Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 18 lipca 2024

Aktualności

Piątek, 08 lipca 2022, 16:11

Terminarz 3. ligi, grupa 4 2022/2023

PZPN ogłosił terminarz 3. ligi, grupa 4 na sezon 2022/2023. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 6 sierpnia do 20 listopada.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Lublinianka Lublin     -     Wisła Sandomierz    
Cracovia II     -     Stal Stalowa Wola    
KS Wiązownica     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Unia Tarnów     -     Sokół Sieniawa    
Chełmianka Chełm     -     Podlasie Biała Podlaska    
Wieczysta Kraków     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Wisłoka Dębica     -     ŁKS Łagów    
Korona II Kielce     -     Podhale Nowy Targ    
Avia Świdnik     -     Czarni Połaniec
 
Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Wisła Sandomierz     -     Czarni Połaniec    
Podhale Nowy Targ     -     Avia Świdnik    
ŁKS Łagów     -     Korona II Kielce    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Wisłoka Dębica    
Podlasie Biała Podlaska     -     Wieczysta Kraków    
Sokół Sieniawa     -     Chełmianka Chełm    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Unia Tarnów    
Stal Stalowa Wola     -     KS Wiązownica    
Lublinianka Lublin     -     Cracovia II    

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Cracovia II     -     Wisła Sandomierz    
KS Wiązownica     -     Lublinianka Lublin    
Unia Tarnów     -     Stal Stalowa Wola    
Chełmianka Chełm     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Wieczysta Kraków     -     Sokół Sieniawa    
Wisłoka Dębica     -     Podlasie Biała Podlaska    
Korona II Kielce     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Avia Świdnik     -     ŁKS Łagów    
Czarni Połaniec     -     Podhale Nowy Targ    

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Wisła Sandomierz     -     Podhale Nowy Targ    
ŁKS Łagów     -     Czarni Połaniec    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Avia Świdnik    
Podlasie Biała Podlaska     -     Korona II Kielce    
Sokół Sieniawa     -     Wisłoka Dębica    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Wieczysta Kraków    
Stal Stalowa Wola     -     Chełmianka Chełm    
Lublinianka Lublin     -     Unia Tarnów    
Cracovia II     -     KS Wiązownica    

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

KS Wiązownica     -     Wisła Sandomierz    
Unia Tarnów     -     Cracovia II    
Chełmianka Chełm     -     Lublinianka Lublin    
Wieczysta Kraków     -     Stal Stalowa Wola    
Wisłoka Dębica     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Korona II Kielce     -     Sokół Sieniawa    
Avia Świdnik     -     Podlasie Biała Podlaska    
Czarni Połaniec     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Podhale Nowy Targ     -     ŁKS Łagów    

Kolejka 6 - 3-4 września

Wisła Sandomierz     -     ŁKS Łagów    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Podhale Nowy Targ    
Podlasie Biała Podlaska     -     Czarni Połaniec    
Sokół Sieniawa     -     Avia Świdnik    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Korona II Kielce    
Stal Stalowa Wola     -     Wisłoka Dębica    
Lublinianka Lublin     -     Wieczysta Kraków    
Cracovia II     -     Chełmianka Chełm    
KS Wiązownica     -     Unia Tarnów    

Kolejka 7 - 10-11 września

Unia Tarnów     -     Wisła Sandomierz    
Chełmianka Chełm     -     KS Wiązownica    
Wieczysta Kraków     -     Cracovia II    
Wisłoka Dębica     -     Lublinianka Lublin    
Korona II Kielce     -     Stal Stalowa Wola    
Avia Świdnik     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Czarni Połaniec     -     Sokół Sieniawa    
Podhale Nowy Targ     -     Podlasie Biała Podlaska    
ŁKS Łagów     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    

Kolejka 8 - 17-18 września

Wisła Sandomierz     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Podlasie Biała Podlaska     -     ŁKS Łagów    
Sokół Sieniawa     -     Podhale Nowy Targ    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Czarni Połaniec    
Stal Stalowa Wola     -     Avia Świdnik    
Lublinianka Lublin     -     Korona II Kielce    
Cracovia II     -     Wisłoka Dębica    
KS Wiązownica     -     Wieczysta Kraków    
Unia Tarnów     -     Chełmianka Chełm    

Kolejka 9 - 24-25 września

Chełmianka Chełm     -     Wisła Sandomierz    
Wieczysta Kraków     -     Unia Tarnów    
Wisłoka Dębica     -     KS Wiązownica    
Korona II Kielce     -     Cracovia II    
Avia Świdnik     -     Lublinianka Lublin    
Czarni Połaniec     -     Stal Stalowa Wola    
Podhale Nowy Targ     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
ŁKS Łagów     -     Sokół Sieniawa    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Podlasie Biała Podlaska    

Kolejka 10 - 1-2 października

Wisła Sandomierz     -     Podlasie Biała Podlaska    
Sokół Sieniawa     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     ŁKS Łagów    
Stal Stalowa Wola     -     Podhale Nowy Targ    
Lublinianka Lublin     -     Czarni Połaniec    
Cracovia II     -     Avia Świdnik    
KS Wiązownica     -     Korona II Kielce    
Unia Tarnów     -     Wisłoka Dębica    
Chełmianka Chełm     -     Wieczysta Kraków    

Kolejka 11 - 8-9 października

Wieczysta Kraków     -     Wisła Sandomierz    
Wisłoka Dębica     -     Chełmianka Chełm    
Korona II Kielce     -     Unia Tarnów    
Avia Świdnik     -     KS Wiązownica    
Czarni Połaniec     -     Cracovia II    
Podhale Nowy Targ     -     Lublinianka Lublin    
ŁKS Łagów     -     Stal Stalowa Wola    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Podlasie Biała Podlaska     -     Sokół Sieniawa    

Kolejka 12 - 15-16 października

Wisła Sandomierz     -     Sokół Sieniawa    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Podlasie Biała Podlaska    
Stal Stalowa Wola     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Lublinianka Lublin     -     ŁKS Łagów    
Cracovia II     -     Podhale Nowy Targ    
KS Wiązownica     -     Czarni Połaniec    
Unia Tarnów     -     Avia Świdnik    
Chełmianka Chełm     -     Korona II Kielce    
Wieczysta Kraków     -     Wisłoka Dębica    

Kolejka 13 - 22-23 października

Wisłoka Dębica     -     Wisła Sandomierz    
Korona II Kielce     -     Wieczysta Kraków    
Avia Świdnik     -     Chełmianka Chełm    
Czarni Połaniec     -     Unia Tarnów    
Podhale Nowy Targ     -     KS Wiązownica    
ŁKS Łagów     -     Cracovia II    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Lublinianka Lublin    
Podlasie Biała Podlaska     -     Stal Stalowa Wola    
Sokół Sieniawa     -     Orlęta Radzyń Podlaski    

Kolejka 14 - 29-30 października

Wisła Sandomierz     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Stal Stalowa Wola     -     Sokół Sieniawa    
Lublinianka Lublin     -     Podlasie Biała Podlaska    
Cracovia II     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
KS Wiązownica     -     ŁKS Łagów    
Unia Tarnów     -     Podhale Nowy Targ    
Chełmianka Chełm     -     Czarni Połaniec    
Wieczysta Kraków     -     Avia Świdnik    
Wisłoka Dębica     -     Korona II Kielce    

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Korona II Kielce     -     Wisła Sandomierz    
Avia Świdnik     -     Wisłoka Dębica    
Czarni Połaniec     -     Wieczysta Kraków    
Podhale Nowy Targ     -     Chełmianka Chełm    
ŁKS Łagów     -     Unia Tarnów    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     KS Wiązownica    
Podlasie Biała Podlaska     -     Cracovia II    
Sokół Sieniawa     -     Lublinianka Lublin    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Stal Stalowa Wola    

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Wisła Sandomierz     -     Stal Stalowa Wola    
Lublinianka Lublin     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Cracovia II     -     Sokół Sieniawa    
KS Wiązownica     -     Podlasie Biała Podlaska    
Unia Tarnów     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Chełmianka Chełm     -     ŁKS Łagów    
Wieczysta Kraków     -     Podhale Nowy Targ    
Wisłoka Dębica     -     Czarni Połaniec    
Korona II Kielce     -     Avia Świdnik    

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Avia Świdnik     -     Wisła Sandomierz    
Czarni Połaniec     -     Korona II Kielce    
Podhale Nowy Targ     -     Wisłoka Dębica    
ŁKS Łagów     -     Wieczysta Kraków    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Chełmianka Chełm    
Podlasie Biała Podlaska     -     Unia Tarnów    
Sokół Sieniawa     -     KS Wiązownica    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Cracovia II    
Stal Stalowa Wola     -     Lublinianka Lublin    

Kolejka 18

Wisła Sandomierz     -     Lublinianka Lublin    
Stal Stalowa Wola     -     Cracovia II    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     KS Wiązownica    
Sokół Sieniawa     -     Unia Tarnów    
Podlasie Biała Podlaska     -     Chełmianka Chełm    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Wieczysta Kraków    
ŁKS Łagów     -     Wisłoka Dębica    
Podhale Nowy Targ     -     Korona II Kielce    
Czarni Połaniec     -     Avia Świdnik    

Kolejka 19

Czarni Połaniec     -     Wisła Sandomierz    
Avia Świdnik     -     Podhale Nowy Targ    
Korona II Kielce     -     ŁKS Łagów    
Wisłoka Dębica     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Wieczysta Kraków     -     Podlasie Biała Podlaska    
Chełmianka Chełm     -     Sokół Sieniawa    
Unia Tarnów     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
KS Wiązownica     -     Stal Stalowa Wola    
Cracovia II     -     Lublinianka Lublin    

Kolejka 20

Wisła Sandomierz     -     Cracovia II    
Lublinianka Lublin     -     KS Wiązownica    
Stal Stalowa Wola     -     Unia Tarnów    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Chełmianka Chełm    
Sokół Sieniawa     -     Wieczysta Kraków    
Podlasie Biała Podlaska     -     Wisłoka Dębica    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Korona II Kielce    
ŁKS Łagów     -     Avia Świdnik    
Podhale Nowy Targ     -     Czarni Połaniec    

Kolejka 21

Podhale Nowy Targ     -     Wisła Sandomierz    
Czarni Połaniec     -     ŁKS Łagów    
Avia Świdnik     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Korona II Kielce     -     Podlasie Biała Podlaska    
Wisłoka Dębica     -     Sokół Sieniawa    
Wieczysta Kraków     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Chełmianka Chełm     -     Stal Stalowa Wola    
Unia Tarnów     -     Lublinianka Lublin    
KS Wiązownica     -     Cracovia II    

Kolejka 22

Wisła Sandomierz     -     KS Wiązownica    
Cracovia II     -     Unia Tarnów    
Lublinianka Lublin     -     Chełmianka Chełm    
Stal Stalowa Wola     -     Wieczysta Kraków    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Wisłoka Dębica    
Sokół Sieniawa     -     Korona II Kielce    
Podlasie Biała Podlaska     -     Avia Świdnik    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Czarni Połaniec    
ŁKS Łagów     -     Podhale Nowy Targ    

Kolejka 23

ŁKS Łagów     -     Wisła Sandomierz    
Podhale Nowy Targ     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Czarni Połaniec     -     Podlasie Biała Podlaska    
Avia Świdnik     -     Sokół Sieniawa    
Korona II Kielce     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Wisłoka Dębica     -     Stal Stalowa Wola    
Wieczysta Kraków     -     Lublinianka Lublin    
Chełmianka Chełm     -     Cracovia II    
Unia Tarnów     -     KS Wiązownica    

Kolejka 24

Wisła Sandomierz     -     Unia Tarnów    
KS Wiązownica     -     Chełmianka Chełm    
Cracovia II     -     Wieczysta Kraków    
Lublinianka Lublin     -     Wisłoka Dębica    
Stal Stalowa Wola     -     Korona II Kielce    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Avia Świdnik    
Sokół Sieniawa     -     Czarni Połaniec    
Podlasie Biała Podlaska     -     Podhale Nowy Targ    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     ŁKS Łagów    

Kolejka 25

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Wisła Sandomierz    
ŁKS Łagów     -     Podlasie Biała Podlaska    
Podhale Nowy Targ     -     Sokół Sieniawa    
Czarni Połaniec     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Avia Świdnik     -     Stal Stalowa Wola    
Korona II Kielce     -     Lublinianka Lublin    
Wisłoka Dębica     -     Cracovia II    
Wieczysta Kraków     -     KS Wiązownica    
Chełmianka Chełm     -     Unia Tarnów    

Kolejka 26

Wisła Sandomierz     -     Chełmianka Chełm    
Unia Tarnów     -     Wieczysta Kraków    
KS Wiązownica     -     Wisłoka Dębica    
Cracovia II     -     Korona II Kielce    
Lublinianka Lublin     -     Avia Świdnik    
Stal Stalowa Wola     -     Czarni Połaniec    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Podhale Nowy Targ    
Sokół Sieniawa     -     ŁKS Łagów    
Podlasie Biała Podlaska     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    

Kolejka 27

Podlasie Biała Podlaska     -     Wisła Sandomierz    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Sokół Sieniawa    
ŁKS Łagów     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Podhale Nowy Targ     -     Stal Stalowa Wola    
Czarni Połaniec     -     Lublinianka Lublin    
Avia Świdnik     -     Cracovia II    
Korona II Kielce     -     KS Wiązownica    
Wisłoka Dębica     -     Unia Tarnów    
Wieczysta Kraków     -     Chełmianka Chełm    

Kolejka 28

Wisła Sandomierz     -     Wieczysta Kraków    
Chełmianka Chełm     -     Wisłoka Dębica    
Unia Tarnów     -     Korona II Kielce    
KS Wiązownica     -     Avia Świdnik    
Cracovia II     -     Czarni Połaniec    
Lublinianka Lublin     -     Podhale Nowy Targ    
Stal Stalowa Wola     -     ŁKS Łagów    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Sokół Sieniawa     -     Podlasie Biała Podlaska    

Kolejka 29

Sokół Sieniawa     -     Wisła Sandomierz    
Podlasie Biała Podlaska     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Stal Stalowa Wola    
ŁKS Łagów     -     Lublinianka Lublin    
Podhale Nowy Targ     -     Cracovia II    
Czarni Połaniec     -     KS Wiązownica    
Avia Świdnik     -     Unia Tarnów    
Korona II Kielce     -     Chełmianka Chełm    
Wisłoka Dębica     -     Wieczysta Kraków    

Kolejka 30

Wisła Sandomierz     -     Wisłoka Dębica    
Wieczysta Kraków     -     Korona II Kielce    
Chełmianka Chełm     -     Avia Świdnik    
Unia Tarnów     -     Czarni Połaniec    
KS Wiązownica     -     Podhale Nowy Targ    
Cracovia II     -     ŁKS Łagów    
Lublinianka Lublin     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Stal Stalowa Wola     -     Podlasie Biała Podlaska    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Sokół Sieniawa    

Kolejka 31

Orlęta Radzyń Podlaski     -     Wisła Sandomierz    
Sokół Sieniawa     -     Stal Stalowa Wola    
Podlasie Biała Podlaska     -     Lublinianka Lublin    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Cracovia II    
ŁKS Łagów     -     KS Wiązownica    
Podhale Nowy Targ     -     Unia Tarnów    
Czarni Połaniec     -     Chełmianka Chełm    
Avia Świdnik     -     Wieczysta Kraków    
Korona II Kielce     -     Wisłoka Dębica    

Kolejka 32

Wisła Sandomierz     -     Korona II Kielce    
Wisłoka Dębica     -     Avia Świdnik    
Wieczysta Kraków     -     Czarni Połaniec    
Chełmianka Chełm     -     Podhale Nowy Targ    
Unia Tarnów     -     ŁKS Łagów    
KS Wiązownica     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Cracovia II     -     Podlasie Biała Podlaska    
Lublinianka Lublin     -     Sokół Sieniawa    
Stal Stalowa Wola     -     Orlęta Radzyń Podlaski    

Kolejka 33

Stal Stalowa Wola     -     Wisła Sandomierz    
Orlęta Radzyń Podlaski     -     Lublinianka Lublin    
Sokół Sieniawa     -     Cracovia II    
Podlasie Biała Podlaska     -     KS Wiązownica    
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski     -     Unia Tarnów    
ŁKS Łagów     -     Chełmianka Chełm    
Podhale Nowy Targ     -     Wieczysta Kraków    
Czarni Połaniec     -     Wisłoka Dębica    
Avia Świdnik     -     Korona II Kielce    

Kolejka 34

Wisła Sandomierz     -     Avia Świdnik    
Korona II Kielce     -     Czarni Połaniec    
Wisłoka Dębica     -     Podhale Nowy Targ    
Wieczysta Kraków     -     ŁKS Łagów    
Chełmianka Chełm     -     KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    
Unia Tarnów     -     Podlasie Biała Podlaska    
KS Wiązownica     -     Sokół Sieniawa    
Cracovia II     -     Orlęta Radzyń Podlaski    
Lublinianka Lublin     -     Stal Stalowa Wola

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PT/19/07 18:00
Jagiellonia B.
-
Puszcza N.
PT/19/07 20:30
Śląsk W.
-
Lechia G.
SO/20/07 14:45
GKS K.
-
Radomiak R.
SO/20/07 17:30
Pogoń S.
-
Korona K.
SO/20/07 20:15
Legia W.
-
Zagłębie L.
ND/21/07 14:45
Cracovia
-
Piast G.
ND/21/07 17:30
Lech P.
-
Górnik Z.
ND/21/07 20:15
Motor L.
-
Raków C.
PN/22/07 19:00
Stal M.
-
Widzew Ł.
PT/26/07 18:00
Puszcza N.
-
Górnik Z.
PT/26/07 20:30
Lechia G.
-
Motor L.
SO/27/07 14:45
Stal M.
-
GKS K.
SO/27/07 17:30
Radomiak R.
-
Jagiellonia B.
SO/27/07 20:15
Widzew Ł.
-
Lech P.
ND/28/07 14:45
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
ND/28/07 17:30
Piast G.
-
Śląsk W.
ND/28/07 20:15
Korona K.
-
Legia W.
PN/29/07 19:00
Raków C.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

19:05 TVP Sport Euro 2024
16:30 Polsat Sport LE: Llapi - Wisła (na żywo)