Pi?ka za granic?
Reprezentacja
Lewandowski o meczu Polski ze Słowenią
Po meczu eliminacyjnym ME Słowenia - Polska (2-0) głos zabrał kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski. Oto co powiedział:Wyniki i tabelę polskiej grupy zobaczcie TUTAJ
Więcej o reprezentacji Polski zobaczcie TUTAJ
- Wielkie rozczarowanie, tym bardziej że nie pokazuje się żadnych dobrych momentów. Dwa błędy zaważyły na naszej porażce, a na dodatek sędzia nam nie pomógł i zabrał nam prawidłowo strzeloną bramkę. Za mało sytuacji stworzyliśmy, nie oddaliśmy chyba celnego strzału. Dużo zmian musi nastąpić do meczu z Austrią. Zawsze zdarza się taki mecz, szkoda, że stało się to dzisiaj. Lepiej, gdyby stało się to nieco później. Ciągle trzeba szukać, ciągle się uczyć, żeby być o krok przed przeciwnikiem. W tym momencie Austria jest faworytem następnego spotkania, ale my potrafimy reagować po przegranych meczach, gramy u siebie, więc wierzę, że będziemy dobrze przygotowani. Słoweńcy nas dzisiaj nie zaskoczyli, przede wszystkim my nie stwarzaliśmy swoich sytuacji, powinniśmy zrobić dużo więcej.
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Wisła Płock | 3 | 9 | 6-1 |
2 | Cracovia | 2 | 6 | 6-1 |
3 | Górnik Zabrze | 2 | 6 | 3-1 |
4 | Radomiak Radom | 2 | 4 | 6-2 |
5 | Termalica Nieciecza | 3 | 4 | 5-3 |
6 | Pogoń Szczecin | 3 | 4 | 6-7 |
7 | Legia Warszawa | 1 | 3 | 2-0 |
8 | Widzew Łódź | 2 | 3 | 3-3 |
9 | Raków Częstochowa | 2 | 3 | 2-2 |
10 | Lech Poznań | 2 | 3 | 5-7 |
11 | Motor Lublin | 2 | 3 | 2-4 |
12 | Jagiellonia Białystok | 2 | 3 | 3-6 |
13 | Zagłębie Lubin | 3 | 2 | 3-4 |
14 | GKS Katowice | 2 | 1 | 2-3 |
15 | Arka Gdynia | 2 | 1 | 1-2 |
16 | Korona Kielce | 3 | 1 | 1-5 |
17 | Piast Gliwice | 2 | 0 | 0-3 |
18 | Lechia Gdańsk | 2 | -5 | 4-6 |
Komentarze:
andrzej.j - Sobota, 07 września 2019, 20:56
pierwszy raz czytam panska wypowiedz normalnie, nie ma tu glupich usprawiedliwien, tak graliscie bardzo slabo, i jak nie ktorzy zawsze mowia wyciagniemy wnioski, to praktycznie nikt tych wnioskow nie wyciaga i ciagle powielacie te same bledy! czy to jacys glupie ludzkie rozumowanie czy to juz choroba w naszej pice noznej od ligi po reprezentacjie? Trzeba powinac rekawy i zagrac tak dobrze z Austria jak na was to stac , a stac nasza reprezentacjie naprawde na duzo, tylko troszke wiecej serca i za angazowania w gre i bedzie ok, no i normalna taktyka i ustawienie zespolu, bo co teraz jest to katastrofa moze byc po Austri.
DSL - Sobota, 07 września 2019, 21:35
To polska specjalnosc i mentalnosc nie umiemy wyciagac wnioskow i to nie tylko chodzi o sport. Umiemy za to duzo gadac,obiecywac i kalkulowac ale z tego niestety nic nie wychodzi i nigdy nie wyjdzie.