Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Wtorek, 16 kwietnia 2024

1 Liga

Wtorek, 19 czerwca 2012, 10:37

1. liga: Terminarz rundy jesiennej

Wydział Gier PZPN ustalił terminarz rozgrywek 1. ligi w rundzie jesiennej sezonu 2012/13. Ze względu na trwającą procedurę licencyjną skład zespołów może ulec zmianie.

 

 

 

Jesteś kibicem polskiej piłki? Polub nas na Facebooku!

 

1. kolejka - 4-5 sierpnia
Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz
Ruch Radzionków - Termalica Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz
GKS Tychy - Kolejarz Stróże
Miedź Legnica - Bogdanka Łęczna
Okocimski Brzesko - Cracovia

Arka Gdynia - Warta Poznań
GKS Katowice - ŁKS
Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki

 

2. kolejka - 15 sierpnia
Olimpia - Dolcan
ŁKS - Stomil
Warta - GKS Katowice
Cracovia - Arka
Bogdanka - Okocimski KS
Kolejarz - Miedź
Zawisza - GKS Tychy
Termalica - Sandecja
Flota - Ruch

3. kolejka - 18-19 sierpnia
Ruch - Olimpia
Sandecja - Flota
GKS Tychy - Termalica
Miedź - Zawisza
Okocimski KS - Kolejarz
Arka - Bogdanka
GKS Katowice - Cracovia
Stomil - Warta
Dolcan - ŁKS

4. kolejka - 25-26 sierpnia
Olimpia - ŁKS
Warta - Dolcan
Cracovia - Stomil
Bogdanka - GKS Katowice
Kolejarz - Arka
Zawisza - Okocimski KS
Termalica - Miedź
Flota - GKS Tychy
Ruch - Sandecja

5. kolejka - 1-2 września
Sandecja - Olimpia
GKS Tychy - Ruch
Miedź - Flota
Okocimski KS - Termalica
Arka - Zawisza
GKS Katowice - Kolejarz
Stomil - Bogdanka
Dolcan - Cracovia
ŁKS - Warta

6. kolejka - 8-9 września
Olimpia - Warta
Cracovia - ŁKS
Bogdanka - Dolcan
Kolejarz - Stomil
Zawisza - GKS Katowice
Termalica - Arka
Flota - Okocimski KS
Ruch - Miedź
Sandecja - GKS Tychy

7. kolejka - 15-16 września
GKS Tychy - Olimpia
Miedź - Sandecja
Okocimski KS - Ruch
Arka - Flota
GKS Katowice - Termalica
Stomil - Zawisza
Dolcan - Kolejarz
ŁKS - Bogdanka
Warta - Cracovia

8. kolejka - 19 września
Olimpia - Cracovia
Bogdanka - Warta
Kolejarz - ŁKS
Zawisza - Dolcan
Termalica - Stomil
Flota - GKS Katowice
Ruch - Arka
Sandecja - Okocimski KS
GKS Tychy - Miedź

9. kolejka - 22-23 września
Miedź - Olimpia
Okocimski KS - GKS Tychy
Arka - Sandecja
GKS Katowice - Ruch
Stomil - Flota
Dolcan - Termalica
ŁKS - Zawisza
Warta - Kolejarz
Cracovia - Bogdanka

10. kolejka - 29-30 września
Olimpia - Bogdanka
Kolejarz - Cracovia
Zawisza - Warta
Termalica - ŁKS
Flota - Dolcan
Ruch - Stomil
Sandecja - GKS Katowice
GKS Tychy - Arka
Miedź - Okocimski KS

11. kolejka - 6-7 października
Okocimski KS - Olimpia
Arka - Miedź
GKS Katowice - GKS Tychy
Stomil - Sandecja
Dolcan - Ruch
ŁKS - Flota
Warta - Termalica
Cracovia - Zawisza
Bogdanka - Kolejarz

12. kolejka - 13-14 października
Olimpia - Kolejarz
Zawisza - Bogdanka
Termalica - Cracovia
Flota - Warta
Ruch - ŁKS
Sandecja - Dolcan
GKS Tychy - Stomil
Miedź - GKS Katowice
Okocimski KS - Arka

13. kolejka - 20-21 października
Arka - Olimpia
GKS Katowice - Okocimski KS
Stomil - Miedź
Dolcan - GKS Tychy
ŁKS - Sandecja
Warta - Ruch
Cracovia - Flota
Bogdanka - Termalica
Kolejarz - Zawisza

14. kolejka - 27-28 października
Olimpia - Zawisza
Termalica - Kolejarz
Flota - Bogdanka
Ruch - Cracovia
Sandecja - Warta
GKS Tychy - ŁKS
Miedź - Dolcan
Okocimski KS - Stomil
Arka - GKS Katowice

15. kolejka - 3-4 listopada
GKS Katowice - Olimpia
Stomil - Arka
Dolcan - Okocimski KS
ŁKS - Miedź
Warta - GKS Tychy
Cracovia - Sandecja
Bogdanka - Ruch
Kolejarz - Flota
Zawisza - Termalica

16. kolejka - 10-11 listopada
Olimpia - Termalica
Flota - Zawisza
Ruch - Kolejarz
Sandecja - Bogdanka
GKS Tychy - Cracovia
Miedź - Warta
Okocimski KS - ŁKS
Arka - Dolcan
GKS Katowice - Stomil

17. kolejka - 17-18 listopada
Stomil - Olimpia
Dolcan - GKS Katowice
ŁKS - Arka
Warta - Okocimski KS
Cracovia - Miedź
Bogdanka - GKS Tychy
Kolejarz - Sandecja
Zawisza - Ruch
Termalica - Flota


 

 

 

 

Źródło: własne/PZPN

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok285264-38
2Śląsk Wrocław285038-26
3Lech Poznań284840-32
4Pogoń Szczecin284754-32
5Raków Częstochowa284650-31
6Legia Warszawa284643-33
7Górnik Zabrze284538-32
8Widzew Łódź283936-36
9Stal Mielec283833-34
10Radomiak Radom283534-43
11Zagłębie Lubin283530-41
12Cracovia283238-39
13Piast Gliwice283228-32
14Warta Poznań283126-33
15Puszcza Niepołomice282934-46
16Korona Kielce282730-38
17ŁKS Łódź282126-58
18Ruch Chorzów282029-47
PT/12/04 18:00
Warta P.
1-0
Korona K.
PT/12/04 20:30
Pogoń S.
5-0
Ruch C.
SO/13/04 15:00
Stal M.
0-0
Widzew Ł.
SO/13/04 17:30
Puszcza N.
2-1
Lech P.
SO/13/04 20:00
Raków C.
1-1
Legia W.
ND/14/04 12:30
ŁKS Ł.
3-2
Radomiak R.
ND/14/04 15:00
Jagiellonia B.
1-3
Cracovia
ND/14/04 17:30
Górnik Z.
2-0
Śląsk W.
PN/15/04 19:00
Piast G.
2-0
Zagłębie L.
PT/19/04 18:00
Korona K.
-
Radomiak R.
PT/19/04 20:30
Raków C.
-
Górnik Z.
SO/20/04 15:00
Pogoń S.
-
Piast G.
SO/20/04 17:30
Ruch C.
-
Widzew Ł.
SO/20/04 20:00
Zagłębie L.
-
Jagiellonia B.
ND/21/04 12:30
Cracovia
-
Puszcza N.
ND/21/04 15:00
ŁKS Ł.
-
Lech P.
ND/21/04 17:30
Legia W.
-
Śląsk W.
PN/22/04 19:00
Warta P.
-
Stal M.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

21:00 Premium 1 LM: Barcelona - PSG (na żywo)
21:00 Premium 2 LM: Borussia - Atletico M. (na żywo)
21:00 Premium 2 LM: Bayern - Arsenal (na żywo)
21:00 Premium 1 LM: Man. City - Real M. (na żywo)