Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 24 września 2021

PKO Ekstraklasa

1 2 3   ...   4256 4257 4258 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Lech Poznań81818-55-3-03-2-02-1-0
2Śląsk Wrocław81411-73-5-01-3-02-2-0
3Pogoń Szczecin81311-73-4-13-1-00-3-1
4Lechia Gdańsk81311-83-4-13-1-00-3-1
5Zagłębie Lubin7129-124-0-33-0-11-0-2
6Raków Częstochowa61111-93-2-10-1-03-1-1
7Wisła Kraków81113-143-2-32-1-11-1-2
8Wisła Płock81014-103-1-43-1-00-0-4
9Radomiak Radom7108-62-4-12-2-00-2-1
10Piast Gliwice81010-103-1-41-1-22-0-2
11Górnik Zabrze7108-93-1-32-0-21-1-1
12Legia Warszawa697-63-0-32-0-01-0-3
13Jagiellonia Białystok899-112-3-32-2-10-1-2
14Cracovia899-132-3-31-1-11-2-2
15Stal Mielec887-132-2-42-0-20-2-2
16Warta Poznań878-81-4-30-3-11-1-2
17Górnik Łęczna857-181-2-51-1-20-1-3
18Termalica Nieciecza 736-110-3-40-2-20-1-2
PT/17/09 18:00
Zagłębie L.
2-1
Termalica N.
PT/17/09 20:30
Lech P.
5-0
Wisła K.
SO/18/09 12:30
Wisła P.
3-0
Jagiellonia B.
SO/18/09 15:00
Pogoń S.
1-1
Cracovia
SO/18/09 17:30
Radomiak R.
1-1
Śląsk W.
SO/18/09 20:00
Lechia G.
1-0
Piast G.
ND/19/09 12:30
Stal M.
0-3
Raków C.
ND/19/09 15:00
Górnik Z.
1-0
Warta P.
ND/19/09 17:30
Legia W.
3-1
Górnik Ł.
PT/24/09 18:00
Górnik Ł.
-
Lechia G.
PT/24/09 20:30
Jagiellonia B.
-
Lech P.
SO/25/09 15:00
Stal M.
-
Radomiak R.
SO/25/09 17:30
Warta P.
-
Zagłębie L.
SO/25/09 20:00
Legia W.
-
Raków C.
ND/26/09 12:30
Termalica N.
-
Górnik Z.
ND/26/09 15:00
Śląsk W.
-
Wisła P.
ND/26/09 17:30
Wisła K.
-
Pogoń S.
PN/27/09 18:00
Piast G.
-
Cracovia
1 kolejka
PT/23/07 18:00

Termalica Nieciecza

Terpiłowski 41
1-1

Stal Mielec

Tomasiewicz 48 (k)
PT/23/07 20:30

Lech Poznań

0-0

Radomiak Radom

SO/24/07 15:00

Górnik Łęczna

Śpiączka 42
1-1

Cracovia

Alvarez 82
SO/24/07 17:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 55
1-1

Lechia Gdańsk

Zwoliński 52
SO/24/07 20:00

Legia Warszawa

Muci 28
1-0

Wisła Płock

ND/25/07 15:00

Piast Gliwice

Chrapek 5, Sokołowski 66
2-3

Raków Częstochowa

Wdowiak 43, Długosz 70, Lopez 75 (k)
ND/25/07 17:30

Śląsk Wrocław

Pich 50, Exposito 63
2-2

Warta Poznań

Grzesik 27, Czyżycki 76
ND/25/07 20:00

Pogoń Szczecin

Kucharczyk 33, Kozłowski 66
2-0

Górnik Zabrze

PN/26/07 18:00

Wisła Kraków

Yeboah 25 (k), Kliment 29, Młyński 81
3-0

Zagłębie Lubin

2 kolejka
PT/30/07 18:00

Zagłębie Lubin

Szysz 22, 85, Zivec 55
3-1

Górnik Łęczna

Banaszak 33
PT/30/07 20:30

Górnik Zabrze

Jimenez 8 (k)
1-3

Lech Poznań

Kamiński 38, Ishak 49, Skóraś 69
SO/31/07 15:00

Stal Mielec

0-2

Piast Gliwice

Vida 18, Pyrka 45
SO/31/07 17:30

Termalica Nieciecza

Radwański 28, Wlazło 66
2-2

Wisła Kraków

Żukow 56, Sadlok 90
SO/31/07 20:00

Radomiak Radom

Radecki 46, Angielski 80, Sokół 90
3-1

Legia Warszawa

Nawrocki 82
ND/01/08 15:00

Warta Poznań

Ivanov 84
1-1

Pogoń Szczecin

Drygas 12 (k)
ND/01/08 17:30

Cracovia

van Amersfoort 90
1-2

Śląsk Wrocław

Pich 16 (k), Exposito 88
ND/01/08 20:00

Jagiellonia Białystok

Romanczuk 35, 87, Imaz 38
3-0

Raków Częstochowa

PN/02/08 18:00

Lechia Gdańsk

Kocyła 63 (s)
1-0

Wisła Płock

3 kolejka
PT/06/08 18:00

Górnik Łęczna

0-4

Warta Poznań

Zrelak 17, Corryn 52, 61, Grzesik 90
PT/06/08 20:30

Lech Poznań

Salamon 47, Kamiński 54
2-0

Cracovia

SO/07/08 15:00

Jagiellonia Białystok

Prikryl 45
1-0

Termalica Nieciecza

SO/07/08 17:30

Górnik Zabrze

Jimenez 75
1-0

Stal Mielec

ND/08/08 15:00

Pogoń Szczecin

Czerwiński 34 (s)
1-0

Piast Gliwice

ND/08/08 17:30

Wisła Kraków

Yeboah 24
1-2

Raków Częstochowa

Cebula 61, Gutkovskis 79
ND/08/08 20:00

Śląsk Wrocław

Stiglec 33
1-1

Lechia Gdańsk

Makowski 90
PN/09/08 18:00

Wisła Płock

Kolar 19
1-0

Radomiak Radom

ŚR/15/12 00:00

Legia Warszawa

-

Zagłębie Lubin

4 kolejka
PT/13/08 18:00

Termalica Nieciecza

Wlazło 42 (k)
1-3

Lech Poznań

Douglas 3, Amaral 4, Ishak 81
PT/13/08 20:30

Stal Mielec

Kolew 42, Mak 52
2-1

Wisła Kraków

Kliment 47
SO/14/08 15:00

Piast Gliwice

Vida 13, Rzeźniczak 18 (s), Toril 41, Czerwiński 88
4-3

Wisła Płock

Krywociuk 38, Warchoł 75, 79
SO/14/08 17:30

Lechia Gdańsk

Gajos 42, Żukowski 84, Zwoliński 90
3-0

Cracovia

SO/14/08 20:00

Warta Poznań

0-2

Legia Warszawa

Lopes 39, Pekhart 49
ND/15/08 17:30

Śląsk Wrocław

0-0

Górnik Łęczna

ND/15/08 20:00

Zagłębie Lubin

Daniel 30, Poręba 90
2-0

Pogoń Szczecin

PN/16/08 18:00

Jagiellonia Białystok

Prikryl 27
1-3

Górnik Zabrze

Kubica 24, 37, Jimenez 54
ŚR/29/09 17:00

Raków Częstochowa

-

Radomiak Radom

5 kolejka
PT/20/08 18:00

Wisła Płock

Sekulski 5, 59, Wolski 21, Soler 63 (s)
4-0

Zagłębie Lubin

PT/20/08 20:30

Radomiak Radom

Rondon 90
1-0

Warta Poznań

SO/21/08 15:00

Pogoń Szczecin

Drygas 50 (k), 72 (k), Getinger 56 (s), Triantafyllopoulos 88
4-1

Stal Mielec

Tomasiewicz 34
SO/21/08 17:30

Cracovia

van Amersfoort 45 (k), Hanca 62
2-1

Jagiellonia Białystok

Imaz 69
SO/21/08 20:00

Górnik Łęczna

Frydrych 74 (s)
1-3

Wisła Kraków

Skvarka 20, Yeboah 48, Brown Forbes 62
ND/22/08 15:00

Piast Gliwice

Vida 66
1-1

Śląsk Wrocław

Piasecki 90
ND/22/08 17:30

Lech Poznań

Ishak 17, Kwekweskiri 63
2-0

Lechia Gdańsk

ND/22/08 17:30

Raków Częstochowa

-
Odwołany

Górnik Zabrze

ND/22/08 20:00

Legia Warszawa

-
Odwołany

Termalica Nieciecza

6 kolejka
PT/27/08 18:00

Stal Mielec

Piasecki 4, Mak 14
2-0

Górnik Łęczna

PT/27/08 20:30

Warta Poznań

Kuzimski 48
1-1

Jagiellonia Białystok

Cernych 50
SO/28/08 12:30

Termalica Nieciecza

Czarnowski 78
1-2

Cracovia

van Amersfoort 56, 67
SO/28/08 15:00

Lechia Gdańsk

Żukowski 12, Gajos 19
2-2

Radomiak Radom

Machado 59, Angielski 64 (k)
SO/28/08 17:30

Lech Poznań

Tiba 90
1-1

Pogoń Szczecin

Zahović 85
SO/28/08 20:00

Górnik Zabrze

0-1

Piast Gliwice

Sokołowski 67
ND/29/08 12:30

Wisła Płock

Warchoł 37
1-1

Raków Częstochowa

Cebula 19
ND/29/08 15:00

Zagłębie Lubin

Golla 35 (s)
1-3

Śląsk Wrocław

Praszelik 14, Exposito 26, 62
ND/29/08 17:30

Wisła Kraków

Brown Forbes 29
1-0

Legia Warszawa

7 kolejka
SO/11/09 12:30

Warta Poznań

0-0

Termalica Nieciecza

SO/11/09 15:00

Cracovia

Rodin 84, 90
2-2

Górnik Zabrze

Jimenez 2, Krawczyk 34
SO/11/09 17:30

Jagiellonia Białystok

Puerto 20
1-1

Stal Mielec

de Amo 11
SO/11/09 20:00

Śląsk Wrocław

Garcia 84
1-0

Legia Warszawa

ND/12/09 12:30

Piast Gliwice

0-1

Zagłębie Lubin

Baszkirow 90
ND/12/09 15:00

Wisła Kraków

Frydrych 71, 90
2-2

Lechia Gdańsk

Kubicki 23, Durmus 45
ND/12/09 17:30

Raków Częstochowa

Cebula 14 (k), Musiolik 48
2-2

Lech Poznań

Amaral 57, Ishak 73 (k)
PN/13/09 18:00

Górnik Łęczna

Śpiączka 69, 73, Wędrychowski 90
3-2

Wisła Płock

Rasak 14, Szwoch 55 (k)
PN/13/09 20:30

Radomiak Radom

Leandro 90
1-1

Pogoń Szczecin

Parzyszek 2
8 kolejka
PT/17/09 18:00

Zagłębie Lubin

Zajic 47, Bartolewski 57
2-1

Termalica Nieciecza

Wlazło 9
PT/17/09 20:30

Lech Poznań

Amaral 29, Ba Loua 45, Rebocho 52, Ishak 60, 77 (k)
5-0

Wisła Kraków

SO/18/09 12:30

Wisła Płock

Warchoł 71, Michalski 74, Sekulski 79
3-0

Jagiellonia Białystok

SO/18/09 15:00

Pogoń Szczecin

Kozłowski 24
1-1

Cracovia

Kurzawa 78 (s)
SO/18/09 17:30

Radomiak Radom

Leandro 29
1-1

Śląsk Wrocław

Exposito 24
SO/18/09 20:00

Lechia Gdańsk

Zwoliński 11
1-0

Piast Gliwice

ND/19/09 12:30

Stal Mielec

0-3

Raków Częstochowa

Lopez 58, Gutkovskis 80, Wdowiak 90
ND/19/09 15:00

Górnik Zabrze

Jimenez 37
1-0

Warta Poznań

ND/19/09 17:30

Legia Warszawa

Baranowski 11 (s), Muci 27, Emreli 79
3-1

Górnik Łęczna

Śpiączka 45 (k)
9 kolejka
PT/24/09 18:00

Górnik Łęczna

-

Lechia Gdańsk

PT/24/09 20:30

Jagiellonia Białystok

-

Lech Poznań

SO/25/09 15:00

Stal Mielec

-

Radomiak Radom

SO/25/09 17:30

Warta Poznań

-

Zagłębie Lubin

SO/25/09 20:00

Legia Warszawa

-

Raków Częstochowa

ND/26/09 12:30

Termalica Nieciecza

-

Górnik Zabrze

ND/26/09 15:00

Śląsk Wrocław

-

Wisła Płock

ND/26/09 17:30

Wisła Kraków

-

Pogoń Szczecin

PN/27/09 18:00

Piast Gliwice

-

Cracovia

10 kolejka
PT/01/10 18:00

Zagłębie Lubin

-

Jagiellonia Białystok

PT/01/10 20:30

Piast Gliwice

-

Wisła Kraków

SO/02/10 12:30

Radomiak Radom

-

Termalica Nieciecza

SO/02/10 15:00

Cracovia

-

Stal Mielec

SO/02/10 17:30

Lech Poznań

-

Śląsk Wrocław

SO/02/10 20:00

Górnik Zabrze

-

Wisła Płock

ND/03/10 12:30

Raków Częstochowa

-

Warta Poznań

ND/03/10 15:00

Pogoń Szczecin

-

Górnik Łęczna

ND/03/10 17:30

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

11 kolejka
SO/16/10 12:30

Górnik Łęczna

-

Piast Gliwice

SO/16/10 15:00

Termalica Nieciecza

-

Lechia Gdańsk

SO/16/10 17:30

Górnik Zabrze

-

Wisła Kraków

SO/16/10 20:00

Śląsk Wrocław

-

Raków Częstochowa

ND/17/10 12:30

Cracovia

-

Warta Poznań

ND/17/10 15:00

Wisła Płock

-

Pogoń Szczecin

ND/17/10 17:30

Legia Warszawa

-

Lech Poznań

PN/18/10 18:00

Stal Mielec

-

Zagłębie Lubin

PN/18/10 20:30

Jagiellonia Białystok

-

Radomiak Radom

12 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Górnik Zabrze

- -

Piast Gliwice

-

Legia Warszawa

- -

Pogoń Szczecin

-

Jagiellonia Białystok

- -

Radomiak Radom

-

Górnik Łęczna

- -

Raków Częstochowa

-

Termalica Nieciecza

- -

Warta Poznań

-

Stal Mielec

- -

Wisła Kraków

-

Śląsk Wrocław

- -

Zagłębie Lubin

-

Cracovia

SO/23/10 00:00

Lech Poznań

-

Wisła Płock

13 kolejka
- -

Cracovia

-

Radomiak Radom

- -

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Lubin

- -

Jagiellonia Białystok

-

Piast Gliwice

- -

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

- -

Stal Mielec

-

Lech Poznań

- -

Warta Poznań

-

Lechia Gdańsk

- -

Wisła Płock

-

Wisła Kraków

- -

Górnik Łęczna

-

Raków Częstochowa

SO/30/10 00:00

Termalica Nieciecza

-

Śląsk Wrocław

14 kolejka
- -

Legia Warszawa

-

Stal Mielec

- -

Piast Gliwice

-

Warta Poznań

- -

Radomiak Radom

-

Górnik Zabrze

- -

Raków Częstochowa

-

Pogoń Szczecin

- -

Śląsk Wrocław

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Kraków

-

Cracovia

- -

Wisła Płock

-

Termalica Nieciecza

- -

Górnik Łęczna

-

Lech Poznań

SO/06/11 00:00

Lechia Gdańsk

-

Zagłębie Lubin

15 kolejka
- -

Cracovia

-

Raków Częstochowa

- -

Górnik Zabrze

-

Legia Warszawa

- -

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Kraków

- -

Lech Poznań

-

Piast Gliwice

- -

Pogoń Szczecin

-

Śląsk Wrocław

- -

Stal Mielec

-

Lechia Gdańsk

- -

Warta Poznań

-

Wisła Płock

- -

Zagłębie Lubin

-

Radomiak Radom

SO/20/11 00:00

Termalica Nieciecza

-

Górnik Łęczna

16 kolejka
- -

Legia Warszawa

-

Jagiellonia Białystok

- -

Piast Gliwice

-

Termalica Nieciecza

- -

Pogoń Szczecin

-

Lechia Gdańsk

- -

Raków Częstochowa

-

Zagłębie Lubin

- -

Śląsk Wrocław

-

Stal Mielec

- -

Wisła Kraków

-

Radomiak Radom

- -

Wisła Płock

-

Cracovia

- -

Górnik Łęczna

-

Górnik Zabrze

SO/27/11 00:00

Lech Poznań

-

Warta Poznań

17 kolejka
- -

Cracovia

-

Legia Warszawa

- -

Górnik Zabrze

-

Śląsk Wrocław

- -

Jagiellonia Białystok

-

Górnik Łęczna

- -

Lechia Gdańsk

-

Raków Częstochowa

- -

Radomiak Radom

-

Piast Gliwice

- -

Stal Mielec

-

Wisła Płock

- -

Warta Poznań

-

Wisła Kraków

- -

Zagłębie Lubin

-

Lech Poznań

SO/04/12 00:00

Termalica Nieciecza

-

Pogoń Szczecin

18 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Pogoń Szczecin

- -

Lechia Gdańsk

-

Jagiellonia Białystok

- -

Radomiak Radom

-

Lech Poznań

- -

Raków Częstochowa

-

Piast Gliwice

- -

Stal Mielec

-

Termalica Nieciecza

- -

Warta Poznań

-

Śląsk Wrocław

- -

Wisła Płock

-

Legia Warszawa

- -

Zagłębie Lubin

-

Wisła Kraków

SO/11/12 00:00

Cracovia

-

Górnik Łęczna

19 kolejka
- -

Lech Poznań

-

Górnik Zabrze

- -

Legia Warszawa

-

Radomiak Radom

- -

Piast Gliwice

-

Stal Mielec

- -

Pogoń Szczecin

-

Warta Poznań

- -

Śląsk Wrocław

-

Cracovia

- -

Wisła Kraków

-

Termalica Nieciecza

- -

Wisła Płock

-

Lechia Gdańsk

- -

Górnik Łęczna

-

Zagłębie Lubin

SO/18/12 00:00

Raków Częstochowa

-

Jagiellonia Białystok

20 kolejka
- -

Cracovia

-

Lech Poznań

- -

Lechia Gdańsk

-

Śląsk Wrocław

- -

Piast Gliwice

-

Pogoń Szczecin

- -

Radomiak Radom

-

Wisła Płock

- -

Raków Częstochowa

-

Wisła Kraków

- -

Stal Mielec

-

Górnik Zabrze

- -

Warta Poznań

-

Górnik Łęczna

- -

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

SO/05/02 00:00

Termalica Nieciecza

-

Jagiellonia Białystok

Piłka na żywo

PT/24/09 18:00
Widzew Ł.
-
Skra C.
PT/24/09 20:30
Górnik P.
-
GKS T.
SO/25/09 12:40
Odra O.
-
GKS K.
SO/25/09 18:00
Arka G.
-
Puszcza N.
SO/25/09 20:30
Chrobry G.
-
GKS J.
ND/26/09 12:40
Podbeskidzie B.
-
Resovia
ND/26/09 15:00
Stomil O.
-
Miedź L.
ND/26/09 18:00
Sandecja N.
-
ŁKS Ł.
PN/27/09 18:00
Zagłębie S.
-
Korona K.
- -
GKS T.
-
Odra O.
- -
Skra C.
-
Górnik P.
- -
Puszcza N.
-
Widzew Ł.
- -
GKS J.
-
Arka G.
- -
Korona K.
-
Chrobry G.
- -
ŁKS Ł.
-
Zagłębie S.
- -
Resovia
-
Sandecja N.
- -
Miedź L.
-
Podbeskidzie B.
SO/02/10 00:00
GKS K.
-
Stomil O.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Canal+Sport Górnik Ł - Lechia (na żywo)
20:30 Canal+Sport Jagiellonia - Lech (na żywo)
20:30 Polsat Sp. 1. liga: Górnik - Tychy (na żywo)
12:40 Polsat Sp. 1. liga: Odra - Katowice (na żywo)
15:00 Canal+Sport Stal - Radomiak (na żywo)
17:30 Canal+Sport Warta - Zagłębie (na żywo)
20:00 TVP Sport Legia - Raków (na żywo)