Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Piątek, 20 października 2017

Ruch Chorzów

  • 14. kolejka Nice 1. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 19 października 2017, 14:40 14. kolejka Nice 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 14. kolejki Nice 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 21-22 października.

  • Nice 1. liga: Puszcza wygrała z Ruchem
    Środa, 18 października 2017, 16:51 Nice 1. liga: Puszcza wygrała z Ruchem

    18 października 2017, 15:00 - Niepołomice
    Puszcza Niepołomice 2-1 Ruch Chorzów
    Żurek 10, Domański 43 (k) - Mello 8

  • Nice 1. liga: Ruch wygrał z Rakowem
    Piątek, 13 października 2017, 19:51 Nice 1. liga: Ruch wygrał z Rakowem

    13 października 2017, 18:00 - Chorzów
    Ruch Chorzów 1-0 Raków Częstochowa
    Marković 54

  • 13. kolejka Nice 1. ligi - obsada sędziowska
    Czwartek, 12 października 2017, 14:21 13. kolejka Nice 1. ligi - obsada sędziowska

    Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 13. kolejki Nice 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 13-14 października.

  • Sparing: Ruch przegrał z Podbeskidziem
    Sobota, 07 października 2017, 14:37 Sparing: Ruch przegrał z Podbeskidziem

    7 października 2017, 11:30 - Chorzów
    Ruch Chorzów 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Oleksy 35, Kostorz 58

1 2 3   ...   253 254 255 »

O klubie

Ruch Chorzów:

Rok założenia: 1920
Barwy: niebiesko-białe
Przydomek: Niebiescy

Prezes: Janusz Paterman
Trener: Juan Ramon Rocha

Mistrzostwo Polski (14): 1933, 1934, 1935, 1936, 1951, 1952, 1953, 1960, 1968, 1974, 1975, 1979, 1989
Wicemistrzostwo Polski (6): 1950, 1956, 1963, 1970, 1973, 2012
Puchar Polski (3): 1951, 1974, 1996

Adres:

ul. Cicha 6
41-506 Chorzów
Telefon: (32) 346-00-45
Fax: (32) 246-10-40

www.ruchchorzow.com.pl

O stadionie

Stadion Ruchu Chorzów

Pojemność: 10 000
Oświetlenie: 1 715 luksów

Adres stadionu:

ul. Cicha 6
41-506 Chorzów

Ostatni mecz

Środa, 18 października 2017, 15:00
Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice

2-1 Ruch Chorzów

Ruch Chorzów

Następny mecz

Niedziela, 22 października 2017, 17:45
GKS Katowice

GKS Katowice

- Ruch Chorzów

Ruch Chorzów

Piłka na żywo

Nice 1 Liga więcej

MPktBr
1Chojniczanka Chojnice132623-10
2Miedź Legnica132418-12
3Odra Opole132316-14
4Chrobry Głogów132219-14
5Raków Częstochowa131820-17
6Puszcza Niepołomice131817-15
7GKS Katowice131819-19
8Podbeskidzie Bielsko-Biała131817-18
9Stal Mielec131816-17
10Olimpia Grudziądz13189-10
11Bytovia Bytów131718-16
12Górnik Łęczna131612-16
13Stomil Olsztyn131617-22
14Pogoń Siedlce131615-20
15Zagłębie Sosnowiec131515-18
16GKS Tychy131515-20
17Wigry Suwałki131511-17
18Ruch Chorzów13816-18
SO/21/10 12:30
Raków C.
-
GKS T.
SO/21/10 15:00
Odra O.
-
Podbeskidzie B.
SO/21/10 17:00
Chojniczanka C.
-
Pogoń S.
SO/21/10 17:00
Wigry S.
-
Bytovia B.
SO/21/10 18:00
Miedź L.
-
Górnik Ł.
SO/21/10 18:00
Stal M.
-
Chrobry G.
ND/22/10 15:00
Puszcza N.
-
Olimpia G.
ND/22/10 17:00
Zagłębie S.
-
Stomil O.
ND/22/10 17:45
GKS K.
-
Ruch C.
- -
Bytovia B.
-
Stal M.
- -
Stomil O.
-
Wigry S.
- -
Podbeskidzie B.
-
Zagłębie S.
- -
Ruch C.
-
Odra O.
- -
GKS T.
-
GKS K.
- -
Olimpia G.
-
Raków C.
- -
Górnik Ł.
-
Puszcza N.
- -
Pogoń S.
-
Miedź L.
SO/28/10 17:00
Chrobry G.
-
Chojniczanka C.
Ekstraklasa 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

19:00 TVP Sport LE: Marsylia - Guimaraes (na żywo)
21:05 TVP Sport LE: Milan - AEK (na żywo)
21:05 Eurosport 1 LE: Villareal - Slavia (na żywo)
18:00 Eurosport 2 Zagłębie - Piast (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik - Korona (na żywo)