Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 10 sierpnia 2022

PKO Ekstraklasa

  • Górnik wypożyczył swojego pomocnika
    Wtorek, 09 sierpnia 2022, 12:10 Górnik wypożyczył swojego pomocnika

    Adrian Dziedzic został wypożyczony do końca sezonu z Górnika Zabrze do Garbarni Kraków.

  • Trener Wisły po wygranej z Miedzią
    Wtorek, 09 sierpnia 2022, 09:46 Trener Wisły po wygranej z Miedzią

    Po wczorajszym meczu 4. kolejki Ekstraklasy Wisła Płock - Miedź Legnica (4-1) głos zabrał trener Nafciarzy Pavol Stano. Oto co powiedział:

  • Trener Miedzi po meczu z Wisłą
    Wtorek, 09 sierpnia 2022, 09:42 Trener Miedzi po meczu z Wisłą

    Po wczorajszym meczu 4. kolejki Ekstraklasy Wisła Płock - Miedź Legnica (4-1) głos zabrał trener Miedzi Wojciech Łobodziński. Oto co powiedział:

  • Ekstraklasa: Wisła wygrała z Miedzią
    Poniedziałek, 08 sierpnia 2022, 20:59 Ekstraklasa: Wisła wygrała z Miedzią

    8 sierpnia 2022, 19:00 - Płock
    Wisła Płock 4-1 Miedź Legnica
    Vallo 26, Davo 38, Lewandowski 90, Kolar 90 - Chuca 36

  • Napastnik odchodzi z Widzewa
    Poniedziałek, 08 sierpnia 2022, 14:22 Napastnik odchodzi z Widzewa

    Mattia Montini odchodzi z Widzewa Łódź. Umowa z 30-letni włoskim napastnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

1 2 3   ...   4565 4566 4567 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Wisła Płock41214-24-0-02-0-02-0-0
2Cracovia497-23-0-12-0-01-0-1
3Pogoń Szczecin496-43-0-12-0-01-0-1
4Stal Mielec477-42-1-11-1-01-0-1
5Legia Warszawa475-42-1-12-0-00-1-1
6Korona Kielce474-42-1-11-1-01-0-1
7Górnik Zabrze364-22-0-11-0-11-0-0
8Raków Częstochowa364-32-0-12-0-00-0-1
9Śląsk Wrocław453-31-2-11-1-00-1-1
10Zagłębie Lubin452-31-2-10-2-01-0-1
11Radomiak Radom454-61-2-10-1-11-1-0
12Widzew Łódź445-51-1-20-0-11-1-1
13Jagiellonia Białystok433-51-0-31-0-20-0-1
14Lechia Gdańsk333-61-0-20-0-11-0-1
15Warta Poznań433-81-0-30-0-21-0-1
16Miedź Legnica313-70-1-20-0-10-1-1
17Lech Poznań312-60-1-20-0-20-1-0
18Piast Gliwice300-50-0-30-0-10-0-2
PT/05/08 18:00
Stal M.
2-0
Cracovia
PT/05/08 20:30
Legia W.
2-0
Piast G.
SO/06/08 15:00
Lechia G.
0-1
Korona K.
SO/06/08 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Radomiak R.
SO/06/08 20:00
Śląsk W.
0-0
Widzew Ł.
ND/07/08 15:00
Warta P.
1-2
Pogoń S.
ND/07/08 17:30
Zagłębie L.
1-1
Lech P.
ND/07/08 20:00
Górnik Z.
1-0
Raków C.
PN/08/08 19:00
Wisła P.
4-1
Miedź L.
PT/12/08 18:00
Miedź L.
-
Zagłębie L.
PT/12/08 20:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
SO/13/08 15:00
Cracovia
-
Piast G.
SO/13/08 17:30
Górnik Z.
-
Stal M.
SO/13/08 20:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
ND/14/08 15:00
Radomiak R.
-
Lechia G.
ND/14/08 17:30
Raków C.
-
Jagiellonia B.
ND/14/08 20:00
Lech P.
-
Śląsk W.
PN/15/08 19:00
Korona K.
-
Warta P.
1 kolejka
PT/15/07 18:00

Raków Częstochowa

Gutkovskis 79
1-0

Warta Poznań

PT/15/07 20:30

Zagłębie Lubin

0-0

Śląsk Wrocław

SO/16/07 15:00

Lech Poznań

0-2

Stal Mielec

Wlazło 14, Domański 64
SO/16/07 17:30

Jagiellonia Białystok

Imaz 29, Kowalski 90
2-0

Piast Gliwice

SO/16/07 20:00

Korona Kielce

Łukowski 83
1-1

Legia Warszawa

Muci 73
ND/17/07 12:30

Radomiak Radom

Abramowicz 80
1-1

Miedź Legnica

Śliwa 53
ND/17/07 15:00

Wisła Płock

Sekulski 43, Davo 77, Kocyła 90
3-0

Lechia Gdańsk

ND/17/07 17:30

Pogoń Szczecin

Zahović 45, Biczachczjan 71
2-1

Widzew Łódź

Pawłowski 19
PN/18/07 19:00

Górnik Zabrze

0-2

Cracovia

Loshaj 24, Rakoczy 41
2 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-
Odwołany

Górnik Zabrze

- -

Miedź Legnica

-
Odwołany

Lech Poznań

- -

Piast Gliwice

-
Odwołany

Raków Częstochowa

PT/22/07 18:00

Warta Poznań

0-4

Wisła Płock

Wolski 14, 21, Davo 45, 47
PT/22/07 20:30

Jagiellonia Białystok

0-2

Widzew Łódź

Pawłowski 72, Sanchez 84
SO/23/07 17:30

Cracovia

Szymusik 29 (s), Rasmussen 90
2-0

Korona Kielce

SO/23/07 20:00

Legia Warszawa

Wszołek 25, 90 (k)
2-0

Zagłębie Lubin

ND/24/07 17:30

Śląsk Wrocław

Jastrzembski 4, Gretarsson 55
2-1

Pogoń Szczecin

Biczachczjan 30
PN/25/07 19:00

Stal Mielec

Hamulic 70
1-1

Radomiak Radom

Abramowicz 55
3 kolejka
PT/29/07 18:00

Piast Gliwice

0-1

Zagłębie Lubin

Gaprindaszwili 61
PT/29/07 20:30

Cracovia

Rakoczy 37, Makuch 51 (k), Kallman 90
3-0

Legia Warszawa

SO/30/07 17:30

Radomiak Radom

0-3

Górnik Zabrze

Włodarczyk 28, 64, Nowak 32
SO/30/07 20:00

Miedź Legnica

Henriquez 23
1-2

Warta Poznań

Zrelak 22, Żurawski 60
ND/31/07 15:00

Pogoń Szczecin

Almqvist 8
1-0

Jagiellonia Białystok

ND/31/07 17:30

Lech Poznań

Skóraś 69
1-3

Wisła Płock

Vallo 45, Wolski 50, Kolar 89
ND/31/07 17:30

Raków Częstochowa

Sorescu 4, Piasecki 57, Lopez 71 (k)
3-2

Stal Mielec

Wlazło 31, Kasperkiewicz 85
ND/31/07 20:00

Widzew Łódź

Pawłowski 12 (k), Sanchez 71
2-3

Lechia Gdańsk

Gajos 5, Zwoliński 40, Paixao 86
PN/01/08 19:00

Korona Kielce

Śpiączka 27, 90, Łukowski 35
2-1

Śląsk Wrocław

Yeboah 48
4 kolejka
PT/05/08 18:00

Stal Mielec

Pestka 43 (s), Domański 59 (k)
2-0

Cracovia

PT/05/08 20:30

Legia Warszawa

Muci 47, Mladenović 51
2-0

Piast Gliwice

SO/06/08 15:00

Lechia Gdańsk

0-1

Korona Kielce

Nalepa 22 (s)
SO/06/08 17:30

Jagiellonia Białystok

Gual 12
1-2

Radomiak Radom

Nascimento 63 (k), Maurides 90
SO/06/08 20:00

Śląsk Wrocław

0-0

Widzew Łódź

ND/07/08 15:00

Warta Poznań

Zrelak 47
1-2

Pogoń Szczecin

Grosicki 22, Ivanov 25 (s)
ND/07/08 17:30

Zagłębie Lubin

Łakomy 58
1-1

Lech Poznań

Ishak 66 (k)
ND/07/08 20:00

Górnik Zabrze

Paluszek 45
1-0

Raków Częstochowa

PN/08/08 19:00

Wisła Płock

Vallo 26, Davo 38, Lewandowski 90, Kolar 90
4-1

Miedź Legnica

Chuca 36
5 kolejka
PT/12/08 18:00

Miedź Legnica

-

Zagłębie Lubin

PT/12/08 20:30

Widzew Łódź

-

Legia Warszawa

SO/13/08 15:00

Cracovia

-

Piast Gliwice

SO/13/08 17:30

Górnik Zabrze

-

Stal Mielec

SO/13/08 20:00

Pogoń Szczecin

-

Wisła Płock

ND/14/08 15:00

Radomiak Radom

-

Lechia Gdańsk

ND/14/08 17:30

Raków Częstochowa

-

Jagiellonia Białystok

ND/14/08 20:00

Lech Poznań

-

Śląsk Wrocław

PN/15/08 19:00

Korona Kielce

-

Warta Poznań

6 kolejka
PT/19/08 18:00

Jagiellonia Białystok

-

Miedź Legnica

PT/19/08 20:30

Legia Warszawa

-

Górnik Zabrze

SO/20/08 15:00

Wisła Płock

-

Korona Kielce

SO/20/08 17:30

Śląsk Wrocław

-

Cracovia

SO/20/08 20:00

Warta Poznań

-

Widzew Łódź

ND/21/08 12:30

Zagłębie Lubin

-

Radomiak Radom

ND/21/08 15:00

Lechia Gdańsk

-

Lech Poznań

ND/21/08 17:30

Raków Częstochowa

-

Pogoń Szczecin

PN/22/08 19:00

Piast Gliwice

-

Stal Mielec

7 kolejka
PT/26/08 18:00

Górnik Zabrze

-

Jagiellonia Białystok

PT/26/08 20:30

Stal Mielec

-

Legia Warszawa

SO/27/08 12:30

Radomiak Radom

-

Korona Kielce

SO/27/08 15:00

Miedź Legnica

-

Lechia Gdańsk

SO/27/08 17:30

Pogoń Szczecin

-

Zagłębie Lubin

SO/27/08 20:00

Widzew Łódź

-

Wisła Płock

ND/28/08 12:30

Cracovia

-

Warta Poznań

ND/28/08 15:00

Śląsk Wrocław

-

Raków Częstochowa

ND/28/08 17:30

Lech Poznań

-

Piast Gliwice

8 kolejka
PT/02/09 20:30

Legia Warszawa

-

Radomiak Radom

SO/03/09 15:00

Stal Mielec

-

Śląsk Wrocław

SO/03/09 17:30

Lechia Gdańsk

-

Warta Poznań

SO/03/09 20:00

Cracovia

-

Raków Częstochowa

ND/04/09 12:30

Zagłębie Lubin

-

Jagiellonia Białystok

ND/04/09 15:00

Korona Kielce

-

Pogoń Szczecin

ND/04/09 17:30

Lech Poznań

-

Widzew Łódź

PN/05/09 18:00

Piast Gliwice

-

Miedź Legnica

PN/05/09 20:30

Wisła Płock

-

Górnik Zabrze

9 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Stal Mielec

- -

Miedź Legnica

-

Korona Kielce

- -

Pogoń Szczecin

-

Lech Poznań

- -

Radomiak Radom

-

Wisła Płock

- -

Raków Częstochowa

-

Legia Warszawa

- -

Śląsk Wrocław

-

Lechia Gdańsk

- -

Warta Poznań

-

Zagłębie Lubin

- -

Widzew Łódź

-

Cracovia

SO/10/09 00:00

Górnik Zabrze

-

Piast Gliwice

10 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Górnik Zabrze

- -

Lechia Gdańsk

-

Jagiellonia Białystok

- -

Legia Warszawa

-

Miedź Legnica

- -

Piast Gliwice

-

Śląsk Wrocław

- -

Raków Częstochowa

-

Radomiak Radom

- -

Stal Mielec

-

Widzew Łódź

- -

Warta Poznań

-

Lech Poznań

- -

Zagłębie Lubin

-

Wisła Płock

SO/17/09 00:00

Cracovia

-

Pogoń Szczecin

11 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Korona Kielce

- -

Lech Poznań

-

Legia Warszawa

- -

Miedź Legnica

-

Stal Mielec

- -

Pogoń Szczecin

-

Lechia Gdańsk

- -

Radomiak Radom

-

Cracovia

- -

Śląsk Wrocław

-

Warta Poznań

- -

Widzew Łódź

-

Raków Częstochowa

- -

Wisła Płock

-

Piast Gliwice

SO/01/10 00:00

Górnik Zabrze

-

Zagłębie Lubin

12 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Wisła Płock

- -

Lech Poznań

-

Radomiak Radom

- -

Legia Warszawa

-

Warta Poznań

- -

Piast Gliwice

-

Widzew Łódź

- -

Raków Częstochowa

-

Miedź Legnica

- -

Stal Mielec

-

Pogoń Szczecin

- -

Śląsk Wrocław

-

Górnik Zabrze

- -

Zagłębie Lubin

-

Korona Kielce

SO/08/10 00:00

Cracovia

-

Lechia Gdańsk

13 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Stal Mielec

- -

Lechia Gdańsk

-

Raków Częstochowa

- -

Miedź Legnica

-

Cracovia

- -

Pogoń Szczecin

-

Piast Gliwice

- -

Radomiak Radom

-

Śląsk Wrocław

- -

Warta Poznań

-

Jagiellonia Białystok

- -

Widzew Łódź

-

Zagłębie Lubin

- -

Wisła Płock

-

Legia Warszawa

SO/15/10 00:00

Górnik Zabrze

-

Lech Poznań

14 kolejka
- -

Legia Warszawa

-

Pogoń Szczecin

- -

Piast Gliwice

-

Radomiak Radom

- -

Raków Częstochowa

-

Korona Kielce

- -

Stal Mielec

-

Wisła Płock

- -

Śląsk Wrocław

-

Jagiellonia Białystok

- -

Warta Poznań

-

Górnik Zabrze

- -

Widzew Łódź

-

Miedź Legnica

- -

Zagłębie Lubin

-

Lechia Gdańsk

SO/22/10 00:00

Cracovia

-

Lech Poznań

15 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Legia Warszawa

- -

Korona Kielce

-

Piast Gliwice

- -

Lech Poznań

-

Raków Częstochowa

- -

Lechia Gdańsk

-

Stal Mielec

- -

Miedź Legnica

-

Pogoń Szczecin

- -

Radomiak Radom

-

Warta Poznań

- -

Wisła Płock

-

Śląsk Wrocław

- -

Zagłębie Lubin

-

Cracovia

SO/29/10 00:00

Górnik Zabrze

-

Widzew Łódź

16 kolejka
- -

Lech Poznań

-

Korona Kielce

- -

Legia Warszawa

-

Lechia Gdańsk

- -

Miedź Legnica

-

Śląsk Wrocław

- -

Piast Gliwice

-

Warta Poznań

- -

Pogoń Szczecin

-

Górnik Zabrze

- -

Raków Częstochowa

-

Wisła Płock

- -

Stal Mielec

-

Zagłębie Lubin

- -

Widzew Łódź

-

Radomiak Radom

SO/05/11 00:00

Cracovia

-

Jagiellonia Białystok

17 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Lech Poznań

- -

Korona Kielce

-

Widzew Łódź

- -

Lechia Gdańsk

-

Piast Gliwice

- -

Radomiak Radom

-

Pogoń Szczecin

- -

Śląsk Wrocław

-

Legia Warszawa

- -

Warta Poznań

-

Stal Mielec

- -

Wisła Płock

-

Cracovia

- -

Zagłębie Lubin

-

Raków Częstochowa

SO/12/11 00:00

Górnik Zabrze

-

Miedź Legnica

18 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Wisła Płock

- -

Legia Warszawa

-

Korona Kielce

- -

Miedź Legnica

-

Radomiak Radom

- -

Piast Gliwice

-

Jagiellonia Białystok

- -

Stal Mielec

-

Lech Poznań

- -

Śląsk Wrocław

-

Zagłębie Lubin

- -

Warta Poznań

-

Raków Częstochowa

- -

Widzew Łódź

-

Pogoń Szczecin

SO/28/01 00:00

Cracovia

-

Górnik Zabrze

19 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Cracovia

- -

Lech Poznań

-

Miedź Legnica

- -

Pogoń Szczecin

-

Śląsk Wrocław

- -

Radomiak Radom

-

Stal Mielec

- -

Raków Częstochowa

-

Piast Gliwice

- -

Widzew Łódź

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Płock

-

Warta Poznań

- -

Zagłębie Lubin

-

Legia Warszawa

SO/04/02 00:00

Górnik Zabrze

-

Lechia Gdańsk

20 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Pogoń Szczecin

- -

Lechia Gdańsk

-

Widzew Łódź

- -

Legia Warszawa

-

Cracovia

- -

Stal Mielec

-

Raków Częstochowa

- -

Śląsk Wrocław

-

Korona Kielce

- -

Warta Poznań

-

Miedź Legnica

- -

Wisła Płock

-

Lech Poznań

- -

Zagłębie Lubin

-

Piast Gliwice

SO/11/02 00:00

Górnik Zabrze

-

Radomiak Radom

21 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Lechia Gdańsk

- -

Lech Poznań

-

Zagłębie Lubin

- -

Miedź Legnica

-

Wisła Płock

- -

Piast Gliwice

-

Legia Warszawa

- -

Pogoń Szczecin

-

Warta Poznań

- -

Radomiak Radom

-

Jagiellonia Białystok

- -

Raków Częstochowa

-

Górnik Zabrze

- -

Widzew Łódź

-

Śląsk Wrocław

SO/18/02 00:00

Cracovia

-

Stal Mielec

22 kolejka
- -

Lechia Gdańsk

-

Radomiak Radom

- -

Legia Warszawa

-

Widzew Łódź

- -

Piast Gliwice

-

Cracovia

- -

Stal Mielec

-

Górnik Zabrze

- -

Śląsk Wrocław

-

Lech Poznań

- -

Warta Poznań

-

Korona Kielce

- -

Wisła Płock

-

Pogoń Szczecin

- -

Zagłębie Lubin

-

Miedź Legnica

SO/25/02 00:00

Jagiellonia Białystok

-

Raków Częstochowa

23 kolejka
- -

Górnik Zabrze

-

Legia Warszawa

- -

Korona Kielce

-

Wisła Płock

- -

Lech Poznań

-

Lechia Gdańsk

- -

Miedź Legnica

-

Jagiellonia Białystok

- -

Pogoń Szczecin

-

Raków Częstochowa

- -

Radomiak Radom

-

Zagłębie Lubin

- -

Stal Mielec

-

Piast Gliwice

- -

Widzew Łódź

-

Warta Poznań

SO/04/03 00:00

Cracovia

-

Śląsk Wrocław

24 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Radomiak Radom

- -

Lechia Gdańsk

-

Miedź Legnica

- -

Legia Warszawa

-

Stal Mielec

- -

Piast Gliwice

-

Lech Poznań

- -

Raków Częstochowa

-

Śląsk Wrocław

- -

Warta Poznań

-

Cracovia

- -

Wisła Płock

-

Widzew Łódź

- -

Zagłębie Lubin

-

Pogoń Szczecin

SO/11/03 00:00

Jagiellonia Białystok

-

Górnik Zabrze

25 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Zagłębie Lubin

- -

Miedź Legnica

-

Piast Gliwice

- -

Pogoń Szczecin

-

Korona Kielce

- -

Radomiak Radom

-

Legia Warszawa

- -

Raków Częstochowa

-

Cracovia

- -

Śląsk Wrocław

-

Stal Mielec

- -

Warta Poznań

-

Lechia Gdańsk

- -

Widzew Łódź

-

Lech Poznań

SO/18/03 00:00

Górnik Zabrze

-

Wisła Płock

26 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Miedź Legnica

- -

Lech Poznań

-

Pogoń Szczecin

- -

Lechia Gdańsk

-

Śląsk Wrocław

- -

Legia Warszawa

-

Raków Częstochowa

- -

Piast Gliwice

-

Górnik Zabrze

- -

Stal Mielec

-

Jagiellonia Białystok

- -

Wisła Płock

-

Radomiak Radom

- -

Zagłębie Lubin

-

Warta Poznań

SO/01/04 00:00

Cracovia

-

Widzew Łódź

27 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Lechia Gdańsk

- -

Lech Poznań

-

Warta Poznań

- -

Miedź Legnica

-

Legia Warszawa

- -

Pogoń Szczecin

-

Cracovia

- -

Radomiak Radom

-

Raków Częstochowa

- -

Śląsk Wrocław

-

Piast Gliwice

- -

Widzew Łódź

-

Stal Mielec

- -

Wisła Płock

-

Zagłębie Lubin

SO/08/04 00:00

Górnik Zabrze

-

Korona Kielce

28 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Jagiellonia Białystok

- -

Lechia Gdańsk

-

Pogoń Szczecin

- -

Legia Warszawa

-

Lech Poznań

- -

Piast Gliwice

-

Wisła Płock

- -

Raków Częstochowa

-

Widzew Łódź

- -

Stal Mielec

-

Miedź Legnica

- -

Warta Poznań

-

Śląsk Wrocław

- -

Zagłębie Lubin

-

Górnik Zabrze

SO/15/04 00:00

Cracovia

-

Radomiak Radom

29 kolejka
- -

Korona Kielce

-

Zagłębie Lubin

- -

Lechia Gdańsk

-

Cracovia

- -

Miedź Legnica

-

Raków Częstochowa

- -

Pogoń Szczecin

-

Stal Mielec

- -

Radomiak Radom

-

Lech Poznań

- -

Warta Poznań

-

Legia Warszawa

- -

Widzew Łódź

-

Piast Gliwice

- -

Wisła Płock

-

Jagiellonia Białystok

SO/22/04 00:00

Górnik Zabrze

-

Śląsk Wrocław

30 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Warta Poznań

- -

Lech Poznań

-

Górnik Zabrze

- -

Legia Warszawa

-

Wisła Płock

- -

Piast Gliwice

-

Pogoń Szczecin

- -

Raków Częstochowa

-

Lechia Gdańsk

- -

Stal Mielec

-

Korona Kielce

- -

Śląsk Wrocław

-

Radomiak Radom

- -

Zagłębie Lubin

-

Widzew Łódź

SO/29/04 00:00

Cracovia

-

Miedź Legnica

31 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Śląsk Wrocław

- -

Korona Kielce

-

Raków Częstochowa

- -

Lech Poznań

-

Cracovia

- -

Lechia Gdańsk

-

Zagłębie Lubin

- -

Miedź Legnica

-

Widzew Łódź

- -

Pogoń Szczecin

-

Legia Warszawa

- -

Radomiak Radom

-

Piast Gliwice

- -

Wisła Płock

-

Stal Mielec

SO/06/05 00:00

Górnik Zabrze

-

Warta Poznań

32 kolejka
- -

Legia Warszawa

-

Jagiellonia Białystok

- -

Piast Gliwice

-

Korona Kielce

- -

Pogoń Szczecin

-

Miedź Legnica

- -

Raków Częstochowa

-

Lech Poznań

- -

Stal Mielec

-

Lechia Gdańsk

- -

Śląsk Wrocław

-

Wisła Płock

- -

Warta Poznań

-

Radomiak Radom

- -

Widzew Łódź

-

Górnik Zabrze

SO/13/05 00:00

Cracovia

-

Zagłębie Lubin

33 kolejka
- -

Jagiellonia Białystok

-

Cracovia

- -

Korona Kielce

-

Lech Poznań

- -

Lechia Gdańsk

-

Legia Warszawa

- -

Radomiak Radom

-

Widzew Łódź

- -

Śląsk Wrocław

-

Miedź Legnica

- -

Warta Poznań

-

Piast Gliwice

- -

Wisła Płock

-

Raków Częstochowa

- -

Zagłębie Lubin

-

Stal Mielec

SO/20/05 00:00

Górnik Zabrze

-

Pogoń Szczecin

34 kolejka
- -

Lech Poznań

-

Jagiellonia Białystok

- -

Legia Warszawa

-

Śląsk Wrocław

- -

Miedź Legnica

-

Górnik Zabrze

- -

Piast Gliwice

-

Lechia Gdańsk

- -

Pogoń Szczecin

-

Radomiak Radom

- -

Raków Częstochowa

-

Zagłębie Lubin

- -

Stal Mielec

-

Warta Poznań

- -

Widzew Łódź

-

Korona Kielce

SO/27/05 00:00

Cracovia

-

Wisła Płock

Piłka na żywo

WT/09/08 18:00
Odra O.
4-2
Sandecja N.
WT/09/08 20:30
Wisła K.
2-1
GKS K.
ŚR/10/08 18:00
Podbeskidzie B.
-
Skra C.
ŚR/10/08 18:00
Zagłębie S.
-
GKS T.
ŚR/10/08 18:00
Resovia
-
Arka G.
ŚR/10/08 20:30
ŁKS Ł.
-
Puszcza N.
CZ/11/08 18:00
Chojniczanka C.
-
Stal R.
CZ/11/08 18:00
Termalica N.
-
Chrobry G.
CZ/11/08 20:30
Ruch C.
-
Górnik Ł.
PT/12/08 20:30
GKS K.
-
Sandecja N.
SO/13/08 15:00
Skra C.
-
Zagłębie S.
SO/13/08 17:30
GKS T.
-
Wisła K.
SO/13/08 20:00
Odra O.
-
Resovia
ND/14/08 12:40
Stal R.
-
ŁKS Ł.
ND/14/08 15:00
Górnik Ł.
-
Arka G.
ND/14/08 18:00
Chrobry G.
-
Podbeskidzie B.
PN/15/08 15:00
Puszcza N.
-
Termalica N.
PN/15/08 18:00
Ruch C.
-
Chojniczanka C.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:30 Polsat Sport 1. liga: Wisła K. - Katowice (na żywo)
19:00 TVP Sport 2. liga: Olimpia - Stomil (na żywo)
20:30 Polsat Sport 1. liga: ŁKS - Puszcza (na żywo)
21:00 Polsat SE: Real - Eintracht (na żywo)