Portal pi?karski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne ?ród?o informacji z zakresu polskiej pi?ce no?nej.

Jak ma?o kto, dok?adnie ?ledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczeg?ólnie I, II, III oraz IV ligi. Naj?wie?sze doniesienia z polskich boisk pi?karskich, wyniki na ?ywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po ka?dej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwag? swoj? skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak równie? Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji pi?karskiej. Ca?y czas dostarczamy naj?wie?sze aktualno?ci z polskiego ?wiata pi?ki no?nej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na ?ywo - Pi?ka no?na w najlepszym wydaniu, to w?a?nie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 27 lipca 2024

Ekstraklasa

Poniedziałek, 07 listopada 2022, 09:28

Piłkarze Widzewa po meczu z Radomiakiem

Po wczorajszym meczu 16. kolejki Ekstraklasy Widzew Łódź - Radomiak Radom (1-3) głos zabrali piłkarze Widzewa. Oto co powiedział:

Więcej o Widzewie zobacz TUTAJ

Wyniki i tabelę Ekstraklasy TUTAJ

Patryk Stępiński: - Straciliśmy gola już w 2. minucie, dzięki czemu Radomiak mógł narzucić swoje warunki gry. Ustawiony nisko czekał na kontrataki, ale my nie możemy popełniać takich błędów, że przeciwnik dwa razy biegnie przez całą połowę sam na bramkę. Sami mieliśmy bardzo dużo sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać i w efekcie wyglądało to tak, jak na początku sezonu. Co z tego, że dominowaliśmy i rozgrywaliśmy piłkę, skoro nie ma z tego punktów?

Jordi Sanchez: - Praktycznie zaczęliśmy mecz z jedną bramką straty. Obrońcy rywali znają mnie już lepiej i starają się mnie bardziej pilnować i utrudniać mi grę. Dobrze weszliśmy w drugą połowę, ale to jest piłka nożna - raz wygrywasz, innym razem przegrywasz. Wiem, że miałem wiele sytuacji, ale często trafiałem w bramkarza. Cóż, musimy wszyscy wyciągnąć lekcję z tego spotkania. Czeka nas ostatni mecz  w tym roku i zrobimy wszystko, by zdobyć w nim trzy punkty.

Źródło: własne/widzewtomy.net