Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłki nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczególnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 30 listopada 2022

Liga Włoska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Napoli154137-1213-2-07-1-06-1-0
2Milan153329-1510-3-27-0-13-3-1
3Juventus153124-79-4-26-2-03-2-2
4Lazio153026-119-3-35-1-24-2-1
5Inter153034-2210-0-56-0-14-0-4
6Atalanta152722-158-3-43-2-35-1-1
7Roma152718-148-3-43-1-35-2-1
8Udinese152424-176-6-33-3-13-3-2
9Torino152116-176-3-63-2-23-1-4
10Fiorentina151918-205-4-63-2-22-2-4
11Bologna151920-255-4-64-3-11-1-5
12Salernitana151719-244-5-63-2-21-3-4
13Empoli151712-194-5-63-2-31-3-3
14Monza151616-225-1-94-0-41-1-5
15Sassuolo151615-224-4-73-2-21-2-5
16Lecce151514-173-6-61-4-22-2-4
17Spezia151314-263-4-82-4-11-0-7
18Cremonese15711-260-7-80-3-40-4-4
19Sampdoria1566-271-3-110-2-61-1-5
20Verona15512-291-2-121-0-70-2-5
PT/11/11 20:45
Empoli
2-0
Cremonese
SO/12/11 15:00
Napoli
3-2
Udinese
SO/12/11 18:00
Sampdoria
0-2
Lecce
SO/12/11 20:45
Bologna
3-0
Sassuolo
ND/13/11 12:30
Atalanta
2-3
Inter
ND/13/11 15:00
Roma
1-1
Torino
ND/13/11 15:00
Monza
3-0
Salernitana
ND/13/11 15:00
Verona
1-2
Spezia
ND/13/11 18:00
Milan
2-1
Fiorentina
ND/13/11 20:45
Juventus
3-0
Lazio
- -
Cremonese
-
Juventus
- -
Fiorentina
-
Monza
- -
Inter
-
Napoli
- -
Lecce
-
Lazio
- -
Salernitana
-
Milan
- -
Sassuolo
-
Sampdoria
- -
Spezia
-
Atalanta
- -
Torino
-
Verona
- -
Udinese
-
Empoli
ŚR/04/01 00:00
Roma
-
Bologna
1 kolejka
SO/13/08 18:30

Milan

4-2

Udinese

SO/13/08 18:30

Sampdoria

0-2

Atalanta

SO/13/08 20:45

Lecce

1-2

Inter

SO/13/08 20:45

Monza

1-2

Torino

ND/14/08 18:30

Fiorentina

3-2

Cremonese

ND/14/08 18:30

Lazio

2-1

Bologna

ND/14/08 20:45

Salernitana

0-1

Roma

ND/14/08 20:45

Spezia

1-0

Empoli

PN/15/08 18:30

Verona

Lasagna 29, Henry 48
2-5

Napoli

Kwaracchelia 37, Osimhen 45, Zieliński 56, Lobotka 65, Politano 79
PN/15/08 20:45

Juventus

3-0

Sassuolo

2 kolejka
SO/20/08 18:30

Torino

0-0

Lazio

SO/20/08 18:30

Udinese

0-0

Salernitana

SO/20/08 20:45

Inter

3-0

Spezia

SO/20/08 20:45

Sassuolo

1-0

Lecce

ND/21/08 18:30

Empoli

0-0

Fiorentina

ND/21/08 18:30

Napoli

4-0

Monza

ND/21/08 20:45

Atalanta

1-1

Milan

ND/21/08 20:45

Bologna

1-1

Verona

PN/22/08 18:30

Roma

1-0

Cremonese

PN/22/08 20:45

Sampdoria

0-0

Juventus

3 kolejka
PT/26/08 18:30

Monza

1-2

Udinese

PT/26/08 20:45

Lazio

3-1

Inter

SO/27/08 18:30

Cremonese

1-2

Torino

SO/27/08 18:30

Juventus

1-1

Roma

SO/27/08 20:45

Milan

2-0

Bologna

SO/27/08 20:45

Spezia

2-2

Sassuolo

ND/28/08 18:30

Salernitana

4-0

Sampdoria

ND/28/08 18:30

Verona

0-1

Atalanta

ND/28/08 20:45

Fiorentina

0-0

Napoli

ND/28/08 20:45

Lecce

1-1

Empoli

4 kolejka
WT/30/08 18:30

Sassuolo

0-0

Milan

WT/30/08 20:45

Roma

3-0

Monza

WT/30/08 20:45

Inter

3-1

Cremonese

ŚR/31/08 18:30

Empoli

1-1

Verona

ŚR/31/08 18:30

Sampdoria

1-1

Lazio

ŚR/31/08 18:30

Udinese

1-0

Fiorentina

ŚR/31/08 20:45

Juventus

Vlahović 9, Milik 90
2-0

Spezia

ŚR/31/08 20:45

Napoli

1-1

Lecce

CZ/01/09 20:45

Atalanta

3-1

Torino

CZ/01/09 20:45

Bologna

1-1

Salernitana

5 kolejka
SO/03/09 15:00

Fiorentina

Kouame 29
1-1

Juventus

Milik 9
SO/03/09 18:00

Milan

3-2

Inter

SO/03/09 20:45

Lazio

1-2

Napoli

ND/04/09 12:30

Cremonese

0-0

Sassuolo

ND/04/09 15:00

Spezia

2-2

Bologna

ND/04/09 18:00

Verona

2-1

Sampdoria

ND/04/09 20:45

Udinese

4-0

Roma

PN/05/09 18:30

Monza

0-2

Atalanta

PN/05/09 18:30

Salernitana

2-2

Empoli

PN/05/09 20:45

Torino

1-0

Lecce

6 kolejka
SO/10/09 15:00

Napoli

1-0

Spezia

SO/10/09 18:00

Inter

1-0

Torino

SO/10/09 20:45

Sampdoria

1-2

Milan

ND/11/09 12:30

Atalanta

1-1

Cremonese

ND/11/09 15:00

Bologna

2-1

Fiorentina

ND/11/09 15:00

Lecce

1-1

Monza

ND/11/09 15:00

Sassuolo

1-3

Udinese

ND/11/09 18:00

Lazio

2-0

Verona

ND/11/09 20:45

Juventus

Bremer 51, Bonucci 90
2-2

Salernitana

Candreva 18, Piątek 45 (k)
PN/12/09 20:45

Empoli

1-2

Roma

7 kolejka
PT/16/09 20:45

Salernitana

1-2

Lecce

SO/17/09 15:00

Bologna

0-1

Empoli

SO/17/09 18:00

Spezia

2-1

Sampdoria

SO/17/09 20:45

Torino

0-1

Sassuolo

ND/18/09 12:30

Udinese

3-1

Inter

ND/18/09 15:00

Cremonese

0-4

Lazio

ND/18/09 15:00

Fiorentina

2-0

Verona

ND/18/09 15:00

Monza

1-0

Juventus

ND/18/09 18:00

Roma

0-1

Atalanta

ND/18/09 20:45

Milan

1-2

Napoli

8 kolejka
SO/01/10 15:00

Napoli

3-1

Torino

SO/01/10 18:00

Inter

1-2

Roma

SO/01/10 20:45

Empoli

1-3

Milan

ND/02/10 12:30

Lazio

4-0

Spezia

ND/02/10 15:00

Lecce

1-1

Cremonese

ND/02/10 15:00

Sampdoria

0-3

Monza

ND/02/10 15:00

Sassuolo

5-0

Salernitana

ND/02/10 18:00

Atalanta

1-0

Fiorentina

ND/02/10 20:45

Juventus

Kostić 24, Vlahović 59, Milik 62
3-0

Bologna

PN/03/10 20:45

Verona

1-2

Udinese

9 kolejka
SO/08/10 15:00

Sassuolo

1-2

Inter

SO/08/10 18:00

Milan

2-0

Juventus

SO/08/10 20:45

Bologna

1-1

Sampdoria

ND/09/10 12:30

Torino

1-1

Empoli

ND/09/10 15:00

Monza

2-0

Spezia

ND/09/10 15:00

Salernitana

2-1

Verona

ND/09/10 15:00

Udinese

2-2

Atalanta

ND/09/10 18:00

Cremonese

1-4

Napoli

ND/09/10 20:45

Roma

2-1

Lecce

PN/10/10 20:45

Fiorentina

0-4

Lazio

10 kolejka
SO/15/10 15:00

Empoli

1-0

Monza

SO/15/10 18:00

Torino

0-1

Juventus

SO/15/10 20:45

Atalanta

2-1

Sassuolo

ND/16/10 12:30

Inter

2-0

Salernitana

ND/16/10 15:00

Lazio

0-0

Udinese

ND/16/10 15:00

Spezia

2-2

Cremonese

ND/16/10 18:00

Napoli

3-2

Bologna

ND/16/10 20:45

Verona

1-2

Milan

PN/17/10 18:30

Sampdoria

0-1

Roma

PN/17/10 20:45

Lecce

1-1

Fiorentina

11 kolejka
PT/21/10 20:45

Juventus

4-0

Empoli

SO/22/10 15:00

Salernitana

1-0

Spezia

SO/22/10 18:00

Milan

4-1

Monza

SO/22/10 20:45

Fiorentina

3-4

Inter

ND/23/10 12:30

Udinese

1-2

Torino

ND/23/10 15:00

Bologna

2-0

Lecce

ND/23/10 18:00

Atalanta

0-2

Lazio

ND/23/10 20:45

Roma

0-1

Napoli

PN/24/10 18:30

Cremonese

0-1

Sampdoria

PN/24/10 20:45

Sassuolo

2-1

Verona

12 kolejka
SO/29/10 15:00

Napoli

4-0

Sassuolo

SO/29/10 18:00

Lecce

0-1

Juventus

SO/29/10 20:45

Inter

3-0

Sampdoria

ND/30/10 12:30

Empoli

0-2

Atalanta

ND/30/10 15:00

Cremonese

0-0

Udinese

ND/30/10 15:00

Spezia

1-2

Fiorentina

ND/30/10 18:00

Lazio

1-3

Salernitana

ND/30/10 20:45

Torino

2-1

Milan

PN/31/10 18:30

Verona

Dawidowicz 27
1-3

Roma

Zaniolo 45, Volpato 88, El Shaarawy 90
PN/31/10 20:45

Monza

1-2

Bologna

13 kolejka
PT/04/11 20:45

Udinese

1-1

Lecce

SO/05/11 15:00

Empoli

1-0

Sassuolo

SO/05/11 15:00

Salernitana

Piątek 3, Coulibaly 38
2-2

Cremonese

Okereke 12, Ciofani 89
SO/05/11 18:00

Atalanta

1-2

Napoli

SO/05/11 20:45

Milan

2-1

Spezia

ND/06/11 12:30

Bologna

2-1

Torino

ND/06/11 15:00

Monza

2-0

Verona

ND/06/11 15:00

Sampdoria

0-2

Fiorentina

ND/06/11 18:00

Roma

0-1

Lazio

ND/06/11 20:45

Juventus

2-0

Inter

14 kolejka
WT/08/11 18:30

Napoli

Lozano 69 (k), Zieliński 88
2-0

Empoli

WT/08/11 18:30

Spezia

Reca 33
1-1

Udinese

Lovrić 43
WT/08/11 20:45

Cremonese

0-0

Milan

ŚR/09/11 18:30

Lecce

2-1

Atalanta

ŚR/09/11 18:30

Sassuolo

1-1

Roma

ŚR/09/11 20:45

Fiorentina

2-1

Salernitana

ŚR/09/11 20:45

Inter

6-1

Bologna

ŚR/09/11 20:45

Torino

2-0

Sampdoria

CZ/10/11 18:30

Verona

0-1

Juventus

CZ/10/11 20:45

Lazio

1-0

Monza

15 kolejka
PT/11/11 20:45

Empoli

2-0

Cremonese

SO/12/11 15:00

Napoli

Osimhen 15, Zieliński 31, Elmas 58
3-2

Udinese

Nestorovski 79, Samardzić 82
SO/12/11 18:00

Sampdoria

0-2

Lecce

SO/12/11 20:45

Bologna

3-0

Sassuolo

ND/13/11 12:30

Atalanta

2-3

Inter

ND/13/11 15:00

Roma

Matić 90
1-1

Torino

Linetty 55
ND/13/11 15:00

Monza

3-0

Salernitana

ND/13/11 15:00

Verona

1-2

Spezia

ND/13/11 18:00

Milan

2-1

Fiorentina

ND/13/11 20:45

Juventus

Kean 43, 54, Milik 89
3-0

Lazio

16 kolejka
- -

Cremonese

-

Juventus

- -

Fiorentina

-

Monza

- -

Inter

-

Napoli

- -

Lecce

-

Lazio

- -

Salernitana

-

Milan

- -

Sassuolo

-

Sampdoria

- -

Spezia

-

Atalanta

- -

Torino

-

Verona

- -

Udinese

-

Empoli

ŚR/04/01 00:00

Roma

-

Bologna

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Raków Częstochowa174135-12
2Legia Warszawa173224-19
3Widzew Łódź172922-17
4Pogoń Szczecin172929-25
5Wisła Płock172829-24
6Lech Poznań162820-15
7Stal Mielec172725-22
8Cracovia172518-12
9Warta Poznań172518-16
10Radomiak Radom172321-23
11Śląsk Wrocław172117-22
12Górnik Zabrze172026-28
13Jagiellonia Białystok171825-26
14Lechia Gdańsk171718-30
15Zagłębie Lubin171713-27
16Piast Gliwice171618-22
17Korona Kielce171317-26
18Miedź Legnica161218-27
PT/11/11 18:00
Warta P.
1-1
Stal M.
PT/11/11 20:30
Wisła P.
1-0
Cracovia
SO/12/11 12:30
Korona K.
0-1
Widzew Ł.
SO/12/11 15:00
Górnik Z.
0-3
Miedź L.
SO/12/11 17:30
Jagiellonia B.
1-2
Lech P.
SO/12/11 20:00
Zagłębie L.
1-2
Raków C.
ND/13/11 12:30
Radomiak R.
1-2
Pogoń S.
ND/13/11 15:00
Lechia G.
1-3
Piast G.
ND/13/11 17:30
Śląsk W.
0-0
Legia W.
PT/27/01 18:00
Miedź L.
-
Radomiak R.
PT/27/01 20:30
Stal M.
-
Lech P.
SO/28/01 15:00
Warta P.
-
Raków C.
SO/28/01 17:30
Widzew Ł.
-
Pogoń S.
SO/28/01 20:00
Śląsk W.
-
Zagłębie L.
ND/29/01 12:30
Piast G.
-
Jagiellonia B.
ND/29/01 15:00
Legia W.
-
Korona K.
ND/29/01 17:30
Lechia G.
-
Wisła P.
PN/30/01 19:00
Cracovia
-
Górnik Z.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

16:00 TVP 2 Australia - Dania (na żywo)
16:00 TVP 1 Tunezja - Francja (na żywo)
20:00 TVP 1 Polska - Argentyna (na żywo)
20:00 TVP 2 Arabia - Meksyk (na żywo)
16:00 TVP 1 Chorwacja - Belgia (na żywo)
16:00 TVP 2 Kanada - Maroko (na żywo)
20:00 TVP 2 Kostaryka - Niemcy (na żywo)
20:00 TVP 1 Japonia - Hiszpania (na żywo)