Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 20 stycznia 2022

Liga Włoska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Inter215051-1615-5-18-2-07-3-1
2Milan224845-2515-3-47-1-38-2-1
3Napoli224639-1514-4-47-1-37-3-1
4Atalanta214244-2612-6-33-4-39-2-0
5Juventus224134-2112-5-56-2-36-3-2
6Fiorentina213540-2911-2-87-1-24-1-6
7Roma223536-2811-2-97-2-34-0-6
8Lazio223546-3910-5-76-3-14-2-6
9Torino213129-209-4-87-2-22-2-6
10Verona223041-378-6-85-2-43-4-4
11Empoli222935-438-5-93-1-75-4-2
12Sassuolo222838-377-7-83-4-54-3-3
13Bologna212728-358-3-105-1-53-2-5
14Spezia222223-426-4-122-3-54-1-7
15Udinese202028-364-8-82-5-32-3-5
16Sampdoria222029-405-5-122-3-73-2-5
17Venezia211819-384-6-112-3-62-3-5
18Cagliari221621-413-7-122-4-51-3-7
19Genoa221220-451-9-120-4-61-5-6
20Salernitana201113-463-2-151-1-82-1-7
SO/15/01 15:00
Sampdoria
1-2
Torino
SO/15/01 18:00
Salernitana
0-3
Lazio
SO/15/01 20:45
Juventus
2-0
Udinese
ND/16/01 12:30
Sassuolo
2-4
Verona
ND/16/01 15:00
Venezia
1-1
Empoli
ND/16/01 18:00
Roma
1-0
Cagliari
ND/16/01 20:45
Atalanta
0-0
Inter
PN/17/01 18:30
Milan
1-2
Spezia
PN/17/01 18:30
Bologna
0-2
Napoli
PN/17/01 20:45
Fiorentina
6-0
Genoa
PT/21/01 20:45
Verona
-
Bologna
SO/22/01 15:00
Genoa
-
Udinese
SO/22/01 18:00
Inter
-
Venezia
SO/22/01 20:45
Lazio
-
Atalanta
ND/23/01 12:30
Cagliari
-
Fiorentina
ND/23/01 15:00
Napoli
-
Salernitana
ND/23/01 15:00
Spezia
-
Sampdoria
ND/23/01 15:00
Torino
-
Sassuolo
ND/23/01 18:00
Empoli
-
Roma
ND/23/01 20:45
Milan
-
Juventus
1 kolejka
SO/21/08 18:30

Inter

4-0

Genoa

SO/21/08 18:30

Verona

2-3

Sassuolo

SO/21/08 20:45

Empoli

1-3

Lazio

SO/21/08 20:45

Torino

1-2

Atalanta

ND/22/08 18:30

Bologna

3-2

Salernitana

ND/22/08 18:30

Udinese

2-2

Juventus

ND/22/08 20:45

Roma

3-1

Fiorentina

ND/22/08 20:45

Napoli

2-0

Venezia

PN/23/08 18:30

Cagliari

2-2

Spezia

PN/23/08 20:45

Sampdoria

0-1

Milan

2 kolejka
PT/27/08 18:30

Udinese

3-0

Venezia

PT/27/08 20:45

Verona

1-3

Inter

SO/28/08 18:30

Atalanta

0-0

Bologna

SO/28/08 18:30

Lazio

6-1

Spezia

SO/28/08 20:45

Fiorentina

2-1

Torino

SO/28/08 20:45

Juventus

0-1

Empoli

ND/29/08 18:30

Genoa

1-2

Napoli

ND/29/08 18:30

Sassuolo

0-0

Sampdoria

ND/29/08 20:45

Milan

2-1

Cagliari

ND/29/08 20:45

Salernitana

0-4

Roma

3 kolejka
SO/11/09 15:00

Empoli

1-2

Venezia

SO/11/09 18:00

Napoli

2-1

Juventus

SO/11/09 20:45

Atalanta

1-2

Fiorentina

ND/12/09 12:30

Sampdoria

2-2

Inter

ND/12/09 15:00

Cagliari

2-3

Genoa

ND/12/09 15:00

Spezia

0-1

Udinese

ND/12/09 15:00

Torino

4-0

Salernitana

ND/12/09 18:00

Milan

2-0

Lazio

ND/12/09 20:45

Roma

2-1

Sassuolo

PN/13/09 20:45

Bologna

1-0

Verona

4 kolejka
PT/17/09 20:45

Sassuolo

0-1

Torino

SO/18/09 15:00

Genoa

1-2

Fiorentina

SO/18/09 18:00

Inter

6-1

Bologna

SO/18/09 20:45

Salernitana

0-1

Atalanta

ND/19/09 12:30

Empoli

0-3

Sampdoria

ND/19/09 15:00

Venezia

1-2

Spezia

ND/19/09 18:00

Lazio

2-2

Cagliari

ND/19/09 18:00

Verona

3-2

Roma

ND/19/09 20:45

Juventus

1-1

Milan

PN/20/09 20:45

Udinese

0-4

Napoli

5 kolejka
WT/21/09 18:30

Bologna

2-2

Genoa

WT/21/09 20:45

Atalanta

2-1

Sassuolo

WT/21/09 20:45

Fiorentina

1-3

Inter

ŚR/22/09 18:30

Salernitana

2-2

Verona

ŚR/22/09 18:30

Spezia

2-3

Juventus

ŚR/22/09 20:45

Milan

2-0

Venezia

ŚR/22/09 20:45

Cagliari

0-2

Empoli

CZ/23/09 18:30

Sampdoria

0-4

Napoli

Osimhen 10, 50, Ruiz 39, Zieliński 59
CZ/23/09 18:30

Torino

1-1

Lazio

CZ/23/09 20:45

Roma

1-0

Udinese

6 kolejka
SO/25/09 15:00

Spezia

1-2

Milan

SO/25/09 18:00

Inter

2-2

Atalanta

SO/25/09 20:45

Genoa

3-3

Verona

ND/26/09 12:30

Juventus

3-2

Sampdoria

ND/26/09 15:00

Empoli

4-2

Bologna

ND/26/09 15:00

Sassuolo

1-0

Salernitana

ND/26/09 15:00

Udinese

0-1

Fiorentina

ND/26/09 18:00

Lazio

3-2

Roma

ND/26/09 20:45

Napoli

2-0

Cagliari

PN/27/09 20:45

Venezia

1-1

Torino

7 kolejka
PT/01/10 20:45

Cagliari

1-1

Venezia

SO/02/10 15:00

Salernitana

1-0

Genoa

SO/02/10 18:00

Torino

0-1

Juventus

SO/02/10 20:45

Sassuolo

1-2

Inter

ND/03/10 12:30

Bologna

3-0

Lazio

ND/03/10 15:00

Sampdoria

3-3

Udinese

ND/03/10 15:00

Verona

4-0

Spezia

ND/03/10 18:00

Roma

2-0

Empoli

ND/03/10 18:00

Fiorentina

1-2

Napoli

ND/03/10 20:45

Atalanta

2-3

Milan

8 kolejka
SO/16/10 15:00

Spezia

2-1

Salernitana

SO/16/10 18:00

Lazio

3-1

Inter

SO/16/10 20:45

Milan

3-2

Verona

ND/17/10 12:30

Cagliari

3-1

Sampdoria

ND/17/10 15:00

Empoli

1-4

Atalanta

ND/17/10 15:00

Genoa

2-2

Sassuolo

ND/17/10 15:00

Udinese

1-1

Bologna

ND/17/10 18:00

Napoli

1-0

Torino

ND/17/10 20:45

Juventus

1-0

Roma

PN/18/10 20:45

Venezia

1-0

Fiorentina

9 kolejka
PT/22/10 18:30

Torino

3-2

Genoa

PT/22/10 20:45

Sampdoria

2-1

Spezia

SO/23/10 15:00

Salernitana

2-4

Empoli

SO/23/10 18:00

Sassuolo

3-1

Venezia

SO/23/10 20:45

Bologna

2-4

Milan

ND/24/10 12:30

Atalanta

1-1

Udinese

ND/24/10 15:00

Fiorentina

3-0

Cagliari

ND/24/10 15:00

Verona

4-1

Lazio

ND/24/10 18:00

Roma

0-0

Napoli

ND/24/10 20:45

Inter

1-1

Juventus

10 kolejka
WT/26/10 18:30

Spezia

1-1

Genoa

WT/26/10 18:30

Venezia

1-2

Salernitana

WT/26/10 20:45

Milan

1-0

Torino

ŚR/27/10 18:30

Juventus

1-2

Sassuolo

ŚR/27/10 18:30

Sampdoria

1-3

Atalanta

ŚR/27/10 18:30

Udinese

1-1

Verona

ŚR/27/10 20:45

Cagliari

1-2

Roma

ŚR/27/10 20:45

Empoli

0-2

Inter

ŚR/27/10 20:45

Lazio

1-0

Fiorentina

CZ/28/10 20:45

Napoli

3-0

Bologna

11 kolejka
SO/30/10 15:00

Atalanta

2-2

Lazio

SO/30/10 18:00

Verona

2-1

Juventus

SO/30/10 20:45

Torino

3-0

Sampdoria

ND/31/10 12:30

Inter

2-0

Udinese

ND/31/10 15:00

Fiorentina

3-0

Spezia

ND/31/10 15:00

Genoa

0-0

Venezia

ND/31/10 15:00

Sassuolo

1-2

Empoli

ND/31/10 18:00

Salernitana

0-1

Napoli

Zieliński 61
ND/31/10 20:45

Roma

1-2

Milan

PN/01/11 20:45

Bologna

2-0

Cagliari

12 kolejka
PT/05/11 20:45

Empoli

2-2

Genoa

SO/06/11 15:00

Spezia

1-0

Torino

SO/06/11 18:00

Juventus

1-0

Fiorentina

SO/06/11 20:45

Cagliari

1-2

Atalanta

ND/07/11 12:30

Venezia

3-2

Roma

ND/07/11 15:00

Sampdoria

1-2

Bologna

ND/07/11 15:00

Udinese

3-2

Sassuolo

ND/07/11 18:00

Lazio

3-0

Salernitana

ND/07/11 18:00

Napoli

1-1

Verona

ND/07/11 20:45

Milan

1-1

Inter

13 kolejka
SO/20/11 15:00

Atalanta

5-2

Spezia

SO/20/11 18:00

Lazio

0-2

Juventus

SO/20/11 20:45

Fiorentina

4-3

Milan

ND/21/11 12:30

Sassuolo

2-2

Cagliari

ND/21/11 15:00

Bologna

0-1

Venezia

ND/21/11 15:00

Salernitana

0-2

Sampdoria

ND/21/11 18:00

Inter

Çalhanoglu 25 (k), Perisić 44, Martinez 61
3-2

Napoli

Zieliński 17, Mertens 78
ND/21/11 20:45

Genoa

0-2

Roma

PN/22/11 18:30

Verona

2-1

Empoli

PN/22/11 20:45

Torino

2-1

Udinese

14 kolejka
PT/26/11 20:45

Cagliari

1-1

Salernitana

SO/27/11 15:00

Empoli

2-1

Fiorentina

SO/27/11 15:00

Sampdoria

3-1

Verona

SO/27/11 18:00

Juventus

0-1

Atalanta

SO/27/11 20:45

Venezia

0-2

Inter

ND/28/11 12:30

Udinese

0-0

Genoa

ND/28/11 15:00

Milan

1-3

Sassuolo

ND/28/11 15:00

Spezia

0-1

Bologna

ND/28/11 18:00

Roma

1-0

Torino

ND/28/11 20:45

Napoli

Zieliński 7, Mertens 10, 29, Ruiz 85
4-0

Lazio

15 kolejka
WT/30/11 18:30

Atalanta

4-0

Venezia

WT/30/11 18:30

Fiorentina

3-1

Sampdoria

WT/30/11 20:45

Salernitana

0-2

Juventus

WT/30/11 20:45

Verona

0-0

Cagliari

ŚR/01/12 18:30

Bologna

1-0

Roma

ŚR/01/12 18:30

Inter

2-0

Spezia

ŚR/01/12 20:45

Genoa

0-3

Milan

ŚR/01/12 20:45

Sassuolo

2-2

Napoli

CZ/02/12 18:30

Torino

2-2

Empoli

CZ/02/12 20:45

Lazio

4-4

Udinese

16 kolejka
SO/04/12 15:00

Milan

2-0

Salernitana

SO/04/12 18:00

Roma

0-3

Inter

SO/04/12 20:45

Napoli

Zieliński 40, Mertens 47
2-3

Atalanta

Malinowskyj 7, Demiral 66, Freuler 71
ND/05/12 12:30

Bologna

2-3

Fiorentina

ND/05/12 15:00

Spezia

2-2

Sassuolo

ND/05/12 15:00

Venezia

3-4

Verona

ND/05/12 18:00

Sampdoria

1-3

Lazio

ND/05/12 20:45

Juventus

2-0

Genoa

PN/06/12 18:30

Empoli

3-1

Udinese

PN/06/12 20:45

Cagliari

1-1

Torino

17 kolejka
PT/10/12 20:45

Genoa

1-3

Sampdoria

SO/11/12 15:00

Fiorentina

4-0

Salernitana

SO/11/12 18:00

Venezia

1-1

Juventus

SO/11/12 20:45

Udinese

1-1

Milan

ND/12/12 12:30

Torino

2-1

Bologna

ND/12/12 15:00

Verona

1-2

Atalanta

ND/12/12 18:00

Napoli

0-1

Empoli

ND/12/12 18:12

Sassuolo

2-1

Lazio

ND/12/12 20:45

Inter

4-0

Cagliari

PN/13/12 20:45

Roma

2-0

Spezia

18 kolejka
PT/17/12 18:30

Lazio

3-1

Genoa

PT/17/12 20:45

Salernitana

0-5

Inter

SO/18/12 15:00

Atalanta

1-4

Roma

SO/18/12 18:00

Bologna

0-2

Juventus

SO/18/12 20:45

Cagliari

0-4

Udinese

ND/19/12 12:30

Fiorentina

2-2

Sassuolo

ND/19/12 15:00

Spezia

1-1

Empoli

ND/19/12 18:00

Sampdoria

1-1

Venezia

ND/19/12 18:00

Torino

1-0

Verona

ND/19/12 20:45

Milan

0-1

Napoli

19 kolejka
WT/21/12 18:30

Udinese

-
Odwołany

Salernitana

WT/21/12 20:45

Genoa

0-0

Atalanta

WT/21/12 20:45

Juventus

2-0

Cagliari

ŚR/22/12 16:30

Sassuolo

0-3

Bologna

ŚR/22/12 16:30

Venezia

1-3

Lazio

ŚR/22/12 18:30

Roma

1-1

Sampdoria

ŚR/22/12 18:30

Inter

1-0

Torino

ŚR/22/12 18:30

Verona

1-1

Fiorentina

ŚR/22/12 20:45

Empoli

2-4

Milan

ŚR/22/12 20:45

Napoli

0-1

Spezia

20 kolejka
CZ/06/01 12:30

Bologna

-
Odwołany

Inter

CZ/06/01 12:30

Sampdoria

1-2

Cagliari

CZ/06/01 14:30

Lazio

3-3

Empoli

CZ/06/01 14:30

Spezia

1-2

Verona

CZ/06/01 16:30

Atalanta

-
Odwołany

Torino

CZ/06/01 16:30

Sassuolo

1-1

Genoa

CZ/06/01 18:30

Milan

3-1

Roma

CZ/06/01 18:30

Salernitana

-
Odwołany

Venezia

CZ/06/01 20:45

Fiorentina

-
Odwołany

Udinese

CZ/06/01 20:45

Juventus

1-1

Napoli

21 kolejka
ND/09/01 12:30

Empoli

1-5

Sassuolo

ND/09/01 12:30

Venezia

0-3

Milan

ND/09/01 16:30

Napoli

1-0

Sampdoria

ND/09/01 16:30

Udinese

2-6

Atalanta

ND/09/01 18:30

Roma

3-4

Juventus

ND/09/01 18:30

Genoa

0-1

Spezia

ND/09/01 20:45

Inter

2-1

Lazio

ND/09/01 20:45

Verona

1-2

Salernitana

PN/10/01 17:30

Torino

4-0

Fiorentina

WT/11/01 20:45

Cagliari

2-1

Bologna

22 kolejka
SO/15/01 15:00

Sampdoria

1-2

Torino

SO/15/01 18:00

Salernitana

0-3

Lazio

SO/15/01 20:45

Juventus

2-0

Udinese

ND/16/01 12:30

Sassuolo

2-4

Verona

ND/16/01 15:00

Venezia

Okereke 73
1-1

Empoli

Żurkowski 26
ND/16/01 18:00

Roma

1-0

Cagliari

ND/16/01 20:45

Atalanta

0-0

Inter

PN/17/01 18:30

Milan

1-2

Spezia

PN/17/01 18:30

Bologna

0-2

Napoli

PN/17/01 20:45

Fiorentina

6-0

Genoa

23 kolejka
PT/21/01 20:45

Verona

-

Bologna

SO/22/01 15:00

Genoa

-

Udinese

SO/22/01 18:00

Inter

-

Venezia

SO/22/01 20:45

Lazio

-

Atalanta

ND/23/01 12:30

Cagliari

-

Fiorentina

ND/23/01 15:00

Napoli

-

Salernitana

ND/23/01 15:00

Spezia

-

Sampdoria

ND/23/01 15:00

Torino

-

Sassuolo

ND/23/01 18:00

Empoli

-

Roma

ND/23/01 20:45

Milan

-

Juventus

24 kolejka
- -

Atalanta

-

Cagliari

- -

Bologna

-

Empoli

- -

Fiorentina

-

Lazio

- -

Inter

-

Milan

- -

Juventus

-

Verona

- -

Salernitana

-

Spezia

- -

Sampdoria

-

Sassuolo

- -

Udinese

-

Torino

- -

Venezia

-

Napoli

ND/06/02 00:00

Roma

-

Genoa

25 kolejka
- -

Atalanta

-

Juventus

- -

Empoli

-

Cagliari

- -

Genoa

-

Salernitana

- -

Lazio

-

Bologna

- -

Napoli

-

Inter

- -

Sassuolo

-

Roma

- -

Spezia

-

Fiorentina

- -

Torino

-

Venezia

- -

Verona

-

Udinese

ND/13/02 00:00

Milan

-

Sampdoria

26 kolejka
- -

Bologna

-

Spezia

- -

Cagliari

-

Napoli

- -

Fiorentina

-

Atalanta

- -

Inter

-

Sassuolo

- -

Juventus

-

Torino

- -

Salernitana

-

Milan

- -

Sampdoria

-

Empoli

- -

Udinese

-

Lazio

- -

Venezia

-

Genoa

ND/20/02 00:00

Roma

-

Verona

27 kolejka
- -

Atalanta

-

Sampdoria

- -

Empoli

-

Juventus

- -

Genoa

-

Inter

- -

Lazio

-

Napoli

- -

Salernitana

-

Bologna

- -

Sassuolo

-

Fiorentina

- -

Spezia

-

Roma

- -

Torino

-

Cagliari

- -

Verona

-

Venezia

ND/27/02 00:00

Milan

-

Udinese

28 kolejka
- -

Bologna

-

Torino

- -

Cagliari

-

Lazio

- -

Fiorentina

-

Verona

- -

Genoa

-

Empoli

- -

Inter

-

Salernitana

- -

Juventus

-

Spezia

- -

Napoli

-

Milan

- -

Udinese

-

Sampdoria

- -

Venezia

-

Sassuolo

ND/06/03 00:00

Roma

-

Atalanta

29 kolejka
- -

Atalanta

-

Genoa

- -

Fiorentina

-

Bologna

- -

Lazio

-

Venezia

- -

Salernitana

-

Sassuolo

- -

Sampdoria

-

Juventus

- -

Spezia

-

Cagliari

- -

Torino

-

Inter

- -

Udinese

-

Roma

- -

Verona

-

Napoli

ND/13/03 00:00

Milan

-

Empoli

30 kolejka
- -

Bologna

-

Atalanta

- -

Cagliari

-

Milan

- -

Empoli

-

Verona

- -

Genoa

-

Torino

- -

Inter

-

Fiorentina

- -

Juventus

-

Salernitana

- -

Napoli

-

Udinese

- -

Sassuolo

-

Spezia

- -

Venezia

-

Sampdoria

ND/20/03 00:00

Roma

-

Lazio

31 kolejka
- -

Atalanta

-

Napoli

- -

Fiorentina

-

Empoli

- -

Juventus

-

Inter

- -

Lazio

-

Sassuolo

- -

Salernitana

-

Torino

- -

Sampdoria

-

Roma

- -

Spezia

-

Venezia

- -

Udinese

-

Cagliari

- -

Verona

-

Genoa

ND/03/04 00:00

Milan

-

Bologna

32 kolejka
- -

Bologna

-

Sampdoria

- -

Cagliari

-

Juventus

- -

Empoli

-

Spezia

- -

Genoa

-

Lazio

- -

Inter

-

Verona

- -

Napoli

-

Fiorentina

- -

Sassuolo

-

Atalanta

- -

Torino

-

Milan

- -

Venezia

-

Udinese

ND/10/04 00:00

Roma

-

Salernitana

33 kolejka
- -

Atalanta

-

Verona

- -

Cagliari

-

Sassuolo

- -

Fiorentina

-

Venezia

- -

Juventus

-

Bologna

- -

Lazio

-

Torino

- -

Napoli

-

Roma

- -

Sampdoria

-

Salernitana

- -

Spezia

-

Inter

- -

Udinese

-

Empoli

SO/16/04 00:00

Milan

-

Genoa

34 kolejka
- -

Empoli

-

Napoli

- -

Genoa

-

Cagliari

- -

Inter

-

Roma

- -

Lazio

-

Milan

- -

Salernitana

-

Fiorentina

- -

Sassuolo

-

Juventus

- -

Torino

-

Spezia

- -

Venezia

-

Atalanta

- -

Verona

-

Sampdoria

ND/24/04 00:00

Bologna

-

Udinese

35 kolejka
- -

Roma

-

Bologna

- -

Atalanta

-

Salernitana

- -

Cagliari

-

Verona

- -

Empoli

-

Torino

- -

Juventus

-

Venezia

- -

Napoli

-

Sassuolo

- -

Sampdoria

-

Genoa

- -

Spezia

-

Lazio

- -

Udinese

-

Inter

ND/01/05 00:00

Milan

-

Fiorentina

36 kolejka
- -

Genoa

-

Juventus

- -

Inter

-

Empoli

- -

Lazio

-

Sampdoria

- -

Salernitana

-

Cagliari

- -

Sassuolo

-

Udinese

- -

Spezia

-

Atalanta

- -

Torino

-

Napoli

- -

Venezia

-

Bologna

- -

Verona

-

Milan

ND/08/05 00:00

Fiorentina

-

Roma

37 kolejka
- -

Roma

-

Venezia

- -

Bologna

-

Sassuolo

- -

Cagliari

-

Inter

- -

Empoli

-

Salernitana

- -

Juventus

-

Lazio

- -

Napoli

-

Genoa

- -

Sampdoria

-

Fiorentina

- -

Udinese

-

Spezia

- -

Verona

-

Torino

ND/15/05 00:00

Milan

-

Atalanta

38 kolejka
- -

Fiorentina

-

Juventus

- -

Genoa

-

Bologna

- -

Inter

-

Sampdoria

- -

Lazio

-

Verona

- -

Salernitana

-

Udinese

- -

Sassuolo

-

Milan

- -

Spezia

-

Napoli

- -

Torino

-

Roma

- -

Venezia

-

Cagliari

ND/22/05 00:00

Atalanta

-

Empoli

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Lech Poznań194137-13
2Pogoń Szczecin193735-16
3Raków Częstochowa193536-22
4Radomiak Radom193528-16
5Lechia Gdańsk193333-23
6Wisła Płock192929-26
7Górnik Zabrze192827-26
8Stal Mielec192826-26
9Cracovia192625-26
10Śląsk Wrocław192430-30
11Jagiellonia Białystok192424-31
12Piast Gliwice192326-26
13Wisła Kraków192121-30
14Zagłębie Lubin192020-36
15Górnik Łęczna191819-36
16Warta Poznań191614-24
17Legia Warszawa181519-30
18Termalica Nieciecza 181220-32
PT/17/12 18:00
Wisła K.
3-0
Termalica N.
PT/17/12 20:30
Wisła P.
1-0
Lechia G.
SO/18/12 12:30
Piast G.
1-1
Stal M.
SO/18/12 15:00
Pogoń S.
1-1
Warta P.
SO/18/12 17:30
Śląsk W.
0-2
Cracovia
SO/18/12 20:00
Raków C.
5-0
Jagiellonia B.
ND/19/12 12:30
Górnik Ł.
2-1
Zagłębie L.
ND/19/12 15:00
Lech P.
2-1
Górnik Z.
ND/19/12 17:30
Legia W.
0-3
Radomiak R.
PT/04/02 18:00
Termalica N.
-
Jagiellonia B.
PT/04/02 20:30
Zagłębie L.
-
Legia W.
SO/05/02 15:00
Stal M.
-
Górnik Z.
SO/05/02 17:30
Piast G.
-
Pogoń S.
SO/05/02 20:00
Lechia G.
-
Śląsk W.
ND/06/02 12:30
Warta P.
-
Górnik Ł.
ND/06/02 15:00
Raków C.
-
Wisła K.
ND/06/02 17:30
Cracovia
-
Lech P.
PN/07/02 18:00
Radomiak R.
-
Wisła P.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

13:00 TVP Sport Legia - Krasnodar (na żywo)
21:30 Canal+Sport Valencia - Sevilla (na żywo)
13:00 TVP Sport Legia - Riga (na żywo)
19:00 Eleven 1 Getafe - Granada (na żywo)