Pi?ka za granic?
Aktualności
PP: Piłkarze Widzewa po przegranej z KKS-em Kalisz
Po wczorajszym meczu 1. rundy Pucharu Polski KKS Kalisz - Widzew Łódź (5-5, karne 4-3) głos zabrali piłkarze Widzewa Łódź. Oto co powiedzieli:Wyniki i tabelę Ekstraklasy zobacz TUTAJ
Więcej o Legii Warszawa zobacz TUTAJ
Juliusz Letniowski: - Emocje podczas karnych po takim meczu na pewno nam towarzyszyły, ale każdy z nas podchodząc do jedenastki wie, jak chce uderzyć i uważam, że to nie karne dziś zadecydowały o naszej porażce. Będziemy musieli przeanalizować sytuacje, w których straciliśmy bramki. Musimy wynieść z tego lekcję, bo to jest niedopuszczalne. Szacunek dla wszystkich chłopaków, że podnieśliśmy się przy 3:0, bo to nie jest łatwe. Potem dostawaliśmy kolejne bramki, w tym dwa karne, a mimo to pokazaliśmy charakter. Nie chciałbym niczego ujmować naszemu rywalowi, różnica w porównaniu do zespołów ekstraklasowych na pewno była zauważalna, ale szacunek dla KKS-u bo zagrali super mecz.
Marek Hanousek: - Czujemy złość, szczególnie przez to, co wydarzyło się w pierwszej połowie. Szacunek dla chłopaków, że w drugiej połowie potrafiliśmy wrócić do gry, ale przyjechaliśmy tutaj po awans i to się nie udało. Na drugi dzień mecz ocenia się inaczej niż tuż po jego zakończeniu, natomiast teraz wydaje mi się, że w pierwszych 20-30 minutach graliśmy za bardzo ofensywnie i nie spodziewaliśmy się takich kontr ze strony Kalisza. Po zdobytej bramce zyskali pewność siebie, a głowa zawsze odgrywa ważną rolę. Pociesza mnie to, że nie odczuwam już skutków urazu, szybko wróciłem po kontuzji i jestem za to wdzięczny fizjoterapeutom.
Łukasz Zjawiński: - Nie weszliśmy w to spotkanie, tak jak chcieliśmy, bo naszym celem było zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że czas gra na korzyść KKS-u, że im dłużej nie strzelimy bramki, tym rywalowi będzie łatwiej. Z całą pewnością nie spodziewaliśmy się, że będziemy przegrywać 3:0 tak szybko. Na duży plus charakter i zaangażowanie, bo wracaliśmy do gry trzy razy. Finalnie przegraliśmy, ale karne to loteria. Tak bywa w piłce, ale teraz mamy przed sobą kolejny mecz, w którym będziemy chcieli zwyciężyć i piąć się w górę w Ekstraklasie. Nie chcę na gorąco zagłębiać się w przyczyny tak szybkiej straty 3 goli. Nie widziałem tego na wideo, nie było analizy, a łatwo jest powiedzieć coś głupiego. Jutro usiądziemy do tego ze sztabem. 120 minut to oczywiście spory wysiłek, ale jesteśmy na tyle dobrze przygotowani fizycznie, żeby do Poznania pojechać po 3 punkty. Będziemy chcieli udowodnić samym sobie, że dzisiejsza porażka to był tylko wypadek przy pracy.
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
| M | Pkt | Br | ||
| 1 | Wisła Płock | 18 | 30 | 21-12 |
| 2 | Górnik Zabrze | 18 | 30 | 29-24 |
| 3 | Jagiellonia Białystok | 17 | 29 | 29-21 |
| 4 | Raków Częstochowa | 18 | 29 | 26-23 |
| 5 | Zagłębie Lubin | 18 | 28 | 31-24 |
| 6 | Cracovia | 18 | 27 | 25-21 |
| 7 | Radomiak Radom | 18 | 26 | 35-30 |
| 8 | Lech Poznań | 17 | 26 | 29-26 |
| 9 | Korona Kielce | 18 | 24 | 21-19 |
| 10 | Pogoń Szczecin | 18 | 21 | 28-32 |
| 11 | Motor Lublin | 18 | 21 | 23-28 |
| 12 | Arka Gdynia | 18 | 21 | 15-32 |
| 13 | Lechia Gdańsk | 18 | 20 | 37-37 |
| 14 | Piast Gliwice | 17 | 20 | 19-19 |
| 15 | Widzew Łódź | 18 | 20 | 26-28 |
| 16 | GKS Katowice | 17 | 20 | 23-28 |
| 17 | Legia Warszawa | 18 | 19 | 19-21 |
| 18 | Termalica Nieciecza | 18 | 19 | 24-35 |



















Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.