Pi?ka za granic?
Ekstraklasa
Trener Arki po meczu z ŁKS-em
Po wczorajszym meczu Arka Gdynia - ŁKS Łódź (1-1) głos zabrał trener Arki Aleksandar Rogić. Oto co powiedział:Wyniki i tabelę Ekstraklasy zobacz TUTAJ
Więcej o Arce Gdynia zobaczcie TUTAJ
- Nerwowy mecz, było w nim chyba czterdzieści pięć fauli, a to zdecydowanie za dużo jak na jedno spotkanie. To jednak pokazuje, jak wielka presja ciążyła na obu zespołach i jak ważny był to mecz. Ostatnio wygraliśmy w doliczonym czasie, teraz straciliśmy w ten sposób dwa punkty.
- Przy 1-0 mieliśmy okazję do zdobycia drugiej bramki i zamknięcia meczu, ale niestety nie zrobiliśmy tego. W ostatnich minutach graliśmy tak, jak żaden zespół na tym poziomie nie powinien. Straciliśmy kilka piłek w środku pola, co jest niedopuszczalne. Te straty mogą spowodować stałe fragmenty gry i jest to "proszenie się" o kłopoty.
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Arka Gdynia | 0 | 0 | 0-0 |
2 | Cracovia | 0 | 0 | 0-0 |
3 | GKS Katowice | 0 | 0 | 0-0 |
4 | Górnik Zabrze | 0 | 0 | 0-0 |
5 | Jagiellonia Białystok | 0 | 0 | 0-0 |
6 | Korona Kielce | 0 | 0 | 0-0 |
7 | Lech Poznań | 0 | 0 | 0-0 |
8 | Lechia Gdańsk | 0 | 0 | 0-0 |
9 | Legia Warszawa | 0 | 0 | 0-0 |
10 | Motor Lublin | 0 | 0 | 0-0 |
11 | Piast Gliwice | 0 | 0 | 0-0 |
12 | Pogoń Szczecin | 0 | 0 | 0-0 |
13 | Radomiak Radom | 0 | 0 | 0-0 |
14 | Raków Częstochowa | 0 | 0 | 0-0 |
15 | Termalica Nieciecza | 0 | 0 | 0-0 |
16 | Widzew Łódź | 0 | 0 | 0-0 |
17 | Wisła Płock | 0 | 0 | 0-0 |
18 | Zagłębie Lubin | 0 | 0 | 0-0 |
Komentarze:
andrzej.j - Poniedziałek, 02 marca 2020, 13:15
to nie pierwszy raz arka tak iditycznie traci bramki przed gwizdkiem sedziego , nauka poszla w las , bo zadnych wnioskow arka nie wyciagnela. Sama gra Arki, to nic prawie nie ma wspolnego z pilka nozna, tak chaotycznej druzyny nie ma w ekstraklasie , i moim zdaniem , nie miejsca w ekstraklsie dla druzyn ,, bojacych sie pilki,,