Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 18 czerwca 2024

4 Liga dolnośląska (zachód)

MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Karkonosze Jelenia Góra3076130-2324-4-214-1-010-3-2
2Polonia Środa Śląska3068114-3421-5-412-1-29-4-2
3Prochowiczanka 306081-3818-6-612-2-16-4-5
4Łużyce Lubań305876-4517-7-69-4-28-3-4
5Górnik Złotoryja305763-3617-6-78-5-29-1-5
6Apis Jędrzychowice305368-6016-5-98-3-48-2-5
7Bobrzanie Bolesławiec305254-4917-1-128-1-69-0-6
8Odra Ścinawa305092-6215-5-107-4-48-1-6
9Granit Roztoka304365-6313-4-137-1-76-3-6
10AKS Strzegom304165-6613-2-156-0-97-2-6
11Iskra Kochlice304063-7012-4-146-3-66-1-8
12Mewa Kunice303563-7710-5-155-2-85-3-7
13Sokół Jerzmanowa302049-1326-2-224-1-102-1-12
14Gryf Gryfów Śląski301430-1033-5-222-2-111-3-11
15Kuźnia Jawor301125-972-5-232-2-110-3-12
16Sparta Grębocice30730-1131-4-250-3-121-1-13
CZ/25/05 18:00
Iskra K.
3-3
Prochowiczanka
PT/26/05 18:00
AKS S.
7-1
Sparta G.
SO/27/05 14:00
Polonia Ś.
4-1
Mewa K.
SO/27/05 17:00
Sokół J.
2-7
Górnik Z.
SO/27/05 17:00
Karkonosze J.
8-0
Granit R.
SO/27/05 17:00
Gryf G.
1-2
Bobrzanie B.
SO/27/05 17:00
Odra Ś.
6-1
Apis J.
SO/27/05 17:00
Kuźnia J.
2-5
Łużyce L.
1 kolejka
SO/13/08 15:00

Gryf Gryfów Śląski

1-5

Mewa Kunice

SO/13/08 16:00

Sokół Jerzmanowa

3-5

Granit Roztoka

SO/13/08 17:00

Iskra Kochlice

3-0

Kuźnia Jawor

SO/13/08 17:00

AKS Strzegom

1-2

Łużyce Lubań

SO/13/08 17:00

Odra Ścinawa

1-0

Sparta Grębocice

SO/13/08 17:00

Polonia Środa Śląska

2-3

Apis Jędrzychowice

SO/13/08 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

5-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/13/08 17:00

Prochowiczanka

3-0

Górnik Złotoryja

2 kolejka
PT/19/08 18:00

Apis Jędrzychowice

3-1

Gryf Gryfów Śląski

SO/20/08 11:00

Mewa Kunice

5-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/20/08 16:00

Sokół Jerzmanowa

2-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/20/08 17:00

Granit Roztoka

2-3

Prochowiczanka

SO/20/08 17:00

Sparta Grębocice

0-5

Polonia Środa Śląska

SO/20/08 17:00

Łużyce Lubań

5-3

Odra Ścinawa

SO/20/08 17:00

AKS Strzegom

4-2

Kuźnia Jawor

ND/21/08 16:00

Iskra Kochlice

1-2

Górnik Złotoryja

3 kolejka
SO/27/08 17:00

Polonia Środa Śląska

2-2

Łużyce Lubań

SO/27/08 17:00

Prochowiczanka

4-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/27/08 17:00

Górnik Złotoryja

2-3

Granit Roztoka

ŚR/05/10 13:00

Sokół Jerzmanowa

3-3

Mewa Kunice

SO/26/11 10:30

Karkonosze Jelenia Góra

2-0

Apis Jędrzychowice

SO/26/11 11:00

AKS Strzegom

0-2

Iskra Kochlice

ND/27/11 11:30

Gryf Gryfów Śląski

0-2

Sparta Grębocice

ND/27/11 13:30

Odra Ścinawa

6-1

Kuźnia Jawor

4 kolejka
SO/03/09 16:00

Iskra Kochlice

2-1

Granit Roztoka

SO/03/09 16:00

Górnik Złotoryja

4-0

Bobrzanie Bolesławiec

SO/03/09 16:00

Mewa Kunice

0-2

Prochowiczanka

SO/03/09 16:00

Apis Jędrzychowice

2-0

Sokół Jerzmanowa

SO/03/09 16:00

Kuźnia Jawor

1-6

Polonia Środa Śląska

SO/03/09 16:00

AKS Strzegom

0-6

Odra Ścinawa

SO/03/09 17:00

Łużyce Lubań

2-0

Gryf Gryfów Śląski

ND/04/09 17:00

Sparta Grębocice

1-5

Karkonosze Jelenia Góra

5 kolejka
SO/10/09 15:00

Gryf Gryfów Śląski

2-1

Kuźnia Jawor

SO/10/09 15:00

Sokół Jerzmanowa

5-2

Sparta Grębocice

SO/10/09 16:00

Odra Ścinawa

4-5

Iskra Kochlice

SO/10/09 16:00

Polonia Środa Śląska

2-0

AKS Strzegom

SO/10/09 16:00

Prochowiczanka

0-0

Apis Jędrzychowice

SO/10/09 16:00

Górnik Złotoryja

3-2

Mewa Kunice

SO/10/09 16:00

Granit Roztoka

0-3

Bobrzanie Bolesławiec

SO/10/09 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

7-2

Łużyce Lubań

6 kolejka
SO/17/09 13:00

Kuźnia Jawor

0-4

Karkonosze Jelenia Góra

SO/17/09 15:00

Mewa Kunice

4-2

Granit Roztoka

SO/17/09 16:00

Sparta Grębocice

1-2

Prochowiczanka

SO/17/09 16:00

AKS Strzegom

2-3

Gryf Gryfów Śląski

SO/17/09 16:00

Odra Ścinawa

3-1

Polonia Środa Śląska

SO/17/09 17:00

Łużyce Lubań

4-0

Sokół Jerzmanowa

ND/18/09 11:00

Apis Jędrzychowice

5-4

Górnik Złotoryja

ND/18/09 17:00

Iskra Kochlice

1-2

Bobrzanie Bolesławiec

7 kolejka
SO/24/09 15:00

Górnik Złotoryja

2-1

Sparta Grębocice

SO/24/09 16:00

Polonia Środa Śląska

5-0

Iskra Kochlice

SO/24/09 16:00

Gryf Gryfów Śląski

0-1

Odra Ścinawa

SO/24/09 16:00

Sokół Jerzmanowa

5-1

Kuźnia Jawor

SO/24/09 16:00

Prochowiczanka

5-1

Łużyce Lubań

SO/24/09 16:00

Granit Roztoka

6-2

Apis Jędrzychowice

SO/24/09 16:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-2

Mewa Kunice

SO/24/09 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

3-1

AKS Strzegom

8 kolejka
SO/01/10 15:00

Apis Jędrzychowice

4-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/01/10 15:00

Sparta Grębocice

1-1

Granit Roztoka

SO/01/10 15:00

Łużyce Lubań

1-1

Górnik Złotoryja

SO/01/10 15:00

Kuźnia Jawor

0-1

Prochowiczanka

SO/01/10 15:00

AKS Strzegom

5-1

Sokół Jerzmanowa

SO/01/10 15:00

Odra Ścinawa

0-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/01/10 15:00

Polonia Środa Śląska

7-0

Gryf Gryfów Śląski

SO/01/10 16:00

Iskra Kochlice

2-0

Mewa Kunice

9 kolejka
SO/08/10 15:00

Gryf Gryfów Śląski

2-0

Iskra Kochlice

SO/08/10 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

3-2

Polonia Środa Śląska

SO/08/10 15:00

Sokół Jerzmanowa

2-11

Odra Ścinawa

SO/08/10 15:00

Górnik Złotoryja

4-0

Kuźnia Jawor

SO/08/10 15:00

Granit Roztoka

1-4

Łużyce Lubań

SO/08/10 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-1

Sparta Grębocice

SO/08/10 15:00

Mewa Kunice

0-1

Apis Jędrzychowice

ND/09/10 11:00

Prochowiczanka

4-2

AKS Strzegom

10 kolejka
SO/15/10 15:00

Sparta Grębocice

2-4

Mewa Kunice

SO/15/10 15:00

Łużyce Lubań

0-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/15/10 15:00

Kuźnia Jawor

0-1

Granit Roztoka

SO/15/10 15:00

AKS Strzegom

0-1

Górnik Złotoryja

SO/15/10 15:00

Odra Ścinawa

2-2

Prochowiczanka

SO/15/10 15:00

Polonia Środa Śląska

3-0

Sokół Jerzmanowa

SO/15/10 15:00

Gryf Gryfów Śląski

0-4

Karkonosze Jelenia Góra

SO/15/10 15:30

Iskra Kochlice

0-3

Apis Jędrzychowice

11 kolejka
SO/22/10 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

6-1

Iskra Kochlice

SO/22/10 15:00

Sokół Jerzmanowa

3-0

Gryf Gryfów Śląski

SO/22/10 15:00

Prochowiczanka

1-1

Polonia Środa Śląska

SO/22/10 15:00

Górnik Złotoryja

1-0

Odra Ścinawa

SO/22/10 15:00

Granit Roztoka

3-1

AKS Strzegom

SO/22/10 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

8-0

Kuźnia Jawor

SO/22/10 15:00

Mewa Kunice

1-5

Łużyce Lubań

ND/23/10 11:00

Apis Jędrzychowice

6-0

Sparta Grębocice

12 kolejka
SO/29/10 14:00

Łużyce Lubań

3-1

Apis Jędrzychowice

SO/29/10 14:00

Kuźnia Jawor

0-3

Mewa Kunice

SO/29/10 14:00

AKS Strzegom

1-2

Bobrzanie Bolesławiec

SO/29/10 14:00

Polonia Środa Śląska

2-1

Górnik Złotoryja

SO/29/10 14:00

Gryf Gryfów Śląski

0-2

Prochowiczanka

SO/29/10 15:00

Odra Ścinawa

3-3

Granit Roztoka

SO/29/10 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

13-0

Sokół Jerzmanowa

SO/29/10 15:30

Iskra Kochlice

4-2

Sparta Grębocice

13 kolejka
SO/05/11 14:00

Sokół Jerzmanowa

0-8

Iskra Kochlice

SO/05/11 14:00

Prochowiczanka

0-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/05/11 14:00

Górnik Złotoryja

2-0

Gryf Gryfów Śląski

SO/05/11 14:00

Granit Roztoka

2-4

Polonia Środa Śląska

SO/05/11 14:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-4

Odra Ścinawa

SO/05/11 14:00

Mewa Kunice

3-0

AKS Strzegom

ND/06/11 14:00

Apis Jędrzychowice

2-2

Kuźnia Jawor

ND/06/11 14:30

Sparta Grębocice

1-3

Łużyce Lubań

14 kolejka
SO/12/11 13:30

Iskra Kochlice

1-3

Łużyce Lubań

SO/12/11 13:30

Kuźnia Jawor

5-0

Sparta Grębocice

SO/12/11 13:30

AKS Strzegom

1-4

Apis Jędrzychowice

SO/12/11 13:30

Polonia Środa Śląska

3-1

Bobrzanie Bolesławiec

SO/12/11 13:30

Gryf Gryfów Śląski

1-2

Granit Roztoka

SO/12/11 13:30

Karkonosze Jelenia Góra

5-0

Górnik Złotoryja

SO/12/11 13:30

Sokół Jerzmanowa

2-7

Prochowiczanka

ND/13/11 13:30

Odra Ścinawa

5-1

Mewa Kunice

15 kolejka
SO/19/11 13:30

Prochowiczanka

5-1

Iskra Kochlice

SO/19/11 13:30

Górnik Złotoryja

3-0

Sokół Jerzmanowa

SO/19/11 13:30

Granit Roztoka

2-4

Karkonosze Jelenia Góra

SO/19/11 13:30

Bobrzanie Bolesławiec

4-1

Gryf Gryfów Śląski

SO/19/11 13:30

Mewa Kunice

2-3

Polonia Środa Śląska

SO/19/11 13:30

Sparta Grębocice

3-5

AKS Strzegom

SO/19/11 13:30

Łużyce Lubań

2-1

Kuźnia Jawor

ND/20/11 11:00

Apis Jędrzychowice

4-4

Odra Ścinawa

16 kolejka
SO/04/03 15:00

Kuźnia Jawor

0-3

Iskra Kochlice

SO/04/03 15:00

Łużyce Lubań

2-1

AKS Strzegom

SO/04/03 15:00

Sparta Grębocice

1-2

Odra Ścinawa

SO/04/03 15:00

Apis Jędrzychowice

1-8

Polonia Środa Śląska

SO/04/03 15:00

Mewa Kunice

5-0

Gryf Gryfów Śląski

SO/04/03 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-1

Karkonosze Jelenia Góra

SO/04/03 15:00

Granit Roztoka

3-1

Sokół Jerzmanowa

SO/04/03 15:00

Górnik Złotoryja

0-0

Prochowiczanka

17 kolejka
SO/11/03 14:00

Prochowiczanka

2-1

Granit Roztoka

SO/11/03 15:00

Kuźnia Jawor

0-4

AKS Strzegom

SO/11/03 15:00

Górnik Złotoryja

1-1

Iskra Kochlice

SO/11/03 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

3-0

Mewa Kunice

SO/11/03 15:00

Polonia Środa Śląska

7-0

Sparta Grębocice

ŚR/22/03 17:00

Odra Ścinawa

2-1

Łużyce Lubań

ŚR/05/04 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

3-1

Sokół Jerzmanowa

ŚR/10/05 18:00

Gryf Gryfów Śląski

0-4

Apis Jędrzychowice

18 kolejka
SO/18/03 15:00

Iskra Kochlice

1-1

AKS Strzegom

SO/18/03 15:00

Kuźnia Jawor

0-1

Odra Ścinawa

SO/18/03 15:00

Sparta Grębocice

2-2

Gryf Gryfów Śląski

SO/18/03 15:00

Apis Jędrzychowice

0-3

Karkonosze Jelenia Góra

SO/18/03 15:00

Mewa Kunice

4-1

Sokół Jerzmanowa

SO/18/03 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-1

Prochowiczanka

SO/18/03 15:00

Granit Roztoka

0-2

Górnik Złotoryja

SO/18/03 16:00

Łużyce Lubań

2-2

Polonia Środa Śląska

19 kolejka
SO/25/03 15:00

Bobrzanie Bolesławiec

1-0

Górnik Złotoryja

SO/25/03 15:00

Granit Roztoka

5-1

Iskra Kochlice

SO/25/03 15:00

Prochowiczanka

6-0

Mewa Kunice

SO/25/03 15:00

Sokół Jerzmanowa

2-5

Apis Jędrzychowice

SO/25/03 15:00

Karkonosze Jelenia Góra

10-1

Sparta Grębocice

SO/25/03 15:00

Polonia Środa Śląska

10-0

Kuźnia Jawor

SO/25/03 15:00

Odra Ścinawa

2-3

AKS Strzegom

ND/26/03 16:00

Gryf Gryfów Śląski

3-3

Łużyce Lubań

20 kolejka
WT/28/03 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-1

Granit Roztoka

ŚR/29/03 17:00

Iskra Kochlice

5-3

Odra Ścinawa

ŚR/29/03 17:00

AKS Strzegom

0-6

Polonia Środa Śląska

ŚR/29/03 17:00

Kuźnia Jawor

4-4

Gryf Gryfów Śląski

ŚR/29/03 17:00

Łużyce Lubań

0-0

Karkonosze Jelenia Góra

ŚR/29/03 17:00

Sparta Grębocice

1-3

Sokół Jerzmanowa

ŚR/29/03 17:00

Apis Jędrzychowice

3-2

Prochowiczanka

ŚR/29/03 17:00

Mewa Kunice

0-3

Górnik Złotoryja

21 kolejka
SO/01/04 16:00

Granit Roztoka

2-2

Mewa Kunice

SO/01/04 16:00

Górnik Złotoryja

0-2

Apis Jędrzychowice

SO/01/04 16:00

Prochowiczanka

4-1

Sparta Grębocice

SO/01/04 16:00

Sokół Jerzmanowa

0-2

Łużyce Lubań

SO/01/04 16:00

Karkonosze Jelenia Góra

6-0

Kuźnia Jawor

SO/01/04 16:00

Gryf Gryfów Śląski

0-1

AKS Strzegom

SO/01/04 16:00

Polonia Środa Śląska

5-2

Odra Ścinawa

SO/01/04 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-0

Iskra Kochlice

22 kolejka
SO/08/04 11:00

Apis Jędrzychowice

0-1

Granit Roztoka

SO/08/04 12:00

AKS Strzegom

0-5

Karkonosze Jelenia Góra

SO/08/04 16:00

Iskra Kochlice

1-1

Polonia Środa Śląska

SO/08/04 16:00

Odra Ścinawa

4-4

Gryf Gryfów Śląski

SO/08/04 16:00

Kuźnia Jawor

2-1

Sokół Jerzmanowa

SO/08/04 16:00

Łużyce Lubań

2-1

Prochowiczanka

SO/08/04 16:00

Sparta Grębocice

0-2

Górnik Złotoryja

SO/08/04 16:00

Mewa Kunice

2-5

Bobrzanie Bolesławiec

23 kolejka
SO/15/04 12:00

Górnik Złotoryja

2-2

Łużyce Lubań

SO/15/04 13:00

Bobrzanie Bolesławiec

3-0

Apis Jędrzychowice

SO/15/04 16:00

Granit Roztoka

10-1

Sparta Grębocice

SO/15/04 16:00

Prochowiczanka

3-1

Kuźnia Jawor

SO/15/04 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

5-1

Odra Ścinawa

ND/16/04 13:00

Gryf Gryfów Śląski

0-3

Polonia Środa Śląska

ŚR/26/04 17:30

Mewa Kunice

1-4

Iskra Kochlice

ŚR/26/04 17:30

Sokół Jerzmanowa

0-6

AKS Strzegom

24 kolejka
SO/22/04 13:00

Apis Jędrzychowice

3-3

Mewa Kunice

SO/22/04 15:00

Odra Ścinawa

5-0

Sokół Jerzmanowa

SO/22/04 17:00

Iskra Kochlice

5-0

Gryf Gryfów Śląski

SO/22/04 17:00

Polonia Środa Śląska

1-2

Karkonosze Jelenia Góra

SO/22/04 17:00

AKS Strzegom

4-2

Prochowiczanka

SO/22/04 17:00

Kuźnia Jawor

0-2

Górnik Złotoryja

SO/22/04 17:00

Łużyce Lubań

0-0

Granit Roztoka

ND/23/04 17:00

Sparta Grębocice

0-1

Bobrzanie Bolesławiec

25 kolejka
PT/28/04 17:00

Prochowiczanka

4-1

Odra Ścinawa

SO/29/04 15:00

Apis Jędrzychowice

3-2

Iskra Kochlice

SO/29/04 16:00

Mewa Kunice

1-1

Sparta Grębocice

SO/29/04 16:00

Granit Roztoka

2-0

Kuźnia Jawor

SO/29/04 16:00

Sokół Jerzmanowa

1-10

Polonia Środa Śląska

SO/29/04 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-6

Łużyce Lubań

SO/29/04 17:00

Górnik Złotoryja

1-1

AKS Strzegom

SO/29/04 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

11-0

Gryf Gryfów Śląski

26 kolejka
ŚR/03/05 11:00

Kuźnia Jawor

0-3

Bobrzanie Bolesławiec

ŚR/03/05 15:00

Polonia Środa Śląska

2-1

Prochowiczanka

ŚR/03/05 17:00

Iskra Kochlice

0-5

Karkonosze Jelenia Góra

ŚR/03/05 17:00

Gryf Gryfów Śląski

4-4

Sokół Jerzmanowa

ŚR/03/05 17:00

Odra Ścinawa

3-4

Górnik Złotoryja

ŚR/03/05 17:00

AKS Strzegom

3-1

Granit Roztoka

ŚR/03/05 17:00

Łużyce Lubań

2-4

Mewa Kunice

ŚR/03/05 17:00

Sparta Grębocice

1-3

Apis Jędrzychowice

27 kolejka
SO/06/05 15:00

Apis Jędrzychowice

1-0

Łużyce Lubań

SO/06/05 15:00

Górnik Złotoryja

1-1

Polonia Środa Śląska

SO/06/05 15:00

Prochowiczanka

4-0

Gryf Gryfów Śląski

SO/06/05 16:00

Granit Roztoka

0-2

Odra Ścinawa

SO/06/05 16:00

Sokół Jerzmanowa

1-7

Karkonosze Jelenia Góra

SO/06/05 17:00

Mewa Kunice

1-1

Kuźnia Jawor

SO/06/05 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

0-1

AKS Strzegom

ND/07/05 17:00

Sparta Grębocice

1-6

Iskra Kochlice

28 kolejka
SO/13/05 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

2-2

Prochowiczanka

SO/13/05 17:00

Polonia Środa Śląska

3-1

Granit Roztoka

SO/13/05 17:00

AKS Strzegom

7-2

Mewa Kunice

SO/13/05 17:00

Kuźnia Jawor

0-0

Apis Jędrzychowice

ND/14/05 16:00

Iskra Kochlice

0-3
(wo)

Sokół Jerzmanowa

ND/14/05 16:00

Łużyce Lubań

4-1

Sparta Grębocice

ND/14/05 17:00

Gryf Gryfów Śląski

0-7

Górnik Złotoryja

ND/14/05 17:00

Odra Ścinawa

0-1

Bobrzanie Bolesławiec

29 kolejka
SO/20/05 14:30

Górnik Złotoryja

1-0

Karkonosze Jelenia Góra

SO/20/05 15:00

Apis Jędrzychowice

2-3

AKS Strzegom

SO/20/05 15:00

Prochowiczanka

5-3

Sokół Jerzmanowa

SO/20/05 17:00

Łużyce Lubań

6-0

Iskra Kochlice

SO/20/05 17:00

Mewa Kunice

2-5

Odra Ścinawa

SO/20/05 17:00

Bobrzanie Bolesławiec

2-3

Polonia Środa Śląska

SO/20/05 17:00

Granit Roztoka

4-1

Gryf Gryfów Śląski

ND/21/05 17:00

Sparta Grębocice

1-1

Kuźnia Jawor

30 kolejka
CZ/25/05 18:00

Iskra Kochlice

3-3

Prochowiczanka

PT/26/05 18:00

AKS Strzegom

7-1

Sparta Grębocice

SO/27/05 14:00

Polonia Środa Śląska

4-1

Mewa Kunice

SO/27/05 17:00

Sokół Jerzmanowa

2-7

Górnik Złotoryja

SO/27/05 17:00

Karkonosze Jelenia Góra

8-0

Granit Roztoka

SO/27/05 17:00

Gryf Gryfów Śląski

1-2

Bobrzanie Bolesławiec

SO/27/05 17:00

Odra Ścinawa

6-1

Apis Jędrzychowice

SO/27/05 17:00

Kuźnia Jawor

2-5

Łużyce Lubań

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

15:00 TVP 1 ME: Rumunia - Ukraina (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Belgia - Słowacja (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Austria - Francja (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Turcja - Gruzja (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Portugalia - Czechy (na żywo)