Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 29 maja 2017

Liga Hiszpańska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Real Madryt3893106-4129-6-314-4-115-2-2
2Barcelona3890116-3728-6-415-3-113-3-3
3Atletico Madryt387870-2723-9-614-2-39-7-3
4Sevilla 387269-4921-9-814-4-17-5-7
5Villarreal 386756-3319-10-911-4-48-6-5
6Real Sociedad386459-5319-7-1210-5-49-2-8
7Athletic Bilbao386353-4319-6-1313-4-26-2-11
8Espanyol385649-5015-11-128-5-67-6-6
9Alaves385541-4314-13-117-8-47-5-7
10Eibar385456-5115-9-1410-3-65-6-8
11Malaga 384649-5512-10-1610-2-72-8-9
12Valencia 384656-6513-7-188-4-75-3-11
13Celta Vigo384553-6913-6-199-2-84-4-11
14Las Palmas383953-7410-9-199-6-41-3-15
15Betis Sevilla383941-6410-9-196-7-64-2-13
16Deportivo383643-618-12-187-5-71-7-11
17Leganes383536-558-11-195-6-83-5-11
18Gijon383142-727-10-215-4-102-6-11
19Osasuna 382240-944-10-242-7-102-3-14
20Granada 382030-824-8-264-4-110-4-15
PT/19/05 20:45
Granada
1-2
Espanyol
SO/20/05 17:00
Gijon
2-2
Betis S.
SO/20/05 19:00
Deportivo
3-0
Las P.
SO/20/05 19:00
Leganes
1-1
Alaves
SO/20/05 21:00
Sevilla
5-0
Osasuna
ND/21/05 16:45
Atletico M.
3-1
Athletic B.
ND/21/05 16:45
Valencia
1-3
Villarreal
ND/21/05 20:00
Malaga
0-2
Real M.
ND/21/05 20:00
Barcelona
4-2
Eibar
ND/21/05 20:45
Celta V.
2-2
Real S.
1 kolejka
PT/19/08 20:45

Malaga

1-1

Osasuna

PT/19/08 22:00

Deportivo

2-1

Eibar

SO/20/08 18:15

Barcelona

6-2

Betis Sevilla

SO/20/08 20:15

Granada

1-1

Villarreal

SO/20/08 22:15

Sevilla

6-4

Espanyol

ND/21/08 18:15

Gijon

2-1

Athletic Bilbao

ND/21/08 20:15

Real Sociedad

0-3

Real Madryt

ND/21/08 22:15

Atletico Madryt

1-1

Alaves

PN/22/08 20:00

Celta Vigo

0-1

Leganes

PN/22/08 22:00

Valencia

2-4

Las Palmas

2 kolejka
PT/26/08 20:45

Betis Sevilla

0-0

Deportivo

PT/26/08 22:00

Espanyol

2-2

Malaga

SO/27/08 18:15

Eibar

1-0

Valencia

SO/27/08 18:15

Osasuna

0-2

Real Sociedad

SO/27/08 20:15

Real Madryt

2-1

Celta Vigo

SO/27/08 22:15

Leganes

0-0

Atletico Madryt

ND/28/08 18:15

Alaves

0-0

Gijon

ND/28/08 18:15

Las Palmas

5-1

Granada

ND/28/08 20:15

Athletic Bilbao

0-1

Barcelona

ND/28/08 22:15

Villarreal

0-0

Sevilla

3 kolejka
PT/09/09 20:45

Real Sociedad

1-1

Espanyol

SO/10/09 13:00

Celta Vigo

0-4

Atletico Madryt

SO/10/09 16:00

Real Madryt

5-2

Osasuna

SO/10/09 18:15

Malaga

0-2

Villarreal

SO/10/09 18:15

Sevilla

2-1

Las Palmas

SO/10/09 20:30

Barcelona

1-2

Alaves

ND/11/09 12:00

Gijon

2-1

Leganes

ND/11/09 16:00

Valencia

2-3

Betis Sevilla

ND/11/09 18:15

Granada

1-2

Eibar

ND/11/09 20:30

Deportivo

0-1

Athletic Bilbao

4 kolejka
PT/16/09 20:45

Betis Sevilla

2-2

Granada

SO/17/09 13:00

Leganes

1-5

Barcelona

SO/17/09 16:15

Atletico Madryt

5-0

Gijon

SO/17/09 18:30

Eibar

1-1

Sevilla

SO/17/09 20:45

Las Palmas

1-0

Malaga

ND/18/09 12:00

Osasuna

0-0

Celta Vigo

ND/18/09 16:15

Athletic Bilbao

2-1

Valencia

ND/18/09 18:30

Villarreal

2-1

Real Sociedad

ND/18/09 20:45

Espanyol

0-2

Real Madryt

PN/19/09 20:45

Alaves

0-0

Deportivo

5 kolejka
WT/20/09 20:00

Malaga

2-1

Eibar

WT/20/09 22:00

Sevilla

1-0

Betis Sevilla

ŚR/21/09 20:00

Celta Vigo

2-1

Gijon

ŚR/21/09 20:00

Real Madryt

1-1

Villarreal

ŚR/21/09 22:00

Barcelona

1-1

Atletico Madryt

ŚR/21/09 22:00

Granada

1-2

Athletic Bilbao

ŚR/21/09 22:00

Real Sociedad

4-1

Las Palmas

CZ/22/09 20:00

Deportivo

1-2

Leganes

CZ/22/09 20:00

Osasuna

1-2

Espanyol

CZ/22/09 22:00

Valencia

2-1

Alaves

6 kolejka
PT/23/09 20:45

Betis Sevilla

1-0

Malaga

SO/24/09 13:00

Eibar

2-0

Real Sociedad

SO/24/09 16:15

Gijon

0-5

Barcelona

SO/24/09 18:30

Athletic Bilbao

3-1

Sevilla

SO/24/09 20:45

Las Palmas

2-2

Real Madryt

ND/25/09 12:00

Leganes

1-2

Valencia

ND/25/09 16:15

Atletico Madryt

1-0

Deportivo

ND/25/09 18:30

Villarreal

3-1

Osasuna

ND/25/09 20:45

Espanyol

0-2

Celta Vigo

PN/26/09 20:45

Alaves

3-1

Granada

7 kolejka
PT/30/09 20:45

Real Sociedad

1-0

Betis Sevilla

SO/01/10 13:00

Granada

0-1

Leganes

SO/01/10 16:15

Sevilla

2-1

Alaves

SO/01/10 18:30

Osasuna

2-2

Las Palmas

SO/01/10 20:45

Deportivo

2-1

Gijon

ND/02/10 12:00

Valencia

0-2

Atletico Madryt

ND/02/10 16:15

Real Madryt

1-1

Eibar

ND/02/10 18:30

Espanyol

0-0

Villarreal

ND/02/10 18:30

Malaga

2-1

Athletic Bilbao

ND/02/10 20:45

Celta Vigo

4-3

Barcelona

8 kolejka
PT/14/10 20:45

Las Palmas

0-0

Espanyol

SO/15/10 13:00

Leganes

2-3

Sevilla

SO/15/10 16:15

Barcelona

4-0

Deportivo

SO/15/10 18:30

Atletico Madryt

7-1

Granada

SO/15/10 20:45

Betis Sevilla

1-6

Real Madryt

ND/16/10 12:00

Alaves

1-1

Malaga

ND/16/10 16:15

Athletic Bilbao

3-2

Real Sociedad

ND/16/10 18:30

Gijon

1-2

Valencia

ND/16/10 20:45

Villarreal

5-0

Celta Vigo

PN/17/10 20:45

Eibar

2-3

Osasuna

9 kolejka
PT/21/10 20:45

Osasuna

1-2

Betis Sevilla

SO/22/10 13:00

Espanyol

3-3

Eibar

SO/22/10 16:15

Valencia

2-3

Barcelona

SO/22/10 18:30

Real Sociedad

3-0

Alaves

SO/22/10 20:45

Granada

0-0

Gijon

ND/23/10 12:00

Celta Vigo

4-1

Deportivo

ND/23/10 16:15

Sevilla

1-0

Atletico Madryt

ND/23/10 18:30

Malaga

4-0

Leganes

ND/23/10 18:30

Villarreal

2-1

Las Palmas

ND/23/10 20:45

Real Madryt

2-1

Athletic Bilbao

10 kolejka
PT/28/10 20:45

Leganes

0-2

Real Sociedad

SO/29/10 13:00

Gijon

1-1

Sevilla

SO/29/10 16:15

Alaves

1-4

Real Madryt

SO/29/10 18:30

Atletico Madryt

4-2

Malaga

SO/29/10 20:45

Barcelona

1-0

Granada

ND/30/10 12:00

Eibar

2-1

Villarreal

ND/30/10 16:15

Athletic Bilbao

1-1

Osasuna

ND/30/10 18:30

Betis Sevilla

0-1

Espanyol

ND/30/10 20:45

Las Palmas

3-3

Celta Vigo

PN/31/10 20:45

Deportivo

1-1

Valencia

11 kolejka
PT/04/11 20:45

Malaga

3-2

Gijon

SO/05/11 13:00

Granada

1-1

Deportivo

SO/05/11 16:15

Real Sociedad

2-0

Atletico Madryt

SO/05/11 18:30

Osasuna

0-1

Alaves

SO/05/11 20:45

Las Palmas

1-0

Eibar

ND/06/11 12:00

Real Madryt

3-0

Leganes

ND/06/11 16:15

Celta Vigo

2-1

Valencia

ND/06/11 16:15

Espanyol

0-0

Athletic Bilbao

ND/06/11 18:30

Villarreal

2-0

Betis Sevilla

ND/06/11 20:45

Sevilla

1-2

Barcelona

12 kolejka
PT/18/11 20:45

Betis Sevilla

2-0

Las Palmas

SO/19/11 13:00

Deportivo

2-3

Sevilla

SO/19/11 16:15

Barcelona

0-0

Malaga

SO/19/11 18:30

Eibar

1-0

Celta Vigo

SO/19/11 20:45

Atletico Madryt

0-3

Real Madryt

ND/20/11 12:00

Alaves

0-1

Espanyol

ND/20/11 16:15

Valencia

1-1

Granada

ND/20/11 18:30

Gijon

1-3

Real Sociedad

ND/20/11 20:45

Athletic Bilbao

1-0

Villarreal

PN/21/11 20:45

Leganes

2-0

Osasuna

13 kolejka
PT/25/11 20:45

Eibar

3-1

Betis Sevilla

SO/26/11 13:00

Malaga

4-3

Deportivo

SO/26/11 16:15

Real Madryt

2-1

Gijon

SO/26/11 18:30

Espanyol

3-0

Leganes

SO/26/11 20:45

Sevilla

2-1

Valencia

ND/27/11 12:00

Villarreal

0-2

Alaves

ND/27/11 16:15

Osasuna

0-3

Atletico Madryt

ND/27/11 18:30

Celta Vigo

3-1

Granada

ND/27/11 20:45

Real Sociedad

1-1

Barcelona

PN/28/11 20:45

Las Palmas

3-1

Athletic Bilbao

14 kolejka
SO/03/12 13:00

Granada

2-1

Sevilla

SO/03/12 16:15

Barcelona

1-1

Real Madryt

SO/03/12 18:30

Leganes

0-0

Villarreal

SO/03/12 20:45

Atletico Madryt

0-0

Espanyol

ND/04/12 12:00

Betis Sevilla

3-3

Celta Vigo

ND/04/12 16:30

Athletic Bilbao

3-1

Eibar

ND/04/12 18:30

Alaves

1-1

Las Palmas

ND/04/12 18:30

Gijon

3-1

Osasuna

ND/04/12 20:45

Valencia

2-2

Malaga

PN/05/12 20:45

Deportivo

5-1

Real Sociedad

15 kolejka
PT/09/12 20:45

Malaga

1-1

Granada

SO/10/12 13:00

Osasuna

0-3

Barcelona

SO/10/12 16:15

Real Sociedad

3-2

Valencia

SO/10/12 18:30

Las Palmas

1-1

Leganes

SO/10/12 20:45

Real Madryt

3-2

Deportivo

ND/11/12 12:00

Eibar

0-0

Alaves

ND/11/12 16:15

Celta Vigo

0-3

Sevilla

ND/11/12 18:30

Espanyol

2-1

Gijon

ND/11/12 20:45

Betis Sevilla

1-0

Athletic Bilbao

PN/12/12 20:45

Villarreal

3-0

Atletico Madryt

16 kolejka
PT/16/12 20:45

Alaves

1-0

Betis Sevilla

SO/17/12 13:00

Gijon

1-3

Villarreal

SO/17/12 16:15

Atletico Madryt

1-0

Las Palmas

SO/17/12 18:30

Granada

0-2

Real Sociedad

SO/17/12 20:45

Sevilla

4-1

Malaga

ND/18/12 16:15

Leganes

1-1

Eibar

ND/18/12 18:30

Deportivo

2-0

Osasuna

ND/18/12 20:45

Barcelona

4-1

Espanyol

PN/19/12 20:45

Athletic Bilbao

2-1

Celta Vigo

ŚR/22/02 18:45

Valencia

2-1

Real Madryt

17 kolejka
PT/06/01 20:45

Espanyol

1-1

Deportivo

SO/07/01 13:00

Real Madryt

5-0

Granada

SO/07/01 16:15

Eibar

0-2

Atletico Madryt

SO/07/01 18:30

Las Palmas

1-0

Gijon

SO/07/01 20:45

Real Sociedad

0-4

Sevilla

ND/08/01 12:00

Athletic Bilbao

0-0

Alaves

ND/08/01 16:15

Betis Sevilla

2-0

Leganes

ND/08/01 18:30

Celta Vigo

3-1

Malaga

ND/08/01 20:45

Villarreal

1-1

Barcelona

PN/09/01 20:45

Osasuna

3-3

Valencia

18 kolejka
SO/14/01 13:00

Leganes

0-0

Athletic Bilbao

SO/14/01 16:15

Barcelona

5-0

Las Palmas

SO/14/01 18:30

Atletico Madryt

1-0

Betis Sevilla

SO/14/01 20:45

Deportivo

0-0

Villarreal

ND/15/01 12:00

Valencia

2-1

Espanyol

ND/15/01 16:15

Celta Vigo

1-0

Alaves

ND/15/01 18:30

Gijon

2-3

Eibar

ND/15/01 18:30

Granada

1-1

Osasuna

ND/15/01 20:45

Sevilla

2-1

Real Madryt

PN/16/01 20:45

Malaga

0-2

Real Sociedad

19 kolejka
PT/20/01 20:45

Las Palmas

1-1

Deportivo

SO/21/01 13:00

Espanyol

3-1

Granada

SO/21/01 16:15

Real Madryt

2-1

Malaga

SO/21/01 18:30

Alaves

2-2

Leganes

SO/21/01 20:45

Villarreal

0-2

Valencia

ND/22/01 12:00

Osasuna

3-4

Sevilla

ND/22/01 16:15

Athletic Bilbao

2-2

Atletico Madryt

ND/22/01 18:30

Betis Sevilla

0-0

Gijon

ND/22/01 18:30

Real Sociedad

1-0

Celta Vigo

ND/22/01 20:45

Eibar

0-4

Barcelona

20 kolejka
PT/27/01 20:45

Osasuna

1-1

Malaga

SO/28/01 13:00

Villarreal

2-0

Granada

SO/28/01 16:15

Alaves

0-0

Atletico Madryt

SO/28/01 18:30

Eibar

3-1

Deportivo

SO/28/01 20:45

Leganes

0-2

Celta Vigo

ND/29/01 12:00

Betis Sevilla

1-1

Barcelona

ND/29/01 16:15

Espanyol

3-1

Sevilla

ND/29/01 18:30

Athletic Bilbao

2-1

Gijon

ND/29/01 20:45

Real Madryt

3-0

Real Sociedad

PN/30/01 20:45

Las Palmas

3-1

Valencia

21 kolejka
SO/04/02 13:00

Malaga

0-1

Espanyol

SO/04/02 16:15

Barcelona

3-0

Athletic Bilbao

SO/04/02 18:30

Atletico Madryt

2-0

Leganes

SO/04/02 20:45

Valencia

0-4

Eibar

ND/05/02 12:00

Sevilla

0-0

Villarreal

ND/05/02 16:15

Gijon

2-4

Alaves

ND/05/02 18:30

Real Sociedad

3-2

Osasuna

PN/06/02 20:45

Granada

1-0

Las Palmas

ŚR/08/03 20:45

Deportivo

1-1

Betis Sevilla

ŚR/17/05 21:00

Celta Vigo

1-4

Real Madryt

22 kolejka
PT/10/02 20:45

Espanyol

1-2

Real Sociedad

SO/11/02 13:00

Betis Sevilla

0-0

Valencia

SO/11/02 16:15

Alaves

0-6

Barcelona

SO/11/02 18:30

Athletic Bilbao

2-1

Deportivo

SO/11/02 20:45

Osasuna

1-3

Real Madryt

ND/12/02 12:00

Villarreal

1-1

Malaga

ND/12/02 16:15

Leganes

0-2

Gijon

ND/12/02 18:30

Las Palmas

0-1

Sevilla

ND/12/02 20:45

Atletico Madryt

3-2

Celta Vigo

PN/13/02 20:45

Eibar

4-0

Granada

23 kolejka
PT/17/02 20:45

Granada

4-1

Betis Sevilla

SO/18/02 13:00

Gijon

1-4

Atletico Madryt

SO/18/02 16:15

Real Madryt

2-0

Espanyol

SO/18/02 18:30

Deportivo

0-1

Alaves

SO/18/02 20:45

Sevilla

2-0

Eibar

ND/19/02 12:00

Real Sociedad

0-1

Villarreal

ND/19/02 16:15

Valencia

2-0

Athletic Bilbao

ND/19/02 18:30

Celta Vigo

3-0

Osasuna

ND/19/02 20:45

Barcelona

2-1

Leganes

PN/20/02 22:45

Malaga

2-1

Las Palmas

24 kolejka
PT/24/02 20:45

Las Palmas

0-1

Real Sociedad

SO/25/02 13:00

Alaves

2-1

Valencia

SO/25/02 16:15

Betis Sevilla

1-2

Sevilla

SO/25/02 18:30

Leganes

4-0

Deportivo

SO/25/02 20:45

Eibar

3-0

Malaga

ND/26/02 12:00

Espanyol

3-0

Osasuna

ND/26/02 16:15

Atletico Madryt

1-2

Barcelona

ND/26/02 18:30

Athletic Bilbao

3-1

Granada

ND/26/02 18:30

Gijon

1-1

Celta Vigo

ND/26/02 20:45

Villarreal

2-3

Real Madryt

25 kolejka
WT/28/02 19:30

Real Sociedad

2-2

Eibar

WT/28/02 21:30

Malaga

1-2

Betis Sevilla

WT/28/02 21:30

Valencia

1-0

Leganes

ŚR/01/03 19:30

Barcelona

6-1

Gijon

ŚR/01/03 19:30

Osasuna

1-4

Villarreal

ŚR/01/03 21:30

Celta Vigo

2-2

Espanyol

ŚR/01/03 21:30

Granada

2-1

Alaves

ŚR/01/03 21:30

Real Madryt

3-3

Las Palmas

CZ/02/03 20:45

Deportivo

1-1

Atletico Madryt

CZ/02/03 21:30

Sevilla

1-0

Athletic Bilbao

26 kolejka
CZ/02/03 20:45

Betis Sevilla

2-3

Real Sociedad

SO/04/03 13:00

Leganes

1-0

Granada

SO/04/03 16:15

Eibar

1-4

Real Madryt

SO/04/03 18:30

Villarreal

2-0

Espanyol

SO/04/03 20:45

Barcelona

5-0

Celta Vigo

ND/05/03 12:00

Gijon

0-1

Deportivo

ND/05/03 16:15

Atletico Madryt

3-0

Valencia

ND/05/03 18:30

Las Palmas

5-2

Osasuna

ND/05/03 20:45

Athletic Bilbao

1-0

Malaga

PN/06/03 20:45

Alaves

1-1

Sevilla

27 kolejka
PT/10/03 20:25

Espanyol

4-3

Las Palmas

SO/11/03 13:00

Valencia

1-1

Gijon

SO/11/03 16:15

Sevilla

1-1

Leganes

SO/11/03 18:30

Malaga

1-2

Alaves

SO/11/03 20:45

Granada

0-1

Atletico Madryt

ND/12/03 12:00

Real Sociedad

0-2

Athletic Bilbao

ND/12/03 16:15

Deportivo

2-1

Barcelona

ND/12/03 18:30

Celta Vigo

0-1

Villarreal

ND/12/03 20:45

Real Madryt

2-1

Betis Sevilla

PN/13/03 20:45

Osasuna

1-1

Eibar

28 kolejka
PT/17/03 20:45

Las Palmas

1-0

Villarreal

SO/18/03 13:00

Eibar

1-1

Espanyol

SO/18/03 16:15

Athletic Bilbao

1-2

Real Madryt

SO/18/03 18:30

Alaves

1-0

Real Sociedad

SO/18/03 20:45

Betis Sevilla

2-0

Osasuna

ND/19/03 12:00

Leganes

0-0

Malaga

ND/19/03 16:15

Atletico Madryt

3-1

Sevilla

ND/19/03 18:30

Gijon

3-1

Granada

ND/19/03 18:30

Deportivo

0-1

Celta Vigo

ND/19/03 20:45

Barcelona

4-2

Valencia

29 kolejka
PT/31/03 20:45

Espanyol

2-1

Betis Sevilla

SO/01/04 13:00

Villarreal

2-3

Eibar

SO/01/04 16:15

Osasuna

1-2

Athletic Bilbao

SO/01/04 18:30

Real Sociedad

1-1

Leganes

SO/01/04 20:45

Malaga

0-2

Atletico Madryt

ND/02/04 12:00

Sevilla

0-0

Gijon

ND/02/04 16:15

Real Madryt

3-0

Alaves

ND/02/04 18:30

Valencia

3-0

Deportivo

ND/02/04 20:45

Granada

1-4

Barcelona

PN/03/04 20:45

Celta Vigo

3-1

Las Palmas

30 kolejka
WT/04/04 21:30

Athletic Bilbao

2-0

Espanyol

WT/04/04 21:30

Atletico Madryt

1-0

Real Sociedad

WT/04/04 21:30

Betis Sevilla

0-1

Villarreal

ŚR/05/04 19:30

Barcelona

3-0

Sevilla

ŚR/05/04 20:30

Alaves

0-1

Osasuna

ŚR/05/04 20:30

Gijon

0-1

Malaga

ŚR/05/04 20:30

Deportivo

0-0

Granada

ŚR/05/04 21:30

Leganes

2-4

Real Madryt

CZ/06/04 19:30

Eibar

3-1

Las Palmas

CZ/06/04 21:30

Valencia

3-2

Celta Vigo

31 kolejka
PT/07/04 20:45

Villarreal

3-1

Athletic Bilbao

SO/08/04 13:00

Espanyol

1-0

Alaves

SO/08/04 16:15

Real Madryt

1-1

Atletico Madryt

SO/08/04 18:30

Sevilla

4-2

Deportivo

SO/08/04 20:45

Malaga

2-0

Barcelona

ND/09/04 12:00

Granada

1-3

Valencia

ND/09/04 16:15

Celta Vigo

0-2

Eibar

ND/09/04 18:30

Osasuna

2-1

Leganes

ND/09/04 20:45

Las Palmas

4-1

Betis Sevilla

PN/10/04 20:45

Real Sociedad

3-1

Gijon

32 kolejka
PT/14/04 20:45

Athletic Bilbao

5-1

Las Palmas

SO/15/04 13:00

Deportivo

2-0

Malaga

SO/15/04 16:15

Gijon

2-3

Real Madryt

SO/15/04 18:30

Atletico Madryt

3-0

Osasuna

SO/15/04 20:45

Barcelona

3-2

Real Sociedad

ND/16/04 12:00

Leganes

0-1

Espanyol

ND/16/04 16:15

Valencia

0-0

Sevilla

ND/16/04 18:30

Betis Sevilla

2-0

Eibar

ND/16/04 20:45

Granada

0-3

Celta Vigo

PN/17/04 20:45

Alaves

2-1

Villarreal

33 kolejka
PT/21/04 21:00

Sevilla

2-0

Granada

SO/22/04 13:00

Malaga

2-0

Valencia

SO/22/04 16:15

Villarreal

2-1

Leganes

SO/22/04 18:30

Osasuna

2-2

Gijon

SO/22/04 20:45

Espanyol

0-1

Atletico Madryt

ND/23/04 12:00

Real Sociedad

1-0

Deportivo

ND/23/04 16:15

Celta Vigo

0-1

Betis Sevilla

ND/23/04 18:30

Las Palmas

1-1

Alaves

ND/23/04 20:45

Real Madryt

2-3

Barcelona

PN/24/04 20:45

Eibar

0-1

Athletic Bilbao

34 kolejka
WT/25/04 19:30

Gijon

1-1

Espanyol

WT/25/04 20:30

Granada

0-2

Malaga

WT/25/04 21:30

Atletico Madryt

0-1

Villarreal

ŚR/26/04 19:30

Barcelona

7-1

Osasuna

ŚR/26/04 20:30

Leganes

3-0

Las Palmas

ŚR/26/04 20:30

Valencia

2-3

Real Sociedad

ŚR/26/04 21:30

Deportivo

2-6

Real Madryt

CZ/27/04 19:30

Alaves

0-0

Eibar

CZ/27/04 20:30

Sevilla

2-1

Celta Vigo

CZ/27/04 21:30

Athletic Bilbao

2-1

Betis Sevilla

35 kolejka
PT/28/04 20:45

Villarreal

3-1

Gijon

SO/29/04 13:00

Real Sociedad

2-1

Granada

SO/29/04 16:15

Real Madryt

2-1

Valencia

SO/29/04 18:30

Las Palmas

0-5

Atletico Madryt

SO/29/04 20:45

Espanyol

0-3

Barcelona

ND/30/04 12:00

Osasuna

2-2

Deportivo

ND/30/04 16:15

Betis Sevilla

1-4

Alaves

ND/30/04 18:30

Eibar

2-0

Leganes

ND/30/04 20:45

Celta Vigo

0-3

Athletic Bilbao

PN/01/05 21:00

Malaga

4-2

Sevilla

36 kolejka
PT/05/05 21:00

Sevilla

1-1

Real Sociedad

SO/06/05 13:00

Gijon

1-0

Las Palmas

SO/06/05 16:15

Atletico Madryt

1-0

Eibar

SO/06/05 18:30

Barcelona

4-1

Villarreal

SO/06/05 20:45

Granada

0-4

Real Madryt

ND/07/05 12:00

Alaves

1-0

Athletic Bilbao

ND/07/05 16:15

Valencia

4-1

Osasuna

ND/07/05 18:30

Deportivo

1-2

Espanyol

ND/07/05 20:45

Malaga

3-0

Celta Vigo

PN/08/05 20:45

Leganes

4-0

Betis Sevilla

37 kolejka
SO/13/05 16:00

Espanyol

0-1

Valencia

SO/13/05 18:30

Osasuna

2-1

Granada

ND/14/05 16:00

Alaves

3-1

Celta Vigo

ND/14/05 20:00

Athletic Bilbao

1-1

Leganes

ND/14/05 20:00

Betis Sevilla

1-1

Atletico Madryt

ND/14/05 20:00

Eibar

0-1

Gijon

ND/14/05 20:00

Las Palmas

1-4

Barcelona

ND/14/05 20:00

Real Madryt

4-1

Sevilla

ND/14/05 20:00

Real Sociedad

2-2

Malaga

ND/14/05 20:00

Villarreal

0-0

Deportivo

38 kolejka
PT/19/05 20:45

Granada

1-2

Espanyol

SO/20/05 17:00

Gijon

2-2

Betis Sevilla

SO/20/05 19:00

Deportivo

3-0

Las Palmas

SO/20/05 19:00

Leganes

1-1

Alaves

SO/20/05 21:00

Sevilla

5-0

Osasuna

ND/21/05 16:45

Atletico Madryt

3-1

Athletic Bilbao

ND/21/05 16:45

Valencia

1-3

Villarreal

ND/21/05 20:00

Barcelona

4-2

Eibar

ND/21/05 20:00

Malaga

0-2

Real Madryt

ND/21/05 20:45

Celta Vigo

2-2

Real Sociedad

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa364370-31
2Jagiellonia Białystok364162-37
3Lech Poznań364160-27
4Lechia Gdańsk364157-37
5Korona Kielce362847-62
6Wisła Kraków362653-55
7Pogoń Szczecin362248-54
8Termalica Nieciecza 362233-54
9Zagłębie Lubin363450-42
10Wisła Płock362849-54
11Piast Gliwice362844-54
12Śląsk Wrocław362646-52
13Cracovia362445-51
14Arka Gdynia362141-59
15Górnik Łęczna362145-61
16Ruch Chorzów361840-60
SO/27/05 18:00
Piast G.
4-0
Wisła P.
SO/27/05 18:00
Śląsk W.
2-0
Cracovia
SO/27/05 18:00
Górnik Ł.
1-3
Zagłębie L.
SO/27/05 18:00
Arka G.
1-1
Ruch C.
ND/28/05 18:00
Termalica N.
1-2
Jagiellonia B.
ND/28/05 18:00
Lech P.
2-1
Wisła K.
ND/28/05 18:00
Korona K.
0-1
Legia W.
ND/28/05 18:00
Lechia G.
4-0
Pogoń S.
PT/02/06 20:30
Wisła P.
-
Śląsk W.
PT/02/06 20:30
Cracovia
-
Piast G.
PT/02/06 20:30
Zagłębie L.
-
Arka G.
PT/02/06 20:30
Ruch C.
-
Górnik Ł.
ND/04/06 18:00
Jagiellonia B.
-
Lech P.
ND/04/06 18:00
Wisła K.
-
Termalica N.
ND/04/06 18:00
Legia W.
-
Lechia G.
ND/04/06 18:00
Pogoń S.
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:00 Polsat Sport Nice 1. liga: Magazyn (na żywo)
20:10 TVP Sport 4-4-2 (na żywo)
22:05 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy
20:10 TVP 1 GOL - magazyn ekstraklasy