Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 25 września 2017

Liga Hiszpańska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Barcelona61820-26-0-03-0-03-0-0
2Atletico Madryt61412-44-2-02-0-02-2-0
3Sevilla 6137-34-1-12-1-02-0-1
4Valencia 61212-53-3-02-1-01-2-0
5Real Madryt61111-63-2-10-2-13-0-0
6Leganes6105-33-1-21-1-12-0-1
7Levante 598-42-3-02-2-00-1-0
8Real Sociedad6913-133-0-31-0-22-0-1
9Betis Sevilla596-73-0-22-0-01-0-2
10Getafe 688-52-2-21-0-21-2-0
11Athletic Bilbao687-62-2-21-1-11-1-1
12Espanyol687-92-2-22-0-10-2-1
13Celta Vigo6710-82-1-31-1-11-0-2
14Villarreal 676-92-1-31-1-01-0-3
15Las Palmas665-102-0-41-0-21-0-2
16Eibar663-142-0-41-0-21-0-2
17Girona653-81-2-31-1-20-1-1
18Deportivo647-151-1-41-0-20-1-2
19Malaga 614-140-1-50-1-20-0-3
20Alaves601-100-0-60-0-30-0-3
SO/23/09 13:00
Atletico M.
2-0
Sevilla
SO/23/09 16:15
Alaves
1-2
Real M.
SO/23/09 18:30
Malaga
3-3
Athletic B.
SO/23/09 20:45
Girona
0-3
Barcelona
ND/24/09 12:00
Espanyol
4-1
Deportivo
ND/24/09 16:15
Getafe
4-0
Villarreal
ND/24/09 18:30
Eibar
0-4
Celta V.
ND/24/09 18:30
Las P.
0-2
Leganes
ND/24/09 20:45
Real S.
2-3
Valencia
PN/25/09 21:00
Betis S.
-
Levante
- -
Levante
-
Alaves
- -
Villarreal
-
Eibar
- -
Valencia
-
Athletic B.
- -
Sevilla
-
Malaga
- -
Real S.
-
Betis S.
- -
Real M.
-
Espanyol
- -
Leganes
-
Atletico M.
- -
Deportivo
-
Getafe
- -
Celta V.
-
Girona
ND/01/10 16:00
Barcelona
-
Las P.
1 kolejka
PT/18/08 20:15

Leganes

1-0

Alaves

PT/18/08 22:15

Valencia

1-0

Las Palmas

SO/19/08 18:15

Celta Vigo

2-3

Real Sociedad

SO/19/08 20:15

Girona

2-2

Atletico Madryt

SO/19/08 22:15

Sevilla

1-1

Espanyol

ND/20/08 10:15

Barcelona

2-0

Betis Sevilla

ND/20/08 18:15

Athletic Bilbao

0-0

Getafe

ND/20/08 22:15

Deportivo

0-3

Real Madryt

PN/21/08 20:15

Levante

1-0

Villarreal

PN/21/08 22:00

Malaga

0-1

Eibar

2 kolejka
PT/25/08 20:15

Real Sociedad

3-0

Villarreal

PT/25/08 22:00

Betis Sevilla

2-1

Celta Vigo

SO/26/08 18:15

Alaves

0-2

Barcelona

SO/26/08 20:15

Girona

1-0

Malaga

SO/26/08 20:15

Levante

2-2

Deportivo

SO/26/08 22:15

Las Palmas

1-5

Atletico Madryt

ND/27/08 18:15

Eibar

0-1

Athletic Bilbao

ND/27/08 18:15

Espanyol

0-1

Leganes

ND/27/08 20:15

Getafe

0-1

Sevilla

ND/27/08 22:15

Real Madryt

2-2

Valencia

3 kolejka
PT/08/09 21:00

Leganes

1-2

Getafe

SO/09/09 13:00

Real Madryt

1-1

Levante

SO/09/09 16:15

Valencia

0-0

Atletico Madryt

SO/09/09 18:30

Sevilla

3-0

Eibar

SO/09/09 20:45

Barcelona

5-0

Espanyol

ND/10/09 12:00

Deportivo

2-4

Real Sociedad

ND/10/09 16:15

Athletic Bilbao

2-0

Girona

ND/10/09 18:30

Celta Vigo

1-0

Alaves

ND/10/09 20:45

Villarreal

3-1

Betis Sevilla

PN/11/09 21:00

Malaga

1-3

Las Palmas

4 kolejka
PT/15/09 21:00

Eibar

1-0

Leganes

SO/16/09 13:00

Levante

1-1

Valencia

SO/16/09 16:15

Getafe

1-2

Barcelona

SO/16/09 18:30

Betis Sevilla

2-1

Deportivo

SO/16/09 20:45

Atletico Madryt

1-0

Malaga

ND/17/09 12:00

Alaves

0-3

Villarreal

ND/17/09 16:15

Girona

0-1

Sevilla

ND/17/09 18:30

Las Palmas

1-0

Athletic Bilbao

ND/17/09 20:45

Real Sociedad

1-3

Real Madryt

PN/18/09 21:00

Espanyol

2-1

Celta Vigo

5 kolejka
WT/19/09 20:00

Valencia

5-0

Malaga

WT/19/09 22:00

Barcelona

6-1

Eibar

ŚR/20/09 20:00

Athletic Bilbao

1-2

Atletico Madryt

ŚR/20/09 20:00

Leganes

0-0

Girona

ŚR/20/09 21:00

Deportivo

1-0

Alaves

ŚR/20/09 22:00

Real Madryt

0-1

Betis Sevilla

ŚR/20/09 22:00

Sevilla

1-0

Las Palmas

CZ/21/09 20:00

Villarreal

0-0

Espanyol

CZ/21/09 21:00

Celta Vigo

1-1

Getafe

CZ/21/09 22:00

Levante

3-0

Real Sociedad

6 kolejka
SO/23/09 13:00

Atletico Madryt

2-0

Sevilla

SO/23/09 16:15

Alaves

1-2

Real Madryt

SO/23/09 18:30

Malaga

3-3

Athletic Bilbao

SO/23/09 20:45

Girona

0-3

Barcelona

ND/24/09 12:00

Espanyol

4-1

Deportivo

ND/24/09 16:15

Getafe

4-0

Villarreal

ND/24/09 18:30

Eibar

0-4

Celta Vigo

ND/24/09 18:30

Las Palmas

0-2

Leganes

ND/24/09 20:45

Real Sociedad

2-3

Valencia

PN/25/09 21:00

Betis Sevilla

-

Levante

7 kolejka
- -

Celta Vigo

-

Girona

- -

Deportivo

-

Getafe

- -

Leganes

-

Atletico Madryt

- -

Real Madryt

-

Espanyol

- -

Real Sociedad

-

Betis Sevilla

- -

Sevilla

-

Malaga

- -

Valencia

-

Athletic Bilbao

- -

Villarreal

-

Eibar

- -

Levante

-

Alaves

ND/01/10 16:00

Barcelona

-

Las Palmas

8 kolejka
- -

Athletic Bilbao

-

Sevilla

- -

Atletico Madryt

-

Barcelona

- -

Betis Sevilla

-

Valencia

- -

Eibar

-

Deportivo

- -

Espanyol

-

Levante

- -

Getafe

-

Real Madryt

- -

Girona

-

Villarreal

- -

Las Palmas

-

Celta Vigo

- -

Malaga

-

Leganes

ND/15/10 16:00

Alaves

-

Real Sociedad

9 kolejka
- -

Betis Sevilla

-

Alaves

- -

Celta Vigo

-

Atletico Madryt

- -

Deportivo

-

Girona

- -

Leganes

-

Athletic Bilbao

- -

Levante

-

Getafe

- -

Real Madryt

-

Eibar

- -

Real Sociedad

-

Espanyol

- -

Valencia

-

Sevilla

- -

Villarreal

-

Las Palmas

ND/22/10 16:00

Barcelona

-

Malaga

10 kolejka
- -

Athletic Bilbao

-

Barcelona

- -

Atletico Madryt

-

Villarreal

- -

Eibar

-

Levante

- -

Espanyol

-

Betis Sevilla

- -

Getafe

-

Real Sociedad

- -

Girona

-

Real Madryt

- -

Las Palmas

-

Deportivo

- -

Malaga

-

Celta Vigo

- -

Sevilla

-

Leganes

ND/29/10 16:00

Alaves

-

Valencia

11 kolejka
- -

Barcelona

-

Sevilla

- -

Betis Sevilla

-

Getafe

- -

Celta Vigo

-

Athletic Bilbao

- -

Deportivo

-

Atletico Madryt

- -

Levante

-

Girona

- -

Real Madryt

-

Las Palmas

- -

Real Sociedad

-

Eibar

- -

Valencia

-

Leganes

- -

Villarreal

-

Malaga

ND/05/11 16:00

Alaves

-

Espanyol

12 kolejka
- -

Atletico Madryt

-

Real Madryt

- -

Eibar

-

Betis Sevilla

- -

Espanyol

-

Valencia

- -

Getafe

-

Alaves

- -

Girona

-

Real Sociedad

- -

Las Palmas

-

Levante

- -

Leganes

-

Barcelona

- -

Malaga

-

Deportivo

- -

Sevilla

-

Celta Vigo

ND/19/11 16:00

Athletic Bilbao

-

Villarreal

13 kolejka
- -

Betis Sevilla

-

Girona

- -

Celta Vigo

-

Leganes

- -

Espanyol

-

Getafe

- -

Deportivo

-

Athletic Bilbao

- -

Levante

-

Atletico Madryt

- -

Real Madryt

-

Malaga

- -

Real Sociedad

-

Las Palmas

- -

Valencia

-

Barcelona

- -

Villarreal

-

Sevilla

ND/26/11 16:00

Alaves

-

Eibar

14 kolejka
- -

Atletico Madryt

-

Real Sociedad

- -

Barcelona

-

Celta Vigo

- -

Eibar

-

Espanyol

- -

Getafe

-

Valencia

- -

Girona

-

Alaves

- -

Las Palmas

-

Betis Sevilla

- -

Leganes

-

Villarreal

- -

Malaga

-

Levante

- -

Sevilla

-

Deportivo

ND/03/12 16:00

Athletic Bilbao

-

Real Madryt

15 kolejka
- -

Betis Sevilla

-

Atletico Madryt

- -

Espanyol

-

Girona

- -

Getafe

-

Eibar

- -

Deportivo

-

Leganes

- -

Levante

-

Athletic Bilbao

- -

Real Madryt

-

Sevilla

- -

Real Sociedad

-

Malaga

- -

Valencia

-

Celta Vigo

- -

Villarreal

-

Barcelona

ND/10/12 16:00

Alaves

-

Las Palmas

16 kolejka
- -

Atletico Madryt

-

Alaves

- -

Barcelona

-

Deportivo

- -

Celta Vigo

-

Villarreal

- -

Eibar

-

Valencia

- -

Girona

-

Getafe

- -

Las Palmas

-

Espanyol

- -

Leganes

-

Real Madryt

- -

Malaga

-

Betis Sevilla

- -

Sevilla

-

Levante

ND/17/12 16:00

Athletic Bilbao

-

Real Sociedad

17 kolejka
- -

Betis Sevilla

-

Athletic Bilbao

- -

Eibar

-

Girona

- -

Espanyol

-

Atletico Madryt

- -

Getafe

-

Las Palmas

- -

Deportivo

-

Celta Vigo

- -

Levante

-

Leganes

- -

Real Madryt

-

Barcelona

- -

Real Sociedad

-

Sevilla

- -

Valencia

-

Villarreal

ŚR/20/12 16:00

Alaves

-

Malaga

18 kolejka
- -

Atletico Madryt

-

Getafe

- -

Barcelona

-

Levante

- -

Celta Vigo

-

Real Madryt

- -

Las Palmas

-

Eibar

- -

Leganes

-

Real Sociedad

- -

Malaga

-

Espanyol

- -

Sevilla

-

Betis Sevilla

- -

Valencia

-

Girona

- -

Villarreal

-

Deportivo

ND/07/01 16:00

Athletic Bilbao

-

Alaves

19 kolejka
- -

Betis Sevilla

-

Leganes

- -

Eibar

-

Atletico Madryt

- -

Espanyol

-

Athletic Bilbao

- -

Getafe

-

Malaga

- -

Girona

-

Las Palmas

- -

Deportivo

-

Valencia

- -

Levante

-

Celta Vigo

- -

Real Madryt

-

Villarreal

- -

Real Sociedad

-

Barcelona

SO/13/01 00:00

Alaves

-

Sevilla

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Górnik Zabrze101922-14
2Zagłębie Lubin101915-7
3Lech Poznań101815-6
4Jagiellonia Białystok101814-12
5Śląsk Wrocław101614-12
6Legia Warszawa101612-10
7Wisła Kraków101613-14
8Korona Kielce101412-12
9Sandecja Nowy Sącz10149-9
10Arka Gdynia10149-10
11Wisła Płock101411-13
12Lechia Gdańsk101014-15
13Pogoń Szczecin1089-14
14Termalica Nieciecza 1088-13
15Piast Gliwice1089-17
16Cracovia10611-19
PT/22/09 18:00
Piast G.
0-1
Arka G.
PT/22/09 20:30
Śląsk W.
2-0
Lech P.
SO/23/09 15:30
Termalica N.
2-1
Lechia G.
SO/23/09 18:00
Pogoń S.
1-2
Górnik Z.
SO/23/09 20:30
Korona K.
2-1
Wisła K.
ND/24/09 15:30
Zagłębie L.
1-0
Sandecja N.
ND/24/09 18:00
Jagiellonia B.
1-0
Legia W.
PN/25/09 18:00
Cracovia
1-3
Wisła P.
PT/29/09 18:00
Sandecja N.
-
Śląsk W.
PT/29/09 20:30
Arka G.
-
Cracovia
SO/30/09 15:30
Lechia G.
-
Zagłębie L.
SO/30/09 18:00
Pogoń S.
-
Korona K.
SO/30/09 20:30
Wisła K.
-
Jagiellonia B.
ND/01/10 15:30
Górnik Z.
-
Piast G.
ND/01/10 15:30
Wisła P.
-
Termalica N.
ND/01/10 18:00
Lech P.
-
Legia W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Eurosport 1 Cracovia - Wisła P. (na żywo)
20:05 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
20:30 Polsat Sport Nice 1. liga - magazyn
23:55 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
18:00 Polsat Sport PP: Chrobry - Piast (na żywo)