Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 23 czerwca 2018

Liga Hiszpańska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Barcelona389399-2928-9-116-3-012-6-1
2Atletico Madryt387958-2223-10-512-6-111-4-4
3Real Madryt387694-4422-10-612-4-310-6-3
4Valencia 387365-3822-7-913-3-39-4-6
5Villarreal 386157-5018-7-1311-3-57-4-8
6Betis Sevilla386060-6118-6-1410-4-58-2-9
7Sevilla 385849-5817-7-1411-5-36-2-11
8Getafe 385542-3315-10-139-4-66-6-7
9Eibar385144-5014-9-158-4-76-5-8
10Girona385150-5914-9-158-3-86-6-7
11Real Sociedad384966-5914-7-1710-3-64-4-11
12Celta Vigo384959-6013-10-158-8-35-2-12
13Espanyol384936-4212-13-138-6-54-7-8
14Alaves384740-5015-2-219-1-96-1-12
15Levante 384644-5811-13-147-6-64-7-8
16Athletic Bilbao384341-4910-13-156-8-54-5-10
17Leganes384334-5112-7-199-4-63-3-13
18Deportivo382938-766-11-214-6-92-5-12
19Las Palmas382224-745-7-264-2-131-5-13
20Malaga 382024-615-5-284-3-121-2-16
SO/19/05 13:00
Celta V.
4-2
Levante
SO/19/05 16:15
Leganes
3-2
Betis S.
SO/19/05 18:30
Las P.
1-2
Girona
SO/19/05 18:30
Malaga
0-1
Getafe
SO/19/05 18:30
Sevilla
1-0
Alaves
SO/19/05 20:45
Villarreal
2-2
Real M.
ND/20/05 12:00
Valencia
2-1
Deportivo
ND/20/05 16:15
Athletic B.
0-1
Espanyol
ND/20/05 18:30
Atletico M.
2-2
Eibar
ND/20/05 20:45
Barcelona
1-0
Real S.
1 kolejka
PT/18/08 20:15

Leganes

1-0

Alaves

PT/18/08 22:15

Valencia

1-0

Las Palmas

SO/19/08 18:15

Celta Vigo

2-3

Real Sociedad

SO/19/08 20:15

Girona

2-2

Atletico Madryt

SO/19/08 22:15

Sevilla

1-1

Espanyol

ND/20/08 10:15

Barcelona

2-0

Betis Sevilla

ND/20/08 18:15

Athletic Bilbao

0-0

Getafe

ND/20/08 22:15

Deportivo

0-3

Real Madryt

PN/21/08 20:15

Levante

1-0

Villarreal

PN/21/08 22:00

Malaga

0-1

Eibar

2 kolejka
PT/25/08 20:15

Real Sociedad

3-0

Villarreal

PT/25/08 22:00

Betis Sevilla

2-1

Celta Vigo

SO/26/08 18:15

Alaves

0-2

Barcelona

SO/26/08 20:15

Girona

1-0

Malaga

SO/26/08 20:15

Levante

2-2

Deportivo

SO/26/08 22:15

Las Palmas

1-5

Atletico Madryt

ND/27/08 18:15

Eibar

0-1

Athletic Bilbao

ND/27/08 18:15

Espanyol

0-1

Leganes

ND/27/08 20:15

Getafe

0-1

Sevilla

ND/27/08 22:15

Real Madryt

2-2

Valencia

3 kolejka
PT/08/09 21:00

Leganes

1-2

Getafe

SO/09/09 13:00

Real Madryt

1-1

Levante

SO/09/09 16:15

Valencia

0-0

Atletico Madryt

SO/09/09 18:30

Sevilla

3-0

Eibar

SO/09/09 20:45

Barcelona

5-0

Espanyol

ND/10/09 12:00

Deportivo

2-4

Real Sociedad

ND/10/09 16:15

Athletic Bilbao

2-0

Girona

ND/10/09 18:30

Celta Vigo

1-0

Alaves

ND/10/09 20:45

Villarreal

3-1

Betis Sevilla

PN/11/09 21:00

Malaga

1-3

Las Palmas

4 kolejka
PT/15/09 21:00

Eibar

1-0

Leganes

SO/16/09 13:00

Levante

1-1

Valencia

SO/16/09 16:15

Getafe

1-2

Barcelona

SO/16/09 18:30

Betis Sevilla

2-1

Deportivo

SO/16/09 20:45

Atletico Madryt

1-0

Malaga

ND/17/09 12:00

Alaves

0-3

Villarreal

ND/17/09 16:15

Girona

0-1

Sevilla

ND/17/09 18:30

Las Palmas

1-0

Athletic Bilbao

ND/17/09 20:45

Real Sociedad

1-3

Real Madryt

PN/18/09 21:00

Espanyol

2-1

Celta Vigo

5 kolejka
WT/19/09 20:00

Valencia

5-0

Malaga

WT/19/09 22:00

Barcelona

6-1

Eibar

ŚR/20/09 20:00

Athletic Bilbao

1-2

Atletico Madryt

ŚR/20/09 20:00

Leganes

0-0

Girona

ŚR/20/09 21:00

Deportivo

1-0

Alaves

ŚR/20/09 22:00

Real Madryt

0-1

Betis Sevilla

ŚR/20/09 22:00

Sevilla

1-0

Las Palmas

CZ/21/09 20:00

Villarreal

0-0

Espanyol

CZ/21/09 21:00

Celta Vigo

1-1

Getafe

CZ/21/09 22:00

Levante

3-0

Real Sociedad

6 kolejka
SO/23/09 13:00

Atletico Madryt

2-0

Sevilla

SO/23/09 16:15

Alaves

1-2

Real Madryt

SO/23/09 18:30

Malaga

3-3

Athletic Bilbao

SO/23/09 20:45

Girona

0-3

Barcelona

ND/24/09 12:00

Espanyol

4-1

Deportivo

ND/24/09 16:15

Getafe

4-0

Villarreal

ND/24/09 18:30

Eibar

0-4

Celta Vigo

ND/24/09 18:30

Las Palmas

0-2

Leganes

ND/24/09 20:45

Real Sociedad

2-3

Valencia

PN/25/09 21:00

Betis Sevilla

4-0

Levante

7 kolejka
PT/29/09 21:00

Celta Vigo

3-3

Girona

SO/30/09 13:00

Deportivo

2-1

Getafe

SO/30/09 16:15

Sevilla

2-0

Malaga

SO/30/09 18:30

Levante

0-2

Alaves

SO/30/09 20:45

Leganes

0-0

Atletico Madryt

ND/01/10 12:00

Real Sociedad

4-4

Betis Sevilla

ND/01/10 16:15

Barcelona

3-0

Las Palmas

ND/01/10 18:30

Valencia

3-2

Athletic Bilbao

ND/01/10 18:30

Villarreal

3-0

Eibar

ND/01/10 20:45

Real Madryt

2-0

Espanyol

8 kolejka
PT/13/10 21:00

Espanyol

0-0

Levante

SO/14/10 13:00

Athletic Bilbao

1-0

Sevilla

SO/14/10 16:15

Getafe

1-2

Real Madryt

SO/14/10 18:30

Alaves

0-2

Real Sociedad

SO/14/10 20:45

Atletico Madryt

1-1

Barcelona

ND/15/10 12:00

Eibar

0-0

Deportivo

ND/15/10 16:15

Girona

1-2

Villarreal

ND/15/10 18:30

Malaga

0-2

Leganes

ND/15/10 20:45

Betis Sevilla

3-6

Valencia

PN/16/10 21:00

Las Palmas

2-5

Celta Vigo

9 kolejka
SO/21/10 13:00

Levante

1-1

Getafe

SO/21/10 16:15

Betis Sevilla

2-0

Alaves

SO/21/10 18:30

Valencia

4-0

Sevilla

SO/21/10 20:45

Barcelona

2-0

Malaga

ND/22/10 12:00

Villarreal

4-0

Las Palmas

ND/22/10 16:15

Celta Vigo

0-1

Atletico Madryt

ND/22/10 18:30

Leganes

1-0

Athletic Bilbao

ND/22/10 20:45

Real Madryt

3-0

Eibar

PN/23/10 20:00

Real Sociedad

1-1

Espanyol

PN/23/10 21:00

Deportivo

1-2

Girona

10 kolejka
SO/28/10 13:00

Alaves

1-2

Valencia

SO/28/10 18:30

Atletico Madryt

1-1

Villarreal

SO/28/10 20:45

Athletic Bilbao

0-2

Barcelona

SO/28/10 22:30

Sevilla

2-1

Leganes

ND/29/10 12:00

Getafe

2-1

Real Sociedad

ND/29/10 16:15

Girona

2-1

Real Madryt

ND/29/10 18:30

Eibar

2-2

Levante

ND/29/10 20:45

Malaga

2-1

Celta Vigo

PN/30/10 21:00

Espanyol

1-0

Betis Sevilla

PN/30/10 21:00

Las Palmas

1-3

Deportivo

11 kolejka
PT/03/11 21:00

Betis Sevilla

2-2

Getafe

SO/04/11 13:00

Valencia

3-0

Leganes

SO/04/11 16:15

Deportivo

0-1

Atletico Madryt

SO/04/11 18:30

Alaves

1-0

Espanyol

SO/04/11 20:45

Barcelona

2-1

Sevilla

ND/05/11 12:00

Levante

1-2

Girona

ND/05/11 16:15

Celta Vigo

3-1

Athletic Bilbao

ND/05/11 18:30

Real Sociedad

3-1

Eibar

ND/05/11 18:30

Villarreal

2-0

Malaga

ND/05/11 20:45

Real Madryt

3-0

Las Palmas

12 kolejka
PT/17/11 21:00

Girona

1-1

Real Sociedad

SO/18/11 13:00

Getafe

4-1

Alaves

SO/18/11 16:15

Leganes

0-3

Barcelona

SO/18/11 18:30

Sevilla

2-1

Celta Vigo

SO/18/11 20:45

Atletico Madryt

0-0

Real Madryt

ND/19/11 12:00

Malaga

3-2

Deportivo

ND/19/11 16:15

Espanyol

0-2

Valencia

ND/19/11 18:30

Las Palmas

0-2

Levante

ND/19/11 20:45

Athletic Bilbao

1-1

Villarreal

PN/20/11 21:00

Eibar

5-0

Betis Sevilla

13 kolejka
PT/24/11 21:00

Celta Vigo

1-0

Leganes

SO/25/11 13:00

Alaves

1-2

Eibar

SO/25/11 16:15

Real Madryt

3-2

Malaga

SO/25/11 18:30

Betis Sevilla

2-2

Girona

SO/25/11 20:45

Levante

0-5

Atletico Madryt

ND/26/11 12:00

Deportivo

2-2

Athletic Bilbao

ND/26/11 16:15

Real Sociedad

2-2

Las Palmas

ND/26/11 18:30

Villarreal

2-3

Sevilla

ND/26/11 20:45

Valencia

1-1

Barcelona

PN/27/11 21:00

Espanyol

1-0

Getafe

14 kolejka
PT/01/12 21:00

Malaga

0-0

Levante

SO/02/12 13:00

Barcelona

2-2

Celta Vigo

SO/02/12 16:15

Atletico Madryt

2-1

Real Sociedad

SO/02/12 18:30

Sevilla

2-0

Deportivo

SO/02/12 20:45

Athletic Bilbao

0-0

Real Madryt

ND/03/12 12:00

Leganes

3-1

Villarreal

ND/03/12 16:15

Getafe

1-0

Valencia

ND/03/12 18:30

Eibar

3-1

Espanyol

ND/03/12 20:45

Las Palmas

1-0

Betis Sevilla

PN/04/12 21:00

Girona

2-3

Alaves

15 kolejka
PT/08/12 21:00

Alaves

2-0

Las Palmas

SO/09/12 13:00

Getafe

0-0

Eibar

SO/09/12 16:15

Real Madryt

5-0

Sevilla

SO/09/12 18:30

Deportivo

1-0

Leganes

SO/09/12 20:45

Valencia

2-1

Celta Vigo

ND/10/12 12:00

Real Sociedad

0-2

Malaga

ND/10/12 16:15

Betis Sevilla

0-1

Atletico Madryt

ND/10/12 18:30

Levante

1-2

Athletic Bilbao

ND/10/12 20:45

Villarreal

0-2

Barcelona

PN/11/12 21:00

Espanyol

0-1

Girona

16 kolejka
PT/15/12 21:00

Sevilla

0-0

Levante

SO/16/12 16:15

Athletic Bilbao

0-0

Real Sociedad

SO/16/12 18:30

Eibar

2-1

Valencia

SO/16/12 20:45

Atletico Madryt

1-0

Alaves

ND/17/12 12:00

Girona

1-0

Getafe

ND/17/12 16:15

Celta Vigo

0-1

Villarreal

ND/17/12 18:30

Las Palmas

2-2

Espanyol

ND/17/12 20:45

Barcelona

4-0

Deportivo

PN/18/12 21:00

Malaga

0-2

Betis Sevilla

CZ/21/12 18:45

Leganes

1-3

Real Madryt

17 kolejka
WT/19/12 21:30

Levante

0-0

Leganes

ŚR/20/12 19:30

Getafe

2-0

Las Palmas

ŚR/20/12 21:30

Real Sociedad

3-1

Sevilla

CZ/21/12 19:30

Eibar

4-1

Girona

CZ/21/12 21:30

Alaves

1-0

Malaga

PT/22/12 19:30

Betis Sevilla

0-2

Athletic Bilbao

PT/22/12 21:30

Espanyol

1-0

Atletico Madryt

SO/23/12 13:00

Real Madryt

0-3

Barcelona

SO/23/12 16:15

Valencia

0-1

Villarreal

SO/23/12 18:30

Deportivo

1-3

Celta Vigo

18 kolejka
SO/06/01 13:00

Atletico Madryt

2-0

Getafe

SO/06/01 16:15

Valencia

2-1

Girona

SO/06/01 18:30

Las Palmas

1-2

Eibar

SO/06/01 20:45

Sevilla

3-5

Betis Sevilla

ND/07/01 12:00

Leganes

1-0

Real Sociedad

ND/07/01 16:15

Barcelona

3-0

Levante

ND/07/01 18:30

Athletic Bilbao

2-0

Alaves

ND/07/01 18:30

Villarreal

1-1

Deportivo

ND/07/01 20:45

Celta Vigo

2-2

Real Madryt

PN/08/01 21:00

Malaga

0-1

Espanyol

19 kolejka
PT/12/01 21:00

Getafe

1-0

Malaga

SO/13/01 13:00

Girona

6-0

Las Palmas

SO/13/01 16:15

Real Madryt

0-1

Villarreal

SO/13/01 18:30

Eibar

0-1

Atletico Madryt

SO/13/01 20:45

Deportivo

1-2

Valencia

ND/14/01 12:00

Levante

0-1

Celta Vigo

ND/14/01 16:15

Alaves

1-0

Sevilla

ND/14/01 18:30

Espanyol

1-1

Athletic Bilbao

ND/14/01 20:45

Real Sociedad

2-4

Barcelona

PN/15/01 21:00

Betis Sevilla

3-2

Leganes

20 kolejka
PT/19/01 21:00

Getafe

2-2

Athletic Bilbao

SO/20/01 13:00

Espanyol

0-3

Sevilla

SO/20/01 16:15

Atletico Madryt

1-1

Girona

SO/20/01 18:30

Villarreal

2-1

Levante

SO/20/01 20:45

Las Palmas

2-1

Valencia

ND/21/01 12:00

Alaves

2-2

Leganes

ND/21/01 16:15

Real Madryt

7-1

Deportivo

ND/21/01 18:30

Real Sociedad

1-2

Celta Vigo

ND/21/01 20:45

Betis Sevilla

0-5

Barcelona

PN/22/01 21:00

Eibar

1-1

Malaga

21 kolejka
PT/26/01 21:00

Athletic Bilbao

1-1

Eibar

SO/27/01 13:00

Deportivo

2-2

Levante

SO/27/01 16:15

Valencia

1-4

Real Madryt

SO/27/01 18:30

Malaga

0-0

Girona

SO/27/01 20:45

Villarreal

4-2

Real Sociedad

ND/28/01 12:00

Leganes

3-2

Espanyol

ND/28/01 16:15

Atletico Madryt

3-0

Las Palmas

ND/28/01 18:30

Sevilla

1-1

Getafe

ND/28/01 20:45

Barcelona

2-1

Alaves

PN/29/01 21:00

Celta Vigo

3-2

Betis Sevilla

22 kolejka
PT/02/02 21:00

Real Sociedad

5-0

Deportivo

SO/03/02 13:00

Eibar

5-1

Sevilla

SO/03/02 16:15

Betis Sevilla

2-1

Villarreal

SO/03/02 18:30

Alaves

2-1

Celta Vigo

SO/03/02 20:45

Levante

2-2

Real Madryt

ND/04/02 12:00

Getafe

0-0

Leganes

ND/04/02 16:15

Espanyol

1-1

Barcelona

ND/04/02 18:30

Girona

2-0

Athletic Bilbao

ND/04/02 20:45

Atletico Madryt

1-0

Valencia

PN/05/02 21:00

Las Palmas

1-0

Malaga

23 kolejka
PT/09/02 21:00

Athletic Bilbao

0-0

Las Palmas

SO/10/02 13:00

Villarreal

1-2

Alaves

SO/10/02 16:15

Malaga

0-1

Atletico Madryt

SO/10/02 18:30

Leganes

0-1

Eibar

SO/10/02 20:45

Real Madryt

5-2

Real Sociedad

ND/11/02 12:00

Sevilla

1-0

Girona

ND/11/02 16:15

Barcelona

0-0

Getafe

ND/11/02 18:30

Celta Vigo

2-2

Espanyol

ND/11/02 20:45

Valencia

3-1

Levante

PN/12/02 21:00

Deportivo

0-1

Betis Sevilla

24 kolejka
PT/16/02 21:00

Girona

3-0

Leganes

SO/17/02 13:00

Las Palmas

1-2

Sevilla

SO/17/02 16:15

Eibar

0-2

Barcelona

SO/17/02 18:30

Alaves

1-0

Deportivo

SO/17/02 20:45

Malaga

1-2

Valencia

ND/18/02 12:00

Real Sociedad

3-0

Levante

ND/18/02 16:15

Atletico Madryt

2-0

Athletic Bilbao

ND/18/02 18:30

Espanyol

1-1

Villarreal

ND/18/02 20:45

Betis Sevilla

3-5

Real Madryt

PN/19/02 21:00

Getafe

3-0

Celta Vigo

25 kolejka
PT/23/02 21:00

Deportivo

0-0

Espanyol

SO/24/02 13:00

Celta Vigo

2-0

Eibar

SO/24/02 16:15

Real Madryt

4-0

Alaves

SO/24/02 18:30

Leganes

0-0

Las Palmas

SO/24/02 20:45

Barcelona

6-1

Girona

ND/25/02 12:00

Villarreal

1-0

Getafe

ND/25/02 16:15

Athletic Bilbao

2-1

Malaga

ND/25/02 18:30

Valencia

2-1

Real Sociedad

ND/25/02 20:45

Sevilla

2-5

Atletico Madryt

PN/26/02 21:00

Levante

0-2

Betis Sevilla

26 kolejka
WT/27/02 20:00

Espanyol

1-0

Real Madryt

WT/27/02 21:30

Girona

1-0

Celta Vigo

ŚR/28/02 19:30

Athletic Bilbao

1-1

Valencia

ŚR/28/02 19:30

Getafe

3-0

Deportivo

ŚR/28/02 19:30

Malaga

0-1

Sevilla

ŚR/28/02 21:30

Atletico Madryt

4-0

Leganes

ŚR/28/02 21:30

Eibar

1-0

Villarreal

CZ/01/03 19:30

Betis Sevilla

0-0

Real Sociedad

CZ/01/03 21:00

Las Palmas

1-1

Barcelona

CZ/01/03 21:30

Alaves

1-0

Levante

27 kolejka
SO/03/03 13:00

Villarreal

0-2

Girona

SO/03/03 16:15

Sevilla

2-0

Athletic Bilbao

SO/03/03 18:30

Deportivo

1-1

Eibar

SO/03/03 18:30

Leganes

2-0

Malaga

SO/03/03 20:45

Real Madryt

3-1

Getafe

ND/04/03 12:00

Levante

1-1

Espanyol

ND/04/03 16:15

Barcelona

1-0

Atletico Madryt

ND/04/03 18:30

Real Sociedad

2-1

Alaves

ND/04/03 20:45

Valencia

2-0

Betis Sevilla

PN/05/03 21:00

Celta Vigo

2-1

Las Palmas

28 kolejka
PT/09/03 21:00

Girona

2-0

Deportivo

SO/10/03 13:00

Eibar

1-2

Real Madryt

SO/10/03 16:15

Sevilla

0-2

Valencia

SO/10/03 18:30

Getafe

0-1

Levante

SO/10/03 20:45

Malaga

0-2

Barcelona

ND/11/03 12:00

Espanyol

2-1

Real Sociedad

ND/11/03 16:15

Atletico Madryt

3-0

Celta Vigo

ND/11/03 18:30

Las Palmas

0-2

Villarreal

ND/11/03 20:45

Athletic Bilbao

2-0

Leganes

PN/12/03 21:00

Alaves

1-3

Betis Sevilla

29 kolejka
PT/16/03 21:00

Levante

2-1

Eibar

SO/17/03 13:00

Deportivo

1-1

Las Palmas

SO/17/03 16:15

Valencia

3-1

Alaves

SO/17/03 18:30

Real Sociedad

1-2

Getafe

SO/17/03 20:45

Betis Sevilla

3-0

Espanyol

ND/18/03 12:00

Leganes

2-1

Sevilla

ND/18/03 16:15

Barcelona

2-0

Athletic Bilbao

ND/18/03 18:30

Celta Vigo

0-0

Malaga

ND/18/03 18:30

Villarreal

2-1

Atletico Madryt

ND/18/03 20:45

Real Madryt

6-3

Girona

30 kolejka
SO/31/03 13:00

Girona

1-1

Levante

SO/31/03 16:15

Athletic Bilbao

1-1

Celta Vigo

SO/31/03 18:30

Las Palmas

0-3

Real Madryt

SO/31/03 20:45

Sevilla

2-2

Barcelona

ND/01/04 12:00

Espanyol

0-0

Alaves

ND/01/04 16:15

Leganes

0-1

Valencia

ND/01/04 18:30

Eibar

0-0

Real Sociedad

ND/01/04 18:30

Malaga

1-0

Villarreal

ND/01/04 20:45

Atletico Madryt

1-0

Deportivo

PN/02/04 21:00

Getafe

0-1

Betis Sevilla

31 kolejka
PT/06/04 21:00

Deportivo

3-2

Malaga

SO/07/04 13:00

Alaves

2-0

Getafe

SO/07/04 16:15

Celta Vigo

4-0

Sevilla

SO/07/04 18:30

Betis Sevilla

2-0

Eibar

SO/07/04 20:45

Barcelona

3-1

Leganes

ND/08/04 12:00

Levante

2-1

Las Palmas

ND/08/04 16:15

Real Madryt

1-1

Atletico Madryt

ND/08/04 18:30

Real Sociedad

5-0

Girona

ND/08/04 20:45

Valencia

1-0

Espanyol

PN/09/04 21:00

Villarreal

1-3

Athletic Bilbao

32 kolejka
PT/13/04 21:00

Girona

0-1

Betis Sevilla

SO/14/04 13:00

Sevilla

2-2

Villarreal

SO/14/04 16:15

Barcelona

2-1

Valencia

SO/14/04 18:30

Las Palmas

0-1

Real Sociedad

SO/14/04 18:30

Leganes

1-0

Celta Vigo

SO/14/04 20:45

Athletic Bilbao

2-3

Deportivo

ND/15/04 12:00

Eibar

0-1

Alaves

ND/15/04 16:15

Atletico Madryt

3-0

Levante

ND/15/04 18:30

Getafe

1-0

Espanyol

ND/15/04 20:45

Malaga

1-2

Real Madryt

33 kolejka
WT/17/04 19:30

Deportivo

0-0

Sevilla

WT/17/04 21:00

Celta Vigo

2-2

Barcelona

WT/17/04 21:30

Villarreal

2-1

Leganes

ŚR/18/04 19:30

Espanyol

0-1

Eibar

ŚR/18/04 19:30

Valencia

1-2

Getafe

ŚR/18/04 21:30

Real Madryt

1-1

Athletic Bilbao

CZ/19/04 19:30

Alaves

1-2

Girona

CZ/19/04 19:30

Real Sociedad

3-0

Atletico Madryt

CZ/19/04 21:00

Levante

1-0

Malaga

CZ/19/04 21:30

Betis Sevilla

1-0

Las Palmas

34 kolejka
PT/20/04 21:00

Leganes

0-0

Deportivo

SO/21/04 13:00

Eibar

0-1

Getafe

SO/21/04 16:15

Celta Vigo

1-1

Valencia

ND/22/04 12:00

Girona

0-2

Espanyol

ND/22/04 16:15

Malaga

2-0

Real Sociedad

ND/22/04 18:30

Las Palmas

0-4

Alaves

ND/22/04 20:45

Atletico Madryt

0-0

Betis Sevilla

PN/23/04 21:00

Athletic Bilbao

1-3

Levante

ŚR/09/05 20:00

Barcelona

5-1

Villarreal

ŚR/09/05 21:30

Sevilla

3-2

Real Madryt

35 kolejka
PT/27/04 21:00

Levante

2-1

Sevilla

SO/28/04 13:00

Espanyol

1-1

Las Palmas

SO/28/04 16:15

Real Sociedad

3-1

Athletic Bilbao

SO/28/04 18:30

Real Madryt

2-1

Leganes

SO/28/04 20:45

Villarreal

4-1

Celta Vigo

ND/29/04 12:00

Getafe

1-1

Girona

ND/29/04 16:45

Alaves

0-1

Atletico Madryt

ND/29/04 18:30

Valencia

0-0

Eibar

ND/29/04 20:45

Deportivo

2-4

Barcelona

PN/30/04 21:00

Betis Sevilla

2-1

Malaga

36 kolejka
PT/04/05 21:00

Sevilla

1-0

Real Sociedad

SO/05/05 13:00

Girona

1-4

Eibar

SO/05/05 16:15

Athletic Bilbao

2-0

Betis Sevilla

SO/05/05 18:30

Celta Vigo

1-1

Deportivo

SO/05/05 20:45

Villarreal

1-0

Valencia

ND/06/05 12:00

Malaga

0-3

Alaves

ND/06/05 16:15

Atletico Madryt

0-2

Espanyol

ND/06/05 18:30

Las Palmas

0-1

Getafe

ND/06/05 20:45

Barcelona

2-2

Real Madryt

PN/07/05 21:00

Leganes

0-3

Levante

37 kolejka
SO/12/05 16:15

Real Sociedad

3-2

Leganes

SO/12/05 18:30

Alaves

3-1

Athletic Bilbao

SO/12/05 18:30

Betis Sevilla

2-2

Sevilla

SO/12/05 18:30

Eibar

1-0

Las Palmas

SO/12/05 18:30

Getafe

0-1

Atletico Madryt

SO/12/05 18:30

Girona

0-1

Valencia

SO/12/05 18:30

Deportivo

2-4

Villarreal

SO/12/05 20:45

Real Madryt

6-0

Celta Vigo

ND/13/05 16:15

Espanyol

4-1

Malaga

ND/13/05 20:45

Levante

5-4

Barcelona

38 kolejka
SO/19/05 13:00

Celta Vigo

4-2

Levante

SO/19/05 16:15

Leganes

3-2

Betis Sevilla

SO/19/05 18:30

Las Palmas

1-2

Girona

SO/19/05 18:30

Malaga

0-1

Getafe

SO/19/05 18:30

Sevilla

1-0

Alaves

SO/19/05 20:45

Villarreal

2-2

Real Madryt

ND/20/05 12:00

Valencia

2-1

Deportivo

ND/20/05 16:15

Athletic Bilbao

0-1

Espanyol

ND/20/05 18:30

Atletico Madryt

2-2

Eibar

ND/20/05 20:45

Barcelona

1-0

Real Sociedad

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa377054-35
2Jagiellonia Białystok376755-41
3Lech Poznań376053-33
4Górnik Zabrze376068-54
5Wisła Płock375753-45
6Wisła Kraków375551-42
7Zagłębie Lubin375245-42
8Korona Kielce374949-54
9Cracovia375051-52
10Śląsk Wrocław375050-54
11Pogoń Szczecin374546-54
12Arka Gdynia374346-48
13Lechia Gdańsk373946-58
14Piast Gliwice373740-48
15Termalica Nieciecza 373639-66
16Sandecja Nowy Sącz373334-54

Piłka w telewizji

14:00 TVP 1 Belgia - Tunezja (na żywo)
17:00 TVP 2 Korea Płd. - Meksyk (na żywo)
20:00 TVP 1 Niemcy - Szwecja (na żywo)
14:00 TVP 1 Anglia - Panama (na żywo)
17:00 TVP 1 Japonia - Senegal (na żywo)
20:00 TVP 1 Polska - Kolumbia (na żywo)