Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 25 czerwca 2024

3 Liga grupa 4 - małopolska/świętokrzyska/lubelska/podkarpacka

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Wieczysta Kraków347899-3525-3-616-1-09-2-6
2Siarka Tarnobrzeg347070-3021-7-614-2-17-5-5
3Star Starachowice346652-2720-6-812-3-28-3-6
4Avia Świdnik345760-4117-6-118-2-79-4-4
5Wiślanie Jaśkowice345456-4016-6-127-5-59-1-7
6Podlasie Biała Podlaska345447-3515-9-107-3-78-6-3
7Chełmianka Chełm345161-5815-6-136-3-89-3-5
8KSZO Ostrowiec Św.344948-4414-7-137-4-67-3-7
9Czarni Połaniec344858-5413-9-128-4-55-5-7
10Garbarnia Kraków344651-5812-10-127-5-55-5-7
11Wisłoka Dębica344541-5312-9-135-5-77-4-6
12Świdniczanka Świdnik344443-4711-11-125-7-56-4-7
13KS Wiązownica344355-7312-7-156-4-76-3-8
14Podhale Nowy Targ343938-409-12-135-5-74-7-6
15Unia Tarnów343651-6610-6-187-3-73-3-11
16Karpaty Krosno342526-676-7-211-4-125-3-9
17Orlęta Radzyń Podlaski342432-615-9-202-4-113-5-9
18Sokół Sieniawa342338-977-2-253-2-124-0-13
PT/07/06 17:15
Star S.
2-1
Wieczysta K.
PT/07/06 18:00
Siarka T.
2-2
Świdniczanka Ś.
SO/08/06 17:00
Sokół S.
1-2
KS W.
SO/08/06 17:00
Avia Ś.
0-1
Podlasie B.
SO/08/06 17:00
Chełmianka C.
2-2
Orlęta R.
SO/08/06 17:00
Garbarnia K.
2-2
KSZO O.
SO/08/06 17:00
Wiślanie J.
3-1
Unia T.
SO/08/06 17:00
Karpaty K.
0-1
Wisłoka D.
SO/08/06 17:00
Czarni P.
1-0
Podhale N.
1 kolejka
PT/04/08 17:30

Garbarnia Kraków

Durda 8, Żurek 43 (k), Grzybowski 66, Morys 81
4-0

Unia Tarnów

PT/04/08 18:00

Czarni Połaniec

Mucha 32, 55, 58 (k), Martinez 42
4-2

Świdniczanka Świdnik

Czułowski 2, Koźlik 78
PT/04/08 19:00

Karpaty Krosno

Radulj 79 (k)
1-0

Wieczysta Kraków

SO/05/08 17:00

Star Starachowice

Palonek 88
1-1

Podhale Nowy Targ

Antkowiak 17
SO/05/08 17:00

Wiślanie Jaśkowice

Seweryn 4, Dynarek 16 (k), Adisa 61, Radwanek 86
4-0

Wisłoka Dębica

SO/05/08 17:00

Chełmianka Chełm

Korbecki 26 (k), 34
2-1

KSZO Ostrowiec Św.

Mężyk 30
SO/05/08 17:00

Avia Świdnik

Paluchowski 34, 46, 65, Małecki 55
4-0

Orlęta Radzyń Podlaski

ND/06/08 17:30

KS Wiązownica

0-2

Podlasie Biała Podlaska

Podstolak 8, Andrzejuk 38
ŚR/30/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Mróz 33, Lisowski 52
2-0

Sokół Sieniawa

2 kolejka
SO/12/08 12:00

Wieczysta Kraków

Łysiak 26, Torres 52 (k), Jankowski 70, Bargiel 73, Faworow 90 (k)
5-3

Wiślanie Jaśkowice

Adisa 10, Dynarek 25, Marszalik 74
SO/12/08 14:00

Sokół Sieniawa

0-3

Podlasie Biała Podlaska

Kurowski 20, Salak 62, Lepiarz 80
SO/12/08 15:00

Unia Tarnów

Kron 39, Soprych 41, Bajorek 90
3-0

Chełmianka Chełm

SO/12/08 16:00

Świdniczanka Świdnik

Paluch 31
1-0

Star Starachowice

SO/12/08 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Ostrowśkyj 25
1-1

KS Wiązownica

Rak 42
SO/12/08 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Lis 38
1-2

Avia Świdnik

Rak 28, Kafel 48
SO/12/08 17:00

Podhale Nowy Targ

Hajdara 79
1-1

Karpaty Krosno

Hudzik 60
SO/12/08 17:15

Wisłoka Dębica

Zawiślak 56
1-3

Garbarnia Kraków

Durda 18, Klec 61, Grzybowski 90
ND/13/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Krzysztofek 33, Sulkowski 40 (k), Prusiński 72
3-2

Czarni Połaniec

Mucha 27, Guca 90
3 kolejka
PT/18/08 17:00

Chełmianka Chełm

Korbecki 78 (k)
1-2

Wisłoka Dębica

Siedlecki 83, Nalepka 90
PT/18/08 17:00

KS Wiązownica

Rak 20, Suła 46
2-0

KSZO Ostrowiec Św.

SO/19/08 15:00

Avia Świdnik

Zagórski 70
1-0

Unia Tarnów

SO/19/08 16:00

Garbarnia Kraków

Klec 52, Grzybowski 57
2-3

Wieczysta Kraków

Faworow 5 (k), 14 (k), 34
SO/19/08 17:00

Czarni Połaniec

Martinez 2, Banik 16, 87, Bawor 40
4-1

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 45
SO/19/08 17:00

Star Starachowice

Wcisło 46
1-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/19/08 17:00

Karpaty Krosno

0-0

Świdniczanka Świdnik

SO/19/08 17:00

Wiślanie Jaśkowice

Krasuski 34
0-3
(wo)

Podhale Nowy Targ

Antkowiak 4 (k)
SO/19/08 19:57

Podlasie Biała Podlaska

0-0

Orlęta Radzyń Podlaski

4 kolejka
ŚR/23/08 17:00

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 45
1-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Ostrowśkyj 88
ŚR/23/08 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Mazurek 58, Jarzynka 66
2-1

Podlasie Biała Podlaska

Jakóbczyk 16
ŚR/23/08 17:00

Unia Tarnów

Wardzała 85, Soprych 90
2-2

KS Wiązownica

Michalik 44, Tonia 89 (k)
ŚR/23/08 17:00

Wisłoka Dębica

Zawiślak 72, Łanucha 80 (k)
2-1

Avia Świdnik

Paluchowski 14
ŚR/23/08 17:00

Wieczysta Kraków

Jankowski 14, 66, 82, Bąk 58
4-0

Chełmianka Chełm

ŚR/23/08 17:00

Podhale Nowy Targ

0-1

Garbarnia Kraków

Klec 59 (k)
ŚR/23/08 17:00

Świdniczanka Świdnik

Paluch 7, Kompanicki 89
2-2

Wiślanie Jaśkowice

Seweryn 69, Wiśniewski 71
ŚR/23/08 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Orlik 19, Sulkowski 42 (k), Kumorek 54, Prusiński 70, 82, 86, Kalamvokis 90
7-0

Karpaty Krosno

ŚR/23/08 17:00

Czarni Połaniec

Martinez 86
1-1

Star Starachowice

Ambrozik 39
5 kolejka
SO/26/08 15:00

Podlasie Biała Podlaska

Pacek 13
1-1

Unia Tarnów

Soprych 50
SO/26/08 17:00

Star Starachowice

Kot 22, Handzlik 58, Puton 65, Śliwiński 78, Mikos 82, Stefański 86
6-0

Sokół Sieniawa

SO/26/08 17:00

Karpaty Krosno

0-1

Czarni Połaniec

Wójcik 30
SO/26/08 17:00

Wiślanie Jaśkowice

0-1

Siarka Tarnobrzeg

Feret 63
SO/26/08 17:30

KS Wiązownica

Kasia 2, Janiczak 9, Kordas 48, Bacza 70
4-2

Wisłoka Dębica

Łanucha 20 (k), Nalepka 85
ND/27/08 16:00

Garbarnia Kraków

Klec 39, Dziedzic 50
2-1

Świdniczanka Świdnik

Paluch 42
ND/27/08 17:00

Chełmianka Chełm

Korbecki 37 (k), Ofiara 56
2-0

Podhale Nowy Targ

ND/27/08 17:00

Avia Świdnik

Kalinowski 9, 63, Paluchowski 43
3-1

Wieczysta Kraków

Torres 4
ND/27/08 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-2

KSZO Ostrowiec Św.

Mazurek 33, Zdyb 52
6 kolejka
SO/02/09 12:00

Wieczysta Kraków

Łysiak 37, 90, Torres 44 (k), 57, Jankowski 50, Knasmullner 74, Zivec 85
7-0

KS Wiązownica

SO/02/09 12:00

Czarni Połaniec

Martinez 65, Kałaska 83
2-1

Wiślanie Jaśkowice

Marszalik 48
SO/02/09 16:00

Świdniczanka Świdnik

Zuber 73
1-3

Chełmianka Chełm

Korbecki 14, 45, Karbownik 89
SO/02/09 16:00

Star Starachowice

Śliwiński 32, Kot 41, Handzlik 67 (k)
3-0

Karpaty Krosno

SO/02/09 17:00

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 3
1-3

KSZO Ostrowiec Św.

Zimnicki 52, Nawrot 70 (k), Żebrowski 87
SO/02/09 17:00

Unia Tarnów

Łazarz 35, Kron 90
2-0

Orlęta Radzyń Podlaski

SO/02/09 17:00

Podhale Nowy Targ

Hajdara 13
1-6

Avia Świdnik

Zagórski 8, Małecki 14, 17, Paluchowski 48, Białek 84, 90
SO/02/09 17:00

Siarka Tarnobrzeg

0-0

Garbarnia Kraków

ND/03/09 14:00

Wisłoka Dębica

0-0

Podlasie Biała Podlaska

7 kolejka
PT/08/09 17:00

KS Wiązownica

Musik 36, Rębisz 90
2-2

Podhale Nowy Targ

Michota 1, Purcha 64
SO/09/09 16:00

Wiślanie Jaśkowice

Seweryn 84
1-1

Star Starachowice

Kot 27
SO/09/09 16:00

Garbarnia Kraków

0-0

Czarni Połaniec

SO/09/09 16:00

Chełmianka Chełm

Mroczek 35
1-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/09/09 16:00

Avia Świdnik

Rozmus 66
1-3

Świdniczanka Świdnik

Kotowicz 14, Midzierski 83 (s), Zuber 88
SO/09/09 16:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Duchnowski 82
1-1

Wisłoka Dębica

Siedlik 50
SO/09/09 17:00

Karpaty Krosno

0-1

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 7 (k)
SO/09/09 17:00

KSZO Ostrowiec Św.

Mężyk 24, Nawrot 36, Lis 86
3-0

Unia Tarnów

SO/09/09 19:57

Podlasie Biała Podlaska

Pigiel 45 (k), Salak 68, Kosieradzki 77
3-2

Wieczysta Kraków

Torres 57 (k), Knasmullner 72
8 kolejka
PT/15/09 16:30

Siarka Tarnobrzeg

Orlik 18, 64
2-1

Avia Świdnik

Popiołek 48
SO/16/09 12:00

Wieczysta Kraków

Łysiak 15, 73, Fidziukiewicz 51
3-2

Orlęta Radzyń Podlaski

Szczygieł 22, Ostrowśkyj 90 (k)
SO/16/09 16:00

Wisłoka Dębica

0-1

KSZO Ostrowiec Św.

Nawrot 42 (k)
SO/16/09 16:00

Świdniczanka Świdnik

Zuber 38 (k), 39, 65, Nawrocki 90
4-1

KS Wiązownica

Kasia 11
SO/16/09 16:00

Czarni Połaniec

Łąk 45, Żądło 87, Gębalski 90
3-3

Chełmianka Chełm

Korbecki 41, Karbownik 70, Knap 75
SO/16/09 16:00

Star Starachowice

Wcisło 16, 82, Śliwiński 48
3-0

Garbarnia Kraków

SO/16/09 17:00

Podhale Nowy Targ

0-0

Podlasie Biała Podlaska

SO/16/09 17:00

Karpaty Krosno

0-2

Wiślanie Jaśkowice

Seweryn 7, Krasuski 30
ND/17/09 16:00

Sokół Sieniawa

0-4

Unia Tarnów

Łazarz 52, Soprych 61, Kron 77, Piotrowski 81
9 kolejka
PT/22/09 16:00

Garbarnia Kraków

Klec 32, Sutor 59 (k)
2-1

Karpaty Krosno

Stasz 36
PT/22/09 19:29

KSZO Ostrowiec Św.

0-1

Wieczysta Kraków

Faworow 64 (k)
SO/23/09 15:00

Podlasie Biała Podlaska

0-2

Świdniczanka Świdnik

Zuber 32, 71
SO/23/09 16:00

Wiślanie Jaśkowice

Krasuski 4, 23, Wiśniewski 35
3-1

Sokół Sieniawa

Kiełbasa 50
SO/23/09 16:00

Chełmianka Chełm

Korbecki 29 (k), Stępień 33
2-0

Star Starachowice

SO/23/09 16:00

Avia Świdnik

Paluchowski 7, 64 (k), Rak 58, Małecki 74, Bielka 87, Zając 90
6-2

Czarni Połaniec

Wiktor 61, Gębalski 70 (k)
SO/23/09 16:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-0

Podhale Nowy Targ

SO/23/09 16:00

Unia Tarnów

Łazarz 7 (k)
1-1

Wisłoka Dębica

Maik 28 (k)
ND/24/09 19:00

KS Wiązownica

Omuru 90
1-1

Siarka Tarnobrzeg

Mróz 75
10 kolejka
SO/30/09 12:00

Wieczysta Kraków

Fidziukiewicz 20, 60, Knasmullner 48, Biś 57 (s), Torres 62, 67
6-1

Unia Tarnów

Asmelash 45 (s)
SO/30/09 12:00

Czarni Połaniec

Wiktor 19, Gębalski 38, Guca 45, Banik 48, Misztal 64, Łąk 89
6-1

KS Wiązownica

Rak 34
SO/30/09 15:30

Star Starachowice

Wcisło 50
1-2

Avia Świdnik

Paluchowski 79, 85
SO/30/09 16:00

Podhale Nowy Targ

Antkowiak 37, 72
2-2

KSZO Ostrowiec Św.

Pisarek 53, Mazurek 90
SO/30/09 16:00

Świdniczanka Świdnik

Zuber 41, Morenkov 48
2-3

Orlęta Radzyń Podlaski

Korolczuk 61, Szymala 77 (k), Bożym 80
SO/30/09 16:00

Siarka Tarnobrzeg

0-2

Podlasie Biała Podlaska

Pigiel 70, 86 (k)
SO/30/09 16:00

Karpaty Krosno

Hudzik 15, Król 29, Pchakadze 49
3-4

Chełmianka Chełm

Nowak 7, Korbecki 69, Mroczek 76, 90
ND/01/10 16:00

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 38, Batiuszyn 55, Kiełbasa 64
3-1

Wisłoka Dębica

Cabała 33
WT/10/10 15:45

Wiślanie Jaśkowice

Cholewa 77, Bociek 90
2-2

Garbarnia Kraków

Duda 17, Dziedzic 19
11 kolejka
PT/06/10 18:30

KS Wiązownica

0-1

Star Starachowice

Mikos 35
SO/07/10 14:00

Wisłoka Dębica

Łanucha 34
1-1

Wieczysta Kraków

Fidziukiewicz 45
SO/07/10 15:00

Garbarnia Kraków

Klec 21 (k), Morys 41, Opalski 68
3-4

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 17, 28, 54, Kiełbasa 31
SO/07/10 15:00

Chełmianka Chełm

Mroczek 26
1-6

Wiślanie Jaśkowice

Adisa 15, Bociek 30, Dynarek 50 (k), Radwanek 68, Krasuski 71, Rakowski 82
SO/07/10 15:00

Avia Świdnik

0-1

Karpaty Krosno

Radulj 73 (k)
SO/07/10 15:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-3

Siarka Tarnobrzeg

Prusiński 83, Orlik 90, 90
SO/07/10 15:00

KSZO Ostrowiec Św.

Pisarek 42, Brągiel 50, Kołoczek 66, Lipka 80
4-0

Świdniczanka Świdnik

SO/07/10 15:00

Unia Tarnów

Mida 79, Bator 82
2-1

Podhale Nowy Targ

Karmański 90
SO/07/10 19:00

Podlasie Biała Podlaska

Pigiel 7, Wyjadłowski 23, Pacek 90
3-0

Czarni Połaniec

12 kolejka
PT/13/10 15:00

Garbarnia Kraków

Sowiński 82, Klec 88
2-1

Chełmianka Chełm

Mroczek 51
PT/13/10 18:00

Karpaty Krosno

0-1

KS Wiązownica

Janiczak 66
SO/14/10 12:00

Czarni Połaniec

Mucha 15, Guca 17, Martinez 83
3-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Balicki 57
SO/14/10 14:00

Wiślanie Jaśkowice

Bociek 69
1-1

Avia Świdnik

Białek 78
SO/14/10 15:00

Podhale Nowy Targ

Michota 88
1-2

Wisłoka Dębica

Nalepka 42, Zawiślak 59
SO/14/10 15:00

Świdniczanka Świdnik

Paluch 6, Pielach 21, Nawrocki 35
3-2

Unia Tarnów

Łazarz 29, 50 (k)
SO/14/10 15:00

Siarka Tarnobrzeg

Orlik 41, 68 (k)
2-0

KSZO Ostrowiec Św.

SO/14/10 15:00

Star Starachowice

Śliwiński 12
1-1

Podlasie Biała Podlaska

Kamiński 77
ND/15/10 15:00

Sokół Sieniawa

Kaczor 90
1-1

Wieczysta Kraków

Faworow 42 (k)
13 kolejka
PT/20/10 14:30

Chełmianka Chełm

Korbecki 54 (k), Mroczek 56, Piekarski 77
3-1

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 90 (k)
PT/20/10 18:00

KS Wiązownica

Rębisz 4, Janiczak 68
2-1

Wiślanie Jaśkowice

Dynarek 90 (k)
SO/21/10 12:00

Wieczysta Kraków

Torres 67
1-0

Podhale Nowy Targ

SO/21/10 14:00

Avia Świdnik

Białek 65, Mykytyn 68
2-1

Garbarnia Kraków

Duda 78
SO/21/10 14:00

KSZO Ostrowiec Św.

Jarzynka 9, Lipka 85
2-1

Czarni Połaniec

Mucha 39
SO/21/10 14:00

Unia Tarnów

Łazarz 27, 45 (k), Mida 47
3-1

Siarka Tarnobrzeg

Kumorek 2
SO/21/10 14:30

Wisłoka Dębica

Zawiślak 14, Maik 45
2-0

Świdniczanka Świdnik

SO/21/10 15:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-2

Star Starachowice

Śliwiński 45, Kot 59
SO/21/10 17:00

Podlasie Biała Podlaska

Podstolak 8, Orzechowski 27, Kamiński 45, Jakóbczyk 52
4-1

Karpaty Krosno

Djoulou 29
14 kolejka
PT/27/10 19:00

Świdniczanka Świdnik

Paluch 40, 77
2-4

Wieczysta Kraków

Torres 9, 56, Zivec 42, Fidziukiewicz 90
SO/28/10 12:00

Wiślanie Jaśkowice

0-0

Podlasie Biała Podlaska

SO/28/10 14:00

Siarka Tarnobrzeg

Wicki 62, Orlik 78, Cichocki 88
3-0

Wisłoka Dębica

SO/28/10 14:00

Czarni Połaniec

Martinez 38
1-2

Unia Tarnów

Mida 3, Łazarz 50
SO/28/10 14:00

Karpaty Krosno

Pchakadze 36, Gawle 58, Radulj 90 (k)
3-5

Orlęta Radzyń Podlaski

Szymala 20 (k), 65 (k), Rycaj 56, Balicki 74, Szczygieł 81
SO/28/10 14:00

Garbarnia Kraków

Czekaj 79
1-3

KS Wiązownica

Michalik 4, 20, Suła 10
SO/28/10 14:00

Chełmianka Chełm

Wiatrak 15, Mroczek 88
2-2

Avia Świdnik

Kursa 57, Myszka 81
SO/28/10 14:30

Star Starachowice

0-1

KSZO Ostrowiec Św.

Pisarek 46
ND/29/10 14:00

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 11 (k)
1-4

Podhale Nowy Targ

Płatek 8, Kozarzewski 31, Niedziałkowski 64, Jakubowski 85
15 kolejka
PT/03/11 17:00

KS Wiązownica

0-4

Chełmianka Chełm

Mroczek 59, Korbecki 67, Knap 83, 89
SO/04/11 12:00

Wieczysta Kraków

Jankowski 39, Łysiak 59, Faworow 83 (k)
3-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/04/11 13:00

Avia Świdnik

Małecki 10, Białek 55 (k), 70
3-0

Sokół Sieniawa

SO/04/11 13:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-1

Wiślanie Jaśkowice

Radwanek 36
SO/04/11 13:00

Unia Tarnów

Łazarz 45 (k), Bator 58
2-3

Star Starachowice

Stanisławski 5, 44, Palonek 85
SO/04/11 14:00

Wisłoka Dębica

Grasza 90
1-1

Czarni Połaniec

Gębalski 45
SO/04/11 14:00

Podhale Nowy Targ

0-2

Świdniczanka Świdnik

Zuber 68 (k), Kompanicki 90
SO/04/11 16:00

Podlasie Biała Podlaska

Jakóbczyk 1, Wyjadłowski 6, Kamiński 64
3-0

Garbarnia Kraków

ND/05/11 16:00

KSZO Ostrowiec Św.

Nawrot 70, Mazurek II 80 (k), 90, Brągiel 85, Kołoczek 90
5-1

Karpaty Krosno

Radulj 57 (k)
16 kolejka
PT/10/11 17:00

Karpaty Krosno

Radulj 69 (k)
1-1

Unia Tarnów

Wardzała 49
SO/11/11 13:00

Siarka Tarnobrzeg

Prusiński 70 (k), Cichocki 74
2-0

Podhale Nowy Targ

SO/11/11 13:00

Star Starachowice

Handzlik 84
1-0

Wisłoka Dębica

SO/11/11 13:00

Avia Świdnik

Paluchowski 8
1-0

KS Wiązownica

SO/11/11 13:30

Wiślanie Jaśkowice

0-1

KSZO Ostrowiec Św.

Zimnicki 85
SO/11/11 14:00

Czarni Połaniec

Gębalski 5 (k)
1-2

Wieczysta Kraków

Jankowski 38, Zivec 49
ND/12/11 13:00

Sokół Sieniawa

0-1

Świdniczanka Świdnik

Paluch 49
ND/12/11 13:00

Garbarnia Kraków

Dziedzic 81
1-0

Orlęta Radzyń Podlaski

ND/12/11 13:00

Chełmianka Chełm

Korbecki 69
1-3

Podlasie Biała Podlaska

Pigiel 13, 60, Wyjadłowski 45
17 kolejka
SO/18/11 12:00

Wieczysta Kraków

Fidziukiewicz 39, Góralski 53, Torres 76, Faworow 86, Kiedrowicz 90
5-1

Star Starachowice

Wcisło 52
SO/18/11 12:00

Podhale Nowy Targ

Niedziałkowski 36
1-1

Czarni Połaniec

Martinez 74
SO/18/11 13:00

Unia Tarnów

0-1

Wiślanie Jaśkowice

Cholewa 32
SO/18/11 13:00

Wisłoka Dębica

Siedlik 25
1-1

Karpaty Krosno

Stasz 11
SO/18/11 16:00

Podlasie Biała Podlaska

0-1

Avia Świdnik

Maj 27
SO/18/11 16:00

KSZO Ostrowiec Św.

Tymoszenko 52, Mazurek II 90 (k)
2-2

Garbarnia Kraków

Durda 59, Morys 73
SO/18/11 18:00

KS Wiązownica

Omuru 14, Michalik 28, Serafin 87
3-5

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 18 (k), Mróz 47, Mazgoła 73, 90, 90
WT/21/11 13:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Koszel 26
1-2

Chełmianka Chełm

Korbecki 65, Piekarski 81
ŚR/20/03 18:00

Świdniczanka Świdnik

0-4

Siarka Tarnobrzeg

Orlik 18 (k), 29, 52 (k), Lisowski 48
18 kolejka
PT/24/11 13:00

Świdniczanka Świdnik

Bartoszek 37
1-1

Czarni Połaniec

Banik 16
PT/24/11 17:15

Podlasie Biała Podlaska

Wyjadłowski 1, 67
2-3

KS Wiązownica

Kasia 3, Janiczak 20, Tabor 56
PT/24/11 18:00

KSZO Ostrowiec Św.

0-3

Chełmianka Chełm

Korbecki 28 (k), Bobrow 45, Karbownik 84
SO/25/11 12:00

Podhale Nowy Targ

0-3
(wo)

Star Starachowice

SO/25/11 12:00

Wieczysta Kraków

Pazdan 8, Jankowski 15, 44, Torres 40, Jędryas 46 (s)
5-0

Karpaty Krosno

SO/25/11 12:30

Unia Tarnów

Tkaczuk 3, Sojda 71
2-1

Garbarnia Kraków

Żurek 40
SO/25/11 13:00

Wisłoka Dębica

Bednarz 66
1-3

Wiślanie Jaśkowice

Wiśniewski 14, Lewiński 57, Adisa 85
ND/26/11 12:00

Sokół Sieniawa

Mróz 60
1-5

Siarka Tarnobrzeg

Prusiński 12, 46, Kaliniec 42, Cichocki 61, Lisowski 68
WT/28/11 13:30

Orlęta Radzyń Podlaski

Balicki 49
1-3

Avia Świdnik

Kalinowski 15, Maj 22, Zagórski 85
19 kolejka
SO/02/03 12:00

Chełmianka Chełm

Korbecki 10
1-2

Unia Tarnów

Mida 28, Tkaczuk 67
SO/02/03 13:00

Garbarnia Kraków

Sowiński 16, Żurek 27, Duda 45 (k)
3-3

Wisłoka Dębica

Duda 54 (s), Maik 67, Geniec 85
SO/02/03 13:00

Czarni Połaniec

Kardyś 33
1-1

Siarka Tarnobrzeg

Iwao 72
SO/02/03 14:00

Avia Świdnik

0-1

KSZO Ostrowiec Św.

Zimnicki 70
SO/02/03 14:00

Wiślanie Jaśkowice

0-1

Wieczysta Kraków

Jankowski 6
SO/02/03 14:00

Karpaty Krosno

0-0

Podhale Nowy Targ

SO/02/03 14:00

Star Starachowice

Śliwiński 78
1-0

Świdniczanka Świdnik

SO/02/03 17:00

Podlasie Biała Podlaska

Wyjadłowski 36, Kamiński 45, Pigiel 90
3-1

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 28 (k)
ND/03/03 18:00

KS Wiązownica

Markiewicz 56
1-4

Orlęta Radzyń Podlaski

Szuta 3, Markiewicz 31 (s), Szczypek 58, Zając 74 (s)
20 kolejka
SO/09/03 12:00

Wieczysta Kraków

Torres 54, Fidziukiewicz 56, Kiedrowicz 82, Knasmullner 88
4-0

Garbarnia Kraków

SO/09/03 13:30

Podhale Nowy Targ

Tymosiak 90 (k)
1-2

Wiślanie Jaśkowice

Dynarek 68 (k), Rakowski 71
SO/09/03 14:00

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 69, Kiełbasa 76
2-0

Czarni Połaniec

SO/09/03 14:00

Siarka Tarnobrzeg

Iwao 41 (k)
1-0

Star Starachowice

SO/09/03 14:00

Świdniczanka Świdnik

0-0

Karpaty Krosno

SO/09/03 14:00

Unia Tarnów

Rojkowicz 84, 89
2-3

Avia Świdnik

Maj 8, Rak 23, Zając 68
SO/09/03 15:00

Wisłoka Dębica

0-3

Chełmianka Chełm

Karbownik 35, 55, Korbecki 63
SO/09/03 15:00

KSZO Ostrowiec Św.

Rak 29 (s), Pisarek 42 (k), 78
3-3

KS Wiązownica

Rak 11, 50, Serafin 61
SO/09/03 15:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Korolczuk 85
1-1

Podlasie Biała Podlaska

Awdiejew 89
21 kolejka
PT/15/03 18:00

KS Wiązownica

Kasia 34, 90
2-2

Unia Tarnów

Piotrowski 43, Wardzała 58
SO/16/03 14:00

Wiślanie Jaśkowice

Marszalik 23, Cholewa 90
2-0

Świdniczanka Świdnik

SO/16/03 14:00

Karpaty Krosno

0-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/16/03 15:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Chyła 81
1-0

Sokół Sieniawa

SO/16/03 15:00

Avia Świdnik

Stryjewski 53
1-2

Wisłoka Dębica

Grasza 12, Geniec 90 (k)
SO/16/03 15:00

Chełmianka Chełm

0-2

Wieczysta Kraków

Fidziukiewicz 22, Pazdan 34
SO/16/03 15:00

Garbarnia Kraków

0-3

Podhale Nowy Targ

Ruśjan 12, Smajdor 36, Tymosiak 55 (k)
SO/16/03 15:00

Star Starachowice

Szynka 30, Śliwiński 78, Stefański 84, Wcisło 87
4-0

Czarni Połaniec

SO/16/03 18:00

Podlasie Biała Podlaska

Kobyliński 57
1-0

KSZO Ostrowiec Św.

22 kolejka
SO/23/03 12:00

Wieczysta Kraków

Fidziukiewicz 18, Łysiak 90
2-0

Avia Świdnik

SO/23/03 13:00

Podhale Nowy Targ

Ruśjan 76
1-2

Chełmianka Chełm

Nowak 38 (k), Boczuliński 72
SO/23/03 14:00

Czarni Połaniec

0-1

Karpaty Krosno

Oberman 80
SO/23/03 15:00

Sokół Sieniawa

0-1

Star Starachowice

Szynka 57 (k)
SO/23/03 15:00

Unia Tarnów

Bator 24, Piotrowski 82
2-3

Podlasie Biała Podlaska

Kobyliński 11, 56, Kosieradzki 77
SO/23/03 15:00

KSZO Ostrowiec Św.

Jarzynka 14, Pisarek 59 (k)
2-2

Orlęta Radzyń Podlaski

Nawrot 33 (s), Szczypek 68
SO/23/03 15:30

Wisłoka Dębica

Markiewicz 57 (s)
1-2

KS Wiązownica

Kasia 45 (k), 74
ND/24/03 14:00

Siarka Tarnobrzeg

Mróz 89, Szymocha 90
2-1

Wiślanie Jaśkowice

Cholewa 75
ND/24/03 14:00

Świdniczanka Świdnik

Zuber 90 (k)
1-1

Garbarnia Kraków

Duda 36 (k)
23 kolejka
PT/29/03 15:30

KSZO Ostrowiec Św.

Pisarek 45 (k), 54, Mazurek 67
3-0

Sokół Sieniawa

SO/30/03 12:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Chyła 66 (k)
1-0

Unia Tarnów

SO/30/03 12:00

Wiślanie Jaśkowice

Cholewa 40
1-2

Czarni Połaniec

Bawor 44 (k), Palonek 76
SO/30/03 12:00

Karpaty Krosno

0-2

Star Starachowice

Kośmider 32, Szynka 39 (k)
SO/30/03 13:00

Podlasie Biała Podlaska

Wyjadłowski 24
1-3

Wisłoka Dębica

Zawiślak 26, Bała 45, 73
SO/30/03 13:00

Avia Świdnik

0-0

Podhale Nowy Targ

SO/30/03 13:00

Chełmianka Chełm

0-2

Świdniczanka Świdnik

Czułowski 26, Kutyła 53
SO/30/03 13:00

Garbarnia Kraków

Duda 58 (k)
1-1

Siarka Tarnobrzeg

Kaliniec 27
SO/30/03 13:30

KS Wiązownica

Kasia 51
1-3

Wieczysta Kraków

Łysiak 8, 27, Kiedrowicz 45
24 kolejka
SO/06/04 12:00

Wieczysta Kraków

Jankowski 82
1-1

Podlasie Biała Podlaska

Lepiarz 77
SO/06/04 13:00

Podhale Nowy Targ

Ruśjan 10, 35, Hamed 89
3-0

KS Wiązownica

SO/06/04 15:00

Czarni Połaniec

Kardyś 35, 41, Mucha 79
3-3

Garbarnia Kraków

Durda 39, Nowak 90, 90
SO/06/04 16:00

Star Starachowice

Głaz 3, Szynka 67 (k), Stanisławski 85
3-0

Wiślanie Jaśkowice

SO/06/04 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Orlik 13 (k), 83, Lisowski 38, Iwao 52, 81
5-3

Chełmianka Chełm

Woś 3 (s), Artym 57 (s), Mroczek 70
SO/06/04 16:00

Świdniczanka Świdnik

Kotowicz 3
1-1

Avia Świdnik

Uliczny 47
SO/06/04 16:30

Wisłoka Dębica

Cabała 90
1-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Duchnowski 75
SO/06/04 16:30

Unia Tarnów

Wardzała 47 (k), Mida 71
2-0

KSZO Ostrowiec Św.

ND/07/04 16:00

Sokół Sieniawa

Martinez 25
1-2

Karpaty Krosno

Demjanenko 8, Ahmedov 54
25 kolejka
PT/12/04 19:00

KS Wiązownica

Rak 76
1-1

Świdniczanka Świdnik

Zuber 24
SO/13/04 13:00

Avia Świdnik

Kalinowski 63
1-2

Siarka Tarnobrzeg

Orlik 7, Iwao 45
SO/13/04 14:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-3

Wieczysta Kraków

Torres 14, Kasolik 81, Mak 90 (k)
SO/13/04 15:00

Garbarnia Kraków

Duda 47 (k), Nowak 74, Sowiński 80
3-0

Star Starachowice

SO/13/04 15:30

KSZO Ostrowiec Św.

Zimnicki 65
1-1

Wisłoka Dębica

Bała 90 (k)
SO/13/04 16:00

Unia Tarnów

Wardzała 4 (k), 60, Bator 35, Soprych 90
4-0

Sokół Sieniawa

SO/13/04 16:00

Chełmianka Chełm

Kobiałka 33
1-1

Czarni Połaniec

Bawor 5
SO/13/04 16:00

Wiślanie Jaśkowice

Adisa 13, 54, Ożóg 62
3-0

Karpaty Krosno

SO/13/04 17:00

Podlasie Biała Podlaska

0-0

Podhale Nowy Targ

26 kolejka
PT/19/04 17:00

Karpaty Krosno

0-1

Garbarnia Kraków

Duda 51 (k)
SO/20/04 12:00

Wieczysta Kraków

Swędrowski 38, Mak 77, Danielak 80, Fidziukiewicz 84
4-1

KSZO Ostrowiec Św.

Mazurek 8
SO/20/04 13:00

Świdniczanka Świdnik

Kutyła 18, Szymala 83
2-1

Podlasie Biała Podlaska

Wyjadłowski 57 (k)
SO/20/04 13:00

Podhale Nowy Targ

Smajdor 49, Ruśjan 57, Mirosznyk 59
3-1

Orlęta Radzyń Podlaski

Rycaj 33
SO/20/04 15:00

Czarni Połaniec

Kardyś 25
1-2

Avia Świdnik

Kursa 20, Rak 56
SO/20/04 16:00

Sokół Sieniawa

Wróblewski 32, Czajkowski 38
2-4

Wiślanie Jaśkowice

Radwanek 67, 80, 81, Dynarek 90 (k)
SO/20/04 16:00

Siarka Tarnobrzeg

Misztal 29
1-0

KS Wiązownica

SO/20/04 16:30

Star Starachowice

Stanisławski 89
1-1

Chełmianka Chełm

Karbownik 40
SO/20/04 17:00

Wisłoka Dębica

Bogacz 51, Bała 75
2-1

Unia Tarnów

Gut 49
27 kolejka
PT/26/04 19:45

KS Wiązownica

Rak 53
1-3

Czarni Połaniec

Palonek 82, Mucha 84, Kardyś 90
SO/27/04 15:00

Garbarnia Kraków

Kajpust 36, 90
2-1

Wiślanie Jaśkowice

Adisa 24
SO/27/04 15:30

KSZO Ostrowiec Św.

Seńko 74
1-2

Podhale Nowy Targ

Mirosznyk 32, Niedziałkowski 78
SO/27/04 16:30

Chełmianka Chełm

Korbecki 8, Kobiałka 46, Stępień 48, Karbownik 73, Hudzik 80 (s), Knap 90
6-0

Karpaty Krosno

SO/27/04 17:00

Unia Tarnów

0-5

Wieczysta Kraków

Swędrowski 46, Trąbka 64, 73, 82, Danielak 85
SO/27/04 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-1

Świdniczanka Świdnik

Paluch 70
SO/27/04 17:00

Avia Świdnik

0-0

Star Starachowice

SO/27/04 19:57

Podlasie Biała Podlaska

Kahsay 90
1-4

Siarka Tarnobrzeg

Dawid Lisowski 50, Piotr Lisowski 71, Jodłowski 76, Kumorek 83
ND/28/04 17:00

Wisłoka Dębica

Bała 76 (k)
1-2

Sokół Sieniawa

Martinez 11, Jeż 82
28 kolejka
PT/03/05 15:00

Star Starachowice

Kordas 5 (s)
1-0

KS Wiązownica

PT/03/05 16:00

Świdniczanka Świdnik

0-0

KSZO Ostrowiec Św.

PT/03/05 17:00

Sokół Sieniawa

Fedan 28, 90, Więckowski 79
3-2

Garbarnia Kraków

Sowiński 44, Habas 86
SO/04/05 12:00

Wieczysta Kraków

Kiedrowicz 5, Danielak 36, Faworow 56, Kasolik 74, Fidziukiewicz 88
5-1

Wisłoka Dębica

Łanucha 35
SO/04/05 13:00

Podhale Nowy Targ

Niedziałkowski 19, Ruśjan 39
2-1

Unia Tarnów

Gut 55
SO/04/05 15:30

Wiślanie Jaśkowice

0-0

Chełmianka Chełm

SO/04/05 16:00

Czarni Połaniec

Wójcik 23
1-0

Podlasie Biała Podlaska

SO/04/05 17:00

Karpaty Krosno

Demjanenko 43, Suła 84
2-3

Avia Świdnik

Białek 15, 61, Uliczny 48
ND/05/05 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Iwao 36, Orlik 38, Lisowski 90
3-0

Orlęta Radzyń Podlaski

29 kolejka
PT/10/05 19:45

KS Wiązownica

Tabor 41, Michalik 51
2-1

Karpaty Krosno

Stasz 58
PT/10/05 19:57

Podlasie Biała Podlaska

0-3

Star Starachowice

Głaz 9, Kapuściński 51 (s), Śliwiński 83
SO/11/05 12:00

Wieczysta Kraków

Danielak 12, Jankowski 14, 35, Łysiak 30, 44, Fidziukiewicz 59, Moulin 84, Trąbka 90
8-0

Sokół Sieniawa

SO/11/05 13:00

Avia Świdnik

Białek 7, Zagórski 14
2-1

Wiślanie Jaśkowice

Kołodziej 87
SO/11/05 17:00

Wisłoka Dębica

Zawiślak 6, Bała 64
2-0

Podhale Nowy Targ

SO/11/05 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

0-3

Czarni Połaniec

Kardyś 40, Banik 42, Palonek 84
SO/11/05 17:00

Chełmianka Chełm

0-1

Garbarnia Kraków

Kutrzeba 11
SO/11/05 19:29

KSZO Ostrowiec Św.

Mazurek I 77 (k)
1-2

Siarka Tarnobrzeg

Szymocha 53, Iwao 87
ND/12/05 17:00

Unia Tarnów

Piotrowski 56
1-1

Świdniczanka Świdnik

Szymala 89
30 kolejka
ŚR/15/05 16:00

Podhale Nowy Targ

Hamed 2
1-0

Wieczysta Kraków

ŚR/15/05 17:00

Sokół Sieniawa

Kiełbasa 31
1-2

Chełmianka Chełm

Mroczek 21, 70
ŚR/15/05 17:00

Garbarnia Kraków

Opalski 44
1-1

Avia Świdnik

Maj 72
ŚR/15/05 17:00

Wiślanie Jaśkowice

Gądek 68, Radwanek 75
2-1

KS Wiązownica

Rak 41
ŚR/15/05 17:00

Karpaty Krosno

0-2

Podlasie Biała Podlaska

Lepiarz 14, Kosieradzki 18
ŚR/15/05 17:00

Star Starachowice

Stanisławski 66
1-0

Orlęta Radzyń Podlaski

ŚR/15/05 17:00

Czarni Połaniec

Gębalski 10, Bawor 14, Wiktor 40
3-0

KSZO Ostrowiec Św.

ŚR/15/05 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Iwao 7, Orlik 45 (k), Prusiński 71
3-0

Unia Tarnów

ŚR/15/05 17:00

Świdniczanka Świdnik

0-1

Wisłoka Dębica

Maik 45
31 kolejka
SO/18/05 12:00

Wieczysta Kraków

Kiedrowicz 33
1-0

Świdniczanka Świdnik

SO/18/05 13:00

Podhale Nowy Targ

Jakubowski 12, Niedziałkowski 37, Tymosiak 50 (k), Ogorzały 52, Duda 77
5-1

Sokół Sieniawa

Ptasznik 4
SO/18/05 17:00

Unia Tarnów

Mida 14, 19
2-3

Czarni Połaniec

Kardyś 35, Palonek 70, Bakowski 90
SO/18/05 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Szymala 35
1-2

Karpaty Krosno

Hudzik 90, Demjanenko 90
SO/18/05 18:00

Wisłoka Dębica

Bała 31, Woś 90 (s)
2-1

Siarka Tarnobrzeg

Kumorek 84
SO/18/05 19:29

KSZO Ostrowiec Św.

Pisarek 28, 90
2-0

Star Starachowice

ND/19/05 13:00

Podlasie Biała Podlaska

0-2

Wiślanie Jaśkowice

Adisa 22, Stachera 52
ND/19/05 16:00

KS Wiązownica

Rak 14, Michalik 25, 29, Kasia 67, Tonia 69
5-1

Garbarnia Kraków

Moskiewicz 3
ND/19/05 17:00

Avia Świdnik

0-2

Chełmianka Chełm

Mroczek 69, Korbecki 81
32 kolejka
PT/24/05 17:00

Karpaty Krosno

0-1

KSZO Ostrowiec Św.

Brągiel 40
SO/25/05 13:00

Wiślanie Jaśkowice

Cholewa 49
1-0

Orlęta Radzyń Podlaski

SO/25/05 13:00

Świdniczanka Świdnik

0-0

Podhale Nowy Targ

SO/25/05 15:00

Garbarnia Kraków

0-1

Podlasie Biała Podlaska

Kosieradzki 39
SO/25/05 17:00

Sokół Sieniawa

Kiełbasa 8 (k)
1-4

Avia Świdnik

Białek 7, 33, 42, Mykytyn 63
SO/25/05 17:00

Chełmianka Chełm

Korbecki 45 (k), Boczuliński 90
2-5

KS Wiązownica

Rak 5, Cieśla 28, Michalik 44, Wójcik 57, Kasia 59
SO/25/05 17:00

Star Starachowice

Stanisławski 67, Śliwiński 72, Hryniewicz 90
3-2

Unia Tarnów

Mida 20, Bator 40
SO/25/05 17:00

Czarni Połaniec

Mucha 13 (k)
1-2

Wisłoka Dębica

Bała 11, Grasza 90
ND/26/05 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Orlik 55, 65 (k), Iwao 59, 77, Feret 61, Cichocki 80
6-2

Wieczysta Kraków

Mak 45, Fidziukiewicz 83
33 kolejka
PT/31/05 19:29

KSZO Ostrowiec Św.

0-2

Wiślanie Jaśkowice

Krasuski 48, Rakowski 62
SO/01/06 12:00

Wieczysta Kraków

Wołosik 61, Kiedrowicz 80, Danielak 82
3-1

Czarni Połaniec

Kardyś 38
SO/01/06 13:00

Świdniczanka Świdnik

Paluch 6, 20, Sikora 45, Kuchta 81, Sypeń 86
5-2

Sokół Sieniawa

Kwaczreliszwili 41 (k), Martinez 90
SO/01/06 13:00

Unia Tarnów

Mida 59
1-4

Karpaty Krosno

Radulj 41 (k), Suła 78, Maszczenko 80, 87
SO/01/06 13:00

KS Wiązownica

Rębisz 66, Rak 72 (k), Serafin 90
3-2

Avia Świdnik

Mykytyn 52, Paluchowski 60
SO/01/06 17:00

Podhale Nowy Targ

0-0

Siarka Tarnobrzeg

SO/01/06 17:00

Wisłoka Dębica

0-1

Star Starachowice

Kawecki 45
SO/01/06 17:00

Orlęta Radzyń Podlaski

Majbański 12, Radziński 85
2-3

Garbarnia Kraków

Klec 28, Sowiński 65, Bojko 70
SO/01/06 19:57

Podlasie Biała Podlaska

Kosieradzki 10, Kahsay 44, Krawczyk 74
3-1

Chełmianka Chełm

Korbecki 32
34 kolejka
PT/07/06 17:15

Star Starachowice

Duda 21, Szynka 73
2-1

Wieczysta Kraków

Skoczeń 90
PT/07/06 18:00

Siarka Tarnobrzeg

Lisowski 64, Orlik 69
2-2

Świdniczanka Świdnik

Paluch 84 (k), 87
SO/08/06 17:00

Sokół Sieniawa

Mróz 45
1-2

KS Wiązownica

Ożóg 13, Rak 68
SO/08/06 17:00

Avia Świdnik

0-1

Podlasie Biała Podlaska

Pigiel 12
SO/08/06 17:00

Chełmianka Chełm

Mroczek 17 (k), 73
2-2

Orlęta Radzyń Podlaski

Zmorzyński 88 (k), Chyła 90
SO/08/06 17:00

Garbarnia Kraków

Durda 63, Moskiewicz 88
2-2

KSZO Ostrowiec Św.

Brągiel 50, Lis 90
SO/08/06 17:00

Wiślanie Jaśkowice

Stachera 62, Dynarek 73 (k), 76 (k)
3-1

Unia Tarnów

Mida 23
SO/08/06 17:00

Karpaty Krosno

0-1

Wisłoka Dębica

Łanucha 2
SO/08/06 17:00

Czarni Połaniec

Banik 70
1-0

Podhale Nowy Targ

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

21:00 TVP 2 ME: Chorwacja - Włochy (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Albania - Hiszpania (na żywo)
18:00 TVP 1 ME: Francja - Polska (na żywo)
18:00 TVP Sport ME: Holandia - Austria (na żywo)
21:00 TVP Sport ME: Dania - Serbia (na żywo)
21:00 TVP 2 ME: Anglia - Słowenia (na żywo)