Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 24 lutego 2024

Aktualności

Wtorek, 20 lipca 2021, 17:43

Terminarz 3. ligi, grupy 1 2021/2022

Ustalony został terminarz 3. ligi, grupy 1 na sezon 2021/2022. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 7 sierpnia do 21 listopada.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Legia II Warszawa - pauza
Pilica Białobrzegi - Znicz Biała Piska
Mamry Giżycko - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom - KS Kutno
Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS II Łódź - Ursus Warszawa
GKS Wikielec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo - Jagiellonia II Białystok
Wissa Szczuczyn - Błonianka Błonie
Unia Skierniewice - Polonia Warszawa

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Polonia Warszawa - pauza
Błonianka Błonie - Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok - Wissa Szczuczyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa - GKS Wikielec
Sokół Aleksandrów Łódzki - ŁKS II Łódź
KS Kutno - Pelikan Łowicz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom
Znicz Biała Piska - Mamry Giżycko
Legia II Warszawa - Pilica Białobrzegi

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Pilica Białobrzegi - pauza
Mamry Giżycko - Legia II Warszawa
Broń Radom - Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II Łódź - KS Kutno
GKS Wikielec - Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa
Wissa Szczuczyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice - Jagiellonia II Białystok
Polonia Warszawa - Błonianka Błonie

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Błonianka Błonie - pauza
Jagiellonia II Białystok - Polonia Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Unia Skierniewice
Ursus Warszawa - Wissa Szczuczyn
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo
KS Kutno - GKS Wikielec
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS II Łódź
Znicz Biała Piska - Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa - Broń Radom
Pilica Białobrzegi - Mamry Giżycko

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia

Mamry Giżycko - pauza
Broń Radom - Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa
ŁKS II Łódź - Znicz Biała Piska
GKS Wikielec - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo - KS Kutno
Wissa Szczuczyn - Sokół Aleksandrów Łódzki
Unia Skierniewice - Ursus Warszawa
Polonia Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błonianka Błonie - Jagiellonia II Białystok

Kolejka 6 - 4-5 września

Jagiellonia II Białystok - pauza
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Błonianka Błonie
Ursus Warszawa - Polonia Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Unia Skierniewice
KS Kutno - Wissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska - GKS Wikielec
Legia II Warszawa - ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi - Pelikan Łowicz
Mamry Giżycko - Broń Radom

Kolejka 7 - 8 września

Broń Radom - pauza
Pelikan Łowicz - Mamry Giżycko
ŁKS II Łódź - Pilica Białobrzegi
GKS Wikielec - Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo - Znicz Biała Piska
Wissa Szczuczyn - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Unia Skierniewice - KS Kutno
Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Błonianka Błonie - Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejka 8 - 11-12 września

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - pauza
Ursus Warszawa - Jagiellonia II Białystok
Sokół Aleksandrów Łódzki - Błonianka Błonie
KS Kutno - Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn
Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi - GKS Wikielec
Mamry Giżycko - ŁKS II Łódź
Broń Radom - Pelikan Łowicz

Kolejka 9 - 18-19 września

Pelikan Łowicz - pauza
ŁKS II Łódź - Broń Radom
GKS Wikielec - Mamry Giżycko
Legionovia Legionowo - Pilica Białobrzegi
Wissa Szczuczyn - Legia II Warszawa
Unia Skierniewice - Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie - KS Kutno
Jagiellonia II Białystok - Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa

Kolejka 10 - 25-26 września

Ursus Warszawa - pauza
Sokół Aleksandrów Łódzki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Kutno - Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice
Pilica Białobrzegi - Wissa Szczuczyn
Mamry Giżycko - Legionovia Legionowo
Broń Radom - GKS Wikielec
Pelikan Łowicz - ŁKS II Łódź

Kolejka 11 - 2-3 października

ŁKS II Łódź - pauza
GKS Wikielec - Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo - Broń Radom
Wissa Szczuczyn - Mamry Giżycko
Unia Skierniewice - Pilica Białobrzegi
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa
Błonianka Błonie - Znicz Biała Piska
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Kutno
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki

Kolejka 12 - 9-10 października

Sokół Aleksandrów Łódzki - pauza
KS Kutno - Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa - Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi - Polonia Warszawa
Mamry Giżycko - Unia Skierniewice
Broń Radom - Wissa Szczuczyn
Pelikan Łowicz - Legionovia Legionowo
ŁKS II Łódź - GKS Wikielec

Kolejka 13 - 13 października

GKS Wikielec - pauza
Legionovia Legionowo - ŁKS II Łódź
Wissa Szczuczyn - Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice - Broń Radom
Polonia Warszawa - Mamry Giżycko
Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Biała Piska
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sokół Aleksandrów Łódzki - KS Kutno

Kolejka 14 - 16-17 października

KS Kutno - pauza
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki
Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - Jagiellonia II Białystok
Mamry Giżycko - Błonianka Błonie
Broń Radom - Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice
ŁKS II Łódź - Wissa Szczuczyn
GKS Wikielec - Legionovia Legionowo

Kolejka 15 - 23-24 października

Legionovia Legionowo - pauza
Wissa Szczuczyn - GKS Wikielec
Unia Skierniewice - ŁKS II Łódź
Polonia Warszawa - Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie - Broń Radom
Jagiellonia II Białystok - Mamry Giżycko
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pilica Białobrzegi
Ursus Warszawa - Legia II Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Biała Piska
KS Kutno - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 16 - 30-31 października

Lechia Tomaszów Mazowiecki - pauza
Znicz Biała Piska - KS Kutno
Legia II Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki
Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa
Mamry Giżycko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom - Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz - Błonianka Błonie
ŁKS II Łódź - Polonia Warszawa
GKS Wikielec - Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo - Wissa Szczuczyn

Kolejka 17 - 6-7 listopada

Wissa Szczuczyn - pauza
Unia Skierniewice - Legionovia Legionowo
Polonia Warszawa - GKS Wikielec
Błonianka Błonie - ŁKS II Łódź
Jagiellonia II Białystok - Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom
Ursus Warszawa - Mamry Giżycko
Sokół Aleksandrów Łódzki - Pilica Białobrzegi
KS Kutno - Legia II Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Znicz Biała Piska

Kolejka 18 - 13-14 listopada

Znicz Biała Piska - pauza
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi - KS Kutno
Mamry Giżycko - Sokół Aleksandrów Łódzki
Broń Radom - Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II Łódź - Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec - Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa
Wissa Szczuczyn - Unia Skierniewice

Kolejka 19 - 20-21 listopada

Unia Skierniewice - pauza
Polonia Warszawa - Wissa Szczuczyn
Błonianka Błonie - Legionovia Legionowo
Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS II Łódź
Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom
KS Kutno - Mamry Giżycko
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pilica Białobrzegi
Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa

Źródło: własne/90 minut/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok214149-30
2Śląsk Wrocław214131-17
3Pogoń Szczecin223943-25
4Lech Poznań213936-26
5Legia Warszawa213631-24
6Raków Częstochowa203539-25
7Górnik Zabrze213228-23
8Stal Mielec202828-30
9Cracovia222629-29
10Zagłębie Lubin212623-34
11Piast Gliwice212520-20
12Widzew Łódź212525-30
13Radomiak Radom212424-33
14Warta Poznań212322-27
15Korona Kielce202122-25
16Puszcza Niepołomice202126-37
17Ruch Chorzów211422-35
18ŁKS Łódź211016-44
PT/23/02 18:00
Piast G.
0-0
Cracovia
PT/23/02 20:30
Pogoń S.
4-2
ŁKS Ł.
SO/24/02 15:00
Jagiellonia B.
-
Ruch C.
SO/24/02 17:30
Lech P.
-
Śląsk W.
SO/24/02 20:00
Stal M.
-
Raków C.
ND/25/02 12:30
Puszcza N.
-
Zagłębie L.
ND/25/02 15:00
Widzew Ł.
-
Górnik Z.
ND/25/02 17:30
Korona K.
-
Legia W.
PN/26/02 19:00
Warta P.
-
Radomiak R.
PT/01/03 18:00
Cracovia
-
Warta P.
PT/01/03 20:30
Ruch C.
-
Piast G.
SO/02/03 15:00
Górnik Z.
-
Jagiellonia B.
SO/02/03 17:30
Śląsk W.
-
Widzew Ł.
SO/02/03 20:00
Legia W.
-
Pogoń S.
ND/03/03 12:30
ŁKS Ł.
-
Puszcza N.
ND/03/03 15:00
Zagłębie L.
-
Korona K.
ND/03/03 17:30
Raków C.
-
Lech P.
PN/04/03 19:00
Radomiak R.
-
Stal M.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

12:45 TVP Sport 2. liga: Kotwica - Chojnice (na żywo)
15:00 Canal+Sport Jagiellonia - Ruch (na żywo)
16:15 Canal+Sport Barcelona - Getafe (na żywo)
17:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Motor - Termalica (na żywo)
17:30 Canal+Sport Lech - Śląsk (na żywo)
18:00 TVP Sport 2. liga: KKS Kalisz - Pogoń (na żywo)
20:00 Canal+Sport Stal - Raków (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Puszcza - Zagłębie (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Arka - Stal (na żywo)
15:00 Canal+Sport Widzew - Górnik (na żywo)
17:30 Canal+Sport Korona - Legia (na żywo)