Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 30 listopada 2022

Fortuna 1 Liga

  • Pomocnik odchodzi z Sandecji
    Środa, 30 listopada 2022, 16:12 Pomocnik odchodzi z Sandecji

    Giorgi Merebaszwili odchodzi z Sandecji Nowy Sącz. Umowa z 36-letnim gruzińskim pomocnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

  • Obrońca odchodzi z Arki Gdynia
    Środa, 30 listopada 2022, 12:57 Obrońca odchodzi z Arki Gdynia

    Haris Memić odchodzi z Arki Gdynia. Kontrakt z 27-letnim holenderskim obrońcą został rozwiązany za porozumieniem stron.

  • Lista transferowa Resovii
    Środa, 30 listopada 2022, 09:57 Lista transferowa Resovii

    Po zakończeniu rundy jesiennej Fortuna 1. ligi Resovia wystawiła na listę transferową siedmiu zawodników.

  • Plan przygotowań Zagłębia Sosnowiec
    Wtorek, 29 listopada 2022, 15:47 Plan przygotowań Zagłębia Sosnowiec

    Zawodnicy Zagłębia Sosnowiec 5 stycznia zaczną przygotowania do rundy wiosennej Fortuna 1. ligi. Piłkarzy czeka m.in. pięć meczów sparingowych.

  • Plan przygotowań Arki Gdynia
    Wtorek, 29 listopada 2022, 13:02 Plan przygotowań Arki Gdynia

    Piłkarze Arki Gdynia 3 stycznia rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej Fortuna 1. ligi. W planach jest m.in. wyjazd na zgrupowanie do Władysławowa-Cetniewa, w ramach którego rozegrane zostaną...

1 2 3   ...   1446 1447 1448 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1ŁKS Łódź183732-1711-4-36-2-15-2-2
2Puszcza Niepołomice183430-2110-4-46-3-04-1-4
3Ruch Chorzów183225-188-8-25-3-13-5-1
4Chrobry Głogów183132-269-4-53-3-36-1-2
5Termalica Nieciecza 182929-227-8-34-4-13-4-2
6Arka Gdynia182831-258-4-62-4-36-0-3
7GKS Katowice182721-187-6-53-4-24-2-3
8Podbeskidzie Bielsko-Biała182726-257-6-53-2-44-4-1
9Stal Rzeszów182632-267-5-65-1-32-4-3
10Wisła Kraków182424-226-6-63-4-23-2-4
11GKS Tychy182332-306-5-73-3-33-2-4
12Zagłębie Sosnowiec182222-255-7-64-2-21-5-4
13Górnik Łęczna181927-274-7-73-4-21-3-5
14Resovia181720-303-8-71-4-52-4-2
15Chojniczanka Chojnice181520-303-6-93-2-40-4-5
16Odra Opole181523-354-3-112-2-72-1-4
17Skra Częstochowa181510-274-3-112-2-52-1-6
18Sandecja Nowy Sącz181415-272-8-82-2-30-6-5
PT/11/11 18:00
GKS T.
1-1
Chojniczanka C.
PT/11/11 20:30
GKS K.
1-5
ŁKS Ł.
SO/12/11 15:00
Odra O.
1-2
Termalica N.
SO/12/11 17:30
Arka G.
2-2
Podbeskidzie B.
SO/12/11 20:00
Skra C.
1-1
Ruch C.
ND/13/11 12:40
Sandecja N.
1-1
Wisła K.
ND/13/11 15:00
Chrobry G.
3-3
Stal R.
ND/13/11 18:00
Górnik Ł.
2-2
Puszcza N.
ND/13/11 18:00
Resovia
2-2
Zagłębie S.
- -
Wisła K.
-
Resovia
- -
Zagłębie S.
-
Arka G.
- -
Podbeskidzie B.
-
Odra O.
- -
Termalica N.
-
GKS K.
- -
ŁKS Ł.
-
GKS T.
- -
Chojniczanka C.
-
Skra C.
- -
Ruch C.
-
Chrobry G.
- -
Stal R.
-
Puszcza N.
SO/11/02 00:00
Sandecja N.
-
Górnik Ł.
Strzelcy
12 Biliński (Podbeskidzie)
10 Czubak (Arka)
10 Fernandez (Wisła)
9 Haydary (Arka)
9 Pirulo (ŁKS Łódź)
8 Bochnak (Chrobry)
7 Mroziński (Puszcza)
7 Poznar (Termalica)
6 Czyżycki (GKS Tychy)
1 kolejka
PT/15/07 18:00

Termalica Nieciecza

Radwański 16, Błachewicz 80
2-1

Odra Opole

Mikinić 39 (k)
PT/15/07 20:30

Ruch Chorzów

0-0

Skra Częstochowa

SO/16/07 15:00

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 10, Grolik 26
2-2

GKS Tychy

Rumin 9, Wołkowicz 78 (k)
SO/16/07 17:30

Wisła Kraków

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/16/07 20:00

ŁKS Łódź

0-2

GKS Katowice

Repka 8, Roginić 24
ND/17/07 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Arka Gdynia

Skóra 57
ND/17/07 15:00

Puszcza Niepołomice

Koj 1
1-0

Górnik Łęczna

ND/17/07 18:00

Stal Rzeszów

Olejarka 25, Prokić 45, Góra 61
3-3

Chrobry Głogów

Steblecki 4, Machaj 36 (k), Głowacki 87 (s)
PN/18/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 41, Fabry 77
2-1

Resovia

Mikulec 2
2 kolejka
PT/22/07 18:00

Skra Częstochowa

Kozłowski 3, Hilbrycht 49
2-0

Chojniczanka Chojnice

PT/22/07 20:30

Resovia

0-2

Wisła Kraków

Żyro 18, Łasicki 79
SO/23/07 15:00

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 42, Tomalski 54
2-1

Stal Rzeszów

Danielewicz 22
SO/23/07 17:30

Arka Gdynia

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/23/07 20:00

Chrobry Głogów

0-2

Ruch Chorzów

Wójtowicz 75, Pląskowski 78
ND/24/07 12:40

GKS Tychy

0-1

ŁKS Łódź

Pirulo 61
ND/24/07 15:00

Górnik Łęczna

Turek 8
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Walski 6 (k)
ND/24/07 18:00

GKS Katowice

Jędrych 9 (k), Błąd 16, Urynowicz 53
3-3

Termalica Nieciecza

Poznar 34, 48, Pietraszkiewicz 90
PN/25/07 18:00

Odra Opole

Tkocz 90
1-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Rodriguez 87, Biliński 88
3 kolejka
PT/29/07 18:00

Resovia

0-0

Sandecja Nowy Sącz

PT/29/07 20:30

Odra Opole

Mikinić 45 (k)
1-4

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 31 (k), 38, Bryła 35, Fabry 85 (k)
SO/30/07 15:00

ŁKS Łódź

Kowalczyk 31, Janczukowicz 72
2-1

Skra Częstochowa

Sajdak 45
SO/30/07 17:30

Wisła Kraków

Żyro 60 (k)
1-0

Arka Gdynia

SO/30/07 20:00

Ruch Chorzów

Szur 56, Michalski 85
2-0

Puszcza Niepołomice

ND/31/07 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 62
1-0

GKS Katowice

ND/31/07 15:00

Stal Rzeszów

Marczuk 8
1-0

Górnik Łęczna

ND/31/07 18:00

Chojniczanka Chojnice

0-2

Chrobry Głogów

Steblecki 44, Bochnak 53
PN/01/08 18:00

Termalica Nieciecza

0-2

GKS Tychy

Dominguez 40, Mańka 78
4 kolejka
PT/05/08 18:00

Arka Gdynia

Czubak 14
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Marcjanik 90 (s)
PT/05/08 20:30

Odra Opole

0-1

Wisła Kraków

Młyński 47
SO/06/08 15:00

Górnik Łęczna

Szramowski 49
1-1

Resovia

Garcia 45
SO/06/08 17:30

GKS Katowice

Szwedzik 30, 46, Urynowicz 67
3-1

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 65 (k)
SO/06/08 20:00

Chrobry Głogów

Bochnak 51, 90
2-3

ŁKS Łódź

Pirulo 10 (k), 15, Kowalczyk 76
ND/07/08 12:40

GKS Tychy

Czyżycki 45
1-4

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bernard 12, Jodłowiec 52, Biliński 68, Sitek 90
ND/07/08 15:00

Skra Częstochowa

0-2

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 15, Karasek 66
ND/07/08 18:00

Puszcza Niepołomice

Klisiewicz 38 (k), 80, 84
3-2

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 7, Grolik 90
PN/08/08 18:00

Stal Rzeszów

Kłos 5, Olejarka 50
2-3

Ruch Chorzów

Moneta 34, Pląskowski 43, Kasolik 73
5 kolejka
WT/09/08 18:00

Odra Opole

Niziołek 35 (k), Guzdek 41, Łapiński 82, Szrek 86
4-2

Sandecja Nowy Sącz

Słaby 20, Walski 87
WT/09/08 20:30

Wisła Kraków

Fernandez 71, 75
2-1

GKS Katowice

Błąd 3
ŚR/10/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Skra Częstochowa

Mesjasz 88 (k)
ŚR/10/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Banaszewski 19
1-0

GKS Tychy

ŚR/10/08 18:00

Resovia

Antonik 74
1-3

Arka Gdynia

Czubak 6, Kuzimski 61 (k), Haydary 76
ŚR/10/08 20:30

ŁKS Łódź

Dankowski 3, Trąbka 7
2-0

Puszcza Niepołomice

CZ/11/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 3
1-1

Stal Rzeszów

Sadłocha 5
CZ/11/08 18:00

Termalica Nieciecza

Radwański 52, Mesanović 56, Grabowski 66
3-1

Chrobry Głogów

Wolsztyński 6
CZ/11/08 20:30

Ruch Chorzów

Kasolik 20
1-1

Górnik Łęczna

Kryeziu 81
6 kolejka
PT/12/08 20:30

GKS Katowice

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/13/08 15:00

Skra Częstochowa

Mesjasz 73 (k)
1-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/13/08 17:30

GKS Tychy

Żyro 44 (s), Rumin 58, Czyżycki 70
3-1

Wisła Kraków

Fernandez 36 (k)
SO/13/08 20:00

Odra Opole

Łapiński 31
1-1

Resovia

Mróz 19
ND/14/08 12:40

Stal Rzeszów

Szeliga 47 (s)
1-0

ŁKS Łódź

ND/14/08 15:00

Górnik Łęczna

Biernat 16
1-2

Arka Gdynia

Haydary 37, Czubak 78
ND/14/08 18:00

Chrobry Głogów

0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 76
PN/15/08 15:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Termalica Nieciecza

PN/15/08 18:00

Ruch Chorzów

Swędrowski 35
1-1

Chojniczanka Chojnice

Tuszyński 90
7 kolejka
PT/19/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 29, Cegiełka 88
2-1

Górnik Łęczna

Grzeszczyk 44
PT/19/08 20:30

ŁKS Łódź

Pirulo 35, Lorenc 48
2-0

Ruch Chorzów

SO/20/08 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 82 (k)
SO/20/08 17:30

Wisła Kraków

Fernandez 37 (k), Młyński 46, Gruszkowski 90
3-0

Skra Częstochowa

SO/20/08 20:00

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 19 (k), Mesanović 59
2-1

Stal Rzeszów

Marczuk 21
ND/21/08 12:40

Arka Gdynia

Adamczyk 70
1-2

Odra Opole

Kamiński 65, Klec 90
ND/21/08 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 33 (k)
1-2

Chrobry Głogów

Bochnak 66, 69
ND/21/08 18:00

Resovia

0-1

GKS Katowice

Szwedzik 8
PN/22/08 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-5

GKS Tychy

Czyżycki 45, Dominguez 51, Wołkowicz 63 (k), Szymura 68, Nedić 90 (k)
8 kolejka
PT/26/08 18:00

Puszcza Niepołomice

0-0

Zagłębie Sosnowiec

PT/26/08 20:30

Chrobry Głogów

Machaj 65 (k), 90 (k)
2-1

Wisła Kraków

Rodado 6
SO/27/08 15:00

Górnik Łęczna

Krykun 4, 45, Gąska 27 (k), Biernat 71
4-1

Odra Opole

Niziołek 57 (k)
SO/27/08 15:00

Stal Rzeszów

Poczobut 7, Piątek 10, Rodriguez 26 (s), Olejarka 51, Wolski 54
5-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/27/08 17:30

Ruch Chorzów

Sikora 18, Swędrowski 48
2-1

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 23 (k)
SO/27/08 20:00

Chojniczanka Chojnice

Tuszyński 42
1-0

ŁKS Łódź

ND/28/08 12:40

GKS Katowice

0-1

Arka Gdynia

Haydary 65
ND/28/08 15:00

Skra Częstochowa

0-0

Sandecja Nowy Sącz

ND/28/08 18:00

GKS Tychy

Żytek 23
1-1

Resovia

Antonik 80
9 kolejka
PT/02/09 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Poczobut 44 (s)
1-0

Stal Rzeszów

PT/02/09 20:30

Wisła Kraków

Rodado 3, Basha 85
2-3

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 22 (k), Thiakane 25, Mroziński 45
SO/03/09 15:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Chrobry Głogów

Mucha 45 (k)
SO/03/09 17:30

Termalica Nieciecza

Poznar 23, 29
2-2

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 82, Mikołajczak 89
SO/03/09 20:00

Resovia

Chuchro 76
1-2

Skra Częstochowa

Kozłowski 52, Krzyżak 78
ND/04/09 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Ruch Chorzów

Szczepan 68
ND/04/09 18:00

Arka Gdynia

Haydary 21, 23, Czubak 33, 59, Stępień 51
5-0

GKS Tychy

PN/05/09 18:00

Odra Opole

0-1

GKS Katowice

Jędrych 17
PN/05/09 20:00

ŁKS Łódź

Pirulo 8, 88 (k), Kowalczyk 17
3-2

Górnik Łęczna

Tkacz 10, 48
10 kolejka
PT/09/09 18:00

GKS Tychy

Żytek 51, Mikita 80
2-0

Odra Opole

PT/09/09 20:30

Ruch Chorzów

Swędrowski 10, Michalski 89
2-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/10/09 15:00

Skra Częstochowa

Kozłowski 66
1-2

Arka Gdynia

Adamczyk 51, Haydary 74
SO/10/09 17:30

Stal Rzeszów

Michalik 22, 56
2-1

Wisła Kraków

Żyro 16
SO/10/09 20:00

Górnik Łęczna

Gąska 23, Krykun 34
2-2

GKS Katowice

Kołodziejski 70, Roginić 81
ND/11/09 12:40

ŁKS Łódź

Trąbka 2
1-1

Termalica Nieciecza

Radwański 50
ND/11/09 15:00

Puszcza Niepołomice

Bartosz 2, Mroziński 22, Sołowiej 53 (k), Tomalski 57, Thiakane 62
5-2

Sandecja Nowy Sącz

Fall 35, Wróbel 75
ND/11/09 18:00

Chojniczanka Chojnice

Karbowy 45, Skrzypczak 73
2-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 6, 54, Simonsen 90
PN/12/09 18:00

Chrobry Głogów

Hoogenhout 8 (s)
1-1

Resovia

Mróz 26
11 kolejka
CZ/15/09 18:00

Sandecja Nowy Sącz

0-1

Stal Rzeszów

Michalik 74
PT/16/09 18:00

Arka Gdynia

Czubak 22, Haydary 36, Marcjanik 49
3-4

Chrobry Głogów

Machaj 29, Steblecki 76, 81, Jóźwiak 90
PT/16/09 20:30

Wisła Kraków

Fernandez 27 (k)
1-1

Ruch Chorzów

Szczepan 59
SO/17/09 17:30

GKS Katowice

Błąd 13
1-1

GKS Tychy

Czyżycki 6
SO/17/09 20:00

Termalica Nieciecza

Poznar 56, 72
2-2

Górnik Łęczna

Gąska 33 (k), Krykun 37
SO/17/09 20:00

Resovia

Wasiluk 23 (k), Krasa 60
2-1

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 90
ND/18/09 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 77
1-1

ŁKS Łódź

Rodriguez 36 (s)
ND/18/09 15:00

Zagłębie Sosnowiec

Banaszewski 66
1-1

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 19
ND/18/09 18:00

Odra Opole

Kamiński 84
1-0

Skra Częstochowa

12 kolejka
PT/30/09 18:00

ŁKS Łódź

Kort 77
1-1

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 84
PT/30/09 20:30

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 50 (k)
1-0

Wisła Kraków

SO/01/10 15:00

Skra Częstochowa

0-1

GKS Katowice

Arak 72
SO/01/10 17:30

Stal Rzeszów

Bondarenko 49 (s), Prokić 53, 90
3-4

Resovia

Wasiluk 32 (k), Górski 44, Antonik 70, Kwiecień 82
SO/01/10 20:00

Górnik Łęczna

Gąska 14 (k), Biernat 86, Sobol 90
3-2

GKS Tychy

Biernat 81 (s), Wołkowicz 90 (k)
ND/02/10 12:40

Ruch Chorzów

Kasolik 54, Foszmańczyk 89
2-1

Sandecja Nowy Sącz

Walski 27 (k)
ND/02/10 15:00

Puszcza Niepołomice

Boguski 19, Mroziński 45
2-0

Arka Gdynia

ND/02/10 18:00

Termalica Nieciecza

Karasek 41, Mesanović 62 (k)
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Celtik 32, Biliński 43
PN/03/10 18:00

Chrobry Głogów

Bochnak 9, Steblecki 62
2-2

Odra Opole

Makuszewski 4, Marzec 21
13 kolejka
PT/07/10 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Chmiel 68, Mas 72
2-1

Chojniczanka Chojnice

Mazek 51
PT/07/10 20:30

Wisła Kraków

Jaroch 30, Fernandez 38 (k)
2-2

ŁKS Łódź

Monsalve 56, Pirulo 77
SO/08/10 15:00

GKS Katowice

Arak 58
1-0

Chrobry Głogów

SO/08/10 17:30

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 30
1-0

Górnik Łęczna

SO/08/10 20:00

Resovia

Vieira 9
1-1

Ruch Chorzów

Szczepan 66 (k)
ND/09/10 12:40

Arka Gdynia

Adamczyk 5 (k), Gol 16
2-2

Stal Rzeszów

Głowacki 12 (k), Poczobut 44
ND/09/10 15:00

GKS Tychy

Biegański 42, 45, Czyżycki 46, 53, Mikita 85
5-0

Skra Częstochowa

ND/09/10 18:00

Odra Opole

Tkocz 48, Marzec 82
2-3

Puszcza Niepołomice

Mroziński 6, Klisiewicz 31 (k), Wojcinowicz 58
PN/10/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Rozwandowicz 40, Banaszewski 59
2-1

Termalica Nieciecza

Rep 26
14 kolejka
PT/14/10 18:00

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 79
1-2

Resovia

Eizenchart 60, Antonik 62
PT/14/10 20:30

ŁKS Łódź

Janczukowicz 63
1-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/15/10 15:00

Górnik Łęczna

Łychowydko 43, Kryeziu 59, Sobol 83
3-0

Skra Częstochowa

SO/15/10 15:00

Puszcza Niepołomice

Mroziński 79
1-1

GKS Katowice

Arak 45 (k)
SO/15/10 17:30

Termalica Nieciecza

0-0

Wisła Kraków

SO/15/10 20:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 14, 60
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 46, Jończy 90
ND/16/10 12:40

Ruch Chorzów

Szczepan 8 (k), Swędrowski 90
2-4

Arka Gdynia

Czubak 29, 43, Haydary 45, Adamczyk 90
ND/16/10 15:00

Chrobry Głogów

Bochnak 10, 73, Bogusz 67, Wolsztyński 85 (k)
4-1

GKS Tychy

Jaroch 88
ND/16/10 18:00

Stal Rzeszów

Góra 29, Prokić 51, 69, Głowacki 77 (k)
4-2

Odra Opole

Niziołek 23 (k), Guzdek 87
15 kolejka
PT/21/10 20:30

Odra Opole

Klec 77
1-1

Ruch Chorzów

Sikora 63
SO/22/10 15:00

Sandecja Nowy Sącz

Fall 81
1-1

Termalica Nieciecza

Mesanović 70
SO/22/10 17:30

Wisła Kraków

Fernandez 50 (k), 63, Jaroch 81
3-3

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Biliński 13, Roman 70, Drzazga 90
SO/22/10 20:00

Arka Gdynia

Mazek 43 (s), Skóra 49
2-1

Chojniczanka Chojnice

Tuszyński 25
ND/23/10 12:40

GKS Tychy

Mikita 38, Biegański 46
2-3

Puszcza Niepołomice

Sołowiej 9, Mroziński 29, 83
ND/23/10 15:00

Resovia

0-3

ŁKS Łódź

Janczukowicz 62, Pirulo 75, 90 (k)
ND/23/10 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 41 (k), Masłowski 90
2-2

Górnik Łęczna

Krykun 4, Tkacz 75
PN/24/10 18:00

Skra Częstochowa

Szymański 73
1-2

Chrobry Głogów

Kusztal 32, Mucha 34
PN/24/10 20:30

GKS Katowice

0-0

Stal Rzeszów

16 kolejka
PT/28/10 18:00

Termalica Nieciecza

Polarus 5, Poznar 22, Ambrosiewicz 32
3-0

Resovia

PT/28/10 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 13
1-2

Wisła Kraków

Fernandez 39, 53
SO/29/10 15:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 62, Bieroński 75
2-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/29/10 17:30

Ruch Chorzów

Pląskowski 69
1-0

GKS Katowice

SO/29/10 20:00

Stal Rzeszów

Poczobut 69 (k)
1-2

GKS Tychy

Kozina 14, 86
ND/30/10 12:40

ŁKS Łódź

Monsalve 36, Szeliga 65, Jurić 90
3-1

Arka Gdynia

Haydary 2
ND/30/10 15:00

Chojniczanka Chojnice

Janicki 71
1-2

Odra Opole

Czapliński 11, Marzec 30
ND/30/10 18:00

Górnik Łęczna

0-2

Chrobry Głogów

Steblecki 76, Wolsztyński 88
PN/31/10 18:00

Puszcza Niepołomice

Bartosz 1, Tomalski 29, Klisiewicz 42
3-0

Skra Częstochowa

17 kolejka
PT/04/11 18:00

Sandecja Nowy Sącz

Wróbel 45, Iskra 63, Mas 81, Lusiusz 90
4-1

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 44
PT/04/11 20:30

Wisła Kraków

Szot 44
1-2

Górnik Łęczna

Grzeszczyk 16, Krykun 61
SO/05/11 15:00

Resovia

Antonik 28, Kwiecień 33
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 51, Biliński 60
SO/05/11 15:00

Odra Opole

Marzec 71
1-2

ŁKS Łódź

Dankowski 14, Jurić 84
SO/05/11 17:30

GKS Tychy

Rumin 16, 47
2-2

Ruch Chorzów

Swędrowski 40, Pląskowski 45
SO/05/11 20:00

GKS Katowice

Arak 48, Jędrych 82 (k), Błąd 88
3-0

Chojniczanka Chojnice

ND/06/11 12:40

Arka Gdynia

Czubak 7
1-2

Termalica Nieciecza

Karasek 71, Mesanović 80
ND/06/11 15:00

Chrobry Głogów

Wolsztyński 80
1-0

Puszcza Niepołomice

ND/06/11 18:00

Skra Częstochowa

0-1

Stal Rzeszów

Poczobut 75
18 kolejka
PT/11/11 18:00

GKS Tychy

Żytek 90
1-1

Chojniczanka Chojnice

Stróżyński 77
PT/11/11 20:30

GKS Katowice

Arak 60
1-5

ŁKS Łódź

Kowalczyk 3, Jurić 33, 45, Szeliga 39, Trąbka 52
SO/12/11 15:00

Odra Opole

Tekijaski 19 (s)
1-2

Termalica Nieciecza

Karasek 60, Polarus 70
SO/12/11 17:30

Arka Gdynia

Czubak 12, Adamczyk 33 (k)
2-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 50, Biliński 80 (k)
SO/12/11 20:00

Skra Częstochowa

Olejnik 45
1-1

Ruch Chorzów

Szczepan 90 (k)
ND/13/11 12:40

Sandecja Nowy Sącz

Balta 86 (s)
1-1

Wisła Kraków

Łasicki 17
ND/13/11 15:00

Chrobry Głogów

Wojtyra 70, 90, Machaj 84 (k)
3-3

Stal Rzeszów

Michalik 9, Wrona 37, Olejarka 63
ND/13/11 18:00

Górnik Łęczna

Sołowiej 55 (s), Cisse 58
2-2

Puszcza Niepołomice

Serafin 87, 90
ND/13/11 18:00

Resovia

Górski 12, Adamski 77
2-2

Zagłębie Sosnowiec

Fabry 43, Bodzioch 90
19 kolejka
- -

Wisła Kraków

-

Resovia

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Arka Gdynia

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Odra Opole

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Katowice

- -

ŁKS Łódź

-

GKS Tychy

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Skra Częstochowa

- -

Ruch Chorzów

-

Chrobry Głogów

- -

Stal Rzeszów

-

Puszcza Niepołomice

SO/11/02 00:00

Sandecja Nowy Sącz

-

Górnik Łęczna

20 kolejka
- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Resovia

- -

Górnik Łęczna

-

Stal Rzeszów

- -

Puszcza Niepołomice

-

Ruch Chorzów

- -

Chrobry Głogów

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Skra Częstochowa

-

ŁKS Łódź

- -

GKS Tychy

-

Termalica Nieciecza

- -

GKS Katowice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Arka Gdynia

-

Wisła Kraków

SO/18/02 00:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Odra Opole

21 kolejka
- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Arka Gdynia

- -

Wisła Kraków

-

Odra Opole

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Katowice

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Tychy

- -

Termalica Nieciecza

-

Skra Częstochowa

- -

ŁKS Łódź

-

Chrobry Głogów

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Puszcza Niepołomice

- -

Ruch Chorzów

-

Stal Rzeszów

SO/25/02 00:00

Resovia

-

Górnik Łęczna

22 kolejka
- -

Górnik Łęczna

-

Ruch Chorzów

- -

Stal Rzeszów

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Puszcza Niepołomice

-

ŁKS Łódź

- -

Chrobry Głogów

-

Termalica Nieciecza

- -

Skra Częstochowa

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

GKS Tychy

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

GKS Katowice

-

Wisła Kraków

- -

Arka Gdynia

-

Resovia

SO/04/03 00:00

Sandecja Nowy Sącz

-

Odra Opole

23 kolejka
- -

Resovia

-

Odra Opole

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Katowice

- -

Wisła Kraków

-

GKS Tychy

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Skra Częstochowa

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Chrobry Głogów

- -

Termalica Nieciecza

-

Puszcza Niepołomice

- -

ŁKS Łódź

-

Stal Rzeszów

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Ruch Chorzów

SO/11/03 00:00

Arka Gdynia

-

Górnik Łęczna

24 kolejka
- -

Ruch Chorzów

-

ŁKS Łódź

- -

Stal Rzeszów

-

Termalica Nieciecza

- -

Puszcza Niepołomice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Chrobry Głogów

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Skra Częstochowa

-

Wisła Kraków

- -

GKS Tychy

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

GKS Katowice

-

Resovia

- -

Odra Opole

-

Arka Gdynia

SO/18/03 00:00

Górnik Łęczna

-

Chojniczanka Chojnice

25 kolejka
- -

Arka Gdynia

-

GKS Katowice

- -

Resovia

-

GKS Tychy

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Skra Częstochowa

- -

Wisła Kraków

-

Chrobry Głogów

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Puszcza Niepołomice

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Stal Rzeszów

- -

Termalica Nieciecza

-

Ruch Chorzów

- -

ŁKS Łódź

-

Chojniczanka Chojnice

SO/01/04 00:00

Odra Opole

-

Górnik Łęczna

26 kolejka
- -

Chojniczanka Chojnice

-

Termalica Nieciecza

- -

Ruch Chorzów

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Stal Rzeszów

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Puszcza Niepołomice

-

Wisła Kraków

- -

Chrobry Głogów

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Skra Częstochowa

-

Resovia

- -

GKS Tychy

-

Arka Gdynia

- -

GKS Katowice

-

Odra Opole

SO/08/04 00:00

Górnik Łęczna

-

ŁKS Łódź

27 kolejka
- -

Odra Opole

-

GKS Tychy

- -

Arka Gdynia

-

Skra Częstochowa

- -

Resovia

-

Chrobry Głogów

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Puszcza Niepołomice

- -

Wisła Kraków

-

Stal Rzeszów

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Ruch Chorzów

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Termalica Nieciecza

-

ŁKS Łódź

SO/15/04 00:00

GKS Katowice

-

Górnik Łęczna

28 kolejka
- -

ŁKS Łódź

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Ruch Chorzów

-

Wisła Kraków

- -

Stal Rzeszów

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Puszcza Niepołomice

-

Resovia

- -

Chrobry Głogów

-

Arka Gdynia

- -

Skra Częstochowa

-

Odra Opole

- -

GKS Tychy

-

GKS Katowice

SO/22/04 00:00

Górnik Łęczna

-

Termalica Nieciecza

29 kolejka
- -

GKS Katowice

-

Skra Częstochowa

- -

Odra Opole

-

Chrobry Głogów

- -

Arka Gdynia

-

Puszcza Niepołomice

- -

Resovia

-

Stal Rzeszów

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Ruch Chorzów

- -

Wisła Kraków

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

ŁKS Łódź

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Termalica Nieciecza

SO/29/04 00:00

GKS Tychy

-

Górnik Łęczna

30 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

ŁKS Łódź

-

Wisła Kraków

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Ruch Chorzów

-

Resovia

- -

Stal Rzeszów

-

Arka Gdynia

- -

Puszcza Niepołomice

-

Odra Opole

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Katowice

- -

Skra Częstochowa

-

GKS Tychy

SO/06/05 00:00

Górnik Łęczna

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

31 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Chrobry Głogów

- -

GKS Katowice

-

Puszcza Niepołomice

- -

Odra Opole

-

Stal Rzeszów

- -

Arka Gdynia

-

Ruch Chorzów

- -

Resovia

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

ŁKS Łódź

- -

Wisła Kraków

-

Termalica Nieciecza

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/13/05 00:00

Skra Częstochowa

-

Górnik Łęczna

32 kolejka
- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Wisła Kraków

- -

Termalica Nieciecza

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

ŁKS Łódź

-

Resovia

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Arka Gdynia

- -

Ruch Chorzów

-

Odra Opole

- -

Stal Rzeszów

-

GKS Katowice

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Tychy

- -

Chrobry Głogów

-

Skra Częstochowa

SO/20/05 00:00

Górnik Łęczna

-

Zagłębie Sosnowiec

33 kolejka
- -

Skra Częstochowa

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Tychy

-

Stal Rzeszów

- -

GKS Katowice

-

Ruch Chorzów

- -

Odra Opole

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Arka Gdynia

-

ŁKS Łódź

- -

Resovia

-

Termalica Nieciecza

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Wisła Kraków

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/27/05 00:00

Chrobry Głogów

-

Górnik Łęczna

34 kolejka
- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Resovia

- -

Termalica Nieciecza

-

Arka Gdynia

- -

ŁKS Łódź

-

Odra Opole

- -

Chojniczanka Chojnice

-

GKS Katowice

- -

Ruch Chorzów

-

GKS Tychy

- -

Stal Rzeszów

-

Skra Częstochowa

- -

Puszcza Niepołomice

-

Chrobry Głogów

SO/03/06 00:00

Górnik Łęczna

-

Wisła Kraków

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa174135-12
2Legia Warszawa173224-19
3Widzew Łódź172922-17
4Pogoń Szczecin172929-25
5Wisła Płock172829-24
6Lech Poznań162820-15
7Stal Mielec172725-22
8Cracovia172518-12
9Warta Poznań172518-16
10Radomiak Radom172321-23
11Śląsk Wrocław172117-22
12Górnik Zabrze172026-28
13Jagiellonia Białystok171825-26
14Lechia Gdańsk171718-30
15Zagłębie Lubin171713-27
16Piast Gliwice171618-22
17Korona Kielce171317-26
18Miedź Legnica161218-27
PT/11/11 18:00
Warta P.
1-1
Stal M.
PT/11/11 20:30
Wisła P.
1-0
Cracovia
SO/12/11 12:30
Korona K.
0-1
Widzew Ł.
SO/12/11 15:00
Górnik Z.
0-3
Miedź L.
SO/12/11 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Lech P.
SO/12/11 20:00
Zagłębie L.
1-2
Raków C.
ND/13/11 12:30
Radomiak R.
1-2
Pogoń S.
ND/13/11 15:00
Lechia G.
1-3
Piast G.
ND/13/11 17:30
Śląsk W.
0-0
Legia W.
PT/27/01 18:00
Miedź L.
-
Radomiak R.
PT/27/01 20:30
Stal M.
-
Lech P.
SO/28/01 15:00
Warta P.
-
Raków C.
SO/28/01 17:30
Widzew Ł.
-
Pogoń S.
SO/28/01 20:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
ND/29/01 12:30
Piast G.
-
Jagiellonia B.
ND/29/01 15:00
Legia W.
-
Korona K.
ND/29/01 17:30
Lechia G.
-
Wisła P.
PN/30/01 19:00
Cracovia
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:00 TVP 2 Australia - Dania (na żywo)
16:00 TVP 1 Tunezja - Francja (na żywo)
20:00 TVP 1 Polska - Argentyna (na żywo)
20:00 TVP 2 Arabia - Meksyk (na żywo)
16:00 TVP 1 Chorwacja - Belgia (na żywo)
16:00 TVP 2 Kanada - Maroko (na żywo)
20:00 TVP 2 Kostaryka - Niemcy (na żywo)
20:00 TVP 1 Japonia - Hiszpania (na żywo)