Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 11 lipca 2020

Liga Niemiecka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Bayern Monachium3482100-3226-4-413-2-213-2-2
2Borussia Dortmund346984-4121-6-711-3-310-3-4
3Lipsk346681-3718-12-47-8-211-4-2
4Borussia M'gladbach346566-4020-5-912-2-38-3-6
5Bayer Leverkusen346361-4419-6-99-4-410-2-5
6Hoffenheim345253-5315-7-127-1-98-6-3
7Wolfsburg344948-4613-10-114-7-69-3-5
8Freiburg344848-4713-9-129-2-64-7-6
9Frankfurt 344559-6013-6-158-4-55-2-10
10Hertha Berlin344148-5911-8-156-3-85-5-7
11Union Berlin344141-5812-5-178-3-64-2-11
12Schalke 343938-589-12-135-7-54-5-8
13Mainz343744-6511-4-195-2-106-2-9
14Koeln343651-6910-6-186-4-74-2-11
15Augsburg343645-639-9-165-5-74-4-9
16Werder Brema343142-698-7-192-3-126-4-7
17Dusseldorf343036-676-12-164-6-72-6-9
18Paderborn342037-744-8-222-2-132-6-9
SO/27/06 15:30
Augsburg
1-2
Lipsk
SO/27/06 15:30
Werder B.
6-1
Koeln
SO/27/06 15:30
Borussia D.
0-4
Hoffenheim
SO/27/06 15:30
Frankfurt
3-2
Paderborn
SO/27/06 15:30
Freiburg
4-0
Schalke
SO/27/06 15:30
Bayer L.
1-0
Mainz
SO/27/06 15:30
Borussia M.
2-1
Hertha B.
SO/27/06 15:30
Union B.
3-0
Dusseldorf
SO/27/06 15:30
Wolfsburg
0-4
Bayern M.
Strzelcy
34 Lewandowski (Bayern)
28 Werner (Lipsk)
17 Sancho (Borussia D.)
16 Weghorst (Wolfsburg)
15 Hennings (Dusseldorf)
13 Haland (Borussia D.)
13 Cordoba (Koeln)
13 Niederlechner (Augsburg)
13 Quaison (Mainz)
1 kolejka
PT/16/08 20:30

Bayern Monachium

Lewandowski 24, 60 (k)
2-2

Hertha Berlin

Lukebakio 36, Grujić 39
SO/17/08 15:30

Werder Brema

1-3

Dusseldorf

SO/17/08 15:30

Borussia Dortmund

5-1

Augsburg

SO/17/08 15:30

Freiburg

3-0

Mainz

SO/17/08 15:30

Bayer Leverkusen

3-2

Paderborn

SO/17/08 15:30

Wolfsburg

2-1

Koeln

SO/17/08 18:30

Borussia M'gladbach

0-0

Schalke

ND/18/08 15:30

Frankfurt

1-0

Hoffenheim

ND/18/08 18:00

Union Berlin

0-4

Lipsk

2 kolejka
PT/23/08 20:30

Koeln

1-3

Borussia Dortmund

SO/24/08 15:30

Augsburg

1-1

Union Berlin

SO/24/08 15:30

Dusseldorf

1-3

Bayer Leverkusen

SO/24/08 15:30

Hoffenheim

3-2

Werder Brema

SO/24/08 15:30

Mainz

1-3

Borussia M'gladbach

SO/24/08 15:30

Paderborn

1-3

Freiburg

SO/24/08 18:30

Schalke

0-3

Bayern Monachium

Lewandowski 20 (k), 50, 75
ND/25/08 15:30

Lipsk

2-1

Frankfurt

ND/25/08 18:00

Hertha Berlin

0-3

Wolfsburg

3 kolejka
PT/30/08 20:30

Borussia M'gladbach

1-3

Lipsk

SO/31/08 15:30

Bayern Monachium

Pavard 36, Alaba 45, Perisić 54, Coman 64, Lewandowski 78, Davies 80
6-1

Mainz

Boetius 6
SO/31/08 15:30

Freiburg

1-2

Koeln

SO/31/08 15:30

Bayer Leverkusen

0-0

Hoffenheim

SO/31/08 15:30

Schalke

3-0

Hertha Berlin

SO/31/08 15:30

Wolfsburg

1-1

Paderborn

SO/31/08 18:30

Union Berlin

3-1

Borussia Dortmund

ND/01/09 15:30

Werder Brema

3-2

Augsburg

ND/01/09 18:00

Frankfurt

2-1

Dusseldorf

4 kolejka
PT/13/09 20:30

Dusseldorf

1-1

Wolfsburg

SO/14/09 15:30

Augsburg

2-1

Frankfurt

SO/14/09 15:30

Borussia Dortmund

4-0

Bayer Leverkusen

SO/14/09 15:30

Koeln

0-1

Borussia M'gladbach

SO/14/09 15:30

Mainz

2-1

Hertha Berlin

SO/14/09 15:30

Union Berlin

1-2

Werder Brema

SO/14/09 18:30

Lipsk

Forsberg 45 (k)
1-1

Bayern Monachium

Lewandowski 3
ND/15/09 15:30

Hoffenheim

0-3

Freiburg

ND/15/09 18:00

Paderborn

1-5

Schalke

5 kolejka
PT/20/09 20:30

Schalke

2-1

Mainz

SO/21/09 15:30

Bayern Monachium

Lewandowski 3, 48, Coutinho 62 (k), Perisić 73
4-0

Koeln

SO/21/09 15:30

Freiburg

1-1

Augsburg

SO/21/09 15:30

Hertha Berlin

2-1

Paderborn

SO/21/09 15:30

Bayer Leverkusen

2-0

Union Berlin

SO/21/09 18:30

Werder Brema

0-3

Lipsk

ND/22/09 15:30

Borussia M'gladbach

2-1

Dusseldorf

ND/22/09 18:00

Frankfurt

2-2

Borussia Dortmund

PN/23/09 20:30

Wolfsburg

1-1

Hoffenheim

6 kolejka
PT/27/09 20:30

Union Berlin

1-2

Frankfurt

SO/28/09 15:30

Augsburg

0-3

Bayer Leverkusen

SO/28/09 15:30

Hoffenheim

0-3

Borussia M'gladbach

SO/28/09 15:30

Mainz

0-1

Wolfsburg

SO/28/09 15:30

Paderborn

Proger 68, Collins 84
2-3

Bayern Monachium

Gnabry 15, Coutinho 55, Lewandowski 79
SO/28/09 15:30

Lipsk

1-3

Schalke

SO/28/09 18:30

Borussia Dortmund

2-2

Werder Brema

ND/29/09 15:30

Dusseldorf

1-2

Freiburg

ND/29/09 18:00

Koeln

0-4

Hertha Berlin

7 kolejka
PT/04/10 20:30

Hertha Berlin

3-1

Dusseldorf

SO/05/10 15:30

Bayern Monachium

Lewandowski 73
1-2

Hoffenheim

Adamjan 54, 79
SO/05/10 15:30

Freiburg

2-2

Borussia Dortmund

SO/05/10 15:30

Bayer Leverkusen

1-1

Lipsk

SO/05/10 15:30

Paderborn

1-2

Mainz

SO/05/10 18:30

Schalke

1-1

Koeln

ND/06/10 13:30

Borussia M'gladbach

5-1

Augsburg

ND/06/10 15:30

Wolfsburg

1-0

Union Berlin

ND/06/10 18:00

Frankfurt

2-2

Werder Brema

8 kolejka
PT/18/10 20:30

Frankfurt

3-0

Bayer Leverkusen

SO/19/10 15:30

Augsburg

Richter 1, Finnbogason 90
2-2

Bayern Monachium

Lewandowski 14, Gnabry 49
SO/19/10 15:30

Werder Brema

1-1

Hertha Berlin

SO/19/10 15:30

Dusseldorf

1-0

Mainz

SO/19/10 15:30

Lipsk

1-1

Wolfsburg

SO/19/10 15:30

Union Berlin

2-0

Freiburg

SO/19/10 18:30

Borussia Dortmund

1-0

Borussia M'gladbach

ND/20/10 15:30

Koeln

3-0

Paderborn

ND/20/10 18:00

Hoffenheim

2-0

Schalke

9 kolejka
PT/25/10 20:30

Mainz

3-1

Koeln

SO/26/10 15:30

Bayern Monachium

Pavard 13, Lewandowski 53
2-1

Union Berlin

Polter 86 (k)
SO/26/10 15:30

Freiburg

2-1

Lipsk

SO/26/10 15:30

Hertha Berlin

2-3

Hoffenheim

SO/26/10 15:30

Paderborn

2-0

Dusseldorf

SO/26/10 15:30

Schalke

0-0

Borussia Dortmund

SO/26/10 18:30

Bayer Leverkusen

2-2

Werder Brema

ND/27/10 15:30

Wolfsburg

0-0

Augsburg

ND/27/10 18:00

Borussia M'gladbach

4-2

Frankfurt

10 kolejka
PT/01/11 20:30

Hoffenheim

3-0

Paderborn

SO/02/11 15:30

Werder Brema

2-2

Freiburg

SO/02/11 15:30

Borussia Dortmund

3-0

Wolfsburg

SO/02/11 15:30

Frankfurt

Kostić 25, Sow 33, Abraham 49, Hinteregger 61, Paciencia 85
5-1

Bayern Monachium

Lewandowski 37
SO/02/11 15:30

Bayer Leverkusen

1-2

Borussia M'gladbach

SO/02/11 15:30

Lipsk

8-0

Mainz

SO/02/11 18:30

Union Berlin

1-0

Hertha Berlin

ND/03/11 15:30

Dusseldorf

2-0

Koeln

ND/03/11 18:00

Augsburg

2-3

Schalke

11 kolejka
PT/08/11 20:30

Koeln

1-2

Hoffenheim

SO/09/11 15:30

Hertha Berlin

2-4

Lipsk

SO/09/11 15:30

Mainz

2-3

Union Berlin

SO/09/11 15:30

Paderborn

0-1

Augsburg

SO/09/11 15:30

Schalke

3-3

Dusseldorf

SO/09/11 18:30

Bayern Monachium

Lewandowski 17, 76, Gnabry 47, Hummels 80 (s)
4-0

Borussia Dortmund

ND/10/11 13:30

Borussia M'gladbach

3-1

Werder Brema

ND/10/11 15:30

Wolfsburg

0-2

Bayer Leverkusen

ND/10/11 18:00

Freiburg

1-0

Frankfurt

12 kolejka
PT/22/11 20:30

Borussia Dortmund

3-3

Paderborn

SO/23/11 15:30

Werder Brema

1-2

Schalke

SO/23/11 15:30

Dusseldorf

0-4

Bayern Monachium

SO/23/11 15:30

Frankfurt

0-2

Wolfsburg

SO/23/11 15:30

Bayer Leverkusen

1-1

Freiburg

SO/23/11 15:30

Union Berlin

2-0

Borussia M'gladbach

SO/23/11 18:30

Lipsk

4-1

Koeln

ND/24/11 15:30

Augsburg

4-0

Hertha Berlin

ND/24/11 18:00

Hoffenheim

1-5

Mainz

13 kolejka
PT/29/11 20:30

Schalke

2-1

Union Berlin

SO/30/11 15:30

Koeln

1-1

Augsburg

SO/30/11 15:30

Hertha Berlin

1-2

Borussia Dortmund

SO/30/11 15:30

Hoffenheim

1-1

Dusseldorf

SO/30/11 15:30

Paderborn

2-3

Lipsk

SO/30/11 18:30

Bayern Monachium

1-2

Bayer Leverkusen

ND/01/12 15:30

Borussia M'gladbach

4-2

Freiburg

ND/01/12 18:00

Wolfsburg

2-3

Werder Brema

PN/02/12 20:30

Mainz

2-1

Frankfurt

14 kolejka
PT/06/12 20:30

Frankfurt

2-2

Hertha Berlin

SO/07/12 15:30

Augsburg

2-1

Mainz

SO/07/12 15:30

Borussia Dortmund

5-0

Dusseldorf

SO/07/12 15:30

Freiburg

1-0

Wolfsburg

SO/07/12 15:30

Borussia M'gladbach

2-1

Bayern Monachium

SO/07/12 15:30

Lipsk

3-1

Hoffenheim

SO/07/12 18:30

Bayer Leverkusen

2-1

Schalke

ND/08/12 15:30

Union Berlin

2-0

Koeln

ND/08/12 18:00

Werder Brema

0-1

Paderborn

15 kolejka
PT/13/12 20:30

Hoffenheim

2-4

Augsburg

SO/14/12 15:30

Bayern Monachium

Coutinho 45, 63, 78, Lewandowski 45, 72, Muller 75
6-1

Werder Brema

Rashica 24
SO/14/12 15:30

Koeln

2-0

Bayer Leverkusen

SO/14/12 15:30

Hertha Berlin

1-0

Freiburg

SO/14/12 15:30

Mainz

0-4

Borussia Dortmund

SO/14/12 15:30

Paderborn

1-1

Union Berlin

SO/14/12 18:30

Dusseldorf

0-3

Lipsk

ND/15/12 15:30

Wolfsburg

2-1

Borussia M'gladbach

ND/15/12 18:00

Schalke

1-0

Frankfurt

16 kolejka
WT/17/12 18:30

Werder Brema

0-5

Mainz

WT/17/12 20:30

Augsburg

3-0

Dusseldorf

WT/17/12 20:30

Borussia Dortmund

3-3

Lipsk

WT/17/12 20:30

Union Berlin

0-2

Hoffenheim

ŚR/18/12 18:30

Bayer Leverkusen

0-1

Hertha Berlin

ŚR/18/12 20:30

Frankfurt

2-4

Koeln

ŚR/18/12 20:30

Freiburg

Grifo 59
1-3

Bayern Monachium

Lewandowski 16, Zirkzee 90, Gnabry 90
ŚR/18/12 20:30

Borussia M'gladbach

2-0

Paderborn

ŚR/18/12 20:30

Wolfsburg

1-1

Schalke

17 kolejka
PT/20/12 20:30

Hoffenheim

2-1

Borussia Dortmund

SO/21/12 15:30

Bayern Monachium

2-0

Wolfsburg

SO/21/12 15:30

Koeln

1-0

Werder Brema

SO/21/12 15:30

Mainz

0-1

Bayer Leverkusen

SO/21/12 15:30

Lipsk

3-1

Augsburg

SO/21/12 15:30

Schalke

2-2

Freiburg

SO/21/12 18:30

Hertha Berlin

0-0

Borussia M'gladbach

ND/22/12 15:30

Dusseldorf

2-1

Union Berlin

ND/22/12 18:00

Paderborn

2-1

Frankfurt

18 kolejka
PT/17/01 20:30

Schalke

2-0

Borussia M'gladbach

SO/18/01 15:30

Augsburg

3-5

Borussia Dortmund

SO/18/01 15:30

Dusseldorf

0-1

Werder Brema

SO/18/01 15:30

Koeln

3-1

Wolfsburg

SO/18/01 15:30

Hoffenheim

1-2

Frankfurt

SO/18/01 15:30

Mainz

1-2

Freiburg

SO/18/01 18:30

Lipsk

3-1

Union Berlin

ND/19/01 15:30

Hertha Berlin

0-4

Bayern Monachium

Muller 60, Lewandowski 73 (k), Alcantara 76, Perisić 84
ND/19/01 18:00

Paderborn

1-4

Bayer Leverkusen

19 kolejka
PT/24/01 20:30

Borussia Dortmund

5-1

Koeln

SO/25/01 15:30

Frankfurt

2-0

Lipsk

SO/25/01 15:30

Freiburg

0-2

Paderborn

SO/25/01 15:30

Borussia M'gladbach

3-1

Mainz

SO/25/01 15:30

Union Berlin

2-0

Augsburg

SO/25/01 15:30

Wolfsburg

1-2

Hertha Berlin

SO/25/01 18:30

Bayern Monachium

Lewandowski 6, Muller 45, Goretzka 50, Alcantara 58, Gnabry 89
5-0

Schalke

ND/26/01 15:30

Werder Brema

0-3

Hoffenheim

ND/26/01 18:00

Bayer Leverkusen

3-0

Dusseldorf

20 kolejka
PT/31/01 20:30

Hertha Berlin

0-0

Schalke

SO/01/02 15:30

Augsburg

2-1

Werder Brema

SO/01/02 15:30

Borussia Dortmund

5-0

Union Berlin

SO/01/02 15:30

Dusseldorf

1-1

Frankfurt

SO/01/02 15:30

Hoffenheim

2-1

Bayer Leverkusen

SO/01/02 15:30

Mainz

Goretzka 45 (s)
1-3

Bayern Monachium

Lewandowski 8, Muller 14, Alcantara 26
SO/01/02 18:30

Lipsk

2-2

Borussia M'gladbach

ND/02/02 15:30

Koeln

4-0

Freiburg

ND/02/02 18:00

Paderborn

2-4

Wolfsburg

21 kolejka
PT/07/02 20:30

Frankfurt

5-0

Augsburg

SO/08/02 15:30

Werder Brema

0-2

Union Berlin

SO/08/02 15:30

Freiburg

1-0

Hoffenheim

SO/08/02 15:30

Hertha Berlin

1-3

Mainz

SO/08/02 15:30

Schalke

1-1

Paderborn

SO/08/02 15:30

Wolfsburg

1-1

Dusseldorf

SO/08/02 18:30

Bayer Leverkusen

4-3

Borussia Dortmund

ND/09/02 18:00

Bayern Monachium

0-0

Lipsk

ŚR/11/03 18:30

Borussia M'gladbach

2-1

Koeln

22 kolejka
PT/14/02 20:30

Borussia Dortmund

Piszczek 33, Sancho 50, Haland 54, Guerreiro 74
4-0

Frankfurt

SO/15/02 15:30

Augsburg

1-1

Freiburg

SO/15/02 15:30

Hoffenheim

2-3

Wolfsburg

SO/15/02 15:30

Paderborn

1-2

Hertha Berlin

SO/15/02 15:30

Lipsk

3-0

Werder Brema

SO/15/02 15:30

Union Berlin

2-3

Bayer Leverkusen

SO/15/02 18:30

Dusseldorf

1-4

Borussia M'gladbach

ND/16/02 15:30

Koeln

Uth 70
1-4

Bayern Monachium

Lewandowski 3, Coman 5, Gnabry 12, 66
ND/16/02 18:00

Mainz

0-0

Schalke

23 kolejka
PT/21/02 20:30

Bayern Monachium

Gnabry 26, Lewandowski 70, 88
3-2

Paderborn

Srbeny 44, Michel 75
SO/22/02 15:30

Werder Brema

0-2

Borussia Dortmund

SO/22/02 15:30

Freiburg

0-2

Dusseldorf

SO/22/02 15:30

Hertha Berlin

0-5

Koeln

SO/22/02 15:30

Borussia M'gladbach

1-1

Hoffenheim

SO/22/02 18:30

Schalke

0-5

Lipsk

ND/23/02 15:30

Bayer Leverkusen

2-0

Augsburg

ND/23/02 18:00

Wolfsburg

4-0

Mainz

PN/24/02 20:30

Frankfurt

1-2

Union Berlin

24 kolejka
PT/28/02 20:30

Dusseldorf

Karaman 6, 45, Thommy 9
3-3

Hertha Berlin

Thommy 64 (s), Cunha 66, Piątek 75 (k)
SO/29/02 15:30

Augsburg

2-3

Borussia M'gladbach

SO/29/02 15:30

Borussia Dortmund

1-0

Freiburg

SO/29/02 15:30

Hoffenheim

0-6

Bayern Monachium

SO/29/02 15:30

Mainz

2-0

Paderborn

SO/29/02 18:30

Koeln

3-0

Schalke

ND/01/03 13:30

Union Berlin

2-2

Wolfsburg

ND/01/03 15:30

Lipsk

1-1

Bayer Leverkusen

ŚR/03/06 20:30

Werder Brema

0-3

Frankfurt

25 kolejka
PT/06/03 20:00

Paderborn

1-2

Koeln

SO/07/03 15:30

Freiburg

3-1

Union Berlin

SO/07/03 15:30

Hertha Berlin

2-2

Werder Brema

SO/07/03 15:30

Bayer Leverkusen

4-0

Frankfurt

SO/07/03 15:30

Schalke

1-1

Hoffenheim

SO/07/03 15:30

Wolfsburg

0-0

Lipsk

SO/07/03 18:30

Borussia M'gladbach

1-2

Borussia Dortmund

ND/08/03 15:30

Bayern Monachium

2-0

Augsburg

ND/08/03 18:00

Mainz

1-1

Dusseldorf

26 kolejka
SO/16/05 15:30

Augsburg

1-2

Wolfsburg

SO/16/05 15:30

Borussia Dortmund

4-0

Schalke

SO/16/05 15:30

Dusseldorf

0-0

Paderborn

SO/16/05 15:30

Hoffenheim

0-3

Hertha Berlin

SO/16/05 15:30

Lipsk

1-1

Freiburg

SO/16/05 18:30

Frankfurt

1-3

Borussia M'gladbach

ND/17/05 15:30

Koeln

2-2

Mainz

ND/17/05 18:00

Union Berlin

0-2

Bayern Monachium

Lewandowski 40 (k), Pavard 80
PN/18/05 20:30

Werder Brema

1-4

Bayer Leverkusen

27 kolejka
PT/22/05 20:30

Hertha Berlin

4-0

Union Berlin

SO/23/05 15:30

Freiburg

0-1

Werder Brema

SO/23/05 15:30

Borussia M'gladbach

1-3

Bayer Leverkusen

SO/23/05 15:30

Paderborn

1-1

Hoffenheim

SO/23/05 15:30

Wolfsburg

0-2

Borussia Dortmund

SO/23/05 18:30

Bayern Monachium

Goretzka 17, Muller 41, Lewandowski 46, Davies 61, Hinteregger 74 (s)
5-2

Frankfurt

Hinteregger 52, 55
ND/24/05 13:30

Schalke

0-3

Augsburg

ND/24/05 15:30

Mainz

0-5

Lipsk

ND/24/05 18:00

Koeln

2-2

Dusseldorf

28 kolejka
WT/26/05 18:30

Borussia Dortmund

0-1

Bayern Monachium

WT/26/05 20:30

Werder Brema

0-0

Borussia M'gladbach

WT/26/05 20:30

Frankfurt

3-3

Freiburg

WT/26/05 20:30

Bayer Leverkusen

1-4

Wolfsburg

ŚR/27/05 18:30

Lipsk

Klostermann 24, Schick 68
2-2

Hertha Berlin

Grujić 9, Piątek 82 (k)
ŚR/27/05 20:30

Augsburg

0-0

Paderborn

ŚR/27/05 20:30

Dusseldorf

2-1

Schalke

ŚR/27/05 20:30

Hoffenheim

3-1

Koeln

ŚR/27/05 20:30

Union Berlin

1-1

Mainz

29 kolejka
PT/29/05 20:30

Freiburg

0-1

Bayer Leverkusen

SO/30/05 15:30

Hertha Berlin

Dilrosun 23, Piątek 90
2-0

Augsburg

SO/30/05 15:30

Mainz

0-1

Hoffenheim

SO/30/05 15:30

Schalke

0-1

Werder Brema

SO/30/05 15:30

Wolfsburg

1-2

Frankfurt

SO/30/05 18:30

Bayern Monachium

Joergensen 15 (s), Pavard 29, Lewandowski 43, 50, Davies 52
5-0

Dusseldorf

ND/31/05 15:30

Borussia M'gladbach

4-1

Union Berlin

ND/31/05 18:00

Paderborn

1-6

Borussia Dortmund

PN/01/06 20:30

Koeln

2-4

Lipsk

30 kolejka
PT/05/06 20:30

Freiburg

1-0

Borussia M'gladbach

SO/06/06 15:30

Dusseldorf

2-2

Hoffenheim

SO/06/06 15:30

Frankfurt

0-2

Mainz

SO/06/06 15:30

Bayer Leverkusen

Alario 9, Wirtz 89
2-4

Bayern Monachium

Coman 27, Goretzka 42, Gnabry 45, Lewandowski 66
SO/06/06 15:30

Lipsk

1-1

Paderborn

SO/06/06 18:30

Borussia Dortmund

1-0

Hertha Berlin

ND/07/06 13:30

Werder Brema

0-1

Wolfsburg

ND/07/06 15:30

Union Berlin

1-1

Schalke

ND/07/06 18:00

Augsburg

1-1

Koeln

31 kolejka
PT/12/06 20:30

Hoffenheim

0-2

Lipsk

SO/13/06 15:30

Dusseldorf

0-1

Borussia Dortmund

SO/13/06 15:30

Koeln

1-2

Union Berlin

SO/13/06 15:30

Hertha Berlin

Piątek 24
1-4

Frankfurt

Dost 51, Silva 62, 86, N'Dicka 68
SO/13/06 15:30

Paderborn

1-5

Werder Brema

SO/13/06 15:30

Wolfsburg

2-2

Freiburg

SO/13/06 18:30

Bayern Monachium

2-1

Borussia M'gladbach

ND/14/06 15:30

Mainz

0-1

Augsburg

ND/14/06 18:00

Schalke

1-1

Bayer Leverkusen

32 kolejka
WT/16/06 18:30

Borussia M'gladbach

3-0

Wolfsburg

WT/16/06 20:30

Werder Brema

0-1

Bayern Monachium

Lewandowski 43
WT/16/06 20:30

Freiburg

2-1

Hertha Berlin

WT/16/06 20:30

Union Berlin

1-0

Paderborn

ŚR/17/06 18:30

Frankfurt

2-1

Schalke

ŚR/17/06 20:30

Augsburg

1-3

Hoffenheim

ŚR/17/06 20:30

Borussia Dortmund

0-2

Mainz

ŚR/17/06 20:30

Bayer Leverkusen

3-1

Koeln

ŚR/17/06 20:30

Lipsk

2-2

Dusseldorf

33 kolejka
SO/20/06 15:30

Bayern Monachium

Kimmich 15, Lewandowski 24, 37
3-1

Freiburg

Holer 33
SO/20/06 15:30

Dusseldorf

1-1

Augsburg

SO/20/06 15:30

Koeln

1-1

Frankfurt

SO/20/06 15:30

Hertha Berlin

2-0

Bayer Leverkusen

SO/20/06 15:30

Hoffenheim

4-0

Union Berlin

SO/20/06 15:30

Mainz

3-1

Werder Brema

SO/20/06 15:30

Paderborn

1-3

Borussia M'gladbach

SO/20/06 15:30

Lipsk

0-2

Borussia Dortmund

SO/20/06 15:30

Schalke

1-4

Wolfsburg

34 kolejka
SO/27/06 15:30

Augsburg

1-2

Lipsk

SO/27/06 15:30

Werder Brema

6-1

Koeln

SO/27/06 15:30

Borussia Dortmund

0-4

Hoffenheim

SO/27/06 15:30

Frankfurt

3-2

Paderborn

SO/27/06 15:30

Freiburg

4-0

Schalke

SO/27/06 15:30

Bayer Leverkusen

1-0

Mainz

SO/27/06 15:30

Borussia M'gladbach

2-1

Hertha Berlin

SO/27/06 15:30

Union Berlin

3-0

Dusseldorf

SO/27/06 15:30

Wolfsburg

0-4

Bayern Monachium

Coman 4, Cuisance 37, Lewandowski 72 (k), Muller 79

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Legia Warszawa346567-33
2Piast Gliwice345738-30
3Lech Poznań345761-32
4Śląsk Wrocław345347-40
5Cracovia345247-35
6Lechia Gdańsk345244-46
7Jagiellonia Białystok344946-44
8Pogoń Szczecin344732-36
9Górnik Zabrze355049-44
10Raków Częstochowa355047-52
11Wisła Płock354841-51
12Zagłębie Lubin354756-52
13Wisła Kraków344442-51
14Arka Gdynia343434-53
15Korona Kielce343125-44
16ŁKS Łódź342128-61
PT/10/07 18:00
Zagłębie L.
0-1
Wisła P.
PT/10/07 20:30
Górnik Z.
4-1
Raków C.
SO/11/07 15:00
Arka G.
-
ŁKS Ł.
SO/11/07 17:30
Legia W.
-
Cracovia
SO/11/07 20:00
Wisła K.
-
Korona K.
ND/12/07 12:30
Śląsk W.
-
Pogoń S.
ND/12/07 15:00
Piast G.
-
Jagiellonia B.
ND/12/07 17:30
Lech P.
-
Lechia G.
WT/14/07 20:30
Arka G.
-
Górnik Z.
WT/14/07 20:30
Zagłębie L.
-
Wisła K.
WT/14/07 20:30
ŁKS Ł.
-
Raków C.
WT/14/07 20:30
Wisła P.
-
Korona K.
ŚR/15/07 20:30
Lechia G.
-
Legia W.
ŚR/15/07 20:30
Cracovia
-
Lech P.
ŚR/15/07 20:30
Pogoń S.
-
Piast G.
ŚR/15/07 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:40 Polsat Sport 1. liga: Sandecja - Stal (na żywo)
18:00 Canal+Sport Zagłębie - Wisła P. (na żywo)
20:10 Polsat Sport 1. liga: Zagłębie - Warta (na żywo)
20:30 Canal+Sport Górnik - Raków (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Jastrzębie - Podbesk. (na żywo)
15:00 Canal+Sport Arka - ŁKS (na żywo)
15:10 Polsat Sport 1. liga: Tychy - Puszcza (na żywo)
17:30 TVP 1 Legia - Cracovia (na żywo)
17:40 Polsat Sport 1. liga: Stomil - Miedź (na żywo)
20:00 Canal+Sport Wisła K. - Korona (na żywo)