Pi?ka za granic?
Ekstraklasa
Skorża po rozgromieniu Bełchatowa
Lech Poznań rozgromił wczoraj GKS Bełchatów 5-0. Oto co po meczu powiedział trener Kolejorza Maciej Skorża.- To był naprawdę dobry mecz z naszej strony, zarówno od strony taktycznej, jak i mentalnej. Jedną z bramek zdobyliśmy ze stałego fragmentu gry, co zawsze jest dodatkowym plusem. Obawiałem się, że po dobrym meczu w Warszawie nastąpi jakieś rozprężenie, bo często tak się dzieje. Na szczęście wszyscy rzetelnie wykonywali swoje zadania. Duży szacunek dla piłkarzy, bowiem bardzo szybko przyswoili sobie taktykę, zupełnie inną niż na mecz z Legią.
- Poza pewnymi momentami w pierwszej połowie, kiedy daliśmy się złapać na kontry GKS, przez cały mecz panowaliśmy nad sytuacją. Cieszę się z powrotu do zespołu Karola Linetty'ego, myślę, że z meczu na mecz coraz więcej będzie dawać drużynie. Minus tego spotkania to kontuzja Łukasza Trałki.
- Drużyna czasami potrzebuje impulsu, w szatni Lecha byli i cały czas są dobrzy piłkarze. Myślę, że dość szybko pojawiła się chemia między sztabem szkoleniowym a zawodnikami. Udało nam się przekonać ich do żmudnej, taktycznej pracy i to przynosi efekty.
Więcej o Lechu Poznań zobacz TUTAJ
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Wisła Płock | 6 | 16 | 10-3 |
2 | Górnik Zabrze | 6 | 12 | 10-4 |
3 | Cracovia | 6 | 11 | 11-8 |
4 | Jagiellonia Białystok | 4 | 9 | 10-9 |
5 | Radomiak Radom | 6 | 8 | 11-9 |
6 | Termalica Nieciecza | 6 | 8 | 9-7 |
7 | Korona Kielce | 6 | 8 | 7-6 |
8 | Legia Warszawa | 4 | 7 | 5-2 |
9 | Widzew Łódź | 6 | 7 | 8-7 |
10 | Lech Poznań | 4 | 7 | 8-9 |
11 | Pogoń Szczecin | 6 | 7 | 9-13 |
12 | Raków Częstochowa | 4 | 6 | 6-7 |
13 | Zagłębie Lubin | 5 | 5 | 10-8 |
14 | Motor Lublin | 5 | 5 | 5-9 |
15 | Arka Gdynia | 6 | 5 | 4-8 |
16 | GKS Katowice | 6 | 4 | 7-13 |
17 | Piast Gliwice | 4 | 2 | 0-3 |
18 | Lechia Gdańsk | 6 | 0 | 12-17 |
Komentarze:
tomala - Poniedziałek, 06 października 2014, 09:57
"Wdowczyk po rozgromieniu Bełchatowa" , "Lech Poznań rozgromił wczoraj GKS Bełchatów 5-0. Oto co po meczu powiedział trener Kolejorza Maciej Skorża." - to Wdowczyk czy Skorża ? Tytuł swoje , artykuł swoje.