Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Poniedziałek, 22 kwietnia 2024

Aktualności

Czwartek, 06 lipca 2023, 13:32

Terminarz 3. ligi, grupa 3 2023/2024

PZPN ogłosił terminarz 3. ligi gr. 3 na sezon 2023/2024. Rozgrywki potrwają od 5 sierpnia do 9 czerwca.

Wyniki i tabele 3. ligi zobacz TUTAJ

Wyniki i tabele 4. ligi zobacz TUTAJ

 

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Lechia Zielona Góra     -     MKS Kluczbork    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Raków II Częstochowa    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Pniówek Pawłowice    
Rekord Bielsko-Biała     -     Śląsk II Wrocław    
Carina Gubin     -     Górnik Polkowice    
Ślęza Wrocław     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Unia Turza Śląska     -     Górnik II Zabrze    
LZS Starowice Dolne     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Odra Bytom Odrzański

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

MKS Kluczbork     -     Odra Bytom Odrzański    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Górnik II Zabrze     -     LZS Starowice Dolne    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Unia Turza Śląska    
Górnik Polkowice     -     Ślęza Wrocław    
Śląsk II Wrocław     -     Carina Gubin    
Pniówek Pawłowice     -     Rekord Bielsko-Biała    
Raków II Częstochowa     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Lechia Zielona Góra     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     MKS Kluczbork    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Lechia Zielona Góra    
Rekord Bielsko-Biała     -     Raków II Częstochowa    
Carina Gubin     -     Pniówek Pawłowice    
Ślęza Wrocław     -     Śląsk II Wrocław    
Unia Turza Śląska     -     Górnik Polkowice    
LZS Starowice Dolne     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Górnik II Zabrze    
Odra Bytom Odrzański     -     Warta Gorzów Wielkopolski    

Kolejka 4 - 23 sierpnia

MKS Kluczbork     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Górnik II Zabrze     -     Odra Bytom Odrzański    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Górnik Polkowice     -     LZS Starowice Dolne    
Śląsk II Wrocław     -     Unia Turza Śląska    
Pniówek Pawłowice     -     Ślęza Wrocław    
Raków II Częstochowa     -     Carina Gubin    
Lechia Zielona Góra     -     Rekord Bielsko-Biała    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Karkonosze Jelenia Góra    

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia

Karkonosze Jelenia Góra     -     MKS Kluczbork    
Rekord Bielsko-Biała     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Carina Gubin     -     Lechia Zielona Góra    
Ślęza Wrocław     -     Raków II Częstochowa    
Unia Turza Śląska     -     Pniówek Pawłowice    
LZS Starowice Dolne     -     Śląsk II Wrocław    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Górnik Polkowice    
Odra Bytom Odrzański     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Górnik II Zabrze    

Kolejka 6 - 2-3 września

MKS Kluczbork     -     Górnik II Zabrze    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Górnik Polkowice     -     Odra Bytom Odrzański    
Śląsk II Wrocław     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Pniówek Pawłowice     -     LZS Starowice Dolne    
Raków II Częstochowa     -     Unia Turza Śląska    
Lechia Zielona Góra     -     Ślęza Wrocław    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Carina Gubin    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Rekord Bielsko-Biała    

Kolejka 7 - 9-10 września

Rekord Bielsko-Biała     -     MKS Kluczbork    
Carina Gubin     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Ślęza Wrocław     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Unia Turza Śląska     -     Lechia Zielona Góra    
LZS Starowice Dolne     -     Raków II Częstochowa    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Pniówek Pawłowice    
Odra Bytom Odrzański     -     Śląsk II Wrocław    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Górnik Polkowice    
Górnik II Zabrze     -     Gwarek Tarnowskie Góry    

Kolejka 8 - 16-17 września

MKS Kluczbork     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Górnik Polkowice     -     Górnik II Zabrze    
Śląsk II Wrocław     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Pniówek Pawłowice     -     Odra Bytom Odrzański    
Raków II Częstochowa     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Lechia Zielona Góra     -     LZS Starowice Dolne    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Unia Turza Śląska    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Ślęza Wrocław    
Rekord Bielsko-Biała     -     Carina Gubin    

Kolejka 9 - 23-24 września

Carina Gubin     -     MKS Kluczbork    
Ślęza Wrocław     -     Rekord Bielsko-Biała    
Unia Turza Śląska     -     Karkonosze Jelenia Góra    
LZS Starowice Dolne     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Lechia Zielona Góra    
Odra Bytom Odrzański     -     Raków II Częstochowa    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Pniówek Pawłowice    
Górnik II Zabrze     -     Śląsk II Wrocław    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Górnik Polkowice    

Kolejka 10 - 30 września-1 października

MKS Kluczbork     -     Górnik Polkowice    
Śląsk II Wrocław     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Pniówek Pawłowice     -     Górnik II Zabrze    
Raków II Częstochowa     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Lechia Zielona Góra     -     Odra Bytom Odrzański    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Karkonosze Jelenia Góra     -     LZS Starowice Dolne    
Rekord Bielsko-Biała     -     Unia Turza Śląska    
Carina Gubin     -     Ślęza Wrocław    

Kolejka 11 - 7-8 października

Ślęza Wrocław     -     MKS Kluczbork    
Unia Turza Śląska     -     Carina Gubin    
LZS Starowice Dolne     -     Rekord Bielsko-Biała    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Odra Bytom Odrzański     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Lechia Zielona Góra    
Górnik II Zabrze     -     Raków II Częstochowa    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Pniówek Pawłowice    
Górnik Polkowice     -     Śląsk II Wrocław    

Kolejka 12 - 14-15 października

MKS Kluczbork     -     Śląsk II Wrocław    
Pniówek Pawłowice     -     Górnik Polkowice    
Raków II Częstochowa     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Lechia Zielona Góra     -     Górnik II Zabrze    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Odra Bytom Odrzański    
Rekord Bielsko-Biała     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Carina Gubin     -     LZS Starowice Dolne    
Ślęza Wrocław     -     Unia Turza Śląska    

Kolejka 13 - 21-22 października

Unia Turza Śląska     -     MKS Kluczbork    
LZS Starowice Dolne     -     Ślęza Wrocław    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Carina Gubin    
Odra Bytom Odrzański     -     Rekord Bielsko-Biała    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Górnik II Zabrze     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Lechia Zielona Góra    
Górnik Polkowice     -     Raków II Częstochowa    
Śląsk II Wrocław     -     Pniówek Pawłowice    

Kolejka 14 - 28-29 października

MKS Kluczbork     -     Pniówek Pawłowice    
Raków II Częstochowa     -     Śląsk II Wrocław    
Lechia Zielona Góra     -     Górnik Polkowice    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Górnik II Zabrze    
Rekord Bielsko-Biała     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Carina Gubin     -     Odra Bytom Odrzański    
Ślęza Wrocław     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Unia Turza Śląska     -     LZS Starowice Dolne    

Kolejka 15 - 4-5 listopada

LZS Starowice Dolne     -     MKS Kluczbork    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Unia Turza Śląska    
Odra Bytom Odrzański     -     Ślęza Wrocław    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Carina Gubin    
Górnik II Zabrze     -     Rekord Bielsko-Biała    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Górnik Polkowice     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Śląsk II Wrocław     -     Lechia Zielona Góra    
Pniówek Pawłowice     -     Raków II Częstochowa    

Kolejka 16 - 11-12 listopada

MKS Kluczbork     -     Raków II Częstochowa    
Lechia Zielona Góra     -     Pniówek Pawłowice    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Śląsk II Wrocław    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Górnik Polkowice    
Rekord Bielsko-Biała     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Carina Gubin     -     Górnik II Zabrze    
Ślęza Wrocław     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Unia Turza Śląska     -     Odra Bytom Odrzański    
LZS Starowice Dolne     -     LKS Goczałkowice Zdrój    

Kolejka 17 - 18-19 listopada

LKS Goczałkowice Zdrój     -     MKS Kluczbork    
Odra Bytom Odrzański     -     LZS Starowice Dolne    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Unia Turza Śląska    
Górnik II Zabrze     -     Ślęza Wrocław    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Carina Gubin    
Górnik Polkowice     -     Rekord Bielsko-Biała    
Śląsk II Wrocław     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Pniówek Pawłowice     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Raków II Częstochowa     -     Lechia Zielona Góra    

Kolejka 18 - 25-26 listopada

MKS Kluczbork     -     Lechia Zielona Góra    
Raków II Częstochowa     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Pniówek Pawłowice     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Śląsk II Wrocław     -     Rekord Bielsko-Biała    
Górnik Polkowice     -     Carina Gubin    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Ślęza Wrocław    
Górnik II Zabrze     -     Unia Turza Śląska    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     LZS Starowice Dolne    
Odra Bytom Odrzański     -     LKS Goczałkowice Zdrój    

Kolejka 19 - 2-3 marca

Odra Bytom Odrzański     -     MKS Kluczbork    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
LZS Starowice Dolne     -     Górnik II Zabrze    
Unia Turza Śląska     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Ślęza Wrocław     -     Górnik Polkowice    
Carina Gubin     -     Śląsk II Wrocław    
Rekord Bielsko-Biała     -     Pniówek Pawłowice    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Raków II Częstochowa    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Lechia Zielona Góra    

Kolejka 20 - 9-10 marca

MKS Kluczbork     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Lechia Zielona Góra     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Raków II Częstochowa     -     Rekord Bielsko-Biała    
Pniówek Pawłowice     -     Carina Gubin    
Śląsk II Wrocław     -     Ślęza Wrocław    
Górnik Polkowice     -     Unia Turza Śląska    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     LZS Starowice Dolne    
Górnik II Zabrze     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Odra Bytom Odrzański    

Kolejka 21 - 16-17 marca

Warta Gorzów Wielkopolski     -     MKS Kluczbork    
Odra Bytom Odrzański     -     Górnik II Zabrze    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
LZS Starowice Dolne     -     Górnik Polkowice    
Unia Turza Śląska     -     Śląsk II Wrocław    
Ślęza Wrocław     -     Pniówek Pawłowice    
Carina Gubin     -     Raków II Częstochowa    
Rekord Bielsko-Biała     -     Lechia Zielona Góra    
Karkonosze Jelenia Góra     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    

Kolejka 22 - 23-24 marca

MKS Kluczbork     -     Karkonosze Jelenia Góra    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Rekord Bielsko-Biała    
Lechia Zielona Góra     -     Carina Gubin    
Raków II Częstochowa     -     Ślęza Wrocław    
Pniówek Pawłowice     -     Unia Turza Śląska    
Śląsk II Wrocław     -     LZS Starowice Dolne    
Górnik Polkowice     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Odra Bytom Odrzański    
Górnik II Zabrze     -     Warta Gorzów Wielkopolski    

Kolejka 23 - 30 marca

Górnik II Zabrze     -     MKS Kluczbork    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Odra Bytom Odrzański     -     Górnik Polkowice    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Śląsk II Wrocław    
LZS Starowice Dolne     -     Pniówek Pawłowice    
Unia Turza Śląska     -     Raków II Częstochowa    
Ślęza Wrocław     -     Lechia Zielona Góra    
Carina Gubin     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Rekord Bielsko-Biała     -     Karkonosze Jelenia Góra    

Kolejka 24 - 6-7 kwietnia

MKS Kluczbork     -     Rekord Bielsko-Biała    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Carina Gubin    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Ślęza Wrocław    
Lechia Zielona Góra     -     Unia Turza Śląska    
Raków II Częstochowa     -     LZS Starowice Dolne    
Pniówek Pawłowice     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Śląsk II Wrocław     -     Odra Bytom Odrzański    
Górnik Polkowice     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Górnik II Zabrze    

Kolejka 25 - 13-14 kwietnia

Gwarek Tarnowskie Góry     -     MKS Kluczbork    
Górnik II Zabrze     -     Górnik Polkowice    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Śląsk II Wrocław    
Odra Bytom Odrzański     -     Pniówek Pawłowice    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Raków II Częstochowa    
LZS Starowice Dolne     -     Lechia Zielona Góra    
Unia Turza Śląska     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Ślęza Wrocław     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Carina Gubin     -     Rekord Bielsko-Biała    

Kolejka 26 - 20-21 kwietnia

MKS Kluczbork     -     Carina Gubin    
Rekord Bielsko-Biała     -     Ślęza Wrocław    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Unia Turza Śląska    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     LZS Starowice Dolne    
Lechia Zielona Góra     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Raków II Częstochowa     -     Odra Bytom Odrzański    
Pniówek Pawłowice     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Śląsk II Wrocław     -     Górnik II Zabrze    
Górnik Polkowice     -     Gwarek Tarnowskie Góry    

Kolejka 27 - 27-28 kwietnia

Górnik Polkowice     -     MKS Kluczbork    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Śląsk II Wrocław    
Górnik II Zabrze     -     Pniówek Pawłowice    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Raków II Częstochowa    
Odra Bytom Odrzański     -     Lechia Zielona Góra    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
LZS Starowice Dolne     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Unia Turza Śląska     -     Rekord Bielsko-Biała    
Ślęza Wrocław     -     Carina Gubin    

Kolejka 28 - 4-5 maja

MKS Kluczbork     -     Ślęza Wrocław    
Carina Gubin     -     Unia Turza Śląska    
Rekord Bielsko-Biała     -     LZS Starowice Dolne    
Karkonosze Jelenia Góra     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Odra Bytom Odrzański    
Lechia Zielona Góra     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Raków II Częstochowa     -     Górnik II Zabrze    
Pniówek Pawłowice     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Śląsk II Wrocław     -     Górnik Polkowice    

Kolejka 29 - 11-12 maja

Śląsk II Wrocław     -     MKS Kluczbork    
Górnik Polkowice     -     Pniówek Pawłowice    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Raków II Częstochowa    
Górnik II Zabrze     -     Lechia Zielona Góra    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Odra Bytom Odrzański     -     Karkonosze Jelenia Góra    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Rekord Bielsko-Biała    
LZS Starowice Dolne     -     Carina Gubin    
Unia Turza Śląska     -     Ślęza Wrocław    

Kolejka 30 - 15 maja

MKS Kluczbork     -     Unia Turza Śląska    
Ślęza Wrocław     -     LZS Starowice Dolne    
Carina Gubin     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Rekord Bielsko-Biała     -     Odra Bytom Odrzański    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Górnik II Zabrze    
Lechia Zielona Góra     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Raków II Częstochowa     -     Górnik Polkowice    
Pniówek Pawłowice     -     Śląsk II Wrocław    

Kolejka 31 - 18-19 maja

Pniówek Pawłowice     -     MKS Kluczbork    
Śląsk II Wrocław     -     Raków II Częstochowa    
Górnik Polkowice     -     Lechia Zielona Góra    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Górnik II Zabrze     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Rekord Bielsko-Biała    
Odra Bytom Odrzański     -     Carina Gubin    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     Ślęza Wrocław    
LZS Starowice Dolne     -     Unia Turza Śląska    

Kolejka 32 - 25-26 maja

MKS Kluczbork     -     LZS Starowice Dolne    
Unia Turza Śląska     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
Ślęza Wrocław     -     Odra Bytom Odrzański    
Carina Gubin     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Rekord Bielsko-Biała     -     Górnik II Zabrze    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Górnik Polkowice    
Lechia Zielona Góra     -     Śląsk II Wrocław    
Raków II Częstochowa     -     Pniówek Pawłowice    

Kolejka 33 - 1-2 czerwca

Raków II Częstochowa     -     MKS Kluczbork    
Pniówek Pawłowice     -     Lechia Zielona Góra    
Śląsk II Wrocław     -     KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Górnik Polkowice     -     Karkonosze Jelenia Góra    
Gwarek Tarnowskie Góry     -     Rekord Bielsko-Biała    
Górnik II Zabrze     -     Carina Gubin    
Warta Gorzów Wielkopolski     -     Ślęza Wrocław    
Odra Bytom Odrzański     -     Unia Turza Śląska    
LKS Goczałkowice Zdrój     -     LZS Starowice Dolne    

Kolejka 34 - 8-9 czerwca

MKS Kluczbork     -     LKS Goczałkowice Zdrój    
LZS Starowice Dolne     -     Odra Bytom Odrzański    
Unia Turza Śląska     -     Warta Gorzów Wielkopolski    
Ślęza Wrocław     -     Górnik II Zabrze    
Carina Gubin     -     Gwarek Tarnowskie Góry    
Rekord Bielsko-Biała     -     Górnik Polkowice    
Karkonosze Jelenia Góra     -     Śląsk II Wrocław    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski     -     Pniówek Pawłowice    
Lechia Zielona Góra     -     Raków II Częstochowa

 

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok295566-39
2Śląsk Wrocław295138-26
3Lech Poznań295143-34
4Górnik Zabrze294839-32
5Pogoń Szczecin294754-34
6Legia Warszawa294743-33
7Raków Częstochowa294650-32
8Widzew Łódź294239-38
9Stal Mielec283833-34
10Piast Gliwice293530-32
11Zagłębie Lubin293531-43
12Radomiak Radom293534-47
13Cracovia293238-40
14Puszcza Niepołomice293235-46
15Warta Poznań283126-33
16Korona Kielce293034-38
17ŁKS Łódź292128-61
18Ruch Chorzów292031-50
PT/19/04 18:00
Korona K.
4-0
Radomiak R.
PT/19/04 20:30
Raków C.
0-1
Górnik Z.
SO/20/04 15:00
Pogoń S.
0-2
Piast G.
SO/20/04 17:30
Ruch C.
2-3
Widzew Ł.
SO/20/04 20:00
Zagłębie L.
1-2
Jagiellonia B.
ND/21/04 12:30
Cracovia
0-1
Puszcza N.
ND/21/04 15:00
ŁKS Ł.
2-3
Lech P.
ND/21/04 17:30
Legia W.
0-0
Śląsk W.
PN/22/04 19:00
Warta P.
-
Stal M.
PT/26/04 18:00
Piast G.
-
Warta P.
PT/26/04 20:30
Jagiellonia B.
-
Pogoń S.
SO/27/04 15:00
Górnik Z.
-
ŁKS Ł.
SO/27/04 17:30
Śląsk W.
-
Ruch C.
SO/27/04 20:00
Widzew Ł.
-
Raków C.
ND/28/04 12:30
Radomiak R.
-
Zagłębie L.
ND/28/04 15:00
Stal M.
-
Legia W.
ND/28/04 17:30
Lech P.
-
Cracovia
PN/29/04 19:00
Puszcza N.
-
Korona K.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport Cracovia - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Arka - Wisła P. (na żywo)
14:00 TVP Sport 2. liga: Kotwica - ŁKS II (na żywo)
15:00 Canal+Sport ŁKS - Lech (na żywo)
17:30 TVP 2 Legia - Śląsk (na żywo)
21:00 Eleven Real M. - Barcelona (na żywo)
18:15 TVP Sport 2. liga: Olimpia E. - Stomil (na żywo)
19:00 Canal+Sport Warta - Stal (na żywo)
20:25 TVP Sport Gol (na żywo)
21:30 Pol. Sp. E. Magazyn 1. ligi (premiera)