Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 17 kwietnia 2024

Aktualności

Czwartek, 26 czerwca 2014, 14:02

Pary pierwszych rund Pucharu Polski

Dzisiaj w siedzibie PZPN odbyło się losowanie trzech pierwszych rund szczebla centralnego Pucharu Polski.

Runda przedwstępna - 19 lipca 

 

1. MKS Trzebinia/Siersza - Legionovia Legionowo 

2. Podlasie Biała Podlaska - Górnik Wałbrzych 

3. Wissa Szczuczyn - Znicz Pruszków 

4. Zagłębie II Lubin - Chrobry Głogów 

5. Kotwica Kołobrzeg - Limanovia Limanowa 

6. Pniówek Pawłowice Śląskie - Siarka Tarnobrzeg 

7. Unia Solec Kujawski - MKS Kluczbork 

8. Łysica Bodzentyn - Polonia Bytom 

9. KS Polkowice - Stal Stalowa Wola 

10. Olimpia Elbląg - Calisia Kalisz 

11. Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 

12. UKP Zielona Góra - Wigry Suwałki 

13. Warta Poznań - Wisła Puławy 

14. Piast Karnin - Raków Częstochowa 

15. Małapanew Ozimek - Błękitni Stargard Szczeciński 

16. Sokół Ostróda - Radomiak Radom 

17. Sparta Jazgarzew - Stal Mielec 

18. Lechia Tomaszow Mazowiecki - Pelikan Łowicz 

19. Polonia Kępno / Sokół Kleczew - Zagłębie Sosnowiec 

20. Stal II Rzeszów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 

21. Brda Przechlewo - Gryf Wejherowo 

22. Jarota Jarocin - Motor Lublin 

23. Odra Opole - Garbarnia Kraków 

24. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Zdzieszowice 

25. Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów 

26. Stal Rzeszów - Concordia Elbląg 

 

Runda wstępna - 26 lipca 

 

27. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 25 

28. zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 24 

29. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 23 

30. zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 22 

31. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 21 

32. zwycięzca meczu 6 - zwycięzca meczu 20 

33. zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 7 

34. zwycięzca meczu 18 - zwycięzca meczu 8 

35. zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 9 

36. zwycięzca meczu 16 - zwycięzca meczu 10 

37. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 11 

38. zwycięzca meczu 14 - zwycięzca meczu 12 

 

wolny los - zwycięzcy meczów 13, 26 

 

2. runda - 13 sierpnia 

 

zwycięzca meczu 27 - GKS Tychy 

zwycięzca meczu 28 - Puszcza Niepołomice 

zwycięzca meczu 29 - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 

zwycięzca meczu 30 - GKS Katowice 

zwycięzca meczu 31 - Arka Gdynia 

zwycięzca meczu 32 - Energetyk ROW Rybnik 

zwycięzca meczu 33 - Miedź Legnica 

zwycięzca meczu 34 - Wisła Płock 

zwycięzca meczu 35 - Olimpia Grudziądz 

zwycięzca meczu 36 - Dolcan Ząbki 

zwycięzca meczu 37 - Chojniczanka Chojnice 

zwycięzca meczu 38 - Flota Świnoujście 

zwycięzca meczu 13 - Kolejarz Stróże 

zwycięzca meczu 26 - Górnik Łęczna 

Stomil Olsztyn - Okocimski KS Brzesko 

GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz 

 

Gospodarzami meczów rundy przedwstępnej, wstępnej i I rundy Pucharu Polski są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2014/2015. W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w wyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2013/2014 lub sklasyfikowane na wyższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2013/2014. 

 

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

  • zawiszak - Czwartek, 26 czerwca 2014, 14:20

    Osuch won z Bydgoskich stron!

  • sraczka - Piątek, 27 czerwca 2014, 00:12

    sraczka mówię

  • Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok285264-38
2Śląsk Wrocław285038-26
3Lech Poznań284840-32
4Pogoń Szczecin284754-32
5Raków Częstochowa284650-31
6Legia Warszawa284643-33
7Górnik Zabrze284538-32
8Widzew Łódź283936-36
9Stal Mielec283833-34
10Radomiak Radom283534-43
11Zagłębie Lubin283530-41
12Cracovia283238-39
13Piast Gliwice283228-32
14Warta Poznań283126-33
15Puszcza Niepołomice282934-46
16Korona Kielce282730-38
17ŁKS Łódź282126-58
18Ruch Chorzów282029-47
PT/12/04 18:00
Warta P.
1-0
Korona K.
PT/12/04 20:30
Pogoń S.
5-0
Ruch C.
SO/13/04 15:00
Stal M.
0-0
Widzew Ł.
SO/13/04 17:30
Puszcza N.
2-1
Lech P.
SO/13/04 20:00
Raków C.
1-1
Legia W.
ND/14/04 12:30
ŁKS Ł.
3-2
Radomiak R.
ND/14/04 15:00
Jagiellonia B.
1-3
Cracovia
ND/14/04 17:30
Górnik Z.
2-0
Śląsk W.
PN/15/04 19:00
Piast G.
2-0
Zagłębie L.
PT/19/04 18:00
Korona K.
-
Radomiak R.
PT/19/04 20:30
Raków C.
-
Górnik Z.
SO/20/04 15:00
Pogoń S.
-
Piast G.
SO/20/04 17:30
Ruch C.
-
Widzew Ł.
SO/20/04 20:00
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
ND/21/04 12:30
Cracovia
-
Puszcza N.
ND/21/04 15:00
ŁKS Ł.
-
Lech P.
ND/21/04 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/22/04 19:00
Warta P.
-
Stal M.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 Premium 2 LM: Bayern - Arsenal (na żywo)
21:00 Premium 1 LM: Man. City - Real M. (na żywo)
21:00 Viaplay LE: Roma - Milan (na żywo)
21:00 Viaplay LE: Atalanta - Liverpool (na żywo)