Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 10 sierpnia 2022

eWinner 2 Liga

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Górnik Polkowice4107-23-1-01-0-02-1-0
2Kotwica Kołobrzeg4107-33-1-01-1-02-0-0
3Wisła Puławy498-43-0-12-0-11-0-0
4Hutnik Kraków4710-52-1-12-1-00-0-1
5GKS Jastrzębie473-32-1-11-0-11-1-0
6Stomil Olsztyn469-51-3-01-1-00-2-0
7Znicz Pruszków466-72-0-22-0-00-0-2
8KKS Kalisz357-51-2-01-1-00-1-0
9Olimpia Elbląg454-41-2-10-1-11-1-0
10Garbarnia Kraków458-91-2-11-1-00-1-1
11Śląsk II Wrocław458-91-2-10-1-11-1-0
12Siarka Tarnobrzeg447-111-1-21-0-10-1-1
13Pogoń Siedlce434-61-0-31-0-10-0-2
14Zagłębie II Lubin436-121-0-31-0-10-0-2
15Polonia Warszawa323-40-2-10-1-00-1-1
16Lech II Poznań428-100-2-20-1-10-1-1
17Radunia Stężyca427-100-2-20-2-00-0-2
18Motor Lublin424-70-2-20-1-00-1-2
SO/06/08 17:00
KKS K.
2-2
Górnik P.
SO/06/08 17:00
Pogoń S.
0-1
Olimpia E.
SO/06/08 17:00
Stomil O.
2-2
Garbarnia K.
SO/06/08 17:00
Znicz P.
2-0
Zagłębie I.
SO/06/08 18:00
GKS J.
2-1
Motor L.
SO/06/08 18:00
Wisła P.
1-0
Radunia S.
ND/07/08 13:00
Śląsk I.
1-1
Polonia W.
ND/07/08 16:00
Lech I.
2-3
Kotwica K.
ND/07/08 16:00
Hutnik K.
6-0
Siarka T.
ŚR/10/08 17:00
Siarka T.
-
GKS J.
ŚR/10/08 17:00
Zagłębie I.
-
Lech I.
ŚR/10/08 17:00
Garbarnia K.
-
Śląsk I.
ŚR/10/08 18:00
Radunia S.
-
Hutnik K.
ŚR/10/08 18:00
Kotwica K.
-
Wisła P.
ŚR/10/08 18:00
Górnik P.
-
Pogoń S.
ŚR/10/08 19:00
Olimpia E.
-
Stomil O.
ŚR/10/08 19:00
Motor L.
-
KKS K.
CZ/11/08 19:30
Polonia W.
-
Znicz P.
1 kolejka
SO/16/07 13:00

Zagłębie II Lubin

Dieng 52
1-0

Pogoń Siedlce

SO/16/07 17:00

Hutnik Kraków

Świątek 15, 57, 60
3-2

Lech II Poznań

Wilak 76 (k), Palacz 86
SO/16/07 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Stefanik 18 (k), Adamek 19, Sulkowski 77, Lewicki 90
4-0

Znicz Pruszków

SO/16/07 18:00

Wisła Puławy

0-1

GKS Jastrzębie

Boruń 72
SO/16/07 18:00

Radunia Stężyca

Letniowski 19, Kita 56, Stępień 79
3-3

Śląsk II Wrocław

Wypart 8, Krocz 44 (k), 74
ND/17/07 13:00

Garbarnia Kraków

Żak 28, 67
2-2

Motor Lublin

Nakrosius 9 (s), Ceglarz 32
ND/17/07 17:00

Kotwica Kołobrzeg

0-0

Stomil Olsztyn

ND/17/07 17:00

Olimpia Elbląg

0-1

Górnik Polkowice

Hafez 44
ŚR/14/09 18:30

Polonia Warszawa

-

KKS Kalisz

2 kolejka
PT/22/07 17:00

Znicz Pruszków

Firlej 56, 90, Nagamatsu 81
3-1

Radunia Stężyca

Stępień 53
SO/23/07 13:00

Śląsk II Wrocław

0-2

Kotwica Kołobrzeg

Goncerz 14 (k), 65
SO/23/07 17:00

KKS Kalisz

Giel 25, Kendzia 65, Gęsior 89
3-1

Garbarnia Kraków

Kuczak 74
SO/23/07 17:00

Pogoń Siedlce

Nowak 34, 45
2-1

Polonia Warszawa

Pieczara 57
SO/23/07 18:00

Wisła Puławy

Retlewski 3, Puton 15, Kołtański 33
3-1

Hutnik Kraków

Zięba 52
SO/23/07 19:00

Motor Lublin

Żebrakowski 55
1-1

Olimpia Elbląg

Rajch 89
ND/24/07 16:00

Stomil Olsztyn

Wójcik 43, Kurbiel 52 (k), 62, Tecław 56 (k), Żwir 75 (k), 86
6-2

Zagłębie II Lubin

Dieng 35, Kłudka 70
ND/24/07 16:00

Lech II Poznań

Zagórski 20
1-1

Siarka Tarnobrzeg

Czmełenko 27
ND/24/07 19:45

GKS Jastrzębie

0-2

Górnik Polkowice

Burka 9, Idzik 18
3 kolejka
SO/30/07 13:00

Zagłębie II Lubin

Ratajczyk 37, Kobusiński 39, Kłudka 72
3-4

Śląsk II Wrocław

Bukowski 9, Krocz 21, Szmigiel 68, Kurowski 74
SO/30/07 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Stańczyk 2, Lewicki 44
2-4

Wisła Puławy

Retlewski 13, 37, 66, Puton 60 (k)
SO/30/07 18:00

Kotwica Kołobrzeg

Goncerz 9, Witasik 49
2-1

Znicz Pruszków

Nagamatsu 32
SO/30/07 18:00

Górnik Polkowice

Hafez 36, Kiebzak 86
2-0

Motor Lublin

ND/31/07 15:00

Radunia Stężyca

Stępień 5, 82, Kosznik 85
3-3

Lech II Poznań

Spławski 9, 27, Cywka 48
ND/31/07 16:00

Garbarnia Kraków

Żak 7, Mularczyk 24, 37
3-2

Pogoń Siedlce

Nowak 15 (k), Bujalski 66
ND/31/07 17:00

Hutnik Kraków

0-0

GKS Jastrzębie

ND/31/07 17:00

Olimpia Elbląg

Stasiak 5, Piekarski 85
2-2

KKS Kalisz

Gordillo 57, 69 (k)
PN/01/08 18:15

Polonia Warszawa

Fidziukiewicz 90
1-1

Stomil Olsztyn

Tecław 5
4 kolejka
SO/06/08 17:00

KKS Kalisz

Giel 1, 45 (k)
2-2

Górnik Polkowice

Idzik 62 (k), Gawlik 90 (s)
SO/06/08 17:00

Pogoń Siedlce

0-1

Olimpia Elbląg

Stasiak 82
SO/06/08 17:00

Stomil Olsztyn

Karlikowski 21, Tecław 87 (k)
2-2

Garbarnia Kraków

Karbownik 11, Tecław 54 (s)
SO/06/08 17:00

Znicz Pruszków

Pomorski 50, Firlej 52
2-0

Zagłębie II Lubin

SO/06/08 18:00

GKS Jastrzębie

Stanclik 41, 55 (k)
2-1

Motor Lublin

Szarek 7
SO/06/08 18:00

Wisła Puławy

Furtado 45
1-0

Radunia Stężyca

ND/07/08 13:00

Śląsk II Wrocław

Bergier 90
1-1

Polonia Warszawa

Fidziukiewicz 83
ND/07/08 16:00

Lech II Poznań

Cywka 9 (k), Wilak 43
2-3

Kotwica Kołobrzeg

Goncerz 52 (k), Cywiński 76, Murawski 90
ND/07/08 16:00

Hutnik Kraków

Serafin 28, 33, Świątek 43 (k), 45 (k), Assinor 73, Kieliś 89
6-0

Siarka Tarnobrzeg

5 kolejka
ŚR/10/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

-

GKS Jastrzębie

ŚR/10/08 17:00

Zagłębie II Lubin

-

Lech II Poznań

ŚR/10/08 17:00

Garbarnia Kraków

-

Śląsk II Wrocław

ŚR/10/08 18:00

Radunia Stężyca

-

Hutnik Kraków

ŚR/10/08 18:00

Kotwica Kołobrzeg

-

Wisła Puławy

ŚR/10/08 18:00

Górnik Polkowice

-

Pogoń Siedlce

ŚR/10/08 19:00

Olimpia Elbląg

-

Stomil Olsztyn

ŚR/10/08 19:00

Motor Lublin

-

KKS Kalisz

CZ/11/08 19:30

Polonia Warszawa

-

Znicz Pruszków

6 kolejka
SO/13/08 13:00

Śląsk II Wrocław

-

Olimpia Elbląg

SO/13/08 16:30

Stomil Olsztyn

-

Górnik Polkowice

SO/13/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

-

Radunia Stężyca

ND/14/08 12:00

Znicz Pruszków

-

Garbarnia Kraków

ND/14/08 16:00

Lech II Poznań

-

Polonia Warszawa

ND/14/08 16:00

Hutnik Kraków

-

Kotwica Kołobrzeg

ND/14/08 17:00

Pogoń Siedlce

-

Motor Lublin

ND/14/08 17:30

GKS Jastrzębie

-

KKS Kalisz

ND/14/08 18:00

Wisła Puławy

-

Zagłębie II Lubin

7 kolejka
- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Zagłębie II Lubin

-

Hutnik Kraków

- -

Polonia Warszawa

-

Wisła Puławy

- -

Garbarnia Kraków

-

Lech II Poznań

- -

Olimpia Elbląg

-

Znicz Pruszków

- -

Górnik Polkowice

-

Śląsk II Wrocław

- -

Motor Lublin

-

Stomil Olsztyn

- -

KKS Kalisz

-

Pogoń Siedlce

SO/20/08 00:00

Radunia Stężyca

-

GKS Jastrzębie

8 kolejka
- -

Stomil Olsztyn

-

KKS Kalisz

- -

Śląsk II Wrocław

-

Motor Lublin

- -

Znicz Pruszków

-

Górnik Polkowice

- -

Lech II Poznań

-

Olimpia Elbląg

- -

Wisła Puławy

-

Garbarnia Kraków

- -

Hutnik Kraków

-

Polonia Warszawa

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Zagłębie II Lubin

- -

Radunia Stężyca

-

Kotwica Kołobrzeg

SO/27/08 00:00

GKS Jastrzębie

-

Pogoń Siedlce

9 kolejka
- -

Zagłębie II Lubin

-

Radunia Stężyca

- -

Polonia Warszawa

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Garbarnia Kraków

-

Hutnik Kraków

- -

Olimpia Elbląg

-

Wisła Puławy

- -

Górnik Polkowice

-

Lech II Poznań

- -

Motor Lublin

-

Znicz Pruszków

- -

KKS Kalisz

-

Śląsk II Wrocław

- -

Pogoń Siedlce

-

Stomil Olsztyn

SO/03/09 00:00

Kotwica Kołobrzeg

-

GKS Jastrzębie

10 kolejka
- -

Śląsk II Wrocław

-

Pogoń Siedlce

- -

Znicz Pruszków

-

KKS Kalisz

- -

Lech II Poznań

-

Motor Lublin

- -

Wisła Puławy

-

Górnik Polkowice

- -

Hutnik Kraków

-

Olimpia Elbląg

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Garbarnia Kraków

- -

Radunia Stężyca

-

Polonia Warszawa

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Zagłębie II Lubin

SO/10/09 00:00

GKS Jastrzębie

-

Stomil Olsztyn

11 kolejka
- -

Polonia Warszawa

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Garbarnia Kraków

-

Radunia Stężyca

- -

Olimpia Elbląg

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Górnik Polkowice

-

Hutnik Kraków

- -

Motor Lublin

-

Wisła Puławy

- -

KKS Kalisz

-

Lech II Poznań

- -

Pogoń Siedlce

-

Znicz Pruszków

- -

Stomil Olsztyn

-

Śląsk II Wrocław

SO/17/09 00:00

Zagłębie II Lubin

-

GKS Jastrzębie

12 kolejka
- -

Znicz Pruszków

-

Stomil Olsztyn

- -

Lech II Poznań

-

Pogoń Siedlce

- -

Wisła Puławy

-

KKS Kalisz

- -

Hutnik Kraków

-

Motor Lublin

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Górnik Polkowice

- -

Radunia Stężyca

-

Olimpia Elbląg

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Garbarnia Kraków

- -

Zagłębie II Lubin

-

Polonia Warszawa

SO/24/09 00:00

GKS Jastrzębie

-

Śląsk II Wrocław

13 kolejka
- -

Garbarnia Kraków

-

Zagłębie II Lubin

- -

Olimpia Elbląg

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Górnik Polkowice

-

Radunia Stężyca

- -

Motor Lublin

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

KKS Kalisz

-

Hutnik Kraków

- -

Pogoń Siedlce

-

Wisła Puławy

- -

Stomil Olsztyn

-

Lech II Poznań

- -

Śląsk II Wrocław

-

Znicz Pruszków

SO/01/10 00:00

Polonia Warszawa

-

GKS Jastrzębie

14 kolejka
- -

Lech II Poznań

-

Śląsk II Wrocław

- -

Wisła Puławy

-

Stomil Olsztyn

- -

Hutnik Kraków

-

Pogoń Siedlce

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

KKS Kalisz

- -

Radunia Stężyca

-

Motor Lublin

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Górnik Polkowice

- -

Zagłębie II Lubin

-

Olimpia Elbląg

- -

Polonia Warszawa

-

Garbarnia Kraków

SO/08/10 00:00

GKS Jastrzębie

-

Znicz Pruszków

15 kolejka
- -

Olimpia Elbląg

-

Polonia Warszawa

- -

Górnik Polkowice

-

Zagłębie II Lubin

- -

Motor Lublin

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

KKS Kalisz

-

Radunia Stężyca

- -

Pogoń Siedlce

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Stomil Olsztyn

-

Hutnik Kraków

- -

Śląsk II Wrocław

-

Wisła Puławy

- -

Znicz Pruszków

-

Lech II Poznań

SO/15/10 00:00

Garbarnia Kraków

-

GKS Jastrzębie

16 kolejka
- -

Wisła Puławy

-

Znicz Pruszków

- -

Hutnik Kraków

-

Śląsk II Wrocław

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Stomil Olsztyn

- -

Radunia Stężyca

-

Pogoń Siedlce

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

KKS Kalisz

- -

Zagłębie II Lubin

-

Motor Lublin

- -

Polonia Warszawa

-

Górnik Polkowice

- -

Garbarnia Kraków

-

Olimpia Elbląg

SO/22/10 00:00

GKS Jastrzębie

-

Lech II Poznań

17 kolejka
- -

Górnik Polkowice

-

Garbarnia Kraków

- -

Motor Lublin

-

Polonia Warszawa

- -

KKS Kalisz

-

Zagłębie II Lubin

- -

Pogoń Siedlce

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Stomil Olsztyn

-

Radunia Stężyca

- -

Śląsk II Wrocław

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Znicz Pruszków

-

Hutnik Kraków

- -

Lech II Poznań

-

Wisła Puławy

SO/29/10 00:00

Olimpia Elbląg

-

GKS Jastrzębie

18 kolejka
- -

Lech II Poznań

-

Hutnik Kraków

- -

Znicz Pruszków

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Śląsk II Wrocław

-

Radunia Stężyca

- -

Stomil Olsztyn

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Pogoń Siedlce

-

Zagłębie II Lubin

- -

KKS Kalisz

-

Polonia Warszawa

- -

Motor Lublin

-

Garbarnia Kraków

- -

Górnik Polkowice

-

Olimpia Elbląg

SO/05/11 00:00

GKS Jastrzębie

-

Wisła Puławy

19 kolejka
- -

Olimpia Elbląg

-

Motor Lublin

- -

Garbarnia Kraków

-

KKS Kalisz

- -

Polonia Warszawa

-

Pogoń Siedlce

- -

Zagłębie II Lubin

-

Stomil Olsztyn

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Śląsk II Wrocław

- -

Radunia Stężyca

-

Znicz Pruszków

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Lech II Poznań

- -

Hutnik Kraków

-

Wisła Puławy

SO/12/11 00:00

Górnik Polkowice

-

GKS Jastrzębie

20 kolejka
- -

Wisła Puławy

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Lech II Poznań

-

Radunia Stężyca

- -

Znicz Pruszków

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Śląsk II Wrocław

-

Zagłębie II Lubin

- -

Stomil Olsztyn

-

Polonia Warszawa

- -

Pogoń Siedlce

-

Garbarnia Kraków

- -

KKS Kalisz

-

Olimpia Elbląg

- -

Motor Lublin

-

Górnik Polkowice

SO/25/02 00:00

GKS Jastrzębie

-

Hutnik Kraków

21 kolejka
- -

Górnik Polkowice

-

KKS Kalisz

- -

Olimpia Elbląg

-

Pogoń Siedlce

- -

Garbarnia Kraków

-

Stomil Olsztyn

- -

Polonia Warszawa

-

Śląsk II Wrocław

- -

Zagłębie II Lubin

-

Znicz Pruszków

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Lech II Poznań

- -

Radunia Stężyca

-

Wisła Puławy

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Hutnik Kraków

SO/04/03 00:00

Motor Lublin

-

GKS Jastrzębie

22 kolejka
- -

Hutnik Kraków

-

Radunia Stężyca

- -

Wisła Puławy

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Lech II Poznań

-

Zagłębie II Lubin

- -

Znicz Pruszków

-

Polonia Warszawa

- -

Śląsk II Wrocław

-

Garbarnia Kraków

- -

Stomil Olsztyn

-

Olimpia Elbląg

- -

Pogoń Siedlce

-

Górnik Polkowice

- -

KKS Kalisz

-

Motor Lublin

SO/11/03 00:00

GKS Jastrzębie

-

Siarka Tarnobrzeg

23 kolejka
- -

Motor Lublin

-

Pogoń Siedlce

- -

Górnik Polkowice

-

Stomil Olsztyn

- -

Olimpia Elbląg

-

Śląsk II Wrocław

- -

Garbarnia Kraków

-

Znicz Pruszków

- -

Polonia Warszawa

-

Lech II Poznań

- -

Zagłębie II Lubin

-

Wisła Puławy

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Hutnik Kraków

- -

Radunia Stężyca

-

Siarka Tarnobrzeg

SO/18/03 00:00

KKS Kalisz

-

GKS Jastrzębie

24 kolejka
- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Hutnik Kraków

-

Zagłębie II Lubin

- -

Wisła Puławy

-

Polonia Warszawa

- -

Lech II Poznań

-

Garbarnia Kraków

- -

Znicz Pruszków

-

Olimpia Elbląg

- -

Śląsk II Wrocław

-

Górnik Polkowice

- -

Stomil Olsztyn

-

Motor Lublin

- -

Pogoń Siedlce

-

KKS Kalisz

SO/25/03 00:00

GKS Jastrzębie

-

Radunia Stężyca

25 kolejka
- -

KKS Kalisz

-

Stomil Olsztyn

- -

Motor Lublin

-

Śląsk II Wrocław

- -

Górnik Polkowice

-

Znicz Pruszków

- -

Olimpia Elbląg

-

Lech II Poznań

- -

Garbarnia Kraków

-

Wisła Puławy

- -

Polonia Warszawa

-

Hutnik Kraków

- -

Zagłębie II Lubin

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Radunia Stężyca

SO/01/04 00:00

Pogoń Siedlce

-

GKS Jastrzębie

26 kolejka
- -

Radunia Stężyca

-

Zagłębie II Lubin

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Polonia Warszawa

- -

Hutnik Kraków

-

Garbarnia Kraków

- -

Wisła Puławy

-

Olimpia Elbląg

- -

Lech II Poznań

-

Górnik Polkowice

- -

Znicz Pruszków

-

Motor Lublin

- -

Śląsk II Wrocław

-

KKS Kalisz

- -

Stomil Olsztyn

-

Pogoń Siedlce

SO/08/04 00:00

GKS Jastrzębie

-

Kotwica Kołobrzeg

27 kolejka
- -

Pogoń Siedlce

-

Śląsk II Wrocław

- -

KKS Kalisz

-

Znicz Pruszków

- -

Motor Lublin

-

Lech II Poznań

- -

Górnik Polkowice

-

Wisła Puławy

- -

Olimpia Elbląg

-

Hutnik Kraków

- -

Garbarnia Kraków

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Polonia Warszawa

-

Radunia Stężyca

- -

Zagłębie II Lubin

-

Kotwica Kołobrzeg

SO/15/04 00:00

Stomil Olsztyn

-

GKS Jastrzębie

28 kolejka
- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Polonia Warszawa

- -

Radunia Stężyca

-

Garbarnia Kraków

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Olimpia Elbląg

- -

Hutnik Kraków

-

Górnik Polkowice

- -

Wisła Puławy

-

Motor Lublin

- -

Lech II Poznań

-

KKS Kalisz

- -

Znicz Pruszków

-

Pogoń Siedlce

- -

Śląsk II Wrocław

-

Stomil Olsztyn

SO/22/04 00:00

GKS Jastrzębie

-

Zagłębie II Lubin

29 kolejka
- -

Stomil Olsztyn

-

Znicz Pruszków

- -

Pogoń Siedlce

-

Lech II Poznań

- -

KKS Kalisz

-

Wisła Puławy

- -

Motor Lublin

-

Hutnik Kraków

- -

Górnik Polkowice

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Olimpia Elbląg

-

Radunia Stężyca

- -

Garbarnia Kraków

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Polonia Warszawa

-

Zagłębie II Lubin

SO/29/04 00:00

Śląsk II Wrocław

-

GKS Jastrzębie

30 kolejka
- -

Zagłębie II Lubin

-

Garbarnia Kraków

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Olimpia Elbląg

- -

Radunia Stężyca

-

Górnik Polkowice

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Motor Lublin

- -

Hutnik Kraków

-

KKS Kalisz

- -

Wisła Puławy

-

Pogoń Siedlce

- -

Lech II Poznań

-

Stomil Olsztyn

- -

Znicz Pruszków

-

Śląsk II Wrocław

SO/06/05 00:00

GKS Jastrzębie

-

Polonia Warszawa

31 kolejka
- -

Śląsk II Wrocław

-

Lech II Poznań

- -

Stomil Olsztyn

-

Wisła Puławy

- -

Pogoń Siedlce

-

Hutnik Kraków

- -

KKS Kalisz

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Motor Lublin

-

Radunia Stężyca

- -

Górnik Polkowice

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Olimpia Elbląg

-

Zagłębie II Lubin

- -

Garbarnia Kraków

-

Polonia Warszawa

SO/13/05 00:00

Znicz Pruszków

-

GKS Jastrzębie

32 kolejka
- -

Polonia Warszawa

-

Olimpia Elbląg

- -

Zagłębie II Lubin

-

Górnik Polkowice

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Motor Lublin

- -

Radunia Stężyca

-

KKS Kalisz

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Pogoń Siedlce

- -

Hutnik Kraków

-

Stomil Olsztyn

- -

Wisła Puławy

-

Śląsk II Wrocław

- -

Lech II Poznań

-

Znicz Pruszków

SO/20/05 00:00

GKS Jastrzębie

-

Garbarnia Kraków

33 kolejka
- -

Znicz Pruszków

-

Wisła Puławy

- -

Śląsk II Wrocław

-

Hutnik Kraków

- -

Stomil Olsztyn

-

Siarka Tarnobrzeg

- -

Pogoń Siedlce

-

Radunia Stężyca

- -

KKS Kalisz

-

Kotwica Kołobrzeg

- -

Motor Lublin

-

Zagłębie II Lubin

- -

Górnik Polkowice

-

Polonia Warszawa

- -

Olimpia Elbląg

-

Garbarnia Kraków

SO/27/05 00:00

Lech II Poznań

-

GKS Jastrzębie

34 kolejka
- -

Garbarnia Kraków

-

Górnik Polkowice

- -

Polonia Warszawa

-

Motor Lublin

- -

Zagłębie II Lubin

-

KKS Kalisz

- -

Kotwica Kołobrzeg

-

Pogoń Siedlce

- -

Radunia Stężyca

-

Stomil Olsztyn

- -

Siarka Tarnobrzeg

-

Śląsk II Wrocław

- -

Hutnik Kraków

-

Znicz Pruszków

- -

Wisła Puławy

-

Lech II Poznań

SO/03/06 00:00

GKS Jastrzębie

-

Olimpia Elbląg

Piłka na żywo

PT/05/08 18:00
Stal M.
2-0
Cracovia
PT/05/08 20:30
Legia W.
2-0
Piast G.
SO/06/08 15:00
Lechia G.
0-1
Korona K.
SO/06/08 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Radomiak R.
SO/06/08 20:00
Śląsk W.
0-0
Widzew Ł.
ND/07/08 15:00
Warta P.
1-2
Pogoń S.
ND/07/08 17:30
Zagłębie L.
1-1
Lech P.
ND/07/08 20:00
Górnik Z.
1-0
Raków C.
PN/08/08 19:00
Wisła P.
4-1
Miedź L.
PT/12/08 18:00
Miedź L.
-
Zagłębie L.
PT/12/08 20:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
SO/13/08 15:00
Cracovia
-
Piast G.
SO/13/08 17:30
Górnik Z.
-
Stal M.
SO/13/08 20:00
Pogoń S.
-
Wisła P.
ND/14/08 15:00
Radomiak R.
-
Lechia G.
ND/14/08 17:30
Raków C.
-
Jagiellonia B.
ND/14/08 20:00
Lech P.
-
Śląsk W.
PN/15/08 19:00
Korona K.
-
Warta P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:30 Polsat Sport 1. liga: Wisła K. - Katowice (na żywo)
19:00 TVP Sport 2. liga: Olimpia - Stomil (na żywo)
20:30 Polsat Sport 1. liga: ŁKS - Puszcza (na żywo)
21:00 Polsat SE: Real - Eintracht (na żywo)