Pi?ka za granic?
Ekstraklasa
Jagiellonia zapowiada solidne wzmocnienia
W przerwie letniej Jagiellonia ma się wzmocnić na tyle, by w kolejnym sezonie mogła walczyć o czołowe lokaty w lidze - zapowiada wiceprezes ds. sportowych klubu, Wiesław Wołoszyn.
Jesteś kibicem polskiej piłki? Polub nas na Facebooku!
- Musimy przede wszystkim wzmocnić defensywę i między innymi nad tym pracujemy. Na pewno w nowym sezonie będą niespodzianki, za wcześnie jest jeszcze o nich mówić. Myślę, jednak że do końca maja wszystkie wzmocnienia i czystki w drużynie będą zrobione - twierdzi prezes.
Wołoszyn potwierdza też, że Jaga negocjuje z obrońcą Górnika Zabrze, Michałem Pazdanem, oraz że jest mocno zainteresowana odchodzącym z Widzewa Łódź Ugochukwu Ukahem.
- Z Pazdanem rozmowy prowadzimy od trzech miesięcy, ale nie mamy jego podpisu na kontrakcie Jeżeli dogramy ten transfer to z pewnością będzie jednym z silniejszych punktów naszej drużyny. Jeżeli zaś chodzi o Ukaha, to zarówno ja, jak i Czarek Kulesza oraz trenerzy jesteśmy jego zwolennikami. Jest jeszcze za daleko, by mówić, iż Ukah jest naszym zawodnikiem, ale na pewno nie śpimy - mówi Wiesław Wołoszyn.
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Wisła Płock | 4 | 10 | 7-2 |
2 | Cracovia | 5 | 10 | 11-8 |
3 | Legia Warszawa | 3 | 7 | 5-1 |
4 | Radomiak Radom | 4 | 7 | 9-6 |
5 | Termalica Nieciecza | 4 | 7 | 6-3 |
6 | Widzew Łódź | 5 | 7 | 7-5 |
7 | Jagiellonia Białystok | 3 | 6 | 8-8 |
8 | Górnik Zabrze | 4 | 6 | 4-4 |
9 | Lech Poznań | 3 | 6 | 7-8 |
10 | Zagłębie Lubin | 4 | 5 | 9-6 |
11 | Arka Gdynia | 4 | 5 | 3-3 |
12 | Korona Kielce | 4 | 4 | 4-5 |
13 | Pogoń Szczecin | 4 | 4 | 7-9 |
14 | Motor Lublin | 3 | 4 | 5-7 |
15 | Raków Częstochowa | 3 | 3 | 3-5 |
16 | GKS Katowice | 4 | 1 | 3-9 |
17 | Piast Gliwice | 2 | 0 | 0-3 |
18 | Lechia Gdańsk | 5 | -3 | 11-17 |
Komentarze:
ooo - Czwartek, 10 maja 2012, 10:10
Dla mnie Pazdan i Ukah to żadne wzmocnienia, ale niech sobie ich sprowadzają, nie moje pieniądze.