Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 24 lipca 2024

3 Liga grupa 2 - wielkopolska/kujaw.-pom./pomorska/zachodniopom.

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Błękitni Stargard000-00-0-00-0-00-0-0
2Cartusia Kartuzy000-00-0-00-0-00-0-0
3Elana Toruń000-00-0-00-0-00-0-0
4Flota Świnoujście000-00-0-00-0-00-0-0
5Gedania Gdańsk000-00-0-00-0-00-0-0
6Gryf Słupsk000-00-0-00-0-00-0-0
7Kotwica Kórnik000-00-0-00-0-00-0-0
8Lech II Poznań000-00-0-00-0-00-0-0
9Noteć Czarnków000-00-0-00-0-00-0-0
10Pogoń II Szczecin000-00-0-00-0-00-0-0
11Pogoń Nowe Skalmierzyce000-00-0-00-0-00-0-0
12Polonia Środa Wlkp.000-00-0-00-0-00-0-0
13Sokół Kleczew000-00-0-00-0-00-0-0
14Unia Swarzędz000-00-0-00-0-00-0-0
15Vineta Wolin000-00-0-00-0-00-0-0
16Wda Świecie000-00-0-00-0-00-0-0
17Wybrzeże Rewalskie Rewal000-00-0-00-0-00-0-0
18Zawisza Bydgoszcz000-00-0-00-0-00-0-0
- -
Pogoń N.
-
Lech I.
- -
Kotwica K.
-
Flota Ś.
- -
Elana T.
-
Pogoń I.
- -
Wda Ś.
-
Cartusia K.
- -
Wybrzeże R.
-
Zawisza B.
- -
Vineta W.
-
Polonia Ś.
- -
Noteć C.
-
Unia S.
- -
Gryf S.
-
Sokół K.
SO/03/08 00:00
Gedania G.
-
Błękitni S.
1 kolejka
- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Lech II Poznań

- -

Kotwica Kórnik

-

Flota Świnoujście

- -

Elana Toruń

-

Pogoń II Szczecin

- -

Wda Świecie

-

Cartusia Kartuzy

- -

Wybrzeże Rewalskie Rewal

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Vineta Wolin

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Noteć Czarnków

-

Unia Swarzędz

- -

Gryf Słupsk

-

Sokół Kleczew

SO/03/08 00:00

Gedania Gdańsk

-

Błękitni Stargard

2 kolejka
- -

Unia Swarzędz

-

Gryf Słupsk

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Noteć Czarnków

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Vineta Wolin

- -

Cartusia Kartuzy

-

Wybrzeże Rewalskie Rewal

- -

Pogoń II Szczecin

-

Wda Świecie

- -

Flota Świnoujście

-

Elana Toruń

- -

Lech II Poznań

-

Kotwica Kórnik

- -

Gedania Gdańsk

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/10/08 00:00

Błękitni Stargard

-

Sokół Kleczew

3 kolejka
- -

Kotwica Kórnik

-

Gedania Gdańsk

- -

Elana Toruń

-

Lech II Poznań

- -

Wda Świecie

-

Flota Świnoujście

- -

Wybrzeże Rewalskie Rewal

-

Pogoń II Szczecin

- -

Vineta Wolin

-

Cartusia Kartuzy

- -

Noteć Czarnków

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Gryf Słupsk

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Sokół Kleczew

-

Unia Swarzędz

SO/17/08 00:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Błękitni Stargard

4 kolejka
- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Sokół Kleczew

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Gryf Słupsk

- -

Cartusia Kartuzy

-

Noteć Czarnków

- -

Pogoń II Szczecin

-

Vineta Wolin

- -

Flota Świnoujście

-

Wybrzeże Rewalskie Rewal

- -

Lech II Poznań

-

Wda Świecie

- -

Gedania Gdańsk

-

Elana Toruń

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Kotwica Kórnik

ŚR/21/08 00:00

Błękitni Stargard

-

Unia Swarzędz

5 kolejka
- -

Elana Toruń

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Wda Świecie

-

Gedania Gdańsk

- -

Wybrzeże Rewalskie Rewal

-

Lech II Poznań

- -

Vineta Wolin

-

Flota Świnoujście

- -

Noteć Czarnków

-

Pogoń II Szczecin

- -

Gryf Słupsk

-

Cartusia Kartuzy

- -

Sokół Kleczew

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Unia Swarzędz

-

Polonia Środa Wlkp.

SO/24/08 16:00

Kotwica Kórnik

-

Błękitni Stargard

6 kolejka
- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Unia Swarzędz

- -

Cartusia Kartuzy

-

Sokół Kleczew

- -

Pogoń II Szczecin

-

Gryf Słupsk

- -

Flota Świnoujście

-

Noteć Czarnków

- -

Lech II Poznań

-

Vineta Wolin

- -

Gedania Gdańsk

-

Wybrzeże Rewalskie Rewal

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Wda Świecie

- -

Kotwica Kórnik

-

Elana Toruń

SO/31/08 00:00

Błękitni Stargard

-

Polonia Środa Wlkp.

7 kolejka
- -

Wda Świecie

-

Kotwica Kórnik

- -

Wybrzeże Rewalskie Rewal

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Vineta Wolin

-

Gedania Gdańsk

- -

Noteć Czarnków

-

Lech II Poznań

- -

Gryf Słupsk

-

Flota Świnoujście

- -

Sokół Kleczew

-

Pogoń II Szczecin

- -

Unia Swarzędz

-

Cartusia Kartuzy

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Zawisza Bydgoszcz

SO/07/09 00:00

Elana Toruń

-

Błękitni Stargard

8 kolejka
- -

Cartusia Kartuzy

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Pogoń II Szczecin

-

Unia Swarzędz

- -

Flota Świnoujście

-

Sokół Kleczew

- -

Lech II Poznań

-

Gryf Słupsk

- -

Gedania Gdańsk

-

Noteć Czarnków

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Vineta Wolin

- -

Kotwica Kórnik

-

Wybrzeże Rewalskie Rewal

- -

Elana Toruń

-

Wda Świecie

SO/14/09 00:00

Błękitni Stargard

-

Zawisza Bydgoszcz

9 kolejka
- -

Wybrzeże Rewalskie Rewal

-

Elana Toruń

- -

Vineta Wolin

-

Kotwica Kórnik

- -

Noteć Czarnków

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Gryf Słupsk

-

Gedania Gdańsk

- -

Sokół Kleczew

-

Lech II Poznań

- -

Unia Swarzędz

-

Flota Świnoujście

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Pogoń II Szczecin

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Cartusia Kartuzy

SO/21/09 00:00

Wda Świecie

-

Błękitni Stargard

10 kolejka
- -

Pogoń II Szczecin

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Flota Świnoujście

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Lech II Poznań

-

Unia Swarzędz

- -

Gedania Gdańsk

-

Sokół Kleczew

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Gryf Słupsk

- -

Kotwica Kórnik

-

Noteć Czarnków

- -

Elana Toruń

-

Vineta Wolin

- -

Wda Świecie

-

Wybrzeże Rewalskie Rewal

SO/28/09 00:00

Błękitni Stargard

-

Cartusia Kartuzy

11 kolejka
- -

Vineta Wolin

-

Wda Świecie

- -

Noteć Czarnków

-

Elana Toruń

- -

Gryf Słupsk

-

Kotwica Kórnik

- -

Sokół Kleczew

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Unia Swarzędz

-

Gedania Gdańsk

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Lech II Poznań

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Flota Świnoujście

- -

Cartusia Kartuzy

-

Pogoń II Szczecin

SO/05/10 00:00

Wybrzeże Rewalskie Rewal

-

Błękitni Stargard

12 kolejka
- -

Flota Świnoujście

-

Cartusia Kartuzy

- -

Lech II Poznań

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Gedania Gdańsk

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Unia Swarzędz

- -

Kotwica Kórnik

-

Sokół Kleczew

- -

Elana Toruń

-

Gryf Słupsk

- -

Wda Świecie

-

Noteć Czarnków

- -

Wybrzeże Rewalskie Rewal

-

Vineta Wolin

SO/12/10 00:00

Błękitni Stargard

-

Pogoń II Szczecin

13 kolejka
- -

Noteć Czarnków

-

Wybrzeże Rewalskie Rewal

- -

Gryf Słupsk

-

Wda Świecie

- -

Sokół Kleczew

-

Elana Toruń

- -

Unia Swarzędz

-

Kotwica Kórnik

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Gedania Gdańsk

- -

Cartusia Kartuzy

-

Lech II Poznań

- -

Pogoń II Szczecin

-

Flota Świnoujście

SO/19/10 00:00

Vineta Wolin

-

Błękitni Stargard

14 kolejka
- -

Lech II Poznań

-

Pogoń II Szczecin

- -

Gedania Gdańsk

-

Cartusia Kartuzy

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Kotwica Kórnik

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Elana Toruń

-

Unia Swarzędz

- -

Wda Świecie

-

Sokół Kleczew

- -

Wybrzeże Rewalskie Rewal

-

Gryf Słupsk

- -

Vineta Wolin

-

Noteć Czarnków

SO/26/10 00:00

Błękitni Stargard

-

Flota Świnoujście

15 kolejka
- -

Gryf Słupsk

-

Vineta Wolin

- -

Sokół Kleczew

-

Wybrzeże Rewalskie Rewal

- -

Unia Swarzędz

-

Wda Świecie

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Elana Toruń

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Kotwica Kórnik

- -

Cartusia Kartuzy

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Pogoń II Szczecin

-

Gedania Gdańsk

- -

Flota Świnoujście

-

Lech II Poznań

SO/02/11 00:00

Noteć Czarnków

-

Błękitni Stargard

16 kolejka
- -

Gedania Gdańsk

-

Flota Świnoujście

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Pogoń II Szczecin

- -

Kotwica Kórnik

-

Cartusia Kartuzy

- -

Elana Toruń

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Wda Świecie

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Wybrzeże Rewalskie Rewal

-

Unia Swarzędz

- -

Vineta Wolin

-

Sokół Kleczew

- -

Noteć Czarnków

-

Gryf Słupsk

SO/09/11 00:00

Błękitni Stargard

-

Lech II Poznań

17 kolejka
- -

Sokół Kleczew

-

Noteć Czarnków

- -

Unia Swarzędz

-

Vineta Wolin

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Wybrzeże Rewalskie Rewal

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Wda Świecie

- -

Cartusia Kartuzy

-

Elana Toruń

- -

Pogoń II Szczecin

-

Kotwica Kórnik

- -

Flota Świnoujście

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Lech II Poznań

-

Gedania Gdańsk

SO/16/11 00:00

Gryf Słupsk

-

Błękitni Stargard

18 kolejka
- -

Błękitni Stargard

-

Gedania Gdańsk

- -

Lech II Poznań

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Flota Świnoujście

-

Kotwica Kórnik

- -

Pogoń II Szczecin

-

Elana Toruń

- -

Cartusia Kartuzy

-

Wda Świecie

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Wybrzeże Rewalskie Rewal

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Vineta Wolin

- -

Unia Swarzędz

-

Noteć Czarnków

- -

Sokół Kleczew

-

Gryf Słupsk

Piłka na żywo

PT/19/07 18:00
Jagiellonia B.
2-0
Puszcza N.
PT/19/07 20:30
Śląsk W.
1-1
Lechia G.
SO/20/07 14:45
GKS K.
1-2
Radomiak R.
SO/20/07 17:30
Pogoń S.
3-0
Korona K.
SO/20/07 20:15
Legia W.
2-0
Zagłębie L.
ND/21/07 14:45
Cracovia
1-1
Piast G.
ND/21/07 17:30
Lech P.
2-0
Górnik Z.
ND/21/07 20:15
Motor L.
0-2
Raków C.
PN/22/07 19:00
Stal M.
1-1
Widzew Ł.
PT/26/07 18:00
Puszcza N.
-
Górnik Z.
PT/26/07 20:30
Lechia G.
-
Motor L.
SO/27/07 14:45
Stal M.
-
GKS K.
SO/27/07 17:30
Radomiak R.
-
Jagiellonia B.
SO/27/07 20:15
Widzew Ł.
-
Lech P.
ND/28/07 14:45
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
ND/28/07 17:30
Piast G.
-
Śląsk W.
ND/28/07 20:15
Korona K.
-
Legia W.
PN/29/07 19:00
Raków C.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

17:30 TVP Sport LM: Poniewież - Jagiellonia (na żywo)
18:00 Polsat Sp.1 LK: Ryga - Śląsk (na żywo)