Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 10 sierpnia 2022

Fortuna 1 Liga

1 2 3   ...   1400 1401 1402 »
MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Wisła Kraków5136-14-1-02-1-02-0-0
2Ruch Chorzów4107-23-1-01-1-02-0-0
3Podbeskidzie Bielsko-Biała497-33-0-11-0-12-0-0
4ŁKS Łódź496-53-0-11-0-12-0-0
5Puszcza Niepołomice496-53-0-13-0-00-0-1
6GKS Katowice579-72-1-21-1-01-0-2
7Zagłębie Sosnowiec477-52-1-11-0-01-1-1
8Termalica Nieciecza 477-62-1-11-0-11-1-0
9Arka Gdynia452-21-2-10-2-01-0-1
10Chrobry Głogów447-81-1-20-0-21-1-0
11Stal Rzeszów447-81-1-21-1-10-0-1
12Skra Częstochowa443-41-1-21-0-10-1-1
13GKS Tychy445-71-1-20-0-21-1-0
14Sandecja Nowy Sącz544-60-4-10-0-00-4-1
15Odra Opole537-111-0-41-0-30-0-1
16Górnik Łęczna422-40-2-20-2-00-0-2
17Resovia422-50-2-20-1-10-1-1
18Chojniczanka Chojnice414-90-1-30-1-10-0-2
WT/09/08 18:00
Odra O.
4-2
Sandecja N.
WT/09/08 20:30
Wisła K.
2-1
GKS K.
ŚR/10/08 18:00
Podbeskidzie B.
-
Skra C.
ŚR/10/08 18:00
Zagłębie S.
-
GKS T.
ŚR/10/08 18:00
Resovia
-
Arka G.
ŚR/10/08 20:30
ŁKS Ł.
-
Puszcza N.
CZ/11/08 18:00
Chojniczanka C.
-
Stal R.
CZ/11/08 18:00
Termalica N.
-
Chrobry G.
CZ/11/08 20:30
Ruch C.
-
Górnik Ł.
PT/12/08 20:30
GKS K.
-
Sandecja N.
SO/13/08 15:00
Skra C.
-
Zagłębie S.
SO/13/08 17:30
GKS T.
-
Wisła K.
SO/13/08 20:00
Odra O.
-
Resovia
ND/14/08 12:40
Stal R.
-
ŁKS Ł.
ND/14/08 15:00
Górnik Ł.
-
Arka G.
ND/14/08 18:00
Chrobry G.
-
Podbeskidzie B.
PN/15/08 15:00
Puszcza N.
-
Termalica N.
PN/15/08 18:00
Ruch C.
-
Chojniczanka C.
1 kolejka
PT/15/07 18:00

Termalica Nieciecza

Radwański 16, Błachewicz 80
2-1

Odra Opole

Mikinić 39 (k)
PT/15/07 20:30

Ruch Chorzów

0-0

Skra Częstochowa

SO/16/07 15:00

Chojniczanka Chojnice

Skrzypczak 10, Grolik 26
2-2

GKS Tychy

Rumin 9, Wołkowicz 78 (k)
SO/16/07 17:30

Wisła Kraków

0-0

Sandecja Nowy Sącz

SO/16/07 20:00

ŁKS Łódź

0-2

GKS Katowice

Repka 8, Roginić 24
ND/17/07 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0-1

Arka Gdynia

Skóra 57
ND/17/07 15:00

Puszcza Niepołomice

Koj 1
1-0

Górnik Łęczna

ND/17/07 18:00

Stal Rzeszów

Olejarka 25, Prokić 45, Góra 61
3-3

Chrobry Głogów

Steblecki 4, Machaj 36 (k), Głowacki 87 (s)
PN/18/07 18:00

Zagłębie Sosnowiec

Pawłowski 41, Fabry 77
2-1

Resovia

Mikulec 2
2 kolejka
PT/22/07 18:00

Skra Częstochowa

Kozłowski 3, Hilbrycht 49
2-0

Chojniczanka Chojnice

PT/22/07 20:30

Resovia

0-2

Wisła Kraków

Żyro 18, Łasicki 79
SO/23/07 15:00

Puszcza Niepołomice

Siemaszko 42, Tomalski 54
2-1

Stal Rzeszów

Danielewicz 22
SO/23/07 17:30

Arka Gdynia

0-0

Zagłębie Sosnowiec

SO/23/07 20:00

Chrobry Głogów

0-2

Ruch Chorzów

Wójtowicz 75, Pląskowski 78
ND/24/07 12:40

GKS Tychy

0-1

ŁKS Łódź

Pirulo 61
ND/24/07 15:00

Górnik Łęczna

Turek 8
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Walski 6 (k)
ND/24/07 18:00

GKS Katowice

Jędrych 9 (k), Błąd 16, Urynowicz 53
3-3

Termalica Nieciecza

Poznar 34, 48, Pietraszkiewicz 90
PN/25/07 18:00

Odra Opole

Tkocz 90
1-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Rodriguez 87, Biliński 88
3 kolejka
PT/29/07 18:00

Resovia

0-0

Sandecja Nowy Sącz

PT/29/07 20:30

Odra Opole

Mikinić 45 (k)
1-4

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 31 (k), 38, Bryła 35, Fabry 85 (k)
SO/30/07 15:00

ŁKS Łódź

Kowalczyk 31, Janczukowicz 72
2-1

Skra Częstochowa

Sajdak 45
SO/30/07 17:30

Wisła Kraków

Żyro 60 (k)
1-0

Arka Gdynia

SO/30/07 20:00

Ruch Chorzów

Szur 56, Michalski 85
2-0

Puszcza Niepołomice

ND/31/07 12:40

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Roman 62
1-0

GKS Katowice

ND/31/07 15:00

Stal Rzeszów

Marczuk 8
1-0

Górnik Łęczna

ND/31/07 18:00

Chojniczanka Chojnice

0-2

Chrobry Głogów

Steblecki 44, Bochnak 53
PN/01/08 18:00

Termalica Nieciecza

0-2

GKS Tychy

Dominguez 40, Mańka 78
4 kolejka
PT/05/08 18:00

Arka Gdynia

Czubak 14
1-1

Sandecja Nowy Sącz

Marcjanik 90 (s)
PT/05/08 20:30

Odra Opole

0-1

Wisła Kraków

Młyński 47
SO/06/08 15:00

Górnik Łęczna

Szramowski 49
1-1

Resovia

Garcia 45
SO/06/08 17:30

GKS Katowice

Szwedzik 30, 46, Urynowicz 67
3-1

Zagłębie Sosnowiec

Sobczak 65 (k)
SO/06/08 20:00

Chrobry Głogów

Bochnak 51, 90
2-3

ŁKS Łódź

Pirulo 10 (k), 15, Kowalczyk 76
ND/07/08 12:40

GKS Tychy

Czyżycki 45
1-4

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bernard 12, Jodłowiec 52, Biliński 68, Sitek 90
ND/07/08 15:00

Skra Częstochowa

0-2

Termalica Nieciecza

Biedrzycki 15, Karasek 66
ND/07/08 18:00

Puszcza Niepołomice

Klisiewicz 38 (k), 80, 84
3-2

Chojniczanka Chojnice

Mikołajczak 7, Grolik 90
PN/08/08 18:00

Stal Rzeszów

Kłos 5, Olejarka 50
2-3

Ruch Chorzów

Moneta 34, Pląskowski 43, Kasolik 73
5 kolejka
WT/09/08 18:00

Odra Opole

Niziołek 35 (k), Guzdek 41, Łapiński 82, Szrek 86
4-2

Sandecja Nowy Sącz

Słaby 20, Walski 87
WT/09/08 20:30

Wisła Kraków

Fernandez 71, 75
2-1

GKS Katowice

Błąd 3
ŚR/10/08 18:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Skra Częstochowa

ŚR/10/08 18:00

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Tychy

ŚR/10/08 18:00

Resovia

-

Arka Gdynia

ŚR/10/08 20:30

ŁKS Łódź

-

Puszcza Niepołomice

CZ/11/08 18:00

Chojniczanka Chojnice

-

Stal Rzeszów

CZ/11/08 18:00

Termalica Nieciecza

-

Chrobry Głogów

CZ/11/08 20:30

Ruch Chorzów

-

Górnik Łęczna

6 kolejka
PT/12/08 20:30

GKS Katowice

-

Sandecja Nowy Sącz

SO/13/08 15:00

Skra Częstochowa

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/13/08 17:30

GKS Tychy

-

Wisła Kraków

SO/13/08 20:00

Odra Opole

-

Resovia

ND/14/08 12:40

Stal Rzeszów

-

ŁKS Łódź

ND/14/08 15:00

Górnik Łęczna

-

Arka Gdynia

ND/14/08 18:00

Chrobry Głogów

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

PN/15/08 15:00

Puszcza Niepołomice

-

Termalica Nieciecza

PN/15/08 18:00

Ruch Chorzów

-

Chojniczanka Chojnice

7 kolejka
- -

ŁKS Łódź

-

Ruch Chorzów

- -

Termalica Nieciecza

-

Stal Rzeszów

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Puszcza Niepołomice

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Chrobry Głogów

- -

Wisła Kraków

-

Skra Częstochowa

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Tychy

- -

Resovia

-

GKS Katowice

- -

Arka Gdynia

-

Odra Opole

SO/20/08 00:00

Chojniczanka Chojnice

-

Górnik Łęczna

8 kolejka
- -

GKS Katowice

-

Arka Gdynia

- -

GKS Tychy

-

Resovia

- -

Skra Częstochowa

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Chrobry Głogów

-

Wisła Kraków

- -

Puszcza Niepołomice

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Stal Rzeszów

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Ruch Chorzów

-

Termalica Nieciecza

- -

Chojniczanka Chojnice

-

ŁKS Łódź

SO/27/08 00:00

Górnik Łęczna

-

Odra Opole

9 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Ruch Chorzów

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Stal Rzeszów

- -

Wisła Kraków

-

Puszcza Niepołomice

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Chrobry Głogów

- -

Resovia

-

Skra Częstochowa

- -

Arka Gdynia

-

GKS Tychy

- -

Odra Opole

-

GKS Katowice

SO/03/09 00:00

ŁKS Łódź

-

Górnik Łęczna

10 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Odra Opole

- -

Skra Częstochowa

-

Arka Gdynia

- -

Chrobry Głogów

-

Resovia

- -

Puszcza Niepołomice

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Stal Rzeszów

-

Wisła Kraków

- -

Ruch Chorzów

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

ŁKS Łódź

-

Termalica Nieciecza

SO/10/09 00:00

Górnik Łęczna

-

GKS Katowice

11 kolejka
- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

ŁKS Łódź

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Wisła Kraków

-

Ruch Chorzów

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Stal Rzeszów

- -

Resovia

-

Puszcza Niepołomice

- -

Arka Gdynia

-

Chrobry Głogów

- -

Odra Opole

-

Skra Częstochowa

- -

GKS Katowice

-

GKS Tychy

SO/17/09 00:00

Termalica Nieciecza

-

Górnik Łęczna

12 kolejka
- -

Skra Częstochowa

-

GKS Katowice

- -

Chrobry Głogów

-

Odra Opole

- -

Puszcza Niepołomice

-

Arka Gdynia

- -

Stal Rzeszów

-

Resovia

- -

Ruch Chorzów

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Wisła Kraków

- -

ŁKS Łódź

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Termalica Nieciecza

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/01/10 00:00

Górnik Łęczna

-

GKS Tychy

13 kolejka
- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Termalica Nieciecza

- -

Wisła Kraków

-

ŁKS Łódź

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Resovia

-

Ruch Chorzów

- -

Arka Gdynia

-

Stal Rzeszów

- -

Odra Opole

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Katowice

-

Chrobry Głogów

- -

GKS Tychy

-

Skra Częstochowa

SO/08/10 00:00

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Górnik Łęczna

14 kolejka
- -

Chrobry Głogów

-

GKS Tychy

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Katowice

- -

Stal Rzeszów

-

Odra Opole

- -

Ruch Chorzów

-

Arka Gdynia

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Resovia

- -

ŁKS Łódź

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Termalica Nieciecza

-

Wisła Kraków

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/15/10 00:00

Górnik Łęczna

-

Skra Częstochowa

15 kolejka
- -

Wisła Kraków

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Termalica Nieciecza

- -

Resovia

-

ŁKS Łódź

- -

Arka Gdynia

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Odra Opole

-

Ruch Chorzów

- -

GKS Katowice

-

Stal Rzeszów

- -

GKS Tychy

-

Puszcza Niepołomice

- -

Skra Częstochowa

-

Chrobry Głogów

SO/22/10 00:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Górnik Łęczna

16 kolejka
- -

Puszcza Niepołomice

-

Skra Częstochowa

- -

Stal Rzeszów

-

GKS Tychy

- -

Ruch Chorzów

-

GKS Katowice

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Odra Opole

- -

ŁKS Łódź

-

Arka Gdynia

- -

Termalica Nieciecza

-

Resovia

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Wisła Kraków

SO/29/10 00:00

Górnik Łęczna

-

Chrobry Głogów

17 kolejka
- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Resovia

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Arka Gdynia

-

Termalica Nieciecza

- -

Odra Opole

-

ŁKS Łódź

- -

GKS Katowice

-

Chojniczanka Chojnice

- -

GKS Tychy

-

Ruch Chorzów

- -

Skra Częstochowa

-

Stal Rzeszów

- -

Chrobry Głogów

-

Puszcza Niepołomice

SO/05/11 00:00

Wisła Kraków

-

Górnik Łęczna

18 kolejka
- -

Chrobry Głogów

-

Stal Rzeszów

- -

Skra Częstochowa

-

Ruch Chorzów

- -

GKS Tychy

-

Chojniczanka Chojnice

- -

GKS Katowice

-

ŁKS Łódź

- -

Odra Opole

-

Termalica Nieciecza

- -

Arka Gdynia

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Resovia

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Wisła Kraków

SO/12/11 00:00

Górnik Łęczna

-

Puszcza Niepołomice

19 kolejka
- -

Wisła Kraków

-

Resovia

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Arka Gdynia

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Odra Opole

- -

Termalica Nieciecza

-

GKS Katowice

- -

ŁKS Łódź

-

GKS Tychy

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Skra Częstochowa

- -

Ruch Chorzów

-

Chrobry Głogów

- -

Stal Rzeszów

-

Puszcza Niepołomice

SO/11/02 00:00

Sandecja Nowy Sącz

-

Górnik Łęczna

20 kolejka
- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Resovia

- -

Górnik Łęczna

-

Stal Rzeszów

- -

Puszcza Niepołomice

-

Ruch Chorzów

- -

Chrobry Głogów

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Skra Częstochowa

-

ŁKS Łódź

- -

GKS Tychy

-

Termalica Nieciecza

- -

GKS Katowice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Arka Gdynia

-

Wisła Kraków

SO/18/02 00:00

Zagłębie Sosnowiec

-

Odra Opole

21 kolejka
- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Arka Gdynia

- -

Wisła Kraków

-

Odra Opole

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

GKS Katowice

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

GKS Tychy

- -

Termalica Nieciecza

-

Skra Częstochowa

- -

ŁKS Łódź

-

Chrobry Głogów

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Puszcza Niepołomice

- -

Ruch Chorzów

-

Stal Rzeszów

SO/25/02 00:00

Resovia

-

Górnik Łęczna

22 kolejka
- -

Górnik Łęczna

-

Ruch Chorzów

- -

Stal Rzeszów

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Puszcza Niepołomice

-

ŁKS Łódź

- -

Chrobry Głogów

-

Termalica Nieciecza

- -

Skra Częstochowa

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

GKS Tychy

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

GKS Katowice

-

Wisła Kraków

- -

Arka Gdynia

-

Resovia

SO/04/03 00:00

Sandecja Nowy Sącz

-

Odra Opole

23 kolejka
- -

Resovia

-

Odra Opole

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

GKS Katowice

- -

Wisła Kraków

-

GKS Tychy

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Skra Częstochowa

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Chrobry Głogów

- -

Termalica Nieciecza

-

Puszcza Niepołomice

- -

ŁKS Łódź

-

Stal Rzeszów

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Ruch Chorzów

SO/11/03 00:00

Arka Gdynia

-

Górnik Łęczna

24 kolejka
- -

Ruch Chorzów

-

ŁKS Łódź

- -

Stal Rzeszów

-

Termalica Nieciecza

- -

Puszcza Niepołomice

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Chrobry Głogów

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Skra Częstochowa

-

Wisła Kraków

- -

GKS Tychy

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

GKS Katowice

-

Resovia

- -

Odra Opole

-

Arka Gdynia

SO/18/03 00:00

Górnik Łęczna

-

Chojniczanka Chojnice

25 kolejka
- -

Arka Gdynia

-

GKS Katowice

- -

Resovia

-

GKS Tychy

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Skra Częstochowa

- -

Wisła Kraków

-

Chrobry Głogów

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Puszcza Niepołomice

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Stal Rzeszów

- -

Termalica Nieciecza

-

Ruch Chorzów

- -

ŁKS Łódź

-

Chojniczanka Chojnice

SO/01/04 00:00

Odra Opole

-

Górnik Łęczna

26 kolejka
- -

Chojniczanka Chojnice

-

Termalica Nieciecza

- -

Ruch Chorzów

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Stal Rzeszów

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Puszcza Niepołomice

-

Wisła Kraków

- -

Chrobry Głogów

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Skra Częstochowa

-

Resovia

- -

GKS Tychy

-

Arka Gdynia

- -

GKS Katowice

-

Odra Opole

SO/08/04 00:00

Górnik Łęczna

-

ŁKS Łódź

27 kolejka
- -

Odra Opole

-

GKS Tychy

- -

Arka Gdynia

-

Skra Częstochowa

- -

Resovia

-

Chrobry Głogów

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Puszcza Niepołomice

- -

Wisła Kraków

-

Stal Rzeszów

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Ruch Chorzów

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Termalica Nieciecza

-

ŁKS Łódź

SO/15/04 00:00

GKS Katowice

-

Górnik Łęczna

28 kolejka
- -

ŁKS Łódź

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

Ruch Chorzów

-

Wisła Kraków

- -

Stal Rzeszów

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Puszcza Niepołomice

-

Resovia

- -

Chrobry Głogów

-

Arka Gdynia

- -

Skra Częstochowa

-

Odra Opole

- -

GKS Tychy

-

GKS Katowice

SO/22/04 00:00

Górnik Łęczna

-

Termalica Nieciecza

29 kolejka
- -

GKS Katowice

-

Skra Częstochowa

- -

Odra Opole

-

Chrobry Głogów

- -

Arka Gdynia

-

Puszcza Niepołomice

- -

Resovia

-

Stal Rzeszów

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Ruch Chorzów

- -

Wisła Kraków

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

ŁKS Łódź

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Termalica Nieciecza

SO/29/04 00:00

GKS Tychy

-

Górnik Łęczna

30 kolejka
- -

Termalica Nieciecza

-

Zagłębie Sosnowiec

- -

ŁKS Łódź

-

Wisła Kraków

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Ruch Chorzów

-

Resovia

- -

Stal Rzeszów

-

Arka Gdynia

- -

Puszcza Niepołomice

-

Odra Opole

- -

Chrobry Głogów

-

GKS Katowice

- -

Skra Częstochowa

-

GKS Tychy

SO/06/05 00:00

Górnik Łęczna

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

31 kolejka
- -

GKS Tychy

-

Chrobry Głogów

- -

GKS Katowice

-

Puszcza Niepołomice

- -

Odra Opole

-

Stal Rzeszów

- -

Arka Gdynia

-

Ruch Chorzów

- -

Resovia

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

ŁKS Łódź

- -

Wisła Kraków

-

Termalica Nieciecza

- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

SO/13/05 00:00

Skra Częstochowa

-

Górnik Łęczna

32 kolejka
- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Wisła Kraków

- -

Termalica Nieciecza

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

ŁKS Łódź

-

Resovia

- -

Chojniczanka Chojnice

-

Arka Gdynia

- -

Ruch Chorzów

-

Odra Opole

- -

Stal Rzeszów

-

GKS Katowice

- -

Puszcza Niepołomice

-

GKS Tychy

- -

Chrobry Głogów

-

Skra Częstochowa

SO/20/05 00:00

Górnik Łęczna

-

Zagłębie Sosnowiec

33 kolejka
- -

Skra Częstochowa

-

Puszcza Niepołomice

- -

GKS Tychy

-

Stal Rzeszów

- -

GKS Katowice

-

Ruch Chorzów

- -

Odra Opole

-

Chojniczanka Chojnice

- -

Arka Gdynia

-

ŁKS Łódź

- -

Resovia

-

Termalica Nieciecza

- -

Sandecja Nowy Sącz

-

Podbeskidzie Bielsko-Biała

- -

Wisła Kraków

-

Zagłębie Sosnowiec

SO/27/05 00:00

Chrobry Głogów

-

Górnik Łęczna

34 kolejka
- -

Zagłębie Sosnowiec

-

Sandecja Nowy Sącz

- -

Podbeskidzie Bielsko-Biała

-

Resovia

- -

Termalica Nieciecza

-

Arka Gdynia

- -

ŁKS Łódź

-

Odra Opole

- -

Chojniczanka Chojnice

-

GKS Katowice

- -

Ruch Chorzów

-

GKS Tychy

- -

Stal Rzeszów

-

Skra Częstochowa

- -

Puszcza Niepołomice

-

Chrobry Głogów

SO/03/06 00:00

Górnik Łęczna

-

Wisła Kraków

Piłka na żywo

PT/05/08 18:00
Stal M.
2-0
Cracovia
PT/05/08 20:30
Legia W.
2-0
Piast G.
SO/06/08 15:00
Lechia G.
0-1
Korona K.
SO/06/08 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Radomiak R.
SO/06/08 20:00
Śląsk W.
0-0
Widzew Ł.
ND/07/08 15:00
Warta P.
1-2
Pogoń S.
ND/07/08 17:30
Zagłębie L.
1-1
Lech P.
ND/07/08 20:00
Górnik Z.
1-0
Raków C.
PN/08/08 19:00
Wisła P.
4-1
Miedź L.
PT/12/08 18:00
Miedź L.
-
Zagłębie L.
PT/12/08 20:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
SO/13/08 15:00
Cracovia
-
Piast G.
SO/13/08 17:30
Górnik Z.
-
Stal M.
SO/13/08 20:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
ND/14/08 15:00
Radomiak R.
-
Lechia G.
ND/14/08 17:30
Raków C.
-
Jagiellonia B.
ND/14/08 20:00
Lech P.
-
Śląsk W.
PN/15/08 19:00
Korona K.
-
Warta P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:30 Polsat Sport 1. liga: Wisła K. - Katowice (na żywo)
19:00 TVP Sport 2. liga: Olimpia - Stomil (na żywo)
20:30 Polsat Sport 1. liga: ŁKS - Puszcza (na żywo)
21:00 Polsat SE: Real - Eintracht (na żywo)