Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 25 czerwca 2024

3 Liga grupa 3 - opolska/śląska/dolnośląska/lubuska

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1 Rekord Bielsko-Biała 34 75 84-37 23- 6- 5 13- 2- 2 9- 5- 3
2 Śląsk II Wrocław 34 73 76-32 21- 10- 3 13- 3- 1 8- 7- 2
3 MKS Kluczbork 34 60 55-38 17- 9- 8 9- 4- 4 8- 5- 4
4 Górnik Polkowice 34 56 56-49 16- 8- 10 7- 6- 4 9- 2- 6
5 Pniówek Pawłowice Śl. 34 55 59-51 14- 13- 7 9- 5- 3 5- 8- 4
6 LKS Goczałkowice Zdrój 34 47 50-38 12- 11- 11 9- 4- 4 3- 7- 7
7 Górnik II Zabrze 34 47 54-54 14- 5- 15 10- 2- 5 4- 3- 10
8 Ślęza Wrocław 34 45 60-62 12- 9- 13 8- 5- 4 4- 4- 9
9 Stilon Gorzów Wlkp. 34 45 51-49 12- 9- 13 6- 5- 6 6- 4- 7
10 Lechia Zielona Góra 34 43 47-57 12- 7- 15 7- 3- 7 5- 4- 8
11 Carina Gubin 34 42 48-55 12- 6- 16 5- 4- 8 7- 2- 8
12 Karkonosze Jelenia Góra 34 41 41-53 11- 8- 15 8- 2- 7 3- 6- 8
13 Odra Bytom Odrzański 34 41 39-42 9- 14- 11 6- 6- 5 3- 8- 6
14 Unia Turza Śląska 34 41 50-56 11- 8- 15 5- 6- 6 6- 2- 9
15 Warta Gorzów Wlkp. 34 39 42-58 9- 12- 13 5- 9- 3 4- 4- 9
16 Gwarek Tarnowskie Góry 34 33 44-58 8- 9- 17 5- 3- 9 3- 6- 8
17 Raków II Częstochowa 34 32 43-66 8- 8- 18 3- 7- 7 5- 1- 11
18 LZS Starowice Dolne 34 23 36-80 5- 8- 21 4- 5- 8 1- 3- 13
PT/07/06 17:00
Stilon G.
1-3
Pniówek P.
SO/08/06 15:00
MKS K.
2-2
LKS G.
SO/08/06 17:00
LZS S.
1-3
Odra B.
SO/08/06 17:00
Unia T.
2-0
Warta G.
SO/08/06 17:00
Ślęza W.
1-0
Górnik I.
SO/08/06 17:00
Carina G.
3-1
Gwarek T.
SO/08/06 17:00
Rekord B.
2-1
Górnik P.
SO/08/06 17:00
Karkonosze J.
2-5
Śląsk I.
SO/08/06 17:00
Lechia Z.
1-0
Raków I.
1 kolejka
SO/05/08 13:00

LZS Starowice Dolne

Ian 6, Rakowski 58
2-2

Warta Gorzów Wlkp.

Duda 13, Krauz 24
SO/05/08 15:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Kiklaisz 44 (k), Nagrodzki 86
2-0

Odra Bytom Odrzański

SO/05/08 16:00

Ślęza Wrocław

Marcjan 5
1-2

Gwarek Tarnowskie Góry

Rakowiecki 42, Wróblewski 47
SO/05/08 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

0-5

Raków II Częstochowa

Zielonka 12, Malamis 59, Zielski 80, Cierpiał 84, Jurczyński 90
SO/05/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

Baszak 23
1-0

Pniówek Pawłowice Śl.

SO/05/08 17:00

Carina Gubin

0-1

Górnik Polkowice

Magdziak 14
SO/05/08 18:00

Lechia Zielona Góra

0-1

MKS Kluczbork

Przybylski 90
ND/06/08 17:00

Unia Turza Śląska

Wysiński 73, Bodzioch 87
2-2

Górnik II Zabrze

Szala 17, Kulig 56
WT/08/08 17:30

Rekord Bielsko-Biała

Nowak 23, Świderski 90
2-2

Śląsk II Wrocław

Szarabura 24, Zaborski 33
2 kolejka
SO/12/08 16:00

Warta Gorzów Wlkp.

Duda 40, Gajda 45, Walków 77
3-2

LKS Goczałkowice Zdrój

Nagrodzki 24, Elorhan 87
SO/12/08 17:00

MKS Kluczbork

0-3

Odra Bytom Odrzański

Bełycz 25, Cieśla 37, 45
SO/12/08 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Wróblewski 54
1-0

Unia Turza Śląska

SO/12/08 17:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Hanzel 24
1-3

Rekord Bielsko-Biała

Mańka 37, Pańkowski 53, Idzik 90
SO/12/08 18:00

Lechia Zielona Góra

Tumala 16, Bambecki 23, Matuszewski 27, Surożyński 49
4-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Siwozad 90
ND/13/08 12:00

Raków II Częstochowa

0-0

Karkonosze Jelenia Góra

ND/13/08 14:00

Górnik II Zabrze

Rakowski 55 (s), Kulig 59, Barczak 66 (k)
3-2

LZS Starowice Dolne

Skowron 72, Setla 89
ND/13/08 14:00

Śląsk II Wrocław

Macenko 33, 76
2-1

Carina Gubin

Antosiak 45
ND/13/08 17:00

Górnik Polkowice

Ryś 53, Bajerski 76, Biłokiń 80
3-2

Ślęza Wrocław

Wojciechowski 75, Kluzek 90
3 kolejka
SO/19/08 15:00

LZS Starowice Dolne

0-0

Gwarek Tarnowskie Góry

SO/19/08 15:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Kazimierowicz 72, Borek 90
2-1

Górnik II Zabrze

Wodecki 29
SO/19/08 15:30

Ślęza Wrocław

Wojciechowski 24, Jakuć 61
2-0

Śląsk II Wrocław

SO/19/08 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

0-0

MKS Kluczbork

SO/19/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

Baszak 6, Chmielewski 32, Siudak 90
3-1

Lechia Zielona Góra

Surożyński 68 (k)
SO/19/08 17:00

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 37, Iwanek 90
2-0

Raków II Częstochowa

SO/19/08 17:00

Carina Gubin

0-0

Pniówek Pawłowice Śl.

SO/19/08 17:00

Unia Turza Śląska

Musiolik 23 (k), Wenglorz 71
2-0

Górnik Polkowice

ND/20/08 12:00

Warta Gorzów Wlkp.

0-0

Odra Bytom Odrzański

4 kolejka
ŚR/23/08 15:00

Raków II Częstochowa

Jurczyński 29, Okulicki 76
2-4

Carina Gubin

Matuszewski 34, 65, 90, Konstanty 90
ŚR/23/08 16:00

Śląsk II Wrocław

Kurowski 9, Wołczek 45, Zaborski 80, 83
4-1

Unia Turza Śląska

Brychlik 52
ŚR/23/08 17:00

MKS Kluczbork

Przybylski 12, Lewandowski 43, Trojanowski 57
3-0

Warta Gorzów Wlkp.

ŚR/23/08 17:00

Górnik II Zabrze

Rogula 90
1-0

Odra Bytom Odrzański

ŚR/23/08 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Lubaski 10, Czuban 79
2-0

LKS Goczałkowice Zdrój

ŚR/23/08 17:00

Górnik Polkowice

Karmelita 19, Szuszkiewicz 45
2-2

LZS Starowice Dolne

Chodziutko 79, Setla 90 (k)
ŚR/23/08 17:00

Lechia Zielona Góra

0-2

Rekord Bielsko-Biała

Kurowski 56 (s), Iwanek 90
ŚR/23/08 17:30

Stilon Gorzów Wlkp.

0-0

Karkonosze Jelenia Góra

ŚR/23/08 18:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Szkatuła 64 (k)
1-1

Ślęza Wrocław

Wojciechowski 3 (k)
5 kolejka
SO/26/08 12:00

Ślęza Wrocław

Marcjan 42, 69, Dornellas 44, Wawrzyniak 75, Lima 90
5-2

Raków II Częstochowa

Głowiński 21, Długosz 88
SO/26/08 14:00

Warta Gorzów Wlkp.

Krauz 12
1-1

Górnik II Zabrze

Wodecki 71
SO/26/08 15:00

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 90
1-0

Stilon Gorzów Wlkp.

SO/26/08 16:00

LZS Starowice Dolne

0-4

Śląsk II Wrocław

Jezierski 12, Kurowski 44, Zylla 45, Lutostański 90
SO/26/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

0-4

MKS Kluczbork

Przybylski 54, Tuszyński 63, 84, Lewandowski 68
ND/27/08 15:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Lubaski 36
1-1

Odra Bytom Odrzański

Siudak 76
ND/27/08 16:00

Carina Gubin

Haraszkiewicz 81 (k)
1-2

Lechia Zielona Góra

Dzidek 45, 70
ND/27/08 17:00

Unia Turza Śląska

Musiolik 38 (k)
1-2

Pniówek Pawłowice Śl.

Szatkowski 25, Szkatuła 83 (k)
ND/27/08 17:00

Górnik Polkowice

Wingralek 9
1-2

LKS Goczałkowice Zdrój

Nagrodzki 11, Kiklaisz 39 (k)
6 kolejka
PT/01/09 17:00

MKS Kluczbork

Neison 13, Przybylski 54
2-1

Górnik II Zabrze

Tobolik 28
SO/02/09 12:00

Raków II Częstochowa

Głowiński 60, Malamis 90
2-3

Unia Turza Śląska

Brychlik 16, 59, Popczyk 62
SO/02/09 16:00

Górnik Polkowice

Fryzowicz 14 (k), 45 (k)
2-2

Odra Bytom Odrzański

Żukowski 48, Jóźwiak 90
SO/02/09 16:00

Śląsk II Wrocław

Lutostański 65
1-0

LKS Goczałkowice Zdrój

SO/02/09 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

0-3

Warta Gorzów Wlkp.

Marchel 50, Krauz 55 (k), Walków 90
SO/02/09 17:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Warnecki 71, Hanzel 81
2-0

LZS Starowice Dolne

SO/02/09 17:00

Lechia Zielona Góra

Mycan 33, Matuszewski 79
2-1

Ślęza Wrocław

Pisarczuk 9
SO/02/09 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

0-1

Carina Gubin

Czajor 85 (s)
SO/02/09 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

Radziemski 69, Baszak 86 (k)
2-4

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 15, Kareta 21, Kasprzak 32, Idzik 81
7 kolejka
SO/09/09 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

0-0

Pniówek Pawłowice Śl.

SO/09/09 15:00

LZS Starowice Dolne

Elton 11, Nowosielski 28, Skowron 83, Kowalczyk 88
4-2

Raków II Częstochowa

Mras 49, 90
SO/09/09 16:00

Ślęza Wrocław

Wawrzyniak 30, Wojciechowski 42, 48
3-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Kopeć 54
SO/09/09 16:00

Warta Gorzów Wlkp.

0-0

Górnik Polkowice

ND/10/09 14:30

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 15, 38, Kasprzak 78, Idzik 90
4-1

MKS Kluczbork

Płonka 69
ND/10/09 15:00

Odra Bytom Odrzański

0-1

Śląsk II Wrocław

Lutostański 20
ND/10/09 16:00

Unia Turza Śląska

Popczyk 7
1-3

Lechia Zielona Góra

Strzelecki 45, Mycan 53, 90
WT/12/09 17:00

Carina Gubin

Staszkowian 16, 66
2-2

Karkonosze Jelenia Góra

Baszak 43, Bronisławski 90 (k)
ŚR/13/09 17:00

Górnik II Zabrze

Wodecki 80
1-0

Gwarek Tarnowskie Góry

8 kolejka
SO/16/09 12:00

Raków II Częstochowa

0-0

LKS Goczałkowice Zdrój

SO/16/09 14:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Drozdowicz 72, Waśkow 80
2-1

Unia Turza Śląska

Gałecki 48
SO/16/09 15:00

Rekord Bielsko-Biała

Waluś 22, 49, Świderski 48
3-2

Carina Gubin

Matuszewski 2, Łoboda 5
SO/16/09 16:00

MKS Kluczbork

Przybylski 11, 72, Zawada 90
3-1

Gwarek Tarnowskie Góry

Będzieszak 89 (k)
SO/16/09 16:00

Śląsk II Wrocław

Kurowski 27, Zylla 46, 56, Szwedzik 59, Jezierski 90
5-0

Warta Gorzów Wlkp.

SO/16/09 16:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Weis 25, 36, Szkatuła 49 (k), Kolasa 67, Hanzel 81, 82
6-2

Odra Bytom Odrzański

Grzymisławski 38, Draczyński 86
SO/16/09 16:30

Lechia Zielona Góra

Mycan 41, Embalo 75
2-0

LZS Starowice Dolne

SO/16/09 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

Pojasek 7, Sierpina 31, Bronisławski 67, 87, 90, Milewski 90
6-2

Ślęza Wrocław

Wojciechowski 52, Wawrzyniak 64
ND/17/09 16:00

Górnik Polkowice

Szuszkiewicz 90
1-4

Górnik II Zabrze

Chmarek 60, 78, Ennali 79, Włodarczyk 90
9 kolejka
SO/23/09 11:00

Odra Bytom Odrzański

Siudak 14, 42
2-1

Raków II Częstochowa

Głowiński 79 (k)
SO/23/09 12:00

Carina Gubin

Rutkowski 3
1-1

MKS Kluczbork

Lewandowski 10
SO/23/09 13:00

Ślęza Wrocław

Olek 65, 70
2-2

Rekord Bielsko-Biała

Kasprzak 35, Pańkowski 87
SO/23/09 13:00

LZS Starowice Dolne

0-7

Stilon Gorzów Wlkp.

Kopeć 2, Waśkow 30, 79, Mączyński 37, Kaczor 67, 90, Drozdowicz 85
SO/23/09 14:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Lipniak 32, Kiklaisz 34
2-0

Lechia Zielona Góra

SO/23/09 14:00

Warta Gorzów Wlkp.

Micek 43
1-3

Pniówek Pawłowice Śl.

Herman 32, Weis 55, Hanzel 88
SO/23/09 16:00

Gwarek Tarnowskie Góry

0-1

Górnik Polkowice

Ryś 72
ND/24/09 14:00

Górnik II Zabrze

Barczak 37 (k), Wodecki 40
2-3

Śląsk II Wrocław

Lutostański 69 (k), Muszyński 87, Szwedzik 88
ND/24/09 16:00

Unia Turza Śląska

Benvindo 29
1-1

Karkonosze Jelenia Góra

Niemienionek 90
10 kolejka
SO/30/09 12:00

Raków II Częstochowa

0-1

Warta Gorzów Wlkp.

Bielawski 53 (k)
SO/30/09 15:30

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 7 (k), 36, Kasprzak 27
3-0

Unia Turza Śląska

SO/30/09 16:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Hanzel 17, 49 (k), Weis 84 (k)
3-2

Górnik II Zabrze

Tobolik 14, Niedźwiedzki 87
SO/30/09 16:00

Lechia Zielona Góra

Mycan 26, Strzelecki 90 (k)
2-2

Odra Bytom Odrzański

Bełycz 43, Jóźwiak 87
SO/30/09 16:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Kaczor 73
1-1

LKS Goczałkowice Zdrój

Nadolski 79
SO/30/09 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

Tokarz 14, Jaros 71
2-0

LZS Starowice Dolne

SO/30/09 16:00

Carina Gubin

Szela 82 (k)
1-4

Ślęza Wrocław

Pisarczuk 14, 67, Olek 24, Dornellas 43
SO/30/09 18:00

MKS Kluczbork

0-2

Górnik Polkowice

Baranowski 12, Biłokiń 57
ND/01/10 16:00

Śląsk II Wrocław

Jezierski 67, Lewkot 84
2-2

Gwarek Tarnowskie Góry

Będzieszak 43 (k), Trelowski 59 (s)
11 kolejka
SO/07/10 11:00

Górnik II Zabrze

Kulig 15, Chmarek 22, Dziedzic 52, Niedźwiedzki 89
4-2

Raków II Częstochowa

Walczak 12 (k), Wireński 56
SO/07/10 12:00

Odra Bytom Odrzański

0-0

Stilon Gorzów Wlkp.

SO/07/10 13:00

LZS Starowice Dolne

0-4

Rekord Bielsko-Biała

Waluś 3, 8, Kasprzak 57, Idzik 81
SO/07/10 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Borek 20, Magiera 41, Flasz 43, Komandera 68, Lipniak 84
5-1

Karkonosze Jelenia Góra

Sierpina 30
SO/07/10 14:00

Warta Gorzów Wlkp.

Ufir 29
1-3

Lechia Zielona Góra

Surożyński 53, 58, 63
SO/07/10 15:00

Unia Turza Śląska

0-2

Carina Gubin

Rutkowski 26, Matuszewski 90
SO/07/10 15:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Załucki 11, Flak 15, Rakowiecki 90
3-1

Pniówek Pawłowice Śl.

Szatkowski 8
SO/07/10 15:00

Górnik Polkowice

Piech 48, Magdziak 90, Karmelita 90
3-3

Śląsk II Wrocław

Jezierski 34, Zaborski 51, Matuszewski 74
SO/07/10 15:30

Ślęza Wrocław

Wojciechowski 67
1-1

MKS Kluczbork

Przybylski 27
12 kolejka
SO/14/10 13:00

Karkonosze Jelenia Góra

Radziemski 12, Ratajski 39
2-0

Odra Bytom Odrzański

SO/14/10 15:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Warnecki 4 (k), Kasperowicz 27
2-5

Górnik Polkowice

Ryś 14, 82, Szuszkiewicz 26, Bajerski 49, Drewniak 84
SO/14/10 15:00

Stilon Gorzów Wlkp.

0-2

Warta Gorzów Wlkp.

Duda 54, Lewandowski 90
SO/14/10 15:00

Carina Gubin

Matuszewski 64
1-0

LZS Starowice Dolne

SO/14/10 15:00

Ślęza Wrocław

0-4

Unia Turza Śląska

Benvindo 18, 80, Wysiński 53, Musiolik 90
SO/14/10 17:00

MKS Kluczbork

Płonka 6, Maj 14, Przybylski 47
3-1

Śląsk II Wrocław

Wojtczak 3
ND/15/10 11:30

Rekord Bielsko-Biała

0-2

LKS Goczałkowice Zdrój

Komandera 80, Nagrodzki 90
ND/15/10 12:00

Raków II Częstochowa

Mras 40
1-1

Gwarek Tarnowskie Góry

Bąk 76
ŚR/25/10 15:00

Lechia Zielona Góra

Matuszewski 17, Sylwestrzak 60
2-1

Górnik II Zabrze

Pawlak 72
13 kolejka
SO/21/10 11:00

Górnik II Zabrze

Nascimento 90
1-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Wenerski 49
SO/21/10 13:00

LZS Starowice Dolne

Rakowski 68
1-2

Ślęza Wrocław

Olek 13, 69
SO/21/10 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Kiklaisz 30, Nadolski 39, Wuwer 69
3-0

Carina Gubin

SO/21/10 14:00

Warta Gorzów Wlkp.

Lewandowski 27
1-1

Karkonosze Jelenia Góra

Sierpina 38
SO/21/10 15:00

Odra Bytom Odrzański

0-3

Rekord Bielsko-Biała

Kasprzak 32, 48, Nocoń 40
SO/21/10 15:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Lubaski 45
1-3

Lechia Zielona Góra

Embalo 23, Mycan 35, Surożyński 61 (k)
SO/21/10 15:00

Górnik Polkowice

Ryś 67
1-2

Raków II Częstochowa

Zielonka 51, Walczak 79
ND/22/10 14:00

Śląsk II Wrocław

Lutostański 23 (k), 47 (k), Kurowski 37
3-0

Pniówek Pawłowice Śl.

WT/14/11 17:00

MKS Kluczbork

Lechowicz 10, Maj 50
2-0

Unia Turza Śląska

14 kolejka
PT/27/10 15:00

Odra Bytom Odrzański

0-1

Carina Gubin

Matuszewski 43
SO/28/10 12:30

Raków II Częstochowa

0-4

Śląsk II Wrocław

Muszyński 23, Lutostański 43, Szwedzik 51, Zaborski 90
SO/28/10 13:00

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 21, Kamiński 28 (k), Waluś 62
3-0

Warta Gorzów Wlkp.

SO/28/10 14:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Kaczor 35, 41
2-1

Gwarek Tarnowskie Góry

Wróblewski 48
SO/28/10 14:00

Unia Turza Śląska

Wysiński 25, Musiolik 66 (k)
2-0

LZS Starowice Dolne

SO/28/10 16:00

MKS Kluczbork

Przybylski 5, 49 (k)
2-2

Pniówek Pawłowice Śl.

Musioł 39, Herman 90
SO/28/10 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

Baszak 25, Chmielewski 67
2-1

Górnik II Zabrze

Dziedzic 23
ND/29/10 14:00

Lechia Zielona Góra

0-1

Górnik Polkowice

Ryś 52
ND/29/10 14:00

Ślęza Wrocław

Wojciechowski 39
1-0

LKS Goczałkowice Zdrój

15 kolejka
SO/04/11 12:00

Odra Bytom Odrzański

Siudak 12, Draczyński 51
2-1

Ślęza Wrocław

Lima 54
SO/04/11 12:45

LZS Starowice Dolne

0-0

MKS Kluczbork

SO/04/11 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Kiklaisz 67
1-2

Unia Turza Śląska

Benvindo 25, Wenglorz 78
SO/04/11 14:00

Warta Gorzów Wlkp.

Przybylski 13, Krauz 43
2-1

Carina Gubin

Łoboda 89
SO/04/11 14:00

Gwarek Tarnowskie Góry

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

Baszak 74 (k)
SO/04/11 14:00

Górnik Polkowice

Piech 41, Bajerski 86, Macała 90
3-2

Stilon Gorzów Wlkp.

Waśkow 3, Kurlapski 54
SO/04/11 14:00

Śląsk II Wrocław

Stawny 58, 70
2-2

Lechia Zielona Góra

Embalo 12, Mycan 85
SO/04/11 14:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Weis 56, Hanzel 62, Warnecki 64
3-0

Raków II Częstochowa

ND/05/11 12:00

Górnik II Zabrze

Niedźwiedzki 16
1-3

Rekord Bielsko-Biała

Kamiński 8, Świderski 27, Nocoń 37
16 kolejka
PT/10/11 17:00

MKS Kluczbork

Tuszyński 17, Wiszniowski 20 (k), Włodarczyk 58
3-0

Raków II Częstochowa

SO/11/11 12:00

LZS Starowice Dolne

Skowron 19, Leśniak 90
2-1

LKS Goczałkowice Zdrój

Nagrodzki 34
SO/11/11 13:00

Lechia Zielona Góra

Mycan 45
1-1

Pniówek Pawłowice Śl.

Hanzel 30
SO/11/11 13:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Drozdowicz 55
1-1

Śląsk II Wrocław

Jezierski 42
SO/11/11 13:00

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 8, 58, Wyroba 50
3-1

Gwarek Tarnowskie Góry

Będzieszak 19 (k)
SO/11/11 13:00

Carina Gubin

Więcek 51
1-2

Górnik II Zabrze

Chmarek 32, 84
SO/11/11 13:00

Unia Turza Śląska

Gałecki 23, Bodzioch 38 (k)
2-2

Odra Bytom Odrzański

Skiba 22 (k), 64
SO/11/11 13:30

Ślęza Wrocław

Kozik 13, Pisarczuk 44, Olek 50, 60
4-1

Warta Gorzów Wlkp.

Hrabski 15
SO/11/11 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

Baszak 38, 78
2-0

Górnik Polkowice

17 kolejka
SO/18/11 11:00

Raków II Częstochowa

Nowakowski 47, Walczak 58
2-2

Lechia Zielona Góra

Dzidek 24, Mycan 82
SO/18/11 12:00

Odra Bytom Odrzański

Urbański 90
1-0

LZS Starowice Dolne

SO/18/11 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Borek 76
1-2

MKS Kluczbork

Nowak 48, Wiszniowski 89 (k)
SO/18/11 13:00

Warta Gorzów Wlkp.

Majerczyk 3, Gardzielewicz 90
2-2

Unia Turza Śląska

Bodzioch 32, Gałecki 46
SO/18/11 13:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Rakowiecki 40, Joachim 81, Bąk 90
3-1

Carina Gubin

Matuszewski 13 (k)
SO/18/11 13:00

Górnik Polkowice

Magdziak 88
1-1

Rekord Bielsko-Biała

Twarkowski 44
SO/18/11 13:30

Górnik II Zabrze

Capiga 64, Włodarczyk 89
2-3

Ślęza Wrocław

Wawrzyniak 25, 70, Marcjan 73
SO/18/11 13:30

Pniówek Pawłowice Śl.

Morcinek 88
1-0

Stilon Gorzów Wlkp.

SO/18/11 13:45

Śląsk II Wrocław

Lutostański 51, Wołczek 62, Muszyński 87
3-0

Karkonosze Jelenia Góra

18 kolejka
PT/24/11 17:00

MKS Kluczbork

Tuszyński 19, Rachel 90
2-0

Lechia Zielona Góra

SO/25/11 12:00

Górnik II Zabrze

Kulig 22, Wodecki 30, 78, Dziedzic 88 (k)
4-0

Unia Turza Śląska

SO/25/11 12:00

Odra Bytom Odrzański

Urbański 39
1-1

LKS Goczałkowice Zdrój

Nagrodzki 13
SO/25/11 13:00

Górnik Polkowice

Baranowski 38, Poczwardowski 44, Bajerski 54, Ryś 66
4-1

Carina Gubin

Matuszewski 70
SO/25/11 13:00

Warta Gorzów Wlkp.

Gardzielewicz 25, Walków 64, 65, Lewandowski 87
4-4

LZS Starowice Dolne

Setla 5, Nowosielski 58, Bielawski 75 (s), Dachnowski 90
SO/25/11 13:30

Pniówek Pawłowice Śl.

Szymura 33, Hanzel 72
2-3

Karkonosze Jelenia Góra

Radziemski 10, Chmielewski 48, Baszak 87
ND/26/11 11:00

Raków II Częstochowa

Kitowski 90
1-3

Stilon Gorzów Wlkp.

Kaczor 14, Drozdowicz 40, Milewski 47
ND/26/11 13:15

Śląsk II Wrocław

Lutostański 7, Stawny 12, Muszyński 76
3-1

Rekord Bielsko-Biała

Kamiński 48
SO/24/02 13:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Lubaski 5
1-4

Ślęza Wrocław

Pisarczuk 63, 82 (k), Jakuć 65, Marcjan 70
19 kolejka
SO/02/03 12:00

Odra Bytom Odrzański

0-1

MKS Kluczbork

Tuszyński 72
SO/02/03 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Danch 42, Nagrodzki 58, Piszczek 82
3-2

Warta Gorzów Wlkp.

Przybylski 6, Bielawski 89
SO/02/03 13:00

LZS Starowice Dolne

Skowron 86
1-1

Górnik II Zabrze

Tobolik 48
SO/02/03 14:00

Carina Gubin

Matuszewski 90
1-2

Śląsk II Wrocław

Wołczek 11, Michalski 88
SO/02/03 14:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Kaczor 38, Drozdowicz 63
2-0

Lechia Zielona Góra

SO/02/03 14:30

Ślęza Wrocław

Heresz 20, Hampel 57
2-3

Górnik Polkowice

Bancewicz 45, 77 (k), Adamczyk 62
SO/02/03 14:30

Rekord Bielsko-Biała

Nowak 59, Zapała 63 (s), Kamiński 64, Idzik 89
4-0

Pniówek Pawłowice Śl.

SO/02/03 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

Pojasek 24
1-2

Raków II Częstochowa

Nocoń 29, Mras 85
ND/03/03 14:00

Unia Turza Śląska

Witkowski 77, Kuczera 84 (k)
2-3

Gwarek Tarnowskie Góry

Kaczmarek 21, Załucki 30, Lazar 37
20 kolejka
SO/09/03 12:00

Odra Bytom Odrzański

Skiba 35, Wawrzyniak 69, Stachurski 81, Walków 87
4-1

Warta Gorzów Wlkp.

Bielawski 32 (k)
SO/09/03 12:00

Raków II Częstochowa

Mras 7, Mesjasz 67
2-1

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 4
SO/09/03 12:00

Śląsk II Wrocław

Lutostański 20 (k), 40 (k), Szwedzik 23, Wojtczak 82
4-1

Ślęza Wrocław

Pisarczuk 54
SO/09/03 14:30

Pniówek Pawłowice Śl.

Warnecki 60
1-0

Carina Gubin

SO/09/03 14:30

Gwarek Tarnowskie Góry

Kaczmarek 25, 61, Lubaski 55, Flak 82
4-0

LZS Starowice Dolne

SO/09/03 15:00

Lechia Zielona Góra

Dzidek 20, Matuszewski 45
2-1

Karkonosze Jelenia Góra

Pałaszewski 21
SO/09/03 15:00

Górnik Polkowice

0-1

Unia Turza Śląska

Klimkiewicz 35
SO/09/03 17:00

MKS Kluczbork

Wiszniowski 22 (k), Wojtyra 62, Maj 86
3-2

Stilon Gorzów Wlkp.

Łuszkiewicz 84 (k), Grudnik 90
ND/10/03 13:00

Górnik II Zabrze

Wodecki 37, Tobolik 89
2-1

LKS Goczałkowice Zdrój

Nagrodzki 1
21 kolejka
PT/15/03 15:30

Ślęza Wrocław

Pisarczuk 6 (k), Kluzek 59
2-2

Pniówek Pawłowice Śl.

Hanzel 30, Płowucha 33
SO/16/03 12:00

Odra Bytom Odrzański

0-1

Górnik II Zabrze

Kulig 17 (k)
SO/16/03 13:00

Warta Gorzów Wlkp.

0-4

MKS Kluczbork

Wojtyra 17, 24, 46, 90
SO/16/03 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Nagrodzki 64
1-1

Gwarek Tarnowskie Góry

Lubaski 58
SO/16/03 13:00

LZS Starowice Dolne

Mołoczko 11
1-2

Górnik Polkowice

Ryś 13, Łazarz 73
SO/16/03 14:00

Carina Gubin

Matuszewski 45 (k), Nazar 48, 52, Więcek 90, Haraszkiewicz 90
5-2

Raków II Częstochowa

Wireński 36, Nocoń 72
SO/16/03 14:30

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 5
1-2

Lechia Zielona Góra

Iwanowicz 37, Kołodenny 61
SO/16/03 15:00

Unia Turza Śląska

Wysiński 49 (k)
1-1

Śląsk II Wrocław

Lisowski 41
SO/16/03 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

0-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Wenerski 90
22 kolejka
SO/23/03 12:00

Odra Bytom Odrzański

Bełycz 45
1-1

Gwarek Tarnowskie Góry

Kaczmarek 5
SO/23/03 12:00

Raków II Częstochowa

Nowakowski 39, Masiak 43, Jurczyński 90
3-3

Ślęza Wrocław

Pisarczuk 68 (k), 90 (k), Jakuć 90
SO/23/03 12:00

Śląsk II Wrocław

Jezierski 90
1-0

LZS Starowice Dolne

SO/23/03 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Kiklaisz 28 (k), 50
2-1

Górnik Polkowice

Litwa 90
SO/23/03 15:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Drozdowicz 71
1-2

Rekord Bielsko-Biała

Nowak 36, Wrona 68
SO/23/03 15:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Hanzel 41 (k)
1-1

Unia Turza Śląska

Strączek 19
SO/23/03 15:30

Lechia Zielona Góra

Górski 45
1-2

Carina Gubin

Łoboda 13, Haraszkiewicz 76
SO/23/03 17:00

MKS Kluczbork

Tuszyński 56
1-0

Karkonosze Jelenia Góra

ND/24/03 12:00

Górnik II Zabrze

Kulig 19 (k)
1-0

Warta Gorzów Wlkp.

23 kolejka
CZ/28/03 15:30

Ślęza Wrocław

Heresz 24
1-1

Lechia Zielona Góra

Embalo 12
PT/29/03 13:00

Górnik II Zabrze

0-3

MKS Kluczbork

Nowak 27, Tuszyński 37, Wienczek 66
PT/29/03 16:00

Warta Gorzów Wlkp.

Ufir 10, Majerczyk 74
2-0

Gwarek Tarnowskie Góry

SO/30/03 12:00

Odra Bytom Odrzański

Bełycz 5, Koppenhagen 20, Skiba 36, Łoboda 46
4-0

Górnik Polkowice

SO/30/03 12:00

Carina Gubin

Gribow 72
1-5

Stilon Gorzów Wlkp.

Łuszkiewicz 12 (k), Kaczor 26, 56 (k), 62 (k), Grudnik 74
SO/30/03 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Nagrodzki 68
1-2

Śląsk II Wrocław

Żukowski 19, Lutostański 39
SO/30/03 13:00

Unia Turza Śląska

0-2

Raków II Częstochowa

Mras 27, Głowiński 90
SO/30/03 13:00

Rekord Bielsko-Biała

Wojciechowski 4, Nowak 13
2-1

Karkonosze Jelenia Góra

Chmielewski 69
SO/30/03 15:00

LZS Starowice Dolne

Setla 45 (k), Skowron 67
2-2

Pniówek Pawłowice Śl.

Morcinek 47, Weis 90 (k)
24 kolejka
SO/06/04 14:00

Raków II Częstochowa

Nocoń 12, Łukasiewicz 43
2-2

LZS Starowice Dolne

Setla 63, 83
SO/06/04 15:00

Górnik Polkowice

Bancewicz 90
1-1

Warta Gorzów Wlkp.

Hrabski 60
SO/06/04 15:00

Gwarek Tarnowskie Góry

0-3

Górnik II Zabrze

Wodecki 28, 49, 90 (k)
SO/06/04 16:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Wenerski 18
1-0

Ślęza Wrocław

SO/06/04 16:30

Pniówek Pawłowice Śl.

Weis 42, 48
2-2

LKS Goczałkowice Zdrój

Nagrodzki 59, Kiklaisz 64
SO/06/04 17:00

MKS Kluczbork

Płonka 62
1-1

Rekord Bielsko-Biała

Wojciechowski 13
SO/06/04 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

0-1

Carina Gubin

Matuszewski 12
SO/06/04 17:00

Lechia Zielona Góra

Figiel 17, Górski 52, Osiński 86
3-6

Unia Turza Śląska

Wysiński 21, 75, Musiolik 30, 90, Gałecki 42, Strączek 74
ND/07/04 12:00

Śląsk II Wrocław

Żukowski 34, 61, 69, Pena 90
4-2

Odra Bytom Odrzański

Żukowski 7, Bełycz 47
25 kolejka
PT/12/04 15:30

Ślęza Wrocław

Jakóbczyk 15, Kluzek 20, 33
3-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/13/04 12:00

Górnik II Zabrze

Tobolik 3, 68
2-0

Górnik Polkowice

SO/13/04 12:00

Odra Bytom Odrzański

Gajda 17
1-1

Pniówek Pawłowice Śl.

Hanzel 48
SO/13/04 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

0-0

Raków II Częstochowa

SO/13/04 14:00

Unia Turza Śląska

0-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Drozdowicz 29
SO/13/04 15:00

Warta Gorzów Wlkp.

0-0

Śląsk II Wrocław

SO/13/04 15:00

LZS Starowice Dolne

Setla 22, 27, Skowron 51, 61
4-1

Lechia Zielona Góra

Surożyński 13
SO/13/04 16:00

Carina Gubin

Haraszkiewicz 22, Więcek 32
2-3

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 24, Kasprzak 37, 71
SO/13/04 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Borycka 44, Lazar 56
2-3

MKS Kluczbork

Wojtyra 18, Lechowicz 50, Płonka 53
26 kolejka
SO/20/04 12:00

Śląsk II Wrocław

Szwedzik 39, Lutostański 82
2-0

Górnik II Zabrze

SO/20/04 12:30

Raków II Częstochowa

0-0

Odra Bytom Odrzański

SO/20/04 14:00

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 19, 43 (k), Waluś 74
3-0

Ślęza Wrocław

SO/20/04 14:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Skrzyniarz 64, Hanzel 88
2-1

Warta Gorzów Wlkp.

Lewandowski 44
SO/20/04 15:00

Górnik Polkowice

Baranowski 16, Drewniak 45 (k)
2-1

Gwarek Tarnowskie Góry

Bąk 90
SO/20/04 16:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Łuszkiewicz 27 (k), Mączyński 57, Drozdowicz 80, Bohdanow 90 (k)
4-1

LZS Starowice Dolne

Setla 3
SO/20/04 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

Radziemski 33, Dudek 90
2-1

Unia Turza Śląska

Gałecki 36
SO/20/04 17:00

Lechia Zielona Góra

0-2

LKS Goczałkowice Zdrój

Kiklaisz 27, 37 (k)
ND/21/04 17:00

MKS Kluczbork

Płonka 15
1-2

Carina Gubin

Matuszewski 33 (k), Więcek 82
27 kolejka
PT/26/04 15:50

Ślęza Wrocław

Kozik 66
1-1

Carina Gubin

Więcek 72
SO/27/04 12:00

Odra Bytom Odrzański

Skiba 11, Bełycz 19
2-2

Lechia Zielona Góra

Kołodenny 26, Górski 83
SO/27/04 13:00

Warta Gorzów Wlkp.

Ufir 52, Bielawski 69 (k)
2-1

Raków II Częstochowa

Jurczyński 73
SO/27/04 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Nagrodzki 90
1-2

Stilon Gorzów Wlkp.

Drozdowicz 69, 83
SO/27/04 15:00

Górnik Polkowice

Baranowski 22, Adamczyk 59, Ryś 79, 90
4-0

MKS Kluczbork

SO/27/04 15:00

LZS Starowice Dolne

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

Kocot 25
SO/27/04 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Załucki 57
1-1

Śląsk II Wrocław

Lutostański 33
SO/27/04 17:00

Unia Turza Śląska

Bodzioch 48 (k), Musiolik 76
2-1

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 31
ND/28/04 13:00

Górnik II Zabrze

Świerkot 44
1-3

Pniówek Pawłowice Śl.

Szymura 45, Hanzel 50, Weis 74 (k)
28 kolejka
PT/03/05 16:00

Carina Gubin

Więcek 13, Matuszewski 68 (k), Nahrebecki 79
3-1

Unia Turza Śląska

Gałecki 63
PT/03/05 16:00

Raków II Częstochowa

Malinowski 5, Pawłowski 54
2-1

Górnik II Zabrze

Rogula 26
PT/03/05 17:15

MKS Kluczbork

Lechowicz 45
1-1

Ślęza Wrocław

Kluzek 15
SO/04/05 14:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Grudnik 71
1-1

Odra Bytom Odrzański

Bełycz 68
SO/04/05 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

Klimek 52
1-1

LKS Goczałkowice Zdrój

Flasz 73
SO/04/05 17:00

Lechia Zielona Góra

Sylwestrzak 87
1-1

Warta Gorzów Wlkp.

Chiperi 44
SO/04/05 17:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Bąk 13 (s), Lachendro 69
2-2

Gwarek Tarnowskie Góry

Będzieszak 4 (k), 86 (k)
ND/05/05 12:00

Śląsk II Wrocław

0-0

Górnik Polkowice

ND/05/05 14:00

Rekord Bielsko-Biała

Mańka 15, Świderski 21, 27, Waluś 59, Wojciechowski 71, Twarkowski 76
6-2

LZS Starowice Dolne

Konstanty 75, Czajkowski 83
29 kolejka
SO/11/05 12:00

Śląsk II Wrocław

0-1

MKS Kluczbork

Wienczek 30
SO/11/05 12:00

Górnik II Zabrze

Kulig 72 (k)
1-0

Lechia Zielona Góra

SO/11/05 12:00

Odra Bytom Odrzański

0-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/11/05 13:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Kiklaisz 82 (k), Nocoń 90 (s)
2-2

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 60, Waluś 76
SO/11/05 15:00

Górnik Polkowice

Bancewicz 56
1-1

Pniówek Pawłowice Śl.

Hanzel 80
SO/11/05 15:00

LZS Starowice Dolne

Setla 45, Rudnik 67
2-1

Carina Gubin

Szela 64
SO/11/05 16:00

Warta Gorzów Wlkp.

Lewandowski 70 (k)
1-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Kaczor 29
SO/11/05 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Wróblewski 45, 58
2-3

Raków II Częstochowa

Mras 2, 44, Malinowski 28
SO/11/05 17:00

Unia Turza Śląska

Gałecki 15, Brychlik 25
2-2

Ślęza Wrocław

Pisarczuk 50 (k), Jakuć 62
30 kolejka
WT/14/05 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

Radziemski 90
1-1

Warta Gorzów Wlkp.

Rybicki 67
WT/14/05 17:15

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 35
1-1

Odra Bytom Odrzański

Bełycz 15
ŚR/15/05 16:00

Raków II Częstochowa

Myszor 74 (k)
1-2

Górnik Polkowice

Bancewicz 69 (k), Baranowski 87
ŚR/15/05 17:00

Ślęza Wrocław

Kluzek 66, Hampel 79, Olek 90
3-0

LZS Starowice Dolne

ŚR/15/05 17:00

Carina Gubin

Więcek 4
1-1

LKS Goczałkowice Zdrój

Kiklaisz 90
ŚR/15/05 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Kaczor 9, Mączyński 19, 69, Kaczor 61
4-2

Górnik II Zabrze

Rogula 36, Pawlak 44
ŚR/15/05 17:00

Lechia Zielona Góra

Surożyński 7, 90 (k)
2-1

Gwarek Tarnowskie Góry

Kaczmarek 58
ŚR/15/05 17:30

Unia Turza Śląska

Gałecki 15, Strączek 90
2-2

MKS Kluczbork

Wojtyra 17, Tuszyński 23
ŚR/15/05 18:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Warnecki 66, Weis 69 (k)
2-2

Śląsk II Wrocław

Tudruj 21, Muszyński 45 (k)
31 kolejka
PT/17/05 17:00

Warta Gorzów Wlkp.

Gardzielewicz 3, Ufir 17
2-2

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 19, 31 (k)
SO/18/05 14:00

Górnik II Zabrze

Tobolik 36, 46
2-1

Karkonosze Jelenia Góra

Chmielewski 79
SO/18/05 15:00

Górnik Polkowice

Baranowski 52, Adamczyk 90
2-0

Lechia Zielona Góra

SO/18/05 16:00

LZS Starowice Dolne

Skowron 38
1-4

Unia Turza Śląska

Musiolik 7, 65, Mazur 15, Kuczera 77
SO/18/05 17:00

Carina Gubin

Haraszkiewicz 31, Paraszczak 85
2-0

Odra Bytom Odrzański

SO/18/05 17:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Weis 39, Hanzel 90
2-1

MKS Kluczbork

Napora 51
SO/18/05 17:00

Gwarek Tarnowskie Góry

Lubaski 45
1-1

Stilon Gorzów Wlkp.

Bohdanow 4 (k)
SO/18/05 17:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Borek 17, 36, Lipniak 69
3-1

Ślęza Wrocław

Olek 66
ND/19/05 12:00

Śląsk II Wrocław

Szwedzik 40, Wołczek 59, 68
3-0

Raków II Częstochowa

32 kolejka
PT/24/05 17:00

Raków II Częstochowa

0-1

Pniówek Pawłowice Śl.

Hanzel 73
PT/24/05 17:30

Carina Gubin

0-1

Warta Gorzów Wlkp.

Płonka 54 (s)
SO/25/05 16:00

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 7, 12 (k), Śliwka 46, Wrona 65
4-1

Górnik II Zabrze

Derkacz 68
SO/25/05 17:00

Unia Turza Śląska

Musiolik 59
1-0

LKS Goczałkowice Zdrój

SO/25/05 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

0-3

Gwarek Tarnowskie Góry

Lubaski 15, Wróblewski 45, Będzieszak 76
ND/26/05 17:00

MKS Kluczbork

Paszkowski 81
1-2

LZS Starowice Dolne

Rudnik 26, Konstanty 28
ND/26/05 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Matuszewski 18, Gibert 48, Niezgoda 71 (s)
3-4

Górnik Polkowice

Drewniak 23, Szuszkiewicz 63, 69, Adamczyk 87
ND/26/05 18:00

Ślęza Wrocław

0-1

Odra Bytom Odrzański

Łoboda 50
ND/26/05 18:00

Lechia Zielona Góra

0-2

Śląsk II Wrocław

Lutostański 23, Stawny 84
33 kolejka
ŚR/29/05 17:00

LKS Goczałkowice Zdrój

Kiklaisz 52, 73, 90
3-0

LZS Starowice Dolne

PT/31/05 16:00

Górnik II Zabrze

Pawlak 73, Niedźwiedzki 89
2-2

Carina Gubin

Więcek 6, Matuszewski 32
PT/31/05 17:00

Raków II Częstochowa

Wireński 61
1-0

MKS Kluczbork

SO/01/06 12:00

Pniówek Pawłowice Śl.

Lachendro 29, 34, Hanzel 40, Osiński 90 (s)
4-2

Lechia Zielona Góra

Bambecki 62, Strzelecki 75
SO/01/06 12:00

Śląsk II Wrocław

Muszyński 11, Lutostański 56 (k), 61 (k)
3-0

Stilon Gorzów Wlkp.

SO/01/06 12:00

Odra Bytom Odrzański

Jóźwiak 90
1-0

Unia Turza Śląska

SO/01/06 15:00

Górnik Polkowice

Bancewicz 40, Litwa 63
2-1

Karkonosze Jelenia Góra

Pojasek 44
SO/01/06 16:00

Warta Gorzów Wlkp.

Marchel 9, Lewandowski 32 (k), Roszak 72, 90, Ufir 75
5-0

Ślęza Wrocław

SO/01/06 17:30

Gwarek Tarnowskie Góry

Wróblewski 28
1-4

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 9 (k), 26, 85, 90 (k)
34 kolejka
PT/07/06 17:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Demjanenko 74
1-3

Pniówek Pawłowice Śl.

Hanzel 56, 65, Zieliński 78
SO/08/06 15:00

MKS Kluczbork

Wojtyra 59 (k), Lechowicz 65
2-2

LKS Goczałkowice Zdrój

Piszczek 18, Wuwer 56
SO/08/06 17:00

LZS Starowice Dolne

Konstanty 50 (k)
1-3

Odra Bytom Odrzański

Walków 33, Siudak 78, Bełycz 90
SO/08/06 17:00

Unia Turza Śląska

Musiolik 74, Gałecki 90
2-0

Warta Gorzów Wlkp.

SO/08/06 17:00

Ślęza Wrocław

Jakuć 33
1-0

Górnik II Zabrze

SO/08/06 17:00

Carina Gubin

Nazar 29, 61, Matuszewski 45
3-1

Gwarek Tarnowskie Góry

Rakowiecki 39
SO/08/06 17:00

Rekord Bielsko-Biała

Świderski 33, Kasprzak 79
2-1

Górnik Polkowice

Baranowski 12
SO/08/06 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

Bronisławski 38, Radziemski 65
2-5

Śląsk II Wrocław

Lisowski 34, Lutostański 55, 84 (k), Szarabura 90, Zaborski 90
SO/08/06 17:00

Lechia Zielona Góra

Bambecki 18
1-0

Raków II Częstochowa

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

21:00 TVP 2 ME: Chorwacja - Włochy (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Albania - Hiszpania (na żywo)
18:00 TVP 1 ME: Francja - Polska (na żywo)
18:00 TVP Sport ME: Holandia - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Dania - Serbia (na żywo)
21:00 TVP 2 ME: Anglia - Słowenia (na żywo)