Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 30 listopada 2022

Liga Niemiecka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Bayern Monachium153449-1310-4-15-2-05-2-1
2Freiburg153025-179-3-35-1-14-2-2
3Lipsk152830-218-4-36-1-02-3-3
4Frankfurt 152732-248-3-44-1-34-2-1
5Union Berlin152724-208-3-45-2-03-1-4
6Borussia Dortmund152525-218-1-65-1-13-0-5
7Wolfsburg152324-206-5-43-3-13-2-3
8Borussia M'gladbach152228-246-4-56-0-20-4-3
9Werder Brema152125-276-3-63-1-43-2-2
10Mainz151919-245-4-61-4-24-0-4
11Hoffenheim151822-225-3-73-1-42-2-3
12Bayer Leverkusen151825-265-3-73-2-32-1-4
13Koeln151721-294-5-63-2-21-3-4
14Augsburg151518-264-3-81-2-53-1-3
15Hertha Berlin151419-223-5-72-4-21-1-5
16Stuttgart151418-273-5-73-2-30-3-4
17Bochum151314-364-1-103-1-31-0-7
18Schalke 15913-322-3-102-1-50-2-5
PT/11/11 20:30
Borussia M.
4-2
Borussia D.
SO/12/11 15:30
Hertha B.
2-0
Koeln
SO/12/11 15:30
Augsburg
0-1
Bochum
SO/12/11 15:30
Werder B.
1-2
Lipsk
SO/12/11 15:30
Bayer L.
2-0
Stuttgart
SO/12/11 15:30
Hoffenheim
1-2
Wolfsburg
SO/12/11 18:30
Schalke
0-2
Bayern M.
ND/13/11 15:30
Mainz
1-1
Frankfurt
ND/13/11 17:30
Freiburg
4-1
Union B.
- -
Borussia M.
-
Bayer L.
- -
Union B.
-
Hoffenheim
- -
Wolfsburg
-
Freiburg
- -
Koeln
-
Werder B.
- -
Lipsk
-
Bayer L.
- -
Bochum
-
Hertha B.
- -
Stuttgart
-
Mainz
- -
Frankfurt
-
Schalke
SO/21/01 00:00
Borussia D.
-
Augsburg
1 kolejka
PT/05/08 20:30

Frankfurt

1-6

Bayern Monachium

SO/06/08 15:30

Union Berlin

3-1

Hertha Berlin

SO/06/08 15:30

Borussia M'gladbach

3-1

Hoffenheim

SO/06/08 15:30

Bochum

1-2

Mainz

SO/06/08 15:30

Augsburg

0-4

Freiburg

SO/06/08 15:30

Wolfsburg

2-2

Werder Brema

SO/06/08 18:30

Borussia Dortmund

1-0

Bayer Leverkusen

ND/07/08 15:30

Stuttgart

1-1

Lipsk

ND/07/08 17:30

Koeln

3-1

Schalke

2 kolejka
PT/12/08 20:30

Freiburg

1-3

Borussia Dortmund

SO/13/08 15:30

Bayer Leverkusen

1-2

Augsburg

SO/13/08 15:30

Hertha Berlin

1-1

Frankfurt

SO/13/08 15:30

Lipsk

2-2

Koeln

SO/13/08 15:30

Hoffenheim

3-2

Bochum

SO/13/08 15:30

Werder Brema

2-2

Stuttgart

SO/13/08 18:30

Schalke

2-2

Borussia M'gladbach

ND/14/08 15:30

Mainz

0-0

Union Berlin

ND/14/08 17:30

Bayern Monachium

2-0

Wolfsburg

3 kolejka
PT/19/08 20:30

Borussia M'gladbach

1-0

Hertha Berlin

SO/20/08 15:30

Bayer Leverkusen

0-3

Hoffenheim

SO/20/08 15:30

Borussia Dortmund

2-3

Werder Brema

SO/20/08 15:30

Augsburg

1-2

Mainz

SO/20/08 15:30

Stuttgart

0-1

Freiburg

SO/20/08 15:30

Wolfsburg

0-0

Schalke

SO/20/08 18:30

Union Berlin

2-1

Lipsk

ND/21/08 15:30

Frankfurt

1-1

Koeln

ND/21/08 17:30

Bochum

0-7

Bayern Monachium

4 kolejka
PT/26/08 20:30

Freiburg

1-0

Bochum

SO/27/08 15:30

Hertha Berlin

0-1

Borussia Dortmund

SO/27/08 15:30

Hoffenheim

1-0

Augsburg

SO/27/08 15:30

Schalke

1-6

Union Berlin

SO/27/08 15:30

Lipsk

2-0

Wolfsburg

SO/27/08 15:30

Mainz

0-3

Bayer Leverkusen

SO/27/08 18:30

Bayern Monachium

1-1

Borussia M'gladbach

ND/28/08 15:30

Koeln

0-0

Stuttgart

ND/28/08 17:30

Werder Brema

3-4

Frankfurt

5 kolejka
PT/02/09 20:30

Borussia Dortmund

1-0

Hoffenheim

SO/03/09 15:30

Wolfsburg

2-4

Koeln

SO/03/09 15:30

Union Berlin

1-1

Bayern Monachium

SO/03/09 15:30

Stuttgart

1-1

Schalke

SO/03/09 15:30

Bayer Leverkusen

2-3

Freiburg

SO/03/09 15:30

Bochum

0-2

Werder Brema

SO/03/09 18:30

Frankfurt

4-0

Lipsk

ND/04/09 15:30

Augsburg

0-2

Hertha Berlin

ND/04/09 17:30

Borussia M'gladbach

0-1

Mainz

6 kolejka
PT/09/09 20:30

Werder Brema

0-1

Augsburg

SO/10/09 15:30

Frankfurt

0-1

Wolfsburg

SO/10/09 15:30

Lipsk

3-0

Borussia Dortmund

SO/10/09 15:30

Bayern Monachium

2-2

Stuttgart

SO/10/09 15:30

Hertha Berlin

2-2

Bayer Leverkusen

SO/10/09 15:30

Hoffenheim

4-1

Mainz

SO/10/09 18:30

Schalke

3-1

Bochum

ND/11/09 15:30

Koeln

0-1

Union Berlin

ND/11/09 17:30

Freiburg

0-0

Borussia M'gladbach

7 kolejka
PT/16/09 20:30

Mainz

1-1

Hertha Berlin

SO/17/09 15:30

Stuttgart

1-3

Frankfurt

SO/17/09 15:30

Augsburg

1-0

Bayern Monachium

SO/17/09 15:30

Bayer Leverkusen

1-1

Werder Brema

SO/17/09 15:30

Borussia Dortmund

1-0

Schalke

SO/17/09 18:30

Borussia M'gladbach

3-0

Lipsk

ND/18/09 15:30

Union Berlin

2-0

Wolfsburg

ND/18/09 17:30

Bochum

1-1

Koeln

ND/18/09 19:30

Hoffenheim

0-0

Freiburg

8 kolejka
PT/30/09 20:30

Bayern Monachium

4-0

Bayer Leverkusen

SO/01/10 15:00

Freiburg

2-1

Mainz

SO/01/10 15:30

Lipsk

4-0

Bochum

SO/01/10 15:30

Koeln

3-2

Borussia Dortmund

SO/01/10 15:30

Wolfsburg

3-2

Stuttgart

SO/01/10 15:30

Frankfurt

2-0

Union Berlin

SO/01/10 18:30

Werder Brema

5-1

Borussia M'gladbach

ND/02/10 15:30

Hertha Berlin

1-1

Hoffenheim

ND/02/10 17:30

Schalke

2-3

Augsburg

9 kolejka
PT/07/10 20:30

Hoffenheim

1-2

Werder Brema

SO/08/10 15:30

Bochum

3-0

Frankfurt

SO/08/10 15:30

Bayer Leverkusen

4-0

Schalke

SO/08/10 15:30

Mainz

1-1

Lipsk

SO/08/10 15:30

Augsburg

1-1

Wolfsburg

SO/08/10 18:30

Borussia Dortmund

2-2

Bayern Monachium

ND/09/10 15:30

Borussia M'gladbach

5-2

Koeln

ND/09/10 17:30

Hertha Berlin

2-2

Freiburg

ND/09/10 19:30

Stuttgart

0-1

Union Berlin

10 kolejka
PT/14/10 20:30

Schalke

0-3

Hoffenheim

SO/15/10 15:30

Frankfurt

5-1

Bayer Leverkusen

SO/15/10 15:30

Stuttgart

4-1

Bochum

SO/15/10 15:30

Wolfsburg

2-2

Borussia M'gladbach

SO/15/10 15:30

Werder Brema

0-2

Mainz

SO/15/10 18:30

Lipsk

3-2

Hertha Berlin

ND/16/10 15:30

Koeln

3-2

Augsburg

ND/16/10 17:30

Union Berlin

2-0

Borussia Dortmund

ND/16/10 19:30

Bayern Monachium

5-0

Freiburg

11 kolejka
PT/21/10 20:30

Mainz

5-0

Koeln

SO/22/10 15:30

Freiburg

2-0

Werder Brema

SO/22/10 15:30

Hoffenheim

0-2

Bayern Monachium

SO/22/10 15:30

Augsburg

3-3

Lipsk

SO/22/10 15:30

Borussia Dortmund

5-0

Stuttgart

SO/22/10 15:30

Bayer Leverkusen

2-2

Wolfsburg

SO/22/10 18:30

Borussia M'gladbach

1-3

Frankfurt

ND/23/10 15:30

Bochum

2-1

Union Berlin

ND/23/10 17:30

Hertha Berlin

2-1

Schalke

12 kolejka
PT/28/10 20:30

Werder Brema

1-0

Hertha Berlin

SO/29/10 15:30

Stuttgart

2-1

Augsburg

SO/29/10 15:30

Lipsk

2-0

Bayer Leverkusen

SO/29/10 15:30

Bayern Monachium

6-2

Mainz

SO/29/10 15:30

Wolfsburg

4-0

Bochum

SO/29/10 18:30

Frankfurt

1-2

Borussia Dortmund

ND/30/10 15:30

Union Berlin

2-1

Borussia M'gladbach

ND/30/10 17:30

Schalke

0-2

Freiburg

ND/30/10 19:30

Koeln

1-1

Hoffenheim

13 kolejka
PT/04/11 20:30

Borussia M'gladbach

3-1

Stuttgart

SO/05/11 15:30

Borussia Dortmund

3-0

Bochum

SO/05/11 15:30

Hoffenheim

1-3

Lipsk

SO/05/11 15:30

Mainz

0-3

Wolfsburg

SO/05/11 15:30

Augsburg

1-2

Frankfurt

SO/05/11 15:30

Hertha Berlin

2-3

Bayern Monachium

SO/05/11 18:30

Werder Brema

2-1

Schalke

ND/06/11 15:30

Bayer Leverkusen

5-0

Union Berlin

ND/06/11 17:30

Freiburg

2-0

Koeln

14 kolejka
WT/08/11 18:30

Wolfsburg

2-0

Borussia Dortmund

WT/08/11 20:30

Bochum

2-1

Borussia M'gladbach

WT/08/11 20:30

Stuttgart

2-1

Hertha Berlin

WT/08/11 20:30

Bayern Monachium

6-1

Werder Brema

ŚR/09/11 18:30

Koeln

1-2

Bayer Leverkusen

ŚR/09/11 20:30

Union Berlin

2-2

Augsburg

ŚR/09/11 20:30

Frankfurt

4-2

Hoffenheim

ŚR/09/11 20:30

Lipsk

3-1

Freiburg

ŚR/09/11 20:30

Schalke

1-0

Mainz

15 kolejka
PT/11/11 20:30

Borussia M'gladbach

4-2

Borussia Dortmund

SO/12/11 15:30

Hertha Berlin

2-0

Koeln

SO/12/11 15:30

Augsburg

0-1

Bochum

SO/12/11 15:30

Werder Brema

1-2

Lipsk

SO/12/11 15:30

Bayer Leverkusen

2-0

Stuttgart

SO/12/11 15:30

Hoffenheim

1-2

Wolfsburg

SO/12/11 18:30

Schalke

0-2

Bayern Monachium

ND/13/11 15:30

Mainz

1-1

Frankfurt

ND/13/11 17:30

Freiburg

4-1

Union Berlin

16 kolejka
- -

Borussia M'gladbach

-

Bayer Leverkusen

- -

Union Berlin

-

Hoffenheim

- -

Wolfsburg

-

Freiburg

- -

Koeln

-

Werder Brema

- -

Lipsk

-

Bayer Leverkusen

- -

Bochum

-

Hertha Berlin

- -

Stuttgart

-

Mainz

- -

Frankfurt

-

Schalke

SO/21/01 00:00

Borussia Dortmund

-

Augsburg

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa174135-12
2Legia Warszawa173224-19
3Widzew Łódź172922-17
4Pogoń Szczecin172929-25
5Wisła Płock172829-24
6Lech Poznań162820-15
7Stal Mielec172725-22
8Cracovia172518-12
9Warta Poznań172518-16
10Radomiak Radom172321-23
11Śląsk Wrocław172117-22
12Górnik Zabrze172026-28
13Jagiellonia Białystok171825-26
14Lechia Gdańsk171718-30
15Zagłębie Lubin171713-27
16Piast Gliwice171618-22
17Korona Kielce171317-26
18Miedź Legnica161218-27
PT/11/11 18:00
Warta P.
1-1
Stal M.
PT/11/11 20:30
Wisła P.
1-0
Cracovia
SO/12/11 12:30
Korona K.
0-1
Widzew Ł.
SO/12/11 15:00
Górnik Z.
0-3
Miedź L.
SO/12/11 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Lech P.
SO/12/11 20:00
Zagłębie L.
1-2
Raków C.
ND/13/11 12:30
Radomiak R.
1-2
Pogoń S.
ND/13/11 15:00
Lechia G.
1-3
Piast G.
ND/13/11 17:30
Śląsk W.
0-0
Legia W.
PT/27/01 18:00
Miedź L.
-
Radomiak R.
PT/27/01 20:30
Stal M.
-
Lech P.
SO/28/01 15:00
Warta P.
-
Raków C.
SO/28/01 17:30
Widzew Ł.
-
Pogoń S.
SO/28/01 20:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
ND/29/01 12:30
Piast G.
-
Jagiellonia B.
ND/29/01 15:00
Legia W.
-
Korona K.
ND/29/01 17:30
Lechia G.
-
Wisła P.
PN/30/01 19:00
Cracovia
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:00 TVP 2 Australia - Dania (na żywo)
16:00 TVP 1 Tunezja - Francja (na żywo)
20:00 TVP 1 Polska - Argentyna (na żywo)
20:00 TVP 2 Arabia - Meksyk (na żywo)
16:00 TVP 1 Chorwacja - Belgia (na żywo)
16:00 TVP 2 Kanada - Maroko (na żywo)
20:00 TVP 2 Kostaryka - Niemcy (na żywo)
20:00 TVP 1 Japonia - Hiszpania (na żywo)