Portal piłkarski PolskaPilka.net - wchodzisz i wiesz. Rzetelne i pewne źródło informacji z zakresu polskiej piłce nożnej.

Jak mało kto, dokładnie śledzimy poczynania polskiej Ekstraklasy, ale szczegďólnie I, II, III oraz IV ligi. Najświeższe doniesienia z polskich boisk piłkarskich, wyniki na żywo, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, terminarz rozgrywek, komentarze - to wszystko po każdej kolejce znajdziecie na portalu polskapilka.net.

Uwagę swoją skupiamy zarówno na rozgrywkach ligowych, jak również Pucharze Polski oraz polskiej reprezentacji piłkarskiej. Cały czas dostarczamy najświeższe aktualności z polskiego świata piłki nożnej.

Terminarz rozgrywek, aktualna tabela, najlepsi strzelcy, wyniki na żywo - Piłka nożna w najlepszym wydaniu, to właśnie portal www.polskapilka.net. Po prostu wchodzisz i wiesz!

Środa, 19 czerwca 2024

Ekstraklasa

Czwartek, 06 czerwca 2024, 18:14

Terminarz Ekstraklasy 2024/2025

Ekstraklasa SA ogłosiła terminarz nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana 20-21 lipca, ostatnia jesienna seria spotkań 7-8 grudnia, a sezon zakończy się 24-25 maja.

Więcej o Widzewie zobacz TUTAJ

Wyniki i tabelę Ekstraklasy TUTAJ

 

Rozgrywki zostaną zainaugurowane dwoma piątkowymi meczami z udziałem dwóch drużyn reprezentujących Ekstraklasę w europejskich pucharach, trzeci zespół grający w Lidze Konferencji rozegra swoje spotkanie w sobotę. Dokładne daty spotkań i godzin pierwszej serii spotkań zostaną opublikowane w połowie czerwca.
 

Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025

1. kolejka - 20-21 lipca

Cracovia - Piast Gliwice
GKS Katowice - Radomiak Radom
Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Stal Mielec - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

2. kolejka - 27-28 lipca

Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Motor Lublin
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze
Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Cracovia
Stal Mielec - GKS Katowice
Widzew Łódź - Lech Poznań

3. kolejka - 3-4 sierpnia

Cracovia - Widzew Łódź
GKS Katowice - Raków Częstochowa
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
Zagłębie Lubin - Puszcza Niepołomice
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Motor Lublin - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom

4. kolejka - 10-11 sierpnia

Korona Kielce - Cracovia
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - GKS Katowice
Pogoń Szczecin - Stal Mielec
Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław

5. kolejka - 17-18 sierpnia

GKS Katowice - Motor Lublin
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Legia Warszawa - Radomiak Radom
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Korona Kielce

6. kolejka - 24-25 sierpnia

Cracovia - Górnik Zabrze
GKS Katowice - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Stal Mielec
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Radomiak Radom
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

7. kolejka - 31 sierpnia - 1 września

Górnik Zabrze -Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Zagłębie Lubin - GKS Katowice
Legia Warszawa - Motor Lublin
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
Radomiak Radom - Cracovia
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Stal Mielec - Lech Poznań

8. kolejka - 14-15 września

Cracovia - Pogoń Szczecin
GKS Katowice - Widzew Łódź
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Motor Lublin - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice
Śląsk Wrocław - Stal Mielec

9. kolejka - 21-22 września

Górnik Zabrze - GKS Katowice
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Puszcza Niepołomice - Cracovia
Radomiak Radom - Korona Kielce
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Motor Lublin
Widzew Łódź - Piast Gliwice

10. kolejka - 28-29 września

Cracovia - Stal Mielec
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom
Korona Kielce - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Motor Lublin - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice

11. kolejka - 5-6 października

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Lech Poznań - Motor Lublin
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
Radomiak Radom - Raków Częstochowa
Stal Mielec - Lechia Gdańsk
Widzew Łódź - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Cracovia

12. kolejka - 19-20 października

Cracovia - Lech Poznań
GKS Katowice - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Stal Mielec
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Motor Lublin - Widzew Łódź
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin

13. kolejka - 26-27 października

Cracovia - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Lech Poznań - Radomiak Radom
Legia Warszawa - GKS Katowice
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

14. kolejka - 2-3 listopada

GKS Katowice - Korona Kielce
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Cracovia
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Motor Lublin - Pogoń Szczecin
Puszcza Niepołomice - Lech Poznań
Radomiak Radom - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Stal Mielec

15. kolejka - 9-10 listopada

Cracovia - GKS Katowice
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Motor Lublin
Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

16. kolejka - 23-24 listopada

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Motor Lublin
Lech Poznań - GKS Katowice
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
Radomiak Radom - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Korona Kielce

17. kolejka - 30 listopada - 1 grudnia

Cracovia - Zagłębie Lubin
GKS Katowice - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Motor Lublin - Radomiak Radom
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Stal Mielec - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Puszcza Niepołomice

18. kolejka - 7-8 grudnia

Górnik Zabrze - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom - GKS Katowice
Raków Częstochowa - Motor Lublin
Widzew Łódź - Stal Mielec

19. kolejka - 1-2 lutego

Cracovia - Raków Częstochowa
GKS Katowice - Stal Mielec
Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom
Lech Poznań - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Korona Kielce
Motor Lublin - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

20. kolejka - 8-9 lutego

Korona Kielce - Motor Lublin
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Lubin
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - GKS Katowice
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Cracovia

21. kolejka - 15-16 lutego

Cracovia - Korona Kielce
GKS Katowice - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź

22. kolejka - 22-23 lutego

Cracovia- Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Puszcza Niepołomice
Motor Lublin - GKS Katowice
Piast Gliwice - Stal Mielec
Radomiak Radom - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

23. kolejka - 1-2 marca

Górnik Zabrze - Cracovia
Jagiellonia Białystok - GKS Katowice
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Korona Kielce

24. kolejka - 8-9 marca

Cracovia - Radomiak Radom
GKS Katowice - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Puszcza Niepołomice
Lech Poznań - Stal Mielec
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Motor Lublin - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

25. kolejka - 15-16 marca

Górnik Zabrze - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Widzew Łódź - GKS Katowice

26. kolejka - 29-30 marca

Cracovia - Puszcza Niepołomice
GKS Katowice - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Korona Kielce - Radomiak Radom
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Motor Lublin - Stal Mielec
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

27. kolejka - 5-6 kwietnia

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Lech Poznań - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - GKS Katowice
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa
Radomiak Radom - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Cracovia
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Motor Lublin

28. kolejka - 12-13 kwietnia

Cracovia - Śląsk Wrocław
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Stal Mielec
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Motor Lublin - Lech Poznań
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Radomiak Radom

29. kolejka - 19 kwietnia

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Cracovia
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
Stal Mielec - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Motor Lublin
Śląsk Wrocław - GKS Katowice

30. kolejka - 26-27 kwietnia

GKS Katowice - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Zagłębie Lubin - Stal Mielec
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Motor Lublin - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin
Radomiak Radom - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław

31. kolejka - 3-4 maja

Cracovia - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Korona Kielce - GKS Katowice
Lech Poznań - Puszcza Niepołomice
Piast Gliwice - Radomiak Radom
Pogoń Szczecin - Motor Lublin
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Widzew Łódź - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

32. kolejka - 10-11 maja

GKS Katowice - Cracovia
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Legia Warszawa - Lech Poznań
Motor Lublin - Piast Gliwice
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok

33. kolejka - 17-18 maja

Cracovia - Legia Warszawa
GKS Katowice - Lech Poznań
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Motor Lublin - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Radomiak Radom
Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

34. kolejka - 24-25 maja

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Cracovia
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - GKS Katowice
Legia Warszawa - Stal Mielec
Puszcza Niepołomice - Śląsk Wrocław
Radomiak Radom - Motor Lublin
Raków Częstochowa - Widzew Łódź

 

Lubisz piłkę nożnąPolub nas na Facebooku!

 

Źródło: własne/Ekstraklasa SA

Komentarze:

    Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.

Piłka na żywo

PKO Ekstraklasa więcej

MPktBr
1Jagiellonia Białystok346377-45
2Śląsk Wrocław346350-31
3Legia Warszawa345951-39
4Pogoń Szczecin345559-38
5Lech Poznań345347-41
6Górnik Zabrze345345-41
7Raków Częstochowa345254-39
8Zagłębie Lubin344743-50
9Widzew Łódź344645-46
10Piast Gliwice344338-35
11Stal Mielec344342-48
12Puszcza Niepołomice344039-49
13Cracovia343945-46
14Korona Kielce343840-44
15Radomiak Radom343841-58
16Warta Poznań343733-43
17Ruch Chorzów343240-55
18ŁKS Łódź342434-75

Piłka w telewizji

15:00 TVP 1 ME: Chorwacja - Albania (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Niemcy - Węgry (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Szkocja - Szwajcaria (na żywo)
15:00 TVP 1 ME: Słowenia - Serbia (na żywo)
18:00 TVP 2 ME: Dania - Anglia (na żywo)
21:00 TVP 1 ME: Hiszpania - Włochy (na żywo)