Pi?ka za granic?
Ekstraklasa
Zawisza znalazł następcę Masłowskiego
Portugalczyk Mica ma w Zawiszy Bydgoszcz zastąpić Michała Masłowskiego. W piątek 21-letni zawodnik oficjalne został piłkarzem Zetki.Piłkarz jest już w Polsce od trzech tygodni, ale początkowo nie mógł grać z powodu lekkiego urazu, jakiego nabawił się jeszcze w Portugalii. Bydgoszczanie informują, że od poniedziałku Portugalczyk będzie już trenował z większym obciążeniem. Raczej wątpliwe jest jednak, że zobaczymy go w składzie na początku sezonu.
Docelowo to jednak następca Michała Masłowskiego. Sam klub pisze na swojej stronie internetowej, że Mica może grać na pozycji Polaka. Ten również jest na razie kontuzjowany, jednak z nim sprawa jest poważniejsza. 24-letni Masłowski ma za sobą w tym roku dwie operacje i trochę potrwa, zanim wróci na boisko. A gdy już nawet to zrobi, to być może nie w Bydgoszczy. Odkryciem poprzedniego sezonu mocno interesuje się Legia Warszawa i ten transfer jest bardzo realny.
Mica był ostatnio piłkarzem Portimonense - portugalskiego drugoligowca. W barwach tego zespołu rozegrał 46 meczów na poziomie Segunda Ligi, w których strzelił 6 goli.
Więcej o Ekstraklasie zobacz TUTAJ
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Wisła Płock | 4 | 10 | 7-2 |
2 | Cracovia | 5 | 10 | 11-8 |
3 | Legia Warszawa | 3 | 7 | 5-1 |
4 | Radomiak Radom | 4 | 7 | 9-6 |
5 | Termalica Nieciecza | 4 | 7 | 6-3 |
6 | Widzew Łódź | 5 | 7 | 7-5 |
7 | Lech Poznań | 4 | 7 | 8-9 |
8 | Jagiellonia Białystok | 3 | 6 | 8-8 |
9 | Górnik Zabrze | 4 | 6 | 4-4 |
10 | Zagłębie Lubin | 4 | 5 | 9-6 |
11 | Korona Kielce | 5 | 5 | 5-6 |
12 | Motor Lublin | 4 | 5 | 5-7 |
13 | Arka Gdynia | 5 | 5 | 4-7 |
14 | Pogoń Szczecin | 4 | 4 | 7-9 |
15 | GKS Katowice | 5 | 4 | 7-10 |
16 | Raków Częstochowa | 3 | 3 | 3-5 |
17 | Piast Gliwice | 3 | 1 | 0-3 |
18 | Lechia Gdańsk | 5 | -3 | 11-17 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.