Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 30 maja 2024

3 Liga grupa 1 - łódzka/mazowiecka/podlaska/warmińsko-mazurska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Pogoń Grodzisk Mazow.3270100-3021-7-414-1-17-6-3
2Unia Skierniewice326276-4218-8-69-5-29-3-4
3Legia II Warszawa326263-3618-8-615-0-13-8-5
4Lechia Tomaszów Mazow.325365-4715-8-910-2-45-6-5
5GKS Bełchatów 325253-4515-7-109-5-26-2-8
6Świt Nowy Dwór M.325063-4713-11-86-7-37-4-5
7Pelikan Łowicz324949-3714-7-1110-3-34-4-8
8ŁKS Łomża324546-4713-6-138-2-65-4-7
9Broń Radom324435-4011-11-107-6-34-5-7
10Victoria Sulejówek324139-4311-8-136-5-55-3-8
11Warta Sieradz324140-4612-5-157-3-65-2-9
12GKS Wikielec324029-4410-10-126-5-54-5-7
13Jagiellonia II Białystok323945-5211-6-157-4-54-2-10
14Olimpia Zambrów323645-469-9-145-5-64-4-8
15Mławianka Mława323639-509-9-147-3-62-6-8
16Concordia Elbląg323037-888-6-185-6-53-0-13
17Legionovia Legionowo322638-677-5-205-2-92-3-11
18Pilica Białobrzegi321928-834-7-211-5-103-2-11
PT/24/05 18:00
GKS W.
1-0
Pelikan Ł.
SO/25/05 11:00
Jagiellonia I.
2-0
Olimpia Z.
SO/25/05 11:00
Legionovia L.
0-0
Legia I.
SO/25/05 14:00
ŁKS Ł.
2-1
Mławianka M.
SO/25/05 15:00
Pogoń G.
4-0
Świt N.
SO/25/05 17:00
Warta S.
2-0
Broń R.
SO/25/05 17:00
Unia S.
5-0
Pilica B.
SO/25/05 18:00
Lechia T.
5-1
GKS B.
SO/25/05 18:00
Victoria S.
1-0
Concordia E.
PT/31/05 17:00
Świt N.
-
ŁKS Ł.
PT/31/05 19:00
Broń R.
-
GKS W.
PT/31/05 19:45
Unia S.
-
Lechia T.
SO/01/06 12:00
Legia I.
-
Jagiellonia I.
SO/01/06 15:00
Olimpia Z.
-
GKS B.
SO/01/06 17:00
Pilica B.
-
Pogoń G.
SO/01/06 17:00
Mławianka M.
-
Victoria S.
SO/01/06 17:30
Concordia E.
-
Warta S.
ND/02/06 12:00
Pelikan Ł.
-
Legionovia L.
1 kolejka
SO/05/08 12:00

Jagiellonia II Białystok

Wasilewski 75 (k)
1-1

Broń Radom

Cuch 63
SO/05/08 12:00

Olimpia Zambrów

Dąbrowski 67
1-4

Legia II Warszawa

Tadrowski 8, Wnorowski 38, Grączewski 77, Ryczkowski 84
SO/05/08 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

0-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Gambka 43
SO/05/08 15:00

GKS Wikielec

Kordykiewicz 30, 46, Otręba 40
3-0

Mławianka Mława

SO/05/08 16:15

ŁKS Łomża

Świderski 13, Maćkowski 49, 71, Pawczyński 88
4-1

Unia Skierniewice

Pieńkowski 15
SO/05/08 17:00

Warta Sieradz

Czyżewski 64
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Michalik 34, 66
SO/05/08 17:00

GKS Bełchatów

Trzeboński 3
1-0

Pelikan Łowicz

SO/05/08 18:00

Legionovia Legionowo

0-3

Concordia Elbląg

Kopka 12, Criciuma 29, Sionkowski 48
ND/06/08 16:00

Victoria Sulejówek

Rudnicki 33, Śliwka 35, Świątek 65
3-0

Pilica Białobrzegi

2 kolejka
PT/11/08 18:00

Mławianka Mława

Masałow 52, Hrebeń 54, Odilon 90 (k)
3-0

Legionovia Legionowo

PT/11/08 19:26

Broń Radom

Kwiencer 50
1-2

GKS Bełchatów

Zdybowicz 45, Bartosiak 61 (k)
SO/12/08 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Skowroński 24, Winiarski 90
2-0

ŁKS Łomża

SO/12/08 16:00

Unia Skierniewice

0-1

Victoria Sulejówek

Ławcewicz-Musialik 44
SO/12/08 17:00

Concordia Elbląg

Szmydt 41
1-1

Jagiellonia II Białystok

Matheus 90
SO/12/08 17:00

Pilica Białobrzegi

Wojtysiak 56
1-1

Warta Sieradz

Kita 89
ND/13/08 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 11, 74, Jarzębski 45, Kolasa 47
4-2

Legia II Warszawa

Pich 14, Ryczkowski 71 (k)
ND/13/08 12:00

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 3 (k), 44, Falkowski 86
3-1

Olimpia Zambrów

Malinowski 10 (k)
ND/13/08 14:00

Świt Nowy Dwór M.

Tkaczyk 28, Michalik 39, Jampol 64
3-1

GKS Wikielec

Filipczyk 46
3 kolejka
PT/18/08 18:00

Olimpia Zambrów

Jakimiuk 46
1-2

Broń Radom

Dziubiński 33, Szymczak 88
SO/19/08 12:00

Jagiellonia II Białystok

Czerech 33, Wojdakowski 47, Rybak 52
3-0

Mławianka Mława

SO/19/08 12:00

Legia II Warszawa

Urbański 3, Grączewski 41
2-0

Pelikan Łowicz

SO/19/08 15:00

GKS Wikielec

Sobociński 8
1-1

Pilica Białobrzegi

Głowacki 36
SO/19/08 16:00

ŁKS Łomża

Weremko 90
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 44, Amroziński 78
SO/19/08 16:00

Legionovia Legionowo

0-3

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 51, Jampol 75, 81
SO/19/08 17:00

Victoria Sulejówek

Rudnicki 73
1-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Zinkewycz 45
SO/19/08 17:00

Warta Sieradz

Michalski 28
1-5

Unia Skierniewice

Wasin 8, Sabiłło 15, 72, Makuch 45, Dzięgielewski 63
SO/19/08 17:00

GKS Bełchatów

Wroński 27
1-0

Concordia Elbląg

4 kolejka
ŚR/23/08 16:00

ŁKS Łomża

Maćkowski 90
1-2

Victoria Sulejówek

Kozłowski 7, Majchrzak 80
ŚR/23/08 17:00

Concordia Elbląg

Sionkowski 40
1-0

Olimpia Zambrów

ŚR/23/08 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Jampol 22, Ciach 63
2-2

Jagiellonia II Białystok

Twarowski 44, Kobus 89
ŚR/23/08 17:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 27, Wasin 54
2-2

GKS Wikielec

Kordykiewicz 25, 84
ŚR/23/08 17:30

Lechia Tomaszów Mazow.

Górka 50
1-0

Pelikan Łowicz

ŚR/23/08 17:30

Mławianka Mława

Szczerbowski 55, Odilon 60, Karol 90
3-4

GKS Bełchatów

Zdybowicz 23, Bartosiak 48, Holik 79, Napołow 84 (k)
ŚR/23/08 17:30

Pilica Białobrzegi

Głowacki 25
1-2

Legionovia Legionowo

Zjawiński 81, Papazjan 87
ŚR/23/08 17:30

Pogoń Grodzisk Mazow.

Odolak 8, 53, Zinkewycz 44
3-0

Warta Sieradz

ŚR/23/08 19:00

Broń Radom

Kwiencer 16
1-1

Legia II Warszawa

Grączewski 56
5 kolejka
SO/26/08 12:00

Legia II Warszawa

Urbański 7, Sokołowski 49, Strzałek 52, 62, Ryczkowski 53
5-0

Concordia Elbląg

SO/26/08 15:00

GKS Wikielec

0-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Gajgier 28, Odolak 47
SO/26/08 17:00

Legionovia Legionowo

Barć 52
1-2

Unia Skierniewice

Sabiłło 57, Wasin 90
ND/27/08 12:00

Jagiellonia II Białystok

Wojdakowski 68, Zyśk 86
2-3

Pilica Białobrzegi

Wojtysiak 41, Stawiarz 70, 82 (k)
ND/27/08 12:00

Olimpia Zambrów

Malinowski 45 (k)
1-1

Mławianka Mława

Odilon 67 (k)
ND/27/08 12:00

Pelikan Łowicz

0-0

Broń Radom

ND/27/08 15:00

Victoria Sulejówek

Śliwka 53, Misiak 76
2-3

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 36, Dunajski 82, Amroziński 87
ND/27/08 17:00

Warta Sieradz

Michalski 10, Filipiak 34
2-2

ŁKS Łomża

Kuźma 76, Żebrowski 90
ND/27/08 17:00

GKS Bełchatów

Karpiński 6
1-1

Świt Nowy Dwór M.

Tkaczyk 11
6 kolejka
PT/01/09 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 21, 41, 59, Szymczak 75
4-0

Broń Radom

SO/02/09 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Odolak 4, Apolinarski 16, 90, 90, Niski 40, Jaroń 50
6-2

Legionovia Legionowo

Mroczek 28 (k), Dudek 90
SO/02/09 16:00

Pilica Białobrzegi

Wojtysiak 50
1-5

GKS Bełchatów

Bartosiak 3, 34 (k), 45, Golański 9, Skórecki 90
SO/02/09 16:00

Unia Skierniewice

Dzięgielewski 32, Sabiłło 36, Pieńkowski 89
3-2

Jagiellonia II Białystok

Matheus 52, Samborski 68
SO/02/09 16:00

ŁKS Łomża

Kuźma 30, 60
2-1

GKS Wikielec

Jajkowski 90
SO/02/09 17:00

Concordia Elbląg

Szmydt 90
1-2

Pelikan Łowicz

Woliński 22, Garnysz 88
SO/02/09 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Jampol 58
1-1

Olimpia Zambrów

Malinowski 44 (k)
SO/02/09 17:00

Victoria Sulejówek

0-1

Warta Sieradz

Kręcichwost 40
ND/03/09 17:00

Mławianka Mława

Odilon 86
1-1

Legia II Warszawa

Ryczkowski 18
7 kolejka
PT/08/09 19:00

Broń Radom

Buczek 69, Kobiera 83 (k), Kowalski 90
3-1

Concordia Elbląg

Criciuma 52
SO/09/09 15:00

GKS Wikielec

0-2

Victoria Sulejówek

Dębski 47, Dźwigała 87
SO/09/09 16:00

Legionovia Legionowo

Szwed 54, Papazjan 58, Koterwas 90
3-0

ŁKS Łomża

SO/09/09 16:00

Olimpia Zambrów

Romanowicz 17, 42, Gościniarek 64, Gojko 82
4-0

Pilica Białobrzegi

SO/09/09 17:00

Warta Sieradz

Kręcichwost 29, Koreeda 44, Mielczarek 85
3-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 54
SO/09/09 17:00

GKS Bełchatów

Zdybowicz 7
1-1

Unia Skierniewice

Stępień 34 (k)
ND/10/09 12:00

Pelikan Łowicz

Falkowski 31, Sołtysiński 35 (k), 76, Garnysz 53, 74, Czeczko 88
6-0

Mławianka Mława

ŚR/20/09 17:00

Jagiellonia II Białystok

Samborski 45, Toporkiewicz 60 (k)
2-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 27, 29
ŚR/04/10 15:00

Legia II Warszawa

Jędrasik 43
1-2

Świt Nowy Dwór M.

Knysz 12, Michalik 48
8 kolejka
PT/15/09 16:00

Unia Skierniewice

Dzięgielewski 56
1-1

Olimpia Zambrów

Tkaczuk 48
SO/16/09 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Odolak 45, Mazur 63, Trzeboński 72 (s)
3-1

GKS Bełchatów

Bartosiak 43
SO/16/09 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 2, 50, Szymczak 13, Górka 33
4-1

Concordia Elbląg

Criciuma 52
SO/16/09 16:00

Mławianka Mława

Odilon 20, Pragacz 29 (k), Masałow 78
3-0

Broń Radom

SO/16/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Jampol 90
1-1

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 45
SO/16/09 16:00

Pilica Białobrzegi

Stawiarz 67 (k)
1-1

Legia II Warszawa

Ryczkowski 39 (k)
SO/16/09 16:00

ŁKS Łomża

Maćkowski 76, Kuźma 86
2-1

Jagiellonia II Białystok

Toporkiewicz 27
SO/16/09 16:00

Warta Sieradz

0-1

GKS Wikielec

Sobociński 50
SO/16/09 19:00

Victoria Sulejówek

Krajewski 67 (s)
1-0

Legionovia Legionowo

9 kolejka
PT/22/09 16:00

Legia II Warszawa

Ryczkowski 3 (k), Jędrasik 88
2-1

Unia Skierniewice

Bartosiński 31
PT/22/09 18:00

Broń Radom

0-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/23/09 14:00

GKS Bełchatów

Skórecki 24, Golański 31, Wroński 44, Szymorek 57, Zdybowicz 63
5-1

ŁKS Łomża

Kuźma 42
SO/23/09 15:00

GKS Wikielec

Kordykiewicz 45
1-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Mikołajczyk 20
SO/23/09 15:00

Jagiellonia II Białystok

Orpik 9, Wasilewski 44 (k)
2-2

Victoria Sulejówek

Świątek 38, Dźwigała 84
SO/23/09 16:00

Legionovia Legionowo

Mroczek 83
1-0

Warta Sieradz

SO/23/09 16:00

Olimpia Zambrów

Parobczyk 8, Romanowicz 38, Malinowski 49 (k)
3-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 47 (k), Gajgier 67, Odolak 69
SO/23/09 16:00

Concordia Elbląg

0-0

Mławianka Mława

ND/24/09 12:00

Pelikan Łowicz

Garnysz 25, Sołtysiński 44 (k), 54 (k)
3-1

Pilica Białobrzegi

Kazimierczak 28
10 kolejka
PT/29/09 16:00

ŁKS Łomża

0-0

Olimpia Zambrów

PT/29/09 18:00

GKS Wikielec

Kordykiewicz 42, Jankowski 88 (k)
2-1

Legionovia Legionowo

Dudek 86
SO/30/09 15:00

Pilica Białobrzegi

Wojtysiak 30
1-4

Broń Radom

Buczek 32, Timite 47, Kwiencer 54, Dziubiński 66
SO/30/09 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Gajgier 30
1-1

Legia II Warszawa

Waniek 36
SO/30/09 15:00

Warta Sieradz

0-1

Jagiellonia II Białystok

Wasilewski 16
SO/30/09 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Kolasa 25, Snopczyński 43
2-1

Mławianka Mława

Odilon 28
SO/30/09 16:00

Świt Nowy Dwór M.

J. Jampol 8, Knysz 14, A. Jampol 45, Ciach 73, Nowicki 85 (s), Niesłuchowski 87
6-0

Concordia Elbląg

SO/30/09 17:00

Victoria Sulejówek

Rudnicki 11
1-0

GKS Bełchatów

ND/01/10 12:00

Pelikan Łowicz

Grądzki 11, Sołtysiński 39 (k)
2-1

Unia Skierniewice

Stępień 3 (k)
11 kolejka
PT/06/10 19:00

Broń Radom

0-1

Unia Skierniewice

Łapiński 8
SO/07/10 12:00

Jagiellonia II Białystok

Matheus 36
1-2

GKS Wikielec

Jankowski 5 (k), Wacławski 89
SO/07/10 12:00

Legia II Warszawa

Pchełka 11, Jędrasik 65
2-1

ŁKS Łomża

Lipe 89
SO/07/10 15:00

Legionovia Legionowo

Barć 90
1-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Kolasa 55, Snopczyński 88 (k)
SO/07/10 15:00

Olimpia Zambrów

Jakimiuk 6, 49, Gojko 82
3-1

Victoria Sulejówek

Rudnicki 37
SO/07/10 15:00

Concordia Elbląg

Sionkowski 41, Danowski 66
2-0

Pilica Białobrzegi

SO/07/10 16:00

Mławianka Mława

Odilon 37, Hrebeń 70 (k)
2-3

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 19, 75 (k), Jampol 85
ND/08/10 12:00

Pelikan Łowicz

Sołtysińki 9, 45
2-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Winiarski 20
ND/08/10 15:00

GKS Bełchatów

Bartosiak 45 (k), Wroński 84, Szymorek 88
3-2

Warta Sieradz

Michalski 9 (k), Koncewicz-Żyłka 47
12 kolejka
SO/14/10 13:00

ŁKS Łomża

0-2

Pelikan Łowicz

Garnysz 49, Sołtysiński 54
SO/14/10 15:00

Pilica Białobrzegi

0-0

Mławianka Mława

SO/14/10 15:00

Unia Skierniewice

Dzięgielewski 9, 88, Stępień 73 (k), Dudziński 90
4-1

Concordia Elbląg

Noworyta 48
SO/14/10 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Gedek 59, 78
2-1

Broń Radom

Olpiński 86
SO/14/10 15:00

Warta Sieradz

0-2

Olimpia Zambrów

Romanowicz 49, Parobczyk 55
SO/14/10 15:00

GKS Wikielec

0-0

GKS Bełchatów

SO/14/10 17:30

Victoria Sulejówek

0-2

Legia II Warszawa

Kieraś 74, Ryczkowski 85
ND/15/10 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Górka 2, Snopczyński 53, 65
3-3

Świt Nowy Dwór M.

Michalik 24, Knysz 29, Ciach 90
ŚR/18/10 14:00

Legionovia Legionowo

Szwed 28, Zaklika 45, 70, Mroczek 72
4-2

Jagiellonia II Białystok

Ozga 68, Ziętek 88
13 kolejka
SO/21/10 12:00

Jagiellonia II Białystok

Lewicki 45
1-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Jarzębski 64
SO/21/10 12:00

Legia II Warszawa

Pich 7, Ziółkowski 10
2-1

Warta Sieradz

Koncewicz-Żyłka 37
SO/21/10 12:00

Świt Nowy Dwór M.

Knysz 6, Zawadzki 9 (s), Bednarek 64, Ciach 75, Michalik 79
5-2

Pilica Białobrzegi

Stawiarz 24, Kazimierczak 90
SO/21/10 13:00

Mławianka Mława

Komorowski 47
1-2

Unia Skierniewice

Stępień 39 (k), Sabiłło 73
SO/21/10 15:00

Olimpia Zambrów

Radecki 13, Jakimiuk 20, Gojko 73, Głowicki 79
4-0

GKS Wikielec

SO/21/10 15:00

Concordia Elbląg

0-4

Pogoń Grodzisk Mazow.

Zinkewycz 15 (k), Gedek 41, Imiołek 51, Gzieło 83
SO/21/10 17:00

Broń Radom

Olpiński 57, 84, Kobiera 90
3-0

ŁKS Łomża

ND/22/10 12:00

Pelikan Łowicz

Pawlicki 12, Dziemidowicz 82
2-0

Victoria Sulejówek

ND/22/10 15:00

GKS Bełchatów

Zdybowicz 30, 83, Grzelak 52, Szymorek 62, Skórecki 65, Mizera 89
6-0

Legionovia Legionowo

14 kolejka
SO/28/10 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Gedek 39, Zinkewycz 90
2-1

Mławianka Mława

Hrebeń 44
SO/28/10 13:00

ŁKS Łomża

Kuźma 22 (k), Melao 59
2-4

Concordia Elbląg

Szmydt 24, Kopka 28, Noworyta 78, Mroczko 80
SO/28/10 13:00

Legionovia Legionowo

0-0

Olimpia Zambrów

SO/28/10 14:00

Świt Nowy Dwór M.

Broda 40
1-1

Unia Skierniewice

Stępień 37 (k)
SO/28/10 14:00

Warta Sieradz

Piela 25, Adamiak 64
2-0

Pelikan Łowicz

SO/28/10 15:00

GKS Wikielec

Rosoliński 37
1-1

Legia II Warszawa

Pchełka 74
SO/28/10 17:30

Victoria Sulejówek

Świątek 90
1-1

Broń Radom

Nowak 88
ND/29/10 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Cyran 90
1-2

Pilica Białobrzegi

Dohojda 76, Stawiarz 78
ND/29/10 15:15

Jagiellonia II Białystok

Matheus 17, 86, Samborski 82
3-2

GKS Bełchatów

Holik 20, Karpiński 67
15 kolejka
PT/03/11 17:00

Broń Radom

Kobiera 44
1-0

Warta Sieradz

SO/04/11 12:00

Legia II Warszawa

Kapustka 9, Możdżeń 57
2-1

Legionovia Legionowo

Hładun 73 (s)
SO/04/11 13:00

Olimpia Zambrów

0-1

Jagiellonia II Białystok

Olszewski 46
SO/04/11 13:00

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 31
1-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sommerfeld 84
SO/04/11 14:00

GKS Bełchatów

Szymorek 65, Karpiński 82
2-0

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/04/11 14:00

Concordia Elbląg

Szmydt 34, 45, 67, Noworyta 42
4-1

Victoria Sulejówek

Dźwigała 4 (k)
SO/04/11 14:00

Mławianka Mława

Odilon 23, Hrebeń 56
2-0

ŁKS Łomża

SO/04/11 14:00

Pilica Białobrzegi

0-4

Unia Skierniewice

Dudziński 35, Sabiłło 44, Sulikowski 74, Becht 90
ND/05/11 12:00

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 80 (k)
1-1

GKS Wikielec

Jajkowski 59
16 kolejka
PT/10/11 18:00

Victoria Sulejówek

Świątek 86
1-1

Mławianka Mława

Tworek 68
SO/11/11 12:00

Jagiellonia II Białystok

Huczko 79
1-2

Legia II Warszawa

Ryczkowski 3, 16
SO/11/11 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sommerfeld 8, 16, Zinkewycz 49, 61, Odolak 67, Lis 77
6-0

Pilica Białobrzegi

SO/11/11 13:00

ŁKS Łomża

Świderski 24, 84
2-3

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 44, Ciach 55, 65
SO/11/11 13:00

Warta Sieradz

Michalski 16 (k), Kręcichwost 58, 70
3-1

Concordia Elbląg

Jakubowski 57
SO/11/11 13:00

GKS Wikielec

Kordykiewicz 52
1-2

Broń Radom

Olpiński 26, Wrześniewski 47
SO/11/11 13:00

Legionovia Legionowo

0-3

Pelikan Łowicz

Grądzki 8, Sołtysiński 13, 65
ND/12/11 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-4

Unia Skierniewice

Łapiński 38, 64, Bartosiński 63, Wasin 89
ND/12/11 13:00

GKS Bełchatów

Skórecki 15, Szymorek 27, 39
3-0

Olimpia Zambrów

17 kolejka
PT/17/11 18:00

Broń Radom

Owczarek 8, Szymczak 55 (k)
2-0

Legionovia Legionowo

SO/18/11 12:00

Legia II Warszawa

Pich 15, 65, Kapustka 32, Puciłowski 37, Sokołowski 79, Stangret 88
6-0

GKS Bełchatów

SO/18/11 12:30

Olimpia Zambrów

Dąbrowski 74, Malinowski 83 (k)
2-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Kolasa 28, 68
SO/18/11 13:00

Concordia Elbląg

CriciUma 50
1-1

GKS Wikielec

Jajkowski 85 (k)
SO/18/11 13:00

Mławianka Mława

Hrebeń 55 (k)
1-3

Warta Sieradz

Koncewicz-Żyłka 81, Michalski 83 (k), 90 (k)
SO/18/11 13:00

Pilica Białobrzegi

Stawiarz 51, Zawadzki 81
2-0

ŁKS Łomża

SO/18/11 13:00

Unia Skierniewice

Dudziński 42, Wasin 68
2-7

Pogoń Grodzisk Mazow.

Zinkewycz 8, Niski 16, Gajgier 22, Gedek 35, 66, Odolak 77 (k), 90
SO/18/11 13:20

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 6
1-2

Victoria Sulejówek

Rudnicki 22, Wilanowski 90
ND/19/11 12:00

Pelikan Łowicz

Pawlicki 16
1-0

Jagiellonia II Białystok

18 kolejka
PT/24/11 18:00

Broń Radom

Kowalski 25
1-0

Jagiellonia II Białystok

SO/25/11 12:30

Legia II Warszawa

Pich 27, Sokołowski 89
2-0

Olimpia Zambrów

SO/25/11 13:00

Unia Skierniewice

0-0

ŁKS Łomża

SO/25/11 13:00

Świt Nowy Dwór M.

0-2

Warta Sieradz

Adamiak 38, Kręcichwost 56
SO/25/11 13:00

Concordia Elbląg

0-3
(wo)

Legionovia Legionowo

ND/26/11 12:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Mikołajczyk 56 (s), Gajgier 67
ND/26/11 12:00

Pelikan Łowicz

0-1

GKS Bełchatów

Wroński 82
ŚR/06/03 14:00

Mławianka Mława

Grabowski 2
1-1

GKS Wikielec

Kacperek 15
ŚR/06/03 15:00

Pilica Białobrzegi

Kazimierczak 41
1-3

Victoria Sulejówek

Wilanowski 43, 61, Ławcewicz-Musialik 48
19 kolejka
SO/02/03 13:00

Olimpia Zambrów

Romanowicz 23
1-1

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 5
SO/02/03 14:00

GKS Bełchatów

Szymorek 11
1-1

Broń Radom

Owczarek 41
SO/02/03 14:00

GKS Wikielec

Sobociński 13, Kalisz 67, 84, Jajkowski 90
4-1

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 5
SO/02/03 14:00

Warta Sieradz

Adamiak 18
1-1

Pilica Białobrzegi

Kazimierczak 22 (k)
SO/02/03 14:00

ŁKS Łomża

Maćkowski 14, Antkowiak 50
2-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Apolinarski 45
SO/02/03 15:00

Legionovia Legionowo

Nakrosius 63
1-2

Mławianka Mława

Hurenko 19, 22
SO/02/03 18:00

Victoria Sulejówek

0-0

Unia Skierniewice

ND/03/03 12:00

Legia II Warszawa

Dias 25, Pchełka 39, Zyba 45
3-0

Lechia Tomaszów Mazow.

ND/03/03 13:00

Jagiellonia II Białystok

Wojdakowski 34, Czerech 75, Matus 89
3-0

Concordia Elbląg

20 kolejka
SO/09/03 12:00

Mławianka Mława

3-0
(wo)

Jagiellonia II Białystok

Wojdakowski 60
SO/09/03 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Zinkewycz 26, Apolinarski 32
2-0

Victoria Sulejówek

SO/09/03 14:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Pieńkowski 37
1-1

ŁKS Łomża

Antkowiak 90
SO/09/03 14:00

Pilica Białobrzegi

Wojtysiak 72
1-1

GKS Wikielec

Kirss 81
SO/09/03 14:00

Świt Nowy Dwór M.

Knysz 15, Wiśniewski 64
2-0

Legionovia Legionowo

SO/09/03 15:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 2, 41, 47, 90, Szymon Łapiński 90
5-1

Warta Sieradz

Sabiłło 13 (s)
SO/09/03 17:00

Broń Radom

Owczarek 45, Szymczak 79
2-0

Olimpia Zambrów

ND/10/03 12:00

Concordia Elbląg

Staniak 90
1-1

GKS Bełchatów

Zdybowicz 68
ND/10/03 12:00

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 45 (k), 46
2-1

Legia II Warszawa

Tadrowski 79
21 kolejka
SO/16/03 12:00

Legia II Warszawa

Tadrowski 36, Żewłakow 49, Vassiliadis 55, Konik 78
4-0

Broń Radom

SO/16/03 14:00

Olimpia Zambrów

Bayer 34, Ciborowski 39, Dąbrowski 43
3-2

Concordia Elbląg

Criciuma 4 (k), 90
SO/16/03 14:00

GKS Wikielec

Kondracki 22
1-0

Unia Skierniewice

SO/16/03 14:00

Warta Sieradz

Kręcichwost 77 (k)
1-2

Pogoń Grodzisk Mazow.

Jaroń 53, Gajgier 90
SO/16/03 15:00

GKS Bełchatów

0-2

Mławianka Mława

Hrebeń 46, Tworek 70
SO/16/03 15:00

Legionovia Legionowo

Górski 1, 11
2-3

Pilica Białobrzegi

Kazimierczak 22, 76, Cichocki 71 (k)
SO/16/03 18:00

Victoria Sulejówek

Dźwigała 81
1-1

ŁKS Łomża

Mich 90
ND/17/03 12:00

Pelikan Łowicz

0-0

Lechia Tomaszów Mazow.

ND/17/03 12:00

Jagiellonia II Białystok

Toporkiewicz 71
1-0

Świt Nowy Dwór M.

22 kolejka
PT/22/03 18:00

Broń Radom

0-1

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 32
SO/23/03 12:00

Concordia Elbląg

Sionkowski 21, Criciuma 54 (k), Makarski 87
3-3

Legia II Warszawa

Kucharczyk 47, Rosołek 56, 74 (k)
SO/23/03 13:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Winiarski 26, Jaroń 42 (k), Apolinarski 49, Odolak 51, Zinkewycz 71
5-0

GKS Wikielec

SO/23/03 14:00

Świt Nowy Dwór M.

0-2

GKS Bełchatów

Skórecki 7, Karpiński 22
SO/23/03 15:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 15, Górka 54, Skrzyniak 90
3-2

Victoria Sulejówek

Świątek 35, 64
SO/23/03 15:00

ŁKS Łomża

Olszewski 87, Kuźma 90
2-0

Warta Sieradz

SO/23/03 15:00

Pilica Białobrzegi

Kazimierczak 45
1-2

Jagiellonia II Białystok

Matus 41, Matheus 83
SO/23/03 15:00

Mławianka Mława

0-1

Olimpia Zambrów

Korczak 10
SO/23/03 19:15

Unia Skierniewice

0-0

Legionovia Legionowo

23 kolejka
PT/29/03 12:00

Jagiellonia II Białystok

Twarowski 19, Matus 72
2-3

Unia Skierniewice

Sabiłło 23, 68, Cegiełka 81
PT/29/03 19:26

Broń Radom

Buczek 12, Owczarek 18
2-2

Lechia Tomaszów Mazow.

Szymczak 39, 86 (k)
SO/30/03 12:00

Legia II Warszawa

Kucharczyk 45, Radaszkiewicz 90 (k)
2-1

Mławianka Mława

Markowicz 16
SO/30/03 12:00

Olimpia Zambrów

Jakimiuk 39 (k), Jaroszewski 90 (s)
2-2

Świt Nowy Dwór M.

Wiśniewski 50, 56
SO/30/03 13:00

Legionovia Legionowo

Wojdyga 87
1-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

Zinkewycz 45, 55, Apolinarski 85
SO/30/03 14:00

GKS Wikielec

0-1

ŁKS Łomża

Winsztal 50
SO/30/03 14:00

Warta Sieradz

Adamiak 11 (k), Maćczak 47, Mielczarek 56
3-0

Victoria Sulejówek

SO/30/03 15:00

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 10, 16, Czeczko 21, 70, 83, Łojszczyk 45, Jendryczko 64, Pawlicki 90
8-0

Concordia Elbląg

SO/30/03 15:00

GKS Bełchatów

Wroński 17, Bartosiak 84 (k)
2-1

Pilica Białobrzegi

Kazimierczak 9
24 kolejka
PT/05/04 19:00

Unia Skierniewice

Sabiłło 28, Cegiełka 45, Szmyd 65
3-2

GKS Bełchatów

Karpiński 20, Szymorek 55
SO/06/04 12:00

Concordia Elbląg

Sionkowski 16, 85, Makarski 53, Noworyta 64, 84
5-0

Broń Radom

SO/06/04 15:00

ŁKS Łomża

Antkowiak 33
1-1

Legionovia Legionowo

Zaklika 40
SO/06/04 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Odolak 31, Jaroń 45 (k), Sommerfeld 58, Lis 85
4-0

Jagiellonia II Białystok

SO/06/04 15:00

Pilica Białobrzegi

0-5

Olimpia Zambrów

Jakimiuk 12 (k), Triuchan 62, Gojko 85, 90, Kozaczuk 86
SO/06/04 16:00

Lechia Tomaszów Mazow.

0-1

Warta Sieradz

Lis 32 (k)
SO/06/04 16:00

Mławianka Mława

0-0

Pelikan Łowicz

ND/07/04 15:00

Świt Nowy Dwór M.

Knysz 35, Ciach 62 (k)
2-2

Legia II Warszawa

Kucharczyk 7, Korczakowski 90
ND/07/04 16:00

Victoria Sulejówek

0-1

GKS Wikielec

Szypulski 42 (k)
25 kolejka
PT/12/04 18:00

Broń Radom

0-0

Mławianka Mława

SO/13/04 12:00

Concordia Elbląg

Staniak 45
1-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Pieńkowski 35
SO/13/04 12:00

Jagiellonia II Białystok

0-3

ŁKS Łomża

Walczak 51, Lipe 71, Kuźma 90
SO/13/04 14:00

GKS Wikielec

0-0

Warta Sieradz

SO/13/04 15:00

Olimpia Zambrów

Korczak 25
1-2

Unia Skierniewice

Papikjan 45 (k), Cegiełka 87
SO/13/04 16:00

Pelikan Łowicz

Falkowski 4, Winkler 45
2-3

Świt Nowy Dwór M.

Bednarek 27, Ciach 73 (k), Kamiński 76 (k)
SO/13/04 16:00

GKS Bełchatów

0-0

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/13/04 16:00

Legionovia Legionowo

Fabiszewski 9, Schwartzman 14, Radionow 72, Chudy 89
4-3

Victoria Sulejówek

Pindor 24 (k), Dębski 68, Świątek 78
ND/14/04 14:30

Legia II Warszawa

Ryczkowski 28, Gieroba 66
2-0

Pilica Białobrzegi

26 kolejka
SO/20/04 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Gajgier 38, Zinkewycz 82, Odolak 85, Dzięgielewski 90
4-1

Olimpia Zambrów

Bayer 55
SO/20/04 16:00

ŁKS Łomża

Bielka 9, Antkowiak 57, Protaziuk 90
3-0

GKS Bełchatów

SO/20/04 16:00

Pilica Białobrzegi

Kazimierczak 74
1-1

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 10
SO/20/04 16:00

Mławianka Mława

Grabowski 17 (k), Odilon 47
2-0

Concordia Elbląg

SO/20/04 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 20, Ziarek 22, Amroziński 90
3-0

GKS Wikielec

SO/20/04 17:00

Warta Sieradz

Maćczak 22, 69
2-2

Legionovia Legionowo

Fabiszewski 20, Biegański 32
SO/20/04 17:00

Unia Skierniewice

Rosiński 45, Sabiłło 53, 55, Szmyd 60
4-0

Legia II Warszawa

SO/20/04 17:00

Świt Nowy Dwór M.

0-0

Broń Radom

SO/20/04 18:00

Victoria Sulejówek

Ławcewicz-Musialik 90
1-0

Jagiellonia II Białystok

27 kolejka
PT/26/04 19:45

Unia Skierniewice

Sabiłło 27, Szmyd 41
2-1

Pelikan Łowicz

Winkler 90
SO/27/04 12:00

Concordia Elbląg

Sionkowski 62, Makarski 90
2-1

Świt Nowy Dwór M.

Niesłuchowski 84
SO/27/04 12:00

Legia II Warszawa

Gieroba 17, Adkonis 34 (k), Vassiliadis 56, 76
4-3

Pogoń Grodzisk Mazow.

Tobiasz 10 (s), Lis 89, Odolak 90
SO/27/04 14:00

Olimpia Zambrów

0-1

ŁKS Łomża

Wenger 68
SO/27/04 14:00

Jagiellonia II Białystok

Kupisz 49, Łaski 74
2-0

Warta Sieradz

SO/27/04 16:00

Mławianka Mława

Grabowski 34 (k), Hurenko 84
2-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 15
SO/27/04 16:00

Legionovia Legionowo

Radionow 12, 35, Biegański 71, Mitura 90
4-0

GKS Wikielec

SO/27/04 17:00

Broń Radom

Szymczak 48, Buczek 90
2-1

Pilica Białobrzegi

Wojtysiak 26
SO/27/04 17:00

GKS Bełchatów

Skórecki 59
1-1

Victoria Sulejówek

Wilanowski 67
28 kolejka
PT/03/05 12:00

Pilica Białobrzegi

0-1

Concordia Elbląg

Criciuma 61
PT/03/05 16:00

Świt Nowy Dwór M.

Kamiński 4 (k), Tkaczyk 7, Jampol 88 (k)
3-0

Mławianka Mława

PT/03/05 17:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 12, Szymczak 45 (k), Ziarek 90
3-1

Legionovia Legionowo

Szwed 15
PT/03/05 17:00

Warta Sieradz

Adamiak 65, Piela 87
2-1

GKS Bełchatów

Wroński 11
PT/03/05 19:45

Unia Skierniewice

Sabiłło 47, Papikjan 73 (k), Wasin 90
3-1

Broń Radom

Szymczak 21
SO/04/05 15:00

Victoria Sulejówek

Bednarek 70
1-3

Olimpia Zambrów

Romanowicz 15, 27, Triuchan 45
SO/04/05 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Zinkewycz 7, Odolak 32, 66
3-1

Pelikan Łowicz

Sołtysiński 45
SO/04/05 16:00

GKS Wikielec

0-3

Jagiellonia II Białystok

Polkowski 7, Rybak 8, Wojdakowski 73
SO/04/05 17:00

ŁKS Łomża

Karmański 6, Antkowiak 24, Wnorowski 51 (s)
3-1

Legia II Warszawa

Ryczkowski 38
29 kolejka
PT/10/05 17:00

Świt Nowy Dwór M.

Ciach 31, 57, Wiśniewski 36
3-1

Lechia Tomaszów Mazow.

Gambka 89
PT/10/05 18:00

Broń Radom

Timite 90
1-1

Pogoń Grodzisk Mazow.

Zinkewycz 22
SO/11/05 12:00

Legia II Warszawa

Ryczkowski 3
1-0

Victoria Sulejówek

SO/11/05 15:00

Olimpia Zambrów

Romanowicz 40
1-2

Warta Sieradz

Lis 17, Maćczak 85
SO/11/05 16:00

Mławianka Mława

Markowicz 52
1-0

Pilica Białobrzegi

SO/11/05 17:00

Pelikan Łowicz

Pomianowski 82 (k)
1-5

ŁKS Łomża

Bielka 3, 56, 73, Weremko 43, Karmański 45
SO/11/05 17:00

GKS Bełchatów

0-1

GKS Wikielec

Otręba 84
SO/11/05 17:30

Concordia Elbląg

0-7

Unia Skierniewice

Papikjan 16, Makuch 41, Sabiłło 57, 71 (k), 79 (k), 81, Sulikowski 90
ND/12/05 12:00

Jagiellonia II Białystok

Polkowski 17 (k), Wojdakowski 60, Matheus 89, 90
4-0

Legionovia Legionowo

30 kolejka
ŚR/15/05 16:00

GKS Wikielec

Kacperek 90
1-0

Olimpia Zambrów

ŚR/15/05 17:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Sommerfeld 6, 15, Dias 10, Odolak 20, 42, 54, 59, 76, 78, Gedek 44, Tytek 50 (s), Zinkewycz 66, Niski 71, Dzięgielewski 74, 81
15-0

Concordia Elbląg

ŚR/15/05 17:30

Legionovia Legionowo

Mitura 46, Górski 84
2-3

GKS Bełchatów

Łaski 13, Golański 22, Grzelak 74
ŚR/15/05 17:30

Warta Sieradz

Piela 12
1-0

Legia II Warszawa

ŚR/15/05 17:30

ŁKS Łomża

0-2

Broń Radom

Buczek 20, Górka 90
ŚR/15/05 17:30

Pilica Białobrzegi

0-5

Świt Nowy Dwór M.

Kopczyński 2, Ciach 59, Tkaczyk 65, Knysz 71, Michalik 85
ŚR/15/05 18:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Pawlusiński 12, Snopczyński 27, 57, Płatek 31, 66, Burkowski 44 (s), Gambka 69
7-0

Jagiellonia II Białystok

ŚR/15/05 18:00

Victoria Sulejówek

Rudnicki 22, Świątek 64, Misiak 65, Dźwigała 85
4-0

Pelikan Łowicz

ŚR/15/05 19:45

Unia Skierniewice

Papikjan 16, Dudziński 50, Sabiłło 77
3-3

Mławianka Mława

Jońca 19, 69, Hurenko 79
31 kolejka
SO/18/05 12:00

Legia II Warszawa

Kucharczyk 48
1-0

GKS Wikielec

SO/18/05 15:00

Olimpia Zambrów

Malinowski 40 (k), Parobczyk 61, Romanowicz 66
3-1

Legionovia Legionowo

Szwed 24
SO/18/05 17:00

Unia Skierniewice

Łapiński 49, Papikjan 61, Wasin 81, Jaworskyj 90
4-3

Świt Nowy Dwór M.

Broda 18, Knysz 51, Kopczyński 87
SO/18/05 17:00

Mławianka Mława

Masałow 51
1-5

Pogoń Grodzisk Mazow.

Zinkewycz 28, 66, Jaroń 49, Niski 53, Mikołajewski 63 (s)
SO/18/05 17:00

Broń Radom

Timite 85
1-1

Victoria Sulejówek

Pindor 90
SO/18/05 17:00

GKS Bełchatów

Trzeboński 6
1-0

Jagiellonia II Białystok

SO/18/05 17:30

Concordia Elbląg

Sionkowski 45 (k)
1-3

ŁKS Łomża

Bielka 66, 90, Winsztal 83
ND/19/05 12:00

Pelikan Łowicz

Czeczko 9, Pomianowski 13 (k), Łojszczyk 17
3-2

Warta Sieradz

Ślesicki 20 (k), Oyedele 37
ND/19/05 15:00

Pilica Białobrzegi

Wojtysiak 29, Stawiarz 73
2-6

Lechia Tomaszów Mazow.

Pieńkowski 5, Snopczyński 17, 45, 52, Górka 45, Kolasa 83
32 kolejka
PT/24/05 18:00

GKS Wikielec

Kalisz 25
1-0

Pelikan Łowicz

SO/25/05 11:00

Jagiellonia II Białystok

Matheus 57, Toporkiewicz 90
2-0

Olimpia Zambrów

SO/25/05 11:00

Legionovia Legionowo

0-0

Legia II Warszawa

SO/25/05 14:00

ŁKS Łomża

Karmański 5, Bielka 81
2-1

Mławianka Mława

Hurenko 45
SO/25/05 15:00

Pogoń Grodzisk Mazow.

Prochoń 12 (s), Zinkewycz 42, Niski 45, Mazur 76
4-0

Świt Nowy Dwór M.

SO/25/05 17:00

Warta Sieradz

Lis 42 (k), 75 (k)
2-0

Broń Radom

SO/25/05 17:00

Unia Skierniewice

Bartosiński 4, 72, Sabiłło 9, 11, Walasek 29 (s)
5-0

Pilica Białobrzegi

SO/25/05 18:00

Lechia Tomaszów Mazow.

Snopczyński 10 (k), 66, Ziarek 38, Kolasa 74, Skrzyniak 87
5-1

GKS Bełchatów

Bartosiak 46
SO/25/05 18:00

Victoria Sulejówek

Pindor 81 (k)
1-0

Concordia Elbląg

33 kolejka
PT/31/05 17:00

Świt Nowy Dwór M.

-

ŁKS Łomża

PT/31/05 19:00

Broń Radom

-

GKS Wikielec

PT/31/05 19:45

Unia Skierniewice

-

Lechia Tomaszów Mazow.

SO/01/06 12:00

Legia II Warszawa

-

Jagiellonia II Białystok

SO/01/06 15:00

Olimpia Zambrów

-

GKS Bełchatów

SO/01/06 17:00

Pilica Białobrzegi

-

Pogoń Grodzisk Mazow.

SO/01/06 17:00

Mławianka Mława

-

Victoria Sulejówek

SO/01/06 17:30

Concordia Elbląg

-

Warta Sieradz

ND/02/06 12:00

Pelikan Łowicz

-

Legionovia Legionowo

34 kolejka
- -

GKS Bełchatów

-

Legia II Warszawa

- -

Jagiellonia II Białystok

-

Pelikan Łowicz

- -

Legionovia Legionowo

-

Broń Radom

- -

GKS Wikielec

-

Concordia Elbląg

- -

Warta Sieradz

-

Mławianka Mława

- -

Victoria Sulejówek

-

Świt Nowy Dwór M.

- -

ŁKS Łomża

-

Pilica Białobrzegi

- -

Pogoń Grodzisk Mazow.

-

Unia Skierniewice

SO/08/06 00:00

Lechia Tomaszów Mazow.

-

Olimpia Zambrów

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

17:00 TVP Sport ME U-17: Portugalia - Polska (na żywo)
17:30 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (na żywo)
20:30 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (na żywo)
15:00 Polsat Sp.2 1. liga: Motor - Górnik (powt.)
17:00 Polsat Sp.2 1. liga: Arka - Odra (powt.)