Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 02 marca 2024

Aktualności

Wtorek, 24 września 2019, 13:29

1. runda Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1. rundy Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 24-26 września.

Wyniki i tabelę Ekstraklasy zobacz TUTAJ

Więcej o Legii Warszawa zobaczcie TUTAJ

 

24 września (wtorek):

Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk, godz. 15:30, sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
Stal Brzeg - Olimpia Elbląg, godz. 15:30, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
Zagłębie II Lubin - Miedź Legnica, godz. 16:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
Stilon Gorzów Wielkopolski - Olimpia Zambrów, godz. 16:30, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn, godz. 17:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Legia II Warszawa - Wigry Suwałki, godz. 17:00, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
Chrobry Głogów - Lech Poznań, godz. 17:30, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
KSZO Ostrowiec Świętok. - Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Korona Kielce - Zagłębie Lubin, godz. 18:00, sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław).
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław, godz. 20:30, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

25 września (środa):

Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin, godz. 14:30, sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok).
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów, godz. 15:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Elana Toruń - Radomiak Radom, godz. 15:30, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Chełmianka Chełm - Znicz Pruszków, godz. 15:30, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Hutnik Kraków - Resovia, godz. 15:30, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy).
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Zabrze, godz. 15:30, sędzia: Konrad Aluszyk (Toruń).
Chemik Police - Stal Stalowa Wola, godz. 16:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg, godz. 16:00, sędzia: Marek Śliwa (Kielce).
Błękitni Stargard - Wisła Kraków, godz. 16:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
Gryf Słupsk - Górnik Łęczna, godz. 16:00, sędzia: Maciej Pelka (Poznań).
Chemik Bydgoszcz - Wisła Płock, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
Cracovia - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
GKS Jastrzębie - Termalica Nieciecza, godz. 18:00, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie B-B, godz. 18:30, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
GKS Bełchatów - GKS Tychy, godz. 18:30, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
GKS Katowice - Warta Poznań, godz. 19:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec, godz. 19:00, sędzia: Damian Kos (Gdańsk).
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa, godz. 19:30, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa, godz. 20:30, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).

26 września (czwartek):

Unia Skierniewice - Piast Gliwice, godz. 16:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Odra Opole - Arka Gdynia, godz. 17:30, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź, godz. 20:30, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).

Źródło: własne/90 minut/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok224250-31
2Śląsk Wrocław224231-17
3Lech Poznań224036-26
4Pogoń Szczecin223943-25
5Legia Warszawa223734-27
6Raków Częstochowa213639-25
7Górnik Zabrze223229-26
8Stal Mielec223229-30
9Widzew Łódź222828-31
10Warta Poznań232723-27
11Zagłębie Lubin222725-36
12Cracovia232629-30
13Piast Gliwice222520-23
14Radomiak Radom222524-33
15Korona Kielce212225-28
16Puszcza Niepołomice212228-39
17Ruch Chorzów231826-36
18ŁKS Łódź221016-45
PT/01/03 18:00
Cracovia
0-1
Warta P.
PT/01/03 20:30
Ruch C.
3-0
Piast G.
SO/02/03 15:00
Górnik Z.
-
Jagiellonia B.
SO/02/03 17:30
Śląsk W.
-
Widzew Ł.
SO/02/03 20:00
Legia W.
-
Pogoń S.
ND/03/03 12:30
ŁKS Ł.
-
Puszcza N.
ND/03/03 15:00
Zagłębie L.
-
Korona K.
ND/03/03 17:30
Raków C.
-
Lech P.
PN/04/03 19:00
Radomiak R.
-
Stal M.
PT/08/03 18:00
Piast G.
-
Radomiak R.
PT/08/03 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
SO/09/03 15:00
Korona K.
-
Cracovia
SO/09/03 17:30
Puszcza N.
-
Raków C.
SO/09/03 20:00
Górnik Z.
-
Lech P.
ND/10/03 12:30
Stal M.
-
Ruch C.
ND/10/03 15:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
ND/10/03 17:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
PN/11/03 19:00
Warta P.
-
ŁKS Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:00 Canal+Sport Górnik - Jagiellonia (na żywo)
17:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Odra - Wisła K. (na żywo)
17:30 Canal+Sport Śląsk - Widzew (na żywo)
20:00 Canal+Sport Legia - Pogoń (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport ŁKS - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Górnik - Motor (na żywo)
15:00 Canal+Sport Zagłębie - Korona (na żywo)
17:30 TVP Sport Raków - Lech (na żywo)
21:00 Eleven 1 Bilbao - Barcelona (na żywo)