Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Niedziela, 21 lipca 2024

Aktualności

Czwartek, 06 lipca 2023, 13:05

Terminarz 3. ligi, grupa 2 2023/2024

PZPN ogłosił terminarz 3. ligi gr. 2 na sezon 2023/2024. Rozgrywki potrwają od 5 sierpnia do 9 czerwca.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin)     -     Sokół Kleczew     
Gedania Gdańsk     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Noteć Czarnków     -     Vineta Wolin     
KTS-K Luzino     -     Zawisza Bydgoszcz     
Elana Toruń     -     Błękitni Stargard     
Unia Solec Kujawski     -     Stolem Gniewino     
Flota Świnoujście     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Unia Swarzędz     -     KP Starogard Gdański     
Cartusia Kartuzy     -     Pogoń II Szczecin

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Sokół Kleczew     -     Pogoń II Szczecin     
KP Starogard Gdański     -     Cartusia Kartuzy     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Unia Swarzędz     
Stolem Gniewino     -     Flota Świnoujście     
Błękitni Stargard     -     Unia Solec Kujawski     
Zawisza Bydgoszcz     -     Elana Toruń     
Vineta Wolin     -     KTS-K Luzino     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Noteć Czarnków     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Gedania Gdańsk     

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Gedania Gdańsk     -     Sokół Kleczew     
Noteć Czarnków     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
KTS-K Luzino     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Elana Toruń     -     Vineta Wolin     
Unia Solec Kujawski     -     Zawisza Bydgoszcz     
Flota Świnoujście     -     Błękitni Stargard     
Unia Swarzędz     -     Stolem Gniewino     
Cartusia Kartuzy     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Pogoń II Szczecin     -     KP Starogard Gdański     

Kolejka 4 - 23 sierpnia

Sokół Kleczew     -     KP Starogard Gdański     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Pogoń II Szczecin     
Stolem Gniewino     -     Cartusia Kartuzy     
Błękitni Stargard     -     Unia Swarzędz     
Zawisza Bydgoszcz     -     Flota Świnoujście     
Vineta Wolin     -     Unia Solec Kujawski     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Elana Toruń     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     KTS-K Luzino     
Gedania Gdańsk     -     Noteć Czarnków     

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Noteć Czarnków     -     Sokół Kleczew     
KTS-K Luzino     -     Gedania Gdańsk     
Elana Toruń     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Unia Solec Kujawski     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Flota Świnoujście     -     Vineta Wolin     
Unia Swarzędz     -     Zawisza Bydgoszcz     
Cartusia Kartuzy     -     Błękitni Stargard     
Pogoń II Szczecin     -     Stolem Gniewino     
KP Starogard Gdański     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     

Kolejka 6 - 2-3 września

Sokół Kleczew     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Stolem Gniewino     -     KP Starogard Gdański     
Błękitni Stargard     -     Pogoń II Szczecin     
Zawisza Bydgoszcz     -     Cartusia Kartuzy     
Vineta Wolin     -     Unia Swarzędz     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Flota Świnoujście     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Unia Solec Kujawski     
Gedania Gdańsk     -     Elana Toruń     
Noteć Czarnków     -     KTS-K Luzino     

Kolejka 7 - 9-10 września

KTS-K Luzino     -     Sokół Kleczew     
Elana Toruń     -     Noteć Czarnków     
Unia Solec Kujawski     -     Gedania Gdańsk     
Flota Świnoujście     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Unia Swarzędz     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Cartusia Kartuzy     -     Vineta Wolin     
Pogoń II Szczecin     -     Zawisza Bydgoszcz     
KP Starogard Gdański     -     Błękitni Stargard     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Stolem Gniewino     

Kolejka 8 - 16-17 września

Sokół Kleczew     -     Stolem Gniewino     
Błękitni Stargard     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Zawisza Bydgoszcz     -     KP Starogard Gdański     
Vineta Wolin     -     Pogoń II Szczecin     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Cartusia Kartuzy     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Unia Swarzędz     
Gedania Gdańsk     -     Flota Świnoujście     
Noteć Czarnków     -     Unia Solec Kujawski     
KTS-K Luzino     -     Elana Toruń     

Kolejka 9 - 23-24 września

Elana Toruń     -     Sokół Kleczew     
Unia Solec Kujawski     -     KTS-K Luzino     
Flota Świnoujście     -     Noteć Czarnków     
Unia Swarzędz     -     Gedania Gdańsk     
Cartusia Kartuzy     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Pogoń II Szczecin     -     Polonia Środa Wielkopolska     
KP Starogard Gdański     -     Vineta Wolin     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Zawisza Bydgoszcz     
Stolem Gniewino     -     Błękitni Stargard     

Kolejka 10 - 30 września-1 października

Sokół Kleczew     -     Błękitni Stargard     
Zawisza Bydgoszcz     -     Stolem Gniewino     
Vineta Wolin     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Polonia Środa Wielkopolska     -     KP Starogard Gdański     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Pogoń II Szczecin     
Gedania Gdańsk     -     Cartusia Kartuzy     
Noteć Czarnków     -     Unia Swarzędz     
KTS-K Luzino     -     Flota Świnoujście     
Elana Toruń     -     Unia Solec Kujawski     

Kolejka 11 - 7-8 października

Unia Solec Kujawski     -     Sokół Kleczew     
Flota Świnoujście     -     Elana Toruń     
Unia Swarzędz     -     KTS-K Luzino     
Cartusia Kartuzy     -     Noteć Czarnków     
Pogoń II Szczecin     -     Gedania Gdańsk     
KP Starogard Gdański     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Stolem Gniewino     -     Vineta Wolin     
Błękitni Stargard     -     Zawisza Bydgoszcz     

Kolejka 12 - 14-15 października

Sokół Kleczew     -     Zawisza Bydgoszcz     
Vineta Wolin     -     Błękitni Stargard     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Stolem Gniewino     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Gedania Gdańsk     -     KP Starogard Gdański     
Noteć Czarnków     -     Pogoń II Szczecin     
KTS-K Luzino     -     Cartusia Kartuzy     
Elana Toruń     -     Unia Swarzędz     
Unia Solec Kujawski     -     Flota Świnoujście     

Kolejka 13 - 21-22 października

Flota Świnoujście     -     Sokół Kleczew     
Unia Swarzędz     -     Unia Solec Kujawski     
Cartusia Kartuzy     -     Elana Toruń     
Pogoń II Szczecin     -     KTS-K Luzino     
KP Starogard Gdański     -     Noteć Czarnków     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Gedania Gdańsk     
Stolem Gniewino     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Błękitni Stargard     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Zawisza Bydgoszcz     -     Vineta Wolin     

Kolejka 14 - 28-29 października

Sokół Kleczew     -     Vineta Wolin     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Zawisza Bydgoszcz     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Błękitni Stargard     
Gedania Gdańsk     -     Stolem Gniewino     
Noteć Czarnków     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
KTS-K Luzino     -     KP Starogard Gdański     
Elana Toruń     -     Pogoń II Szczecin     
Unia Solec Kujawski     -     Cartusia Kartuzy     
Flota Świnoujście     -     Unia Swarzędz     

Kolejka 15 - 4-5 listopada

Unia Swarzędz     -     Sokół Kleczew     
Cartusia Kartuzy     -     Flota Świnoujście     
Pogoń II Szczecin     -     Unia Solec Kujawski     
KP Starogard Gdański     -     Elana Toruń     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     KTS-K Luzino     
Stolem Gniewino     -     Noteć Czarnków     
Błękitni Stargard     -     Gedania Gdańsk     
Zawisza Bydgoszcz     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Vineta Wolin     -     Polonia Środa Wielkopolska     

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Sokół Kleczew     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Vineta Wolin     
Gedania Gdańsk     -     Zawisza Bydgoszcz     
Noteć Czarnków     -     Błękitni Stargard     
KTS-K Luzino     -     Stolem Gniewino     
Elana Toruń     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Unia Solec Kujawski     -     KP Starogard Gdański     
Flota Świnoujście     -     Pogoń II Szczecin     
Unia Swarzędz     -     Cartusia Kartuzy     

Kolejka 17 - 18-19 listopada

Cartusia Kartuzy     -     Sokół Kleczew     
Pogoń II Szczecin     -     Unia Swarzędz     
KP Starogard Gdański     -     Flota Świnoujście     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Unia Solec Kujawski     
Stolem Gniewino     -     Elana Toruń     
Błękitni Stargard     -     KTS-K Luzino     
Zawisza Bydgoszcz     -     Noteć Czarnków     
Vineta Wolin     -     Gedania Gdańsk     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Świt Skolwin (Szczecin)     

Kolejka 18 - 25-26 listopada

Sokół Kleczew     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Gedania Gdańsk     
Vineta Wolin     -     Noteć Czarnków     
Zawisza Bydgoszcz     -     KTS-K Luzino     
Błękitni Stargard     -     Elana Toruń     
Stolem Gniewino     -     Unia Solec Kujawski     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Flota Świnoujście     
KP Starogard Gdański     -     Unia Swarzędz     
Pogoń II Szczecin     -     Cartusia Kartuzy     

Kolejka 19 - 2-3 marca

Pogoń II Szczecin     -     Sokół Kleczew     
Cartusia Kartuzy     -     KP Starogard Gdański     
Unia Swarzędz     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Flota Świnoujście     -     Stolem Gniewino     
Unia Solec Kujawski     -     Błękitni Stargard     
Elana Toruń     -     Zawisza Bydgoszcz     
KTS-K Luzino     -     Vineta Wolin     
Noteć Czarnków     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Gedania Gdańsk     -     Świt Skolwin (Szczecin)     

Kolejka 20 - 9-10 marca

Sokół Kleczew     -     Gedania Gdańsk     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Noteć Czarnków     
Polonia Środa Wielkopolska     -     KTS-K Luzino     
Vineta Wolin     -     Elana Toruń     
Zawisza Bydgoszcz     -     Unia Solec Kujawski     
Błękitni Stargard     -     Flota Świnoujście     
Stolem Gniewino     -     Unia Swarzędz     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Cartusia Kartuzy     
KP Starogard Gdański     -     Pogoń II Szczecin     

Kolejka 21 - 16-17 marca

KP Starogard Gdański     -     Sokół Kleczew     
Pogoń II Szczecin     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Cartusia Kartuzy     -     Stolem Gniewino     
Unia Swarzędz     -     Błękitni Stargard     
Flota Świnoujście     -     Zawisza Bydgoszcz     
Unia Solec Kujawski     -     Vineta Wolin     
Elana Toruń     -     Polonia Środa Wielkopolska     
KTS-K Luzino     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Noteć Czarnków     -     Gedania Gdańsk     

Kolejka 22 - 23-24 marca

Sokół Kleczew     -     Noteć Czarnków     
Gedania Gdańsk     -     KTS-K Luzino     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Elana Toruń     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Unia Solec Kujawski     
Vineta Wolin     -     Flota Świnoujście     
Zawisza Bydgoszcz     -     Unia Swarzędz     
Błękitni Stargard     -     Cartusia Kartuzy     
Stolem Gniewino     -     Pogoń II Szczecin     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     KP Starogard Gdański     

Kolejka 23 - 30 marca

Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Sokół Kleczew     
KP Starogard Gdański     -     Stolem Gniewino     
Pogoń II Szczecin     -     Błękitni Stargard     
Cartusia Kartuzy     -     Zawisza Bydgoszcz     
Unia Swarzędz     -     Vineta Wolin     
Flota Świnoujście     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Unia Solec Kujawski     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Elana Toruń     -     Gedania Gdańsk     
KTS-K Luzino     -     Noteć Czarnków     

Kolejka 24 - 6-7 kwietnia

Sokół Kleczew     -     KTS-K Luzino     
Noteć Czarnków     -     Elana Toruń     
Gedania Gdańsk     -     Unia Solec Kujawski     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Flota Świnoujście     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Unia Swarzędz     
Vineta Wolin     -     Cartusia Kartuzy     
Zawisza Bydgoszcz     -     Pogoń II Szczecin     
Błękitni Stargard     -     KP Starogard Gdański     
Stolem Gniewino     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     

Kolejka 25 - 13-14 kwietnia

Stolem Gniewino     -     Sokół Kleczew     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Błękitni Stargard     
KP Starogard Gdański     -     Zawisza Bydgoszcz     
Pogoń II Szczecin     -     Vineta Wolin     
Cartusia Kartuzy     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Unia Swarzędz     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Flota Świnoujście     -     Gedania Gdańsk     
Unia Solec Kujawski     -     Noteć Czarnków     
Elana Toruń     -     KTS-K Luzino     

Kolejka 26 - 20-21 kwietnia

Sokół Kleczew     -     Elana Toruń     
KTS-K Luzino     -     Unia Solec Kujawski     
Noteć Czarnków     -     Flota Świnoujście     
Gedania Gdańsk     -     Unia Swarzędz     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Cartusia Kartuzy     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Pogoń II Szczecin     
Vineta Wolin     -     KP Starogard Gdański     
Zawisza Bydgoszcz     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Błękitni Stargard     -     Stolem Gniewino     

Kolejka 27 - 27-28 kwietnia

Błękitni Stargard     -     Sokół Kleczew     
Stolem Gniewino     -     Zawisza Bydgoszcz     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Vineta Wolin     
KP Starogard Gdański     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Pogoń II Szczecin     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Cartusia Kartuzy     -     Gedania Gdańsk     
Unia Swarzędz     -     Noteć Czarnków     
Flota Świnoujście     -     KTS-K Luzino     
Unia Solec Kujawski     -     Elana Toruń     

Kolejka 28 - 4-5 maja

Sokół Kleczew     -     Unia Solec Kujawski     
Elana Toruń     -     Flota Świnoujście     
KTS-K Luzino     -     Unia Swarzędz     
Noteć Czarnków     -     Cartusia Kartuzy     
Gedania Gdańsk     -     Pogoń II Szczecin     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     KP Starogard Gdański     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Vineta Wolin     -     Stolem Gniewino     
Zawisza Bydgoszcz     -     Błękitni Stargard     

Kolejka 29 - 11-12 maja

Zawisza Bydgoszcz     -     Sokół Kleczew     
Błękitni Stargard     -     Vineta Wolin     
Stolem Gniewino     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
KP Starogard Gdański     -     Gedania Gdańsk     
Pogoń II Szczecin     -     Noteć Czarnków     
Cartusia Kartuzy     -     KTS-K Luzino     
Unia Swarzędz     -     Elana Toruń     
Flota Świnoujście     -     Unia Solec Kujawski     

Kolejka 30 - 15 maja

Sokół Kleczew     -     Flota Świnoujście     
Unia Solec Kujawski     -     Unia Swarzędz     
Elana Toruń     -     Cartusia Kartuzy     
KTS-K Luzino     -     Pogoń II Szczecin     
Noteć Czarnków     -     KP Starogard Gdański     
Gedania Gdańsk     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Stolem Gniewino     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Błękitni Stargard     
Vineta Wolin     -     Zawisza Bydgoszcz     

Kolejka 31 - 18-19 maja

Vineta Wolin     -     Sokół Kleczew     
Zawisza Bydgoszcz     -     Polonia Środa Wielkopolska     
Błękitni Stargard     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Stolem Gniewino     -     Gedania Gdańsk     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Noteć Czarnków     
KP Starogard Gdański     -     KTS-K Luzino     
Pogoń II Szczecin     -     Elana Toruń     
Cartusia Kartuzy     -     Unia Solec Kujawski     
Unia Swarzędz     -     Flota Świnoujście     

Kolejka 32 - 25-26 maja

Sokół Kleczew     -     Unia Swarzędz     
Flota Świnoujście     -     Cartusia Kartuzy     
Unia Solec Kujawski     -     Pogoń II Szczecin     
Elana Toruń     -     KP Starogard Gdański     
KTS-K Luzino     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Noteć Czarnków     -     Stolem Gniewino     
Gedania Gdańsk     -     Błękitni Stargard     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Zawisza Bydgoszcz     
Polonia Środa Wielkopolska     -     Vineta Wolin     

Kolejka 33 - 1-2 czerwca

Polonia Środa Wielkopolska     -     Sokół Kleczew     
Vineta Wolin     -     Świt Skolwin (Szczecin)     
Zawisza Bydgoszcz     -     Gedania Gdańsk     
Błękitni Stargard     -     Noteć Czarnków     
Stolem Gniewino     -     KTS-K Luzino     
Pogoń Nowe Skalmierzyce     -     Elana Toruń     
KP Starogard Gdański     -     Unia Solec Kujawski     
Pogoń II Szczecin     -     Flota Świnoujście     
Cartusia Kartuzy     -     Unia Swarzędz     

Kolejka 34 - 8-9 czerwca

Sokół Kleczew     -     Cartusia Kartuzy     
Unia Swarzędz     -     Pogoń II Szczecin     
Flota Świnoujście     -     KP Starogard Gdański     
Unia Solec Kujawski     -     Pogoń Nowe Skalmierzyce     
Elana Toruń     -     Stolem Gniewino     
KTS-K Luzino     -     Błękitni Stargard     
Noteć Czarnków     -     Zawisza Bydgoszcz     
Gedania Gdańsk     -     Vineta Wolin     
Świt Skolwin (Szczecin)     -     Polonia Środa Wielkopolska

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PT/19/07 18:00
Jagiellonia B.
2-0
Puszcza N.
PT/19/07 20:30
Śląsk W.
1-1
Lechia G.
SO/20/07 14:45
GKS K.
1-2
Radomiak R.
SO/20/07 17:30
Pogoń S.
3-0
Korona K.
SO/20/07 20:15
Legia W.
2-0
Zagłębie L.
ND/21/07 14:45
Cracovia
-
Piast G.
ND/21/07 17:30
Lech P.
-
Górnik Z.
ND/21/07 20:15
Motor L.
-
Raków C.
PN/22/07 19:00
Stal M.
-
Widzew Ł.
PT/26/07 18:00
Puszcza N.
-
Górnik Z.
PT/26/07 20:30
Lechia G.
-
Motor L.
SO/27/07 14:45
Stal M.
-
GKS K.
SO/27/07 17:30
Radomiak R.
-
Jagiellonia B.
SO/27/07 20:15
Widzew Ł.
-
Lech P.
ND/28/07 14:45
Zagłębie L.
-
Pogoń S.
ND/28/07 17:30
Piast G.
-
Śląsk W.
ND/28/07 20:15
Korona K.
-
Legia W.
PN/29/07 19:00
Raków C.
-
Cracovia
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

14:45 Canal+Sport Katowice - Radomiak (na żywo)
14:45 TVP Sport 2. liga: Wieczysta - Resovia (na żywo)
17:30 Canal+Sport Pogoń - Korona (na żywo)
20:15 Canal+Sport Legia - Zagłębie (na żywo)
14:30 TVP Sport 1. liga: Tychy - Miedź (na żywo)
14:45 Canal+Sport Cracovia - Piast (na żywo)
17:30 Canal+Sport Lech - Górnik (na żywo)
20:15 Canal+Sport Motor - Raków (na żywo)