Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Sobota, 02 marca 2024

Ekstraklasa

Sobota, 30 czerwca 2012, 14:11

Terminarz sparingów klubów Ekstraklasy

Przedstawiamy terminarz sparingów oraz zgrupowań drużyn Ekstraklasy przed zbliżającym się sezonem. Kalendarz będzie aktualizowany na bieżąco o wyniki oraz o kolejnych rywali.


 

Jesteś kibicem polskiej piłki? Polub nas na Facebooku!

 

 


GKS BEŁCHATÓW

Własne obiekty - 02-14.07
11.07 (godz. 17:00) GKS - Tur Turek (2. liga) 1-2

Zgrupowanie w Polsce (Warka) - 15-21.07
18.07 - Bogdanka Łęczna (1. liga)
21.07 - ŁKS Łomża (3. liga)

Własne obiekty - od 22.07
25.07 - Olimpia Grudziądz (1. liga)
28.07 - rywal nieznany
31.07 - AEK Larnaka (Cypr)
04.08 - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa)

 


GÓRNIK ZABRZE

Własne obiekty - 05-07.07
07.07 (godz. 11:00, Syrynia) Górnik - Jedność Przyszowice (4.liga) 11-2

Zgrupowanie w Polsce (Zakopane) - 08-14.07
10.07 Górnik - MFK Rużomberok (Słowacja) 1-0
12.07 Górnik - Kolejarz Stróże (1. liga) 3-0
14.07 Górnik -  Termalica Nieciecza (1. liga) 1-1

Mecze w Polsce:
03.08 (Opole) Górnik - Odra Opole (3. liga)
04.08 (Rybnik) Górnik - Korona Kielce (Ekstraklasa)


JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

Własne obiekty - 13.06-01.07

Zgrupowanie na Litwie - 02-07.07
03.07 Jagiellonia - FB Gulbene 1-1
07.07 Jagiellonia - Ekranas Poniewież (Litwa) 2-0

07.07 Jagiellonia - Stomil Olsztyn (1. Liga) 1-0

Własne obiekty - 09-14.07

10.07 (godz. 17:05) - Radomiak Radom (2. liga) 1-0
14.07 (godz. 17:00) - Dolcan Ząbki (1. liga) 2-0

Zgrupowanie na Słowenii - 15-28.07
18.07 Jagiellonia - OFK Belgrad (Serbia)
21.07 Jagiellonia - Dinamo Tbilisi (Gruzja)
23.07 Jagiellonia - Rəvan Baku (Azerbejdżan)
26.07 Jagiellonia - Spartak Zlatibor Voda (Serbia)


KORONA KIELCE

Własne obiekty - 04-05.07

07.07 Korona - Amkar Perm (Rosja) 4-0

Zgrupowanie w Polsce (Jarocin) - 09-18.07
14.07 Korona -  GKS Dopiewo (3. liga) 1-0

14.07 Korona -  Jarota Jarocin (2. liga) 0-0 
18.07 Korona - Zawisza Bydgoszcz (1. liga)

Własne obiekty - 19-26.07
21.07 Korona - Termalica Nieciecza (1.liga)
25.07 Korona - Bogdanka Łęczna (1. liga)

Zgrupowanie w Polsce (Kamień) - 27.07-08.08
28.07 Korona - GKS Katowice (1. liga)
04.08 Korona - Górnik Zabrze (Ekstraklasa)


LECH POZNAŃ

Zgrupowanie w Polsce (Wronki) - 21-29.06
26.06 (godz. 17:00, Wronki) Lech - Flota Świnoujście (1. liga) 3-1
29.06 (godz. 14:30, Wronki) Lech - Arka Gdynia (1. liga) 0-0

Własne obiekty - 02-27.07
23.07 Lech - Olympiakos Nikozja (Cypr)

Zgrupowanie w Niemczech (Bad Goegging) - 28.07-6/8.08

29.07 - SSV Jahn Regensburg (Niemcy, 2. liga)
05.08 - FC Augsburg (Niemcy)


LECHIA GDAŃSK

Własne obiekty - 27.06-01.07

30.06 Lechia - Chojniczanka (2. liga) 0-1

 

Zgrupowanie w Polsce (Wronki) - 02-14.07
07.07 Lechia - Wisła Kraków (Ekstraklasa) 3-3
13.07 Lechia - Znicz Pruszków (2. liga) 1-1
14.07 Lechia - Chrobry Głogów (2. liga) 1-2

Własne obiekty - 15-22.07
21.07 Lechia - Stomil Olsztyn (1. liga)

Zgrupowanie w Polsce (Gniewino) - 23.07-03.08
25.07 Lechia - Gryf Wejherowo (3. liga)
28.07 Lechia - Piast Gliwice (Ekstraklasa)
03.08 Lechia- rywal nieznany


LEGIA WARSZAWA

Własne obiekty - 18-24.06

Zgrupowanie w Austrii (Windischgarsten) - 25.06-06.07
27.06 (godz. 16:45, Graz) Legia - Metalist Charków (Ukraina) 1-4
30.06 (godz. 19:00) Legia - Universitatea Cluj (Rumunia) 1-0
03.07 Legia - Sparta Praga (Czechy) 0-4
05.07 Legia - Lokomotiva Zagrzeb (Chorwacja) 1-2

 

Mecze w Polsce:
11.07 (godz. 17:00, Sulejówek) Legia - Ekranas Poniewież (Litwa) 2-1
29.07 Legia - Borussia Dortmund (Niemcy)


PIAST GLIWICE

Własne obiekty - od 18.06
01.07 (godz. 18:00, Grodzisk Wielkopolski) Piast - AEL Limassol (Cypr) 1-3
03.07 (godz. 16:00, Chorzów) Piast - Ruch Chorzów (Ekstraklasa) - odwołany
07.07 (godz. 11:00, Karvina) Piast - MFK Karvina (Czechy) 1-1

11.07 Piast - Ruch Radzionków (1. liga) 4-1

Zgrupowanie w Polsce (Gniewino) - 16-28.07
18.07 Piast - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa)
21.07 Piast - Cracovia (1. liga)
25.07 Piast - Arka Gdynia (1. liga)
28.07 Piast - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa)

Własne obiektu - od 29.07
04.08 - Wisła Kraków (Ekstraklasa)


PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

Własne obiekty - 02-26.07
07.07 Podbeskidzie - Żylina (Słowacja) 2-1
11.07 Podbeskidzie - MFK Dolny Kubin (Słowacja) 2-1
14.07 Podbeskidzie - MFK Karvina (Czechy) 2-1

18.07 Podbeskidzie - Flota Świnoujście (I Liga)

Zgrupowanie w Polsce (Warka) - 27.07-04.08
30.07 Podbeskidzie - Hapoel Hajfa (Izrael)
01.07 Podbeskidzie - Pogoń Siedlce (2. liga)


POGOŃ SZCZECIN

Własne obiekty - od 03.07


07.07 (Opalenica) Pogoń - Omonia Nikozja (Cypr) 1-1

 

Zgrupowanie w Polsce (Gniewino) 09.07-18.07
14.07 Pogoń - Cracovia (1.liga) 0-0
18.07 Pogoń - Piast Gliwice (Ekstraklasa)

21.07(Szczecin) Pogoń - Gryf Wejherowo (3. liga)
26.07(szczecin) Pogoń - Flota Świonujście (1. liga)

04.08 Pogoń - GKS Bełchatów (Ekstraklasa)

Zgrupowanie w Polsce (Prusim) 06.08-10.08

 

 


POLONIA WARSZAWA

Brak szczegółowych danych


RUCH CHORZÓW

Własne obiekty - 12-17.06

Zgrupowanie w Polsce (Kamień) - 18-23.06
23.06 (godz. 16:00, Chorzów) Ruch - Termalica Nieciecza (1.liga) 0-1

Własne obiekty - od 24.06
29.06 (godz. 17:10, Grodzisk Wielkopolski) Ruch - AEL Limassol (Cypr) 1-1
06.07 (Wodzisław Śląski) Ruch - Karpaty Lwów (Ukraina) 1-3
13.07 (godz. 18:00, Chorzów) - Flota Świnoujście (1. liga) 4-0


ŚLĄSK WROCŁAW

Własne obiekty - 19-22.06

Zgrupowanie w Polsce (Spała) - 22-29.06
29.06 (godz. 17:20, Kluczbork) Śląsk - Karpaty Lwów (Ukraina) 1-3

Zgrupowanie w Chorwacji (Sveti Martin) - 01-11.07
02.07 (godz. 10:30, Klagenfurt) Śląsk - Slovan Bratysława (Słowacja) 1-0
5 lipca Śląsk - NK Zagreb 1-1
7 lipca Śląsk - Lokomotiw Moskwa 1-3
10 lipca Śląsk - NK Maribor 0-1

Turniej Polish Masters (Wrocław) - 21-22.07


WIDZEW ŁÓDŹ

Własne obiekty  - 25.06-08.07
06.07 Widzew - Wigry Suwałki (2. liga) 3-0
07.07 Widzew - Pelikan Łowicz (2. liga) 3-0

Zgrupowanie w Polsce (Kleszczów) - 09-15.07
15.07 Widzew - Polonia Bytom (2. liga) 4-0

Własne obiekty - 16-24.07
21.07 Widzew - Olimpia Grudziądz (1. liga)

Zgrupowanie w Polsce (Wronki) - 25.07-04.08
26.07 Widzew - Hapoel Be'er Szewa (Izrael)
31.07 Widzew - Alki Larnaka (Cypr)
04.08 Widzew - AEK Larnaka (Cypr)


WISŁA KRAKÓW

Własne obiekty - 25.06-01.07

Zgrupowanie w Polsce (Prusim) - 02-13.07
04.07 (godz. 18:00, Grodzisk Wlkp.) Wisła - AEL Limassol (Cypr) 0-0
07.07 (godz. 17:00, Międzychód) Wisła - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa) 3-3
10.07 (godz. 18:00, Opalenica) Wisła - Omonia Nikozja (Cypr) 0-1
13.07 (godz. 11:00, Międzychód) Wisła - Warta Poznań (1. liga) 3-1
13.07 (godz. 13:00, Międzychód) Wisła - Miedź Legnica (1. liga) 4-3

Zgrupowanie na Słowenii (Moravskie Teplice) - 16-29.07
24.07 Wisła - TSG Hoffenheim (Niemcy)
termin nieznany Wisła - Hannover 96 (Niemcy)

 

Własne obiekty - od 30.07
04.08 - Piast Gliwice (Ekstraklasa)


ZAGŁĘBIE LUBIN

Własne obiekty - 11.06-04.07
29.06 (godz. 16:00, Opole) Zagłębie - Odra Opole (3. liga) 4-2
29.06 (godz. 18:30, Opole) Zagłębie - Banik Ostrawa (Czechy) 3-2

Zgrupowanie w Polsce (Grodzisk Wielkopolski) - 05-15.07

07.07 Zagłebie - Warta Poznań (1. liga)  6-3
07.07 Zagłębie - Lechia Zielona Góra (3. liga) 7-0
11.07 Zagłębie - Zawisza Bydgoszcz (1. liga) 0-1

Zgrupowanie w Stanach Zjednoczonych (Chicago) - 19-23.07
22.07 Zagłębie - AS Roma (Włochy)

 

 

Więcej o T-Mobile Ekstraklasie zobacz TUTAJ

Źródło: własne/futbolnews.pl

Komentarze:

  • Waldi - Sobota, 30 czerwca 2012, 15:38

    Zamiast tych sparingów powinniśmy grać normalne mecze ligowe.

  • helooow - Sobota, 30 czerwca 2012, 20:23

    zagłębie gra z AS Roma, dlaczego w USA?

  • Kokos - Sobota, 30 czerwca 2012, 20:47

    Helooow Bo mają kasę.

  • Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.
Zapraszamy do komentowania najnowszych wiadomości. Artykuły sprzed 14 dni mają zablokowane komentarze.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok224250-31
2Śląsk Wrocław224231-17
3Lech Poznań224036-26
4Pogoń Szczecin223943-25
5Legia Warszawa223734-27
6Raków Częstochowa213639-25
7Górnik Zabrze223229-26
8Stal Mielec223229-30
9Widzew Łódź222828-31
10Warta Poznań232723-27
11Zagłębie Lubin222725-36
12Cracovia232629-30
13Piast Gliwice222520-23
14Radomiak Radom222524-33
15Korona Kielce212225-28
16Puszcza Niepołomice212228-39
17Ruch Chorzów231826-36
18ŁKS Łódź221016-45
PT/01/03 18:00
Cracovia
0-1
Warta P.
PT/01/03 20:30
Ruch C.
3-0
Piast G.
SO/02/03 15:00
Górnik Z.
-
Jagiellonia B.
SO/02/03 17:30
Śląsk W.
-
Widzew Ł.
SO/02/03 20:00
Legia W.
-
Pogoń S.
ND/03/03 12:30
ŁKS Ł.
-
Puszcza N.
ND/03/03 15:00
Zagłębie L.
-
Korona K.
ND/03/03 17:30
Raków C.
-
Lech P.
PN/04/03 19:00
Radomiak R.
-
Stal M.
PT/08/03 18:00
Piast G.
-
Radomiak R.
PT/08/03 20:30
Jagiellonia B.
-
Śląsk W.
SO/09/03 15:00
Korona K.
-
Cracovia
SO/09/03 17:30
Puszcza N.
-
Raków C.
SO/09/03 20:00
Górnik Z.
-
Lech P.
ND/10/03 12:30
Stal M.
-
Ruch C.
ND/10/03 15:00
Pogoń S.
-
Zagłębie L.
ND/10/03 17:30
Widzew Ł.
-
Legia W.
PN/11/03 19:00
Warta P.
-
ŁKS Ł.
1 Liga 2 Liga z. 2 Liga w.

Piłka w telewizji

15:00 Canal+Sport Górnik - Jagiellonia (na żywo)
17:30 Pol. Sp. E. 1. liga: Odra - Wisła K. (na żywo)
17:30 Canal+Sport Śląsk - Widzew (na żywo)
20:00 Canal+Sport Legia - Pogoń (na żywo)
11:00 Polsat Sport Cafe Futbol (na żywo)
12:30 Canal+Sport ŁKS - Puszcza (na żywo)
12:40 Polsat Sport 1. liga: Górnik - Motor (na żywo)
15:00 Canal+Sport Zagłębie - Korona (na żywo)
17:30 TVP Sport Raków - Lech (na żywo)
21:00 Eleven 1 Bilbao - Barcelona (na żywo)