Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Czwartek, 18 lipca 2024

Aktualności

Czwartek, 06 lipca 2023, 12:49

Terminarz 3. ligi, grupa 1 2023/2024

PZPN ogłosił terminarz 3. ligi gr. 1 na sezon 2023/2024. Rozgrywki potrwają od 5 sierpnia do 9 czerwca.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
ŁKS 1926 Łomża     -     Unia Skierniewice    
Victoria Sulejówek     -     Pilica Białobrzegi    
Warta Sieradz     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
GKS Wikielec     -     Mławianka Mława    
Legionovia Legionowo     -     Concordia Elbląg    
Jagiellonia II Białystok     -     Broń Radom    
GKS Bełchatów     -     Pelikan Łowicz    
Olimpia Zambrów     -     Legia II Warszawa    

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Legia II Warszawa    
Pelikan Łowicz     -     Olimpia Zambrów    
Broń Radom     -     GKS Bełchatów    
Concordia Elbląg     -     Jagiellonia II Białystok    
Mławianka Mława     -     Legionovia Legionowo    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     GKS Wikielec    
Pilica Białobrzegi     -     Warta Sieradz    
Unia Skierniewice     -     Victoria Sulejówek    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     ŁKS 1926 Łomża    

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

ŁKS 1926 Łomża     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Victoria Sulejówek     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Warta Sieradz     -     Unia Skierniewice    
GKS Wikielec     -     Pilica Białobrzegi    
Legionovia Legionowo     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Jagiellonia II Białystok     -     Mławianka Mława    
GKS Bełchatów     -     Concordia Elbląg    
Olimpia Zambrów     -     Broń Radom    
Legia II Warszawa     -     Pelikan Łowicz    

Kolejka 4 - 23 sierpnia

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Pelikan Łowicz    
Broń Radom     -     Legia II Warszawa    
Concordia Elbląg     -     Olimpia Zambrów    
Mławianka Mława     -     GKS Bełchatów    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Jagiellonia II Białystok    
Pilica Białobrzegi     -     Legionovia Legionowo    
Unia Skierniewice     -     GKS Wikielec    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Warta Sieradz    
ŁKS 1926 Łomża     -     Victoria Sulejówek    

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Victoria Sulejówek     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Warta Sieradz     -     ŁKS 1926 Łomża    
GKS Wikielec     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Legionovia Legionowo     -     Unia Skierniewice    
Jagiellonia II Białystok     -     Pilica Białobrzegi    
GKS Bełchatów     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Olimpia Zambrów     -     Mławianka Mława    
Legia II Warszawa     -     Concordia Elbląg    
Pelikan Łowicz     -     Broń Radom    

Kolejka 6 - 2-3 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Broń Radom    
Concordia Elbląg     -     Pelikan Łowicz    
Mławianka Mława     -     Legia II Warszawa    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Olimpia Zambrów    
Pilica Białobrzegi     -     GKS Bełchatów    
Unia Skierniewice     -     Jagiellonia II Białystok    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Legionovia Legionowo    
ŁKS 1926 Łomża     -     GKS Wikielec    
Victoria Sulejówek     -     Warta Sieradz    

Kolejka 7 - 9-10 września

Warta Sieradz     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
GKS Wikielec     -     Victoria Sulejówek    
Legionovia Legionowo     -     ŁKS 1926 Łomża    
Jagiellonia II Białystok     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
GKS Bełchatów     -     Unia Skierniewice    
Olimpia Zambrów     -     Pilica Białobrzegi    
Legia II Warszawa     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Pelikan Łowicz     -     Mławianka Mława    
Broń Radom     -     Concordia Elbląg    

Kolejka 8 - 16-17 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Concordia Elbląg    
Mławianka Mława     -     Broń Radom    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Pelikan Łowicz    
Pilica Białobrzegi     -     Legia II Warszawa    
Unia Skierniewice     -     Olimpia Zambrów    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     GKS Bełchatów    
ŁKS 1926 Łomża     -     Jagiellonia II Białystok    
Victoria Sulejówek     -     Legionovia Legionowo    
Warta Sieradz     -     GKS Wikielec    

Kolejka 9 - 23-24 września

GKS Wikielec     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Legionovia Legionowo     -     Warta Sieradz    
Jagiellonia II Białystok     -     Victoria Sulejówek    
GKS Bełchatów     -     ŁKS 1926 Łomża    
Olimpia Zambrów     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Legia II Warszawa     -     Unia Skierniewice    
Pelikan Łowicz     -     Pilica Białobrzegi    
Broń Radom     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Concordia Elbląg     -     Mławianka Mława    

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Mławianka Mława    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Concordia Elbląg    
Pilica Białobrzegi     -     Broń Radom    
Unia Skierniewice     -     Pelikan Łowicz    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Legia II Warszawa    
ŁKS 1926 Łomża     -     Olimpia Zambrów    
Victoria Sulejówek     -     GKS Bełchatów    
Warta Sieradz     -     Jagiellonia II Białystok    
GKS Wikielec     -     Legionovia Legionowo    

Kolejka 11 - 7-8 października

Legionovia Legionowo     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Jagiellonia II Białystok     -     GKS Wikielec    
GKS Bełchatów     -     Warta Sieradz    
Olimpia Zambrów     -     Victoria Sulejówek    
Legia II Warszawa     -     ŁKS 1926 Łomża    
Pelikan Łowicz     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Broń Radom     -     Unia Skierniewice    
Concordia Elbląg     -     Pilica Białobrzegi    
Mławianka Mława     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    

Kolejka 12 - 14-15 października

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Pilica Białobrzegi     -     Mławianka Mława    
Unia Skierniewice     -     Concordia Elbląg    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Broń Radom    
ŁKS 1926 Łomża     -     Pelikan Łowicz    
Victoria Sulejówek     -     Legia II Warszawa    
Warta Sieradz     -     Olimpia Zambrów    
GKS Wikielec     -     GKS Bełchatów    
Legionovia Legionowo     -     Jagiellonia II Białystok    

Kolejka 13 - 21-22 października

Jagiellonia II Białystok     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
GKS Bełchatów     -     Legionovia Legionowo    
Olimpia Zambrów     -     GKS Wikielec    
Legia II Warszawa     -     Warta Sieradz    
Pelikan Łowicz     -     Victoria Sulejówek    
Broń Radom     -     ŁKS 1926 Łomża    
Concordia Elbląg     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Mławianka Mława     -     Unia Skierniewice    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Pilica Białobrzegi    

Kolejka 14 - 28-29 października

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Pilica Białobrzegi    
Unia Skierniewice     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Mławianka Mława    
ŁKS 1926 Łomża     -     Concordia Elbląg    
Victoria Sulejówek     -     Broń Radom    
Warta Sieradz     -     Pelikan Łowicz    
GKS Wikielec     -     Legia II Warszawa    
Legionovia Legionowo     -     Olimpia Zambrów    
Jagiellonia II Białystok     -     GKS Bełchatów    

Kolejka 15 - 4-5 listopada

GKS Bełchatów     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Olimpia Zambrów     -     Jagiellonia II Białystok    
Legia II Warszawa     -     Legionovia Legionowo    
Pelikan Łowicz     -     GKS Wikielec    
Broń Radom     -     Warta Sieradz    
Concordia Elbląg     -     Victoria Sulejówek    
Mławianka Mława     -     ŁKS 1926 Łomża    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Pilica Białobrzegi     -     Unia Skierniewice    

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Unia Skierniewice    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Pilica Białobrzegi    
ŁKS 1926 Łomża     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Victoria Sulejówek     -     Mławianka Mława    
Warta Sieradz     -     Concordia Elbląg    
GKS Wikielec     -     Broń Radom    
Legionovia Legionowo     -     Pelikan Łowicz    
Jagiellonia II Białystok     -     Legia II Warszawa    
GKS Bełchatów     -     Olimpia Zambrów    

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Olimpia Zambrów     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Legia II Warszawa     -     GKS Bełchatów    
Pelikan Łowicz     -     Jagiellonia II Białystok    
Broń Radom     -     Legionovia Legionowo    
Concordia Elbląg     -     GKS Wikielec    
Mławianka Mława     -     Warta Sieradz    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Victoria Sulejówek    
Pilica Białobrzegi     -     ŁKS 1926 Łomża    
Unia Skierniewice     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    

Kolejka 18 - 25-26 listopada

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Unia Skierniewice     -     ŁKS 1926 Łomża    
Pilica Białobrzegi     -     Victoria Sulejówek    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Warta Sieradz    
Mławianka Mława     -     GKS Wikielec    
Concordia Elbląg     -     Legionovia Legionowo    
Broń Radom     -     Jagiellonia II Białystok    
Pelikan Łowicz     -     GKS Bełchatów    
Legia II Warszawa     -     Olimpia Zambrów    

Kolejka 19 - 2-3 marca

Legia II Warszawa     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Olimpia Zambrów     -     Pelikan Łowicz    
GKS Bełchatów     -     Broń Radom    
Jagiellonia II Białystok     -     Concordia Elbląg    
Legionovia Legionowo     -     Mławianka Mława    
GKS Wikielec     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Warta Sieradz     -     Pilica Białobrzegi    
Victoria Sulejówek     -     Unia Skierniewice    
ŁKS 1926 Łomża     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    

Kolejka 20 - 9-10 marca

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     ŁKS 1926 Łomża    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Victoria Sulejówek    
Unia Skierniewice     -     Warta Sieradz    
Pilica Białobrzegi     -     GKS Wikielec    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Legionovia Legionowo    
Mławianka Mława     -     Jagiellonia II Białystok    
Concordia Elbląg     -     GKS Bełchatów    
Broń Radom     -     Olimpia Zambrów    
Pelikan Łowicz     -     Legia II Warszawa    

Kolejka 21 - 16-17 marca

Pelikan Łowicz     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Legia II Warszawa     -     Broń Radom    
Olimpia Zambrów     -     Concordia Elbląg    
GKS Bełchatów     -     Mławianka Mława    
Jagiellonia II Białystok     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Legionovia Legionowo     -     Pilica Białobrzegi    
GKS Wikielec     -     Unia Skierniewice    
Warta Sieradz     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Victoria Sulejówek     -     ŁKS 1926 Łomża    

Kolejka 22 - 23-24 marca

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Victoria Sulejówek    
ŁKS 1926 Łomża     -     Warta Sieradz    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     GKS Wikielec    
Unia Skierniewice     -     Legionovia Legionowo    
Pilica Białobrzegi     -     Jagiellonia II Białystok    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     GKS Bełchatów    
Mławianka Mława     -     Olimpia Zambrów    
Concordia Elbląg     -     Legia II Warszawa    
Broń Radom     -     Pelikan Łowicz    

Kolejka 23 - 30 marca

Broń Radom     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Pelikan Łowicz     -     Concordia Elbląg    
Legia II Warszawa     -     Mławianka Mława    
Olimpia Zambrów     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
GKS Bełchatów     -     Pilica Białobrzegi    
Jagiellonia II Białystok     -     Unia Skierniewice    
Legionovia Legionowo     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
GKS Wikielec     -     ŁKS 1926 Łomża    
Warta Sieradz     -     Victoria Sulejówek    

Kolejka 24 - 6-7 kwietnia

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Warta Sieradz    
Victoria Sulejówek     -     GKS Wikielec    
ŁKS 1926 Łomża     -     Legionovia Legionowo    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Jagiellonia II Białystok    
Unia Skierniewice     -     GKS Bełchatów    
Pilica Białobrzegi     -     Olimpia Zambrów    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Legia II Warszawa    
Mławianka Mława     -     Pelikan Łowicz    
Concordia Elbląg     -     Broń Radom    

Kolejka 25 - 13-14 kwietnia

Concordia Elbląg     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Broń Radom     -     Mławianka Mława    
Pelikan Łowicz     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Legia II Warszawa     -     Pilica Białobrzegi    
Olimpia Zambrów     -     Unia Skierniewice    
GKS Bełchatów     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Jagiellonia II Białystok     -     ŁKS 1926 Łomża    
Legionovia Legionowo     -     Victoria Sulejówek    
GKS Wikielec     -     Warta Sieradz    

Kolejka 26 - 20-21 kwietnia

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     GKS Wikielec    
Warta Sieradz     -     Legionovia Legionowo    
Victoria Sulejówek     -     Jagiellonia II Białystok    
ŁKS 1926 Łomża     -     GKS Bełchatów    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Olimpia Zambrów    
Unia Skierniewice     -     Legia II Warszawa    
Pilica Białobrzegi     -     Pelikan Łowicz    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Broń Radom    
Mławianka Mława     -     Concordia Elbląg    

Kolejka 27 - 27-28 kwietnia

Mławianka Mława     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Concordia Elbląg     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Broń Radom     -     Pilica Białobrzegi    
Pelikan Łowicz     -     Unia Skierniewice    
Legia II Warszawa     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Olimpia Zambrów     -     ŁKS 1926 Łomża    
GKS Bełchatów     -     Victoria Sulejówek    
Jagiellonia II Białystok     -     Warta Sieradz    
Legionovia Legionowo     -     GKS Wikielec    

Kolejka 28 - 4-5 maja

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Legionovia Legionowo    
GKS Wikielec     -     Jagiellonia II Białystok    
Warta Sieradz     -     GKS Bełchatów    
Victoria Sulejówek     -     Olimpia Zambrów    
ŁKS 1926 Łomża     -     Legia II Warszawa    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Pelikan Łowicz    
Unia Skierniewice     -     Broń Radom    
Pilica Białobrzegi     -     Concordia Elbląg    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Mławianka Mława    

Kolejka 29 - 11-12 maja

Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Mławianka Mława     -     Pilica Białobrzegi    
Concordia Elbląg     -     Unia Skierniewice    
Broń Radom     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Pelikan Łowicz     -     ŁKS 1926 Łomża    
Legia II Warszawa     -     Victoria Sulejówek    
Olimpia Zambrów     -     Warta Sieradz    
GKS Bełchatów     -     GKS Wikielec    
Jagiellonia II Białystok     -     Legionovia Legionowo    

Kolejka 30 - 15 maja

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Jagiellonia II Białystok    
Legionovia Legionowo     -     GKS Bełchatów    
GKS Wikielec     -     Olimpia Zambrów    
Warta Sieradz     -     Legia II Warszawa    
Victoria Sulejówek     -     Pelikan Łowicz    
ŁKS 1926 Łomża     -     Broń Radom    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Concordia Elbląg    
Unia Skierniewice     -     Mławianka Mława    
Pilica Białobrzegi     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    

Kolejka 31 - 18-19 maja

Pilica Białobrzegi     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     Unia Skierniewice    
Mławianka Mława     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Concordia Elbląg     -     ŁKS 1926 Łomża    
Broń Radom     -     Victoria Sulejówek    
Pelikan Łowicz     -     Warta Sieradz    
Legia II Warszawa     -     GKS Wikielec    
Olimpia Zambrów     -     Legionovia Legionowo    
GKS Bełchatów     -     Jagiellonia II Białystok    

Kolejka 32 - 25-26 maja

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     GKS Bełchatów    
Jagiellonia II Białystok     -     Olimpia Zambrów    
Legionovia Legionowo     -     Legia II Warszawa    
GKS Wikielec     -     Pelikan Łowicz    
Warta Sieradz     -     Broń Radom    
Victoria Sulejówek     -     Concordia Elbląg    
ŁKS 1926 Łomża     -     Mławianka Mława    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
Unia Skierniewice     -     Pilica Białobrzegi    

Kolejka 33 - 1-2 czerwca

Unia Skierniewice     -     Lechia Tomaszów Mazowiecki    
Pilica Białobrzegi     -     Pogoń Grodzisk Mazowiecki    
Świt Nowy Dwór Mazowiecki     -     ŁKS 1926 Łomża    
Mławianka Mława     -     Victoria Sulejówek    
Concordia Elbląg     -     Warta Sieradz    
Broń Radom     -     GKS Wikielec    
Pelikan Łowicz     -     Legionovia Legionowo    
Legia II Warszawa     -     Jagiellonia II Białystok    
Olimpia Zambrów     -     GKS Bełchatów    

Kolejka 34 - 8-9 czerwca

Lechia Tomaszów Mazowiecki     -     Olimpia Zambrów    
GKS Bełchatów     -     Legia II Warszawa    
Jagiellonia II Białystok     -     Pelikan Łowicz    
Legionovia Legionowo     -     Broń Radom    
GKS Wikielec     -     Concordia Elbląg    
Warta Sieradz     -     Mławianka Mława    
Victoria Sulejówek     -     Świt Nowy Dwór Mazowiecki    
ŁKS 1926 Łomża     -     Pilica Białobrzegi    
Pogoń Grodzisk Mazowiecki     -     Unia Skierniewice

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PT/19/07 18:00
Jagiellonia B.
-
Puszcza N.
PT/19/07 20:30
Śląsk W.
-
Lechia G.
SO/20/07 14:45
GKS K.
-
Radomiak R.
SO/20/07 17:30
Pogoń S.
-
Korona K.
SO/20/07 20:15
Legia W.
-
Zagłębie L.
ND/21/07 14:45
Cracovia
-
Piast G.
ND/21/07 17:30
Lech P.
-
Górnik Z.
ND/21/07 20:15
Motor L.
-
Raków C.
PN/22/07 19:00
Stal M.
-
Widzew Ł.
PT/26/07 18:00
Puszcza N.
-
Górnik Z.
PT/26/07 20:30
Lechia G.
-
Motor L.
SO/27/07 14:45
Stal M.
-
GKS K.
SO/27/07 17:30
Radomiak R.
-
Jagiellonia B.
SO/27/07 20:15
Widzew Ł.
-
Lech P.
ND/28/07 14:45
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
ND/28/07 17:30
Piast G.
-
Śląsk W.
ND/28/07 20:15
Korona K.
-
Legia W.
PN/29/07 19:00
Raków C.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

19:05 TVP Sport Euro 2024
16:30 Polsat Sport LE: Llapi - Wisła (na żywo)