Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 04 marca 2024

3 Liga grupa 2 - wielkopolska/kujaw.-pom./pomorska/zachodniopom.

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Świt Szczecin194639-1014-4-18-1-06-3-1
2Elana Toruń194132-1212-5-28-1-14-4-1
3Zawisza Bydgoszcz193137-219-4-65-2-24-2-4
4Pogoń Nowe Skalmierzyce193134-279-4-63-2-46-2-2
5Unia Swarzędz193034-329-3-76-3-23-0-5
6Vineta Wolin183028-319-3-64-2-25-1-4
7Cartusia Kartuzy192942-258-5-63-3-45-2-2
8Noteć Czarnków182944-349-2-76-1-33-1-4
9Pogoń II Szczecin192943-359-2-86-1-33-1-5
10Gedania Gdańsk192834-349-1-94-1-55-0-4
11Polonia Środa Wlkp.192830-318-4-73-2-45-2-3
12Błękitni Stargard192735-358-3-82-2-56-1-3
13Sokół Kleczew192532-357-4-85-1-32-3-5
14Flota Świnoujście192324-337-2-102-0-85-2-2
15Stolem Gniewino181819-375-3-101-3-34-0-7
16Wikęd Luzino191327-524-1-144-1-50-0-9
17KP Starogard Gdański191125-512-5-120-1-82-4-4
18Unia Solec Kujawski181026-503-1-143-1-60-0-8
PT/01/03 13:30
Gedania G.
0-1
Świt S.
PT/01/03 15:00
Wikęd L.
3-0
Vineta W.
SO/02/03 12:00
Pogoń I.
1-4
Sokół K.
SO/02/03 12:00
Unia S.
2-3
Błękitni S.
SO/02/03 13:00
Flota Ś.
0-1
Stolem G.
SO/02/03 14:00
Noteć C.
3-1
Polonia Ś.
SO/02/03 15:00
Unia S.
0-1
Pogoń N.
SO/02/03 17:00
Elana T.
1-0
Zawisza B.
ND/03/03 15:30
Cartusia K.
1-1
KP S.
- -
Świt S.
-
Noteć C.
- -
Polonia Ś.
-
Wikęd L.
- -
Vineta W.
-
Elana T.
- -
Zawisza B.
-
Unia S.
- -
Błękitni S.
-
Flota Ś.
- -
Stolem G.
-
Unia S.
- -
Pogoń N.
-
Cartusia K.
- -
KP S.
-
Pogoń I.
SO/09/03 00:00
Sokół K.
-
Gedania G.
1 kolejka
PT/04/08 18:00

Świt Szczecin

Kujawa 10, Paczuk 39
2-2

Sokół Kleczew

Kowalczuk 68, 90 (k)
PT/04/08 18:00

Unia Swarzędz

Borucki 39, Theus 72
2-2

KP Starogard Gdański

Zieliński 3, Kleinschmidt 51
SO/05/08 12:00

Gedania Gdańsk

Manuszewski 2, Waliszewski 56
2-3

Polonia Środa Wlkp.

Milachowski 43, Bałdyga 60, 74
SO/05/08 14:00

Unia Solec Kujawski

Krawczenko 35, Babiarz 57 (k)
2-3

Stolem Gniewino

Soboczyński 24 (k), 61, Dampc 53
SO/05/08 15:00

Noteć Czarnków

Kacprzak 4 (k), Kozak 45, 64
3-4

Vineta Wolin

Nagórski 35, Emche 77, 82, Poniedziałek 90
SO/05/08 15:00

Wikęd Luzino

Kostuch 88
1-7

Zawisza Bydgoszcz

Koziara 15, 45, 72, Sanocki 56, Bojas 71, 90, Kona 82
SO/05/08 16:00

Cartusia Kartuzy

Szałecki 34, Gryszkiewicz 50
2-1

Pogoń II Szczecin

Turski 73
SO/05/08 17:00

Elana Toruń

Jaskólski 29, Kowalski 50, Rożnowski 85
3-0

Błękitni Stargard

SO/05/08 17:00

Flota Świnoujście

0-3

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kaczmarek 36 (k), 68, Palat 51
2 kolejka
PT/11/08 18:00

Stolem Gniewino

0-0

Flota Świnoujście

PT/11/08 18:00

Vineta Wolin

Żmudź 26, Emche 87
2-1

Wikęd Luzino

Borski 66 (k)
PT/11/08 18:00

Polonia Środa Wlkp.

Bałdyga 70
1-4

Noteć Czarnków

Kacprzak 3, 90, Zenger 20, Piekarski 45
PT/11/08 18:00

Świt Szczecin

Kapelusz 22, Nowak 74 (k)
2-0

Gedania Gdańsk

SO/12/08 15:00

Sokół Kleczew

Andrzejewski 44, Kowalczuk 57 (k), Wzięch 85
3-2

Pogoń II Szczecin

Turski 3 (k), Korczakowski 63
SO/12/08 15:00

Błękitni Stargard

Niedojad 55, 75, Marczak 88
3-1

Unia Solec Kujawski

Chołuj 37
SO/12/08 16:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Palat 1
1-0

Unia Swarzędz

SO/12/08 17:00

KP Starogard Gdański

Kleinschmidt 3, Mikuła 24
2-2

Cartusia Kartuzy

Vidal 19, Przyborowski 81
SO/12/08 19:46

Zawisza Bydgoszcz

0-0

Elana Toruń

3 kolejka
PT/18/08 18:00

Gedania Gdańsk

Sosnowski 6, Zyska 83 (k)
2-1

Sokół Kleczew

Wzięch 66
PT/18/08 18:00

Unia Swarzędz

Laskowski 75, Soboń 88, Paczyński 90, Spławski 90
4-3

Stolem Gniewino

Sobczyński 23, 86, Soboczyński 69 (k)
SO/19/08 14:00

Noteć Czarnków

Piekarski 13
1-5

Świt Szczecin

Święty 12, 45, 58 (k), Siwiński 52, Nowak 90
SO/19/08 14:00

Unia Solec Kujawski

0-2

Zawisza Bydgoszcz

Okuniewicz 53, Graczyk 74
SO/19/08 15:00

Wikęd Luzino

0-4

Polonia Środa Wlkp.

Walczak 16, Wódecki 42, Drame 75, 90
SO/19/08 16:00

Cartusia Kartuzy

Gryszkiewicz 86 (k)
1-3

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Palat 21, 56, Grabowski 73
SO/19/08 17:00

Elana Toruń

Rożnowski 86
1-2

Vineta Wolin

Kasperowicz 83, Żmudź 90
SO/19/08 17:00

Flota Świnoujście

0-3

Błękitni Stargard

Prawucki 26, Zdunek 34, Marczak 72
ND/20/08 12:00

Pogoń II Szczecin

Frączczak 3, Pek 77 (s)
2-3

KP Starogard Gdański

Garbacik 52, Sławiński 55, Chaciński 75
4 kolejka
ŚR/23/08 17:00

Błękitni Stargard

Niedojad 83
1-3

Unia Swarzędz

Borucki 7 (k), Biegański 18, Paczyński 50
ŚR/23/08 17:30

Sokół Kleczew

Wzięch 24, 78, Zimmer 53, Kowalczuk 90 (k)
4-3

KP Starogard Gdański

Mikuła 20, 74, Parulski 42
ŚR/23/08 17:30

Polonia Środa Wlkp.

Korpalski 41 (s)
1-3

Elana Toruń

Lenkiewicz 32, Jaskólski 51, Piskorski 87
ŚR/23/08 17:30

Gedania Gdańsk

Flis 41
1-1

Noteć Czarnków

Kalupa 87
ŚR/23/08 18:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

0-5

Pogoń II Szczecin

Kroczek 9, Turski 15 (k), Góral 38, Doustali 73 (k), Klukowski 90
ŚR/23/08 18:00

Stolem Gniewino

0-0

Cartusia Kartuzy

ŚR/23/08 18:00

Zawisza Bydgoszcz

Chachuła 32, Bojas 81
2-0

Flota Świnoujście

ŚR/23/08 18:00

Vineta Wolin

Żmudź 58, Kurczak 69
2-1

Unia Solec Kujawski

Nawrocki 48
ŚR/23/08 18:00

Świt Szczecin

Kapelusz 13, 28, Kuzko 84
3-0

Wikęd Luzino

5 kolejka
SO/26/08 13:00

Unia Swarzędz

Biegański 65, Soboń 90
2-1

Zawisza Bydgoszcz

Leonowicz 82
SO/26/08 14:00

Unia Solec Kujawski

Pacek 44, 59, Horwat 71
3-2

Polonia Środa Wlkp.

Drame 38, Kaczmarek 90
SO/26/08 16:00

Noteć Czarnków

Kacprzak 24, 69, Mierzwa 53, Kozak 55
4-1

Sokół Kleczew

Matuszewski 79
SO/26/08 16:00

Cartusia Kartuzy

Gryszkiewicz 45 (k), 65, Poręba 55, Szałecki 57, 66, Deja 87
6-1

Błękitni Stargard

Niedojad 48
ND/27/08 11:00

Wikęd Luzino

Kostuch 3
1-2

Gedania Gdańsk

Sosnowski 9, 84
ND/27/08 11:00

Pogoń II Szczecin

Frączczak 39, Starzycki 67
2-0

Stolem Gniewino

ND/27/08 14:00

KP Starogard Gdański

0-2

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Dymarski 49, Kaczmarek 53
ND/27/08 16:00

Elana Toruń

0-0

Świt Szczecin

ND/27/08 17:00

Flota Świnoujście

Cybulski 5, Sarbinowski 76
2-0

Vineta Wolin

6 kolejka
PT/01/09 17:00

Polonia Środa Wlkp.

Giełda 67 (k)
1-1

Flota Świnoujście

Krauze 55
PT/01/09 17:00

Gedania Gdańsk

0-2

Elana Toruń

Kowalski 23, Rożnowski 33
PT/01/09 17:30

Świt Szczecin

Ładziak 1, 48 (k), Kapelusz 5
3-1

Unia Solec Kujawski

Krawczenko 55
PT/01/09 18:00

Vineta Wolin

Leśniak 18, Gruchała-Węsierski 38
2-1

Unia Swarzędz

Biegański 10
SO/02/09 14:00

Sokół Kleczew

Matuszewski 84 (k)
1-4

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kaczmarek 28, 51, Palat 49, Pinkowski 87
SO/02/09 15:00

Błękitni Stargard

Niedojad 10, 41
2-4

Pogoń II Szczecin

Kroczek 7, Korczakowski 16 (k), Starzycki 68, Hyl 70
SO/02/09 15:00

Noteć Czarnków

Kacprzak 12 (k), 27, 90, Zenger 18, Przygocki 83
5-2

Wikęd Luzino

Dąbrowski 32 (k), Załow 78
SO/02/09 16:00

Stolem Gniewino

Sobczyński 32, Soboczyński 47
2-3

KP Starogard Gdański

Sławiński 14, Łukasik 60, Pek 73 (k)
SO/02/09 17:00

Zawisza Bydgoszcz

0-2

Cartusia Kartuzy

Szałecki 7, 18
7 kolejka
PT/08/09 17:00

Wikęd Luzino

0-0

Sokół Kleczew

PT/08/09 17:00

Unia Swarzędz

Biegański 25
1-1

Polonia Środa Wlkp.

Żerkowski 18
SO/09/09 12:00

Unia Solec Kujawski

Pacek 9 (k), 19, 25
3-6

Gedania Gdańsk

Kujawka 4 (s), Manuszewski 45, 84, Sosnowski 62, Waliszewski 68, Łukasiewcz 90
SO/09/09 14:00

Cartusia Kartuzy

Rachwał 72
1-2

Vineta Wolin

Żmudź 44, Ostrowski 67 (k)
SO/09/09 15:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kaczmarek 40 (k)
1-2

Stolem Gniewino

Soboczyński 89 (k), Gułajski 90 (k)
SO/09/09 16:00

Elana Toruń

Stawski 78
1-0

Noteć Czarnków

SO/09/09 17:00

Flota Świnoujście

Poźniak 63 (k)
1-3

Świt Szczecin

Remisz 9, Kisły 45 (k), Kapelusz 89
SO/09/09 17:00

KP Starogard Gdański

Garbacik 14 (k)
1-2

Błękitni Stargard

Kwiatkowski 24, Marczak 79
ND/10/09 12:00

Pogoń II Szczecin

Bąk 13
1-1

Zawisza Bydgoszcz

Koziara 36 (k)
8 kolejka
PT/15/09 17:00

Świt Szczecin

Wojdak 71, Kapelusz 77, Paczuk 84 (k)
3-1

Unia Swarzędz

Borowiak 20
PT/15/09 17:00

Noteć Czarnków

Kacprzak 9, 29, 79, Piekarski 58
4-2

Unia Solec Kujawski

Krawczenko 45, Horwat 73
SO/16/09 12:00

Vineta Wolin

Żmudź 45
1-1

Pogoń II Szczecin

Klukowski 53 (k)
SO/16/09 12:00

Gedania Gdańsk

Zalewski 14, 36, Żukowski 25, Sosnowski 71
4-1

Flota Świnoujście

Kwiecień 63
SO/16/09 12:00

Wikęd Luzino

Brzuzy 56
1-2

Elana Toruń

Karbowiński 29, Góra 39
SO/16/09 15:00

Błękitni Stargard

Aftyka 85
1-1

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Dymarski 69
SO/16/09 16:00

Sokół Kleczew

Zimmer 89, Wzięch 90
2-0

Stolem Gniewino

SO/16/09 16:00

Polonia Środa Wlkp.

0-2

Cartusia Kartuzy

Vidal 51, Banaczek 87
SO/16/09 19:00

Zawisza Bydgoszcz

Bojas 23, Sochań 39, Koziara 42, Sanocki 50, Leonowicz 56, Chachuła 77
6-0

KP Starogard Gdański

9 kolejka
PT/22/09 12:00

Pogoń II Szczecin

Doustali 58 (k), Bąk 82, Szeibe 86
3-0

Polonia Środa Wlkp.

PT/22/09 17:00

Unia Swarzędz

Łuczak 40, Chromiński 64, Laskowski 88 (k)
3-4

Gedania Gdańsk

Waliszewski 16, Żukowski 52, 66, Sosnowski 90
SO/23/09 14:00

Cartusia Kartuzy

0-1

Świt Szczecin

Święty 36
SO/23/09 14:30

Unia Solec Kujawski

3-0
(wo)

Wikęd Luzino

SO/23/09 15:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kaczmarek 32, 67
2-2

Zawisza Bydgoszcz

Bojas 63, Paliwoda 82
SO/23/09 16:00

Elana Toruń

Kowalski 11
1-0

Sokół Kleczew

SO/23/09 16:00

Flota Świnoujście

Sarbinowski 79
1-3

Noteć Czarnków

Piekarski 2, 21, Kacprzak 25 (k)
SO/23/09 16:00

KP Starogard Gdański

Garbacik 8, Pek 90
2-3

Vineta Wolin

Gruchała-Węsierski 20, Nagórski 51, Maszka 87
SO/23/09 16:00

Stolem Gniewino

0-6

Błękitni Stargard

Aftyka 17, 44, Niedojad 33, 67, Kamiński 41, Zdunek 90
10 kolejka
SO/30/09 12:00

Vineta Wolin

0-1

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Lis 78
SO/30/09 12:00

Gedania Gdańsk

0-4

Cartusia Kartuzy

Poręba 24, Wojowski 60, Banaczek 66, Tandecki 90
SO/30/09 13:00

Wikęd Luzino

Fiedosewicz 41 (k)
1-3

Flota Świnoujście

Cybulski 38, Tarasewicz 87, Boateng 90
SO/30/09 15:00

Noteć Czarnków

Piekarski 60, Kacprzak 67, 90
3-1

Unia Swarzędz

Chromiński 39
SO/30/09 16:00

Polonia Środa Wlkp.

0-0

KP Starogard Gdański

ND/01/10 14:30

Świt Szczecin

Kujawa 5, Święty 68 (k), Siwiński 86
3-1

Pogoń II Szczecin

Rostami 31
ND/01/10 15:00

Sokół Kleczew

0-2

Błękitni Stargard

Aftyka 68 (k), 71 (k)
ND/01/10 15:00

Zawisza Bydgoszcz

Bojas 33, Maciejewski 37, Koziara 45 (k)
3-1

Stolem Gniewino

Gułajski 80 (k)
ND/01/10 16:00

Elana Toruń

Kościelecki 39, Lenkiewicz 45, Rożnowski 83, 89
4-0

Unia Solec Kujawski

11 kolejka
PT/06/10 16:00

KP Starogard Gdański

0-1

Świt Szczecin

Ładziak 6 (k)
PT/06/10 16:00

Błękitni Stargard

0-1

Zawisza Bydgoszcz

Okuniewicz 77
SO/07/10 12:00

Unia Solec Kujawski

Camara 5
1-0

Sokół Kleczew

SO/07/10 12:00

Pogoń II Szczecin

Korczakowski 41, Bąk 60, Hyl 67, Jakubczyk 73, Freilich 79
5-2

Gedania Gdańsk

Żukowski 12, 19
SO/07/10 13:00

Unia Swarzędz

Biegański 70, Burzyński 87
2-1

Wikęd Luzino

Sobków 72 (k)
SO/07/10 13:00

Cartusia Kartuzy

Szałecki 2, Łysiak 20, Poręba 22, Vidal 90
4-0

Noteć Czarnków

SO/07/10 14:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kaczmarek 26 (k), 67 (k), Zadka 43
3-3

Polonia Środa Wlkp.

Siedlecki 19, Bałdyga 20, Milachowski 90
SO/07/10 15:00

Flota Świnoujście

Jezierski 20, Poźniak 40, Adamski 88
3-0

Elana Toruń

SO/07/10 15:00

Stolem Gniewino

Balewski 7, Kruczkowski 89
2-3

Vineta Wolin

Sitkowski 45, Żmudź 52, Kasperowicz 85
12 kolejka
SO/14/10 12:00

Gedania Gdańsk

Żukowski 55, Manuszewski 60, Zalewski 67
3-1

KP Starogard Gdański

Parulski 37
SO/14/10 12:00

Unia Solec Kujawski

0-1

Flota Świnoujście

Harkot 30
SO/14/10 13:00

Wikęd Luzino

Mienik 48, Krefft 50, 87
3-1

Cartusia Kartuzy

Maszota 90 (s)
SO/14/10 13:00

Unia Swarzędz

0-0

Elana Toruń

SO/14/10 14:00

Sokół Kleczew

Wzięch 29, 48, 81, Matuszewski 82
4-1

Zawisza Bydgoszcz

Koziara 55
SO/14/10 14:00

Vineta Wolin

0-0

Błękitni Stargard

SO/14/10 15:00

Świt Szczecin

Święty 15, Kujawa 66
2-0

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/14/10 15:00

Noteć Czarnków

Piekarski 5, Bąk 8 (s), Zachciał 35, Mierzwa 65, Osowski 82
5-0

Pogoń II Szczecin

ND/15/10 15:00

Polonia Środa Wlkp.

Bałdyga 68 (k), Milachowski 78
2-0

Stolem Gniewino

13 kolejka
PT/20/10 15:00

Stolem Gniewino

0-0

Świt Szczecin

SO/21/10 12:00

Błękitni Stargard

Aftyka 90
1-3

Polonia Środa Wlkp.

Wujec 13, Stangel 82, Kluczyński 87
SO/21/10 13:00

Unia Swarzędz

Maluśki 75
1-0

Unia Solec Kujawski

SO/21/10 14:00

Flota Świnoujście

Sarbinowski 66
1-2

Sokół Kleczew

Konieczny 18, Kultys 25
SO/21/10 14:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

0-2

Gedania Gdańsk

Niewiadomski 21, Stawikowski 90
SO/21/10 14:00

Zawisza Bydgoszcz

Kona 24, Koziara 58
2-2

Vineta Wolin

Kurczak 34, Poniedziałek 89
SO/21/10 15:00

KP Starogard Gdański

0-4

Noteć Czarnków

Zachciał 13, Piekarski 50, 66, Kacprzak 87
ND/22/10 12:00

Pogoń II Szczecin

Przyborek 53, Korczakowski 70 (k), Frączczak 72, Kroczek 83, Rostami 85
5-1

Wikęd Luzino

Sobków 61
WT/31/10 14:00

Cartusia Kartuzy

Łysiak 80, Szałecki 82
2-2

Elana Toruń

Rożnowski 28, Poręba 90 (s)
14 kolejka
SO/28/10 12:00

Świt Szczecin

Siwiński 14, Kujawa 19, Goździk 90
3-0

Błękitni Stargard

SO/28/10 12:00

Gedania Gdańsk

0-1

Stolem Gniewino

Soboczyński 60 (k)
SO/28/10 12:00

Unia Solec Kujawski

Kujawka 52
1-6

Cartusia Kartuzy

Gryszkiewicz 15 (k), 60, Szałecki 41, 76, Przyborowski 85, Wojowski 87
SO/28/10 13:00

Flota Świnoujście

Sarbinowski 43, Staniszewski 44
2-4

Unia Swarzędz

Marcinkowski 6, Soboń 57, Biegański 66, Chromiński 86
SO/28/10 14:00

Sokół Kleczew

Wzięch 1, Grobelny 16
2-1

Vineta Wolin

Kurczak 15
SO/28/10 14:00

Noteć Czarnków

Walczak 17
1-1

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Palat 21
SO/28/10 14:00

Elana Toruń

Knera 9
1-0

Pogoń II Szczecin

SO/28/10 14:30

Wikęd Luzino

Formela 17, 34, Krefft 65
3-0

KP Starogard Gdański

SO/28/10 15:00

Polonia Środa Wlkp.

0-2

Zawisza Bydgoszcz

Sanocki 7, Bojas 47
15 kolejka
PT/03/11 14:00

Pogoń II Szczecin

Hyl 78, Frączczak 83
2-1

Unia Solec Kujawski

Krawczenko 57
SO/04/11 12:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Palat 37, 49, Grabowski 44, Maszota 47 (s), Wachowiak 80
5-2

Wikęd Luzino

Sobków 46, Krefft 72
SO/04/11 12:00

Vineta Wolin

Szala 5, Ostrowski 63
2-3

Polonia Środa Wlkp.

Siedlecki 26, Bałdyga 34, Giełda 81
SO/04/11 13:00

Unia Swarzędz

3-1

Sokół Kleczew

SO/04/11 13:00

KP Starogard Gdański

0-4

Elana Toruń

Knera 53, Góra 57, Rożnowski 64, Jaskólski 74
SO/04/11 13:00

Błękitni Stargard

Niedojad 84
1-2

Gedania Gdańsk

Zalewski 24, Niewiadomski 54
SO/04/11 14:00

Stolem Gniewino

Kotwica 33, Kaczmarek 51 (s)
2-1

Noteć Czarnków

Kacprzak 75
ND/05/11 13:00

Cartusia Kartuzy

Gryszkiewicz 83
1-2

Flota Świnoujście

Cybulski 57, Tarasewicz 58
ND/05/11 13:00

Zawisza Bydgoszcz

0-1

Świt Szczecin

Kujawa 81
16 kolejka
SO/11/11 12:00

Gedania Gdańsk

Łazarski 89, Zalewski 90
2-0

Zawisza Bydgoszcz

SO/11/11 12:00

Wikęd Luzino

Sobków 5, 71, Fiedosewicz 44, Krefft 49, 74
5-2

Stolem Gniewino

Patrzykąt 63, Belka 73
SO/11/11 13:00

Sokół Kleczew

0-2

Polonia Środa Wlkp.

Drame 64, Lorek 69 (s)
SO/11/11 13:00

Świt Szczecin

Remisz 37, Siwiński 48, Ładziak 60, Paczuk 86
4-0

Vineta Wolin

SO/11/11 13:00

Noteć Czarnków

nieznany 12
1-4

Błękitni Stargard

nieznany ?, Ignasiak 9, Nowicki 14, Kwiatkowski 83
SO/11/11 13:00

Elana Toruń

Kowalski 73
1-0

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/11/11 13:00

Unia Solec Kujawski

Babiarz 20, Krawczenko 40, Ryczkowski 72
3-3

KP Starogard Gdański

Zieliński 59, Kuźniarski 90, Garbacik 90
SO/11/11 13:00

Flota Świnoujście

Poźniak 90 (k)
1-3

Pogoń II Szczecin

Kroczek 41 (k), Szeibe 64, Doustali 78
SO/11/11 13:00

Unia Swarzędz

Chromiński 77 (k)
1-0

Cartusia Kartuzy

17 kolejka
SO/18/11 12:00

Cartusia Kartuzy

Szałecki 28, Łysiak 56, Przyborowski 77
3-3

Sokół Kleczew

Pawlak 59, Wzięch 62 (k), Matuszewski 62
SO/18/11 12:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kaczmarek 36 (k), Lis 41, Majerz 50, 89, Grabowski 86
5-2

Unia Solec Kujawski

Witkowski 48, Krawczenko 56
SO/18/11 12:00

Vineta Wolin

Emche 26, Kurczak 43
2-1

Gedania Gdańsk

Żukowski 59 (k)
SO/18/11 13:00

KP Starogard Gdański

Parulski 80
1-3

Flota Świnoujście

Cybulski 24 (k), 35 (k), Harkot 62
SO/18/11 13:00

Elana Toruń

Rożnowski 15, Korpalski 35, Kościelecki 81
3-0

Stolem Gniewino

SO/18/11 13:00

Błękitni Stargard

Ogrodowski 82, 85
2-1

Wikęd Luzino

Formela 21
SO/18/11 13:00

Zawisza Bydgoszcz

Sacharuk 26, Sanocki 67, Okuniewicz 90
3-1

Noteć Czarnków

Kalupa 53
SO/18/11 13:00

Polonia Środa Wlkp.

Durueke 31
1-0

Świt Szczecin

ND/19/11 12:35

Pogoń II Szczecin

Starzycki 51, Przyborek 55, Szeibe 81
3-1

Unia Swarzędz

Spławski 37
18 kolejka
SO/25/11 12:00

Polonia Środa Wlkp.

Milachowski 76, Siedlecki 82
2-1

Gedania Gdańsk

Sosnowski 16
SO/25/11 12:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kaczmarek 40
1-2

Flota Świnoujście

Harkot 78, 90
SO/25/11 13:00

Sokół Kleczew

Matuszewski 29, Grobelny 76
2-2

Świt Szczecin

Kapelusz 11, Ładziak 88 (k)
SO/25/11 13:00

Zawisza Bydgoszcz

Rugowski 15, 74, Urbański 26 (k), Koziara 28
4-1

Wikęd Luzino

Kostuch 66 (k)
SO/25/11 13:00

Błękitni Stargard

Liśkiewicz 44, Aftyka 63 (k), Niedojad 64
3-3

Elana Toruń

Rożnowski 26, 37, Knera 32
SO/25/11 13:10

KP Starogard Gdański

Chaciński 21, Łukasik 81, Parulski 90
3-4

Unia Swarzędz

Zieliński 9 (s), Chromiński 63, 74, Borowiak 90
ND/26/11 13:00

Pogoń II Szczecin

Turski 16 (k), 60
2-4

Cartusia Kartuzy

Gryszkiewicz 48 (k), Vidal 63, Łysiak 74, Deja 82
ŚR/20/03 14:00

Vineta Wolin

-

Noteć Czarnków

ŚR/20/03 14:00

Stolem Gniewino

-

Unia Solec Kujawski

19 kolejka
PT/01/03 13:30

Gedania Gdańsk

0-1

Świt Szczecin

Kapelusz 56
PT/01/03 15:00

Wikęd Luzino

Wicki 34, Krefft 67, Wojda 83
3-0

Vineta Wolin

SO/02/03 12:00

Pogoń II Szczecin

Kaczorek 86
1-4

Sokół Kleczew

Wzięch 10, Kita 19, Wajman 45, Grobelny 63
SO/02/03 12:00

Unia Solec Kujawski

Nawrocki 45, Mielcarek 77 (k)
2-3

Błękitni Stargard

Marczak 9 (k), 58, Prawucki 45
SO/02/03 13:00

Flota Świnoujście

0-1

Stolem Gniewino

Biliński 55
SO/02/03 14:00

Noteć Czarnków

Burzyński 63, Kacprzak 67, 90
3-1

Polonia Środa Wlkp.

Kaczmarek 33
SO/02/03 15:00

Unia Swarzędz

0-1

Pogoń Nowe Skalmierzyce

Palat 85
SO/02/03 17:00

Elana Toruń

Rożnowski 74
1-0

Zawisza Bydgoszcz

ND/03/03 15:30

Cartusia Kartuzy

Kopania 59
1-1

KP Starogard Gdański

Mąkosa 67
20 kolejka
- -

Świt Szczecin

-

Noteć Czarnków

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Wikęd Luzino

- -

Vineta Wolin

-

Elana Toruń

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Unia Solec Kujawski

- -

Błękitni Stargard

-

Flota Świnoujście

- -

Stolem Gniewino

-

Unia Swarzędz

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Cartusia Kartuzy

- -

KP Starogard Gdański

-

Pogoń II Szczecin

SO/09/03 00:00

Sokół Kleczew

-

Gedania Gdańsk

21 kolejka
- -

Pogoń II Szczecin

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Cartusia Kartuzy

-

Stolem Gniewino

- -

Unia Swarzędz

-

Błękitni Stargard

- -

Flota Świnoujście

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Unia Solec Kujawski

-

Vineta Wolin

- -

Elana Toruń

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Wikęd Luzino

-

Świt Szczecin

- -

Noteć Czarnków

-

Gedania Gdańsk

SO/16/03 00:00

KP Starogard Gdański

-

Sokół Kleczew

22 kolejka
- -

Gedania Gdańsk

-

Wikęd Luzino

- -

Świt Szczecin

-

Elana Toruń

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Unia Solec Kujawski

- -

Vineta Wolin

-

Flota Świnoujście

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Unia Swarzędz

- -

Błękitni Stargard

-

Cartusia Kartuzy

- -

Stolem Gniewino

-

Pogoń II Szczecin

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

KP Starogard Gdański

SO/23/03 00:00

Sokół Kleczew

-

Noteć Czarnków

23 kolejka
- -

KP Starogard Gdański

-

Stolem Gniewino

- -

Pogoń II Szczecin

-

Błękitni Stargard

- -

Cartusia Kartuzy

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Unia Swarzędz

-

Vineta Wolin

- -

Flota Świnoujście

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Unia Solec Kujawski

-

Świt Szczecin

- -

Elana Toruń

-

Gedania Gdańsk

- -

Wikęd Luzino

-

Noteć Czarnków

SO/30/03 00:00

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Sokół Kleczew

24 kolejka
- -

Noteć Czarnków

-

Elana Toruń

- -

Gedania Gdańsk

-

Unia Solec Kujawski

- -

Świt Szczecin

-

Flota Świnoujście

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Unia Swarzędz

- -

Vineta Wolin

-

Cartusia Kartuzy

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Pogoń II Szczecin

- -

Błękitni Stargard

-

KP Starogard Gdański

- -

Stolem Gniewino

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

SO/06/04 00:00

Sokół Kleczew

-

Wikęd Luzino

25 kolejka
- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Błękitni Stargard

- -

KP Starogard Gdański

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Pogoń II Szczecin

-

Vineta Wolin

- -

Cartusia Kartuzy

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Unia Swarzędz

-

Świt Szczecin

- -

Flota Świnoujście

-

Gedania Gdańsk

- -

Unia Solec Kujawski

-

Noteć Czarnków

- -

Elana Toruń

-

Wikęd Luzino

SO/13/04 00:00

Stolem Gniewino

-

Sokół Kleczew

26 kolejka
- -

Wikęd Luzino

-

Unia Solec Kujawski

- -

Noteć Czarnków

-

Flota Świnoujście

- -

Gedania Gdańsk

-

Unia Swarzędz

- -

Świt Szczecin

-

Cartusia Kartuzy

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Pogoń II Szczecin

- -

Vineta Wolin

-

KP Starogard Gdański

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Błękitni Stargard

-

Stolem Gniewino

SO/20/04 00:00

Sokół Kleczew

-

Elana Toruń

27 kolejka
- -

Stolem Gniewino

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Vineta Wolin

- -

KP Starogard Gdański

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Pogoń II Szczecin

-

Świt Szczecin

- -

Cartusia Kartuzy

-

Gedania Gdańsk

- -

Unia Swarzędz

-

Noteć Czarnków

- -

Flota Świnoujście

-

Wikęd Luzino

- -

Unia Solec Kujawski

-

Elana Toruń

SO/27/04 00:00

Błękitni Stargard

-

Sokół Kleczew

28 kolejka
- -

Elana Toruń

-

Flota Świnoujście

- -

Wikęd Luzino

-

Unia Swarzędz

- -

Noteć Czarnków

-

Cartusia Kartuzy

- -

Gedania Gdańsk

-

Pogoń II Szczecin

- -

Świt Szczecin

-

KP Starogard Gdański

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Vineta Wolin

-

Stolem Gniewino

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Błękitni Stargard

SO/04/05 00:00

Sokół Kleczew

-

Unia Solec Kujawski

29 kolejka
- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Sokół Kleczew

- -

Błękitni Stargard

-

Vineta Wolin

- -

Stolem Gniewino

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Świt Szczecin

- -

KP Starogard Gdański

-

Gedania Gdańsk

- -

Pogoń II Szczecin

-

Noteć Czarnków

- -

Cartusia Kartuzy

-

Wikęd Luzino

- -

Flota Świnoujście

-

Unia Solec Kujawski

SO/11/05 00:00

Elana Toruń

-

Unia Swarzędz

30 kolejka
- -

Unia Solec Kujawski

-

Unia Swarzędz

- -

Elana Toruń

-

Cartusia Kartuzy

- -

Wikęd Luzino

-

Pogoń II Szczecin

- -

Noteć Czarnków

-

KP Starogard Gdański

- -

Gedania Gdańsk

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Świt Szczecin

-

Stolem Gniewino

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Błękitni Stargard

- -

Vineta Wolin

-

Zawisza Bydgoszcz

ŚR/15/05 00:00

Sokół Kleczew

-

Flota Świnoujście

31 kolejka
- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Polonia Środa Wlkp.

- -

Błękitni Stargard

-

Świt Szczecin

- -

Stolem Gniewino

-

Gedania Gdańsk

- -

Pogoń Nowe Skalmierzyce

-

Noteć Czarnków

- -

KP Starogard Gdański

-

Wikęd Luzino

- -

Pogoń II Szczecin

-

Elana Toruń

- -

Cartusia Kartuzy

-

Unia Solec Kujawski

- -

Unia Swarzędz

-

Flota Świnoujście

SO/18/05 00:00

Vineta Wolin

-

Sokół Kleczew

32 kolejka
- -

Flota Świnoujście

-

Cartusia Kartuzy

- -

Unia Solec Kujawski

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Elana Toruń

-

KP Starogard Gdański

- -

Wikęd Luzino

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Noteć Czarnków

-

Stolem Gniewino

- -

Gedania Gdańsk

-

Błękitni Stargard

- -

Świt Szczecin

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Polonia Środa Wlkp.

-

Vineta Wolin

SO/25/05 00:00

Sokół Kleczew

-

Unia Swarzędz

33 kolejka
- -

Vineta Wolin

-

Świt Szczecin

- -

Zawisza Bydgoszcz

-

Gedania Gdańsk

- -

Błękitni Stargard

-

Noteć Czarnków

- -

Stolem Gniewino

-

Wikęd Luzino

- -

Pogoń II Szczecin

-

Elana Toruń

- -

KP Starogard Gdański

-

Unia Solec Kujawski

- -

Pogoń II Szczecin

-

Flota Świnoujście

- -

Cartusia Kartuzy

-

Unia Swarzędz

SO/01/06 00:00

Polonia Środa Wlkp.

-

Sokół Kleczew

34 kolejka
- -

Sokół Kleczew

-

Cartusia Kartuzy

- -

Unia Swarzędz

-

Pogoń II Szczecin

- -

Flota Świnoujście

-

KP Starogard Gdański

- -

Unia Solec Kujawski

-

Pogoń Nowe Skalmierzyce

- -

Wikęd Luzino

-

Błękitni Stargard

- -

Noteć Czarnków

-

Zawisza Bydgoszcz

- -

Gedania Gdańsk

-

Vineta Wolin

- -

Świt Szczecin

-

Polonia Środa Wlkp.

SO/08/06 00:00

Stolem Gniewino

-

Elana Toruń

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Śląsk Wrocław234533-18
2Jagiellonia Białystok234251-33
3Pogoń Szczecin234044-26
4Lech Poznań234036-30
5Raków Częstochowa223943-25
6Legia Warszawa233835-28
7Górnik Zabrze233531-27
8Stal Mielec223229-30
9Zagłębie Lubin233026-36
10Widzew Łódź232829-33
11Warta Poznań232723-27
12Cracovia232629-30
13Piast Gliwice222520-23
14Radomiak Radom222524-33
15Korona Kielce222225-29
16Puszcza Niepołomice222230-42
17Ruch Chorzów231826-36
18ŁKS Łódź231319-47
PT/01/03 18:00
Cracovia
0-1
Warta P.
PT/01/03 20:30
Ruch C.
3-0
Piast G.
SO/02/03 15:00
Górnik Z.
2-1
Jagiellonia B.
SO/02/03 17:30
Śląsk W.
2-1
Widzew Ł.
SO/02/03 20:00
Legia W.
1-1
Pogoń S.
ND/03/03 12:30
ŁKS Ł.
3-2
Puszcza N.
ND/03/03 15:00
Zagłębie L.
1-0
Korona K.
ND/03/03 17:30
Raków C.
4-0
Lech P.
PN/04/03 19:00
Radomiak R.
-
Stal M.
PT/08/03 18:00
Piast G.
-
Radomiak R.
PT/08/03 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
SO/09/03 15:00
Korona K.
-
Cracovia
SO/09/03 17:30
Puszcza N.
-
Raków C.
SO/09/03 20:00
Górnik Z.
-
Lech P.
ND/10/03 12:30
Stal M.
-
Ruch C.
ND/10/03 15:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
ND/10/03 17:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
PN/11/03 19:00
Warta P.
-
ŁKS Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

18:00 Premium 1 1. liga: Lechia - Resovia (na żywo)
18:15 TVP Sport 2. liga: Wisła - KKS Kalisz (na żywo)
19:00 Canal+Sport Radomiak - Stal (na żywo)
20:20 TVP Sport Gol (na żywo)
21:30 Pol. Sp. E. Magazyn 1. ligi (premiera)
21:00 Premium 1 LM: Bayern - Lazio (na żywo)