z.
SO/23/10 17:30
Pogoń S.
-
Jagiellonia B.
SO/23/10 20:00
Wisła K.
-
Śląsk W.
ND/24/10 15:00
Zagłębie L.
-
Cracovia
ND/24/10 17:30
Warta P.
-
Stal M.
ND/24/10 20:00
Piast G.
-
Legia W.
Strzelcy
8 Ishak (Lech)
7 van Amersfoort (Cracovia)
6 Jimenez (Górnik Z.)
6 Lopez (Raków)
6 Śpiączka (Górnik Ł.)
5 Exposito (Śląsk)
5 Imaz (Jagiellonia)
5 Warchoł (Wisła P.)
5 Wlazło (Termalica)
1 kolejka
PT/23/07 18:00

Termalica Nieciecza

Terpiłowski 41
1-1

Stal Mielec

Tomasiewicz 48 (k)
PT/23/07 20:30

Lech Poznań

0-0

Radomiak Radom

SO/24/07 15:00

Górnik Łęczna

Śpiączka 42
1-1

Cracovia

Alvarez 82
SO/24/07 17:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 55
1-1

Lechia Gdańsk

Zwoliński 52
SO/24/07 20:00

Legia Warszawa

Muci 28
1-0

Wisła Płock

ND/25/07 15:00

Piast Gliwice

Chrapek 5, Sokołowski 66
2-3

Raków Częstochowa

Wdowiak 43, Długosz 70, Lopez 75 (k)
ND/25/07 17:30

Śląsk Wrocław

Pich 50, Exposito 63
2-2

Warta Poznań

Grzesik 27, Czyżycki 76
ND/25/07 20:00

Pogoń Szczecin

Kucharczyk 33, Kozłowski 66
2-0

Górnik Zabrze

PN/26/07 18:00

Wisła Kraków

Yeboah 25 (k), Kliment 29, Młyński 81
3-0

Zagłębie Lubin

2 kolejka
PT/30/07 18:00

Zagłębie Lubin

Szysz 22, 85, Zivec 55
3-1

Górnik Łęczna

Banaszak 33
PT/30/07 20:30

Górnik Zabrze

Jimenez 8 (k)
1-3

Lech Poznań

Kamiński 38, Ishak 49, Skóraś 69
SO/31/07 15:00

Stal Mielec

0-2

Piast Gliwice

Vida 18, Pyrka 45
SO/31/07 17:30

Termalica Nieciecza

Radwański 28, Wlazło 66
2-2

Wisła Kraków

Żukow 56, Sadlok 90
SO/31/07 20:00

Radomiak Radom

Radecki 46, Angielski 80, Sokół 90
3-1

Legia Warszawa

Nawrocki 82
ND/01/08 15:00

Warta Poznań

Ivanov 84
1-1

Pogoń Szczecin

Drygas 12 (k)
ND/01/08 17:30

Cracovia

van Amersfoort 90
1-2

Śląsk Wrocław

Pich 16 (k), Exposito 88
ND/01/08 20:00

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 35, 87, Imaz 38
3-0

Raków Częstochowa

PN/02/08 18:00

Lechia Gdańsk

Kocyła 63 (s)
1-0

Wisła Płock

3 kolejka
PT/06/08 18:00

Górnik Łęczna

0-4

Warta Poznań

Zrelak 17, Corryn 52, 61, Grzesik 90
PT/06/08 20:30

Lech Poznań

Salamon 47, Kamiński 54
2-0

Cracovia

SO/07/08 15:00

Jagiellonia Białystok

Prikryl 45
1-0

Termalica Nieciecza

SO/07/08 17:30

Górnik Zabrze

Jimenez 75
1-0

Stal Mielec

ND/08/08 15:00

Pogoń Szczecin

Czerwiński 34 (s)
1-0

Piast Gliwice

ND/08/08 17:30

Wisła Kraków

Yeboah 24
1-2

Raków Częstochowa

Cebula 61, Gutkovskis 79
ND/08/08 20:00

Śląsk Wrocław

Stiglec 33
1-1

Lechia Gdańsk

Makowski 90
PN/09/08 18:00

Wisła Płock

Kolar 19
1-0

Radomiak Radom

ŚR/15/12 00:00

Legia Warszawa

-

Zagłębie Lubin

4 kolejka
PT/13/08 18:00

Termalica Nieciecza

Wlazło 42 (k)
1-3

Lech Poznań

Douglas 3, Amaral 4, Ishak 81
PT/13/08 20:30

Stal Mielec

Kolew 42, Mak 52
2-1

Wisła Kraków

Kliment 47
SO/14/08 15:00

Piast Gliwice

Vida 13, Rzeźniczak 18 (s), Toril 41, Czerwiński 88
4-3

Wisła Płock

Krywociuk 38, Warchoł 75, 79
SO/14/08 17:30

Lechia Gdańsk

Gajos 42, Żukowski 84, Zwoliński 90
3-0

Cracovia

SO/14/08 20:00

Warta Poznań

0-2

Legia Warszawa

Lopes 39, Pekhart 49
ND/15/08 17:30

Śląsk Wrocław

0-0

Górnik Łęczna

ND/15/08 20:00

Zagłębie Lubin

Daniel 30, Poręba 90
2-0

Pogoń Szczecin

PN/16/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Prikryl 27
1-3

Górnik Zabrze

Kubica 24, 37, Jimenez 54
ŚR/29/09 17:00

Raków Częstochowa

Lopez 6 (k), Musiolik 79
2-2

Radomiak Radom

Maurides 23, 72
5 kolejka
PT/20/08 18:00

Wisła Płock

Sekulski 5, 59, Wolski 21, Soler 63 (s)
4-0

Zagłębie Lubin

PT/20/08 20:30

Radomiak Radom

Rondon 90
1-0

Warta Poznań

SO/21/08 15:00

Pogoń Szczecin

Drygas 50 (k), 72 (k), Getinger 56 (s), Triantafyllopoulos 88
4-1

Stal Mielec

Tomasiewicz 34
SO/21/08 17:30

Cracovia

van Amersfoort 45 (k), Hanca 62
2-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 69
SO/21/08 20:00

Górnik Łęczna

Frydrych 74 (s)
1-3

Wisła Kraków

Skvarka 20, Yeboah 48, Brown Forbes 62
ND/22/08 15:00

Piast Gliwice

Vida 66
1-1

Śląsk Wrocław

Piasecki 90
ND/22/08 17:30

Lech Poznań

Ishak 17, Kwekweskiri 63
2-0

Lechia Gdańsk

ND/22/08 17:30

Raków Częstochowa

-
Odwołany

Górnik Zabrze

ND/22/08 20:00

Legia Warszawa

-
Odwołany

Termalica Nieciecza

6 kolejka
PT/27/08 18:00

Stal Mielec

Piasecki 4, Mak 14
2-0

Górnik Łęczna

PT/27/08 20:30

Warta Poznań

Kuzimski 48
1-1

Jagiellonia Białystok

Cernych 50
SO/28/08 12:30

Termalica Nieciecza

Czarnowski 78
1-2

Cracovia

van Amersfoort 56, 67
SO/28/08 15:00

Lechia Gdańsk

Żukowski 12, Gajos 19
2-2

Radomiak Radom

Machado 59, Angielski 64 (k)
SO/28/08 17:30

Lech Poznań

Tiba 90
1-1

Pogoń Szczecin

Zahović 85
SO/28/08 20:00

Górnik Zabrze

0-1

Piast Gliwice

Sokołowski 67
ND/29/08 12:30

Wisła Płock

Warchoł 37
1-1

Raków Częstochowa

Cebula 19
ND/29/08 15:00

Zagłębie Lubin

Golla 35 (s)
1-3

Śląsk Wrocław

Praszelik 14, Exposito 26, 62
ND/29/08 17:30

Wisła Kraków

Brown Forbes 29
1-0

Legia Warszawa

7 kolejka
SO/11/09 12:30

Warta Poznań

0-0

Termalica Nieciecza

SO/11/09 15:00

Cracovia

Rodin 84, 90
2-2

Górnik Zabrze

Jimenez 2, Krawczyk 34
SO/11/09 17:30

Jagiellonia Białystok

Puerto 20
1-1

Stal Mielec

de Amo 11
SO/11/09 20:00

Śląsk Wrocław

Garcia 84
1-0

Legia Warszawa

ND/12/09 12:30

Piast Gliwice

0-1

Zagłębie Lubin

Baszkirow 90
ND/12/09 15:00

Wisła Kraków

Frydrych 71, 90
2-2

Lechia Gdańsk

Kubicki 23, Durmus 45
ND/12/09 17:30

Raków Częstochowa

Cebula 14 (k), Musiolik 48
2-2

Lech Poznań

Amaral 57, Ishak 73 (k)
PN/13/09 18:00

Górnik Łęczna

Śpiączka 69, 73, Wędrychowski 90
3-2

Wisła Płock

Rasak 14, Szwoch 55 (k)
PN/13/09 20:30

Radomiak Radom

Leandro 90
1-1

Pogoń Szczecin

Parzyszek 2
8 kolejka
PT/17/09 18:00

Zagłębie Lubin

Zajic 47, Bartolewski 57
2-1

Termalica Nieciecza

Wlazło 9
PT/17/09 20:30

Lech Poznań

Amaral 29, Ba Loua 45, Rebocho 52, Ishak 60, 77 (k)
5-0

Wisła Kraków

SO/18/09 12:30

Wisła Płock

Warchoł 71, Michalski 74, Sekulski 79
3-0

Jagiellonia Białystok

SO/18/09 15:00

Pogoń Szczecin

Kozłowski 24
1-1

Cracovia

Kurzawa 78 (s)
SO/18/09 17:30

Radomiak Radom

Leandro 29
1-1

Śląsk Wrocław

Exposito 24
SO/18/09 20:00

Lechia Gdańsk

Zwoliński 11
1-0

Piast Gliwice

ND/19/09 12:30

Stal Mielec

0-3

Raków Częstochowa

Lopez 58, Gutkovskis 80, Wdowiak 90
ND/19/09 15:00

Górnik Zabrze

Jimenez 37
1-0

Warta Poznań

ND/19/09 17:30

Legia Warszawa

Baranowski 11 (s), Muci 27, Emreli 79
3-1

Górnik Łęczna

Śpiączka 45 (k)
9 kolejka
PT/24/09 18:00

Górnik Łęczna

0-4

Lechia Gdańsk

Zwoliński 41, Paixao 44, 71, Sezonienko 55
PT/24/09 20:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 71
1-0

Lech Poznań

SO/25/09 15:00

Stal Mielec

Tomasiewicz 45 (k)
1-0

Radomiak Radom

SO/25/09 17:30

Warta Poznań

0-2

Zagłębie Lubin

Zajic 45, Szysz 66
SO/25/09 20:00

Legia Warszawa

Emreli 33, Charatin 70
2-3

Raków Częstochowa

Lopez 29 (k), 57, Tudor 53
ND/26/09 12:30

Termalica Nieciecza

Wlazło 68 (k), 76 (k), Śpiewak 70
3-1

Górnik Zabrze

Janicki 55
ND/26/09 15:00

Śląsk Wrocław

Praszelik 25, Pich 35 (k), 84 (k)
3-1

Wisła Płock

Krywociuk 30
ND/26/09 17:30

Wisła Kraków

0-1

Pogoń Szczecin

Silva 15
PN/27/09 18:00

Piast Gliwice

Kądzior 10, Ameyaw 59
2-4

Cracovia

Rapa 19, van Amersfoort 34, 58, 71
10 kolejka
PT/01/10 18:00

Zagłębie Lubin

0-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 53
PT/01/10 20:30

Piast Gliwice

Toril 68
1-0

Wisła Kraków

SO/02/10 12:30

Radomiak Radom

Matos 90
1-1

Termalica Nieciecza

Radwański 46
SO/02/10 15:00

Cracovia

Hanca 7, Kakabadze 62, Getinger 77 (s)
3-3

Stal Mielec

Sitek 9, Mak 22, Piasecki 45 (k)
SO/02/10 17:30

Lech Poznań

Amaral 2, Kamiński 30, 54, Ishak 56
4-0

Śląsk Wrocław

SO/02/10 20:00

Górnik Zabrze

Krawczyk 23, Jimenez 67, Nowak 78, Kubica 83
4-2

Wisła Płock

Wolski 19, 57 (k)
ND/03/10 12:30

Raków Częstochowa

Rundić 22, Gutkovskis 45, Niewulis 47
3-0

Warta Poznań

ND/03/10 15:00

Pogoń Szczecin

Kowalczyk 30, Szcześniak 45 (s), Kozłowski 49, Kucharczyk 60
4-1

Górnik Łęczna

Śpiączka 40
ND/03/10 17:30

Lechia Gdańsk

Gajos 34, Kubicki 53, Zwoliński 67
3-1

Legia Warszawa

Pekhart 88 (k)
11 kolejka
SO/16/10 12:30

Górnik Łęczna

Śpiączka 45
1-1

Piast Gliwice

Sokołowski 3
SO/16/10 15:00

Termalica Nieciecza

0-2

Lechia Gdańsk

Paixao 55, Conrado 56
SO/16/10 17:30

Górnik Zabrze

0-1

Wisła Kraków

Frydrych 50
SO/16/10 20:00

Śląsk Wrocław

Praszelik 75
1-2

Raków Częstochowa

Gutkovskis 64, Lopez 69
ND/17/10 12:30

Wisła Płock

Warchoł 57
1-0

Pogoń Szczecin

ND/17/10 15:00

Cracovia

Rakoczy 58. Myszor 90
2-0

Warta Poznań

ND/17/10 17:30

Legia Warszawa

0-1

Lech Poznań

Ishak 54
PN/18/10 18:00

Stal Mielec

Mak 14, 63, Tomasiewicz 52 (k), Flis 75
4-2

Zagłębie Lubin

Daniel 22, Getinger 41 (s)
PN/18/10 20:30

Jagiellonia Białystok

Cernych 25
1-1

Radomiak Radom

Angielski 33 (k)
12 kolejka
PT/22/10 18:00

Radomiak Radom

-

Górnik Łęczna

PT/22/10 20:30

Lech Poznań

-

Wisła Płock

SO/23/10 12:30

Raków Częstochowa

-

Termalica Nieciecza

SO/23/10 15:00

Lechia Gdańsk

-

Górnik Zabrze

SO/23/10 17:30

Pogoń Szczecin

-

Jagiellonia Białystok

SO/23/10 20:00

Wisła Kraków

-

Śląsk Wrocław

ND/24/10 15:00

Zagłębie Lubin

-

Cracovia

ND/24/10 17:30

Warta Poznań

-

Stal Mielec

ND/24/10 20:00

Piast Gliwice

-

Legia Warszawa

13 kolejka
PT/29/10 18:00

Cracovia

-

Radomiak Radom

PT/29/10 20:30

Stal Mielec

-

Lech Poznań

SO/30/10 12:30

Termalica Nieciecza

-

Śląsk Wrocław

SO/30/10 15:00

Warta Poznań

-

Lechia Gdańsk

SO/30/10 17:30

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Lubin

SO/30/10 20:00

Jagiellonia Białystok

-

Piast Gliwice

ND/31/10 12:30

Wisła Płock

-

Wisła Kraków

ND/31/10 15:00

Górnik Łęczna

-

Raków Częstochowa

ND/31/10 17:30

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

14 kolejka
PT/05/11 18:00

Wisła Płock

-

Termalica Nieciecza

PT/05/11 20:30

Śląsk Wrocław

-

Jagiellonia Białystok

SO/06/11 12:30

Piast Gliwice

-

Warta Poznań

SO/06/11 15:00

Radomiak Radom

-

Górnik Zabrze

SO/06/11 17:30

Lechia Gdańsk

-

Zagłębie Lubin

SO/06/11 20:00

Górnik Łęczna

-

Lech Poznań

ND/07/11 15:00

Raków Częstochowa

-

Pogoń Szczecin

ND/07/11 17:30

Legia Warszawa

-

Stal Mielec

ND/07/11 20:00

Wisła Kraków

-

Cracovia

15 kolejka
SO/20/11 12:30

Warta Poznań

-

Wisła Płock

SO/20/11 15:00

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Kraków

SO/20/11 17:30

Stal Mielec

-

Lechia Gdańsk

SO/20/11 20:00

Lech Poznań

-

Piast Gliwice

ND/21/11 12:30

Termalica Nieciecza

-

Górnik Łęczna

ND/21/11 15:00

Pogoń Szczecin

-

Śląsk Wrocław

ND/21/11 17:30

Górnik Zabrze

-

Legia Warszawa

PN/22/11 18:00

Zagłębie Lubin

-

Radomiak Radom

PN/22/11 20:30

Cracovia

-

Raków Częstochowa

16 kolejka
- -

Legia Warszawa

-

Jagiellonia Białystok

- -

Piast Gliwice

-

Termalica Nieciecza

- -

Pogoń Szczecin

-

Lechia Gdańsk

- -

Raków Częstochowa

-

Zagłębie Lubin

- -

Śląsk Wrocław

-

Stal Mielec

- -

Wisła Kraków

-

Radomiak Radom

- -

Wisła Płock

-

Cracovia

- -

Górnik Łęczna

-

Górnik Zabrze

SO/27/11 00:00

Lech Poznań

-

Warta Poznań

17 kolejka
- -

Cracovia

-

Legia Warszawa

- -

Górnik Zabrze

-

Śląsk Wrocław

- -

Jagiellonia Białystok

-

Górnik Łęczna

- -

Lechia Gdańsk

-

Raków Częstochowa

- -

Radomiak Radom

-

Piast Gliwice

- -

Stal Mielec

-

Wisła Płock

- -

Warta Poznań

-

Wisła Kraków

- -

Zagłębie Lubin

-

Lech Poznań

SO/04/12 00:00

Termalica Nieciecza

-

Pogoń Szczecin

18 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Pogoń Szczecin

- -

Lechia Gdańsk

-

Jagiellonia Białystok

- -

Radomiak Radom

-

Lech Poznań

- -

Raków Częstochowa

-

Piast Gliwice

- -

Stal Mielec

-

Termalica Nieciecza

- -

Warta Poznań

-

Śląsk Wrocław

- -

Wisła Płock

-

Legia Warszawa

- -

Zagłębie Lubin

-

Wisła Kraków

SO/11/12 00:00

Cracovia

-

Górnik Łęczna

19 kolejka
- -

Lech Poznań

-

Górnik Zabrze

- -

Legia Warszawa

-

Radomiak Radom

- -

Piast Gliwice

-

Stal Mielec

- -

Pogoń Szczecin

-

Warta Poznań

- -

Śląsk Wrocław

-

Cracovia

- -

Wisła Kraków

-

Termalica Nieciecza

- -

Wisła Płock

-

Lechia Gdańsk

- -

Górnik Łęczna

-

Zagłębie Lubin

SO/18/12 00:00

Raków Częstochowa

-

Jagiellonia Białystok

20 kolejka
- -

Cracovia

-

Lech Poznań

- -

Lechia Gdańsk

-

Śląsk Wrocław

- -

Piast Gliwice

-

Pogoń Szczecin

- -

Radomiak Radom

-

Wisła Płock

- -

Raków Częstochowa

-

Wisła Kraków

- -

Stal Mielec

-

Górnik Zabrze

- -

Warta Poznań

-

Górnik Łęczna

- -

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

SO/05/02 00:00

Termalica Nieciecza

-

Jagiellonia Białystok

Piłka na żywo

Fortuna 1 Liga więcej

MPktBr
1Widzew Łódź133227-9
2Miedź Legnica132724-11
3Korona Kielce132515-8
4Sandecja Nowy Sącz122214-11
5GKS Tychy132214-13
6Arka Gdynia132021-13
7ŁKS Łódź122016-12
8Odra Opole132016-17
9Podbeskidzie Bielsko-Biała121817-15
10Chrobry Głogów121514-13
11Resovia131514-15
12Puszcza Niepołomice131413-19
13Skra Częstochowa12137-13
14GKS Katowice131217-26
15Stomil Olsztyn121013-19
16Zagłębie Sosnowiec131012-19
17GKS Jastrzębie131012-24
18Górnik Polkowice13912-21
PT/15/10 18:00
Puszcza N.
3-0
Odra O.
PT/15/10 20:30
Korona K.
0-1
Widzew Ł.
SO/16/10 12:40
Resovia
3-0
Chrobry G.
SO/16/10 15:00
GKS J.
3-1
Górnik P.
SO/16/10 18:00
Miedź L.
4-0
Zagłębie S.
SO/16/10 18:00
Podbeskidzie B.
0-1
Sandecja N.
SO/16/10 20:30
Skra C.
0-0
GKS K.
ND/17/10 12:40
ŁKS Ł.
1-0
Arka G.
PN/18/10 18:00
GKS T.
1-2
Stomil O.
PT/22/10 20:30
Chrobry G.
-
Miedź L.
SO/23/10 12:40
Górnik P.
-
Korona K.
SO/23/10 15:00
Arka G.
-
Resovia
SO/23/10 18:00
GKS K.
-
Puszcza N.
SO/23/10 20:30
GKS T.
-
Skra C.
ND/24/10 12:40
Zagłębie S.
-
Podbeskidzie B.
ND/24/10 15:00
Odra O.
-
GKS J.
ND/24/10 18:00
Widzew Ł.
-
ŁKS Ł.
PN/25/10 18:00
Stomil O.
-
Sandecja N.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 TVP 1 LM: Benfica - Bayern (na żywo)
21:00 Viaplay LE: Napoli - Legia (na żywo)
23:00 TVP 2 LE: Napoli - Legia (powt.)