Pi?ka za granic?
Aktualności
Trener Lecha po wygranej z Fiorentiną
Po rewanżowym meczu 1/4 finału Ligi Konferencji Fiorentina - Lech Poznań (2-3) głos zabrał trener Kolejorza, John van den Brom. Oto co powiedział:Wyniki i tabelę Ekstraklasy TUTAJ
Więcej o Lechu zobaczcie TUTAJ
- Za nami bardzo dobry i radosny mecz. To był super mecz, prowadziliśmy różnicą trzech bramek i uwierzyliśmy w awans. Rozegraliśmy niesamowite spotkanie przeciwko doskonałej drużynie. Od początku dobrze graliśmy, graliśmy wysokim pressingiem, strzeliliśmy bramkę, później dwie kolejne i każdy widział, jakie wtedy były emocje. Jestem dumny ze swojej drużyny, to była wspaniała podróż w Europie. Dokonaliśmy wiele, teraz chcemy grać w Europie w kolejnym sezonie, dlatego w końcówce tych rozgrywek musimy wykonać jeszcze ciężką pracę.
– Wiedzieliśmy, że musimy grać wysokim pressingiem, żeby wywierać presję na Fiorentinie i nie dać jej czasu na myślenie, gdzie zagrywać piłkę. Ważnym momentem było strzelenie pierwszej bramki, po niej mogliśmy grać to co chcieliśmy. Na razie nie myślę o przyszłości, myślę o tym, jak zagraliśmy dziś w Europie. Dzisiaj zagraliśmy tak, żeby wygrać oraz kontrolować mecz. Mieliśmy wsparcie kibiców, czujemy je od dawna, to ważne dla drużyny, dla mnie i dla piłkarzy. Musimy wierzyć we własne siły, własne możliwości, a wtedy może się wydarzyć coś niesamowitego co wydarzyło się dzisiaj.
– Na tym etapie sezonu rotacje są normalne. Sposób w jaki pracujemy jest istotny, na taki mecz trzeba było być gotowym fizycznie, żeby go rozegrać. Uważam, że Fiorentina ma duże szanse na wygranie całej Ligi Konferencji.
Piłka na żywo
PKO Ekstraklasa więcej
M | Pkt | Br | ||
1 | Wisła Płock | 4 | 10 | 7-2 |
2 | Cracovia | 5 | 10 | 11-8 |
3 | Legia Warszawa | 3 | 7 | 5-1 |
4 | Radomiak Radom | 4 | 7 | 9-6 |
5 | Termalica Nieciecza | 4 | 7 | 6-3 |
6 | Widzew Łódź | 5 | 7 | 7-5 |
7 | Lech Poznań | 4 | 7 | 8-9 |
8 | Jagiellonia Białystok | 3 | 6 | 8-8 |
9 | Górnik Zabrze | 4 | 6 | 4-4 |
10 | Zagłębie Lubin | 4 | 5 | 9-6 |
11 | Korona Kielce | 5 | 5 | 5-6 |
12 | Motor Lublin | 4 | 5 | 5-7 |
13 | Arka Gdynia | 5 | 5 | 4-7 |
14 | Pogoń Szczecin | 4 | 4 | 7-9 |
15 | GKS Katowice | 5 | 4 | 7-10 |
16 | Raków Częstochowa | 3 | 3 | 3-5 |
17 | Piast Gliwice | 3 | 1 | 0-3 |
18 | Lechia Gdańsk | 5 | -3 | 11-17 |
Komentarze:
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.