Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 18 października 2017

Liga Włoska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Napoli82426-58-0-03-0-05-0-0
2Inter82217-57-1-04-0-03-1-0
3Juventus81921-76-1-14-0-12-1-0
4Lazio81921-106-1-12-1-14-0-0
5Roma71514-55-0-22-0-23-0-0
6Sampdoria71411-94-2-13-0-01-2-1
7Bologna8148-84-2-21-2-13-0-1
8Torino81314-133-4-11-2-02-2-1
9Chievo8129-93-3-21-1-12-2-1
10Milan81212-134-0-43-0-11-0-3
11Fiorentina81012-113-1-42-1-11-0-3
12Atalanta8913-132-3-32-1-10-2-2
13Udinese8613-152-0-62-0-20-0-4
14Cagliari866-142-0-61-0-31-0-3
15Crotone866-141-3-41-2-20-1-2
16Verona864-161-3-41-1-30-2-1
17Genoa858-131-2-50-1-31-1-2
18Spal857-141-2-51-1-20-1-3
19Sassuolo854-151-2-50-2-21-0-3
20Benevento802-190-0-80-0-40-0-4
SO/14/10 18:00
Juventus
1-2
Lazio
SO/14/10 20:45
Roma
0-1
Napoli
ND/15/10 12:30
Fiorentina
2-1
Udinese
ND/15/10 15:00
Sassuolo
0-0
Chievo
ND/15/10 15:00
Sampdoria
3-1
Atalanta
ND/15/10 15:00
Crotone
2-2
Torino
ND/15/10 15:00
Cagliari
2-3
Genoa
ND/15/10 15:00
Bologna
2-1
Spal
ND/15/10 20:45
Inter
3-2
Milan
PN/16/10 20:45
Verona
1-0
Benevento
- -
Lazio
-
Cagliari
- -
Udinese
-
Juventus
- -
Torino
-
Roma
- -
Spal
-
Sassuolo
- -
Benevento
-
Fiorentina
- -
Atalanta
-
Bologna
- -
Milan
-
Genoa
- -
Chievo
-
Verona
- -
Napoli
-
Inter
SO/21/10 18:00
Sampdoria
-
Crotone
1 kolejka
SO/19/08 18:00

Juventus

3-0

Cagliari

SO/19/08 20:45

Verona

Pazzini 83 (k)
1-3

Napoli

Souprayen 32 (s), Milik 39, Ghoulam 62
ND/20/08 18:00

Atalanta

0-1

Roma

ND/20/08 20:45

Bologna

1-1

Torino

ND/20/08 20:45

Inter

3-0

Fiorentina

ND/20/08 20:45

Lazio

0-0

Spal

ND/20/08 20:45

Sampdoria

2-1

Benevento

ND/20/08 20:45

Sassuolo

0-0

Genoa

ND/20/08 20:45

Udinese

1-2

Chievo

ND/20/08 20:45

Crotone

0-3

Milan

2 kolejka
SO/26/08 18:00

Genoa

2-4

Juventus

SO/26/08 18:00

Benevento

0-1

Bologna

SO/26/08 20:45

Roma

1-3

Inter

ND/27/08 18:00

Torino

3-0

Sassuolo

ND/27/08 20:45

Milan

2-1

Cagliari

ND/27/08 20:45

Chievo

1-2

Lazio

ND/27/08 20:45

Crotone

0-0

Verona

ND/27/08 20:45

Fiorentina

1-2

Sampdoria

ND/27/08 20:45

Napoli

Zieliński 56, Mertens 61, Rog 87
3-1

Atalanta

Cristante 15
ND/27/08 20:45

Spal

3-2

Udinese

3 kolejka
SO/09/09 18:00

Juventus

3-0

Chievo

SO/09/09 20:45

Sampdoria

-
Odwołany

Roma

ND/10/09 12:30

Inter

2-0

Spal

ND/10/09 15:00

Atalanta

2-1

Sassuolo

ND/10/09 15:00

Cagliari

1-0

Crotone

ND/10/09 15:00

Lazio

4-1

Milan

ND/10/09 15:00

Udinese

1-0

Genoa

ND/10/09 15:00

Verona

0-5

Fiorentina

ND/10/09 18:00

Benevento

0-1

Torino

ND/10/09 20:45

Bologna

0-3

Napoli

Callejon 66, Mertens 83, Zieliński 88
4 kolejka
SO/16/09 15:00

Crotone

0-2

Inter

SO/16/09 18:00

Fiorentina

2-1

Bologna

SO/16/09 20:45

Roma

3-0

Verona

ND/17/09 12:30

Sassuolo

1-3

Juventus

ND/17/09 15:00

Milan

2-1

Udinese

ND/17/09 15:00

Napoli

6-0

Benevento

ND/17/09 15:00

Spal

0-2

Cagliari

ND/17/09 15:00

Torino

2-2

Sampdoria

ND/17/09 18:00

Chievo

1-1

Atalanta

ND/17/09 20:45

Genoa

2-3

Lazio

5 kolejka
WT/19/09 20:45

Bologna

1-1

Inter

ŚR/20/09 18:00

Benevento

0-4

Roma

ŚR/20/09 20:45

Milan

2-0

Spal

ŚR/20/09 20:45

Atalanta

5-1

Crotone

ŚR/20/09 20:45

Cagliari

0-1

Sassuolo

ŚR/20/09 20:45

Genoa

1-1

Chievo

ŚR/20/09 20:45

Juventus

1-0

Fiorentina

ŚR/20/09 20:45

Lazio

1-4

Napoli

ŚR/20/09 20:45

Udinese

2-3

Torino

ŚR/20/09 20:45

Verona

0-0

Sampdoria

6 kolejka
SO/23/09 15:00

Roma

3-1

Udinese

SO/23/09 18:00

Spal

2-3

Napoli

SO/23/09 20:45

Juventus

4-0

Torino

ND/24/09 12:30

Sampdoria

Inglese 53, Stępiński 90
2-0

Milan

ND/24/09 15:00

Cagliari

0-2

Chievo

ND/24/09 15:00

Crotone

2-0

Benevento

ND/24/09 15:00

Inter

1-0

Genoa

ND/24/09 15:00

Verona

0-3

Lazio

ND/24/09 18:00

Sassuolo

0-1

Bologna

ND/24/09 20:45

Fiorentina

1-1

Atalanta

7 kolejka
SO/30/09 18:00

Udinese

4-0

Sampdoria

SO/30/09 20:45

Genoa

0-1

Bologna

ND/01/10 12:30

Napoli

3-0

Cagliari

ND/01/10 15:00

Benevento

1-2

Inter

ND/01/10 15:00

Chievo

2-1

Fiorentina

ND/01/10 15:00

Lazio

6-1

Sassuolo

ND/01/10 15:00

Spal

1-1

Crotone

ND/01/10 15:00

Torino

2-2

Verona

ND/01/10 18:00

Milan

0-2

Roma

ND/01/10 20:45

Atalanta

2-2

Juventus

8 kolejka
SO/14/10 18:00

Juventus

1-2

Lazio

SO/14/10 20:45

Roma

0-1

Napoli

ND/15/10 12:30

Fiorentina

2-1

Udinese

ND/15/10 15:00

Bologna

2-1

Spal

ND/15/10 15:00

Cagliari

2-3

Genoa

ND/15/10 15:00

Crotone

2-2

Torino

ND/15/10 15:00

Sampdoria

Zapata 56, Caprari 59, Linetty 68
3-1

Atalanta

Cristante 21
ND/15/10 15:00

Sassuolo

0-0

Chievo

ND/15/10 20:45

Inter

3-2

Milan

PN/16/10 20:45

Verona

1-0

Benevento

9 kolejka
- -

Napoli

-

Inter

- -

Chievo

-

Verona

- -

Milan

-

Genoa

- -

Atalanta

-

Bologna

- -

Benevento

-

Fiorentina

- -

Spal

-

Sassuolo

- -

Torino

-

Roma

- -

Udinese

-

Juventus

- -

Lazio

-

Cagliari

SO/21/10 18:00

Sampdoria

-

Crotone

10 kolejka
- -

Atalanta

-

Verona

- -

Roma

-

Crotone

- -

Bologna

-

Lazio

- -

Cagliari

-

Benevento

- -

Chievo

-

Milan

- -

Fiorentina

-

Torino

- -

Genoa

-

Napoli

- -

Juventus

-

Spal

- -

Sassuolo

-

Udinese

WT/24/10 20:45

Inter

-

Sampdoria

11 kolejka
- -

Roma

-

Bologna

- -

Benevento

-

Lazio

- -

Crotone

-

Fiorentina

- -

Napoli

-

Sassuolo

- -

Sampdoria

-

Chievo

- -

Spal

-

Genoa

- -

Udinese

-

Atalanta

- -

Torino

-

Cagliari

- -

Verona

-

Inter

SO/28/10 18:00

Milan

-

Juventus

12 kolejka
- -

Genoa

-

Sampdoria

- -

Inter

-

Torino

- -

Cagliari

-

Verona

- -

Chievo

-

Napoli

- -

Fiorentina

-

Roma

- -

Juventus

-

Benevento

- -

Lazio

-

Udinese

- -

Atalanta

-

Spal

- -

Sassuolo

-

Milan

SO/04/11 18:00

Bologna

-

Crotone

13 kolejka
- -

Napoli

-

Milan

- -

Crotone

-

Genoa

- -

Benevento

-

Sassuolo

- -

Sampdoria

-

Juventus

- -

Spal

-

Fiorentina

- -

Torino

-

Chievo

- -

Udinese

-

Cagliari

- -

Inter

-

Atalanta

- -

Verona

-

Bologna

SO/18/11 18:00

Roma

-

Lazio

14 kolejka
- -

Chievo

-

Spal

- -

Sassuolo

-

Verona

- -

Cagliari

-

Inter

- -

Milan

-

Torino

- -

Genoa

-

Roma

- -

Udinese

-

Napoli

- -

Lazio

-

Fiorentina

- -

Juventus

-

Crotone

- -

Atalanta

-

Benevento

SO/25/11 15:00

Bologna

-

Sampdoria

15 kolejka
- -

Napoli

-

Juventus

- -

Torino

-

Atalanta

- -

Benevento

-

Milan

- -

Bologna

-

Cagliari

- -

Fiorentina

-

Sassuolo

- -

Inter

-

Chievo

- -

Sampdoria

-

Lazio

- -

Crotone

-

Udinese

- -

Verona

-

Genoa

PT/01/12 18:30

Roma

-

Spal

16 kolejka
- -

Juventus

-

Inter

- -

Chievo

-

Roma

- -

Napoli

-

Fiorentina

- -

Spal

-

Verona

- -

Udinese

-

Benevento

- -

Sassuolo

-

Crotone

- -

Milan

-

Bologna

- -

Genoa

-

Atalanta

- -

Lazio

-

Torino

SO/09/12 18:00

Cagliari

-

Sampdoria

17 kolejka
- -

Torino

-

Napoli

- -

Roma

-

Cagliari

- -

Verona

-

Milan

- -

Bologna

-

Juventus

- -

Crotone

-

Chievo

- -

Fiorentina

-

Genoa

- -

Sampdoria

-

Sassuolo

- -

Benevento

-

Spal

- -

Atalanta

-

Lazio

SO/16/12 15:00

Inter

-

Udinese

18 kolejka
- -

Cagliari

-

Fiorentina

- -

Chievo

-

Bologna

- -

Genoa

-

Benevento

- -

Juventus

-

Roma

- -

Lazio

-

Crotone

- -

Napoli

-

Sampdoria

- -

Sassuolo

-

Inter

- -

Spal

-

Torino

- -

Udinese

-

Verona

SO/23/12 15:00

Milan

-

Atalanta

19 kolejka
- -

Atalanta

-

Cagliari

- -

Benevento

-

Chievo

- -

Bologna

-

Udinese

- -

Crotone

-

Napoli

- -

Fiorentina

-

Milan

- -

Inter

-

Lazio

- -

Sampdoria

-

Spal

- -

Torino

-

Genoa

- -

Verona

-

Juventus

SO/30/12 15:00

Roma

-

Sassuolo

20 kolejka
- -

Roma

-

Atalanta

- -

Benevento

-

Sampdoria

- -

Cagliari

-

Juventus

- -

Chievo

-

Udinese

- -

Fiorentina

-

Inter

- -

Genoa

-

Sassuolo

- -

Napoli

-

Verona

- -

Spal

-

Lazio

- -

Torino

-

Bologna

SO/06/01 15:00

Milan

-

Crotone

21 kolejka
- -

Bologna

-

Benevento

- -

Cagliari

-

Milan

- -

Inter

-

Roma

- -

Juventus

-

Genoa

- -

Lazio

-

Chievo

- -

Sampdoria

-

Fiorentina

- -

Sassuolo

-

Torino

- -

Udinese

-

Spal

- -

Verona

-

Crotone

ND/21/01 15:00

Atalanta

-

Napoli

Piłka na żywo

Lotto Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań122219-7
2Górnik Zabrze122225-17
3Zagłębie Lubin122218-10
4Jagiellonia Białystok122015-13
5Wisła Kraków122015-14
6Legia Warszawa121913-13
7Korona Kielce121814-12
8Śląsk Wrocław121715-15
9Wisła Płock121712-15
10Sandecja Nowy Sącz121612-12
11Arka Gdynia121611-12
12Lechia Gdańsk121315-16
13Cracovia121015-20
14Termalica Nieciecza 1299-15
15Pogoń Szczecin1299-17
16Piast Gliwice12911-20
PT/13/10 18:00
Korona K.
2-0
Wisła P.
PT/13/10 20:30
Jagiellonia B.
1-1
Lech P.
SO/14/10 15:30
Piast G.
2-2
Sandecja N.
SO/14/10 18:00
Termalica N.
1-1
Arka G.
SO/14/10 20:30
Śląsk W.
0-2
Wisła K.
ND/15/10 15:30
Zagłębie L.
3-2
Górnik Z.
ND/15/10 18:00
Legia W.
1-0
Lechia G.
PN/16/10 18:00
Cracovia
3-0
Pogoń S.
PT/20/10 18:00
Zagłębie L.
-
Piast G.
PT/20/10 20:30
Górnik Z.
-
Korona K.
SO/21/10 15:30
Sandecja N.
-
Cracovia
SO/21/10 18:00
Pogoń S.
-
Termalica N.
SO/21/10 20:30
Lechia G.
-
Lech P.
ND/22/10 15:30
Arka G.
-
Jagiellonia B.
ND/22/10 18:00
Wisła K.
-
Legia W.
PN/23/10 18:00
Wisła P.
-
Śląsk W.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

20:45 Canal+ LM: Real - Tottenham (na żywo)
20:45 Canal+Sport LM: Man. City - Napoli (na żywo)
20:45 TVP 1 LM: Chelsea - Roma (na żywo)
20:45 Canal+ LM: Bayern - Celtic (na żywo)
20:45 Canal+Sp.2 LM: Barcelona - Olympiakos (na żywo)