Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 30 czerwca 2022

eWinner 2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Stal Rzeszów347775-3523-8-312-4-111-4-2
2Chojniczanka Chojnice347372-3123-4-714-1-29-3-5
3Ruch Chorzów346348-2717-12-59-6-28-6-3
4Wigry Suwałki346058-3818-6-1013-2-25-4-8
5Motor Lublin345954-3116-11-711-4-25-7-5
6Radunia Stężyca345360-5116-5-1311-1-55-4-8
7Lech II Poznań345241-4515-7-128-3-67-4-6
8Garbarnia Kraków344851-4313-9-127-4-66-5-6
9Olimpia Elbląg344633-3212-10-127-5-55-5-7
10Pogoń Siedlce344647-5513-7-147-4-66-3-8
11Wisła Puławy344456-5412-8-147-5-55-3-9
12Śląsk II Wrocław344351-5312-7-156-5-66-2-9
13KKS Kalisz344243-4813-3-188-3-65-0-12
14Znicz Pruszków343938-459-12-134-7-65-5-7
15Hutnik Kraków343538-5510-5-198-1-82-4-11
16Pogoń Grodzisk Mazow.343134-548-7-195-4-83-3-11
17Sokół Ostróda341932-774-7-232-4-112-3-12
18GKS Bełchatów 341817-746-4-245-3-91-1-15
ND/22/05 12:30
Olimpia E.
0-1
Śląsk I.
ND/22/05 12:30
Ruch C.
1-0
Hutnik K.
ND/22/05 12:30
Znicz P.
0-1
Pogoń S.
ND/22/05 12:30
Wisła P.
3-0
Motor L.
ND/22/05 12:30
Radunia S.
3-0
GKS B.
ND/22/05 12:30
Stal R.
2-2
Lech I.
ND/22/05 12:30
Sokół O.
4-7
Garbarnia K.
ND/22/05 12:30
Wigry S.
4-0
Pogoń G.
ND/22/05 12:30
KKS K.
2-3
Chojniczanka C.
Strzelcy
19 Fidziukiewicz (Motor)
16 Górski (Pogoń S.)
12 Bergier (Śląsk II)
12 Pląskowski (Chojniczanka)
11 Giel (KKS Kalisz)
11 Michalik (Stal)
11 Sarmiento (Pogoń G. M.)
11 Szczepan (Ruch)
10 Daniel (Wisła)
1 kolejka
PT/30/07 19:20

Ruch Chorzów

Szkatuła 19
1-1

Pogoń Siedlce

Preuss 76
SO/31/07 17:00

Radunia Stężyca

Deja 63
1-0

Lech II Poznań

SO/31/07 17:00

Znicz Pruszków

Gabrych 85
1-4

Motor Lublin

Fidziukiewicz 4, 53 (k), 90, Dudziński 25
SO/31/07 18:00

KKS Kalisz

Wysokiński 88, Majewski 90 (k)
2-2

Olimpia Elbląg

Sienkiewicz 41, Kałahur 54
SO/31/07 18:00

Sokół Ostróda

0-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kalinowski 12, Sarmiento 51 (k)
SO/31/07 18:00

Wisła Puławy

Bartosiak 8 (k), Paluchowski 22 (k)
2-1

GKS Bełchatów

Klabnik 38
SO/31/07 19:00

Stal Rzeszów

Prokić 38, Małecki 49, Michalik 68, Danielewicz 88, Poczobut 89
5-1

Garbarnia Kraków

Oleksy 86 (s)
ND/01/08 12:00

Śląsk II Wrocław

Łyszczarz 90 (k)
1-1

Hutnik Kraków

Wojcinowicz 39
PN/02/08 18:00

Wigry Suwałki

0-4

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 40, Kona 75 (k), van Huffel 82, Pląskowski 90
2 kolejka
SO/07/08 15:00

Garbarnia Kraków

Korbecki 90
1-0

Radunia Stężyca

SO/07/08 17:00

GKS Bełchatów

Flaszka 40, Gancarczyk 47, Golański 49 (k)
3-2

Znicz Pruszków

Kręcichwost 13, Machalski 90
SO/07/08 17:00

Lech II Poznań

Jóhannsson 2, 17 (k), Marchwiński 61, Pacławski 89
4-1

Wisła Puławy

Furtado 67
SO/07/08 17:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sarmiento 44
1-3

Stal Rzeszów

Danielewicz 79, Małecki 84, Snopczyński 87
SO/07/08 18:00

KKS Kalisz

Giel 45
1-0

Wigry Suwałki

SO/07/08 19:45

Olimpia Elbląg

Piekarski 72
1-0

Hutnik Kraków

ND/08/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-3

Śląsk II Wrocław

Kotowicz 29, Marchewka 63, Musonda 90
ND/08/08 19:30

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 17, Mazek 18, van Huffel 52, Kona 90
4-0

Sokół Ostróda

ND/08/08 20:00

Motor Lublin

Fidziukiewicz 62
1-2

Ruch Chorzów

Foszmańczyk 34, Janoszka 57
3 kolejka
PT/13/08 19:47

Wigry Suwałki

Krasa 13 (s)
1-0

Olimpia Elbląg

SO/14/08 11:00

Znicz Pruszków

0-1

Lech II Poznań

Kriwiec 33
SO/14/08 13:20

Ruch Chorzów

Mokrzycki 23 (k), Foszmańczyk 38, Szkatuła 42, Siwek 82
4-0

GKS Bełchatów

SO/14/08 17:00

Sokół Ostróda

0-2

KKS Kalisz

Borecki 33, Giel 42
SO/14/08 17:00

Hutnik Kraków

Hafez 36
1-3

Pogoń Siedlce

Górski 63, 72, Demianiuk 90
SO/14/08 18:00

Wisła Puławy

Bartosiak 7 (k), Paluchowski 76
2-2

Garbarnia Kraków

Marszalik 48, Purcha 83
SO/14/08 19:00

Stal Rzeszów

Poczobut 39, Michalik 69
2-0

Chojniczanka Chojnice

ND/15/08 12:00

Śląsk II Wrocław

Bargiel 42 (k), Olejniczak 82
2-2

Motor Lublin

Fidziukiewicz 21, Dudziński 51
ND/15/08 15:00

Radunia Stężyca

Szur 43, Surdykowski 44
2-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kalinowski 22
4 kolejka
ŚR/18/08 16:00

Lech II Poznań

0-1

Ruch Chorzów

Kulejewski 75
ŚR/18/08 17:00

GKS Bełchatów

Sołtysiński 56
1-1

Śląsk II Wrocław

Bukowski 6
ŚR/18/08 17:00

Garbarnia Kraków

Słomka 5
1-2

Znicz Pruszków

Machalski 17 (k), Hrnciar 73
ŚR/18/08 17:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-2

Wisła Puławy

Paluchowski 47, Lisowski 90
ŚR/18/08 17:15

Motor Lublin

Fidziukiewicz 47, Ceglarz 53, Błyszko 61
3-0

Hutnik Kraków

ŚR/18/08 17:30

Olimpia Elbląg

Kurbiel 70, Wenger 82 (k)
2-1

Pogoń Siedlce

Górski 90 (k)
ŚR/18/08 18:00

KKS Kalisz

0-2

Stal Rzeszów

Prokić 51, Małecki 73
ŚR/18/08 18:00

Wigry Suwałki

Criciuma 84
1-0

Sokół Ostróda

ŚR/18/08 19:30

Chojniczanka Chojnice

Pląskowski 18, Skrzypczak 31, 45, Wolsztyński 40, Klichowicz 66
5-1

Radunia Stężyca

Łuczak 41
5 kolejka
SO/21/08 17:00

Sokół Ostróda

0-1

Olimpia Elbląg

Stanisławski 41
SO/21/08 17:00

Hutnik Kraków

0-1

GKS Bełchatów

Klabnik 45
SO/21/08 17:15

Wisła Puławy

Puton 38
1-2

Chojniczanka Chojnice

Bartosiak 77, Kona 85 (k)
SO/21/08 18:00

Ruch Chorzów

0-0

Garbarnia Kraków

ND/22/08 12:00

Znicz Pruszków

Kręcichwost 51
1-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kalinowski 65
ND/22/08 12:00

Śląsk II Wrocław

Konstanty 50, Marchewka 84
2-0

Lech II Poznań

ND/22/08 15:00

Radunia Stężyca

Łuczak 58
1-0

KKS Kalisz

ND/22/08 17:00

Pogoń Siedlce

Demianiuk 13, 56, Wichtowski 53, Rymek 59
4-2

Motor Lublin

Fidziukiewicz 3, Firlej 85
ND/22/08 19:00

Stal Rzeszów

Prokić 39, Sławek 82
2-1

Wigry Suwałki

Adamek 33
6 kolejka
PT/27/08 19:47

Wigry Suwałki

Babiarz 10, Pierzchała 41 (k), Sowiński 75
3-2

Radunia Stężyca

Stępień 6, Surdykowski 89
SO/28/08 16:00

GKS Bełchatów

Warnecki 54, Golański 71
2-0

Pogoń Siedlce

SO/28/08 16:00

Sokół Ostróda

0-3

Stal Rzeszów

Danielewicz 9, Głowacki 43 (k), Góra 75
SO/28/08 17:00

Garbarnia Kraków

Purcha 13 (k), Feliks 59, Morys 67 (k), Bukowski 83 (s), Słomka 90, Klec 90
6-1

Śląsk II Wrocław

Marchewka 6
SO/28/08 17:00

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 24
1-2

Znicz Pruszków

Pomorski 67, Gabrych 77
SO/28/08 17:15

Pogoń Grodzisk Mazow.

Lisowski 60
1-1

Ruch Chorzów

Janoszka 48
SO/28/08 18:00

KKS Kalisz

Wysokiński 43, Borecki 62 (k), Giel 90
3-1

Wisła Puławy

Kondracki 59
ND/29/08 16:00

Lech II Poznań

Pacławski 88, Wilak 90
2-0

Hutnik Kraków

PN/30/08 18:15

Olimpia Elbląg

0-0

Motor Lublin

7 kolejka
PT/03/09 20:00

Ruch Chorzów

Foszmańczyk 13, Szczepan 58
2-1

Chojniczanka Chojnice

Klichowicz 6
SO/04/09 12:00

Śląsk II Wrocław

Celeban 66, Bargiel 82
2-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Lisowski 45, Wrzesiński 52
SO/04/09 16:00

Znicz Pruszków

0-1

KKS Kalisz

Gawlik 11
SO/04/09 17:00

Wisła Puławy

0-0

Wigry Suwałki

SO/04/09 17:00

Motor Lublin

Ceglarz 13, Fidziukiewicz 53, 63, Firlej 86
4-0

GKS Bełchatów

SO/04/09 19:00

Stal Rzeszów

0-0

Olimpia Elbląg

ND/05/09 15:00

Radunia Stężyca

Surdykowski 39, Stępień 67
2-0

Sokół Ostróda

ŚR/15/09 16:00

Hutnik Kraków

Wilczyński 25
1-1

Garbarnia Kraków

Słomka 84
ŚR/15/09 16:00

Pogoń Siedlce

Górski 9, Trochim 54
2-0

Lech II Poznań

8 kolejka
PT/10/09 16:00

Garbarnia Kraków

Feliks 28, Purcha 52 (k)
2-2

Pogoń Siedlce

Majewski 14, Wichtowski 58
SO/11/09 13:00

Lech II Poznań

0-3

Motor Lublin

Fidziukiewicz 40 (k), 74, Najemski 50
SO/11/09 16:00

Wigry Suwałki

Pierzchała 87 (k)
1-1

Znicz Pruszków

Hrnciar 84
SO/11/09 16:00

Sokół Ostróda

0-4

Wisła Puławy

Paluchowski 45, 68, Kondracki 53, Daniel 78
SO/11/09 16:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kołaczek 53, Sarmiento 62
2-1

Hutnik Kraków

Hafez 31
SO/11/09 17:00

Chojniczanka Chojnice

Pląskowski 15, Mikołajczyk 54
2-1

Śląsk II Wrocław

Krocz 65
SO/11/09 18:00

KKS Kalisz

Putno 67
1-2

Ruch Chorzów

Janoszka 33, Foszmańczyk 70
SO/11/09 19:00

Olimpia Elbląg

Wenger 68 (k), Czarny 90
2-1

GKS Bełchatów

Gancarczyk 74
ND/12/09 12:20

Stal Rzeszów

Baszłaj 45 (s)
1-0

Radunia Stężyca

9 kolejka
PT/17/09 14:30

Śląsk II Wrocław

Boruń 83, Krocz 90
2-0

KKS Kalisz

SO/18/09 12:30

GKS Bełchatów

0-1

Lech II Poznań

Kriwiec 52
SO/18/09 16:00

Wisła Puławy

Paluchowski 3, 79, Banach 82
3-1

Stal Rzeszów

Głowacki 58 (k)
SO/18/09 16:00

Znicz Pruszków

Nagamatsu 4, Ostrowski 39, Hrnciar 72
3-2

Sokół Ostróda

Skórecki 83, 85 (k)
SO/18/09 17:00

Motor Lublin

Błyszko 11, Fidziukiewicz 60 (k), Firlej 90
3-0

Garbarnia Kraków

SO/18/09 18:00

Ruch Chorzów

Żagiel 90
1-0

Wigry Suwałki

ND/19/09 14:00

Pogoń Siedlce

Przybecki 45
1-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Wrzesiński 37, Kalinowski 44
ND/19/09 15:00

Radunia Stężyca

Miller 2, Łuczak 52 (k), Retlewski 89
3-0

Olimpia Elbląg

ND/19/09 16:00

Hutnik Kraków

Wilczyński 57
1-0

Chojniczanka Chojnice

10 kolejka
PT/24/09 15:00

Garbarnia Kraków

Klec 29
1-0

GKS Bełchatów

SO/25/09 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sarmiento 7
1-1

Motor Lublin

Fidziukiewicz 78
SO/25/09 16:00

Sokół Ostróda

Słupski 75
1-3

Ruch Chorzów

Mokrzycki 45, Foszmańczyk 49, Janoszka 70
SO/25/09 18:00

KKS Kalisz

Kamiński 40, Giel 79
2-0

Hutnik Kraków

ND/26/09 15:00

Wigry Suwałki

Sowiński 15
1-0

Śląsk II Wrocław

ND/26/09 15:00

Radunia Stężyca

Kuźniarski 19, Łuczak 30
2-2

Wisła Puławy

Daniel 61 (k), Ruiz-Diaz 81
ND/26/09 16:00

Chojniczanka Chojnice

van Huffel 23, Skrzypczak 39, Cegiełka 71
3-0

Pogoń Siedlce

ND/26/09 18:15

Olimpia Elbląg

Kurbiel 35
1-2

Lech II Poznań

Spławski 86, Antczak 87
ND/26/09 19:00

Stal Rzeszów

Michalik 11, 14, Prokić 47
3-1

Znicz Pruszków

Gabrych 71
11 kolejka
PT/01/10 18:00

Znicz Pruszków

Kosakiewicz 42, Gabrych 56
2-2

Radunia Stężyca

Piotrowski 53, Łuczak 65
SO/02/10 15:00

Hutnik Kraków

Wilczyński 28, Stawarczyk 63 (k)
2-1

Wigry Suwałki

Łabojko 48
SO/02/10 16:00

Wisła Puławy

Kacprzycki 75 (k), Drozdowicz 90
2-3

Olimpia Elbląg

Winsztal 24, Stanisławski 47, Sienkiewicz 90
SO/02/10 16:00

GKS Bełchatów

0-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/02/10 17:00

Motor Lublin

0-0

Chojniczanka Chojnice

ND/03/10 12:00

Śląsk II Wrocław

0-0

Sokół Ostróda

ND/03/10 13:00

Lech II Poznań

Nakrosius 90 (s)
1-1

Garbarnia Kraków

Feliks 86
ND/03/10 14:00

Pogoń Siedlce

Przybecki 73
1-0

KKS Kalisz

ND/03/10 14:45

Ruch Chorzów

0-0

Stal Rzeszów

12 kolejka
SO/09/10 15:00

Olimpia Elbląg

Kurbiel 51
1-0

Garbarnia Kraków

SO/09/10 15:00

Wigry Suwałki

Sowiński 29, Michalski 39, Łabojko 55, Randak 80, Iwao 87
5-0

Pogoń Siedlce

SO/09/10 15:00

Sokół Ostróda

Rugowski 43, 54
2-1

Hutnik Kraków

Świątek 15
SO/09/10 15:00

Wisła Puławy

Daniel 45
1-1

Znicz Pruszków

Gabrych 9
SO/09/10 16:00

Chojniczanka Chojnice

Pląskowski 19, Mazek 51, Mikołajczyk 66, Klichowicz 78, Mikołajczak 88
5-0

GKS Bełchatów

SO/09/10 18:00

KKS Kalisz

0-0

Motor Lublin

SO/09/10 19:00

Stal Rzeszów

Michalik 8, 79, Małecki 45, Snopczyński 87
4-3

Śląsk II Wrocław

Łyszczarz 23, Boruń 85, Konstanty 90 (k)
ND/10/10 15:00

Radunia Stężyca

Deja 88
1-2

Ruch Chorzów

Mokrzycki 38 (k), Szkatuła 48
ŚR/20/10 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-0

Lech II Poznań

13 kolejka
PT/15/10 18:00

Znicz Pruszków

Kosakiewicz 40
1-1

Olimpia Elbląg

Wenger 79 (k)
SO/16/10 13:00

Lech II Poznań

Baturina 15, Palacz 19, Kozubal 59
3-2

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 39, Wolsztyński 90
SO/16/10 14:00

Garbarnia Kraków

Szywacz 70, Klec 77
2-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 90 (k)
SO/16/10 15:00

Hutnik Kraków

Stawarczyk 67 (k)
1-2

Stal Rzeszów

Kotwica 34, Prokić 61
SO/16/10 15:00

Pogoń Siedlce

Majewski 4, Trochim 9, Wróblewski 87
3-0

Sokół Ostróda

SO/16/10 15:00

GKS Bełchatów

Golański 3 (k), Sołtysiński 50
2-1

KKS Kalisz

Giel 74 (k)
SO/16/10 17:15

Ruch Chorzów

Szczepan 62, Kowalczyk 90
2-4

Wisła Puławy

Banach 29, Drozdowicz 35, Kondracki 76, Bartosiak 90
SO/16/10 18:00

Motor Lublin

Ropski 90
1-1

Wigry Suwałki

Michalski 19
ND/17/10 15:00

Śląsk II Wrocław

Iskra 4, Boruń 43
2-5

Radunia Stężyca

Szuprytowski 29, Letniowski 75, 80, Stępień 77, Surdykowski 90
14 kolejka
SO/23/10 14:00

Wigry Suwałki

Rybicki 20, Bartczak 87
2-1

GKS Bełchatów

Klabnik 66
SO/23/10 14:00

Znicz Pruszków

Gabrych 34, Nawrocki 68 (s)
2-0

Ruch Chorzów

SO/23/10 14:55

KKS Kalisz

Majewski 32, Giel 88
2-2

Lech II Poznań

Gawlik 40 (s), Pacławski 64
SO/23/10 15:00

Olimpia Elbląg

Krawczun 21
1-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/23/10 15:00

Chojniczanka Chojnice

Grolik 73
1-3

Garbarnia Kraków

Feliks 33, 84, Morys 70 (k)
SO/23/10 15:00

Sokół Ostróda

Stępień 44
1-1

Motor Lublin

Ceglarz 50
SO/23/10 15:00

Wisła Puławy

0-1

Śląsk II Wrocław

Hyjek 90
SO/23/10 18:00

Stal Rzeszów

Mustafajew 56, 74, Wrona 90
3-0

Pogoń Siedlce

ND/24/10 14:00

Radunia Stężyca

Deja 5, Miller 10, Szuprytowski 24, Stępień 26, Szur 66
5-2

Hutnik Kraków

Wilczyński 40, Kitliński 84
15 kolejka
PT/29/10 13:00

Garbarnia Kraków

Korbecki 27, Klec 61, Słomka 79
3-1

KKS Kalisz

Majewski 65
SO/30/10 12:30

GKS Bełchatów

Flaszka 55, Golański 62 (k)
2-0

Sokół Ostróda

SO/30/10 13:00

Śląsk II Wrocław

Bergier 64 (k), Boruń 76, Krocz 88
3-0

Znicz Pruszków

SO/30/10 13:00

Hutnik Kraków

Kieliś 13
1-3

Wisła Puławy

Drozdowicz 3, Daniel 40, Furtado 83
SO/30/10 13:00

Lech II Poznań

0-0

Wigry Suwałki

SO/30/10 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-3

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 41, Skrzypczak 69, Grolik 85
SO/30/10 14:00

Pogoń Siedlce

Górski 26, 55, Majewski 41, Demianiuk 61
4-1

Radunia Stężyca

Retlewski 76
SO/30/10 15:00

Ruch Chorzów

Mokrzycki 79 (k)
1-0

Olimpia Elbląg

ND/31/10 16:00

Motor Lublin

0-2

Stal Rzeszów

Mustafajew 39, Michalik 77
16 kolejka
PT/05/11 17:00

Wigry Suwałki

Gojko 52
1-0

Garbarnia Kraków

PT/05/11 18:00

Stal Rzeszów

Góra 49, Wolski 69, Danielewicz 75
3-0

GKS Bełchatów

PT/05/11 18:00

Znicz Pruszków

0-0

Hutnik Kraków

SO/06/11 13:00

Sokół Ostróda

0-1

Lech II Poznań

Pingot 15
SO/06/11 13:00

Wisła Puławy

Bartosiak 26, 31 (k), Drozdowicz 52
3-0

Pogoń Siedlce

SO/06/11 18:00

Olimpia Elbląg

Krawczun 82
1-1

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 56
SO/06/11 18:00

KKS Kalisz

Kamiński 31, Wysokiński 86
2-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/06/11 18:00

Ruch Chorzów

Foszmańczyk 11, 61, Kulejewski 32, Szczepan 51, Janoszka 79
5-2

Śląsk II Wrocław

Bergier 55, 81 (k)
ND/07/11 13:00

Radunia Stężyca

Szuprytowski 23, 44, Retlewski 86
3-0

Motor Lublin

17 kolejka
PT/12/11 18:00

Chojniczanka Chojnice

Cegiełka 28, Mikołajczak 31
2-1

KKS Kalisz

Giel 55
SO/13/11 12:00

Lech II Poznań

0-0

Stal Rzeszów

SO/13/11 12:00

Garbarnia Kraków

0-0

Sokół Ostróda

SO/13/11 13:00

Śląsk II Wrocław

Bergier 17, 58 (k), Krocz 64
3-0

Olimpia Elbląg

SO/13/11 13:00

Pogoń Siedlce

Górski 29
1-2

Znicz Pruszków

Hrnciar 53, Nagamatsu 69
SO/13/11 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sarmiento 12, 63, Lisowski 88
3-1

Wigry Suwałki

Iwao 83
SO/13/11 16:00

GKS Bełchatów

0-2

Radunia Stężyca

Fadecki 65, Miller 90
SO/13/11 17:30

Motor Lublin

Fidziukiewicz 24, 55 (k), Ceglarz 78, Firlej 90
4-1

Wisła Puławy

Bartosiak 3
ND/14/11 13:00

Hutnik Kraków

Kędziora 13, Świątek 70
2-0

Ruch Chorzów

18 kolejka
SO/20/11 13:00

Olimpia Elbląg

0-1

KKS Kalisz

Wysokiński 22
SO/20/11 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kołaczek 46
1-3

Sokół Ostróda

Mendez 1, Lias 27, Kurowski 48
SO/20/11 13:00

Hutnik Kraków

0-1

Śląsk II Wrocław

Bergier 11 (k)
SO/20/11 16:00

GKS Bełchatów

Graczyk 67
1-1

Wisła Puławy

Daniel 90
SO/20/11 16:00

Motor Lublin

Sędzikowski 14
1-1

Znicz Pruszków

Ostrowski 63
SO/20/11 17:55

Chojniczanka Chojnice

Wolsztyński 14
1-0

Wigry Suwałki

ND/21/11 12:00

Lech II Poznań

Skóraś 82
1-0

Radunia Stężyca

ŚR/01/12 16:00

Pogoń Siedlce

Górski 74
1-1

Ruch Chorzów

Mokrzycki 87
ŚR/09/03 13:00

Garbarnia Kraków

0-2

Stal Rzeszów

Małecki 73, Danielewicz 79
19 kolejka
PT/26/11 18:05

Ruch Chorzów

0-0

Motor Lublin

SO/27/11 12:00

Znicz Pruszków

0-0

GKS Bełchatów

SO/27/11 12:00

Wigry Suwałki

Łabojko 27, Rybicki 47, Zaborski 84
3-0

KKS Kalisz

SO/27/11 13:00

Hutnik Kraków

0-3

Olimpia Elbląg

Sienkiewicz 12, Czarny 35, Stanisławski 76
SO/27/11 13:00

Radunia Stężyca

0-2

Garbarnia Kraków

Morys 13 (k), Klec 52 (k)
SO/27/11 13:00

Sokół Ostróda

Skórecki 86 (k)
1-4

Chojniczanka Chojnice

Pląskowski 2, Mikołajczyk 13, van Huffel 24, Emche 90
SO/27/11 16:00

Stal Rzeszów

Michalik 20, Marczuk 55, Olejarka 90
3-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sarmiento 81
ND/28/11 13:00

Śląsk II Wrocław

Bargiel 84
1-2

Pogoń Siedlce

Górski 22, 69
ND/28/11 16:00

Wisła Puławy

Drozdowicz 43
1-2

Lech II Poznań

Klupś 14, Borowski 47
20 kolejka
SO/04/12 13:00

Olimpia Elbląg

Sienkiewicz 28, 42, 64, Stanisławski 90
4-1

Wigry Suwałki

Adamek 74
SO/04/12 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Wrzesiński 87
1-2

Radunia Stężyca

Baszłaj 30, Retlewski 90
SO/04/12 16:00

KKS Kalisz

Majewski 53
1-2

Sokół Ostróda

Bondarenko 27, 43
ND/05/12 12:00

Garbarnia Kraków

Klec 9 (k), Feliks 37
2-1

Wisła Puławy

63
ND/05/12 12:00

Pogoń Siedlce

0-3

Hutnik Kraków

Sobala 31, Kędziora 69, Hoyo-Kowalski 79
ND/05/12 16:00

Motor Lublin

Sędzikowski 20, Fidziukiewicz 43
2-0

Śląsk II Wrocław

ND/05/12 18:00

GKS Bełchatów

Flaszka 61, Warnecki 90
2-1

Ruch Chorzów

Szczepan 84
PN/06/12 18:15

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 28, Karbowy 36, Góra 64 (s)
3-1

Stal Rzeszów

Michalik 90
ŚR/09/03 13:00

Lech II Poznań

Kriwiec 40 (k), Spławski 80
2-1

Znicz Pruszków

Gabrych 67 (k)
21 kolejka
SO/26/02 12:30

Znicz Pruszków

Czarnowski 77 (k), Możdżeń 90
2-0

Garbarnia Kraków

SO/26/02 13:00

Hutnik Kraków

Wyjadłowski 44
1-2

Motor Lublin

Swędrowski 33, Jurkowski 54 (s)
SO/26/02 13:00

Sokół Ostróda

Słupski 1
1-3

Wigry Suwałki

Lewandowski 8, Łabojko 13, Krzyżański 79
SO/26/02 14:00

Pogoń Siedlce

Górski 57 (k)
1-1

Olimpia Elbląg

Czarny 12
SO/26/02 14:00

Śląsk II Wrocław

3-0
(wo)

GKS Bełchatów

ND/27/02 13:00

Radunia Stężyca

0-3

Chojniczanka Chojnice

van Huffel 6, Pląskowski 46, 73 (k)
ND/27/02 16:00

Stal Rzeszów

Danielewicz 23, Małecki 31, Góra 36, Głowacki 88 (k)
4-3

KKS Kalisz

Kamiński 8, Giel 62, Gęsior 82
ND/27/02 17:00

Wisła Puławy

Paluchowski 5, Banach 11, Daniel 34, 85
4-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Socha 42 (s), Sarmiento 90
ND/27/02 17:15

Ruch Chorzów

Szczepan 42, 51
2-2

Lech II Poznań

Pacławski 36, Kriwiec 87
22 kolejka
SO/05/03 12:00

Garbarnia Kraków

0-2

Ruch Chorzów

Mokrzycki 33 (k), Szczepan 50
SO/05/03 13:00

Lech II Poznań

0-4

Śląsk II Wrocław

Bergier 8, 38, Bukowski 45, Samiec-Talar 59
SO/05/03 14:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-1

Znicz Pruszków

Baran 38
SO/05/03 14:45

GKS Bełchatów

0-3
(wo)

Hutnik Kraków

SO/05/03 16:00

Motor Lublin

Swędrowski 51
1-0

Pogoń Siedlce

SO/05/03 17:00

Chojniczanka Chojnice

Pląskowski 35 (k), Grolik 58, Skrzypczak 81
3-1

Wisła Puławy

Daniel 8
SO/05/03 18:00

Olimpia Elbląg

Krawczun 37
1-1

Sokół Ostróda

Skórecki 83
ND/06/03 12:00

KKS Kalisz

Borecki 11, 17
2-0

Radunia Stężyca

ND/06/03 17:30

Wigry Suwałki

Rybicki 28, Żebrakowski 90 (k), Iwao 90
3-3

Stal Rzeszów

Danielewicz 37, 43, Oleksy 57
23 kolejka
SO/12/03 14:00

Hutnik Kraków

Zawadzki 54 (k)
1-2

Lech II Poznań

Pingot 8, Klupś 73 (k)
SO/12/03 14:00

Śląsk II Wrocław

0-4

Garbarnia Kraków

Klec 38 (k), 54 (k), Feliks 75, Marszalik 90
SO/12/03 15:00

Pogoń Siedlce

3-0
(wo)

GKS Bełchatów

SO/12/03 16:00

Motor Lublin

Sędzikowski 88
1-0

Olimpia Elbląg

SO/12/03 17:00

Ruch Chorzów

Mokrzycki 45, Janoszka 53, Szczepan 75, Choroś 79 (s)
4-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Apolinarski 10
ND/13/03 12:00

Znicz Pruszków

0-1

Chojniczanka Chojnice

Pląskowski 30
ND/13/03 14:00

Radunia Stężyca

Kopania 5
1-3

Wigry Suwałki

Lewandowski 30, Lewandowski 37, Żebrakowski 90
ND/13/03 16:00

Stal Rzeszów

Michalik 49, Prokić 75, Głowacki 87 (k)
3-2

Sokół Ostróda

Wojtyra 13, Rogala 84
PN/14/03 18:15

Wisła Puławy

Cyfert 88
1-3

KKS Kalisz

Łuszkiewicz 43, Putno 58, Giel 79
24 kolejka
- -

GKS Bełchatów

0-3
(wo)

Motor Lublin

SO/19/03 14:00

Sokół Ostróda

Wojtyra 42, 49
2-3

Radunia Stężyca

Letniowski 30 (k), Surdykowski 69, Retlewski 89
SO/19/03 14:00

Wigry Suwałki

Sowiński 21, Łabojko 54
2-0

Wisła Puławy

SO/19/03 15:00

KKS Kalisz

0-5

Znicz Pruszków

Hrnciar 6, Nagamatsu 24, Pomorski 37, Niewiadomski 69, Proczek 75
SO/19/03 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Bortniczuk 45, Sarmiento 83
2-1

Śląsk II Wrocław

Boruń 90
SO/19/03 15:00

Garbarnia Kraków

0-0

Hutnik Kraków

SO/19/03 19:00

Olimpia Elbląg

0-1

Stal Rzeszów

Marczuk 51
ND/20/03 13:00

Lech II Poznań

0-3

Pogoń Siedlce

Górski 12, 29 (k), Miś 33
PN/21/03 18:15

Chojniczanka Chojnice

Pląskowski 70
1-1

Ruch Chorzów

Mokrzycki 80
25 kolejka
- -

GKS Bełchatów

0-3
(wo)

Olimpia Elbląg

SO/26/03 12:00

Znicz Pruszków

Bochenek 45, Możdżeń 77
2-2

Wigry Suwałki

Lewandowski 6, Rudinilson 25
SO/26/03 14:00

Wisła Puławy

Puton 42, Kona 48
2-0

Sokół Ostróda

SO/26/03 15:00

Pogoń Siedlce

0-2

Garbarnia Kraków

Purcha 48 (k), Marszalik 53
SO/26/03 15:00

Hutnik Kraków

Lelek 85
1-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/26/03 15:00

Śląsk II Wrocław

Bergier 37 (k)
1-2

Chojniczanka Chojnice

Pląskowski 62, van Huffel 68
SO/26/03 16:00

Motor Lublin

Fidziukiewicz 61 (k), Moskwik 86
2-1

Lech II Poznań

Kornobis 90
ND/27/03 15:15

Radunia Stężyca

Witek 85
1-3

Stal Rzeszów

Sadłocha 17, Michalik 31, Prokić 90
ND/27/03 18:00

Ruch Chorzów

Szczepan 40
1-0

KKS Kalisz

26 kolejka
- -

Lech II Poznań

3-0
(wo)

GKS Bełchatów

SO/02/04 16:00

Olimpia Elbląg

0-0

Radunia Stężyca

SO/02/04 16:00

Sokół Ostróda

Lias 74, Rogala 90
2-2

Znicz Pruszków

Lewczuk 39, Kręcichwost 79
SO/02/04 17:00

KKS Kalisz

Gordillo 44 (k), Staszak 67, Giel 90 (k)
3-1

Śląsk II Wrocław

Idzik 46
SO/02/04 19:00

Stal Rzeszów

Poczobut 7, Prokić 31
2-0

Wisła Puławy

SO/02/04 19:30

Chojniczanka Chojnice

Pląskowski 48 (k), van Huffel 70, Olszewski 89
3-2

Hutnik Kraków

Świątek 4, Lelek 88
ND/03/04 15:00

Wigry Suwałki

0-2

Ruch Chorzów

Stępień 10, Foszmańczyk 46
PN/04/04 16:00

Garbarnia Kraków

0-1

Motor Lublin

Fidziukiewicz 39
WT/05/04 16:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kołaczek 37
1-2

Pogoń Siedlce

Miś 27, Preuss 85
27 kolejka
- -

GKS Bełchatów

0-3
(wo)

Garbarnia Kraków

SO/09/04 15:00

Znicz Pruszków

Nagamatsu 61 (k)
1-1

Stal Rzeszów

Małecki 77
SO/09/04 15:00

Wisła Puławy

Cyfert 90
1-1

Radunia Stężyca

Szur 68
SO/09/04 16:00

Motor Lublin

Kołbon 13
1-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/09/04 16:00

Pogoń Siedlce

0-0

Chojniczanka Chojnice

SO/09/04 16:00

Hutnik Kraków

Jurkowski 16, Zawadzki 69
2-0

KKS Kalisz

SO/09/04 18:00

Ruch Chorzów

Stępień 47, Szczepan 57, Żagiel 84
3-0

Sokół Ostróda

ND/10/04 12:30

Śląsk II Wrocław

0-1

Wigry Suwałki

Lewandowski 38 (k)
ND/10/04 13:00

Lech II Poznań

0-2

Olimpia Elbląg

Czarny 73, Kałahur 86
28 kolejka
- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

3-0
(wo)

GKS Bełchatów

PT/15/04 19:00

KKS Kalisz

Gordillo 26, Staszak 54
2-3

Pogoń Siedlce

Majewski 12, Marcinho 38, Górski 85
SO/16/04 13:00

Wigry Suwałki

Lewandowski 48 (k), 60, 68, Lewandowski 75, Żebrakowski 87 (k)
5-1

Hutnik Kraków

Gvozdenović 30 (s)
SO/16/04 14:00

Olimpia Elbląg

0-2

Wisła Puławy

Bracik 18, Paluchowski 90
SO/16/04 15:00

Radunia Stężyca

Stępień 20, Surdykowski 83, 88, Retlewski 87, Łuczak 90
5-0

Znicz Pruszków

SO/16/04 16:00

Sokół Ostróda

1-1

Śląsk II Wrocław

SO/16/04 17:00

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 26
1-0

Motor Lublin

SO/16/04 17:00

Garbarnia Kraków

Duda 6
1-2

Lech II Poznań

Klupś 39, Laskowski 50
SO/16/04 19:45

Stal Rzeszów

Sadłocha 82
1-2

Ruch Chorzów

Szczepan 65, Kasolik 72
29 kolejka
- -

GKS Bełchatów

0-3
(wo)

Chojniczanka Chojnice

PT/22/04 17:00

Garbarnia Kraków

0-0

Olimpia Elbląg

PT/22/04 17:00

Śląsk II Wrocław

Michalski 45
1-2

Stal Rzeszów

Góra 38, 60
PT/22/04 18:00

Znicz Pruszków

Czarnowski 49 (k), Gabrych 90
2-0

Wisła Puławy

SO/23/04 13:00

Lech II Poznań

0-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 45, Sarmiento 84
SO/23/04 16:00

Hutnik Kraków

Świątek 67, Kitliński 90
2-0

Sokół Ostróda

SO/23/04 17:00

Motor Lublin

Swędrowski 57
1-0

KKS Kalisz

SO/23/04 17:00

Pogoń Siedlce

Trochim 55, Górski 65, Marcinho 90
3-2

Wigry Suwałki

Żebrakowski 71, 81
SO/23/04 18:20

Ruch Chorzów

0-1

Radunia Stężyca

Lizakowski 69
30 kolejka
- -

KKS Kalisz

3-0
(wo)

GKS Bełchatów

ŚR/27/04 16:00

Sokół Ostróda

0-0

Pogoń Siedlce

ŚR/27/04 17:00

Olimpia Elbląg

Sienkiewicz 6, Bawolik 16
2-0

Znicz Pruszków

ŚR/27/04 17:00

Radunia Stężyca

Retlewski 5, Lizakowski 13, Łuczak 33 (k), 86
4-2

Śląsk II Wrocław

Bargiel 57, Samiec-Talar 59
ŚR/27/04 17:15

Wigry Suwałki

Żebrakowski 43, 60, Moskwik 90 (s)
3-2

Motor Lublin

Firlej 45, Swędrowski 66
ŚR/27/04 17:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Bortniczuk 69, Sarmiento 79
2-2

Garbarnia Kraków

Feliks 6, Klec 62
ŚR/27/04 18:00

Wisła Puławy

0-0

Ruch Chorzów

ŚR/27/04 19:00

Stal Rzeszów

Sadłocha 24, Góra 30, Małecki 64
3-3

Hutnik Kraków

Zawadzki 17 (k), Świątek 58, Lelek 77
ŚR/27/04 19:30

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 10, 13
2-0

Lech II Poznań

31 kolejka
- -

GKS Bełchatów

0-3
(wo)

Wigry Suwałki

SO/30/04 17:05

Garbarnia Kraków

Klec 33 (k), Szywacz 38, Bartków 82
3-1

Chojniczanka Chojnice

Mazek 90
ND/01/05 15:30

Ruch Chorzów

0-0

Znicz Pruszków

ND/01/05 16:00

Lech II Poznań

Kryg 70
1-0

KKS Kalisz

ND/01/05 16:00

Śląsk II Wrocław

Bargiel 44, Bergier 53 (k), Samiec-Talar 70
3-0

Wisła Puławy

ND/01/05 17:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Kołaczek 55
1-0

Olimpia Elbląg

ND/01/05 17:00

Motor Lublin

Ceglarz 6, Ryczkowski 22, Kołbon 77, Sędzikowski 78, Fidziukiewicz 89
5-0

Sokół Ostróda

ND/01/05 17:00

Pogoń Siedlce

Górski 62
1-4

Stal Rzeszów

Głowacki 40 (k), 86 (k), Prokić 64, Marczuk 74
ND/01/05 17:00

Hutnik Kraków

Lelek 4, Andrzejewski 30, Drąg 76
3-2

Radunia Stężyca

Stępień 7, Surdykowski 90
32 kolejka
- -

Sokół Ostróda

3-0
(wo)

GKS Bełchatów

SO/07/05 12:15

Stal Rzeszów

Danielewicz 45
1-1

Motor Lublin

Firlej 38
SO/07/05 17:00

Wisła Puławy

Paluchowski 45, Bartosiak 45 (k), Daniel 73, 85
4-1

Hutnik Kraków

Świątek 31
SO/07/05 17:00

Wigry Suwałki

Lewandowski 88, Rybicki 90
2-0

Lech II Poznań

SO/07/05 17:00

KKS Kalisz

Giel 60, Gordillo 65 (k)
2-1

Garbarnia Kraków

Duda 12
SO/07/05 18:00

Znicz Pruszków

0-1

Śląsk II Wrocław

Bergier 48 (k)
SO/07/05 19:30

Chojniczanka Chojnice

Gładysz 85 (s)
1-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/07/05 19:45

Olimpia Elbląg

0-0

Ruch Chorzów

ND/08/05 15:00

Radunia Stężyca

Surdykowski 35, Retlewski 73
2-1

Pogoń Siedlce

Piotrowski 27
33 kolejka
- -

GKS Bełchatów

0-3
(wo)

Stal Rzeszów

SO/14/05 17:00

Motor Lublin

Murawski 78 (s), Błyszko 80
2-2

Radunia Stężyca

Retlewski 10, Stępień 25
SO/14/05 17:00

Pogoń Siedlce

Włodyka 67, Przybecki 72, Wichtowski 80
3-3

Wisła Puławy

Drozdowicz 37, Flak 51, Bartosiak 54 (k)
SO/14/05 17:00

Hutnik Kraków

Kitliński 42
1-0

Znicz Pruszków

SO/14/05 17:00

Śląsk II Wrocław

Samiec-Talar 42
1-1

Ruch Chorzów

Kasolik 90
SO/14/05 18:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-2

KKS Kalisz

Wysokiński 36, Gordillo 57
ND/15/05 16:00

Lech II Poznań

Antczak 5, 24, Klupś 9, 41 (k), Spławski 36, Wilak 87
6-4

Sokół Ostróda

Święty 7, Lias 15, 23, Skórecki 90 (k)
ND/15/05 17:00

Garbarnia Kraków

0-2

Wigry Suwałki

Rybicki 45, Michalski 82
ND/15/05 17:15

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 4, Wolsztyński 41, Cegiełka 60, Karbowy 85
4-1

Olimpia Elbląg

Sienkiewicz 32
34 kolejka
ND/22/05 12:30

Olimpia Elbląg

0-1

Śląsk II Wrocław

Konstanty 79
ND/22/05 12:30

Ruch Chorzów

Foszmańczyk 10
1-0

Hutnik Kraków

ND/22/05 12:30

Znicz Pruszków

0-1

Pogoń Siedlce

Trochim 33 (k)
ND/22/05 12:30

Wisła Puławy

Puton 15, Paluchowski 20 (k), Drozdowicz 68
3-0

Motor Lublin

ND/22/05 12:30

Radunia Stężyca

3-0
(wo)

GKS Bełchatów

ND/22/05 12:30

Stal Rzeszów

Prokić 26, Głowacki 78 (k)
2-2

Lech II Poznań

Spławski 23, Wilak 57
ND/22/05 12:30

Sokół Ostróda

Klimek 11, Bentkowski 52 (s), Sobotka 69, Skórecki 87
4-7

Garbarnia Kraków

Szywacz 9, 27, Feliks 55, Nowak 61, Purcha 88, 90 (k), Słomka 90
ND/22/05 12:30

Wigry Suwałki

Lewandowski 25, Michalski 37, Iwao 90 (k), 90
4-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

ND/22/05 12:30

KKS Kalisz

Zawistowski 27, Borecki 37
2-3

Chojniczanka Chojnice

Stolc 10 (s), Skrzypczak 17, Czajkowski 65

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1 Lech Poznań 34 74 67-24
2 Raków Częstochowa 34 69 60-30
3 Pogoń Szczecin 34 65 63-31
4 Lechia Gdańsk 34 57 52-39
5 Piast Gliwice 34 54 45-37
6 Wisła Płock 34 48 48-51
7 Radomiak Radom 34 48 42-40
8 Górnik Zabrze 34 47 55-55
9 Cracovia 34 46 40-42
10 Legia Warszawa 34 43 46-48
11 Warta Poznań 34 42 35-38
12 Jagiellonia Białystok 34 40 39-50
13 Zagłębie Lubin 34 38 43-59
14 Stal Mielec 34 37 39-52
15 Śląsk Wrocław 34 35 42-52
16 Termalica Nieciecza 34 32 36-56
17 Wisła Kraków 34 31 37-54
18 Górnik Łęczna 34 28 29-60

Piłka w telewizji

15:30 TVP Sport Polska - Islandia (na żywo)
12:55 TVP Sport Polska - Islandia (powt.)