Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 24 lutego 2024

Aktualności

Środa, 21 czerwca 2023, 12:20

Terminarz 2. ligi na sezon 2023/2024

PZPN ogłosił terminarz 2. ligi na sezon 2023/2024. Rozgrywki potrwają od 22-23 lipca do 25-26 maja.

Wyniki i tabela 2. ligi  TUTAJ

Więcej o klubach 1. ligi TUTAJ


Kolejka 1 - 22/23 lipca 2023

Wisła Puławy - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - ŁKS II Łódź
GKS Jastrzębie - Stal Stalowa Wola
Stomil Olsztyn - Zagłębie II Lubin
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca
Hutnik Kraków - Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań

Kolejka 2 - 29/30 lipca 2023

Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom
Skra Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz
Radunia Stężyca - Hutnik Kraków
Zagłębie II Lubin - KKS 1925 Kalisz
GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy - ŁKS II Łódź

Kolejka 3 - 5/6 sierpnia 2023

ŁKS II Łódź - Chojniczanka Chojnice
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz - GKS Jastrzębie
Hutnik Kraków - Zagłębie II Lubin
Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca
Polonia Bytom - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 4 - 12/13 sierpnia 2023

Chojniczanka Chojnice - Kotwica Kołobrzeg
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca - Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin - Sandecja Nowy Sącz
GKS Jastrzębie - Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce - KKS 1925 Kalisz
Wisła Puławy - Stomil Olsztyn
ŁKS II Łódź - Stal Stalowa Wola

Kolejka 5 - 19/20 sierpnia 2023

Stal Stalowa Wola - Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn - ŁKS II Łódź
KKS 1925 Kalisz - Wisła Puławy
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg - Radunia Stężyca
Lech II Poznań - Skra Częstochowa
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Grudziądz

Kolejka 6 - 26/27 sierpnia 2023

Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca - Lech II Poznań
Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg
GKS Jastrzębie - Polonia Bytom
Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz
Wisła Puławy - Hutnik Kraków
ŁKS II Łódź - KKS 1925 Kalisz
Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn

Kolejka 7 - 2/3 września 2023

Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz - Stal Stalowa Wola
Hutnik Kraków - ŁKS II Łódź
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Puławy
Polonia Bytom - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie
Lech II Poznań - Zagłębie II Lubin
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa

Kolejka 8 - 9/10 września 2023

Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa
Radunia Stężyca - Olimpia Grudziądz
Zagłębie II Lubin - Kotwica Kołobrzeg
GKS Jastrzębie - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Wisła Puławy - Polonia Bytom
ŁKS II Łódź - Sandecja Nowy Sącz
Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków
Stomil Olsztyn - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 9 - 16/17 września 2023

KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków - Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola
Polonia Bytom - ŁKS II Łódź
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie
Olimpia Grudziądz - Zagłębie II Lubin
Skra Częstochowa - Radunia Stężyca

Kolejka 10 - 23/24 września 2023

Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca
Zagłębie II Lubin - Skra Częstochowa
GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy - Lech II Poznań
ŁKS II Łódź - Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków

Kolejka 11 - 30 września/1 października 2023

Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz - KKS 1925 Kalisz
Polonia Bytom - Stomil Olsztyn
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola
Lech II Poznań - ŁKS II Łódź
Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie
Radunia Stężyca - Zagłębie II Lubin

Kolejka 12 - 7/8 października 2023

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie II Lubin
GKS Jastrzębie - Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
Wisła Puławy - Olimpia Grudziądz
ŁKS II Łódź - Kotwica Kołobrzeg
Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań
Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom
Hutnik Kraków - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 13 - 14/15 października 2023

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice
Polonia Bytom - Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - Stomil Olsztyn
Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz - ŁKS II Łódź
Skra Częstochowa - Wisła Puławy
Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce
Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie

Kolejka 14 - 21/22 października 2023

Chojniczanka Chojnice - GKS Jastrzębie
Pogoń Siedlce - Zagłębie II Lubin
Wisła Puławy - Radunia Stężyca
ŁKS II Łódź - Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg
Sandecja Nowy Sącz - Polonia Bytom

Kolejka 15 - 28/29 października 2023

Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg - Sandecja Nowy Sącz
Lech II Poznań - Hutnik Kraków
Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola
Radunia Stężyca - ŁKS II Łódź
Zagłębie II Lubin - Wisła Puławy
GKS Jastrzębie - Pogoń Siedlce

Kolejka 16 - 4/5 listopada 2023

Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - GKS Jastrzębie
ŁKS II Łódź - Zagłębie II Lubin
Stal Stalowa Wola - Radunia Stężyca
Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg
Sandecja Nowy Sącz - Lech II Poznań
Polonia Bytom - Olimpia Elbląg

Kolejka 17 - 11/12 listopada 2023

Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań - Polonia Bytom
Kotwica Kołobrzeg - Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków
Skra Częstochowa - KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca - Stomil Olsztyn
Zagłębie II Lubin - Stal Stalowa Wola
GKS Jastrzębie - ŁKS II Łódź
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy

Kolejka 18 - 18/19 listopada 2023

Chojniczanka Chojnice - Wisła Puławy
ŁKS II Łódź - Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie
Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn
Radunia Stężyca - KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz
Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg

Kolejka 19 - 25/26 listopada 2023

Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa
Hutnik Kraków - Radunia Stężyca
KKS 1925 Kalisz - Zagłębie II Lubin
Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce
ŁKS II Łódź - Wisła Puławy

Kolejka 20 - 2/3 grudnia 2023

Chojniczanka Chojnice - ŁKS II Łódź
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
GKS Jastrzębie - KKS 1925 Kalisz
Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków
Radunia Stężyca - Sandecja Nowy Sącz
Skra Częstochowa - Polonia Bytom
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań

Kolejka 21 - 24/25 lutego 2024

Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Polonia Bytom - Radunia Stężyca
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie II Lubin
Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn - Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola - ŁKS II Łódź

Kolejka 22 - 2/3 marca 2024

Chojniczanka Chojnice - Stal Stalowa Wola
ŁKS II Łódź - Stomil Olsztyn
Wisła Puławy - KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków
GKS Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom
Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz - Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 23 - 9/10 marca 2024

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Kotwica Kołobrzeg - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg - Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom - GKS Jastrzębie
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków - Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz - ŁKS II Łódź
Stomil Olsztyn - Stal Stalowa Wola

Kolejka 24 - 16/17 marca 2024

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
Stal Stalowa Wola - KKS 1925 Kalisz
ŁKS II Łódź - Hutnik Kraków
Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Siedlce - Polonia Bytom
GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg
Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz

Kolejka 25 - 23/24 marca 2024

Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin
Lech II Poznań - GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Polonia Bytom - Wisła Puławy
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS II Łódź
Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola
KKS 1925 Kalisz - Stomil Olsztyn

Kolejka 26 - 30 marca 2024

Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków
Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz
ŁKS II Łódź - Polonia Bytom
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg
Zagłębie II Lubin - Olimpia Grudziądz
Radunia Stężyca - Skra Częstochowa

Kolejka 27 - 6/7 kwietnia 2024

Radunia Stężyca - Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa - Zagłębie II Lubin
Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce
Lech II Poznań - Wisła Puławy
Olimpia Elbląg - ŁKS II Łódź
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
Hutnik Kraków - KKS 1925 Kalisz

Kolejka 28 - 13/14 kwietnia 2024

Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz - Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn - Polonia Bytom
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg
ŁKS II Łódź - Lech II Poznań
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca

Kolejka 29 - 20/21 kwietnia 2024

Zagłębie II Lubin - Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz - Wisła Puławy
Kotwica Kołobrzeg - ŁKS II Łódź
Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn
Polonia Bytom - KKS 1925 Kalisz
Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków

Kolejka 30 - 27/28 kwietnia 2024

Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
Hutnik Kraków - Polonia Bytom
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn - Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg
ŁKS II Łódź - Olimpia Grudziądz
Wisła Puławy - Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce - Radunia Stężyca
GKS Jastrzębie - Zagłębie II Lubin

Kolejka 31 - 4/5 maja 2024

GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice
Zagłębie II Lubin - Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca - Wisła Puławy
Skra Częstochowa - ŁKS II Łódź
Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola
Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 32 - 11/12 maja 2024

Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa
ŁKS II Łódź - Radunia Stężyca
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin
Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie

Kolejka 33 - 18/19 maja 2024

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
GKS Jastrzębie - Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin - ŁKS II Łódź
Radunia Stężyca - Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz - KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Elbląg - Polonia Bytom

Kolejka 34 - 25/26 maja 2024

Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Polonia Bytom - Lech II Poznań
Sandecja Nowy Sącz - Kotwica Kołobrzeg
Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa
Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca
Stal Stalowa Wola - Zagłębie II Lubin
ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok214149-30
2Śląsk Wrocław214131-17
3Pogoń Szczecin223943-25
4Lech Poznań213936-26
5Legia Warszawa213631-24
6Raków Częstochowa203539-25
7Górnik Zabrze213228-23
8Stal Mielec202828-30
9Cracovia222629-29
10Zagłębie Lubin212623-34
11Piast Gliwice212520-20
12Widzew Łódź212525-30
13Radomiak Radom212424-33
14Warta Poznań212322-27
15Korona Kielce202122-25
16Puszcza Niepołomice202126-37
17Ruch Chorzów211422-35
18ŁKS Łódź211016-44
PT/23/02 18:00
Piast G.
0-0
Cracovia
PT/23/02 20:30
Pogoń S.
4-2
ŁKS Ł.
SO/24/02 15:00
Jagiellonia B.
-
Ruch C.
SO/24/02 17:30
Lech P.
-
Śląsk W.
SO/24/02 20:00
Stal M.
-
Raków C.
ND/25/02 12:30
Puszcza N.
-
Zagłębie L.
ND/25/02 15:00
Widzew Ł.
-
Górnik Z.
ND/25/02 17:30
Korona K.
-
Legia W.
PN/26/02 19:00
Warta P.
-
Radomiak R.
PT/01/03 18:00
Cracovia
-
Warta P.
PT/01/03 20:30
Ruch C.
-
Piast G.
SO/02/03 15:00
Górnik Z.
-
Jagiellonia B.
SO/02/03 17:30
Śląsk W.
-
Widzew Ł.
SO/02/03 20:00
Legia W.
-
Pogoń S.
ND/03/03 12:30
ŁKS Ł.
-
Puszcza N.
ND/03/03 15:00
Zagłębie L.
-
Korona K.
ND/03/03 17:30
Raków C.
-
Lech P.
PN/04/03 19:00
Radomiak R.
-
Stal M.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

12:45 TVP Sport 2. liga: Kotwica - Chojnice (na żywo)
15:00 Canal+Sport Jagiellonia - Ruch (na żywo)
16:15 Canal+Sport Barcelona - Getafe (na żywo)
17:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Motor - Termalica (na żywo)
17:30 Canal+Sport Lech - Śląsk (na żywo)
18:00 TVP Sport 2. liga: KKS Kalisz - Pogoń (na żywo)
20:00 Canal+Sport Stal - Raków (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Puszcza - Zagłębie (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Arka - Stal (na żywo)
15:00 Canal+Sport Widzew - Górnik (na żywo)
17:30 Canal+Sport Korona - Legia (na żywo)