Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 17 kwietnia 2024

Aktualności

Poniedziałek, 06 lipca 2020, 12:56

Terminarz 3 ligi, grupy 3 2020/2021

Opolski ZPN ustalił terminarz 3. ligi na sezon 2020/2021. Runda jesienna rozpocznie się 1 sierpnia, a zakończy 29 listopada. W terminarzu przewidziano jedno wolne miejsce dla ewentualnego spadkowicza z 2. ligi.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Polonia Nysa - Foto-Higiena Gać
ROW 1964 Rybnik - Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
--- - Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żmigród
LKS Goczałkowice Zdrój - MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia-Stal Świdnica - Ruch Chorzów

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Foto-Higiena Gać - Ruch Chorzów
Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia-Stal Świdnica
MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze
Piast Żmigród - LKS Goczałkowice Zdrój
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica
Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Zielona Góra - ---
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Polonia Nysa - ROW 1964 Rybnik

Kolejka 3 - 12 sierpnia

ROW 1964 Rybnik - Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg - Polonia Nysa
--- - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Zielona Góra
Miedź II Legnica - Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice Śląskie - Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice Zdrój - Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród
Polonia-Stal Świdnica - MKS Kluczbork
Ruch Chorzów - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Foto-Higiena Gać - Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork - Ruch Chorzów
Piast Żmigród - Polonia-Stal Świdnica
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin - LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Zielona Góra - Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Nysa - ---
ROW 1964 Rybnik - Stal Brzeg

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Stal Brzeg - Foto-Higiena Gać
--- - ROW 1964 Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Nysa
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice Zdrój - Polonia Bytom
Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin
Polonia-Stal Świdnica - Ślęza Wrocław
Ruch Chorzów - Piast Żmigród
Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork

Kolejka 6 - 29-30 sierpnia

Foto-Higiena Gać - MKS Kluczbork
Piast Żmigród - Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin - Polonia-Stal Świdnica
Polonia Bytom - Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra - LKS Goczałkowice Zdrój
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Nysa - Miedź II Legnica
ROW 1964 Rybnik - Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg - ---

Kolejka 7 - 5-6 września

--- - Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg
Miedź II Legnica - ROW 1964 Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Nysa
LKS Goczałkowice Zdrój - Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
Polonia-Stal Świdnica - Polonia Bytom
Ruch Chorzów - Zagłębie II Lubin
Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork - Piast Żmigród

Kolejka 8 - 12-13 września

Foto-Higiena Gać - Piast Żmigród
Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Bytom - Ruch Chorzów
Lechia Zielona Góra - Polonia-Stal Świdnica
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Polonia Nysa - LKS Goczałkowice Zdrój
ROW 1964 Rybnik - Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg - Miedź II Legnica
--- - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 9 - 19-20 września

Gwarek Tarnowskie Góry - Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica - ---
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg
LKS Goczałkowice Zdrój - ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze - Polonia Nysa
Polonia-Stal Świdnica - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Bytom
MKS Kluczbork - Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław

Kolejka 10 - 26-27 września

Foto-Higiena Gać - Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
Polonia Bytom - MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
Polonia Nysa - Polonia-Stal Świdnica
ROW 1964 Rybnik - Górnik II Zabrze
Stal Brzeg - LKS Goczałkowice Zdrój
--- - Pniówek Pawłowice Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica

Kolejka 11 - 3-4 października

Miedź II Legnica - Foto-Higiena Gać
Pniówek Pawłowice Śląskie - Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Goczałkowice Zdrój - ---
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg
Polonia-Stal Świdnica - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów - Polonia Nysa
Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra
Piast Żmigród - Polonia Bytom
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin

Kolejka 12 - 10-11 października

Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom - Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra - Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
Polonia Nysa - Warta Gorzów Wielkopolski
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów
Stal Brzeg - Polonia-Stal Świdnica
--- - Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice Zdrój
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 13 - 17-18 października

Pniówek Pawłowice Śląskie - Foto-Higiena Gać
LKS Goczałkowice Zdrój - Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia-Stal Świdnica - ---
Ruch Chorzów - Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski - ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork - Polonia Nysa
Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra
Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom

Kolejka 14 - 24-25 października

Foto-Higiena Gać - Polonia Bytom
Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
Polonia Nysa - Piast Żmigród
ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork
Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski
--- - Ruch Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia-Stal Świdnica
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie - LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 15 - 31 października

LKS Goczałkowice Zdrój - Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica - Miedź II Legnica
Ruch Chorzów - Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów Wielkopolski - ---
MKS Kluczbork - Stal Brzeg
Piast Żmigród - ROW 1964 Rybnik
Ślęza Wrocław - Polonia Nysa
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra

Kolejka 16 - 7-8 listopada

Foto-Higiena Gać - Lechia Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Polonia Nysa - Zagłębie II Lubin
ROW 1964 Rybnik - Ślęza Wrocław
Stal Brzeg - Piast Żmigród
--- - MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry - Warta Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica - Ruch Chorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia-Stal Świdnica
LKS Goczałkowice Zdrój - Górnik II Zabrze

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Górnik II Zabrze - Foto-Higiena Gać
Polonia-Stal Świdnica - LKS Goczałkowice Zdrój
Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź II Legnica
MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród - ---
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin - ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom - Polonia Nysa
Lechia Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 18 - 21-22 listopada

Foto-Higiena Gać - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Nysa - Lechia Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik - Polonia Bytom
Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin
--- - Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród
Miedź II Legnica - MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice Śląskie - Warta Gorzów Wielkopolski
LKS Goczałkowice Zdrój - Ruch Chorzów
Górnik II Zabrze - Polonia-Stal Świdnica

Kolejka 19 - 28-29 listopada

Polonia-Stal Świdnica - Foto-Higiena Gać
Ruch Chorzów - Górnik II Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork - Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród - Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław - Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin - ---
Polonia Bytom - Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra - ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Nysa

Źródło: własne/90 minut/OZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok285264-38
2Śląsk Wrocław285038-26
3Lech Poznań284840-32
4Pogoń Szczecin284754-32
5Raków Częstochowa284650-31
6Legia Warszawa284643-33
7Górnik Zabrze284538-32
8Widzew Łódź283936-36
9Stal Mielec283833-34
10Radomiak Radom283534-43
11Zagłębie Lubin283530-41
12Cracovia283238-39
13Piast Gliwice283228-32
14Warta Poznań283126-33
15Puszcza Niepołomice282934-46
16Korona Kielce282730-38
17ŁKS Łódź282126-58
18Ruch Chorzów282029-47
PT/12/04 18:00
Warta P.
1-0
Korona K.
PT/12/04 20:30
Pogoń S.
5-0
Ruch C.
SO/13/04 15:00
Stal M.
0-0
Widzew Ł.
SO/13/04 17:30
Puszcza N.
2-1
Lech P.
SO/13/04 20:00
Raków C.
1-1
Legia W.
ND/14/04 12:30
ŁKS Ł.
3-2
Radomiak R.
ND/14/04 15:00
Jagiellonia B.
1-3
Cracovia
ND/14/04 17:30
Górnik Z.
2-0
Śląsk W.
PN/15/04 19:00
Piast G.
2-0
Zagłębie L.
PT/19/04 18:00
Korona K.
-
Radomiak R.
PT/19/04 20:30
Raków C.
-
Górnik Z.
SO/20/04 15:00
Pogoń S.
-
Piast G.
SO/20/04 17:30
Ruch C.
-
Widzew Ł.
SO/20/04 20:00
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
ND/21/04 12:30
Cracovia
-
Puszcza N.
ND/21/04 15:00
ŁKS Ł.
-
Lech P.
ND/21/04 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/22/04 19:00
Warta P.
-
Stal M.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 Premium 1 LM: Barcelona - PSG (na żywo)
21:00 Premium 2 LM: Borussia - Atletico M. (na żywo)
21:00 Premium 2 LM: Bayern - Arsenal (na żywo)
21:00 Premium 1 LM: Man. City - Real M. (na żywo)