Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 03 marca 2024

Liga Mistrzów

1/8 finału
ŚR/15/02 21:00

Club Brugge

0-2

Benfica Lizbona

WT/07/03 21:00

Benfica Lizbona

5-1

Club Brugge

ŚR/15/02 21:00

Borussia Dortmund

1-0

Chelsea

WT/07/03 21:00

Chelsea

2-0

Borussia Dortmund

WT/14/02 21:00

Milan

1-0

Tottenham

ŚR/08/03 21:00

Tottenham

0-0

Milan

WT/14/02 21:00

PSG

0-1

Bayern Monachium

ŚR/08/03 21:00

Bayern Monachium

2-0

PSG

ŚR/22/02 21:00

Inter

1-0

FC Porto

WT/14/03 21:00

FC Porto

0-0

Inter

ŚR/22/02 21:00

Lipsk

1-1

Manchester City

WT/14/03 21:00

Manchester City

7-0

Lipsk

WT/21/02 21:00

Frankfurt

0-2

Napoli

ŚR/15/03 21:00

Napoli

Osimhen 45, 53, Zieliński 64 (k)
3-0

Frankfurt

WT/21/02 21:00

Liverpool

2-5

Real Madryt

ŚR/15/03 21:00

Real Madryt

1-0

Liverpool

1/4 finału
ŚR/12/04 21:00

Real Madryt

Benzema 22, Asensio 74
2-0

Chelsea

WT/18/04 21:00

Chelsea

0-2

Real Madryt

Rodrygo 58, 80
ŚR/12/04 21:00

Milan

Bennacer 40
1-0

Napoli

WT/18/04 21:00

Napoli

Osimhen 90
1-1

Milan

Giroud 43
WT/11/04 21:00

Manchester City

Hernandez 27, Silva 70, Haland 76
3-0

Bayern Monachium

ŚR/19/04 21:00

Bayern Monachium

Kimmich 83 (k)
1-1

Manchester City

Haland 57
WT/11/04 21:00

Benfica Lizbona

0-2

Inter

Barella 51, Lukaku 82 (k)
ŚR/19/04 21:00

Inter

Barella 14, Martinez 65, Correa 78
3-3

Benfica Lizbona

Aursnes 38, Silva 86, Musa 90
1/2 finału
ŚR/10/05 21:00

Milan

0-2

Inter

Dżeko 8, Mchitarjan 11
WT/16/05 21:00

Inter

Martinez 74
1-0

Milan

WT/09/05 21:00

Real Madryt

Junior 36
1-1

Manchester City

De Bruyne 67
ŚR/17/05 21:00

Manchester City

Silva 23, 37, Militao 76 (s), Alvarez 90
4-0

Real Madryt

Finał
SO/10/06 21:00

Manchester City

Hernandez 68
1-0

Inter

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Śląsk Wrocław234533-18
2Jagiellonia Białystok234251-33
3Pogoń Szczecin234044-26
4Lech Poznań224036-26
5Legia Warszawa233835-28
6Raków Częstochowa213639-25
7Górnik Zabrze233531-27
8Stal Mielec223229-30
9Widzew Łódź232829-33
10Warta Poznań232723-27
11Zagłębie Lubin222725-36
12Cracovia232629-30
13Piast Gliwice222520-23
14Radomiak Radom222524-33
15Korona Kielce212225-28
16Puszcza Niepołomice212228-39
17Ruch Chorzów231826-36
18ŁKS Łódź221016-45
PT/01/03 18:00
Cracovia
0-1
Warta P.
PT/01/03 20:30
Ruch C.
3-0
Piast G.
SO/02/03 15:00
Górnik Z.
2-1
Jagiellonia B.
SO/02/03 17:30
Śląsk W.
2-1
Widzew Ł.
SO/02/03 20:00
Legia W.
1-1
Pogoń S.
ND/03/03 12:30
ŁKS Ł.
-
Puszcza N.
ND/03/03 15:00
Zagłębie L.
-
Korona K.
ND/03/03 17:30
Raków C.
-
Lech P.
PN/04/03 19:00
Radomiak R.
-
Stal M.
PT/08/03 18:00
Piast G.
-
Radomiak R.
PT/08/03 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
SO/09/03 15:00
Korona K.
-
Cracovia
SO/09/03 17:30
Puszcza N.
-
Raków C.
SO/09/03 20:00
Górnik Z.
-
Lech P.
ND/10/03 12:30
Stal M.
-
Ruch C.
ND/10/03 15:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
ND/10/03 17:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
PN/11/03 19:00
Warta P.
-
ŁKS Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport ŁKS - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Górnik - Motor (na żywo)
15:00 Canal+Sport Zagłębie - Korona (na żywo)
17:30 TVP Sport Raków - Lech (na żywo)
21:00 Eleven 1 Bilbao - Barcelona (na żywo)
18:00 Premium 1 1. liga: Lechia - Resovia (na żywo)
18:15 TVP Sport 2. liga: Wisła - KKS Kalisz (na żywo)
19:00 Canal+Sport Radomiak - Stal (na żywo)
20:20 TVP Sport Gol (na żywo)
21:30 Pol. Sp. E. Magazyn 1. ligi (premiera)